Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Ne aggódjatok senkit nem érdekel, hogy ül a himnusz alatt, Lynch egy RB nem QB 😊
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Lynch remélem focizni is úgy tudd,majd ahogy a himnusz alatt lázadozni.
skat
JDR azt mondta errol, hogy nem tudott arrol hogy ulni fog Lynch es hogy szerinte ez nem fogja megzavarni a csapatot, de szerintem meg igen.
Remelem a regular seasonre felhagy vele.
több mint 7 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Lynch remélem focizni is úgy tudd,majd ahogy a himnusz alatt lázadozni.
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Na megvan az első zakónk 😊
Nyugi nyugi, ez még nem számít...

Túl sok mindent levonni nem lehet, nem érdemes, főleg nem a támadó oldalról, hiszen Carr, Lynch, Cooper, Crabtree, Cook, KO, Hudson, Jackson és Olawale sem játszott 1 percet sem.

EJ Manuel játszotta az első félidőt egy erősen B támadó fallal és a cserékből álló skill csapattal. Ennek ellenére jól mozgott, nekem tetszett amit csinált. Sztem Ő lesz a #2 QB idén.

Ez a támadófal igen gyengén muzsikált gyakorlatilag minden kezdő nélkül (Newhouse RT kezdő lenne aapból nem LT) és a gyenge kezdés után további gyenge munka jött amikor még cserélgetni is elkezdtek.

Cook igen rsszul játszott, nem látok rajta fejlődést...

Walford, Holton, Washington és Mickens (return fumble nélkül) igen jól festettek.

Védelemben Mack és Irvin nem játszott egyáltalán, így Calhoun és Cowser sok lehetőséghez jutott. Cowser élt is vele, nekem Calhoun lassúnak és puhának tűnt...

MEJr. nem sérült meg!! és pár helyen azért látszott, hogy jó erőben van. Eddie rendben volt, de velük kapcsolatban azért fontos különbség lesz Mack és Irvin jelenéte, mert akkor Őket már nem igen lehet duplázni majd...Autry jól mozgott, Hester sackje is kb az Ő érdeme...Latham eléggé hátul van a DC-n, lehet nem fér rosterre???

Nagyon sok lyuk volt a coverben, ez nem bíztató...

Sean Smith égett, Amerson még mindig nem tud RB-t szerelni, Karl kiosztott egy bazi nagy ütést, de sztem a Niklas TD-t ha ügyesebb foghatta volna...

Luani srác tűnt fel sokszor, volt egy majdnem INT-je is.

C.James sztem rendben volt, Lee igen vegyesen dolgozott, talán enyhe negatív végkicsengéssel...

Összességében harmatos volt a védelem...

Jano nem volt épp atom, de legalább King király 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
A draftolt újoncaink közül egyedül Conley nem edzett. Melifonwu ugyan be volt ötlözve, de az edzés nagy részében nem dolgozott együtt a többiekkel, tehát csak limitáltan edzett. De jó hír, hogy Sharpe is és Ware a két OT is edzett.

A kezdőink közül sajnos Cooper már a 6. edzést hagyja ki és két napja Mack sem edz. Ward PUP listán van továbbra is és Penn hold outja még mindig tart.

A secondary-t nagyon dicsőítik. TJ Carrie, Breon Borders, Karl Joseph is szép megmozdulásokat csinált edzésen.

Pattersonnak volt pár dropja...

Roberts a tavalyi évben sérvvel küszködött a szezon során. Idén már egészséges és reméli, hogy jobb teljesítménnyel fog előállni a szezonban. 😊
Bruce
Conley és Obi jó lenne, ha ott lenne, de elvileg nem kell tőlük korai impact nagyon...főleg Joseph, Carrie és Borders remek eddigi szereplésével és Sean új TE őrző szerepkörével...

Sharpe és Ware jelen állás szerint nagyon kell, legalább depthnek, de ha Penn esetleg végleg beadja az unalmast könnyen lehet, hogy vmelyikük kezdőként is kell majd...

Cooper kicsit aggaszó kezd lenni, Mack esetében Jerry azt tweetelte, hogy nem lehet komoly, mert látta a gym-be állat módjára dolgozni...

Wardnak nagyon kellett volna a gyakorlás, de Vanderdoes remeklése és Autry, valamint Mario egészséges jelenléte miatt nem akkora a gond csapat szempontból sztem...

Pattersonnal kapcsolatban azt olvasom, hogy testtel kap el és ha nem tudja testtel elkapni, nyújtóznia kell, akkor inkonzisztens...DHB 2.0 kb sztem a srác, de Ő azért STben veszélyes lesz. #4 WR posztnál előrébb sérülés hiányában nem kerül sztem.

Pont Seth miatt, aki elvileg jobban fest mint tavaly, amikor ahogy írod sérvvel nyomta...azt írják, hogy core izomban volt, ebből én hasi sérvre tippelnék...az azért baromi fájdalmas tud lenni...egyik edzőtársamnak volt és nem mosolygott, mikor edzésen kapott oda ütést, rúgást mégha csak lazán is...
Januárban műtötték és TC-re elvileg már bőven rendben volt Roberts egy alapos rehab után, így idén elméletileg a 2015-ös önmagát kéne hoznia vagy annál jobbat és nem a tavalyit folytatnia.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
A draftolt újoncaink közül egyedül Conley nem edzett. Melifonwu ugyan be volt ötlözve, de az edzés nagy részében nem dolgozott együtt a többiekkel, tehát csak limitáltan edzett. De jó hír, hogy Sharpe is és Ware a két OT is edzett.

A kezdőink közül sajnos Cooper már a 6. edzést hagyja ki és két napja Mack sem edz. Ward PUP listán van továbbra is és Penn hold outja még mindig tart.

A secondary-t nagyon dicsőítik. TJ Carrie, Breon Borders, Karl Joseph is szép megmozdulásokat csinált edzésen.

Pattersonnak volt pár dropja...

Roberts a tavalyi évben sérvvel küszködött a szezon során. Idén már egészséges és reméli, hogy jobb teljesítménnyel fog előállni a szezonban. 😊
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Mondjuk ez az amit a PR-osok raknak össze 😊

LT-RT páros számomra para, a Lee-James LB páros is kicsit necces, de az működhet egy javuló DL mögött, sec előtt.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
 twitter.com/PGutierrezESPN/status/894616670060150784/photo/1
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
én simán kivágnám Penn-t, nem az első ilyen húzása, azok után, hogy a szarból lett visszahozva itt a karrierje.
Bronze League Hero
kár, hogy nem te vagy a GM 😕
Black_Adder
akarod mondani, hogy: kár, hogy nem te vagy a GM" DENVERBEN😊
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 933 — we almost always almost win
én simán kivágnám Penn-t, nem az első ilyen húzása, azok után, hogy a szarból lett visszahozva itt a karrierje.
Bronze League Hero
kár, hogy nem te vagy a GM 😕

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
 www.cbssports.com/nfl/news/agents-take-whats-next-for-aaron-donald-leveon-bell-and-other-nfl-holdouts/

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Az én véleményem kb. megegyezik Reggie-ével, ha új dealt akar, ha tárgyalni akar, akkor jelenjen meg és ennyi, ne otthonról üzengessen.
Vmit, vmiért.
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
én simán kivágnám Penn-t, nem az első ilyen húzása, azok után, hogy a szarból lett visszahozva itt a karrierje.
Bronze League Hero
Aha...és ki a tököm lesz a LT?
Ki védi a franchise QB-t?
Mikor volt nálunk ilyen húzása?
Kapott 1 két éves dealt, amit végig játszott tavaly meg kiment FA piacra körülnézni és visszatért egy elég csapatbarát dealen...én nekem ez rémlik csak

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
én simán kivágnám Penn-t, nem az első ilyen húzása, azok után, hogy a szarból lett visszahozva itt a karrierje.
Bronze League Hero
Az is hozzátartozik azért, hogy ő is tett azért hogy visszajöjjön a karrierje. Esélyt kapott tőlünk, de neki is tennie kellett érte és tett is. Szóval kétoldalú ez a dolog is. 😊
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
én simán kivágnám Penn-t, nem az első ilyen húzása, azok után, hogy a szarból lett visszahozva itt a karrierje.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Az a baj, hogy Penn TOP 10 LT pénzt akarna. Persze akarni akarhat, de hogy megkapja-e az nem biztos. Valahonnan el kell indulni. Szerintem is úgy lenne a legjobb, ha kapna pluszban egy bizonyos összeget idénre, aztán jövőre meg ha már nem lesz rá szükségünk, akkor úgy igazítani a szerződést, hogy ki lehessen tenni.

Egyébként én nem annyira értek egyet azzal, hogy a holdout-olóval tárgyalni kellene, persze érthető, hogy az egyik legfontosabb poszton lévő emberünk és a fal közepén mindenki TOP fizetést kap, ő meg kb a felét kapja és egyébként a teljesítményével nincsen probléma, sőt.

Lehet hogy most kellene áttérni a post-Penn időszakra és elengedni őt, mert beláthatatlan következményei lehetnek, ha teljesítjük az igényeit. Persze talán ez lenne most a könnyebb út. Mindenesetre nehéz döntés nagyon...
Bruce
Penn tavaly TOP 10 LT szinten játszott nagyjából sztem. Emiatt nem gondolom elrugaszkodottnak az igényét teljesen, még a korával együtt sem. TOP 10 fizu 10M körül áll meg, gondolom ez lehet a célszáma. Ebből kicsit faragni kell kora miatt és korrekt lenne sztem...
Elég csak megnézni, hogy Austin Howard hipp hopp egy 3 éves szerződést kapott és idén 5,5M-t fog keresni...ezzel szemben Penn ~6M-ja tényleg szotyi...
(Mondjuk azt is érdemes hozzátenni, hogy tavaly, amikor visszaigazoltuk nem volt túl nagy az érdeklődés irányában, mert elég olcsón tért vissza...)

Ettől függetlenül igaz amit mondasz a holdouttal kapcsolatban. Nem lenne szerencsés bevezetni a holdoutolás gyakorlatát.

Azt gondolom, hogy Penn meg kell, hogy jelenjen TC-n és onnantól szépen megegyeznek majd RM-el egy ösztönzőkkel felerősített deal-ben egy +1 éves opcióval...

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Lehet hogy most kellene áttérni a post-Penn időszakra és elengedni őt, mert beláthatatlan következményei lehetnek, ha teljesítjük az igényeit. Persze talán ez lenne most a könnyebb út. Mindenesetre nehéz döntés nagyon...
Bruce
Nem nagyon látni a rosteren megfelelő pótlékot szvsz, úgyh Penn alkupozíciója jó. Ugye az előző szezon közben zajlott le a válása, nem zárom ki h az asszony alaposan legombolta, emiatt akarhat így karrierje végén nagyobb zsét.
empty taxi
Mindig a nők! 😀
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Lehet hogy most kellene áttérni a post-Penn időszakra és elengedni őt, mert beláthatatlan következményei lehetnek, ha teljesítjük az igényeit. Persze talán ez lenne most a könnyebb út. Mindenesetre nehéz döntés nagyon...
Bruce
Nem nagyon látni a rosteren megfelelő pótlékot szvsz, úgyh Penn alkupozíciója jó. Ugye az előző szezon közben zajlott le a válása, nem zárom ki h az asszony alaposan legombolta, emiatt akarhat így karrierje végén nagyobb zsét.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Az a baj, hogy Penn TOP 10 LT pénzt akarna. Persze akarni akarhat, de hogy megkapja-e az nem biztos. Valahonnan el kell indulni. Szerintem is úgy lenne a legjobb, ha kapna pluszban egy bizonyos összeget idénre, aztán jövőre meg ha már nem lesz rá szükségünk, akkor úgy igazítani a szerződést, hogy ki lehessen tenni.

Egyébként én nem annyira értek egyet azzal, hogy a holdout-olóval tárgyalni kellene, persze érthető, hogy az egyik legfontosabb poszton lévő emberünk és a fal közepén mindenki TOP fizetést kap, ő meg kb a felét kapja és egyébként a teljesítményével nincsen probléma, sőt.

Lehet hogy most kellene áttérni a post-Penn időszakra és elengedni őt, mert beláthatatlan következményei lehetnek, ha teljesítjük az igényeit. Persze talán ez lenne most a könnyebb út. Mindenesetre nehéz döntés nagyon...
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Én nagyon örülök, hogy Ted is ott van a TC-n...remek beszámoló Tőle:
 raidersanalysis.com/2017/08/04/training-camp-review-obi-update-rookie-tackles-defense-improving-carrs-performance-and-raiders-source-interview/

Ware és Sharpe lehet hosszútávon ideális esetben a bookend párosunk. Remélhetőleg mindketten hamar visszatérnek a sérülésből edzésre, mert minél több gyakorlás kell nekik. Ware ideális esetben csak tanul idén Penn mögött, de Sharpe jobb oldalon lehet beelőzheti Newhouse-t...

Vanderdoes mindenkitől csak a dicséretet kapja eddig...remélhetőleg az Edwards-Vanderdoes páros nagyot lendít a DL teljesítményen...

Több helyről lehet azt is olvasni, hogy a TE játék nagyobb része lesz idén a gameplannek, mint korábban...logikus is Cook érkezésével és Lee visszatérésével, de azért érdekes lesz hogy lehet ennyi emberke között elosztani a labdát...Cooper, Crabs mellett eddig remekel Roberts (nem droppol!!!) ott van CP és a fiatalok is komolyat csatáznak az 5. WR helyért...ott lesznek még a Törpék és Lynch szintén pár elkapásra, valamint futással is megesznek majd jó sok off snap-et...kemény lesz ellenünk a DC-knek készülnie, ennyi fegyverrel, lehetőséggel...reméljük Penn nem süllyeszti el az egészet...

Pagano érkezésének (is) köszönhetően végre van mozgás a védelmi oldalon snap előtt...Safety-k elvileg nagyon sokat mozognak, ebben az is segíti az edzőket, hogy Karl és Obi is tud mindkét poszton dolgozni és Nelson se jön zavarba sehol...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Sean Smith lesz a legjobban fizetett dime CB a liga történetében? 😊
Kivágni anyagilag nincs értelme, így gondolom marad. Többször írták már beatwriterek, hogy slotba használjuk TE őrzésre. Oda talán megfelelő a sebessége, de kérdés, hogy elég fizikális-e...

A legtöbb fiatal CB-ről jókat írnak folyamatosan cserébe...

Penn holdout remélem nem durvul el nagyon...RM lenyilatkozta, h szerződése van, jöjjön el TC-re kezdjen el dolgozni és akkor leülhetnek beszélgetni...sztem ehhez tartani is fogja magát...a gond akkor lesz, ha Penn se pislog bele a dologba és szezonra is kitolja a holdout-ot...ezt mondjuk kétlem, mert egy év kihagyás után jövőre senkitől se fog komoly pénzt kapni már az Ő korában. Legjobb esélye, ha megjelenik, emelnek az idei pénzén és kap egy extra évet mellé...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Helyes! Tegyék csak be a második csapatba, sőt, ha kell a 3-ba vagy a ST-be! Kapjon pár pofont pár UDFA újonctól, hogy helyrerázódjon a feje!

Keith McGill hosszú időre kidőlt, ST-ből fog kicsit hiányozni, a védelemből már kevésbé.

Nemcsak a jelenlegi, de volt játékosainkat sem kerüli el a sérülés: Malcolm Smith-t egész idényre nélkülöznie kell a 49ersnek.

több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 652
Raiders cornerback Sean Smith relegated to second team

Smith was dumped from the first team during a Friday scrimmage, with TJ Carrie starting across from David Amerson. The nickel corner was undrafted rookie Breon Borders.

Smith has not been sharp the first week of camp, and Friday he gave up a big play to Johnny Holton.


hmm...

Bordersről info:

 www.nfl.com/draft/2017/profiles/breon-borders?id=2558835

choose life
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Schefter szerint Austin Howard megegyezett a Ravenssel. Az 5. héten, ha megéri az 53-as keretet és egészséges lesz, a Coliseum-ban újra találkozhat a volt csapattársaival.

több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
HoF híreink:
Patterson, Melifonwu, Vanderdoes, Cook,Lee