Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Conley, Connor Cook, Latham, McGill, Olawale és Sharpe nem fog ma játszani. Olawale hiányozni fog, illetve számomra az az érdekes, hogy Ware bekerült a meccskeretbe, míg Sharpe nem...

több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Ezzel szerintem Jano be is fejezte a pályafutását sajna...
Kár érte
Bruce
neki tulajdonképpen mi is a baja?
Amadeus
Azt olvastam a hataval van gond.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
Sebastian Janikowski IR-re került, Giorgio Tavechio lesz a rúgónk.

Janót nagyon sajnálom, remélem az olasz jól fogja pótolni.
peterbadbone
Ezzel szerintem Jano be is fejezte a pályafutását sajna...
Kár érte
Bruce
neki tulajdonképpen mi is a baja?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Sebastian Janikowski IR-re került, Giorgio Tavechio lesz a rúgónk.

Janót nagyon sajnálom, remélem az olasz jól fogja pótolni.
peterbadbone
Ezzel szerintem Jano be is fejezte a pályafutását sajna...
Kár érte
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Sebastian Janikowski IR-re került, Giorgio Tavechio lesz a rúgónk.

Janót nagyon sajnálom, remélem az olasz jól fogja pótolni.

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Gareon Conley-nak állítólag ugyanaz a makacs sérülése van, mint Kevin White-nak volt tavaly, akinek erre ráment a szezonja.
deyell
Whitenak ne a talpaba volt vmi faradasos tores? vagy az Clowney volt? Conleyt sipcsonttal emlegetik.
Pari
White-nak fáradásos síp vagy szárkapocs csont törése volt ha jól emlékszem.
Cubehead
Pontosabban tavaly előtt volt fáradásos sípcsont törése, tavaly pedig szárkapocs vagy mi fene 😊 Ketten csak összeraktátok 😊
Tomcsik
Csórikám,sajnálom. Remélem azért idén villant majd valamit. Anno szurkoltam sőt kampányoltam.is itt mellette. De így utólag örülök higy RM nem figyelt 😁😂
Cubehead
Én meg Coopert akartam 😊

több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Gareon Conley-nak állítólag ugyanaz a makacs sérülése van, mint Kevin White-nak volt tavaly, akinek erre ráment a szezonja.
deyell
Whitenak ne a talpaba volt vmi faradasos tores? vagy az Clowney volt? Conleyt sipcsonttal emlegetik.
Pari
White-nak fáradásos síp vagy szárkapocs csont törése volt ha jól emlékszem.
Cubehead
Pontosabban tavaly előtt volt fáradásos sípcsont törése, tavaly pedig szárkapocs vagy mi fene 😊 Ketten csak összeraktátok 😊
Tomcsik
Csórikám,sajnálom. Remélem azért idén villant majd valamit. Anno szurkoltam sőt kampányoltam.is itt mellette. De így utólag örülök higy RM nem figyelt 😁😂



több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Gareon Conley-nak állítólag ugyanaz a makacs sérülése van, mint Kevin White-nak volt tavaly, akinek erre ráment a szezonja.
deyell
Whitenak ne a talpaba volt vmi faradasos tores? vagy az Clowney volt? Conleyt sipcsonttal emlegetik.
Pari
White-nak fáradásos síp vagy szárkapocs csont törése volt ha jól emlékszem.
Cubehead
Pontosabban tavaly előtt volt fáradásos sípcsont törése, tavaly pedig szárkapocs vagy mi fene 😊 Ketten csak összeraktátok 😊

több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Gareon Conley-nak állítólag ugyanaz a makacs sérülése van, mint Kevin White-nak volt tavaly, akinek erre ráment a szezonja.
deyell
Whitenak ne a talpaba volt vmi faradasos tores? vagy az Clowney volt? Conleyt sipcsonttal emlegetik.
Pari
White-nak fáradásos síp vagy szárkapocs csont törése volt ha jól emlékszem.



több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Gareon Conley-nak állítólag ugyanaz a makacs sérülése van, mint Kevin White-nak volt tavaly, akinek erre ráment a szezonja.
deyell
Whitenak ne a talpaba volt vmi faradasos tores? vagy az Clowney volt? Conleyt sipcsonttal emlegetik.
több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 651
Gareon Conley-nak állítólag ugyanaz a makacs sérülése van, mint Kevin White-nak volt tavaly, akinek erre ráment a szezonja.

choose life
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Tavecchiot behoztuk a PS-re, biztosíték gyanánt, ha Jano sérülése makacsabb lenne.
Okos döntés! Évek óta itt van a csapattal és ő is ballábas. Remélem azért nem kerül rá sor, de jó tudni, hogy van alternatíva. Utazik is a csapattal a hétvégén.

Max Valles ment a PS-ből.

Szerkesztette: Bruce
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
probléma, hogy a retkes csífs nem bírt kikapni...
és hogy továbbra sincs senki, aki a rohadt speedstereiket utolérje, vagy a TE-jüket levigye...
Pari
meggyűlik velük a bajunk úgy érzem. néztem a meccset...kibaszott AReid mindig kitalál valamit.
Surda
Nem tudom, h mázlinak lehet-e ezt hívni, de akkor is bassza már meg a ló...
Priest, Johnson, Charles most meg Hunt...persze egy meccs, de akkor is remekül nézett ki...
Rolni
nyugi, megbasszuk őket 😛
Black_Adder
titeket meg az áram 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
probléma, hogy a retkes csífs nem bírt kikapni...
és hogy továbbra sincs senki, aki a rohadt speedstereiket utolérje, vagy a TE-jüket levigye...
Pari
meggyűlik velük a bajunk úgy érzem. néztem a meccset...kibaszott AReid mindig kitalál valamit.
Surda
Nem tudom, h mázlinak lehet-e ezt hívni, de akkor is bassza már meg a ló...
Priest, Johnson, Charles most meg Hunt...persze egy meccs, de akkor is remekül nézett ki...
Rolni
nyugi, megbasszuk őket 😛
Black_Adder
😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 933 — we almost always almost win
probléma, hogy a retkes csífs nem bírt kikapni...
és hogy továbbra sincs senki, aki a rohadt speedstereiket utolérje, vagy a TE-jüket levigye...
Pari
meggyűlik velük a bajunk úgy érzem. néztem a meccset...kibaszott AReid mindig kitalál valamit.
Surda
Nem tudom, h mázlinak lehet-e ezt hívni, de akkor is bassza már meg a ló...
Priest, Johnson, Charles most meg Hunt...persze egy meccs, de akkor is remekül nézett ki...
Rolni
nyugi, megbasszuk őket 😛

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
 www.youtube.com/watch?v=WTr1zIB7ZYw
Jó cucc tessék nézegetni!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
probléma, hogy a retkes csífs nem bírt kikapni...
és hogy továbbra sincs senki, aki a rohadt speedstereiket utolérje, vagy a TE-jüket levigye...
Pari
meggyűlik velük a bajunk úgy érzem. néztem a meccset...kibaszott AReid mindig kitalál valamit.
Surda
Nem tudom, h mázlinak lehet-e ezt hívni, de akkor is bassza már meg a ló...
Priest, Johnson, Charles most meg Hunt...persze egy meccs, de akkor is remekül nézett ki...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
probléma, hogy a retkes csífs nem bírt kikapni...
és hogy továbbra sincs senki, aki a rohadt speedstereiket utolérje, vagy a TE-jüket levigye...
Pari
meggyűlik velük a bajunk úgy érzem. néztem a meccset...kibaszott AReid mindig kitalál valamit.
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Volt már róla szó:
 image.prntscr.com/image/0N0vmr3ARSi8n_vxICDbyw.png
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
probléma, hogy a retkes csífs nem bírt kikapni...
és hogy továbbra sincs senki, aki a rohadt speedstereiket utolérje, vagy a TE-jüket levigye...
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Janó csak beadta a derekát:

Oakland restructured Sebastian Janikowski’s contract, lowering his $4.05M salary to $3M fully guaranteed, per source. Also $250K for 83% FGs

Persze rosszul nem járt...
peterbadbone
Azt olvastam, h nem a cap szempontból volt gondunk, hanem cash kellett vszeg a Penn dealhez. Ilyen az, ha "csóró" a tulaj...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Mindenki visszatért edzésbe, kivéve Olawalet. Még McGill is edzegetett, pedig eddig nem nagyon tette.

több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Janó csak beadta a derekát:

Oakland restructured Sebastian Janikowski’s contract, lowering his $4.05M salary to $3M fully guaranteed, per source. Also $250K for 83% FGs

Persze rosszul nem járt...

több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Én a szokásos pesszimista vonalat képviselem hosszú évek óta itt a fórumon, így ezen már nem kívánok változtatni (meg nem is tudok... 😊 ).
Ami biztos, hogy az előszezonban egyik meccsen sem vettük elő az élesben alkalmazandó dolgokat sem a védelem, sem a támadók oldalán. Erről volt is egy cikk, hogy általában a 3. meccsen szokták használni az alapszakaszban alkalmazandó gameplan-t, de mivel idén - tavalyhoz hasonlóan - is olyan ellenfél ellen játszottunk, akivel az alapszakaszban is találkozunk, így nem használtuk, hanem butított verzióval mentünk a meccsnek.
Ebben van nekem egy kis bizodalmam, hogy emiatt lehet olyan nagy a nyugalom az LB fronton nálunk, mert úgy gondolják, hogy a két fiatal meg fogja tudni oldani ezt a feladatot középen.

Szerintem a def. falunk alul értékeltebb annál, mint ami a valós tudása és lévén, hogy a védelem alapja a fal, így az egész védelemre kihathat ez. Az LB sorra fentebb írtam, hogy túl nagy a nyugi ezen a fronton a híreket tekintve, így ez is optimizmusra adhat okot. A CB sor meg nevek alapján nem rossz, ha Smith tudna egy kicsit a régi tudásához mérten szerepelni, akkor én azt gondolom, hogy a védelmünk, ha nem is TOP 10-es, de nem a bottom 10-ben fog szerepelni.

A def falunkkal kapcsolatosan még az lehet ami reménykeltő, hogy Mack-et érdemes az ellenfeleknek duplázni, legalábbis TE segítséget érdemes adni az OT-nek. Irvin-t azért megfogja egy jobb OT, de ott van mellette DE poszton ME Jr, így ketten már veszélyesek lehetnek.

A lényeg az, hogy a futást fogjuk meg, mert csak passzal szerintem nem fognak tudni megverni bennünket. Mondjuk az a bajom a csapattal a futásvédekezés tekintetében, hogy meccsenként mindig van egy vagy két olyan futás amit elengedünk, akkor is, ha amúgy jól megy a futásvédekezés, aztán már az összkép olyankor nem olyan szép.
Nem is emlékszem melyik meccsen, de volt olyan, hogy alig volt 3 yardnál nagyobb futása az egyik ellenfelünknek egy félidőn át, aztán a második félidőben futottak egy kurva hosszút és máris úgy nézett ki a statisztika, hogy szar a futás elleni védekezésünk, pedig egy félidőig felső szinten kezeltük a futást. Szóval ezekre kell majd nagyon figyelni, hogy 10 yardnál hosszabb futást azért ne engedélyezzünk.

Szóval ha minden összeállna, akkor azt gondolom, hogy nyerhetünk, de nagyon nem emlékszem én olyanra, hogy minden összeállt volna nálunk... Szóval én ezért számítok vereségre.

Sőt ott van még a spec team is, amiről olyan sokat nem beszéltünk, de ha Jano sérüléssel bajlódik, akkor ott is maradhatnak a csapatban pontok, amik hiányozhatnak. Illetve jó lenne már egy spec team TD-t is látnunk, mert az sem mostanában volt.
Bruce
Te valami látens pets drukker lehetsz, ők szoktak ennyit sírni, ha megy a csapatnak, ha nem😊
Pari
Ennél nagyobb sértés még nem ért itt a fórumon... 😀
Inkább vagyok látens buzi, mint látens pats drukker 😀 😀 😀
Bruce
Majd ha elpicsázzuk őket mexicoba megkövetlek😊
Pari
ez kell elnyomnod 😀
 www.youtube.com/watch?v=CS9OO0S5w2k
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én a szokásos pesszimista vonalat képviselem hosszú évek óta itt a fórumon, így ezen már nem kívánok változtatni (meg nem is tudok... 😊 ).
Ami biztos, hogy az előszezonban egyik meccsen sem vettük elő az élesben alkalmazandó dolgokat sem a védelem, sem a támadók oldalán. Erről volt is egy cikk, hogy általában a 3. meccsen szokták használni az alapszakaszban alkalmazandó gameplan-t, de mivel idén - tavalyhoz hasonlóan - is olyan ellenfél ellen játszottunk, akivel az alapszakaszban is találkozunk, így nem használtuk, hanem butított verzióval mentünk a meccsnek.
Ebben van nekem egy kis bizodalmam, hogy emiatt lehet olyan nagy a nyugalom az LB fronton nálunk, mert úgy gondolják, hogy a két fiatal meg fogja tudni oldani ezt a feladatot középen.

Szerintem a def. falunk alul értékeltebb annál, mint ami a valós tudása és lévén, hogy a védelem alapja a fal, így az egész védelemre kihathat ez. Az LB sorra fentebb írtam, hogy túl nagy a nyugi ezen a fronton a híreket tekintve, így ez is optimizmusra adhat okot. A CB sor meg nevek alapján nem rossz, ha Smith tudna egy kicsit a régi tudásához mérten szerepelni, akkor én azt gondolom, hogy a védelmünk, ha nem is TOP 10-es, de nem a bottom 10-ben fog szerepelni.

A def falunkkal kapcsolatosan még az lehet ami reménykeltő, hogy Mack-et érdemes az ellenfeleknek duplázni, legalábbis TE segítséget érdemes adni az OT-nek. Irvin-t azért megfogja egy jobb OT, de ott van mellette DE poszton ME Jr, így ketten már veszélyesek lehetnek.

A lényeg az, hogy a futást fogjuk meg, mert csak passzal szerintem nem fognak tudni megverni bennünket. Mondjuk az a bajom a csapattal a futásvédekezés tekintetében, hogy meccsenként mindig van egy vagy két olyan futás amit elengedünk, akkor is, ha amúgy jól megy a futásvédekezés, aztán már az összkép olyankor nem olyan szép.
Nem is emlékszem melyik meccsen, de volt olyan, hogy alig volt 3 yardnál nagyobb futása az egyik ellenfelünknek egy félidőn át, aztán a második félidőben futottak egy kurva hosszút és máris úgy nézett ki a statisztika, hogy szar a futás elleni védekezésünk, pedig egy félidőig felső szinten kezeltük a futást. Szóval ezekre kell majd nagyon figyelni, hogy 10 yardnál hosszabb futást azért ne engedélyezzünk.

Szóval ha minden összeállna, akkor azt gondolom, hogy nyerhetünk, de nagyon nem emlékszem én olyanra, hogy minden összeállt volna nálunk... Szóval én ezért számítok vereségre.

Sőt ott van még a spec team is, amiről olyan sokat nem beszéltünk, de ha Jano sérüléssel bajlódik, akkor ott is maradhatnak a csapatban pontok, amik hiányozhatnak. Illetve jó lenne már egy spec team TD-t is látnunk, mert az sem mostanában volt.
Bruce
Te valami látens pets drukker lehetsz, ők szoktak ennyit sírni, ha megy a csapatnak, ha nem😊
Pari
Ennél nagyobb sértés még nem ért itt a fórumon... 😀
Inkább vagyok látens buzi, mint látens pats drukker 😀 😀 😀
Bruce
Majd ha elpicsázzuk őket mexicoba megkövetlek😊
Pari
green laser rulez 😊