Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
😕

Raiders claimed zero players off waivers, per @adamcaplan. A surprise. Curious if team attempted but wasn't awarded; had No. 24 priority.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Calhoun is megkapta az utilaput Lewis utan.
Rolni
de szar pick volt
Amadeus
Hát eddig ezek a Michigan State pickek(Calhoun,Cook) tényleg nem akarnak beválni.

több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Van lista arról, hogy mely ILB-k FA-k jelenleg? Kikből lehet kukázni?
Bruce
 www.spotrac.com/nfl/free-agents/inside-linebacker/available/

Sajnos max csere szintűek vannak, érdemlegeset csak csere útján látok érkezni, de azt viszont nem hiszem, hogy be fog következni
peterbadbone
Riley, Spikes, D'Qwell, Washington, valamelyiket be lehetne próbálni.
Amadeus
Max Riley, a többiek olyan lassúak, mint a fene.

Szerintem nekimegyünk a szezonnak az Irvin(Cowser)-James(Lee)-Morrow(Adams) LB sorral, aztán majd lesz valami. Obi úgyis sokat fog TE-k ellen menni.

több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
Calhoun is megkapta az utilaput Lewis utan.
Rolni
de szar pick volt

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
Van lista arról, hogy mely ILB-k FA-k jelenleg? Kikből lehet kukázni?
Bruce
 www.spotrac.com/nfl/free-agents/inside-linebacker/available/

Sajnos max csere szintűek vannak, érdemlegeset csak csere útján látok érkezni, de azt viszont nem hiszem, hogy be fog következni
peterbadbone
Riley, Spikes, D'Qwell, Washington, valamelyiket be lehetne próbálni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Van lista arról, hogy mely ILB-k FA-k jelenleg? Kikből lehet kukázni?
Bruce
 www.spotrac.com/nfl/free-agents/inside-linebacker/available/

Sajnos max csere szintűek vannak, érdemlegeset csak csere útján látok érkezni, de azt viszont nem hiszem, hogy be fog következni

Szerkesztette: peterbadbone

több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Van lista arról, hogy mely ILB-k FA-k jelenleg? Kikből lehet kukázni?
több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 651
Most vágtak ki majdnem 2000 játékost, ott még tuti lesz egy LB, akit ki tudtok kapni 😊 Nálunk OG, C posztokra összesen van három ember. A három kezdő 😀
Wyatt
oké, de nálunk egy kezdő szintű LB sincs momentán. Cory James talán félig-meddig ide sorolható, de más nem. kukázni lehet annyit, hogy darabra meglegyen az LB sor, de ha a minőség a szempont, akkor lehetetlen.

choose life
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
ez valami abszurd, hogy mindössze 4 (non edge) linebacker van a keretben, ebből (Morrow) UDFA rookie, Adams meg 2015-ös UDFA, és csak special teamben játszott eddig tavaly.

Morrow amúgy egyetemi harmadosztályból (Greenville) érkezik. egyetemen safety volt, de a középiskolában még a támadófalban játszott... a liberal arts suli ahova járt, mindössze 1100 hallgatóval rendelkezik, és a meccseiket pár száz néző előtt játszották.
deyell
Kell hogy érkezzen még LB. EDGE és Off ball is sztem.
Keith McGill, Denver Kirkland simán IR jelöltek, Hamiltom meg sima cut jelölt...

Mondjuk elférne még CB is a keretre 😊
McDonald helyére mondjuk simán jöhet vki...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Most vágtak ki majdnem 2000 játékost, ott még tuti lesz egy LB, akit ki tudtok kapni 😊 Nálunk OG, C posztokra összesen van három ember. A három kezdő 😀

több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 651
ez valami abszurd, hogy mindössze 4 (non edge) linebacker van a keretben, ebből (Morrow) UDFA rookie, Adams meg 2015-ös UDFA, és csak special teamben játszott eddig tavaly.

Morrow amúgy egyetemi harmadosztályból (Greenville) érkezik. egyetemen safety volt, de a középiskolában még a támadófalban játszott... a liberal arts suli ahova járt, mindössze 1100 hallgatóval rendelkezik, és a meccseiket pár száz néző előtt játszották.

choose life
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Jenkins vegul is IR.

Calhoun is megkapta az utilaput Lewis utan. Egyedul Cowser van keretben, mint Edge back up és C.James-en kivul nincs palyat latott LB...

Valamit remelem tartogat meg Reggie, mert ez igy necces. Feltunoen sok a DB rosteren, gondolom onnan lesz(nek) a kihullo(k) majd...

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Jenkins allitolag megserult a Boys ellen es az egesz offseasonban voltak gondjai a terdevel...csorinak nem birja a laba a terhelest.

Mas meglepit nem olvastam egyenlore...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
Jelani Jenkins es Ben Heeney is kuka.
Jenkins meglepo!
Ki lesz a LB?
Rolni
Heeneynek ideje volt már

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Jelani Jenkins es Ben Heeney is kuka.
Jenkins meglepo!
Ki lesz a LB?
Rolni
Mondtam, hogy lesz meglepetés. Mindig van olyan amire senki nem számít!
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Jelani Jenkins es Ben Heeney is kuka.
Jenkins meglepo!
Ki lesz a LB?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
TJ Ward szabad mint a madár! Rá keééene repülni jah?!
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Na pár gondolat a védelmi sémánkról:

Norton érkezésével ugye megpróbáltuk a Seattle Cover 1 és cover 3 sémákra épülő, nagyon bonyolult sémáját átültetni. A gond ezzel az volt, hogy nagyon nem volt hozzá negfelelő emberanyagunk. Se DB, se LB vonatkozásában és nagyon hiányzott a belső DL pass rush akkor is. Nem véletlenül tradelt elég drágán sztem Richardson-ért a Seahawks sem most, annak ellenére, hogy lehet csak 1 éves bérlet lesz ez. Ennek a védelmi sémának alapja a DL nyomás, a baromi jó kommunikáció és amúgy a nagy területet bejátszó S munka. (sztem legalábbis)

Első évben Charles Woodson hátulról fogta és vezényelte a dolgokat, ezért nem volt teljes a tragédia szerintem, de tavaly az offseason igazolások ellenére is kiderült baromira nem fekszik ez a keretnek. Sean és Amerson bump and run CB, nem megy nekik a zóna jól, Nelson nem elég gyors, hogy valódi segítség legyen már hátul top/gyors WR ellen és LB sorban csak a szenvedés volt jellemző.

Tavaly valamelyik hét után volt egy látható változás a sémánkban, melynek a lényege az volt, hogy egyre több cover 4 sémát kezdtünk el játszani. Itt egy base felállás képe:


A szélső CB-k és a S-k szépen felosztva a területet fogják a mélységet. A S-nek mindig lehetősége van választani, hogy hova segít be. Ez elvileg a hosszú út lesz, h ne legyen deep play, így a rohamozó WR, jó eséllyel duplázva lesz.
A szélső CB tud emberezni, ami feküdne az állománynak és a S nem kell akkora teret bejátszon, ami szintén segít mondjuk Nelsonnkak.
Fontos, hogy a LB-nek komoly cover feladata van itt is, de ide érkezik komoly segítségként majd Obi, ahogy azt a pre-season bemutatkozójában is láthattuk.

Az persze baromi nagy kérdés, hogy miért megy ez (is) egyenlőre ilyen szarul a megvalósításban.
Obi és Conley hiánya nem segített sokat, illetve az sem, hogy LB poszton sztem többet vártak Jenkins-től és Lee-től is alapvetően. James ellenben jól festett, nem is játszatták túl.

Nagy kérdéseim:
-mennyire lesz belső nyomás? Edwards, Eddie remekül bemutatkozott az első meccsen, aztán eltűntek. Hester, Autry és utolsó meccsen Ward is mutatott szépet...tőlük kellene nagyon a nyomás, mert Mack és Irvin egyedül nem tudja eléggé zavarni a QB-kat.
-mennyire engedik Pagano-t, hogy megkavarja a dolgokat blitz csomagjaival? Neki ez nagyn megy, nekünk nagyon kéne, de alapvetően JDR és Norton sem blitz párti. Emberanyag van a blitzhez.
-mennyire veszik fel hamar a fiatalok a fonalat? Eddie, Hester, Ward, Karl, Obi, Conley, James, Luani mind baromi fiatalok

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Eddig lassan csepegnek az infók, hogy ki nem érte meg az 53-at, de Atkinson III és Gabe Holmes már nincs a csapatnál. Gabe kivágásával egy hosszú project zárult le.

Oni Omoile is lapátra került... majd PS-re visszahozzuk, de van olyan pletyka, hogy a 49ersben folytathatja.

Kareem Are és Rickey Jefferson sem lesz kerettag.

Chris Humes-nek is távoznia kellett.

Szerkesztette: peterbadbone

több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Tavaly mondtátok, hogy valami Seahawks féle csoda űr zónára alapuló védelmi sémát akarnak itt is (nem értek hozzá) ami ezek szerint nem akar működni vagy erről van valami infó? Most mit akarunk játszani? Én idáig csak a highlightokat néztem.

Tarvert sajnálom, hogy elküldtük. Abból a béna emberanyagból keményebb D-t rakott össze és legalább befákkolt a sporinak! XD

(Én csak az első éles 4-5 hét közben/után kezdek el komolyabb véleményt formálni.)
TST
Röviden kb annyi, hogy ugyanazt a sémát toljuk kb holott a cb-inknek egy arcodba mászok jammelos a Los-n verekedős man cover-re épülő séma jobban feküdne. Arról mar nem is beszélve hogy lehetne pár vlitz csomagot is összerakni es alkalmazni segítve ezzel a secondaryt meg elkendőzni a vékony lb sort



több mint 7 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Tavaly mondtátok, hogy valami Seahawks féle csoda űr zónára alapuló védelmi sémát akarnak itt is (nem értek hozzá) ami ezek szerint nem akar működni vagy erről van valami infó? Most mit akarunk játszani? Én idáig csak a highlightokat néztem.

Tarvert sajnálom, hogy elküldtük. Abból a béna emberanyagból keményebb D-t rakott össze és legalább befákkolt a sporinak! XD

(Én csak az első éles 4-5 hét közben/után kezdek el komolyabb véleményt formálni.)
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Az csak annyit jelent, h nálunk olyan a séma, ami nem fekszik neki. 😀
Bruce
Az a baj, hogy a DCnek sem fexik a vedelmi sema.
ulpianus
Majd leváltják év közben akkor, úgyis van alternatíva.
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Az csak annyit jelent, h nálunk olyan a séma, ami nem fekszik neki. 😀
Bruce
Az a baj, hogy a DCnek sem fexik a vedelmi sema.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
ja amúgy Hayden parádézik eddig a Lions színeiben a PFF szerint...lehet van itt séma gond azért...
Rolni
baszott ideges leszek, ha DJ-ből máshol meghatározó CB válik, mert akkor az csak egyet jelent...
Pari
Az csak annyit jelent, h nálunk olyan a séma, ami nem fekszik neki. 😀
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
ja amúgy Hayden parádézik eddig a Lions színeiben a PFF szerint...lehet van itt séma gond azért...
Rolni
baszott ideges leszek, ha DJ-ből máshol meghatározó CB válik, mert akkor az csak egyet jelent...