Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
 twitter.com/RAIDERS/status/905273693294690304

Szerkesztette: Bruce
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Emlékszem korábban is volt egy olyan szezon, hogy a szezon elején nem volt eldöntve az, hogy ki lesz a kezdő RT, akkor emlékeim szerint ez nem volt jó és egy sérülés miatt lett az egyik játékos a kezdő. Remélhetőleg idén ez nem így lesz és hamar eldöntik, hogy Alexander vagy Newhouse lesz a kezdő RT-nk.

A CB poszton is ilyen vagy-vagy szituáció van, de sajnos TJ Carrie sem megoldás külső CB-ként. Conley lehet majd megoldás, de ő még távol van attól, hogy kezdjen.

Amerson egyébként agyrázkódás protokol alatt volt, de tisztának nyilvánították, így kezdhet.

Obi sérülése sem jó dolog, de majd a 8. hét után visszatérhet, addig meg Luani majd helyettesíti, remélhetőleg olyan szinten, ahogy az előszezonban játszott.

Egyébként az lesz nálunk a kulcs, hogy a támadók mennyi időt tudnak fenn tölteni a pályán. Reményeim szerint sok-sok hosszú drive-ot sikerül vezetnünk rövidebb passzokkal (TE játék) brusztolósabb futásokkal (Lynch), amivel fárasztjuk az ellenfél védelmét és pihentetjük a sajátunkat.
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Woodson-Lusternek szurkoltam hogy rostert fogjon. Bár nem így terveztem, de meglett neki. 😊
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Obi és Denver helyére érkezett Erik Harris (S) és Xavier Woodson-Luster (LB).

Első DC:

Offense

WR Michael Crabtree Seth Roberts
LT Donald Penn David Sharpe
LG Kelechi Osemele Denver Kirkland
C Rodney Hudson Jon Feliciano
RG Gabe Jackson Jon Feliciano
RT Marshall Newhouse/Vadal Alexander Jylan Ware
TE Jared Cook Lee Smith Clive Walford
WR Amari Cooper Cordarrelle Patterson Johnny Holton
QB Derek Carr EJ Manuel Connor Cook
RB Marshawn Lynch Jalen Richard DeAndré Washington
FB Jamize Olawale

Defense

DE Mario Jr. Edwards Denico Autry
DT Eddie Vanderdoes Treyvon Hester
NT Justin Ellis Darius Latham
DE Khalil Mack Jihad Ward
SLB Bruce Irvin James Cowser
MLB Marquel Lee Tyrell Adams Xavier Woodson-Luster
WLB Cory James Nicholas Morrow
LCB David Amerson Gareon Conley Dexter McDonald
RCB Sean Smith/TJ Carrie Antonio Hamilton
FS Reggie Nelson Keith McGill II Shalom Luani
SS Karl Joseph Obi Melifonwu Erik Harris

Special Teams

P Marquette King
K Sebastian Janikowski
H Marquette King
LS Jon Condo
KR Cordarrelle Patterson Jalen Richard
PR Jalen Richard DeAndré Washington TJ Carrie

több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 935
The #Raiders placed OL Denver Kirkland and S Obi Melifonwu on Injured Reserve. They can both return in 8 weeks.
Klaci79
Kirklandre lehetett számítani, de Obi igen meglepő.
peterbadbone
Állítólag makacskodik a térde
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
The #Raiders placed OL Denver Kirkland and S Obi Melifonwu on Injured Reserve. They can both return in 8 weeks.
Klaci79
Kirklandre lehetett számítani, de Obi igen meglepő.

több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 935
The #Raiders placed OL Denver Kirkland and S Obi Melifonwu on Injured Reserve. They can both return in 8 weeks.
több mint 7 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Legyünk őszinték: Janika nem ér már évi 4 milliót.
Amadeus
Ok, de ezt ne szezon kezdés előtt pár nappal találjuk már ki, rendes back up plan nélkül!
Rolni
Állítólag fáj a háta és a snickers nem segít...
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Legyünk őszinték: Janika nem ér már évi 4 milliót.
Amadeus
Ok, de ezt ne szezon kezdés előtt pár nappal találjuk már ki, rendes back up plan nélkül!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
Legyünk őszinték: Janika nem ér már évi 4 milliót.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Jano kapcsán pénzügyi gondokat emlegetnek...
 only1nation.com/2017/09/04/report-sebastian-janikowski-oakland-raiders-contract-impasse/
Nekem az időzítés nagyon furi...eddig is tudták mennyit keres, miért most szórakoznak?
Egy dolog lehet talán, hogy Penn szerződés módosításához kell a hely, mert esetleg a meglévő pénz nagyrészét már jövő évre terv szerűen viszik át Mack miatt...
Amúgy akkor én is Tavecchióra szavaznék...

PS keret nem rossz sztem. Borders, Calhoun és Hood visszatérésének én örülök.

Tippelgetéshez egy pozitívabb cikk:
 only1nation.com/2017/09/04/oakland-raiders-counter-argument-regress-to-the-mean/
Lényegében azt fejtegeti, hogy az O jobb lesz, mint tavaly, így nem kell annyi szoros meccset nyerni majd és a D is jobb lesz, ahogy a rookie-k felveszik a fonalat.

4 DL játékos (2 cikkben), aki meghatározhatja mennyire fejlődik a D:
 only1nation.com/2017/09/01/oakland-raiders-player-spotlight-autry-latham-ward/
 only1nation.com/2017/09/01/oakland-raiders-is-justin-ellis-ready-to-take-next-step/

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Közben Jelani Jenkins és Jaydon Mickens mégsem kerül IR-re, hanem távoznak a csapattól.

A Tennessee-Georgia Tech meccsen igen sok játékosmegfigyelő volt kint, többek között a Raiderstől is. Jó kis meccset láttak akik kint voltak.

Reggie első 16 választása már nincs a csapatban, de az utána következő 34 húzásból 25 a keretben van és még 3-an vannak PS-en. Szerintem ez egy baromi jó arány.

Szerkesztette: peterbadbone

több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Végleges PS:

Borders, Breon CB 6-0 189 R Duke
Brown, Fadol DE 6-4 282 R Mississippi
Brown, Pharaoh TE 6-5 246 R Oregon
Calhoun, Shilique LB 6-4 250 2 Michigan State
Hatcher, Keon WR 6-1 212 R Arkansas
Hood, Elijah RB 5-11 230 R North Carolina
Simmons, Jordan G 6-3 339 R USC
Stone, James C 6-3 290 3 Tennessee
Valles, Max DE 6-4 250 1 Virginia
Whitney, Isaac WR 6-2 204 R USC

Valles visszatért a csapathoz, Stone dolgozott már Tice alatt, Pharaoh Brown az új Gabe Holmes, kb ennyi jut eszembe erről a névsorról.

több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
 twitter.com/FieldYates/status/904830090843906048

Janónak lehet lefőtt a kávé...

(linebackerek miért nincsenek work outon?)
deyell
Az olvastam, hogy Janó nem nagyon akar belemenni egy szerződés módosításba, mert a jelenlegi szerződése, ami 4 milliót hozna neki, most szombaton garantálttá válik, így próbálnak egy kis nyomást tenni rá. Ha nem áll kötélnek és elbúcsúzunk tőle, akkor én nem ezeket a srácokat (Nugent, Lambo, Koehn) akarom látni utánpótlásnak, hanem Tavecchiot, ha már minden évben végigcsinálja a felkészülést a csapattal.

Lehet mégis nézelődnénk LB fronton, csak a sapi nem engedi?

több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 651
 twitter.com/FieldYates/status/904830090843906048

Janónak lehet lefőtt a kávé...

(linebackerek miért nincsenek work outon?)

choose life
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
6-10/7-9
(Mondjuk nagyon rossz ma a kedvem)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Most, hogy elkezdtetek tippelgetni, eszembe jutott valami. Engem baromira emlékeztet a csapatotok a 2011-es Eaglesre (dream team, huh?).

Előző szezonos playoff one and done ✓
Sztár QB új szerződés után ✓
Támadó skill posztokon kellő minőség és mélység ✓
Linebacker sor nincs ✓
Teljesen alkalmatlan védőkoordinátor ✓
Az előző pontból következően papíron jó, de alulteljesítő cornerek ✓

Nálunk akkor 8-8 lett a vége, remélem jobb szezonotok lesz.
mustaine
tökön rúglak, ha igazad lesz😊
több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 092 — Chalk Dawk fan
Most, hogy elkezdtetek tippelgetni, eszembe jutott valami. Engem baromira emlékeztet a csapatotok a 2011-es Eaglesre (dream team, huh?).

Előző szezonos playoff one and done ✓
Sztár QB új szerződés után ✓
Támadó skill posztokon kellő minőség és mélység ✓
Linebacker sor nincs ✓
Teljesen alkalmatlan védőkoordinátor ✓
Az előző pontból következően papíron jó, de alulteljesítő cornerek ✓

Nálunk akkor 8-8 lett a vége, remélem jobb szezonotok lesz.

Szerkesztette: mustaine

több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Na van aki már 7-9-es szezont jósol:
 www.raidersbeat.com/2017-schedule-review-notes-and-prediction/

Benne van sajnos a pakliban szerintem is, bár én egyenlőre még egy kicsit ennél optimistább vagyok.
Titans ellen győzelmet várok a nyitányon egy szoros pont gazdag meccsen.
Nem hiszem, hogy mindhárom csoport rivális ellen leadjuk az első meccsünket és a Miami-tól egyenlőre nem tartok. 6 vagy akár 7 győzelem meglehet sztem a bye week-ig egy jó indulással.
Onnan 3-4 W reális lehet, szóval én inkább 9, 10 győzelemre voksolnék jelenleg.

Aztán persze Titans ellen sok minden kiderül. Jó felmérő lesz a D számára, erős futójátékuk van a titánoknak, van egy veszélyes irányítójuk célpontokkal.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Hát igen, egyenlőre úgy fest nem sikerül megoldani a labda másik oldalát és addig megyünk, amíg Carr&Co visz minket a hátán...
Ettől még lehetnek jó, élvezetes meccseink, kis szerencsével PO is lehet talán, emiatt nem feltétlenül érzem, hogy levesbe megy a szezonja a srácoknak, de értem mire gondolsz.

Az, hogy most nem kapkodunk máshonnan kivágott emberek után az nem aggaszt, de az, hogy egész offseason-ban nem sikerült ezt a LB posztot rendezni az azért dühít. Mondjuk arra azért kiváncsi vagyok ki érkezik még, mert van sztem lufi ebben az 53-as keretben (McGill, Hamilton, Kirkland a sérülés miatt és akár McDonald).

James-ben én is bízok, remélhetőleg jobb DL munkával Ő is konzisztensebb lesz...az Ő játéka tetszett az pre-season meccseken. Lee-től viszont baromi nagy előrelépés kellene.
Gondolom próbáljuk majd erősen rotálni a srácokat James mellett futás ellen (Lee) és passz ellen (Adams, Obi, Morrow), de azért ez inkább bénázást engedtet sejteni, semmint profi megoldást...
Attól tartok idén is miénk lesz az egyik legrosszabb pass D, amivel manapság rohadt nehéz hasítani...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Lewis story kicsit túl van azért fújva már nekem...elég kicsi az esélye annak, hogy lesz belőle valaha is jó playa...az meg, hogy megsértődik és inkább másik csapat PS-ébe megy az nekem gáz...

Calhoun helyette ott van a PS-ben, akinek amúgy minden fizikai paramétere megvan ahhoz, hogy NFL szinten is jó játékos legyen...hátha sikerül fejben helyre tenni...hátha ez a cut és az, hogy senki se claimelte segít ebben...

Mayowa break out meglepne és Bass eddig Titans kereten volt nulla eredményességgel...nem hiszem, h Seattle-ben STnél komolyabb szerepet kapna...ettől persze vszeg mindkettő keretre férne, mint EDGE depth nálunk is...

Walford-tól komoly break out nem hiszem, hogy várható egy ilyen 3 fejű TE egységben, de persze lehetséges...

Jelenleg azt gondolom a Lee-James páros lesz a kezdő, ami túl sok biztonságot nem ad...

Az se tetszik, hogy baromi vékony a keret edge rusher és LB poszton is, ráadásul a LB poszt liga szinten leggyengébb sztem per pill. Ezt még tetőzi a gyenge CB állomány...hosszú szezon lesz, rekord tekintetében visszalépéssel kalkulálok és a PO elérés is komoly feladat lesz/lenne.
Rolni
Mondjuk azért az offense-ben lehet bízni, de mindig nem fognak pontokat felrakni a táblára. A védelmünkben meg egyelőre nincs benne az, hogy megállítsák az ellenfelet. James-ben benne van a potenciál egyébként, de nekem az a bajom vele, hogy egyik meccsen pörög mint az állat, ott van mindenhol, kurva sok tackle, aztán a következő meccsen, meg semmi. Inkonzisztens...

Nekem az a meglepő, hogy semmi, de semmi lépés nincs a megoldás keresésének ügyében. Tehát vagy nagyon nagyon bíznak bennük és mi fogunk a legjobban meglepődni, vagy tényleg nincs megoldás és várnak egy évet a megoldással.

Így vagy úgy, sajnos úgy néz ki, hogy Carr-Cooper-Mack hármasunknak egy éve megy a levesbe.
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Lewis story kicsit túl van azért fújva már nekem...elég kicsi az esélye annak, hogy lesz belőle valaha is jó playa...az meg, hogy megsértődik és inkább másik csapat PS-ébe megy az nekem gáz...

Calhoun helyette ott van a PS-ben, akinek amúgy minden fizikai paramétere megvan ahhoz, hogy NFL szinten is jó játékos legyen...hátha sikerül fejben helyre tenni...hátha ez a cut és az, hogy senki se claimelte segít ebben...

Mayowa break out meglepne és Bass eddig Titans kereten volt nulla eredményességgel...nem hiszem, h Seattle-ben STnél komolyabb szerepet kapna...ettől persze vszeg mindkettő keretre férne, mint EDGE depth nálunk is...

Walford-tól komoly break out nem hiszem, hogy várható egy ilyen 3 fejű TE egységben, de persze lehetséges...

Jelenleg azt gondolom a Lee-James páros lesz a kezdő, ami túl sok biztonságot nem ad...

Az se tetszik, hogy baromi vékony a keret edge rusher és LB poszton is, ráadásul a LB poszt liga szinten leggyengébb sztem per pill. Ezt még tetőzi a gyenge CB állomány...hosszú szezon lesz, rekord tekintetében visszalépéssel kalkulálok és a PO elérés is komoly feladat lesz/lenne.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 651
az előszezonban a Raidersben jól teljesítő LaTroy Lewist claimelte a Texans, nem sikerült megtartani PS-ben. ismerős egy bizonyos David Bass? ő meg a Seahawks rosterére került.

más: az sbnationön a csapatok szurkolói blogjainak választaniuk kellett, hogy kitől várják azt, hogy breakout player legyen a csapatukban, két volt Raiders játékosra is esett a választás: Stacy McGee (Redskins) és Benson Mayowa (Cowboys). nálunk Clive Walfordtól számítanak erre.

 www.sbnation.com/a/nfl-preview-2017/2017-nfl-breakout-players-predictions

Szerkesztette: deyell

choose life
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Gerald Hodges-t kivágta a Bills, őt talán meg lehetne próbálni.

több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Kurvára érthetetlen ez az Lb ínség a csapatnál.
Minden szarra van terv, de ezt teljesen elhanyagolták. Nem értem én ezt.