Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Luani sztem biztosan rostert fog.
Lewis taán, de sztem Ő inkább PS jelölt.
Nagy meglepi cut-ot nem látok mst, persze attól meglepi, hogy nem látjuk előre...Calhoun kivágása lehet reális opció, ami azért meglepő lenne egy tavalyi 3.körös esetében, de eddig dupla nulla...

Haden lenyilatkozta, h mi is a komoly érdeklődők között voltunk, ez mutatja, h RM-ék se eégedettek a CB egységgel...lehet ki kellett volna csapni Smith-t, mielőtt garantált lett a fizuja év elején és kellett vna hozni egy veteránt...ja amúgy Hayden parádézik eddig a Lions színeiben a PFF szerint...lehet van itt séma gond azért...

Ha lesz értelmes CB vagy LB cut akkor ott lehet lecsap majd Reggie, így nem lehet mad nyugodt mindenki aki első körben az 53-ra kerül...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Néztem titans pre meccset és eléggé homály volt a kezdő. Ha letudjuk lőni a futóit akkor bőségesen van lehetőségünk behúzni, mert Mariota egyenlőre még nem kapta el a fonalat sok a szivárvány a részéről.

Luani es Lewis mar sokadjara tűnik fel,egyet értek veled Bruce, hogy rostert foghatnak. Kellemes meglepetés volt Border is.
Viszont az is tisztan latszik hogy a Cook project halott. Ha nem is cut mert kell a back up mennyiségre is de ö is és Dexter is kuka nálam.
Cubehead
Cooknak még van ideje bizonyítani és fejlődni. Még három évig olcsón van itt, addig backup-nak jó lehet. Főleg ha nem lesz változás az offense coordinatori poszton, akkor az idei évben még tanulhat, fejlődhet annyit, hogy odaérhet. Amíg olcsó, addig szerintem nem kell parázni nagyon vele kapcsolatosan. Bár most is kellett egy Manuel, hogy ne legyünk teljesen vakon, de még egy évet várjunk Cook-al kapcsolatosan.
Bruce
Igen abban teljesen egyet értek hogy amig a rookie szerződését tölti és olcsó addig megteszi. S ebből kifolyólag van ideje tanulni is szóval lehet megtáltosodik.... De kétlem. A látott produktomaibol kiindulva szerintem ő ennyi es nem több. Akárhányszor látom mindig olyan érzésem van mint aki nem.olvas. Bemondjak a játékot,behívja es megdobja az egyest akar jo akar nem.
Aztan lehet hogy csak jobban figyelem kb mint Rolni Calhount es mivel.nem.teljesit indexen van es a kisebb dolgok is hatványozódnak a szememben.



több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Néztem titans pre meccset és eléggé homály volt a kezdő. Ha letudjuk lőni a futóit akkor bőségesen van lehetőségünk behúzni, mert Mariota egyenlőre még nem kapta el a fonalat sok a szivárvány a részéről.

Luani es Lewis mar sokadjara tűnik fel,egyet értek veled Bruce, hogy rostert foghatnak. Kellemes meglepetés volt Border is.
Viszont az is tisztan latszik hogy a Cook project halott. Ha nem is cut mert kell a back up mennyiségre is de ö is és Dexter is kuka nálam.
Cubehead
Cooknak még van ideje bizonyítani és fejlődni. Még három évig olcsón van itt, addig backup-nak jó lehet. Főleg ha nem lesz változás az offense coordinatori poszton, akkor az idei évben még tanulhat, fejlődhet annyit, hogy odaérhet. Amíg olcsó, addig szerintem nem kell parázni nagyon vele kapcsolatosan. Bár most is kellett egy Manuel, hogy ne legyünk teljesen vakon, de még egy évet várjunk Cook-al kapcsolatosan.
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Néztem titans pre meccset és eléggé homály volt a kezdő. Ha letudjuk lőni a futóit akkor bőségesen van lehetőségünk behúzni, mert Mariota egyenlőre még nem kapta el a fonalat sok a szivárvány a részéről.

Luani es Lewis mar sokadjara tűnik fel,egyet értek veled Bruce, hogy rostert foghatnak. Kellemes meglepetés volt Border is.
Viszont az is tisztan latszik hogy a Cook project halott. Ha nem is cut mert kell a back up mennyiségre is de ö is és Dexter is kuka nálam.

Szerkesztette: Cubehead



több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Korrekt ez a 0-4-es preseason! 😊

Mondjuk nem nagyon szokott semmi következni abból, hogy ki hogy szerepel az előszezonban.

Az utolsó meccs statjait nézegetve, egyértelmű, hogy Manuel lesz az első számú csere QB.
Luani lehet rostert fog. LaTroy Lewis is folyamatosan jól teljesít.

Érdekes lesz, hogy az első meccsen a Titans otthonában mire lehetünk képesek. Elég jó kis csapat lett a Titans az utóbbi időben. Nehéz, szoros meccsre számítok. Fontos lenne győzelemmel nyitni, mert megalapozhatjuk a szezonunkat gyorsan egy idegenbeli győzelemmel.

De előtte még szombaton keretszűkítés, amin lehet csámcsogni. Aztán még talán lehet kukázni egy LB-t, ha úgy gondolják. Illetve lehetnek még nálunk is meglepetés cut-ok.
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Dolgozik a fal:
Penn
 twitter.com/GipsySafety/status/900467652795281409
Hudson
 twitter.com/GipsySafety/status/901024952505303040
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
A 12M az idei évvel együtt jön ki, ha jól néztem így 3év/12M lesz ez.
Meglássuk idén a sérv nélkül mennyivel lesz biztosabb kezű...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Seth Roberts kapott egy 2 éves szerződés hosszabítást($12M amiből $6.45M garantált), így 2019-ig marad a csapatnál. Ez egy kicsit meglepő fejlemény, de Seth szerintem megdolgozott ezért, így nem sajnálom tőle, sőt! Imádom azt a stabilitást, amit Carr köré épít Reggie! Lynchen kívül szinte csak ismerős, több éve mellette lévő arcok alkotják a támadósort és hol van még a Péntek? 😀



Szerkesztette: peterbadbone

több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Benoit szerintem egy egy csapattal aránylag kevés időt tölt, mert ugye igyekszik mindegyikről írni.
Valószínűleg emiatt volt kicsit felületesebb itt. Amúgy azzal szerintem nagy badarságot nem mondott, hogy a mi rendszerünk kedvez az OT-knek, de sztem se azért, amit írt.

Carr nagyon gyorsan tud megszabadulni a labdától és amióta felállt a Cooper-Crabs páros van olyan célpont, aki pedig hamar szabaddá tudja tenni magát. Emiatt Musgrave alatt nagyon sok, gyors rövid, közepes passzal dolgoztunk.
Emiatt az OT-k rövidebb ideig kell, h feltartsák a rushereket és ennek köszönhetően stat szempontból és érzés szempontjából is jobbnak tűnhetnek, mint amilyenek.

Carr-nak sokat fejlődött a lábmunkája is és a zsebet is egyre jobban éri. Ezt házasítva a gyors dobómozdulatával és a jól elszakadó WR-ekkel egy 5 vagy 7 lépéses drop back is gyorsabb lesz nálunk, mint mondjuk egy Osweiler által vezetett offenseben szerintem.
Jó volt például látni, hogy Newhouse milyen kellemes meglepi eddig vagy, hogy Sharpe mennyivel jobban festett, mint várni lehetett.

Ahogy írtad is jól kijött a különbség Carr sérülése után...hirtelen jött a nyomás és a sack kvázi ugyanattól a faltól. Ebben persze mentális okok is lehetnek, de tény, hogy Carr segít a falnak.

Ezzel együtt láttuk tavaly mennyivel gyengébb volt egy Howard, egy Watson vagy egy Alexander Penn-hez képest. Kell ide is a jó OT, aki képes a speedrusherekkel vagy az erőből próbálkozókkal is tartani a lépést.

Emiatt az utolsó mondatom miatt és Reggie nyilatkozata miatt gondolom azt, hogy fog kapni Penn egy rendes fizuemelést idénre és én azt gondolom fog kapni egy extra évet jövőre is. Ez szerintem garantált tartalom nélküli év lesz, amiből ki tudunk szállni, ha Penn elkezdene idén hanyatlani vagy a fiatalok (Sharpe, Ware) festenek annyira jól az offseason elején.

Penn idén 7,150M-t kereshet (a spotrac szerint). Ezt az összeget szerintem gond nélkül meg lehetne fejelni 3-4M-val, hogy Gabe és KO környékére emelkedjen a fizetése. Jövőre is rendben lehet egy 10-11M-s tétel, persze az már gari nélkül.
13,8M cap space áll még RM rendelkezésére, tehát egy jó 10M-t még Penn boldoggá tétele után is át tud görgetni jövőre Mack szerződéséhez.
A 2018-as sapiban se leszünk szerintem gondban. 180M körülre várhatóan felkúszik majd a plafon, amihez még beforgatunk egy 10-est kb. Most 164M-nk van lekötve 18-ra és várhatóan 190M-t költhetünk majd.
Sean Smith 8,5M-ja kiesik, így könnyen megvan a Penn összeg túlnyomó része. 166M mondjuk a Sean cut, Penn extra év után. 171-172M mondjuk a draft class után. Marad 18M Mack hosszabítására, ami elég lesz, mert eleve majd 14M-al beleszámít már most is.


Joe Haden cut áldozata lett a Browns-nál.
 www.nfl.com/news/story/0ap3000000836994/article/browns-cut-former-pro-bowl-cornerback-joe-haden
Így már árnyaltabb a kép...megérné egy vizitre behívni, veszíteni valónk nincs, adni nem kell semmit, ha sokat kér vagy nincs jó állapotban meg el lehet hajtani...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én is azt gondolom, hogy ha már visszajött, akkor kapjon most egy kis kiegészítést pénzben, aztán még jövőre maradjon itt és szépen fejlődjön mögötte az utánpótlás.
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
amúgy szerintetek meg fogja kapni Penn a nagy pénzt? Greg Papa arról beszélt, hogy szerinte nem kellene, mert abban, hogy az OL ilyen jó, Carrnak is nagy szerepe van, így a véleménye szerint a Peyton Manning-féle csapatok irányát kéne követni, vagyis nem költeni sokat a támadófalra. amúgy ebben lehet valami, emlékezzetek arra, amikor Carr megsérült, és jött helyette McGloin meg Cook, mindjárt nem tűnt olyan jónak a támadófal.
deyell
Én úgy gondolom, hogy egy 1 éves fizu kiegészítést kéne kapnia a jelenlegi +3-5m dodó.
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
amúgy szerintetek meg fogja kapni Penn a nagy pénzt? Greg Papa arról beszélt, hogy szerinte nem kellene, mert abban, hogy az OL ilyen jó, Carrnak is nagy szerepe van, így a véleménye szerint a Peyton Manning-féle csapatok irányát kéne követni, vagyis nem költeni sokat a támadófalra. amúgy ebben lehet valami, emlékezzetek arra, amikor Carr megsérült, és jött helyette McGloin meg Cook, mindjárt nem tűnt olyan jónak a támadófal.
deyell
Hát Reggie fejébe nem latok bele és nem is tippelek igy a pénzzel kapcsoltban nem nyilatkozok.
Ellenben az tény hogy Carr nagyon jól olvass es nagyon erti a protection-ket. Ezt még anno rookie szezonjaban is kiemelte már tc alatt az egyik falember. Hogy teljesen megdöbbentek amikor az edzeaek során elkezdte hívni és hogy csöppet másabb volt mint addig. 😁 nem hiába a bratyo szépen felkészítetté mentálisan az nfl-re.
Viszont ez ugye csak a pass proti a futás blokkhoz vajmi köze van. Plusz ha mar Manning akkor érdemes arra emlékezni hogy a játék stílus alapján fontos OL emberke ott is megkapta a nagy pénzt gondolok a nagy cimbijere a C Jeff Saturdayre



több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 651
amúgy szerintetek meg fogja kapni Penn a nagy pénzt? Greg Papa arról beszélt, hogy szerinte nem kellene, mert abban, hogy az OL ilyen jó, Carrnak is nagy szerepe van, így a véleménye szerint a Peyton Manning-féle csapatok irányát kéne követni, vagyis nem költeni sokat a támadófalra. amúgy ebben lehet valami, emlékezzetek arra, amikor Carr megsérült, és jött helyette McGloin meg Cook, mindjárt nem tűnt olyan jónak a támadófal.

choose life
több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 651
 twitter.com/Andy_Benoit/status/902244646436397056

hogy értékelnétek, ez 10-es skálán mekkora baromság? már a második mondat az OT-kről.
deyell
7-es, 8-as?

Ted le is oltotta:
Rolni
most a kérdés az, hogy Benoit azért mond ilyen baromságot, mert nem néz Raiders meccseket, vagy mert nem ért hozzá?

eddig kíváncsi voltam a véleményére, de most már vannak kétségeim.

choose life
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Amúgy meg ha már pletyka es összeboronálnak mindenkivel, az újabb ilyen hír ,hogy a Browns ismét eltradelne Hadent
Cubehead
Itt van nekünk Sean Smith, mint korábbi jó híréből élő lepukkant CB...minek másik...
Rolni
Baszki vissza kell szoknom ,😁 nem kampányolok mellette csak megosztottam..



több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Amúgy meg ha már pletyka es összeboronálnak mindenkivel, az újabb ilyen hír ,hogy a Browns ismét eltradelne Hadent
Cubehead
Itt van nekünk Sean Smith, mint korábbi jó híréből élő lepukkant CB...minek másik...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
LEGJOBB OL! jó elemzés
 insidethepylon.com/film-study/film-study-nfl/offense-film-study-nfl/2017/08/28/2017-nfl-ol-outlook/
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Amúgy meg ha már pletyka es összeboronálnak mindenkivel, az újabb ilyen hír ,hogy a Browns ismét eltradelne Hadent



több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
 twitter.com/Andy_Benoit/status/902244646436397056

hogy értékelnétek, ez 10-es skálán mekkora baromság? már a második mondat az OT-kről.
deyell
7-es, 8-as?

Ted le is oltotta:

Ted Nguyen‏@RaidersAnalysis
Ted Nguyen Retweeted Andy Benoit
How do you hide Tackles with all the 5-man pass protections that the Raiders use? Might use most 5-man pass pro in NFL.

Andy Benoit‏@Andy_Benoit
Andy Benoit Retweeted Ted Nguyen
The 5-man pass pro plays are on 3-step timing, where OTs are almost irrelevant. #Raiders almost never do deep drops on 5-man protections.v

Ted Nguyen‏@RaidersAnalysis
Ted Nguyen Retweeted Andy Benoit
Wrong. Out of empty (OAK used 5 man without empty too) Raiders ran 62 5-7 step drops compared to 36 3-step drops.
Rolni
Ez mekkora már 😂 jár érte a pacsi Ted-nek is és a megosztása végett neked is Rolni



több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
 twitter.com/Andy_Benoit/status/902244646436397056

hogy értékelnétek, ez 10-es skálán mekkora baromság? már a második mondat az OT-kről.
deyell
7-es, 8-as?

Ted le is oltotta:

Ted Nguyen‏@RaidersAnalysis
Ted Nguyen Retweeted Andy Benoit
How do you hide Tackles with all the 5-man pass protections that the Raiders use? Might use most 5-man pass pro in NFL.

Andy Benoit‏@Andy_Benoit
Andy Benoit Retweeted Ted Nguyen
The 5-man pass pro plays are on 3-step timing, where OTs are almost irrelevant. #Raiders almost never do deep drops on 5-man protections.v

Ted Nguyen‏@RaidersAnalysis
Ted Nguyen Retweeted Andy Benoit
Wrong. Out of empty (OAK used 5 man without empty too) Raiders ran 62 5-7 step drops compared to 36 3-step drops.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 651
 twitter.com/Andy_Benoit/status/902244646436397056

hogy értékelnétek, ez 10-es skálán mekkora baromság? már a második mondat az OT-kről.

choose life
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Állítólag Reggie Ragland-et hozzák velünk szóba, akinek küzdenie kell az 53-ba maradásért Buffaloban.
Pari
a semminél jobb. Ócsóért jöhet.
Amadeus
Már a Chiefs-é.
bmg
ja egy 4. kört adtak érte...ACL-ből tér vissza, súly problémái is vannak...lehet jobb, hogy nem mi csaptunk le rá
több mint 7 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Állítólag Reggie Ragland-et hozzák velünk szóba, akinek küzdenie kell az 53-ba maradásért Buffaloban.
Pari
a semminél jobb. Ócsóért jöhet.
Amadeus
Már a Chiefs-é.
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
Állítólag Reggie Ragland-et hozzák velünk szóba, akinek küzdenie kell az 53-ba maradásért Buffaloban.
Pari
a semminél jobb. Ócsóért jöhet.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Állítólag Reggie Ragland-et hozzák velünk szóba, akinek küzdenie kell az 53-ba maradásért Buffaloban.
Pari
Szerencsére sehol se olvastam ilyet.
Hol láttad?

Nem gondolom jó séma fitnek. Draftkor sem akartam, mert lassúnak éreztem, azóta meg volt még egy komoly sérülése is...szotyiért talán, de nem igen kéne amúgy...M.Lee sztem tudja, amit Ő...
Rolni
Amennyire én tudom csupán annyi van h McDermott sémájába annyira nem fit, így elképzelhető h elcserélik. El is kezdték találgatni h mégis hova és ez előkerült Raiderses site-okon is:  www.raidersbeat.com/reggie-ragland-on-the-bubble-in-buffalo-should-the-raiders-pounce/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...