Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Állítólag Reggie Ragland-et hozzák velünk szóba, akinek küzdenie kell az 53-ba maradásért Buffaloban.
Pari
Szerencsére sehol se olvastam ilyet.
Hol láttad?

Nem gondolom jó séma fitnek. Draftkor sem akartam, mert lassúnak éreztem, azóta meg volt még egy komoly sérülése is...szotyiért talán, de nem igen kéne amúgy...M.Lee sztem tudja, amit Ő...
Rolni
Amennyire én tudom csupán annyi van h McDermott sémájába annyira nem fit, így elképzelhető h elcserélik. El is kezdték találgatni h mégis hova és ez előkerült Raiderses site-okon is:  www.raidersbeat.com/reggie-ragland-on-the-bubble-in-buffalo-should-the-raiders-pounce/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Állítólag Reggie Ragland-et hozzák velünk szóba, akinek küzdenie kell az 53-ba maradásért Buffaloban.
Pari
Szerencsére sehol se olvastam ilyet.
Hol láttad?

Nem gondolom jó séma fitnek. Draftkor sem akartam, mert lassúnak éreztem, azóta meg volt még egy komoly sérülése is...szotyiért talán, de nem igen kéne amúgy...M.Lee sztem tudja, amit Ő...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Állítólag Reggie Ragland-et hozzák velünk szóba, akinek küzdenie kell az 53-ba maradásért Buffaloban.
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Azért az egy combos D volt Willis-l középen
Cubehead
az már régen volt, Willis visszavonult 2 éve, Brooks meg gyanítom nem véletlenül került lapátra. Perry Riley-t kéne visszaigazolni, nem értem meddig várnak már egy épkézláb linebacker igazolásával.
deyell
Félre értettél 😀
Szerintem sem.kell nekünk Brooks csak hangosan nosztalgiáztam. De nem érvelés volt mellette..



több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 652
Azért az egy combos D volt Willis-l középen
Cubehead
az már régen volt, Willis visszavonult 2 éve, Brooks meg gyanítom nem véletlenül került lapátra. Perry Riley-t kéne visszaigazolni, nem értem meddig várnak már egy épkézláb linebacker igazolásával.

choose life
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Ahmad Brooks pletyka kapott szárnyra
Amadeus
nem látom a helyét a Raiders védelmében.
deyell
játszott valaha 4-3 MLB-t?
Amadeus
nem, legutóbb 4-3-ban strong side linebacker volt, amúgy meg eredetileg 3-4-es OLB.
deyell
Azért az egy combos D volt Willis-l középen



több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
Ahmad Brooks pletyka kapott szárnyra
Amadeus
nem látom a helyét a Raiders védelmében.
deyell
játszott valaha 4-3 MLB-t?
Amadeus
nem, legutóbb 4-3-ban strong side linebacker volt, amúgy meg eredetileg 3-4-es OLB.
deyell
Akkor felejtős.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 652
Ahmad Brooks pletyka kapott szárnyra
Amadeus
nem látom a helyét a Raiders védelmében.
deyell
játszott valaha 4-3 MLB-t?
Amadeus
nem, legutóbb 4-3-ban strong side linebacker volt, amúgy meg eredetileg 3-4-es OLB.

choose life
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
Ahmad Brooks pletyka kapott szárnyra
Amadeus
nem látom a helyét a Raiders védelmében.
deyell
játszott valaha 4-3 MLB-t?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 652
Ahmad Brooks pletyka kapott szárnyra
Amadeus
nem látom a helyét a Raiders védelmében.

choose life
több mint 7 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
A meccset még nem láttam, de nem örülök, hogy Amerson összeszedett egy agyrázkódást. Remélem az első hétre kilábal belőle!
peterbadbone
Pedig az egy remek jelenet volt, az éppen földre vitt játékosnak aláugrott fejjel...
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
Ahmad Brooks pletyka kapott szárnyra

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Időhiány miatt már rég írtam de üdv újra.
Én is megnéztem a meccset és bizakodó vagyok. Kimondottan tetszett hogy szépen kontroláltuk a meccset egy igen jó csapattal szemben. (a végeredmény ugye a cserék csereinél fordult meg ergo nem releváns).
Az offense minden része jól muzsikált egyetlen egy dolog ami szúrja a szemem de remélhetőleg erre a szezonban nem lesz gondunk mégpedig a csere qb-k nem túl pont erősek. Manuel szépen mozgatja a csapatot de végén mindig elfogy.

A defense az előző két meccshez képest szerintem sokkal jobban muzsikált persze a jótól még messze van de nem reménytelen. MEjr sajnos el.van tűnve ellenben Hester kellemes meglepetés már nem.először. Tetszett,hogy a D is szerzett pontot. Viszont Dexter kuka, szenvedés volt nézni ahogy szerencsétlenkedik Brice Butler ellen.



több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Megnéztem

Kedzők bőven a 2. negyedben is tolták még...JDR a szokások embere...

Carr jól fest, a támadó oldal rendben kell, hogy legyen. Érzi Coop-ot, Crabs-et, Cook-ot és Patterson is jó vot most. Tetszik mindegyik futónk és az OL Penn visszaérkezésével rendben lesz.
Volt azért túl sok hosszú szituáció, remélem éles meccseket jobban, szisztematikusabban haladunk és nem kell rendre 3&8, 3&9-ekkel operálnia Carr-nak.

A védelem meg továbbra is szar.
Nincs rendes pass rush
Hester első egységgel is mozgott, úgy fest simán előzi Ward-ot és Latham-ot a DC-n egyenlőre
Calhoun továbbra is kurva gyenge...Lewis a fejére nő, ha így folytatja...
LB egység továbbra is halovány, ma James egyáltalán nem játszott, Adams és Jenkins volt fenn sokat
Jenkins lesz sztem James mellett a kezdő MLB. Ez a páros a legjobb esélyünk talán. Lee és Adams lesz a depth mögöttük sztem. Persze ehhez kell, h Jenkins sérülése ne legyen komoly.
CB sorban nagyon sok a hiba, a szabélytalankodás és barmira nem tudnak szerelni...Amerson nélkül kurva nagy gáz lesz és kéne Conley mihamarabb (talán az utolsó pre meccsen beáll már)...amúgy halkan jegyzem meg Smith nem volt rossz, de lehet csak azért, mert a fiatalokat dobálták szét és neki nem igen jutott a tűzből...
Luani tetszik nagyon továbbra is és Obi is egész jól mozgott sztem

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
A meccset még nem láttam, de nem örülök, hogy Amerson összeszedett egy agyrázkódást. Remélem az első hétre kilábal belőle!

több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
egy kis Nortonozás, nagyon valós meglátásokkal
 www.silverandblackpride.com/2017/8/22/16177800/ken-norton-jr-isnt-running-coverage-schemes-that-play-to-the-strength-of-raiders-corners
Surda
Az a baj, hogy Norton szerintem nem meri 1-1ben emberezni hagyni a szélsőket, mert fél attól, hogy hosszan megégnek, de közben meg ezzel a sok off coverrel és zonával, amihez valóban nem jó fit-ek folyamatosan szívjuk a yardokat és amúgy bőven a hosszú passzokat is, mert nem tudnak jól leváltani a zónából és tempót felvenni az off-man-ből.

Nekem az egyre frusztrálóbb az, hogy JDR mi a tökömet csinál eközben??

Az offenshez sok köze nincs. Azt viszi Carr, Downing és Tice.
Védelemmel kéne foglalkoznia, mert bár nem volt TOP DC, de azért ettől bőven jobbakat rakott össze.
Pagano érkezésében nagyon bíztam, de egyenlőre nem látom a hatását...

Man-to-man, bump-n-run kellene a szélső CB-kel és sokszor 2 deep safety segítve őket.
A front 7 kellene, hogy tudja ölni a futást és ha a szélek meg a big play meg lenne fogva, akkor azért sokkal jobban festenénk. Még Obi szépen utazna a veszélyes TE-kel és lenne egy pofás védelmünk...
Rolni
Nem tudom emlékszel e még, mikor arról írtam, hogy JDR számomra Jax nal is tehetetlennek tűnt. Tavaly tökösködött egy párszor nem vitatom, de volt egy két tehetetlensége is és ezt a védekezési anomáliát már kezelni kellene. Ilyen emberanyaggal ez a hatékonyság libafos. Ha Mack-ék nem dolgoznának ilyen hatékonysággal égnénk mint a csillagszóró.
Surda
Emlékszem.
Teljesen nem értek egyet veled még most sem.
Egyfelől frusztrál, hogy a védelmet nem tudja rendbe tenni, másfelől az öltözőt, a csapatot nagyon jól egybe tartja, kezeli sztem.
Ha idén is lebőgünk a védelem miatt komolyan el kell gondolkodni és olyan DC-t hozni, aki önjáró és bizonyított már.

 twitter.com/GehlkenNFL/status/900801207073071105

 twitter.com/GehlkenNFL/status/900806551815966720
deyell
De kiváncsi vagyok Obi-ra!
Conley is jó lenne, ha week 1-re legalább fizikailag rendbe lenne már...akkor el lehet kezdeni be-be cserélni szépen, hogy szokja a tempót, fizikalitást...gondolom a playbook és az elmélet megvan már bőven

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 652
 twitter.com/GehlkenNFL/status/900801207073071105

 twitter.com/GehlkenNFL/status/900806551815966720

choose life
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
egy kis Nortonozás, nagyon valós meglátásokkal
 www.silverandblackpride.com/2017/8/22/16177800/ken-norton-jr-isnt-running-coverage-schemes-that-play-to-the-strength-of-raiders-corners
Surda
Az a baj, hogy Norton szerintem nem meri 1-1ben emberezni hagyni a szélsőket, mert fél attól, hogy hosszan megégnek, de közben meg ezzel a sok off coverrel és zonával, amihez valóban nem jó fit-ek folyamatosan szívjuk a yardokat és amúgy bőven a hosszú passzokat is, mert nem tudnak jól leváltani a zónából és tempót felvenni az off-man-ből.

Nekem az egyre frusztrálóbb az, hogy JDR mi a tökömet csinál eközben??

Az offenshez sok köze nincs. Azt viszi Carr, Downing és Tice.
Védelemmel kéne foglalkoznia, mert bár nem volt TOP DC, de azért ettől bőven jobbakat rakott össze.
Pagano érkezésében nagyon bíztam, de egyenlőre nem látom a hatását...

Man-to-man, bump-n-run kellene a szélső CB-kel és sokszor 2 deep safety segítve őket.
A front 7 kellene, hogy tudja ölni a futást és ha a szélek meg a big play meg lenne fogva, akkor azért sokkal jobban festenénk. Még Obi szépen utazna a veszélyes TE-kel és lenne egy pofás védelmünk...
Rolni
Nem tudom emlékszel e még, mikor arról írtam, hogy JDR számomra Jax nal is tehetetlennek tűnt. Tavaly tökösködött egy párszor nem vitatom, de volt egy két tehetetlensége is és ezt a védekezési anomáliát már kezelni kellene. Ilyen emberanyaggal ez a hatékonyság libafos. Ha Mack-ék nem dolgoznának ilyen hatékonysággal égnénk mint a csillagszóró.
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
 www.fanragsports.com/raiders/mental-errors-defense-continue-plague-raiders/
Még egy kis olvasnivaló a témához

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
egy kis Nortonozás, nagyon valós meglátásokkal
 www.silverandblackpride.com/2017/8/22/16177800/ken-norton-jr-isnt-running-coverage-schemes-that-play-to-the-strength-of-raiders-corners
Surda
Az a baj, hogy Norton szerintem nem meri 1-1ben emberezni hagyni a szélsőket, mert fél attól, hogy hosszan megégnek, de közben meg ezzel a sok off coverrel és zonával, amihez valóban nem jó fit-ek folyamatosan szívjuk a yardokat és amúgy bőven a hosszú passzokat is, mert nem tudnak jól leváltani a zónából és tempót felvenni az off-man-ből.

Nekem az egyre frusztrálóbb az, hogy JDR mi a tökömet csinál eközben??

Az offenshez sok köze nincs. Azt viszi Carr, Downing és Tice.
Védelemmel kéne foglalkoznia, mert bár nem volt TOP DC, de azért ettől bőven jobbakat rakott össze.
Pagano érkezésében nagyon bíztam, de egyenlőre nem látom a hatását...

Man-to-man, bump-n-run kellene a szélső CB-kel és sokszor 2 deep safety segítve őket.
A front 7 kellene, hogy tudja ölni a futást és ha a szélek meg a big play meg lenne fogva, akkor azért sokkal jobban festenénk. Még Obi szépen utazna a veszélyes TE-kel és lenne egy pofás védelmünk...
Rolni
Jogos, nekem picit az bassza a csőröm, hogy a két top pick-ünk meg nem igen edzett egy percet se. Bár meg így is jobb, mint ahogy sok másik csapat járt korábban (Jags-Fowler, Texans-Clowney, Bears-White...stbstb), de azért akkor is, jobban tudnék bizakodni, ha lenne már rólunk valami tényleges benyomás
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
egy kis Nortonozás, nagyon valós meglátásokkal
 www.silverandblackpride.com/2017/8/22/16177800/ken-norton-jr-isnt-running-coverage-schemes-that-play-to-the-strength-of-raiders-corners
Surda
Az a baj, hogy Norton szerintem nem meri 1-1ben emberezni hagyni a szélsőket, mert fél attól, hogy hosszan megégnek, de közben meg ezzel a sok off coverrel és zonával, amihez valóban nem jó fit-ek folyamatosan szívjuk a yardokat és amúgy bőven a hosszú passzokat is, mert nem tudnak jól leváltani a zónából és tempót felvenni az off-man-ből.

Nekem az egyre frusztrálóbb az, hogy JDR mi a tökömet csinál eközben??

Az offenshez sok köze nincs. Azt viszi Carr, Downing és Tice.
Védelemmel kéne foglalkoznia, mert bár nem volt TOP DC, de azért ettől bőven jobbakat rakott össze.
Pagano érkezésében nagyon bíztam, de egyenlőre nem látom a hatását...

Man-to-man, bump-n-run kellene a szélső CB-kel és sokszor 2 deep safety segítve őket.
A front 7 kellene, hogy tudja ölni a futást és ha a szélek meg a big play meg lenne fogva, akkor azért sokkal jobban festenénk. Még Obi szépen utazna a veszélyes TE-kel és lenne egy pofás védelmünk...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Penn ott van az edzésen! 😀
Bruce
Kap dellát,vagy behódól?
skat
Egyelőre erről nem esett szó!
Nyilván ha visszatért, akkor kapni fog valami pluszt. Reggie is megígérte, hogy ha visszajön, akkor tárgyalni fognak. Az első lépést megtette Penn efelé.

Egyébként a csapattársak örültek a visszatérésének. Nagyon remélem nem is fog ez semmilyen negatív dolgot szülni, hanem inkább erősíti a csapatot.

Mondjuk azért elég sok edzést kihagyott sajnos emiatt, de talán elég lesz a visszarázódásához a hátralévő idő.

A Dallas ellen biztos hogy fog játszani, bár kérdés, hogy mennyit. Egyébként is a 3. pre meccs szokott a legfontosabb lenni abból a szempontból, hogy ekkor játszanak már éles gameplan szerint és ekkor játszanak a legtöbbet a kezdők. Bár most olyan ellenfél ellen játszunk, aki ellen fogunk az alapszakaszban is, így nem fogjuk előhúzni az éles dolgainkat most (ahogy tavaly a Titans ellen sem tettük), de attól a kezdők biztos több időt töltenek a pályán.
több mint 7 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Penn ott van az edzésen! 😀
Bruce
Kap dellát,vagy behódól?
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Penn ott van az edzésen! 😀
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
egy kis Nortonozás, nagyon valós meglátásokkal
 www.silverandblackpride.com/2017/8/22/16177800/ken-norton-jr-isnt-running-coverage-schemes-that-play-to-the-strength-of-raiders-corners