Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Smith esetleges kiválása miatt sztem nem kell aggódnotok. A Bills D# 12 ponton tartotta az offense-ünket, nem hiszem h nektek sem sikerülne hasonló és több pontot tesztek fel a táblára sztem, mint a Bills O. 😀
Beki
A Jets-el kapcsolatos félelmem
- sérülések
- annyira egyoldalúnak sulykolja mindenki, hogy legtöbbször ilyenkor nyal vissza a fagyi.
De persze ettől függetlenül egy magabiztos győzelmet várok 28-20 arányban
Cook és Lynch TD-t, Conley bemutatkozást biztató jelenetekkel és egy INT-et a safetyk részéről.
Pari
Én szeretnék látni egy-két Mack sacket, akár fumble-t is. Irvin-től is várok valami fajin megoldást.
Egy Joseph INT szerintem is jó lenne.
De igazából az lenne a legfontosabb, hogy a védelem továbbra is ihletett formában maradjon.

A támadó oldalon a v Lynch TD, amit nagyon várok illetve hogy kevesebb legyen a drop és a kis törpék is kezdjenek el a tavalyi szinten futkározni. 😊
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Smith esetleges kiválása miatt sztem nem kell aggódnotok. A Bills D# 12 ponton tartotta az offense-ünket, nem hiszem h nektek sem sikerülne hasonló és több pontot tesztek fel a táblára sztem, mint a Bills O. 😀
Beki
Én csak amiatt aggódom, hogy az NFL történetében ez az előrejelzők alapján a második legsimábbnak tűnő meccs (91%, hogy a Raiders nyer), tavaly a Pats vs Jets meccsen 92% volt a Pats győzelmének esélye.

Ez már olyan nagy szám, hogy itt még a szoros meccs is égő lesz. És én mindig fázok az ilyen meccsektől és bárki hiánya probléma lehet.
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Smith esetleges kiválása miatt sztem nem kell aggódnotok. A Bills D# 12 ponton tartotta az offense-ünket, nem hiszem h nektek sem sikerülne hasonló és több pontot tesztek fel a táblára sztem, mint a Bills O. 😀
Beki
A Jets-el kapcsolatos félelmem
- sérülések
- annyira egyoldalúnak sulykolja mindenki, hogy legtöbbször ilyenkor nyal vissza a fagyi.
De persze ettől függetlenül egy magabiztos győzelmet várok 28-20 arányban
Cook és Lynch TD-t, Conley bemutatkozást biztató jelenetekkel és egy INT-et a safetyk részéről.
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
valaki akart Aldon Smith update-et, de már nem emlékszem, ki. Reggie nyilatkozott róla

 pbs.twimg.com/media/DJtOH2VVYAAZ4WY.jpg
deyell
ő mégis miért nem lett aktiválva?
Amadeus
Goodellt kérdezd.
deyell
De amúgy tök jó lenne, ha mondana A-t vagy B-t ez a faszfej ember.
Én pont ezt az érzést utálom a legjobban amikor bizonytalanságban tartják az embert és itt azért mint látjuk nem csak egy emberről van szó, hanem a teljes szurkolói kör bizonytalanságban van vele kapcsolatban egy köcsög hatalommániás fasz miatt.

Mondja azt, hogy még 2 évre eltiltja, aztán akkor szépen lekerül a rosterünkről, elengedi mindenki a történetet és kész.

Buziúr
Bruce
 www.csnbayarea.com/raiders/raiders-gm-mckenzie-aldon-smith-mark-davis-and-i-still-talk-about-him
több mint 7 éve
Törölt felhasználó
Smith esetleges kiválása miatt sztem nem kell aggódnotok. A Bills D# 12 ponton tartotta az offense-ünket, nem hiszem h nektek sem sikerülne hasonló és több pontot tesztek fel a táblára sztem, mint a Bills O. 😀
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
valaki akart Aldon Smith update-et, de már nem emlékszem, ki. Reggie nyilatkozott róla

 pbs.twimg.com/media/DJtOH2VVYAAZ4WY.jpg
deyell
ő mégis miért nem lett aktiválva?
Amadeus
Goodellt kérdezd.
deyell
De amúgy tök jó lenne, ha mondana A-t vagy B-t ez a faszfej ember.
Én pont ezt az érzést utálom a legjobban amikor bizonytalanságban tartják az embert és itt azért mint látjuk nem csak egy emberről van szó, hanem a teljes szurkolói kör bizonytalanságban van vele kapcsolatban egy köcsög hatalommániás fasz miatt.

Mondja azt, hogy még 2 évre eltiltja, aztán akkor szépen lekerül a rosterünkről, elengedi mindenki a történetet és kész.

Buziúr
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Az injury report kapcsán tényleg feleslegesen írtam a hosszú okfejtésemet 😀

Mondjuk így mélyvízbe kellene bedobni Conley-t vagy TJ Carrie megy ki szélre és Conley csak korlátozott szerepet kap és McDonald lép elő mint slot CB.
Bár én most azt gondolom, hogy Smith nem fogja kihagyni a meccset, biztonság kedvéért pihentették a tegnapi edzésről, de majd meglátjuk.

Annak viszont örülök, hogy mindenki más teljes edzést tolt. Olawale nagyon kell, hogy ne csak single back felállásokkal tudjunk operálni.

Ha az első meccsen is van, akkor akár tolhattunk volna egy futást is akár, amikor Cooper elejtette a labdákat folyamatosan.
több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 651
Conley full practice!


choose life
több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 651
valaki akart Aldon Smith update-et, de már nem emlékszem, ki. Reggie nyilatkozott róla

 pbs.twimg.com/media/DJtOH2VVYAAZ4WY.jpg
deyell
ő mégis miért nem lett aktiválva?
Amadeus
Goodellt kérdezd.

choose life
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 720
valaki akart Aldon Smith update-et, de már nem emlékszem, ki. Reggie nyilatkozott róla

 pbs.twimg.com/media/DJtOH2VVYAAZ4WY.jpg
deyell
ő mégis miért nem lett aktiválva?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 651
valaki akart Aldon Smith update-et, de már nem emlékszem, ki. Reggie nyilatkozott róla


choose life
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Jah és a maximális sebessége is TOP 5-öt ért:
 static.nfl.com/static/content/public/pg-photo/2017/09/12/0ap3000000844140/quick-feet.jpg
Bruce
De csak mert melegítés nélkül barátilag dobálgatott 😁



több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 651
Lee graded higher (71.8) than fellow Oakland linebackers Cory James (42.6), Tyrell Adams (33.3), Nicholas Morrow (64.6).



van egy figura az LB sorban, aki nem teljesen homály. amúgy Morrow-nak is volt egy szép szerelése. Adams jó lenne, ha kevesebbet lenne fent a védelemben.

choose life
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Jah és a maximális sebessége is TOP 5-öt ért:
 static.nfl.com/static/content/public/pg-photo/2017/09/12/0ap3000000844140/quick-feet.jpg
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
így az okfejtésem teljesen felesleges! 😊
Bruce
Viszont legalább hosszú 😀

Bocs, magas labda volt.
empty taxi
😀

Közben, hogy legyen valami hír is:
Az első héten Derek Carr lett a labdától leggyorsabban szabaduló játékos:
 static.nfl.com/static/content/public/pg-photo/2017/09/12/0ap3000000844126/quick-release.jpg
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
így az okfejtésem teljesen felesleges! 😊
Bruce
Viszont legalább hosszú 😀

Bocs, magas labda volt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
 image.prntscr.com/image/Os02B1a2SGCZj6GuJnm2Bw.png

Olawale már limitált edzést végzett, reméljük vissza is tud térni a hétvégén.
Sean Smith sérülése nem tudom mennyire lehet komoly, de ezt a mérkőzésen szerezte.
A többiek sérülése már korábbról jön, mondjuk az jó hír, hogy Cory James meccsen történő sérülése nem volt komolyabb.

Érdekes lesz, ha mondjuk Conley is és Olawale is aktív lesz a hétvégi meccsre, akkor kik lesznek az inaktívak?

Ugye Connor Cook, Latham, McGill, Sharpe és Ware a múltkori meccsen is az volt, valszeg ezen nem változtatnak. De még két embert ki kell hagyni. Evidensnek tűnik, hogy Jihad Ward is kimaradjon, hiszen ő a Titans ellen aktív volt ugyan, de nem játszott egy másodpercet sem. Az offenseben Feliciano nem játszott semennyit, de őt nem nagyon lehet kihagyni, mivel ő a csere C. A spec team emberekből sem hagynék ki senkit Conley javára, mivel nem hiszem, hogy nekünk Conley-t a spec team-ben kellene próbálgatnunk. Még Walford kihagyása tűnne legésszerűbbnek, mert Olawale 3. számú TE-nek simán elmegy.

Na mindegy, lehet egyikük sem lesz még aktív, így az okfejtésem teljesen felesleges! 😊
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Jelani Jenkins-t leigazolta a Bills és ráadásul kezdőként számítanak rá. 😮
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Rapoport szerint megszületett Penn 2 éves hosszabbítása, egyenlőre a számokat még nem lehet tudni.

több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Snap count:

Az offense-ben négy falember és Carr végig, azaz 66 támadóplayt volt fenn, az RT-k közül Newhouse 57 play-t vállalat, míg Vadal Alexander 9-et.
Bruce
Egy kis összehasonlító stat:

Menelik Watson: 37 snap, 6 QB siettetés, ebből 4 sack... azt hiszem nem kérdés, hogy egyenlőre megérte-e elengedni és Newhouse-ra cserélni.

több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Start'em/Sit'em RB kapcsan:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/jeyfnqaserkq6webjzfn
Start 'Em, Sit 'Em Week 2: Running backs
Can the top waiver pickup of the week, Chicago Bears running back Tarik Cohen, keep his hot start going in Week 2 against the Buccaneers? Michael Fabiano delivers his full list of starts and sits at RB.


Nem emlekszem mikor volt ellenunk utoljara futo leultetve 😊
Meg arra se igazan mikor volt a mi futonk a het "allitasa"

Carr szinten a het megoldasa QB poszton ugyanitt...

Jared Cook sleeper pick, mig Jets TE nincs a jatszatandok kozott...mondjuk ez fura...lehet nincs TE-juk? 😊

Vedelmunket kezdetnek, mig a Jets-et ultetnek...

Tavecchio alvo opciok kozott, mig a Jets K csucsul...

Ez persze inkabb csak vicces erdekesseg.


Komolyabban:
-fognunk kell a futast es zarni a hosszu passzok utjat
-futni kell rajtuk, ahogy a Bills is tette es megtuzni oket par bombaval, mikor mar nagyon a boxban vannak

Konnyunek hangzik, de azert ott kell lenni, meg kell csinalni. Komoly az a DL azert pl...
De egy PO-ra vagyo csapatnak otthon magabiztosan utni kell oket!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Giogio Tavecchio lett a hét ST játékosa az AFC-ben
 twitter.com/RLiuNFL/status/907962458823786499
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Bruce!!
Adams 1 kivetelevel az osszes fele meno passzt elkapasra engedte 8/9 es 110yardot nyelt be osszesen. Ez eleg szar...plane, h a cover miatt hozzuk fel M.Lee helyere...gondolom Lee szerepe noni fog, mert ennel szarabb nem lehet, futas ellen pedig szepen helyt allt...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
 twitter.com/RAIDERS/status/906981957124452352
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Ööööm:
 www.cbssports.com/nfl/news/marshawn-lynch-to-star-in-reality-show-and-facebook-is-paying-millions-for-it/
Nem tudom, mit gondoljak...