Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 6 éve
DeX New England Patriots 294 — WR
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000864555/article/nfl-suspends-marshawn-lynch-1-game-after-ejection?campaign=fb-nf-sf123786463-sf123786463&sf123786463=1

több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Szent ZombiJezus, ez a csavo tenyleg tud root-ot futni, nem ugy mint egy sztar elkapok, akik csak egy root-ot ismernek, ha meg elkapni is tudna...
Pari
ha el tudná felejteni a dropokat akkor simán top5 matéria

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 648
a game winning drive az Autumn Wind zenéjére.

 twitter.com/GipsySafety/status/921372746982023169

choose life
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 648
jók ezek a csütörtök esti meccsek a Chiefs ellen.


choose life
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 635 — Rise My Nation!
Szent ZombiJezus, ez a csavo tenyleg tud root-ot futni, nem ugy mint egy sztar elkapok, akik csak egy root-ot ismernek, ha meg elkapni is tudna...
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Az fasza volna azért, ha szépen lassan a védelemben a fiatalok egészségesek lennének.
James, Lee, Morrow mind sérült vmennyire és bár Bowman érkezése miatt nem éget annyira ez a kérdés főleg Lee esetében, de azért jó volna Bowman mellé egy 100%-os fürge WLB-t tenni.

Obi majd a 9. héten jöhet először, remélem jön is! Remek lenne, ha addigra Conley is összerakná magát...
Annyira szar Nelson, Amerson és Smith, hogy én simán nyomatnám a
Conley-Karl-Obi-Carrie-McDonald 5-öst ahogy lehet. McCray-t is meg kéne nézni lassan és amúgy Luani beállhatna néha, ahogy Bruce is írta. McGill és Nelson jobb már nem lesz és elég szarok most is 😊
Legalább tanuljanak, fejlődjenek a fiatalok, ennél igazából rosszabb nem igen lehet a védelem velük sem.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Derek Carr is the first quarterback in @NFL history with at least 90 passing touchdowns and less than 40 interceptions through his first 53 games.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ez mondjuk szép jelenet volt Mack-től! 😊
 twitter.com/RaidersAnalysis/status/921182029034569728


 twitter.com/JoshDubowAP/status/921219020820422656

Kíváncsi vagyok, hogy Bowman mennyi snappet játszott, de elvileg végig fenn volt, de 90%-ot biztos... Nem semmi!

Vadal Alexander azért egész jól limitálta Houston-t a passz playek során! 😊

Egyébként kíváncsi lennék, hogy ha Nelson helyett mondjuk Luani játszana és ő lenne ráállítva a TE-re inkább Joseph meg a mélységi safety lenne, akkor mennyivel lennénk hatékonyabbak. Smith-t és Amerson-t szezon végén el kell felejteni és addig Conley-nak minél többet kellene játszania. McCray-t is ki kellene próbálni. Szerintem vesztenivalónk nincs, ha a fiatalok játszanak.
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 635 — Rise My Nation!
coopernek valamit mostmár kezdenie kéne a dropokkal, 3. szezonja és még mindig küzd velük.
Idén alsó hangon 3 TD maradt benne a dropokban meg vagy 250 yard.
alsó hangon
eaglesmcnabb
én speciel tegnapelőtt cutoltam is a fantasym-ből mert (fantasy szempontból) már használhatatlan volt, pár pontokat csinált. Várható volt hogy lesz olyan amikor ráépül majd a taktika de hogy rögtön azután csináljon egy ilyen meccset... Ja és Carr meg a padomon csücsül, idáig 1 20 pont feletti meccse volt, most meg 30...
davemayer
Akkor most már tudjuk, ki a valódi felelős a csapat vesszőfutásáért.
több mint 6 éve
davemayer Chicago Bears 14 712 — "Grammar maci"
coopernek valamit mostmár kezdenie kéne a dropokkal, 3. szezonja és még mindig küzd velük.
Idén alsó hangon 3 TD maradt benne a dropokban meg vagy 250 yard.
alsó hangon
eaglesmcnabb
én speciel tegnapelőtt cutoltam is a fantasym-ből mert (fantasy szempontból) már használhatatlan volt, pár pontokat csinált. Várható volt hogy lesz olyan amikor ráépül majd a taktika de hogy rögtön azután csináljon egy ilyen meccset... Ja és Carr meg a padomon csücsül, idáig 1 20 pont feletti meccse volt, most meg 30...

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
coopernek valamit mostmár kezdenie kéne a dropokkal, 3. szezonja és még mindig küzd velük.
Idén alsó hangon 3 TD maradt benne a dropokban meg vagy 250 yard.
alsó hangon

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 847 — Amerikai sportok rajongója
Huh, de kellett a drámai győzelem!😊
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Bruce!
Szép hosszú írás lett!

Első TD nem volt OPI sztem, gif is van fenn már a neten, ahol látszik, hogy összeakadt a lábuk és ezért kezd elesni, onnan már csak Coop azért tolt rajta kicsit, h ne essen el Ő is. Sztem ennek bele kéne férnie.

Kelce egy-egyben bárkit megver tőlünk...kellett volna oda egy S fölé, Bowman alá...mondjuk Bowman még le is maradt kicsit...

Autry hülye volt, nem szabad így lábra esni, nehéz elkerülni, de ezt muszáj, ezt mindig bedobják.

Coop TD remek volt, végre Downing jól mozgatta Coopert, CP-től ilyen elkapást meg nem is várna az ember...mondjuk volt 1 csúnya dropja is, ha jól rémlik...

Hill-t egyedül nem lehet hagyni egyik CB-nkkel sem...ha meg single high S van, az legyen Karl, mert Nelson lassú...szar hívás volt

Peters idióta volt, h ráütközött még Carr-ra...jöttek is szépen az OL tagjai...úgy látom visszaállt a rend, mert úgy ugrottak oda védeni Carr-t, ahogy kell! Lynch szerintem azért rohant be, hogy Peters-t elrángassa csak közbe jött egy zebra...hülye húzás volt...gondolhatta, hogy nem fogják megölni, akkor meg minek futkározik be a padról...remélem JDR-ék megregulázzák kicsit...egyre kevésbé örülök az igazolásának, pedig anno remek ötletnek gondoltam...balhézik ki kell baszni és felhozni Hood-ot a kicsik mellé aztán kész...
 twitter.com/NFLonFOX/status/921265509324152832 LOL
meg elvileg a stadiont se hagyta el, csak felült a lelátóra...

Blokkolt FG Lee Smith hibája volt, nem a belső embert blokkolta...bünti is volt róla megint...

Hát semmilyen védelmünk nem igen volt, de 3rd down meg pláne nem...

Sztem Tavecchionak itt megremegett a lába, de fiatal még, sztem belefér ez a hiba a blokkolt FG után még...továbbra se hoznám vissza Jano-t, had dolgozzon a fiatal srác...

Washington nagyot küzdött a TD-nél...lehet mégis van pozitív hozadéka BeastMode-nak...

Hát igen leütni kellett volna az biztos...csak gondolom már mindegyik fejében ott motoszkál, hogy nincs még INT...baszott mázlis elkapás volt...

Hát igen...Reid>JDR

Annál a puntnál azt hittem vége...nem gondoltam, h meg tudjuk őket tartani...ezen ment el kvázi a Chargers meccs is...most végül bejött...

Mack jó volt egész meccsen, nagyon pörgött.

Holton tök fölöslegesen volt hülye...

A vége meg egy ilyen kabaré, parádé lett...mázlink volt, de talán mi akartuk jobban!!

Cooper nagyot ment, pedig volt dropp bőven...azokat is ha elkapja...Cook is jó volt és CP is hozzátett ma!
Olawale vagy Hood valóban megfelelő lehetne, mert Lynch sajna nem a régi...

Mack (vele kapcsolatban nem értünk egyet, 1sack, 1 hit, 5 hurries, run stop), Autry (bünti nélkül), Jelly mind tetszett. Bowman nem volt rossz, ennyi felkészülés után pedig egyenesen bíztató...Amerson szar, nagyon kéne Conley...és persze Obi is

Igen valóban lesz minden meccsenk megint tétje...persze csak addig, amíg nyerjük őket 😊
Bills kemény dió lesz, más védelem lesz az, de ha Downing és Carr végre ráérez működhet ez...védelem terén továbbra is nagy javulás kell, mert ez megint gyászos volt...

Amerson amúgy elvileg sérülés miatt jött le, de sztem benne volt a szar játéka is...Smith talán jobban mozgott a helyén és McDonald jobban tetszik amúgy mindkettőnél...

Ez a sok kurva dropp...komolyan kéne vele kezdeni valamit, mert momentum és drive killer dolog ez...Roberts se nagyon tud előre lépni ezen a téren és Cooper se sajnos...


King amúgy megint nagy király volt 😊
Carr sztem nagyot játszott...ha nincs még az a 7 drop...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Egyébként ez a meccs most egy kis lélegzetvételnyi időt ad az edzői stábnak, mert így nem lesznek nagyon elővéve, de továbbra is azt látom, hogy Norton nem igazán találja az embereit a posztokra, bár most levették Amersont, ami nem tudom ki döntése volt, de ez legalább tökös húzás volt.
Downing playcallingja jobb volt, de még mindig hiányzik a play action és nekem hiányzik az FB-s játék is a futásoknál. A Bills ellen nem bánnám, ha nem játszana Lynch és akkor Olawale-t elkezdenénk használni egy kicsit jobban.
JDR számomra továbbra is egy furcsa HC. Annak ellenére, hogy nyertünk, nekem nem volt meggyőző a tevékenykedése valahogy olyan sótlannak tűnik most, míg tavaly azért volt benne tűz és jobban együtt élt a játékkal...
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
 www.profootballfocus.com/news/pro-refocused-oakland-raiders-31-kansas-city-30

Ellis nagyon jól játszott a PFF szerint. Nekem fel sem tűnt, de úgy látszik, hogy a belső csere-falemberek ellen dominált középen.
Bowman is magas pontszámot kapott, remélhetőleg tudja tartani ezt a szintet és akkor király lesz.
Carrnél írják, hogy 7 drop volt a receiverek részéről... sok, ebből 2 volt Coopernek, akit 18-szor vett célba Carr!!
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Wow!!!

Megérte felkelni!

Támadó egység végre a tavalyi formáját idézte! Carr tényleg egészsgesnek tűnt, jól játszott.
Megtaláltuk Coopert és Cookot...

A védelem mondjuk erősen vakon volt cserében, de most csak a W számít!!!
Rolni
Én mondjuk két rsézletbe láttam a meccset, először addig, amig Autry 15 yardért hüje nem lett és ezzel előnyhöz juttatta a Csifszt. Aztan meg az utolsó 8 percre, szal lesz mit bepótolnom.

De most hirtelen megnéztem a Lynch esetet, én örülök, hogy ennyire szívén viseli a csapat sorsát, egy szorosabb meccsen, lehet hiányzott volna.
Pari
Faszfej volt Lynch, de pont így volt jó, mert lehet hogy vele nem sikerült volna nyerni...
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Csak felkeltem éjszaka és végig néztem a meccset, de csak mobilon, így nem fórumoztam közben.

Az első TD-t nem láttam, csak az összefoglaló alapján, meg az ismétlésekben, de arról azt gondolom, hogy OPI volt vagyis befújható lett volna rá és akkor sem szólhattunk volna semmit. De örömteli, hogy Cooper végre mélységi passzt kapott el és TD-re is váltotta.
Kelce TD-je sima volt, mondjuk nem biztos, hogy Bowmannak kellett volna rajta védekeznie, mert még a jobb cover képességekkel rendelkező embereket is simán megégeti. Megjegyezném, hogy Autry roughing the passer büntetése erősen véleményes volt számomra, bár lehet hogy ott azt büntették, hogy a lábára ment, de akkor is felidegeltek a bírók rögtön.
Aztán jött megint Cooper TD-je, ami egy szép playből jött, befutott zónahatárra és onnan már sebességből megoldotta. Előtte volt Pattersonnak egy szép egykezes elkapása egy 3rd downnál, ami nagyon fontos volt.
Szép kis első negyed volt.

A második negyedben Amerson-t szopatta be Hill, amit vártunk is meccs előtt, hogy sebességgel meg fognak verni. Mondjuk ott nem csak Amerson volt a hibás, hanem a playcall nem jött be. Safety blitz és single safty középen, így a két szélre egyáltalán nem tudott besegíteni Nelson.
Aztán az idióta Lynch kiállítás, ami azért is volt hülyeség, mert egyébként pályán sem volt, hanem csak befutott emberkedni... Fasz volt (bár megjegyzem, hogy én is így jártam volna el, ha játszok! 😊 )
Aztán blokkolták az FG-t, így nem sikerült egyenlíteni.
Ezután megint ideges lettem többször is, mert soha nem sikerült megfogni őket 3-ra és szépen közeledtek az endzone felé, de a két percen belül szerencsére megállítottuk őket, így csak FG-re futotta nekik.
A hátralévő egy percben szépen eljutottunk FG távolságig, de GT sajnos mellé rúgta.

A második félidőben mi kezdtünk visszahordással és egy jogos DPI-nek köszönhetően ott is voltunk a 4 yardos vonalukon. Hirtelen megint felidegesedtem, hogy passzjátékot hívtunk, amikor 3 futással kellett volna ezt megoldani, de szerencsére a második play már futás volt és Washington beizmozta, így sikerült átvenni a vezetést.

Aztán jött egy MEJr sack, amit Mack hülyesége miatt elvettek... Majd szegény McGill ráment az INT-re, de olyan szerencsétlenül pattant a labda, hogy TD lett belőle. Sajnáltam szegényt, mert nagyon akart, de pont rosszul jött ki. Pedig punt következett volna, ha csak leüti a labdát.

Ezután puntolni kényszerültünk és a következő drive-ban kijött a két edző közötti különbség. Míg Reid jókor challengel-t egy fontos 3rd down kísérletet követően, a következő playben JDR teljesen fölöslegesen dobott piros zászlót. Balfasz... Ennek örömére egy FG-t rúgtak is a drive végén, így már két labdabirtoklás volt az előnyük.

A negyedik negyed elején sikerült nekünk is egy FG-vel zárkózni, bár én úgy éreztem, hogy több volt abban a drive-ban. Főként, hogy utána egy bő 6 perces drive-ot vezetett a KC, igaz puntoltak, de már alig 6 perc marad, hogy TD-t szerezzünk. Erre olyan szarul sikerült minden, hogy hamar puntolni kellett. 4 perc maradt és kiindulva az előző KC támadásból, sok jóra nem számítottam, igaz volt még két időkérésünk meg a két perces óra megállítás. Szerencsére az első futást megállítottuk nullán és a következő futás, bár jobban sikerült, de valószínűsíthető volt, hogy inkább passzolni fognak. Szerencsére Mack és Autry közös erővel földre vitte Smith-t, így visszakaptuk a labdát, még a 2 perc előtt. Maradt egy időkérésünk és 85 yardot kellett megtenni.

Rögtön az első play-el fel is idegesített Cooper, hogy a szélen elkapott labdával elkezdett befelé futni, igaz megtett még pár yardot, de az óra meg lepörgött 2 percre és még 70 yardot kellett megtennünk egy időkéréssel. Ezen még segített Holton OPI-ja, így már ismét 80 yard volt a megteendő távolság és az idő fogyott. Kezdtem elveszteni a reményt. Aztán Coop megint villant egyet, igaz megint egy időfaló kísérlet volt, de itt most fontosabb volt, hogy meglett a first down és hogy átkerültünk a térfelükre. Aztán egy hülye negatív play és futó óra... Idegállapotba kerültem már ekkorra. Egy rossz passzt követően megállt legalább az óra, de még mindig messze voltunk... Még egy sikertelen passz... 4. kísérletre Cook menti meg a dolgokat, de ki kell kérni az utolsó időt is. Mindegy a fő, hogy egyre közelebb kerülünk és még van 4 kísérletünk a TD-re. Erre két sikertelen passz, majd jön megint Cook és TD-t ítélnek, ezaz, megvan! De nem, mert visszanézik és előbb ért le a segge Cooknak.. Kurvaélet, de egy yardról már majdcsak betesszük. Erre Crabtree ellöki az emberét és elkapja a labdát, de így OPI megint... A hétszentségit már neki... Egy play 10 yardról, most vagy soha. Középre megy a labda Cooknak, ami kicsit magas és vége... de zászló és def szabálytalanság... Király van még egy próbálkozásunk egy picit közelebbről. Na majd most... Itt már nem nagyon tudtam figyelni, de megint zászló, mondom ez már kabaré bazmeg. 2 yardról fusson már be Carr, ezt már meg kell csinálni bárhogyan is, de meg kell!!! Passzjáték Crabsnek és megvan! De visszanézik! Miért, ez simán tiszta volt, ne gecizzenek már... és végül megadják! Na gondoltam most ne hibázzon GT, mert ma egy kicsit indiszponált volt és benne volt a pakliban a hibája... Rúgás és éppen befért... Istenem, ez de kellett...

Aztán az is átvillant az agyamon, hogy ha az első félidő végén sikerül az FG (az 53 yardos blokkolt kísérletnél nem volt esély, hogy berúgja GT szerintem), akkor most csak simán FG-re mentünk volna rá, ami hosszabbítást eredményezett volna, úgyhogy így jobb is volt, mert menni kellett a TD-re és szerencsére meg is lett.

Cooper nagyon tetszett, hogy ennyire sokat kereste Carr, bár volt most is elejtett labdája, de ha ilyen szinten termeli a yardokat, akkor felőlem belefér az az egy-két elejtett labda. Sajnos most Crabs haloványabb volt, de nyilván az sem várható el, hogy mindketten kiemelkedően játszanak. Crabsnek most a győztes TD jutott. Carr egyébként nem olyan pontos idén, most is sok passza volt pontatlan, ezen javítani kellene. Egyébként a fal passzblokkolásban kurva jól dolgozott és Newhouse hiányát sem lehetett észrevenni. A futás már megint szar volt. Lynch meg szerintem nekünk nem is kellene. Ezeket a futásokat Olawale is megoldja, a két mini meg rotálva futkos aztán annyi. Néha meg jön Patterson aztán kabát.
Cook volt még jó ma, több fontos elkapás is volt.

A védelemből Autry tetszett, Bowman-t annyira nem vettem észre, de sok tackle-je volt, meg volt egy negatív yardos tackle-je, egy hurry-je, ami után sikertelen passz volt és hát a 11 tackle az nem rossz kezdésnek. Amerson kuka, egy egészséges Conley nagyon kellene és hát jó lenne ha Melifonwu is váltani tudná Nelsont. És hát már-már vesszőparipám, de sokkal többet várok Mack-től egy-egy meccsen, mert ez nem def MVP-hez méltó teljesítmény, igaz Irvin is elég harmatos és ezért Mack-re több figyelem jut, de akkor is pass rush nélkül a sec meghal.

Na mindegy, nyertünk és ez a lényeg valóban!

Meg is követem magam, hogy ennyire negatívan álltam hozzá és nem hittem a győzelmünkben, de az előjelek nem ezt mutatták. Most lesz egy kicsit hosszabb pihenő, remélhetőleg a sérültjeink is gyógyulnak és a Bills ellen egészségesebb kerettel tudunk dolgozni, mert most így már nagyon fontos két meccs következik idegenben...
több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 675
Wow!!!

Megérte felkelni!

Támadó egység végre a tavalyi formáját idézte! Carr tényleg egészsgesnek tűnt, jól játszott.
Megtaláltuk Coopert és Cookot...

A védelem mondjuk erősen vakon volt cserében, de most csak a W számít!!!
Rolni
Én mondjuk két rsézletbe láttam a meccset, először addig, amig Autry 15 yardért hüje nem lett és ezzel előnyhöz juttatta a Csifszt. Aztan meg az utolsó 8 percre, szal lesz mit bepótolnom.

De most hirtelen megnéztem a Lynch esetet, én örülök, hogy ennyire szívén viseli a csapat sorsát, egy szorosabb meccsen, lehet hiányzott volna.
Pari
Előkerültek olyan teóriák, miszerint nem a csapatot viselte szívügyén, hanem az uncsiját Peterst.

Szép győzelem volt srácok, megérte végignézni!

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 635 — Rise My Nation!
Wow!!!

Megérte felkelni!

Támadó egység végre a tavalyi formáját idézte! Carr tényleg egészsgesnek tűnt, jól játszott.
Megtaláltuk Coopert és Cookot...

A védelem mondjuk erősen vakon volt cserében, de most csak a W számít!!!
Rolni
Én mondjuk két rsézletbe láttam a meccset, először addig, amig Autry 15 yardért hüje nem lett és ezzel előnyhöz juttatta a Csifszt. Aztan meg az utolsó 8 percre, szal lesz mit bepótolnom.

De most hirtelen megnéztem a Lynch esetet, én örülök, hogy ennyire szívén viseli a csapat sorsát, egy szorosabb meccsen, lehet hiányzott volna.
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Wow!!!

Megérte felkelni!

Támadó egység végre a tavalyi formáját idézte! Carr tényleg egészsgesnek tűnt, jól játszott.
Megtaláltuk Coopert és Cookot...

A védelem mondjuk erősen vakon volt cserében, de most csak a W számít!!!

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Végre egy sima győzelem!
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Fel a fejjel az NFL-ben bármi lehetséges!!!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
3/13 szezonban pont elkaptuk őket.
Szar védelemmel
Szar támadókkal
Helyettesítő szakikkal.
Ez simán lehet most is.
Picsába vége kell lenni ennek a zuhanásnak.
Minden ellenünk szól!!!
Pont úgy mint akkor.
Just Win Baby!
több mint 6 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Senki nem mondta, hogy nincs igazad. Igazad van. Amit leírtál a védelemről statokat annak nagy része a szar támadások miatt vannak. Persze vágy amit gondolok de szeretnék látni valami akadozó de életképes offense játékot. Nyilván 4 meccs óta híg amit csinálnak de az első két meccsen 26 illetve 45 pontot nyomtak le az ellenfél torkán.
Utána a Skins ellen 10, Broncos 10, Ravens 17, Chargers 16 pont... Szeretnék (és ez vágy illetve követelmény a jelenlegi keretet nézve), hogy meccsenként 20+ pontot rakjanak fel minden egyes kicseszett alkalommal. Amíg ez nincs meg L lesz a vége.

Tessék jobban játszani ma éjjel mint az utóbbi 4 héten és akkor igenis úgy gondolom van esélyünk. Nem is kevés. Nyilván miért játszanának jobban ha eddig nem tették. Azért mert most mehet el a szezon és úgy gondolom ez adhat akkora löketet amiből elindulhat valami felfelé. De csak akkor ha végre mindenki a dolgát csinálja kezdve Downingal és a komplett dagadt Dagobert családdal Carr előtt.

Túlértékeltek! Jó játékosok de úgy gondolom, hogy annyira nem jók. Carr-al 1ütt jók aki gyorsan tud szabadulni a lasztitól és ettől a pass prot. ugye nagyon jól néz ki de futás ellen normális lyukakat soha nem tudtak nyitni és sztem nem is fognak... Én úgy érzem, hogy egy ilyen "pénzösszegű, tehetségű" faltól valamiféle futásblokkolásnak kinéző valamit is tudni kellene.
A Wipeoutban vannak azok a nagy piros golyók amikről lecsúsznak a versenyzők és előtte van ott olyan cucc amit "motiváló"-nak hívnak vagy minek. Ez lelöki a játékosokat ha lassúak és félnek elindulni előre... Na egy olyan kell az O fal segge mögé.
több mint 6 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nyilván én sem magunkat tartom esélyesnek mert ez a Chiefs baromi jó csapat mi meg mostanában pont nem de ha most nem kezd el a csapat életjeleket adni (ez jelentsen jelen esetben egy akármilyen Kansas elleni W-t) akkor csókolom. Kár optimistának lenni mert 2-5ről... be se fejezem a mondatot.
TST
De ez egy vágy amit te megfogalmazol. Ezzel szerintem itt mindenki így van. Én a realitások talaján maradva vagy legalábbis az eddigi meccseinkből kiindulva azt gondolom, hogy nincs esélyünk a labda egyik oldalán sem.
Természetesen a papírforma mindig borulhat, főleg egy csoportmeccsen és ugyanezzel a kilátástalan támadójátékkal is nyerhetünk meccset ha a szerencse felénk fordul, de én akkor sem leszek boldog a jövőnket illetően.

Amiben nagyon kellene javulnunk mind az offense, mind a defense oldalon, az a 3rd down %.
Támadó oldalon 38%-osak vagyunk, ami a 21. helyre elég. Itt egyrészt a mennyiséget kellene növelni, mert összesen 71 db 3rd down kísérletünk volt, ami a 25. helyre elég, másrészt egy kicsit a hatékonyságot is illene növelni, bár tavaly is 38%-kal teljesítettünk, de jóval több 3rd down kísérletünk volt.

A védelmi oldalon van a nagyobb baj, mert 46%-ban sikerülnek ellenünk a 3rd down kísérletek (4. legrosszabb) és ráadásul szám szerint is sok kísérlet van ellenünk (85), amivel 5. legrosszabbak vagyunk ebben a kategóriában. Tavaly csak 39%-os volt ellenünk a sikeres 3rd down próbálkozás és meccsenként 12,4 3rd down kísérlet volt, idén 14,2 ez a szám. Mondjuk ebben az is benne van, hogy tavaly hasított a támadó alakulat és többet voltak fenn a pályán a támadók mint a védők (meccsenként 29:06 perc, amivel 7. legjobbak voltunk), idén a védelem 32:21 percet tölt fenn a pályán meccsenként, amivel az 3. legrosszabbak vagyunk. Tehát látható, hogy az offense gyengesége mennyire hatással van a defense-ünkre is.