Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
HoF híreink:
Patterson, Melifonwu, Vanderdoes, Cook,Lee
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Sok bába...valid veszély szerintem:
 goldengatesports.com/2017/08/03/oakland-raiders-pagano-paralyzing-effect-norton/
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Közben azért Mario Edwards Jr. és Bruce Irvin is elkezdett edzeni, ami azért jó hír! 😊
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Itt azért nem lesz alkalma arcoskodni, itt van egy egészséges öltözői egység, legalábbis úgy tűnik kívülről. Én nem félek attól, hogy egy negatív arc bármit is elronthatna. Amúgy meg TC-re jó lesz, 53-ba úgyse kerül be.

több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Begyűjtöttünk 2 DE/OLB-t, az egyikük a hírhedt anti-Geno, IK Enemkpali. A másik játékos egy volt Patrióta, Rufus Johnson. Neki érdekes 2 napja volt, mert egyik nap totálkárosra törte az autóját, másnap pedig kapott egy szerződést a Raiderstől.
peterbadbone
Na engem ettl a pali-tol kiver a viz, ismerem a Geno-s story-t, talan kicsit ra is szolgalt, de az ilyn locker room poisontol borsodzik a hatam.
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Begyűjtöttünk 2 DE/OLB-t, az egyikük a hírhedt anti-Geno, IK Enemkpali. A másik játékos egy volt Patrióta, Rufus Johnson. Neki érdekes 2 napja volt, mert egyik nap totálkárosra törte az autóját, másnap pedig kapott egy szerződést a Raiderstől.

több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
Marquel Lee eddig jól áll MLB depthben.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Taiwan Jones követte Andre Holmest a Billsbe. Az ST komoly átalakuláson megy át idén.
peterbadbone
Streater is ott tolja.
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Taiwan Jones követte Andre Holmest a Billsbe. Az ST komoly átalakuláson megy át idén.

több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Lee Smith belement egy paycutba. Igaz, hogy tavaly nem sok meccsen tudott játszani és az is igaz, hogy tele vagyunk TE-kel, de remélem ezzel a szerződésmódosítással megmaradhat az 53-as keretben.

több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Conleyt felmentették!? 😊
skat
Nem feltétlen ezt a jogi terminust használnám, de majd a topik jogászaink megmondják😊. Csak nem fogják megvádolni, mert nincs elég bizonyíték a vádesküdtszék szerint.
De a jó hír az, hogy most már tényleg csak a focira kell koncentrálnia!

Szerkesztette: Pari
több mint 7 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Conleyt felmentették!? 😊
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Úgy néz ki, hogy az újonc Marquel Lee és a másodéves Cory James lesz a két kezdő ILB a jelen állás szerint, legalábbis ők gyakoroltak az első csapattal az edzőtábor második napján.

Conley megkapta Taiwan Jones 22-es mezszámát és ott is volt az edzésen, de nem edzett.

Ide tartozik még, hogy a második napon a CB-k elég jól dolgoztak. Sean Smith és Amerson is jól tolta, bár volt egy nagy Cooper TD Smith-en, de egyébként arról cikkeznek, hogy erős napot zártak így zusammen. Ha Conley is beáll a sorba, akkor akár még jobban is festhet a CB depth.

Jó lenne, ha a Penn saga megoldódna gyorsan, mert Newhouse nem életbiztosítás LT-ként és kellene az öreg a fal bal oldalára. De lehetséges, hogy Howard elküldése ennek az előszele volt, hogy legyen hely a sapi alatt Penn-nek.
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
Penn simán megérdel egy kis pénzt, de ezt eddig kellett volna megoldani...
Howard, Jones pénze mehet neki és kapjon egy extra évet...gond megoldva.

Én nem emlékszem, h ki volt az utolsó holdout emberkénk TC-ről...

Conley ügye gondolom rendeződik, ha aláírtak vele...

Irvin, MEJr. Non-football injury listán van és bár Mack azt mondta Bruce hamar pályán lesz, nem tetszik...
Rolni
Közben a Browns kirakta George Atkinson III-t, akire le is csaptunk.


peterbadbone
Micsoda igazolás.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Penn simán megérdel egy kis pénzt, de ezt eddig kellett volna megoldani...
Howard, Jones pénze mehet neki és kapjon egy extra évet...gond megoldva.

Én nem emlékszem, h ki volt az utolsó holdout emberkénk TC-ről...

Conley ügye gondolom rendeződik, ha aláírtak vele...

Irvin, MEJr. Non-football injury listán van és bár Mack azt mondta Bruce hamar pályán lesz, nem tetszik...
Rolni
Én olyat olvastam, hogy MEJr és Conley is PUP listára kerülhet. Conley aláírta ugyan a szerződését, de az edzésen nem volt ott. Irvinről viszont nem találtam ilyen infót, remélem rendben lesz.

Közben a Browns kirakta George Atkinson III-t, akire le is csaptunk.

Penn távollétében Newhouse volt az LT és Alexander az RT.

több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Penn simán megérdel egy kis pénzt, de ezt eddig kellett volna megoldani...
Howard, Jones pénze mehet neki és kapjon egy extra évet...gond megoldva.

Én nem emlékszem, h ki volt az utolsó holdout emberkénk TC-ről...

Conley ügye gondolom rendeződik, ha aláírtak vele...

Irvin, MEJr. Non-football injury listán van és bár Mack azt mondta Bruce hamar pályán lesz, nem tetszik...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Donald Penn nem jelent meg a TC első napján, mert nem elégedett az 5,8 milliós fizetésével, ami ráadásul az utolsó éve is az előző szerződésének.

peterbadbone
másodjára játssza ezt el. Menjen a picsába.
Bronze League Hero
Mi meglepő ezen? Átlagos centerek kapnak évi 10millát ő pedig egy top10es LT
gordon
Egy, elit center kapott 10 felett, a többiek ez alatt vannak. Penn-nek persze ettől még elég kevés ez a pénzecske most

több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Conley ügye vádesküdtszék(??? grand jury - nemtom mi a magyar megfelelője - itt döntik el, hogy van-e elegendő bizonyíték egy tárgyaláshoz, vagy sem) elé kerül, ami nem feltétlenül jó hír, mert azt sugallja, hogy az ügyész szerint megalapozott a vád. A vád sexual assault.
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Donald Penn nem jelent meg a TC első napján, mert nem elégedett az 5,8 milliós fizetésével, ami ráadásul az utolsó éve is az előző szerződésének.

peterbadbone
másodjára játssza ezt el. Menjen a picsába.
Bronze League Hero
Mi meglepő ezen? Átlagos centerek kapnak évi 10millát ő pedig egy top10es LT
gordon
Részemről nem meglepő, de ő írta alá ezt a szerződést is...

Persze biztos, hogy viszket a tenyere, mert ha megnézi a fal belső hármasát, brutális pénzeket lát maga mellett, ráadásul nagyon fontos posztot tölt be. Szerintem kap majd egy egy éves hosszabbítást, hogy nyugodt legyen és elkezdhesse a felkészülést.

Amíg nem lesz, addig az ő pótlása csak abban a formában tűnik megoldottnak, hogy Osemele megy ki LT-nek, mert egy fiatal sem tűnik LT kompatibilisnek éles helyzetben. A fiatalok (Ware, Sharpe) biztos kapnak majd snapet LT posztra, de szerintem Sharpe inkább a kezdő RT posztért fog versenyezni.

több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Donald Penn nem jelent meg a TC első napján, mert nem elégedett az 5,8 milliós fizetésével, ami ráadásul az utolsó éve is az előző szerződésének.

peterbadbone
másodjára játssza ezt el. Menjen a picsába.
Bronze League Hero
Mi meglepő ezen? Átlagos centerek kapnak évi 10millát ő pedig egy top10es LT
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Hivatalos: Gareon Conley aláírta az újonc szerződését.Úgy látszik szokásos pénteket tartott McKenzie.

Austin Howard-ot a Ravens kerülgeti.

több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
Donald Penn nem jelent meg a TC első napján, mert nem elégedett az 5,8 milliós fizetésével, ami ráadásul az utolsó éve is az előző szerződésének.

peterbadbone
másodjára játssza ezt el. Menjen a picsába.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Ha már az OL jobb oldala kérdőjelles, akkor a bal oldal sem maradhat le:

Donald Penn nem jelent meg a TC első napján, mert nem elégedett az 5,8 milliós fizetésével, ami ráadásul az utolsó éve is az előző szerződésének.

Conley szerződésével kapcsolatban annyit lehet tudni, hogy "dolgoznak rajta".

Szerkesztette: peterbadbone

több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
Úgy fest, hogy Austin Howard-tól is elköszöntetek.
Beki
Na ez mondjuk meglepő nekem.
Lehet nem épült fel rendesen és Newhouse meg/vagy a fiatalok nagyon jól festettek eddig...
Rolni
Én ennek örülök, sose csíptem... Sztem nagyon béna volt. Barnes-hoz hasonlítanám olyan szempontból, hogy értetlenül nem akartunk megszabadulni tőle.
TST
Kifejezetten wtf igazolás volt anno. Szerintem valami issue van a térdével ha el lett küldve.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Úgy fest, hogy Austin Howard-tól is elköszöntetek.
Beki
Na ez mondjuk meglepő nekem.
Lehet nem épült fel rendesen és Newhouse meg/vagy a fiatalok nagyon jól festettek eddig...
Rolni
Én ennek örülök, sose csíptem... Sztem nagyon béna volt. Barnes-hoz hasonlítanám olyan szempontból, hogy értetlenül nem akartunk megszabadulni tőle.
TST
Eddig drága lett volna elküldeni(majd 9 millió dead cap), így érthető, hogy most küldtük el (idén 2,8 millió , jövőre 1,4 millió dead cap)