Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Szokásos minicamp hírekkel van tele minden. Mindenki kurva jó, mindenkivel meg vagyunk elégedve! 😊
Maradjon is így 😊
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Future HoF híreink:

Conley - JDR dicsérte,bár szerdán csak megfigyelőként volt jelen az edzésen

Treyvon Hester DT - a 7. körösünk - Vanderdoes hiányában - többször az első csapattal edzett és nagyon szépen tette a dolgát, sokan kiemelték és dicsérték

Luani S - szintén 7. körösünk a második csapattal edz és ST-ben, lekapta Cook egyik passzát és visszavitte

Pattersonnak is jó napja volt, az első és második csapattal edzett, volt három TD-je meg pár elkapása.

Jared Cook TE - továbbra is nagyon szépen dolgozik együtt Carr-al, nagy fogás lehet.

Szerkesztette: Pari
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Feliciano bokasérülést szenvedett, Oni Omoile a csere center.

Tyrall Adams és Cory James kapja az összes snapet az első csapt MLB posztján.

Cook(TE) szivatja a safetyket... szerintem pont ez kell az edzésekre.

Cook (QB) jól mozog a második csapattal, szépen osztogatja a labdákat pl. Pattersonnak is.

Latham és Howard külön edzést tol, így Treyvon Hester is feltűnt a kezdő DL-ben.

több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Egyetlen csapat 3 emberrel a top 15-ban, ha jól nézem!! 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
2017 májusában a legtöbb mezeladással Marshawn Lynch büszkélkedhet, mellette még két játékosunk található a TOP 15-ben. (Carr 6., Mack 15.)

Íme a lista:
The top 15:

Marshawn Lynch, Oakland Raiders
Tom Brady, New England Patriots
Dak Prescott, Dallas Cowboys
Ezekiel Elliott, Dallas Cowboys
Deshaun Watson, Houston Texans
Derek Carr, Oakland Raiders
Odell Beckham Jr, New York Giants
Carson Wentz, Philadelphia Eagles
Julio Jones, Atlanta Falcons
Rob Gronkowski, New England Patriots
James Conner, Pittsburgh Steelers
Aaron Rodgers, Green Bay Packers
Matthew Stafford, Detroit Lions
Antonio Brown, Pittsburgh Steelers
Khalil Mack, Oakland Raiders
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
A PFF 50 legjobb játékost tartalmazó listáján szerepel 2 játékosunk:

37. Osemele
6. Mack

Itt a lista:  www.profootballfocus.com/pro-the-top-50-nfl-players-for-2017/

Amúgy meg nagyon semmi hír nincs valóban. Jó lenne már a szerződésekről is hallani valamit.
több mint 7 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Nagy a csönd, ami alapesetben jó lenne, de érkezhetne már a hír,hogy megvan Carr szerződése,úgy nekimenni a szezonnak,hogy nincs meg a deal nem a legjobb a jövőre nézve.
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 www.fanragsports.com/nfl/raiders/amari-cooper-can-become-elite-tier-receiver-2017/

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 www.youtube.com/watch?v=JyBYV2nHeTU
Miért is jó fit Lynch?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Mivel tegnap péntek volt, így Reggie is tevékenykedett. Most már hivatalos, hogy David Sharpe, Marquel Lee, Elijah Hood, Treyvon Hester, Shalom Luani és Jylan Ware is aláírta az újonc szerződését. Conley, Melifonwu és Vanderdoes van hátra.

több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 www.raiders.com/media-vault/videos/Amari-Cooper-Looks-To-Take-The-Next-Step/c7612439-b277-4dcd-ba6d-4c1c1458c58b

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Anno JMR helyett kellett volna vinni, de megbocsatotta. 😊
ulpianus
A Crabtree–DHB vonulatnál már egyszer bejött utólag 😀

több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Anno JMR helyett kellett volna vinni, de megbocsatotta. 😊


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Megatron járt a tréningen nálunk viziten
Még a végén..... + Lynch mellé
vagy ez már nem életképes? 😀
Surda
Komoly lenne 😀 😀 😀
skat
és egyre többen posztolják, hogy szeretnék
Carr (még golfozott is az ügy érdekében vele 😀 ), Penn, Linch......
nagy nyereség lenne, van benne még 1-2 jó év, bár hogy Ditroitban mit lépnek rá, nagy kérdés.
több mint 7 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Megatron járt a tréningen nálunk viziten
Még a végén..... + Lynch mellé
vagy ez már nem életképes? 😀
Surda
Komoly lenne 😀 😀 😀
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
 profootballtalk.nbcsports.com/2017/05/23/calvin-johnson-joins-raiders-for-first-week-of-otas/
😀
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Megatron járt a tréningen nálunk viziten
Még a végén..... + Lynch mellé
vagy ez már nem életképes? 😀
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
David Sharpe úgy néz ki, hogy átkerül a jobb oldalra, így az RT versenyben láthatjuk a TC-ben.

Idéntől nem lesz 75-re szűkítés, hanem végig 90 fővel készülhetnek a csapatok a végső 53-ra szűkítésig.

Connor Cook mezszámot váltott, ezentúl 18-ban fog a pálya mellett figyelni.

Illetve Downing, az új OC-nk egy spéci vendéget hozott a mostani gyakorlásokra, Calvin Johnson személyében:


több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
vihar a biliben a Carr feszkó:
 www.mercurynews.com/2017/05/22/derek-carr-responds-to-reports-of-him-being-frustrated-by-contract-talks/
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az jó, mert akkor 8 meccs szja nélkül fixen, plusz Californiába megy a csapat egyszer évente. FA szempontból ez jó lehet nekünk.
Amadeus91
Nektek? Ti is játszotok? 😀
Wyatt
Wehehehe
Amadeus91
De most komolyan kérdezem, hogy ez mivel jobb a csapatnak, már ha a csapatra gondoltál. A csapatnak ez pont kutyamindegy, a játékosoknak már nem annyira
Wyatt
Kiemeltem neked a lényeget. 😊
somoskovig
Ja én úgy értettem, hogy emiatt a csapatnak több pénze marad FA-kre. De az FA-knek szimpatikusabb lesz a Raiders, világos
Wyatt
Nem voltam meg ott jatekos szerzodesek megkotesenel, de nyilvan sokat nyom a latba, ha egy 50 millios fizetesbol mondjuk 6 milliot nem kell lejattolni az allamnak. Ez FA jatekosokkal torteno targyalasoknal biztosan elhangzik. Ha nem is fog 6 millioval olcsobban alairni valaki, de ket 50 miilios osszegu ajanlat kozul a mai ligaban szerintem elobb fogadjak el a no income tax beli allamban szekelo csapat ajanlatat, meg akkor is, ha az alsohazi (a Raiders raadasul mar nem is az).

Szoval ez semmikeppen sem lesz hatrany, ha oda koltoztek. Most kicsit nyug, mert senki sem akar mar adozni ezek szerint 😊
undisputedly
Ez teljesen világos és logikus is, én szimplán csak másképp értettem a gondolatokat 😊

több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 933 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az jó, mert akkor 8 meccs szja nélkül fixen, plusz Californiába megy a csapat egyszer évente. FA szempontból ez jó lehet nekünk.
Amadeus91
Nektek? Ti is játszotok? 😀
Wyatt
Wehehehe
Amadeus91
De most komolyan kérdezem, hogy ez mivel jobb a csapatnak, már ha a csapatra gondoltál. A csapatnak ez pont kutyamindegy, a játékosoknak már nem annyira
Wyatt
Kiemeltem neked a lényeget. 😊
somoskovig
Ja én úgy értettem, hogy emiatt a csapatnak több pénze marad FA-kre. De az FA-knek szimpatikusabb lesz a Raiders, világos
Wyatt
Nem voltam meg ott jatekos szerzodesek megkotesenel, de nyilvan sokat nyom a latba, ha egy 50 millios fizetesbol mondjuk 6 milliot nem kell lejattolni az allamnak. Ez FA jatekosokkal torteno targyalasoknal biztosan elhangzik. Ha nem is fog 6 millioval olcsobban alairni valaki, de ket 50 miilios osszegu ajanlat kozul a mai ligaban szerintem elobb fogadjak el a no income tax beli allamban szekelo csapat ajanlatat, meg akkor is, ha az alsohazi (a Raiders raadasul mar nem is az).

Szoval ez semmikeppen sem lesz hatrany, ha oda koltoztek. Most kicsit nyug, mert senki sem akar mar adozni ezek szerint 😊

Szerkesztette: undisputedly
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az jó, mert akkor 8 meccs szja nélkül fixen, plusz Californiába megy a csapat egyszer évente. FA szempontból ez jó lehet nekünk.
Amadeus91
Nektek? Ti is játszotok? 😀
Wyatt
Wehehehe
Amadeus91
De most komolyan kérdezem, hogy ez mivel jobb a csapatnak, már ha a csapatra gondoltál. A csapatnak ez pont kutyamindegy, a játékosoknak már nem annyira
Wyatt
Kiemeltem neked a lényeget. 😊
somoskovig
Ja én úgy értettem, hogy emiatt a csapatnak több pénze marad FA-kre. De az FA-knek szimpatikusabb lesz a Raiders, világos
Wyatt
Még szerencse, túl olcsó poén lett volna a Nemzeti Sport csökkenő szellemi színvonalán élcelődni... 😊
somoskovig
Árjúsorosbérenc? 😊)

több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Az jó, mert akkor 8 meccs szja nélkül fixen, plusz Californiába megy a csapat egyszer évente. FA szempontból ez jó lehet nekünk.
Amadeus91
Nektek? Ti is játszotok? 😀
Wyatt
Wehehehe
Amadeus91
De most komolyan kérdezem, hogy ez mivel jobb a csapatnak, már ha a csapatra gondoltál. A csapatnak ez pont kutyamindegy, a játékosoknak már nem annyira
Wyatt
Kiemeltem neked a lényeget. 😊
somoskovig
Ja én úgy értettem, hogy emiatt a csapatnak több pénze marad FA-kre. De az FA-knek szimpatikusabb lesz a Raiders, világos
Wyatt
Még szerencse, túl olcsó poén lett volna a Nemzeti Sport csökkenő szellemi színvonalán élcelődni... 😊

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az jó, mert akkor 8 meccs szja nélkül fixen, plusz Californiába megy a csapat egyszer évente. FA szempontból ez jó lehet nekünk.
Amadeus91
Nektek? Ti is játszotok? 😀
Wyatt
Wehehehe
Amadeus91
De most komolyan kérdezem, hogy ez mivel jobb a csapatnak, már ha a csapatra gondoltál. A csapatnak ez pont kutyamindegy, a játékosoknak már nem annyira
Wyatt
Kiemeltem neked a lényeget. 😊
somoskovig
Ja én úgy értettem, hogy emiatt a csapatnak több pénze marad FA-kre. De az FA-knek szimpatikusabb lesz a Raiders, világos

több mint 7 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 268 — 49ers GM
Az jó, mert akkor 8 meccs szja nélkül fixen, plusz Californiába megy a csapat egyszer évente. FA szempontból ez jó lehet nekünk.
Amadeus91
Nektek? Ti is játszotok? 😀
Wyatt
Wehehehe
Amadeus91
De most komolyan kérdezem, hogy ez mivel jobb a csapatnak, már ha a csapatra gondoltál. A csapatnak ez pont kutyamindegy, a játékosoknak már nem annyira
Wyatt
Kiemeltem neked a lényeget. 😊