Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Nem gondolom, hogy hálásnak kellene lennünk a tettéért, de nem is utaltam erre. Én inkább a kialakult helyzetre reagáltam, Sean Smith személye számomra lényegtelen. Csak azt szerettem volna mondani az általam leírtakkal, hogy ez talán a kisebbik rossz és legalább a népharag nem zúdul a csapatra emiatt.
több mint 7 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Valóban. De ha már így alakult, inkább ez, mint hogy bekokainozva verjen félig agyon prostikat. Ez legalább vmennyire védhető.
Levi
Ha már így alakult? Adjunk hálát az égnek és dicsérjük meg!
Én a csapat érdekeit nézem nem pedig Sean Smith lelkét pátyolgatom... Nem mintha a való életben bármelyiknek is lenne értelme de szurkoló vagyok. Sean is tesz a véleményemre meg a Raiders is. 😀 Remélem Ti nem ahogy nekem is fontos a véleményetek. Szerintem el kell ítélni az ilyen dolgokat mert ez nem egy egyszerű munkahely hanem az NFL, azon belül is a RAIDERS!
Mindegy is, majd a csapat elrendezi és kifejti álláspontját az üggyel kapcsolatban de addig is csámcsogjunk azon, hogy Marshawn ül vagy fekszik himnusz alatt.

Ehhez a topikhoz nem szóltam még hozzá és mivel olyan hatalmas hírértékkel bír ezért megteszem... -_-
Ezt sem értem egyébként. Mi értelme van ennek a storynak is... Az, hogy ül vagy sem egyéni szuvenír döntés. A "legszabadabb" országban belekötnek ilyenekbe? Most ha ül a himnusz alatt akkor ki-ki döntse el, hogy mennyire bunkó viselkedés és kész. Felőlem még sz@rhat is... Lynch ül mert egy bunkó paraszt. Ha együtt tud élni azzal, hogy némelyek ezt véleményezik róla akkor az ő lelke rajta. Ha ezért szankciókat kap akkor ez nagyon fura dolog lenne a legnagyobb "demokráciában". Egyébként amit Colin megKaepott!
Amúgy annyira paradox... A szemét kötsög ül a himnusz alatt és ez hír de, hogy mit tesz az oaklandi közösségért az már-már természetes. Hát nem az. Annyira illik ez a gondolkodásmód a mai világra/médiára. A hírértéke hulladék a fő médiumoknak. Agyf@sz.

Ugyan ez a véleményem Kaep-el kapcsolatban is. Előbb érdemelne lehetőséget mint holmi Glennon meg hasonló lényegesen rosszabb QB-k... Azért mert ül? Végül is majdnem olyan kemény vagy keményebb dolog ez mintha kutyaviadalokat rendezne (irónia mielőtt valamelyik IQ betyár király belekötne)... Ha kifejezni akar vele valamit ha nem ez egyéni döntés.
Most ha nekem pisilnem kell és részegen a szomszéd tujáját szét lövöm ammóniával mert ki nem állhatom akkor egy tahó vagyok de ennyi. A Nap süt, a Föld forog tovább még ha néhány ember szerint lapos is...
Kicsit OFF volt, bocsi.
több mint 7 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Valóban. De ha már így alakult, inkább ez, mint hogy bekokainozva verjen félig agyon prostikat. Ez legalább vmennyire védhető.
több mint 7 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Sean Smith-t letartoztatták, mert bucira verte a húga barátját elvileg...évek óta az első letartóztatás a csapat háza táján.
Rolni
Én egyedül a szerződését sajnálom... Hogy van neki.
TST
Mondjuk ha a húgomat megüti a barátja akkor valszeg én is így reagálok.
Levi
És? Az teljesen mindegy a csapat szempontjából. Szarul játszik, ég mindenki ellen a pályán mint a rongy és még ez is (függetlenül, hogy igaza volt vagy sem)...
több mint 7 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
Sean Smith-t letartoztatták, mert bucira verte a húga barátját elvileg...évek óta az első letartóztatás a csapat háza táján.
Rolni
Én egyedül a szerződését sajnálom... Hogy van neki.
TST
Mondjuk ha a húgomat megüti a barátja akkor valszeg én is így reagálok.
több mint 7 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Sean Smith-t letartoztatták, mert bucira verte a húga barátját elvileg...évek óta az első letartóztatás a csapat háza táján.
Rolni
Én egyedül a szerződését sajnálom... Hogy van neki.
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Sean Smith-t letartoztatták, mert bucira verte a húga barátját elvileg...évek óta az első letartóztatás a csapat háza táján.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
 www.fanragsports.com/raiders/breaking-raiders-debut-eddie-vanderdoes/

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Alapvetoen nem az ulessel van a baj,hanem, hogy a media mennyire fogja ezt futtatni -
- ha sehogy, mert lejart lemez, akkor nincs gond
- ha minden meccs elott. alatt es utan is 2 napig errol kerdezgetik JDR.t, az FOt, a csapatot, a szerterost, a POTUSt akkor az lehet problema
Pari
Én is ezt gondolom, hogy igazából a média tud ebből nagy dolgot kavarni. Mert egyébként amit leírt Rolni is, hogy nagyjából mintajátékosként viselkedik Lynch eddig és most találtak végre egy olyan témát, ahol lehet fikázni, így most ezt szépen felfújják. Remélhetőleg nem lesz belőle folyamatosan ügy, főleg, ha a következő mérkőzésen már játszik és letesz mondjuk egy jó 4-5 yardos átlagot a meccsen. Utána már inkább arról fognak cikkezni akkor.

Cooper visszatért az edzésbe végre a bal térdének sérülése után. Khalil Mack is edzett már. A többi sérült még mindig sérült:
- Gareon Conley PUP listán van sípcsont sérülés miatt
- Jihad Ward szintén PUP listán van
- Keith McGill (láb sérülés)
- Ben Heeney és Cooper Helfet (non-football injury)
Közben még Denver Kirkland is maródi. Obi Melifonwu ugyan beöltözött, de nem sok mindent csinált.
Penn holdoutjáról most nem találtam friss híreket...
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Alapvetoen nem az ulessel van a baj,hanem, hogy a media mennyire fogja ezt futtatni -
- ha sehogy, mert lejart lemez, akkor nincs gond
- ha minden meccs elott. alatt es utan is 2 napig errol kerdezgetik JDR.t, az FOt, a csapatot, a szerterost, a POTUSt akkor az lehet problema
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Legjobban azok anyáznak a himnusz alatti ülés miatt akik ugyanúgy végigterpeszkedik azt otthon a kanapén.
Bazzani
Én a magyar himnuszról kapcsolok el, a "bátraké" meg felvillanyoz. Mindenesetre nem kell vele foglalkozni és kész.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
Legjobban azok anyáznak a himnusz alatti ülés miatt akik ugyanúgy végigterpeszkedik azt otthon a kanapén.
Bazzani
hát az amerikai himnusz alatt én is a himblimbit szoktam lóbálni hajnalban.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Aldonról tudtok valamit?
több mint 7 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Legjobban azok anyáznak a himnusz alatti ülés miatt akik ugyanúgy végigterpeszkedik azt otthon a kanapén.

több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Én nem tudtam! Köszi

Más:
Luani eddig jól fest nagyon:
 www.silverandblackpride.com/2017/8/14/16146088/watch-shalom-luani-already-looks-like-a-bona-fide-late-round-steal-for-the-raiders
Ha KJ és Obi mögött valid rotációs, depth opció válna belőle amellett, hogy ST-ben aprít, az komoly eredmény lenne a 7. körből.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
(Nem értem, hogy egy himnusz alatti leülés egy ilyen figura kapcsán miért veri ki a biztosítékot sokaknál...ismertek voltak a nézetei eddig is és korábban is ült már himnusz alatt...Bennett kapcsán is mindenki aggódik most?)
Rolni
Lábjegyzet a témához:


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Úgy érzem lesz még bajotok Lynch-el és az a legkevesebb ha ül a himnusz alatt. De ne legyen igazam. Persze ha a pályán hozza magát akkor senkit sem érdekel majd. Feltéve ha így lesz! Én személy szerint kicsit soknak tartom az 1 év kihagyást. Azért figyelek idén is rátok ( a 3. számú csapatom, de ez titok)
garrett27
Mi bajunk lehet?
Az egyetlen valós baj az lehet, ha nem tud hatékonyan játszani...eddig erre nem utal semmi, de meg kell várni az első éles meccseket. Ez a csere pillanatában is ismert kockázat volt.

Amióta nálunk van minta állampolgár és minta csapattárs. A közösségben nagyon aktív, támogatja elsősorban a fiatalok tanulását. Az offseason munkák során végig jelen volt és dolgozott, nem úgy, mint anno Seattle-ben. Akkor pont az volt a helyzet, hogy Oaklandban tartózkodott a közösség miatt.
Eddig minden riport és nyilatkozat alapján remek kondiban van és keményen edz, készül, hogy a hazai közönség előtt bizonyítson. Minden csapattárs pozitívan nyilatkozott róla és az edzők is rendre dicsérik.

(Nem értem, hogy egy himnusz alatti leülés egy ilyen figura kapcsán miért veri ki a biztosítékot sokaknál...ismertek voltak a nézetei eddig is és korábban is ült már himnusz alatt...Bennett kapcsán is mindenki aggódik most?)

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 933 — we almost always almost win
Úgy érzem lesz még bajotok Lynch-el és az a legkevesebb ha ül a himnusz alatt.
garrett27
Én attól félek NEKÜNK több bajunk lesz vele...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 649 — Seahawks fan
Úgy érzem lesz még bajotok Lynch-el és az a legkevesebb ha ül a himnusz alatt. De ne legyen igazam. Persze ha a pályán hozza magát akkor senkit sem érdekel majd. Feltéve ha így lesz! Én személy szerint kicsit soknak tartom az 1 év kihagyást. Azért figyelek idén is rátok ( a 3. számú csapatom, de ez titok)

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
PFF:
 www.profootballfocus.com/news/pro-refocused-arizona-cardinals-20-oakland-raiders-10

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Végig néztem Ted Nguyen twitter timeline-ját, mert elég sok gif-et pakolt fel a Cards elleni meccsről.

Eddie Vanderdoes-t és Mario Edwards Jr.-t több helyen, több clip alapján méltatta és Justin Ellis-t is dícsérte. 1v1 és duble teamek elleni munkájuk alapján. Szerinte a DL sokkal jobb lesz, mint volt tavaly.

Cory James-ről igen jó véleménnyel volt és Marquel Lee teljesítményével se volt komolyabb gondja. Szerinte futás ellen és a LOS-hoz közel jól dolgozott, ez egyetemen is jól ment neki és cover terén is egy elfogadható szintet vár, lát tőle. Azt is leírta, hogy Andre Ellington jellegű elkapó RB-kre azért nem lenne szabad emberezési feladattal rátenni, az nem fog neki jól menni. Reméljük csak tesztelni akarta a stáb és élesben ezeket majd inkább James vagy akár Obi látja el...Összességében bizakodó a fiatal LB párosunk kapcsán.

Karl Joseph-ről is jókat írt, úgy fest valóban erősebb, gyorsabb lesz és kevesebbet kell gondolkoznia, mint tavaly.

A hosszabb futásoknál megemlítette és gif-ekkel meg is mutatta, hogy rendre szélső futások voltak és mindegyik esetben a szélső EDGE player rontotta el, nem a DL belseje vagy az ILB-k. Cowser többször befele mozgott, ahelyett, hogy tartotta volna a szélet, míg Calhoun-t rendre odébb tették, volt amikor TE!! Ez a fajta gond megoldódik hamar Mack és Irvin beállásával, szóval ez összességében adhat némi bizakodást, a run D-t illetően.

Walford hosszú elkapása kapcsán kiemeli, hogy tavaly messze nem tudott így elszakadni a védőktől Clive. Úgy fest végre egészséges és ez remélhetőleg meghozza az eredményét is.

Mickens egyik elkapása kapcsán mutatja mennyire tartott a sebességétől a CB és emiatt milyen komoly helye volt az elkapásnál mikor kitört oldalra. Ted amúgy Jaydon fan, meglátjuk, hogy mennyire akar a vezetőség egy ilyen klasszikus kis slot elkapót keretben tartani. Nagyot kéne STben mutatnia szerintem, ahhoz, hogy mondjuk Holton elé keveredjen vagy egy 6. WR roster spotot kierőszakoljon.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Ki milyet szakajt, olyat szagol.
Nem hiszem, hogy Lynch viselkedése meglepetés lenne, főleg hogy 2 éve ismert a hozzáállása a témában.
Szerinte ez csak a rasszistákat zavarja.... szóval nézzetek magatokba, tengermélyen.

De ez még semmi, amikor majd a mama minősítgeti a Raiders támadójátékát, az lesz mastercard pillanat.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Engedjuk el ezt a Lynch leul nem ul le temat sztem...az elmult evekben elvileg tobbszor ult himnusz alatt...nem Kaepernick balhe ota, miatt csinalja...es ha amiatt csinalna akkor is nem mindegy? Sajat dontese, sajat dolga...
(ugyse beszel a riporterekkel, nem lesz ugy belole...)

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
Lynch remélem focizni is úgy tudd,majd ahogy a himnusz alatt lázadozni.
skat
Bajkeverő. Tegye helyre Jack de hamar.
gaben
ezért nem nézek pre-seasont már. Ráérek szeptembertől anyázni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
Lynch remélem focizni is úgy tudd,majd ahogy a himnusz alatt lázadozni.
skat
Bajkeverő. Tegye helyre Jack de hamar.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "