Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 651
 twitter.com/BairNBCS/status/909580865855827968

kár, hogy Amerson nem volt ott..

ha Conley továbbra is ilyen szorgalmas lesz, az jó jel a jövőre nézve, ilyen mentalitással lesz egy tehetséges játékosból elit játékos.

choose life
több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 651
Raiders OT Marshall Newhouse has allowed zero total pressures on 58 pass blocking snaps this season.


ezt a Newhouse-t korábban mindenhol, ahol játszott (Packers, Giants) rühellték mint a francot, itt azonban jó teljesítményt nyújt. hogy miért? talán szerepe van ennek:

Derek Carr's average time from snap to pass attempt: 1.91 seconds. No QB's averaged less than 2.21 in a full season over the past 6 seasons.


ezért sem vagyok híve annak, hogy ennyi pénzt öntünk a támadófalba. Osemele és Hudson megérdemli mindenképpen, de a többiekben nem vagyok biztos...

choose life
több mint 7 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Így van! Én nagyon örülök, hogy ilyen kemény a csoportunk még akkor is ha ki nem állhatom az összes csoport riválisunkat. Így még fontosabb és édesebb az egymás elleni győzelem.
Asszem Ulpianus szokott ide írogatni és hangoztatja, hogy milyen frankó dolog, hogy ilyen erős foci van az AFC Westben és IGAZA VAN!
Én is nagyon örülök neki!!! Ráadásul ahogy nézem az egész csapat nagyon élvezi a játékot (nem csak Lynch).
Vasárnap jön a Skins, meg kell nekik mutatni! 😊 A bye weekig nagyon meg kell pörgetni ha biztosan be akarunk jutni a PO-ba. (9-0, 8-1 jó lenne mert utána piszok kemény meccsek lesznek)

Amm az jutott eszembe, hogy mivel tavaly Carr lesérült ezért nem tudjuk mire lehet ez elég a rájátszásban. Benne van az is, hogy már tavaly SB győzelemre erősen esélyes erősségű volt a csapat de az is lehet, hogy pics@fing... (Bár az utóbbi másfél év játéka alapján kétlem, hogy bárki felmosná velünk a padlót!)
Erre tökéletes erőpróba lesz novemberben a Pats, ráadásul itthon.
Most előreláthatóan úgy, hogy nem tudom mi lesz itt addig egy szoros vereség lehet jobb lenne, hogy HA majd ne adj isten újra találkozunk velük akkor még jobban fel tudjunk pörögni a bajnok ellen (na most el is árultam titkon mit várok a csapattól a szezonban 😊 ).
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Elég domináns eddig a csapat (a Denver elleni meccsig az is lesz). Komoly kis csoport lett ebből!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 933 — we almost always almost win
Nekem csak ezzel a retek csoporttal van bajom.
A retkes donkeys agyon alázza az NFC 1st seedert és nem elég, hogy top D-jük van, még az O-juk és életjeleket mutat.
A szájbabaszott csífsz, a hihetetlenül antipatikus Kelszivel, meg felmossa a padlót a reigning csempával és már megint találtak egy tököm futót. és ha ez nem lenne elég, akkor Reid mindig outcoach-ol minket.
Ha a chargers nem lőné magát mindíg bokán, még siralmasabb lenne a helyzet(ünk).

A Denveri front 7 - a NFZ mellé - megtanult futást védekezni, a Chiefs védelem, bivaly erős elől/hátul és a Charges pass rush is brutál. Nem elég, hogy mind 3 (4) csapat offense-e átlag feletti, de még a D-k is kiemelkedőek (a miénket leszámítva...)
Mér nem lehetünk, mi a AFC South-ba!?
Pari
Ó ez kölcsönös, elcserélnélek most titeket a KC-val Chargersszel egy csomagban bármelyik 3-ra a Southból, de még a Dolphins, Jets, Bills vagy Ravens, Bengals, Browns hármasra is 😊

A Bolts maradhat a game winning field goalokra...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Nekem csak ezzel a retek csoporttal van bajom.
A retkes donkeys agyon alázza az NFC 1st seedert és nem elég, hogy top D-jük van, még az O-juk és életjeleket mutat.
A szájbabaszott csífsz, a hihetetlenül antipatikus Kelszivel, meg felmossa a padlót a reigning csempával és már megint találtak egy tököm futót. és ha ez nem lenne elég, akkor Reid mindig outcoach-ol minket.
Ha a chargers nem lőné magát mindíg bokán, még siralmasabb lenne a helyzet(ünk).

A Denveri front 7 - a NFZ mellé - megtanult futást védekezni, a Chiefs védelem, bivaly erős elől/hátul és a Charges pass rush is brutál. Nem elég, hogy mind 3 (4) csapat offense-e átlag feletti, de még a D-k is kiemelkedőek (a miénket leszámítva...)
Mér nem lehetünk, mi a AFC South-ba!?

Szerkesztette: Pari
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Nekem baromira tetszett az, ahogyan az első két meccsen játszottunk. Nem vagyunk csúcsformában, de nem is most kell, ennek ellenére, mind a támadó, mind a védő oldal oda tudja tenni magát akkor amikor kell.

Conley játéka nagyon tetszett, főleg, hogy mikor labda közelben volt, mindig a labdaszerzésre ment, próbált odaütni, vagy kirángatni a játékos kezéből a labdát.

Joseph a 4 negyedben nagyon csúnyán ütközött talán Morrowval, akkor egy kicsit leizzadtam, hogy pont a térdét találták el... nagyon sajnáltam volna, ha pont ő sérült volna le. Szerencsére tudta folytatni a játékot.

Eddie szerintem nagyon fasza teljesítményt nyomott ezen a két meccsen, én nagyon bizakodó vagyok vele kapcsolatban.

A belső futások szerintem azért mennek egy kicsit gyengébben, mint tavaly, mert még Olawale nem került pályára. Ő biztos sokat dob majd egy-egy kemény szituációban. Ha Lynch nem a LoS-on találkozik az első védővel, akkor egy kicsit az ő átlaga is nőni fog. GL szituációban is többet fogjuk használni(szerintem).

A QB futások úgy néz ki, hogy tipikus Raiders betegség, mert mióta követem a csapatot, soha nem sikerült kivédenünk.

több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Jah és valahogy az az érzésem, hogy az O sem annyira gördülékenyen megy előre mint tavaly. Igaz, hogy sok yardot szerzünk, de mégis ez az érzésem.
Nem tudom, ti hogy vagytok ezzel?
Bruce
Szerintem nincs az O val semmi.gond. Inkább az figyelhető meg,hogy Downing sokkal komplexebb play book-t rakott össze mint az elődje. Valamint hogy neki ez az első eve mint OC és tesztelgetnek Carr-l. Kb a tegnapi meccs felétől ez baromira megfigyelhető volt. Ergo még nem volt igazan megporgetve es felmerve ez az O.



több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
PFF-hez:
-Macknél sokat levesz a bünti is, mert azt bünteti a PFF, de szemmel is laposabb meccse volt
-Morrow snap száma is komolyat ugrott, gondolom Adams rovására (ezt még nem ellenőriztem)
-OL, Carr és Crabs jó volt nagyon
-Joseph úgy fest tényleg szintet lép idén, remekül játszott
-Conley első labdaérintése nem épp rookie megmozdulás volt...bíztató


Védelem:
-egy-egy play, egy-egy drive nagyon szép, kemény és bíztató, de összességében van még gond bőven
-tegnap igen sokat pihentettünk azért, ahogy néztem...volt szinte egész drive, amikor Mack, Edwards és Eddie nélkül toltuk, sokkal többet játszott Ward, Autry szemre, mint első héten
-Lee sztem jól megoldja, amit kérnek tőle...2down run stuffer
-James pörög, hasznos, de inkább csak gyenge átlagos összességében egyenlőre
-Morrow kellemes meglepi eddig
-Carrie, Conley, legutóbb Smith életképes játékot mutatnak és Amersonnak is vannak jó megoldásai csak sajnos Ő továbbra is nagyon kétarcú...
-Karl és Reggie nagyon jól dolgoznak eddig
-Amikor nickel, dime csomagba voltunk, akkor tudtak középen jönni futásokkal...Edwards-Eddie; Eddie-Hester nem volt elég erős, illetve volt, h James is fennakadt, ahelyett, h tömte volna a lyukat...ez még work in progress, de a base front elég jól tart futás ellen...

Támadók:
-Carr baromi pontos
-OL szépen tart, de futáshoz néha meglepően elfogynak
-futó egység eddig remekül fest
-Crabs, Cook nagyon megbízható eddig
-Patterson eddig jó igazolásnak tűnik
-Cooper elég halovány...
-kíváncsi leszek komoly védelem ellen mit játszunk
-sztem O jól halad, amikor rálépnek a pedálra és jobban megy a hosszú óraölős drive-ok vezetése is


2:0 nagy királyság!
Jobb a csapat, mint tavaly sztem az eddigiek alapján.
Agresszívebbek vagyunk mindkét oldalon, jobban harapnak a srácok.
Büntikkel kezdeni kell valamit, mert jó csapatok ellen nem fog ez beleférni.
Baszott kemény a csoport eddig, rohadt nehéz lesz a Denvert, meg a Chiefs tartani/lenyomni...és majd beindul még a Chargers is...

Jöhet a Redskins meccs!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Én teljesen nyugodt vagyok és elégedett. Decembertől kell földönkívüli üzemmódra kapcsolni. A Skins és Denver meccs után már sztem elérjük az üzemi hőfokot és lekapcsol a szívató.
A védelem idáig elmegy, kivi leszek, hogy a komoly O-k ellen mit csinálnak. Benyaltunk 1-2 nagyobb play-t de sztem idáig rendben vannak.
Az O karaj. Talán azért látod így mert sokkal többet futunk és persze a hibákat előbb észre vesszük mint a jó dolgokat. De mennyit számít Lynch banyek... Ahol tavaly megfogták -2-n Murrayt ott most Lynch hoz +3,4,5 yardot. Na ez az ami marhára nem mind!!!
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Jah és valahogy az az érzésem, hogy az O sem annyira gördülékenyen megy előre mint tavaly. Igaz, hogy sok yardot szerzünk, de mégis ez az érzésem.
Nem tudom, ti hogy vagytok ezzel?
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Mondjuk a védelmünket dicsérik mindenhol...
Én a meccs képe alapján azt gondolom, hogy van amikor nagyon vakon vagyunk védekezéskor, de mégis össze tudják kapni magukat.

Ha Conley már tud játszani, akkor egyre nagyobb rutint szerez és a secondary jól működhet.
Az LB sorból Morrownak többet kellene játszani, de szerintem többet is játszott, mint múltkor. Cory James sem olyan rossz, persze itt azért lehetne upgrade az LB sorban, mert továbbra is ez a leggyengébb csapatrészünk. Lee-t nem igazán figyeltem, hogy hogy szerepelt, meg Adams-et sem.

A fal néha nagyon szép dolgokat csinált, de néha simán átengedték a futókat, de összeségében azért jobban szerepel ez a csapatrész, mint amire számítani lehetett. Csak Irvin-től kellene sokkal több és Mack-től egy kicsivel több.
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
https://giphy.com/static/img/giphy-be-animated-logo.gif
GIPHY - Be Animated
GIPHY is the platform that animates your world. Find the GIFs, Clips, and Stickers that make your conversations more positive, more expressive, and more you.
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
megnéztem a konkurenciát
-KC nagyon kemény dió, Kelcevel és a nagy varia A Reid, futás Hunt, és a Qb fronton él a hosszú jól hatékonyan játszottak és a D is állta a sarat hiába a sérülés (EB) Houston is tuti volt
-Denver lemosta a DC-t. Eliot 8YARD!!! Talib inti visszahordása....... (na nem fényezem őket tovább)

Lehet elemezni a mi oldalunkon, hogy hogyan is oldjuk meg ezt a gebaszt.
Imádtam a győzelmünket 2-0, de a csoport lesz a qrvva kemény munka.

LYNCH FOR PRESIDENT!!
a dance király

https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/21850936_10155557693701263_551327754738466816_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=a27664&_nc_ohc=ANZlZSowZXoQ7kNvgEfWyz_&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=AIO-fqzVCGQLQopmuHLqVfB&oh=00_AYCPGju6ifT1UMVXjMIdlPUBk9mqFvAuCg_miLXu5nTdcw&oe=6707E9F9
5,1 Mio. Aufrufe · 10.000 Reaktionen | Marshawn Lynch is enjoying himself out there. 😂😂😂 #NYJvsOAK | By NFL | Facebook
Marshawn Lynch is enjoying himself out there. 😂😂😂 #NYJvsOAK


Szerkesztette: Surda
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Igen, utoljára akkor kezdtünk 2-0-lal, amikor az SB-be jutottunk! 😊

Ami tetszett:
+++ Crabtree játéka, nagyon jól nyomta a TD-k ellenére is, de azzal, hogy 3-at is elkapott feltette a koronát a teljesítményére.

+++ Joseph játéka, blitzei, sack-je és a labdaszerzése!

++ A futójáték rotációja és az, hogy több nagyobb futásunk volt, ami TD-vel is végződött.

+ Morrow játéka üdítő volt, igaz voltak hibái is, de több jó teljesítménye volt, mint rossz. Itt is sok a rotáció szerintem, de majd a snap count megmutatja.

+ Conley bemutatkozása és a röplabdás megoldása! 😊

Nem tetszett:
--- Nem tudjuk fogni a QB futásokat, igaz ezek nem előre eltervezett playek, tehát az irányító nem tudja megjátszani az eredeti play-t amit akar, ami jó, de a futásokat nem kellene ennyire benyelni. Már a Titans ellen is volt ennek jele.

- Mack, Amerson és Cooper megszokottnál gyengébb játéka.

- Az idétlen játékhívások, bár gondolom, most belefért kipróbálni dolgokat, de ezeket lehetne hanyagolni.
több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 651
PFF TOP 5 GRADES:

S Karl Joseph, 91.1 overall grade
G Kelechi Osemele, 89.2 overall grade
WR Michael Crabtree, 87.3 overall grade
C Rodney Hudson, 84.8 overall grade
QB Derek Carr, 84.4 overall grade

az újonc Conley:



Nicholas Morrow 84,1! Mack csak 79,7. Josephé a game ball, szerintem jogosan. üdítő volt látni, hogy jól blitzelt. a védelem továbbra is elkeserítő, királyt csinálnak egy Kearse-féle középszerű elkapóból is, azt meg fájdalmas volt nézni, hogy McCown megfutotta a 3rd & 18-at. attól tartok, hogy a jövő héten a Redskins ellen pisztolypárbajra van kilátás a két offense között.

de addig is élvezzük ezt:

Raiders (+35) have the best point differential in the NFL.
For the first time since 2002, the Raiders are 2-0.

choose life
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Conley játszik ma ellenünk.
Beki
Jo teszt lesz neki...legalabbis jobb, mintha Brees es a Saints O ellen dobnank be.
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Conley játszik ma ellenünk.
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Reggie állta a szavát, Penn 2 év 21m extension.
Pari
A McKenzie always pays his debts
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Reggie állta a szavát, Penn 2 év 21m extension.
több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 651
teljes McKenzie interjú itt

 forums.footballsfuture.com/topic/2424-reggie-mckenzies-vic-tafur-interview-transcribed-from-the-athleteic/

choose life
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
valaki akart Aldon Smith update-et, de már nem emlékszem, ki. Reggie nyilatkozott róla

deyell
Én voltam az. Köszönöm.
Goodellnek le kellene már hajolni szappanért...
TST
A vicc az egészben az hogy ugyan ilyen vétséggel Aldonnal kb egy időben lett eltiltva a cowboys egyik játékosa ugyan így védő (sajnos a nevére már nem emlékszem) s ő sem elsőre volt eltiltva szóval ugyan az a szitu és az a playa már tavaly nyomhatta.... Ugy gondolom az hogy nem tud se A se B-t nyilatkozni hogy no comment hogy forum kompatibilis legyek....



több mint 7 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
valaki akart Aldon Smith update-et, de már nem emlékszem, ki. Reggie nyilatkozott róla

deyell
Én voltam az. Köszönöm.
Goodellnek le kellene már hajolni szappanért...
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Mán úgy várom az új Van der Dózis videót, mit fog csinálni Shellel? Miszlikbetépi? Jajdeizgi


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Smith esetleges kiválása miatt sztem nem kell aggódnotok. A Bills D# 12 ponton tartotta az offense-ünket, nem hiszem h nektek sem sikerülne hasonló és több pontot tesztek fel a táblára sztem, mint a Bills O. 😀
Beki
A Jets-el kapcsolatos félelmem
- sérülések
- annyira egyoldalúnak sulykolja mindenki, hogy legtöbbször ilyenkor nyal vissza a fagyi.
De persze ettől függetlenül egy magabiztos győzelmet várok 28-20 arányban
Cook és Lynch TD-t, Conley bemutatkozást biztató jelenetekkel és egy INT-et a safetyk részéről.
Pari
Bills ellen nyomás nélkül is összehozott 2 INT-et McCown és az OL-ünk sem volt annyira próbára téve. Vasárnap azért más lesz a felállás. Védelmünk nagyon magas számú +10 yardos play-t engedett a Bills ellen, vmi hasonlóra kell készülnötök nektek is. Célpontok terén sokkal jobban álltok, mint a Bills. TE-k védekezéséről fingunk nincs, RB screeneket meg nyeljük annak módja szerint.

Smith esetleges kiválása miatt sztem nem kell aggódnotok. A Bills D# 12 ponton tartotta az offense-ünket, nem hiszem h nektek sem sikerülne hasonló és több pontot tesztek fel a táblára sztem, mint a Bills O. 😀
Beki
Én csak amiatt aggódom, hogy az NFL történetében ez az előrejelzők alapján a második legsimábbnak tűnő meccs (91%, hogy a Raiders nyer), tavaly a Pats vs Jets meccsen 92% volt a Pats győzelmének esélye.

Ez már olyan nagy szám, hogy itt még a szoros meccs is égő lesz. És én mindig fázok az ilyen meccsektől és bárki hiánya probléma lehet.
Bruce
Kb az 1. támadásotokig lesz szoros a meccs. 😀