Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 6 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Szerintem elkaptuk a fonalat.
Én a W-re voksolok.
Mi másra?? 😀
Surda
Csak ne Lee Smitheljük el a meccset!
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Szerintem elkaptuk a fonalat.
Én a W-re voksolok.
Mi másra?? 😀
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
ott az ombre

Raiders sign RB Elijah Hood to active roster

nagy underdogok vagyunk... keleti parton nem szokott jól menni.
deyell
Meglássuk mit tud Hood...ha kurva nagyot futna, ami nem valószínű a Bills ellen, akkor meg rosteren kell tartani és kész...

Amúgy tavaly már úgy tűnt leküzdöttük ezt a keleti parti átkot...persze, ha úgy játszunk, mint a Chiefs meccse előtt, akkor átok se kell 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 648
ott az ombre

Raiders sign RB Elijah Hood to active roster



nagy underdogok vagyunk... keleti parton nem szokott jól menni.

Szerkesztette: deyell

choose life
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Kicsit alámerültem a statoknak...

Bills offense:
-yards\game tekintetében a 25 helyen áll, 298 yarddal
-points\game tekintetében a 19. helyen vannak 19,8 ponttal
-yards\play tekintetében a 27-ek, 4,7-es átlaggal
-passzolt yardok alapján 29.ek, 181 yard\game átlaggal
-futás terén 117 yard\game átlaggal a 13. helyen vannak
-meccsenként átlag 15,5 3rd down kísérletnek futnak neki és ebből átlag 6,7-et sikerül megoldaniuk, ezzel a 43%-al a 9. legjobbak
-az esetek 50%-ban futnak, ezzel a 3. leggyakrabban futó egység az NFL-ben az övék
-3,2 sacket nyelnek be meccsenként, ezzel a 24. helyen vannak
-RZ TD veszélyesség tekintetében a 17. helyen vannak
-meccsenként 1,7 szerzett TD-vel a 26-ak

Bills defense:
-yards\game tekintetében a 21. helyen állnak 343 yardos átlaggal
-points\game tekintetében a 4. helyen állnak 16,8-as átlaggal
-yards\play tekintetében a 16-ak 5,2-es átlaggal
-benyelt passz yardok alapján a 26-ak, 258 yarddal
-84,5-ös engedett futó yard\game átlaggal viszont a 7. legjobbak
-41%-ban engedik az ellenfelet a 3rd down megoldására, ami a 21. helyre elég
-RZ-ban közel 39%-ban engednek TD-t, ezzel a 6. legjobbak

A Bills rendelkezik a liga legjobb turnover mutatójával +1,7!
Eddig megverték a Jetset, a Denvert, az Atlantát és a Tampát, kikaptak a Pantherstől és a Bengalstól.

Personel szempontjából nekünk legnagyobb gondot okozhatja:
-LeSean McCoy, aki továbbra is remek és veszélyes futó
-Charles Clay, aki van annyira jó TE, h kihasználják, ha balfaszkodunk
-Tyrod Taylor lábbal veszélyes és mi historikusan nem bírunk a futós QBkkal ugyebár...elég pontosan dobál idén, vigyáz a labdára. PFF igen jól értékeli TT-t, gondolom a hatékonyság és a kevés hiba miatt.
-a secondary igen erősnek tűnik, Carr-nak nagyon észnél kell majd lennie, meccsenként 1,5INT-t gyűjtenek.
-DL nagyon erős továbbra is


Azt gondolom, hogy nem lesz könnyű meccsünk. Nehéz lesz futni ellenük és ha sokat kell dobálnunk, könnyen becsúszhat a TO.
Ha Carr vigyáz a labdára, akkor viszont haladni tudni kellene ellenük a pályán (persze csak, ha Chiefs elleni O fut ki a pályára). RZ-ban nehéz feladatunk lesz, jó lenne, ha sikerülne pár hosszú játékkal kívülről TD-t szerezni, ahogy tettük a Chiefs ellen is.
Coopert mozgatni és tömni kell továbbra is. Nem tudom mennyire utaznak a CB-ik az elkapókkal, de White és Gaines után azért nagy visszaesés van, így ki kellene tudnunk használni a WR poszt mélységét. A remek S játékuk miatt várhatóan nem ez lesz Cook legerősebb meccse, de ha túlságosan feljönnek a box-ba, akkor azért lehetne büntetni vele.
Védelem szempontjából fontos lesz a futást fogni és a big playeket megelőzni hátul. Hasonló kéne szerintem, mint a Chiefs ellen. Zárni a széleken a futást, középen pedig szépen tömni Jellyvel és Bowmannal. Clay nem egy ász, jó lenne ha ellenünk se szárnyalna. WR-ek nem félelmetesek és TT nem egy Brady, de vigyázni kell a hosszú playekre a lassú CBinkkel.

Idegenben nagyon nem lesz egyszerű, de ha pörög a csapat, mint a Chiefs ellen és komolyan gondolják a PO-t, hozni kell.
Rolni
Bills O
1. Shaddy most kezd belejönni a szezonba, kétszer-háromszor el fog szabadulni. Rohadtul kell figyelni a félidő utáni első drive-ot, ha ott benn ragadtok az öltözőbe az TD lesz.
2. Taylornak nagyon jó vizorja van, s rookieként belekalapálták a TE blokkután open fieldre fut című játékot, nem kell neki Clay, O'Learyt is látni fogja. Ugyanígy a LoS mögött nyíló pályát is csekkolja, s nagyon fontos firstdownokat szerez vele.
3. Edző, jók az elemzések, a rossz covert meg a nyílt missmatcheket fogják dobáltatni feszt.
Bills D
1. Sokat engednek, a redzone-ig, utána vért kell hugyálni
2. Ladbavadász védelem, a futókat mint a répát úgy ütik
3. A sec-nek ha szar napja is van akkor is fognak kettőt
4. Második félidő végire a D-fal felmorzsikálja a belső hármast az O-falban.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Lynch eltiltását helyben hagyták a fellebbezés után. felhozzuk Elijah Hoodot practice squadból erre az egy meccsre? kíváncsi lennék rá.
deyell
veszélyes, mert ha jól játszik lenyúlhatják...Olawale megoldja sztem
Rolni
Lynch megérdemli, Hood meg legyen csak olyan jó!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 401 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Igen, csalóka a stat, mert egyrészt + 10 a rturnover diff, másrészt legtöbbször a RZ-ban szokták lehúzni a rolót

Tyrodnak vannak határai, de éppen ezért nem is nagyon vállalja túl magát, (az elmúlt 3 évben 35 meccsen összesen 13-szor adta el a labdát) az azóta folyamatosan kezdő irányítók közül csak Brady dobott nála kevesebb INT-et (kettővel). Karrierre vetítve viszont a legalább 1000 passzal rendelkező QB-k közül csak Rodgersnek van jobb INT/attempt mutatója mint Tyrodnak. (Rodgers 1,55%, Tyrod 1,57%). Szóval tény és való hogy keveset passzol, de keveset is hibázik.

Clay kidőlt, így kiesett az elsőszámú fegyverük levegőben, viszont visszatért Matthews, aki azért jóval jobb mint a statjai.
és nem utolsó sorban Clay kiesésével pályára ketülő Logan Thomas-szal is remek a chemistry, tekintve hogy a Virginia Tech-en még LT volt TT cseréje irányító poszton :d Múlt héten meg is szerezte élete első hatpontosát.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
...
-Charles Clay, aki van annyira jó TE, h kihasználják, ha balfaszkodunk
...
Rolni
Ha minden igaz, Clay még sérült.
kristóf17
Így van, elszakadt a meniszkusza meg az MCL-je is meghúzódott, állítólag leghamarabb a 10. héten játszhat.
empty taxi
Bár O'Leary sem tűnik ügyetlennek, de talán nem annyira veszélyes, mint Clay.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
...
-Charles Clay, aki van annyira jó TE, h kihasználják, ha balfaszkodunk
...
Rolni
Ha minden igaz, Clay még sérült.
kristóf17
Így van, elszakadt a meniszkusza meg az MCL-je is meghúzódott, állítólag leghamarabb a 10. héten játszhat.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
...
-Charles Clay, aki van annyira jó TE, h kihasználják, ha balfaszkodunk
...
Rolni
Ha minden igaz, Clay még sérült.
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Kicsit alámerültem a statoknak...

Bills offense:
-yards\game tekintetében a 25 helyen áll, 298 yarddal
-points\game tekintetében a 19. helyen vannak 19,8 ponttal
-yards\play tekintetében a 27-ek, 4,7-es átlaggal
-passzolt yardok alapján 29.ek, 181 yard\game átlaggal
-futás terén 117 yard\game átlaggal a 13. helyen vannak
-meccsenként átlag 15,5 3rd down kísérletnek futnak neki és ebből átlag 6,7-et sikerül megoldaniuk, ezzel a 43%-al a 9. legjobbak
-az esetek 50%-ban futnak, ezzel a 3. leggyakrabban futó egység az NFL-ben az övék
-3,2 sacket nyelnek be meccsenként, ezzel a 24. helyen vannak
-RZ TD veszélyesség tekintetében a 17. helyen vannak
-meccsenként 1,7 szerzett TD-vel a 26-ak

Bills defense:
-yards\game tekintetében a 21. helyen állnak 343 yardos átlaggal
-points\game tekintetében a 4. helyen állnak 16,8-as átlaggal
-yards\play tekintetében a 16-ak 5,2-es átlaggal
-benyelt passz yardok alapján a 26-ak, 258 yarddal
-84,5-ös engedett futó yard\game átlaggal viszont a 7. legjobbak
-41%-ban engedik az ellenfelet a 3rd down megoldására, ami a 21. helyre elég
-RZ-ban közel 39%-ban engednek TD-t, ezzel a 6. legjobbak

A Bills rendelkezik a liga legjobb turnover mutatójával +1,7!
Eddig megverték a Jetset, a Denvert, az Atlantát és a Tampát, kikaptak a Pantherstől és a Bengalstól.

Personel szempontjából nekünk legnagyobb gondot okozhatja:
-LeSean McCoy, aki továbbra is remek és veszélyes futó
-Charles Clay, aki van annyira jó TE, h kihasználják, ha balfaszkodunk
-Tyrod Taylor lábbal veszélyes és mi historikusan nem bírunk a futós QBkkal ugyebár...elég pontosan dobál idén, vigyáz a labdára. PFF igen jól értékeli TT-t, gondolom a hatékonyság és a kevés hiba miatt.
-a secondary igen erősnek tűnik, Carr-nak nagyon észnél kell majd lennie, meccsenként 1,5INT-t gyűjtenek.
-DL nagyon erős továbbra is


Azt gondolom, hogy nem lesz könnyű meccsünk. Nehéz lesz futni ellenük és ha sokat kell dobálnunk, könnyen becsúszhat a TO.
Ha Carr vigyáz a labdára, akkor viszont haladni tudni kellene ellenük a pályán (persze csak, ha Chiefs elleni O fut ki a pályára). RZ-ban nehéz feladatunk lesz, jó lenne, ha sikerülne pár hosszú játékkal kívülről TD-t szerezni, ahogy tettük a Chiefs ellen is.
Coopert mozgatni és tömni kell továbbra is. Nem tudom mennyire utaznak a CB-ik az elkapókkal, de White és Gaines után azért nagy visszaesés van, így ki kellene tudnunk használni a WR poszt mélységét. A remek S játékuk miatt várhatóan nem ez lesz Cook legerősebb meccse, de ha túlságosan feljönnek a box-ba, akkor azért lehetne büntetni vele.
Védelem szempontjából fontos lesz a futást fogni és a big playeket megelőzni hátul. Hasonló kéne szerintem, mint a Chiefs ellen. Zárni a széleken a futást, középen pedig szépen tömni Jellyvel és Bowmannal. Clay nem egy ász, jó lenne ha ellenünk se szárnyalna. WR-ek nem félelmetesek és TT nem egy Brady, de vigyázni kell a hosszú playekre a lassú CBinkkel.

Idegenben nagyon nem lesz egyszerű, de ha pörög a csapat, mint a Chiefs ellen és komolyan gondolják a PO-t, hozni kell.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Lynch eltiltását helyben hagyták a fellebbezés után. felhozzuk Elijah Hoodot practice squadból erre az egy meccsre? kíváncsi lennék rá.
deyell
veszélyes, mert ha jól játszik lenyúlhatják...Olawale megoldja sztem

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 648
Lynch eltiltását helyben hagyták a fellebbezés után. felhozzuk Elijah Hoodot practice squadból erre az egy meccsre? kíváncsi lennék rá.

choose life
több mint 6 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Egy forgatókönyv:
Todd Downing-Qb edzőnek vissza
Hue Jackson - OC
nem tudom, hogy járható-e?
Surda
nem hinném. Jacksont McKenzie rúgta ki anno, Mark Davisnek sem tetszett az, amit csinált (Palmer trade stb).
deyell
És állítólag a játékosok sem szerették... az ő kirúgása ellen pl. senki nem tiltakozott, mint Cable távozásánál.
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Egy forgatókönyv:
Todd Downing-Qb edzőnek vissza
Hue Jackson - OC
nem tudom, hogy járható-e?
Surda
nem hinném. Jacksont McKenzie rúgta ki anno, Mark Davisnek sem tetszett az, amit csinált (Palmer trade stb).
deyell
Emellett Downing sem hiszem, h marad OC alatti szerepkörben nálunk...
Vele kapcsolatban a szezon végét úgyis meg kell várni, mert nincs akit a helyére lehet belülről tenni.
Addigra kiderül, hogy rookie botlás volt ez a 4 meccs és tud előre lépni és bizonyít vagy sem.
Ha igen akkor minden frankó, ha nem akkor meg el kell köszönni tőle és hozni kell egy új OC-t.
| John DeFilippo neve merült fel bennem amúgy most...van kötődése a csapathoz, Carr-hoz...jó QB edzőnek tartják egy jó ideje, volt egy rövid OC próbálkozása egy roppant nehéz helyzetben és az elmúlt két évben Frank Reich és Doug Pederson alatt dolgozik...látva a mostani Eagles O-t, ez nem rossz hely tanulni...persze tele van ez is kockázattal, mert a rookie OC-t megint egy nagyon "zöld" valakire cserélnénk... |

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 718
Egy forgatókönyv:
Todd Downing-Qb edzőnek vissza
Hue Jackson - OC
nem tudom, hogy járható-e?
Surda
nem hinném. Jacksont McKenzie rúgta ki anno, Mark Davisnek sem tetszett az, amit csinált (Palmer trade stb).
deyell
isten ments, Hue egy kókler, bebizonyította nálunk is és éppen azt teszi most is Clevelandben. Max QB coachnak tudom elképzelni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 648
Egy forgatókönyv:
Todd Downing-Qb edzőnek vissza
Hue Jackson - OC
nem tudom, hogy járható-e?
Surda
nem hinném. Jacksont McKenzie rúgta ki anno, Mark Davisnek sem tetszett az, amit csinált (Palmer trade stb).

choose life
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Egy forgatókönyv:
Todd Downing-Qb edzőnek vissza
Hue Jackson - OC
nem tudom, hogy járható-e?
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
Van róla infó,hogy a 3 sérült mikor térhet vissza? Bár Obinál, inkább az a kérdés, hogy mikor mutatkozhat be.
skat
Obi 8. hét után térhet vissza, de elvileg már edz, szóval akár rögtön beszállhat majd...eleinte várhatóan limitált szerepben, mert ugye a preseason-ja is limitált volt már...de fejben legalább volt ideje elsajátítania a playbook-ot 😊

Conley nagykérdőjel és James-ről sincs semmi konkrét...meglássuk...bye week utánra remélhetőleg mindkettő visszatérhet...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
skat Las Vegas Raiders 285
 cover32.com/2017/10/23/okalnd-raiders-linebacker-watch-weeks-6-7/
A írás nem túl acélos önmagában, de a téma miatt beteszem mégis.

LB kérdést firtatja.
SLB poszton Bruce Irvin nem villog idén, de amikor nem vmi hülye büntetéssel véteti észre magát, azért nem játszik rosszul. Generál némi nyomást, de ami a legfontosabb többnyire szépen tartja az oldalán a futás ellen a szélső sávot. Akkor jó a futás védelmünk, amikor Irvin és Mack tartja az EDGE-eket és a futók középre vannak bekényszerítve.

MLB poszton Bowman nagyon rövid idő alatt állt be és játszott igen jól. Kérdés lesz majd, tudja-e tartani ezt a szintet, de főleg futás ellen azt gondolom igen és amúgy ahogy egyre jobban ismeri a sémát, a társakat, amúgy coverben is csak egyre jobbnak kéne lennie. A lényeg, hogy bár Lee bíztató 2 down LB, amikor egészséges, Bowman mégis az egész védelmet tudja "emelni" a rutinjával, olvasási képességével és valódi vezére lehet a védelemnek középről, amire egy rookie ritkán képes.

WLB poszton a cikkben Morrow-t említik és inkább szidják, közben persze elismerik, h fiatal és nem is kéne ennyit játszania...azt gondolom, h James lesz a WLB, ha végre egészséges lesz.

Az Irvin-Bowman-James hármas azért nem lenne gyenge és a Cowser-Lee-Morrow depth is NFL szintűnek tűnne már...

Míg az LB sorban üdvözlöm az öregítést, addig a secondaryban alig várom már Obi és Conley beállását, valamint Luani előretolását McGill helyére. Sokat segítene a két (3) gyors, atletikus fiatal az egységen.
Rolni
Van róla infó,hogy a 3 sérült mikor térhet vissza? Bár Obinál, inkább az a kérdés, hogy mikor mutatkozhat be.
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
 cover32.com/2017/10/23/okalnd-raiders-linebacker-watch-weeks-6-7/
A írás nem túl acélos önmagában, de a téma miatt beteszem mégis.

LB kérdést firtatja.
SLB poszton Bruce Irvin nem villog idén, de amikor nem vmi hülye büntetéssel véteti észre magát, azért nem játszik rosszul. Generál némi nyomást, de ami a legfontosabb többnyire szépen tartja az oldalán a futás ellen a szélső sávot. Akkor jó a futás védelmünk, amikor Irvin és Mack tartja az EDGE-eket és a futók középre vannak bekényszerítve.

MLB poszton Bowman nagyon rövid idő alatt állt be és játszott igen jól. Kérdés lesz majd, tudja-e tartani ezt a szintet, de főleg futás ellen azt gondolom igen és amúgy ahogy egyre jobban ismeri a sémát, a társakat, amúgy coverben is csak egyre jobbnak kéne lennie. A lényeg, hogy bár Lee bíztató 2 down LB, amikor egészséges, Bowman mégis az egész védelmet tudja "emelni" a rutinjával, olvasási képességével és valódi vezére lehet a védelemnek középről, amire egy rookie ritkán képes.

WLB poszton a cikkben Morrow-t említik és inkább szidják, közben persze elismerik, h fiatal és nem is kéne ennyit játszania...azt gondolom, h James lesz a WLB, ha végre egészséges lesz.

Az Irvin-Bowman-James hármas azért nem lenne gyenge és a Cowser-Lee-Morrow depth is NFL szintűnek tűnne már...

Míg az LB sorban üdvözlöm az öregítést, addig a secondaryban alig várom már Obi és Conley beállását, valamint Luani előretolását McGill helyére. Sokat segítene a két (3) gyors, atletikus fiatal az egységen.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
A Chargers győzelme után az AFC West 3 db 3 győzelmes csaptot sorakoztat fel a Chiefs után...innen még bármi lehet, főleg, h per pill Denver még WC helyen van, a sok 3 győzelmes AFC csapat miatt...persze nekik még 1 meccs előnyük van elviekben...
Játszunk még a PO harcban előttünk lévő Bills-el, Miami-val, Pats-el és minden csoport riválissal is újra. Ha most tényleg felébredt az O még lehet izgalmas szezonunk...
Rolni
" lehet izgalmas szezonunk..."
izgalmas ez most is már 😀,
több mint 6 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 649 — Raiders fan
A Chargers győzelme után az AFC West 3 db 3 győzelmes csaptot sorakoztat fel a Chiefs után...innen még bármi lehet, főleg, h per pill Denver még WC helyen van, a sok 3 győzelmes AFC csapat miatt...persze nekik még 1 meccs előnyük van elviekben...
Játszunk még a PO harcban előttünk lévő Bills-el, Miami-val, Pats-el és minden csoport riválissal is újra. Ha most tényleg felébredt az O még lehet izgalmas szezonunk...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 6 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Kurva jó kis meccs volt, biztos azt hitte mindenki hétfő este van.
A védelem továbbra is szánalmas (Mack villanás pipa, bár Autry jobban kitűnt), valakit tényleg kiképezhetnének már labdavadásznak mert ennek nem lesz jó vége. Bowman egész jól szállt be, bár voltak csúnyán elrontott szerelései. Engedtek 30 pontot és megint sok volt a büntetés is.
505 total yard az emberes (engedtünk több mint 400-at), Carr valami 420 mindamellett, hogy néhány homály is volt megint. Crabs most is jól nyomta és végre Coop is odateszegette magát. Ami viszont nekem tetszett az Cook játéka, domináns volt és pontos. Carr megint jó védelmet kapott viszont futást többet és jobbat szeretnék látni.
Lynch meg menjen az anyjával keménykedni, megérdemelte a kiállítást (amúgy meg a kutyát nem érdekelte utána, hogy játszik-e).
jók ezek a csütörtök esti meccsek a Chiefs ellen.deyell
Fel ne állj, még a végén vér megy a pucádba!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 6 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Tegnap este néztem meg a meccset mert élőben nem tudtam sajnos. Egész nap nem mentem a netre, hogy ne tudjam meg az eredményt. 😊

MICSODA MECCS VOLT!

Az első 2 TD-nk... Mintha a tavalyi legjobb formájában játszott volna az O. Utána voltak hibák a támadó oldalon de nem várható el, hogy mindig mindenki tökéletesen játsszon, lényeg a W! Al is mindig ezt mondta. Végre egyszer nekem is bejött a megérzésem. 😊
Ezen a meccsen Downing megmutatta, hogy megfelelő ember lehet az OC posztra csak néha balf@sz. Az a néha 4 meccset jelent jelen esetben. Nagyon kellet az országos nézettség, hogy összeszedje mindenki magát. Jól jött ez a fajta nyomás a csapatra.

A védelmen meg azt érzem meccsek óta, hogy sokkal jobbak lennének ha azokat a rohadt 3. kísérleteket csak egy kicsit jobban ki tudnák védekezni. Tartanak, tartanak aztán picit szétesnek és ez rendre a 3 down-ál történik. A CB sorról ne beszéljünk mert vicc kategória.
Viszont mikor kellett megint felszívták magukat. Megbíztak bennük, hogy ki tudják védekezni a KC utolsó támadását és megcsinálták. Tavalyi sokmeccsvégi forgatókönyv. Csak most a time managment enyhén "jóra" sikerült! 😀

Ez a meccs úgy gondolom, hogy tökéletesen reprezentálta a tényleges erőviszonyokat. 2 nagyon jó csapat játszott. Remélem sikerül ezzel a W-vel visszajönni a térképre és visszanyerni a konzisztensen jó ritmust! Jó volt a playcall. Dobtak végre Coop-ra. Cook is jó célpont volt egész este. Jó meccs volt ez na!

Jah jut eszembe az utolsó play az mi volt már?! 😮 Ott az atyaúristen is védekezhetett volna... Ilyen szépen centire kijátszott játékot nem tudom mikor láttam utoljára ettől a csapattól! Micsoda Carr passz és micsoda Crabs elkapás te jó ég!

Annyira elolvasnám a meccskövetőben amiket írtatok...! 😊

Meccs utáni interjú:
 www.youtube.com/watch?v=FSWSH7QfE8s

Szerkesztette: TST