Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Én is hasonló véleménnyel vagyok mint te Rolni azzal a különbséggel, hogy szétb@szunk mindenkit! 😀
Azért arra is emlékezzetek, hogy tavaly rendszerint kicseszett az O a védelemmel a meccsek végén. Rendszerint hagytunk 1-2 percet az ellenfélnek a fordításra és akkor a D mindig felszívta magát!!!!!!
TST
Ez is igaz amúgy. Ha jobban, stabilabban működik a futás és többet tud pihenni a D, az nagy segítség, de ha fejetlen csirke módjára szaladgál a hátsó alakulat, akkor komoly QB-k ellen bazi kevés esélyünk lesz...

Penn valóban jöhetne már visszafele...

Amúgy Sharpe kapta az egyik legjobb PFF grade-t a Rams ellen és LT poszton tolta...persze cserék ellen, nem akarok messzemenő következtetést levonni, de eddig legalább nem lehet róla rosszakat hallani...ez majd köv években sokat jelenthet

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Várakozásokkal ellentétben, nem jelent meg a tegnapi edzésen Penn.
Pari
De kár! 😕 Pedig ő nagyon kellene. Mindegy, hátha majd ma.
több mint 7 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Én is hasonló véleménnyel vagyok mint te Rolni azzal a különbséggel, hogy szétb@szunk mindenkit! 😀
Azért arra is emlékezzetek, hogy tavaly rendszerint kicseszett az O a védelemmel a meccsek végén. Rendszerint hagytunk 1-2 percet az ellenfélnek a fordításra és akkor a D mindig felszívta magát!!!!!!
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Denverrel lehet majd bírkózni a 3.-4. helyért, ami azért a tavalyi PO szereplés után nagy csalódás lenne...
Rolni
Tavaly a Chiefsnek 12W es a csoport leverese kellett, hogy elvegye a csoportelsoseget. Egyiket sem fogjak megismetelni, annyira nem jo a Chiefs. Csak jokor voltak jo formaban mindig az egysegek. Illetve a Chiefs titka a ST, es az, hogy tudatosan a csoport ellen fejlesztik a strategiat+rostert. (Ez is egy megoldas, nem jobb mint a tobbi.)

Kivalo volt a Raiders, vegre tenyleg. Carr ezen belul is minden evben kicsivel jobb, pedig jol kezdett elso szezonjaban is. Jo, persze a legkemenyebb csoportban ez van, kuzdeni kell megallas nelkul. Egyet hibazol, es valaki beeloz, vagy legalabb utoler. Ami nekem, mint sokszor irtam, roppant modon tetszik!
Megis nagy bravur lenne a Boltstol, ha siman elso helyert mennenek vegig, ahogy irtad. Nem lehetetlen, nincsenek messze a tobbiektol, de ott is vannak komoly kerdojelek, ahogy mindenhol. Nem mintha a Raiders LB sora olyan jo lett volna az elmult evekben barmikor, megis egyre tobben hisznek a csapatban.
ulpianus
Nem azt írtam, hogy a Bolts első helyre kerül, hanem azt, hogy Rivers simán szétszedi ezt a védelmet és beelőzhetnek minket.
Aztán írtam, hogy a Chiefs utóbbi időben nagyon érez minket, ha nincs elég fejlődés megint kapunk a pofánkra.
Ergó ez a két csapat küzd majd az első helyért sztem, ha nincs nálunk komoly fejlődés a D oldalán.

Valóban ez az egyik legerősebb csoport, kemény küzdelmek lesznek, én csak abban bízom, hogy a D ellenére ott tudunk lenni és versenyben maradunk, jó meccseket játszunk.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Várakozásokkal ellentétben, nem jelent meg a tegnapi edzésen Penn.
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Denverrel lehet majd bírkózni a 3.-4. helyért, ami azért a tavalyi PO szereplés után nagy csalódás lenne...
Rolni
Tavaly a Chiefsnek 12W es a csoport leverese kellett, hogy elvegye a csoportelsoseget. Egyiket sem fogjak megismetelni, annyira nem jo a Chiefs. Csak jokor voltak jo formaban mindig az egysegek. Illetve a Chiefs titka a ST, es az, hogy tudatosan a csoport ellen fejlesztik a strategiat+rostert. (Ez is egy megoldas, nem jobb mint a tobbi.)

Kivalo volt a Raiders, vegre tenyleg. Carr ezen belul is minden evben kicsivel jobb, pedig jol kezdett elso szezonjaban is. Jo, persze a legkemenyebb csoportban ez van, kuzdeni kell megallas nelkul. Egyet hibazol, es valaki beeloz, vagy legalabb utoler. Ami nekem, mint sokszor irtam, roppant modon tetszik!
Megis nagy bravur lenne a Boltstol, ha siman elso helyert mennenek vegig, ahogy irtad. Nem lehetetlen, nincsenek messze a tobbiektol, de ott is vannak komoly kerdojelek, ahogy mindenhol. Nem mintha a Raiders LB sora olyan jo lett volna az elmult evekben barmikor, megis egyre tobben hisznek a csapatban.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
@deyell küldtem üzenetet

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én belenyugodtam abba, hogy nem mentünk rá egyik FA LB-re sem, gondoltam majd a drafton nyomulunk, erre akkor se húztunk be senkit a korai körökben.
Bár azt gondolom, hogy két meccs alapján - amiből az egyiken ráadásul nem játszottak rosszul az LB-k -, nem kellene messzemenő következtetéseket levonni, de azért látszik (tavaly is látszott már), hogy hol van a legnagyobb lyuk.

Egyébként, ha a DL munkája középen javul, akkor azért nem lesz olyan vészesen szar ez a védelem.
Javuló belső nyomás -> több duplázás az ellenféltől a fal közepén -> több hely jut a pass rusher-eknek -> több idő a hátsó alakzatnak
Tehát ha csak arra gondolunk, hogy egy egészséges MEJr lesz a fal közepén, már javulást várhatunk ezen a fronton. Talán ez az amiben bízhatunk.
Mondjuk biztonsági megoldásként Perry Riley jöhetne azért... még akkor is ha a fiatalokat kellene erőltetni LB poszton szerintem.

Penn visszatérésének örülök, sokat lendíthet azért az O-n az ő személye, így a várt brutál fal összeállhat, főleg ahogy említette Rolni, hogy Newhouse nem rossz RT-ben.
A lényeg, hogy tényleg ne fecséreljük el Mack és Carr jó éveit.
több mint 7 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Igen én se de RM óta ez nagyon nem jellemző...
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
én azt se bánnám, ha tradelnénk egy ILB-ért...akár 2nd roundert is
több mint 7 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Igen az vicc, hogy mi a túróért nem lehetett erősíteni az LB soron. Tűzoltásnak azért egy Riley, Erin Henderson, Daryl Washington, Brandon Spikes, Dökvell még mindig upgrade lehetne...
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Remek hír, hogy Penn visszatér. Kiváncsi leszek milyen hamar lesz meg a deal, ha meglesz...sztem RM tartja magát a szavához és ha visszatér akkor leülnek.

Newhouse egyébként eddig jól fest, lehet upgrade lesz tényleg RT poszton.


Védelemmel kapcsolatban én se vagyok épp túl optimista sajnos. A DL szerintem jobb lesz, mint tavaly, de a zóna futó csapatok ellen vszeg küzdelmes lesz a run D. Pass rush terén nagyon kell MEJr. remeklése és Vanderdoes, Ward, Autry előrébb lépése...ha megint egyedül marad Mack&Irvin akkor szétszedik a secondary-t, mert az láthatólag továbbra sem állt össze és a fiatal LB páros sem épp cover ász egység, bár James még lehet korrekt cover LB talán.

Komolyan nem értem, hogy JDR, Norton és Pagano, hogy nem tudott jobb védelmet összerakni...ennyi mentális hiba, hogy a fenébe lehet...mert annyi látszik preseason meccseken is, hogy sok a lyuk, az elváltás...

Rivers darabokra szedi ezt a pass D-t, ha kicsit egészségesebbek lesznek, mint tavaly könnyen beelőzhetnek...
A Chiefs meg ugye kurvára tudja mit kell ellenünk játszani, ellenük se lesz sok sanszunk, ha nem tesszük rendbe a védelmet...
Denverrel lehet majd bírkózni a 3.-4. helyért, ami azért a tavalyi PO szereplés után nagy csalódás lenne...

Ha így lesz akkor Norton és Pagano mehet amerre lát, jön egy új DC, akinek megint kell 1-2 év, mire beérik a munkája (vagy nem) és szépen kezdjük elbaszni az O-ban és Carr-ban rejlő lehetőséget, éveket...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Goooooood.
 bleacherreport.com/articles/2728763-donald-penn-reportedly-will-end-raiders-holdout-as-early-as-tuesday
több mint 7 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
 pbs.twimg.com/media/DHpBqGSUIAAJNGf.jpg
deyell
Nekem vegyes érzelmeim voltak ezzel a játékkal kapcsolatban, mert bár szépen beültette a hintába Crabs a védőt, de utána olyan kurva lomhán futott, hogy majdnem utolérték 10 yard alatt a stadion másik végéből...
Pari
Ez nem igaz, a többi védő lendületből futott míg ő ugye lelassított 0-ra és újra gázt kellett adni. Szerintem nagyon szép volt.
Én csak a highlight-ot néztem. Én nem aggódok különösképp, ez csak preseason. Felőlem 0-4 is lehet csak ne sérüljön le senki, és próbáljanak ki minden szart amit ki kell "félig éles szituációban". Tény, h fing az LB sor de azt tudtuk. Riley tényleg jöhetne. De azért keményebbek lesznek a srácok.
Nem kell ítélkezni 2 pre meccs alapján.
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
 pbs.twimg.com/media/DHpBqGSUIAAJNGf.jpg
deyell
Nekem vegyes érzelmeim voltak ezzel a játékkal kapcsolatban, mert bár szépen beültette a hintába Crabs a védőt, de utána olyan kurva lomhán futott, hogy majdnem utolérték 10 yard alatt a stadion másik végéből...
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Nem tudom, hogy KNJr hibája vagy sem, de nekem a pozíciós edzőkkel is bajom van.
Olyan mintha a tehetségesnek kikiáltott secondary állomány ide csak halni járna, minél több időt vannak itt, annál szarabbak.
Az O csapatrészek tudásszintje kb. konstans (fejlődést nem igen látok - max csak Carr esetében - de azt meg kioltja, hogy a TE játékunk folyamatosan romlik - az RB/WR/OL játék bár nem fejlődik, de legalább nem is romlik).
A D front 7 sem fejlődik soha évről évre, de a DB-k kifejezetten csak hanyatlanak. A tököm pets, niemandokból összerakott O fala, meg Pro Ball szintet tolja majd mindegy milyen rotációba, és az nem BB vagy JMD érdeme.
Én türelmem is elfogyott KNJr irányába, de nem őt látom az egyetlen hibának a D táján.
több mint 7 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Sean Smith-t letartoztatták, mert bucira verte a húga barátját elvileg...évek óta az első letartóztatás a csapat háza táján.
Rolni
Már megérte leigazolni. Ki volt előtte az utolsó, nem számolva Aldont? Kelly?
Amadeus
Tom Cable 😀
TGA
Őt nem tartóztatták le.
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Sean Smith-t letartoztatták, mert bucira verte a húga barátját elvileg...évek óta az első letartóztatás a csapat háza táján.
Rolni
Már megérte leigazolni. Ki volt előtte az utolsó, nem számolva Aldont? Kelly?
Amadeus
Tom Cable 😀

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
amúgy van egy érdekes játékosunk, Anthony Cioffi, aki arról nevezetes, hogy fehér cornerback. illetve csak volt, mert most már safety, de a Rutgersben 4 évig volt kezdő CB poszton, ami nagyon ritka az egyetemen is az első osztályban (csak egy hozzá hasonló volt mostanában, Micah Hannemann a BYU-ban). Cioffi nem valószínű, hogy megéri a rostert, mert új pozíciót kell megtanulnia, de ettől még odatette magát, és kiütötte a Rams elkapóját, Michael II Thomast. amúgy a sebessége is jó, 4,3x alatt futotta a 40 yardot.
deyell
Jöhet hozzánk, ellesznek Edelmannel cornerben, végre meglehetne az all-white csapat 😀

több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 652
tragédia, de tényleg. Nem tudom, hogy minek kellene végre történnie, hogy a passz ellen tudjon a csapat védekezni. Szerintem, ha nem lesz előrelépés ezen a téren, akkor KNJ-t el kell zavarni, mert egy rakás szar, amit eddig DC-ként összerakott. Pont egy Mackkel vagyunk a bottom5 felett.
Amadeus
azt én is úgy látom, hogy Norton lapát lesz szezon után. de idehozhatunk helyette bárkit, ezzel az emberanyaggal sokkal többet nem lehetne kezdeni. nagyon sokat kellene hozzátenniük az újoncoknak a védelemhez, hogy jobb legyen, mint a tavalyi fos, ami kérdés, hogy mennyire reális elvárás tőlük, főleg úgy, hogy Conley eddig egyáltalán nem, Melifonwu meg alig edzett.

choose life
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
voltam olyan mazochista, hogy megnéztem az összefoglalót. A D# tényleg továbbra is vakon van a Linetől lefelé, vagy csak alulteljesítettek a srácok?
Amadeus
vakon vannak. de nézd meg kik játszanak linebackert, nem lehet tőlük várni semmit.
deyell
tragédia, de tényleg. Nem tudom, hogy minek kellene végre történnie, hogy a passz ellen tudjon a csapat védekezni. Szerintem, ha nem lesz előrelépés ezen a téren, akkor KNJ-t el kell zavarni, mert egy rakás szar, amit eddig DC-ként összerakott. Pont egy Mackkel vagyunk a bottom5 felett.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 652
voltam olyan mazochista, hogy megnéztem az összefoglalót. A D# tényleg továbbra is vakon van a Linetől lefelé, vagy csak alulteljesítettek a srácok?
Amadeus
vakon vannak. de nézd meg kik játszanak linebackert, nem lehet tőlük várni semmit. itt lenne már az ideje annak, hogy visszaigazoljuk Perry Riley-t, és még ő is előrelépést jelentene. a secondary jelen állapotában szintén gyászos, Sean Smith kuka, Carrie talán rookie szezonjában volt utoljára jó, Joseph eddig nem hozza, amit a draftkor elvártunk tőle. nagyon kellene Gareon Conley, de ő PUP-on van továbbra is. jelen állás szerint azt sem tartanám elvetendő ötletnek, hogy Melifonwut kipróbáljuk CB-ként.

más: a special teamből voltak komoly távozók, de mégsem látszik rosszabbnak az egység. kiemelném a jó nevű Shalom Luanit, aki szerintem meg fogja érni a rostert köszönhetően a jó ST játékának.

amúgy van egy érdekes játékosunk, Anthony Cioffi, aki arról nevezetes, hogy fehér cornerback. illetve csak volt, mert most már safety, de a Rutgersben 4 évig volt kezdő CB poszton, ami nagyon ritka az egyetemen is az első osztályban (csak egy hozzá hasonló volt mostanában, Micah Hannemann a BYU-ban). Cioffi nem valószínű, hogy megéri a rostert, mert új pozíciót kell megtanulnia, de ettől még odatette magát, és kiütötte a Rams elkapóját, Michael II Thomast. amúgy a sebessége is jó, 4,3x alatt futotta a 40 yardot.

ezt meg csak úgy:

 pbs.twimg.com/media/DHpJG2xUIAIkjgR.jpg

choose life
több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 652


Szerkesztette: deyell

choose life
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
voltam olyan mazochista, hogy megnéztem az összefoglalót. A D# tényleg továbbra is vakon van a Linetől lefelé, vagy csak alulteljesítettek a srácok?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
Sean Smith-t letartoztatták, mert bucira verte a húga barátját elvileg...évek óta az első letartóztatás a csapat háza táján.
Rolni
Már megérte leigazolni. Ki volt előtte az utolsó, nem számolva Aldont? Kelly?

criminal lawyer or criminal lawyer?