Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
alakulunk, már csak Mack.
Bronze League Hero
Mack idén még nem aktuális az 5. év miatt.
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Hmmm, így a második és harmadik legjobban fizetett guard játszik nálunk, kiegészülve azzal, hogy a legjobban fizetett center is itt van. Elmondható tehát, hogy a legdrágább interior O-line-ja a Raidersnek van. Évente 31,9 millióban van e 3 játékos.
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
alakulunk, már csak Mack.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hát ez kicsit drágább lett a reméltnél 😊
The team has agreed on a five-year contract extension with guard Gabe Jackson worth $56 million, a source informed told NFL Network Insider Ian Rapoport on Thursday.

több mint 7 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
..... jövőre vagy azután meg húzunk egy brutált oda középre 😊
TST
Ezt mintha mar hallottam volna parszor 😛
ulpianus
Igen így lesz... Muszáj így lennie, különben nagy diszkó lesz. 😕 😊
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
..... jövőre vagy azután meg húzunk egy brutált oda középre 😊
TST
Ezt mintha mar hallottam volna parszor 😛


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Elférne:
Ian Rapoport‏
Ian Rapoport Retweeted GMFB
Wow. #Ravens LB Zach Orr is making a comeback... and he's a free agent.

 profootballtalk.nbcsports.com/2017/06/28/zachary-orr-trying-to-make-a-comeback/

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000817698/article/ravens-zach-orr-considering-coming-out-of-retirement?campaign=Twitter_atn

Todd meg kellemesen meglepődött:
 profootballtalk.nbcsports.com/2017/06/28/todd-downing-pleasantly-surprised-by-marshawn-lynch/
Rolni
Orr elég jól jönne nekünk 😊 Bár ő sem tipikusan középső LB, ami nekünk a fő hiányposztunk.
Bruce
Arra meg felszedünk valami veteránt occsóért, jövőre vagy azután meg húzunk egy brutált oda középre 😊
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Elférne:
Ian Rapoport‏
Ian Rapoport Retweeted GMFB
Wow. #Ravens LB Zach Orr is making a comeback... and he's a free agent.

 profootballtalk.nbcsports.com/2017/06/28/zachary-orr-trying-to-make-a-comeback/

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000817698/article/ravens-zach-orr-considering-coming-out-of-retirement?campaign=Twitter_atn

Todd meg kellemesen meglepődött:
 profootballtalk.nbcsports.com/2017/06/28/todd-downing-pleasantly-surprised-by-marshawn-lynch/
Rolni
Orr elég jól jönne nekünk 😊 Bár ő sem tipikusan középső LB, ami nekünk a fő hiányposztunk.

Szerkesztette: Bruce
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Elférne:
Ian Rapoport‏
Ian Rapoport Retweeted GMFB
Wow. #Ravens LB Zach Orr is making a comeback... and he's a free agent.

 profootballtalk.nbcsports.com/2017/06/28/zachary-orr-trying-to-make-a-comeback/

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ptw9c23l5pe3shzuh29m
Zach Orr considering a return to NFL after new health prognosis
Zach Orr says he's exploring the possibility of coming out of retirement after receiving encouraging diagnoses about the congenital spinal condition which initially seemed to doom his career.


Todd meg kellemesen meglepődött:
 profootballtalk.nbcsports.com/2017/06/28/todd-downing-pleasantly-surprised-by-marshawn-lynch/

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Jól lássa emberünk a dolgokat:
 theringer.com/derek-carr-record-contract-extension-oakland-raiders-fa9d5fb5ef25

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Carr deal elvileg így néz ki pontosan:
 www.spotrac.com/nfl/oakland-raiders/derek-carr-14445/

Ez meg a cap helyzete a csapatnak:
 www.spotrac.com/nfl/oakland-raiders/cap/
Majdnem 18M van még és a Conley-Melifonwu-Vanderdoes trio vár még aláírásra. Az olyan 3,5M lesz még, így 14,5M marad kb Gabe hosszabbítása előtt.

Gabe Jackson szerződéséhez szerintem ezeket érdemes nézegetni:
Ron Leary 9M\év az idei FA piacon kapta
Joel Bitonio 8,5M\év idén kapta a saját csapatától
Laurent Duvernay-Tardif 8,5M\év idén kapta a saját csapatától

Kevin Zeitler Browns-os szerződése 12M\év (ami amúgy üti KO szerződését) nem mérvadó.
Kyle Long és David DeCastro évi 10M-ját érezném maximum plafonnak.
Egyfelől azért, mert bár remek OG, nem a szoros elit tagja Gabe, illetve KO és közötte azért van egy markáns játékszint beli különbség, szerintem ez megjelenik majd a szerződésekbe.

Én 9M-9,5M körüli éves szerződést éreznék korrektnek nagyjából.
Idén 1,9M lenne a fizuja, ha nem kap hosszabbítást, de ahogy Carr és korábban Amerson esetében is tette RM várható egy komolyabb roster bonus idénre is az új deal keretében.
A 14,5M-s cap hellyel, ez az jelenti, hogy egy 5éves 9M-s átlagú szerződés totál 45M-jából, jó 10M-t be lehet idénre tolni, ami komoly segítség lehet a későbbi években.

Ez szerintem lehet reális contract:
2017: 1,9M eredeti összeg + 10M új összeg = ~12M cap teher
2018-2022: 7M\év-re ki lehet hozni az 5 új évet...7*5=35, ami a 2017-es 10M-val hozza a totál 45M-t.

Így egy minimális roll over is maradna 2018-ra, illetve az emelkedő sapka alá simán befér majd Mack giga deal-je (20M\év) is jövő ilyenkor.
Penn lesz egyedül fontos FA rajta kívül, de Ő kora miatt nem lehet majd annyira drága majd, ha marad egyáltalán...
Jano, Autry?, Ellis?, Lee Smith? ha maradnak nem fognak nagy összeget kérni, kapni...
Rolni
Igazából Autry, Ellis és Smith is a maguk módján fontos kiegészítő elemek a keretben, szóval jó lenne megtartani őket. Jano mehet, nagyon drága, az ár/értéket vesszük.
Bronze League Hero
Nyilván Jano megtartása csak olcsóbban lesz lehetséges mint most, de az hogy innen akar nyugdíjba vonulni, az azt vetíti előre, hogy akár olcsóbban is hajlandó játszani, mivel már azért közel sem elit rúgó és javulni már nem fog.
Bruce
Ő eddig is inkább a távolság miatt tűnt ki a mezőnyből, a pontossága inkább átlagos volt eddig is.
A százaléka nem rossz amúgy, csak most már élesebbek a meccseink, ezért fontosabb minden rúgás.
Voltak már az ideinél jóval rosszabb szezonjai is...
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Carr deal elvileg így néz ki pontosan:
 www.spotrac.com/nfl/oakland-raiders/derek-carr-14445/

Ez meg a cap helyzete a csapatnak:
 www.spotrac.com/nfl/oakland-raiders/cap/
Majdnem 18M van még és a Conley-Melifonwu-Vanderdoes trio vár még aláírásra. Az olyan 3,5M lesz még, így 14,5M marad kb Gabe hosszabbítása előtt.

Gabe Jackson szerződéséhez szerintem ezeket érdemes nézegetni:
Ron Leary 9M\év az idei FA piacon kapta
Joel Bitonio 8,5M\év idén kapta a saját csapatától
Laurent Duvernay-Tardif 8,5M\év idén kapta a saját csapatától

Kevin Zeitler Browns-os szerződése 12M\év (ami amúgy üti KO szerződését) nem mérvadó.
Kyle Long és David DeCastro évi 10M-ját érezném maximum plafonnak.
Egyfelől azért, mert bár remek OG, nem a szoros elit tagja Gabe, illetve KO és közötte azért van egy markáns játékszint beli különbség, szerintem ez megjelenik majd a szerződésekbe.

Én 9M-9,5M körüli éves szerződést éreznék korrektnek nagyjából.
Idén 1,9M lenne a fizuja, ha nem kap hosszabbítást, de ahogy Carr és korábban Amerson esetében is tette RM várható egy komolyabb roster bonus idénre is az új deal keretében.
A 14,5M-s cap hellyel, ez az jelenti, hogy egy 5éves 9M-s átlagú szerződés totál 45M-jából, jó 10M-t be lehet idénre tolni, ami komoly segítség lehet a későbbi években.

Ez szerintem lehet reális contract:
2017: 1,9M eredeti összeg + 10M új összeg = ~12M cap teher
2018-2022: 7M\év-re ki lehet hozni az 5 új évet...7*5=35, ami a 2017-es 10M-val hozza a totál 45M-t.

Így egy minimális roll over is maradna 2018-ra, illetve az emelkedő sapka alá simán befér majd Mack giga deal-je (20M\év) is jövő ilyenkor.
Penn lesz egyedül fontos FA rajta kívül, de Ő kora miatt nem lehet majd annyira drága majd, ha marad egyáltalán...
Jano, Autry?, Ellis?, Lee Smith? ha maradnak nem fognak nagy összeget kérni, kapni...
Rolni
Igazából Autry, Ellis és Smith is a maguk módján fontos kiegészítő elemek a keretben, szóval jó lenne megtartani őket. Jano mehet, nagyon drága, az ár/értéket vesszük.
Bronze League Hero
Nyilván Jano megtartása csak olcsóbban lesz lehetséges mint most, de az hogy innen akar nyugdíjba vonulni, az azt vetíti előre, hogy akár olcsóbban is hajlandó játszani, mivel már azért közel sem elit rúgó és javulni már nem fog.
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
Carr deal elvileg így néz ki pontosan:
 www.spotrac.com/nfl/oakland-raiders/derek-carr-14445/

Ez meg a cap helyzete a csapatnak:
 www.spotrac.com/nfl/oakland-raiders/cap/
Majdnem 18M van még és a Conley-Melifonwu-Vanderdoes trio vár még aláírásra. Az olyan 3,5M lesz még, így 14,5M marad kb Gabe hosszabbítása előtt.

Gabe Jackson szerződéséhez szerintem ezeket érdemes nézegetni:
Ron Leary 9M\év az idei FA piacon kapta
Joel Bitonio 8,5M\év idén kapta a saját csapatától
Laurent Duvernay-Tardif 8,5M\év idén kapta a saját csapatától

Kevin Zeitler Browns-os szerződése 12M\év (ami amúgy üti KO szerződését) nem mérvadó.
Kyle Long és David DeCastro évi 10M-ját érezném maximum plafonnak.
Egyfelől azért, mert bár remek OG, nem a szoros elit tagja Gabe, illetve KO és közötte azért van egy markáns játékszint beli különbség, szerintem ez megjelenik majd a szerződésekbe.

Én 9M-9,5M körüli éves szerződést éreznék korrektnek nagyjából.
Idén 1,9M lenne a fizuja, ha nem kap hosszabbítást, de ahogy Carr és korábban Amerson esetében is tette RM várható egy komolyabb roster bonus idénre is az új deal keretében.
A 14,5M-s cap hellyel, ez az jelenti, hogy egy 5éves 9M-s átlagú szerződés totál 45M-jából, jó 10M-t be lehet idénre tolni, ami komoly segítség lehet a későbbi években.

Ez szerintem lehet reális contract:
2017: 1,9M eredeti összeg + 10M új összeg = ~12M cap teher
2018-2022: 7M\év-re ki lehet hozni az 5 új évet...7*5=35, ami a 2017-es 10M-val hozza a totál 45M-t.

Így egy minimális roll over is maradna 2018-ra, illetve az emelkedő sapka alá simán befér majd Mack giga deal-je (20M\év) is jövő ilyenkor.
Penn lesz egyedül fontos FA rajta kívül, de Ő kora miatt nem lehet majd annyira drága majd, ha marad egyáltalán...
Jano, Autry?, Ellis?, Lee Smith? ha maradnak nem fognak nagy összeget kérni, kapni...
Rolni
Igazából Autry, Ellis és Smith is a maguk módján fontos kiegészítő elemek a keretben, szóval jó lenne megtartani őket. Jano mehet, nagyon drága, az ár/értéket vesszük.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
#52 a #5
 www.youtube.com/watch?v=HNajkpjekvA

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én is olyat olvastam, hogy várhatóan 4 éves 9.25 millió/éves szerződése lesz Gabe-nek.
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Carr deal elvileg így néz ki pontosan:
 www.spotrac.com/nfl/oakland-raiders/derek-carr-14445/

Ez meg a cap helyzete a csapatnak:
 www.spotrac.com/nfl/oakland-raiders/cap/
Majdnem 18M van még és a Conley-Melifonwu-Vanderdoes trio vár még aláírásra. Az olyan 3,5M lesz még, így 14,5M marad kb Gabe hosszabbítása előtt.

Gabe Jackson szerződéséhez szerintem ezeket érdemes nézegetni:
Ron Leary 9M\év az idei FA piacon kapta
Joel Bitonio 8,5M\év idén kapta a saját csapatától
Laurent Duvernay-Tardif 8,5M\év idén kapta a saját csapatától

Kevin Zeitler Browns-os szerződése 12M\év (ami amúgy üti KO szerződését) nem mérvadó.
Kyle Long és David DeCastro évi 10M-ját érezném maximum plafonnak.
Egyfelől azért, mert bár remek OG, nem a szoros elit tagja Gabe, illetve KO és közötte azért van egy markáns játékszint beli különbség, szerintem ez megjelenik majd a szerződésekbe.

Én 9M-9,5M körüli éves szerződést éreznék korrektnek nagyjából.
Idén 1,9M lenne a fizuja, ha nem kap hosszabbítást, de ahogy Carr és korábban Amerson esetében is tette RM várható egy komolyabb roster bonus idénre is az új deal keretében.
A 14,5M-s cap hellyel, ez az jelenti, hogy egy 5éves 9M-s átlagú szerződés totál 45M-jából, jó 10M-t be lehet idénre tolni, ami komoly segítség lehet a későbbi években.

Ez szerintem lehet reális contract:
2017: 1,9M eredeti összeg + 10M új összeg = ~12M cap teher
2018-2022: 7M\év-re ki lehet hozni az 5 új évet...7*5=35, ami a 2017-es 10M-val hozza a totál 45M-t.

Így egy minimális roll over is maradna 2018-ra, illetve az emelkedő sapka alá simán befér majd Mack giga deal-je (20M\év) is jövő ilyenkor.
Penn lesz egyedül fontos FA rajta kívül, de Ő kora miatt nem lehet majd annyira drága majd, ha marad egyáltalán...
Jano, Autry?, Ellis?, Lee Smith? ha maradnak nem fognak nagy összeget kérni, kapni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Carr ismét szerzett pár jópontot, azzal, hogy jelezte az ügynökének, hogy ha a Raiders megkeresi egy szerződés módosítással, hogy új játékosok érkezhessenek a csapatba, akkor ez elől nem zárkózhat el. Magyarán, ha ez kell a SB álom megvalósításához, akkor ő véletlenül sem akar útjába állni az erősítésnek.

több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Na de most már az LB kérdésre kellene fordítani a legnagyobb figyelmet, persze Gabe Jackson szerződését még kössük meg! 😊
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 117 — Deion Sanders for president!
A lényeg a garantáltban és az eloszlásban van, amit még nem ismerünk, de biztos lehetsz benne, hogy nem lesz mind az 5 év garantálva, hanem csak max 3. Annyi, amennyit így is meg úgy is kifizetne a csapat.peterk2005
Megvannak a részletek, 70 millió garantált, ebből 40 millió teljesen, és 12.5 millió aláírási bónusz. Ez tényleg éppen 3 évnyi lekötöttség.
peterk2005
Maguk az összegek nevetségesek, viszont a piac meg Carr teljesítménye ezt diktàlta. Menedzselhető és ha a hozzààllàsa marad kifizetődő is lesz.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
A lényeg a garantáltban és az eloszlásban van, amit még nem ismerünk, de biztos lehetsz benne, hogy nem lesz mind az 5 év garantálva, hanem csak max 3. Annyi, amennyit így is meg úgy is kifizetne a csapat.peterk2005
Megvannak a részletek, 70 millió garantált, ebből 40 millió teljesen, és 12.5 millió aláírási bónusz. Ez tényleg éppen 3 évnyi lekötöttség.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Megis mit kellett, lehetett tenni? Ha mondjuk evi 22, akkor mi valtozik? Lattuk Carr nelkul mennyire elszallt a csapat eselye. Nehez ilyen jo QBt talalni, de ara van. Teljesen rendben van a dolog.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
G.Jackson, K.Mack. A.Cooper és máris elfogyott a pénz szerintem
kapitnono
Elfogy, de miért is lenne ez baj? Minden csapatnak kb. ennyi sztárra futja, a többit fiatalokkal, és olcsóbb játékosokkal kell megoldani.

Az a nem mindegy, hogy inkább egy Mack kapjon 19 millát, mint egy elit, de nem Mack szintű játékos 17-et. És inkább egy Carr kapjon 25-öt, mint egy Tannehill 20-at. A különbség simán elmenedzselhető pénzügyileg, miközben a pályán már nem feltétlenül.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én nem örülök ennek.... Még messze nem tartom top irányítónak Carr-t,nagyon közel van hozzá,de rekord pénzt adni neki.... :/ Az utóbbi években jók voltunk a capben,de előbb-utóbb,ha Mack is megkapja a nagylét(ezek után el is fogja várni),akkor szar lesz a palacsintában pár év múlva...
skat
Nem tök mindegy? Amikor egy Flacco is 20 fölötti pénzért játszik, pedig már lassan a contractja végére ér, amikor egy Osweiler 18-at kap, amikor egy Cousins 24 milláért sem drága, akkor mégis mennyit kéne adni Carr-nak?

A 125 miilliónak és a leosztott évi 25 milliónak marketing fontossága is van, és nem csak Carr számára. A Raidersnek is az az érdeke, hogy azt üzenje, hogy ilyen értékes irányítója van, és ennyire megbecsüli. Erről szól a végösszeg. A lényeg a garantáltban és az eloszlásban van, amit még nem ismerünk, de biztos lehetsz benne, hogy nem lesz mind az 5 év garantálva, hanem csak max 3. Annyi, amennyit így is meg úgy is kifizetne a csapat. Mert Carr akkor is itt lesz még 3 évig, ha 3 MVP címet nyer közben, de akkor is, ha ebből 2.5 évet IR-en tölt. Mert ennyire fontos egy franchise QB, egyszerűen nem lehet hamarabb kiszálni és eldobni az esélyt.

Abban is biztos lehetsz, hogy Carr contractja olyan, hogy a fontos játékosok még simán el fognak férni mellette. Ez egyszerűen nem lehet probléma. Nem volt probléma Seattle-ben sem, nem volt probléma pár évig Denverben sem, nem probléma általában Bostonban sem és sehol máshol. Főleg nem mostanában, amikor évente ennyit emelkedik a cap. Az a helyzet pedig, ami néhány elit csapatnál időnként előáll, hogy annyi fiatal elit jut el a rookie szerződése végére, ami már kezelhetetlen, az kezelhetetlen akkor is, ha Carr fizetése pár millával alacsonyabb. Egy Malik Jackson megtartása nem néhány millión múlik. Vagy pl. Darelle Revis. Őt sem tudta a második évre megtartani a Pats, pedig Brady-nek aztán "agyon optimalizált" a szerződése. De annyira nem lehet "optimalizálni", hogy ilyen játékosból beférjen még egy. Vagy draftolni kell ezeket egyiket a másik után, ahogy elmegy az egyik, vagy pedig meg kell tudni oldani olcsóbb, de hasznos játékosokkal helyettük.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Korrekt deal! Jo a timing, segiti a tobbiek megtartasat is es jovo ilyenkor mar boven tobbet kene adni neki.

Gabe Jackson felkeszul es Mack meg jon jovore!

Cooper nem volt elg fizikalis a LOSnal es elkapas utan. Sztem ezert az izom...szezonban nem lesz ekkora szalkasitas utan es nem hiszem, h lassulna...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 722
Elvileg úgy oldották meg, hogy a nagy lét már Nevadaban fogja kapni, igy tudunk másokkal hosszabbítani és neki sem kell adózni.

criminal lawyer or criminal lawyer?