Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 raidersanalysis.com/2017/05/10/eddie-vanderdoes-who-he-is-was-and-could-be-2013-2016-film-study-by-tyler-dickson/

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
De ez a fattopó Roger is csinálhatna már valamit. Döntse el, hogy elmeszeli és vaya con dios futball vagy emelje fel a seggét és Alldone! Nehogy már 2szer annyi büntit kelljen leülnie... Al ezért 3 évi fizetését elperelte volna annak a genyó sz@rládának!
TST
Daryl Washington (Cardinals) 3 év után térhetett vissza, szóval All-done Smithnek van még ideje várakozni, ami közben nem balesetet szenvedő autóban ülni, stb...

több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Marcus Rush, (DE/OLB, 6'3' / 251) Waiver listára került. Ha jól emlékszem tavaly kerülgette McKenzie, így nem lepődnék meg, ha tennénk egy próbát a megszerzésére.

David Bass 2013-as 7. körös választottunk Seattlebe került. Eddig nem vitte sokra (4 év, 2 csapat), de azért írom ide, mert emlékszem anno mennyire ekéztük azt a döntést, hogy nem vittük az 53-as keretbe rookie évében. Ez sem volt rossz döntés a vezetők részéről, pedig akkor mindenki a sleeper passz siettetőt látta benne.

Amikor olvastam, hogy leigazoltuk Najee Harris-t, nem értettem a dolgot, mert én egyetlen Najee Harrisről olvastam eddig, ő pedig az Alabama freshman futója... 😀 és sok egyéb Najee Harrisről a google sem talált infót.

Ha már Alabama, akkor azt olvastam a draft után, hogy Cam Robinson eléggé elől volt a listánkon, csak Conley felkavarta az állóvizet. Én a jelenlegi választottakkal sokkal elégedettebb vagyok, mint, ha Robinson jött volna. Kíváncsi leszek, hogy a Jaguars mit hoz ki belőle.

Lassan várhatjuk Carr szerződésének a bejelentését, bár nagy a csönd eddig erről.

A las vegasi stadion átadása 30 hónapra van tervezve, ami 2020 júniusára esik.

több mint 7 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
De ez a fattopó Roger is csinálhatna már valamit. Döntse el, hogy elmeszeli és vaya con dios futball vagy emelje fel a seggét és Alldone! Nehogy már 2szer annyi büntit kelljen leülnie... Al ezért 3 évi fizetését elperelte volna annak a genyó sz@rládának!
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 723
The NeverEnding Story #99
😀
 oak.247sports.com/Bolt/Aldon-Smith-tells-fans-he-will-be-reinstated-soon-52659738
Surda
Pedig mekkora faszaság lenne ha vissza tudna térni hozzánk. Azt hiszem egy két arcot szétszaggatna, már csak dacból is.
Bruce
már cáfolta Rapoport

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Rookie playing time találgató ideje korán:
 cover32.com/2017/05/09/raiders-rookie-playing-time/

Némi training camp battle előrejelzés, bár sztem a 3. páros sántít:
 cover32.com/2017/05/09/2017-raiders-season-early-training-camp-battles/
Latham sztem NT, míg Eddie DT...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
The NeverEnding Story #99
😀
 oak.247sports.com/Bolt/Aldon-Smith-tells-fans-he-will-be-reinstated-soon-52659738
Surda
Pedig mekkora faszaság lenne ha vissza tudna térni hozzánk. Azt hiszem egy két arcot szétszaggatna, már csak dacból is.
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
The NeverEnding Story #99
😀
 oak.247sports.com/Bolt/Aldon-Smith-tells-fans-he-will-be-reinstated-soon-52659738
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Hood is be tudja gyújtani a rakétákat, ha kell:
 twitter.com/EliMHood/status/861027134608875520

3 tryout-os emberke kapott 3 éves szerződést, közölük a legérdekesebb Najee Harris lesz
 phillysportsnetwork.com/2017/04/18/draft-9/

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/18298990_713698758813804_6058585407241584640_n.jpg?stp=c145.0.436.436a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=ddLs998WYNoQ7kNvgFPLH-u&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYBDvIlL5C4NIWi2yDB58w0XNmKv7FtQRW6gbB1_iX4C0Q&oe=670CFA7A
Derek Carr on Instagram: "Thankful for every moment I am up and running. As I laid on that field with a broken ankle I dreamed of these moments.... Training with my team again. Lifting... Running... Throwing... Competing... there is more out there to go get... Yahweh YOU are faithful and restored the dream in my heart! Can't wait to play again! Blessed! #WhatTheyCallWorkICallWorship #RaiderNation 💀💀💀💀"
46K likes, 555 comments - derekcarrqb on May 4, 2017: "Thankful for every moment I am up and running. As I laid on that field with a broken ankle I dreamed of these moments.... Training with my team again. Lifting... Running... Throwing... Competing... there is more out there to go get... Yahweh YOU are faithful and restored the dream in my heart! Can't wait to play again! Blessed! #WhatTheyCallWorkICallWorship #RaiderNation 💀💀💀💀".
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
 twitter.com/GipsySafety/status/860629160661614592
Bruce
Méj dö forsz?
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
 twitter.com/GipsySafety/status/860629160661614592
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Vanderdoes aka VD 301 fonttal mérlegelt tegnap edzés előtt. Pont mondták vele kapcsolatban, hogy fogynia kell, amit úgy néz ki, hogy komolyan vett. 😊
Bruce
Nála nagyon fontos lesz a súly kérdés, mert a 2016-os szezonja a sérülések és a komoly súlyfölösleg miatt lett gyenge...a boka sérüléseket, amikkel bajlódott amúgy sztem okozhatta az is, hogy a térdsérülése után komoly túlsúllyal kezdett újra edzeni. Elvileg 340 font körül játszott '16-ban, ami iszonyat sok neki. Ez a 300-310 tartomány az, amivel robbanékony és veszélyes tud lenni sztem, ebben kell magát tartania és akkor nem lesz gond.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Vanderdoes aka VD 301 fonttal mérlegelt tegnap edzés előtt. Pont mondták vele kapcsolatban, hogy fogynia kell, amit úgy néz ki, hogy komolyan vett. 😊
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Woodson-Luster, Xavier-re vagyok kíváncsi.
Bruce
 www.youtube.com/watch?v=HPYRYzIsOig
Rolni
Pont ezt néztem én is! 😊 Nem rossz. Remélem mutat majd valamit az OTA-k során. Szurkolok neki!
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Woodson-Luster, Xavier-re vagyok kíváncsi.
Bruce
 www.youtube.com/watch?v=HPYRYzIsOig

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Woodson-Luster, Xavier-re vagyok kíváncsi.
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
@VicTafur
And there was a RB today, No. 35, who looked better than the draft pick Hood. We’ll see if they can sign him too. #MessageReceived

Deonte Cooper volt az
 www.nfldraftscout.com/ratings/dsprofile.php?pyid=106397&draftyear=2016&genpos=RB

Mondjuk kb 30 fonttal konnyebb sza nem nagy cucc sztem, h jobban nez ki 1 non contact edzesen...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Borders-re is erdemes lesz figyelni Zamora mellett sztem!

 www.raidersbeat.com/filmwithfive-prospect-preview-wr-ishmael-zamora/

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Raiders.com-ról:

Player Pos Ht. Wt. College
Borders, Breon CB 5-11 189 Duke
Boyette, Paul DT 6-2 310 Texas
Briggs, Chauncey T 6-6 301 SMU
Brown, Fadol DE 6-4 282 Mississippi
Brown, Pharaoh TE 6-5 246 Oregon
Cioffi, Anthony S 5-11 205 Rutgers
Hatcher, Keon WR 6-1 212 Arkansas
Humes, Chris CB 6-0 201 Arkansas State
Jefferson, Rickey S 5-11 208 LSU
Kukwa, Anthony LS 6-2 231 Lake Erie
Morrow, Nicholas LB 6-0 216 Greenvile
Simmons, Jordan G 6-3 339 USC
Thomas, Ahmad S 6-0 214 Oklahoma
Wade, Jordan DT 6-3 319 Oklahoma
Whitney, Isaac WR 6-2 204 USC
Woodson-Luster, Xavier LB 6-1 219 Arkansas State
Zamora, Ishmael WR 6-3 224 Baylor

Borders: Played four years at Duke, appearing in 49 games with 35 starts…Totaled 148 career tackles (106 solo), seven tackles for loss, one sack, 12 INTs, 34 passes defensed, two forced fumbles and two fumble recoveries.

Boyette: Played four years at Texas, appearing in 42 games with eight starts…Totaled 100 career tackles, 17 tackles for loss and 5.5 sacks.

Briggs: Played four years at SMU, appearing in 39 game with 32 starts on the offensive line… As a senior, helped the offense average 163.2 rushing yards per game…First name is pronounced CHON-see.

Brown, F.: Played three years at Mississippi after transferring from FIU…Played in 32 games at Mississippi with 21 starts…Totaled 109 tackles (51 solo), four sacks and 16 tackles for loss.

Brown, P.: Played four years at Oregon, seeing action in 40 games…Totaled 70 career receptions for 1,011 yards with 11 TDs…Two-time All-Pac-12 selection… Also named first-team all-conference by Athlon Sports, ESPN.com and Phil Steele Publications as a junior.

Cioffi: Played four years at Rutgers, appearing in 47 games with 33 starts at both safety positions and cornerback…Career totals include 168 tackles (120 solo), eight INTs, 2.5 sacks, 9.5 tackles for loss, 13 passes defensed, three forced fumbles and three fumble recoveries.

Hatcher: Played four years at Arkansas, seeing action in 47 games with 28 starts…Career totals include 130 receptions for 1,866 yards and 19 TDs…Finished collegiate career ranked fourth on the program’s all-time list in receiving TDs.

Humes: Played four years at Arkansas State, seeing action in 54 games with 39 starts…Totaled 180 career tackles (109 solo), three INTs, 14 passes defensed, two sacks, four forced fumbles and four fumble recoveries…As a senior, named honorable mention All-Sun Belt Conference.

Jefferson: Played four years at LSU, playing in 37 games with 15 starts…Totaled 87 career tackles (48 solo), one sack, four INTs and 12 passes defensed.

Kukwa: Played four years at Lake Erie, seeing action in 42 games...Named honorable mention All-GLIAC as a junior…Transferred from Ball State, where he redshirted as a freshman.

Morrow: Played four years at Greenville, playing in 34 games...Totaled 222 career tackles (151 solo), five sacks, 38 tackles for loss, four forced fumbles, four fumble recoveries, three INTs and 11 passes defensed…Honored as a second-team AFCA NCAA Division III All-American.

Simmons: Played four years at USC, seeing action in 21 games with two starts…As a senior, saw action in 13 games and served as a reserve offensive lineman and played on special teams.

Thomas: Played four years at Oklahoma, seeing action in 51 games with 39 starts…Started final 39 straight games of his career…Totaled 223 career tackles (149 solo), four INTs, one fumble recovery and seven passes defensed.

Wade: Played four years at Oklahoma, playing in 44 games with 22 starts…Totaled 79 career tackles (43 solo), 6.5 tackles for loss, 5.5 sacks, one fumble recovery and one pass defensed.

Whitney: Played two years at USC after transferring from Riverside (Calif.) Community College…Also played at Central Oklahoma…Totaled 11 catches for 144 yards (13.1 avg.) and two TDs at USC.

Woodson-Luster: Played four years at Arkansas State, playing in 47 games with 37 starts…Finished as program’s all-time leader with 293 tackles (165 solo)…Also totaled five sacks, 19 tackles for loss, two INTs, 11 passes defensed, five forced fumbles and one fumble recovery.

Zamora: Played two years at Baylor, playing in 23 games with eight starts…Totaled 72 career receptions for 941 yards with 10 TDs…As a sophomore, Ranked second in the Big-12 Conference with 6.3 receptions per game.



Szerkesztette: peterbadbone

több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
#99

 oak.247sports.com/Bolt/Undrafted-rookie-wearing-Aldon-Smiths-number-at-rookie-minicamp-52631311
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
A draft előtt csináltam képekkel, statokkal meg mindenféle okossággal megtűzdelt posztonkénti értékelőt a csapatról. A draft után most visszaolvastam, hogy miket vártam akkor a drafttól, illetve az FA piac hátralévő időszakától. Gondoltam ezt is megosztom Veletek.

QB:
Draft előtt érkezett EJ Manuel, mint veterán QB, hogy Connor Cook számára versenyt teremtsen a back up QB posztért. Manuel-t jól ismeri Downing és korábbi első körös pick, de ezzel együtt nem hiszem, hogy be tudja előzni Cook-ot. Elképzelhető, hogy tartjuk a 3 QB-t idén is, ahogy tavaly, de komoly kérdés, hogy belefér-e ez a luxus majd a végső 53-as roster kialakításakor.

RB:
Ahogy vártam Latavius Murray-t elengedtük és hoztunk a helyére erő futót a Törpék mellé, elé. Ez az erőfutó végül Marshawn Lynch lett, aki igen komoly lökést adhat a támadó gépezetnek, ha jó formában tud visszatérni. RM azért a drafton is hozott egy erőfutót Elijah Hood személyében, ezzel biztosítva a hosszabb távot is a Törpék mellett, ugyanis Lynch max 2 évre marad. Itt igazából Lynch formáján kívül a nagy kérdés az lesz, hogy Hood rosterre tudja-e magát verekedni vagy PS-re\IR-re tesszük majd. Taiwan Jones ST ász roster helyét tudja sztem átvenni, de ehhez az kell, hogy más ST-be szánt emberkék eleget mutassanak Jones elengedéséhez. Shalom Luani lehet amúgy sztem az, aki Hood-nak is tehet egy szívességet azzal, ha remekel ST-ben a pre season meccseken.

FB:
A posztot ezek szerint RM-ék is megoldottnak gondolták, mert nem érkezett még UDFA első hullámban sem FB. Hood kapcsán mondjuk van aki emlegetett FB feladatköröket is, de sztem ez nem igazán reális, maximum egy pár dupla RB-s felállásnál tudom elképzelni, hogy Hood előremegy blokkolni (ilyet csináltak tavaly egyetemen is), de nem hiszem hogy összességében minőségi snap számot elvonjon Olawale elől.

TE:
TE posztra érkezett számomra kicsit meglepő módon Jared Cook, cserében a drafton nem húztunk TE-t, amit viszont vártam korábban. Cook nekem teljesen under the radar emberke volt, mert azt hittem marad GB-ben és más FA jelöltet nem tartottam reálisnak. Cook jó megoldás lehet 1-2 évre és ezzel Walford is kapott szerintem még egy kis időt, mert nem egy fiatalabb draft pick kezdi el tolni a roster szélére, hanem egy veterán érkezett elé, akitől tanulhat, aki mellett fejlődhet és ha sikerül végre egészségesnek maradnia és szintet lépnie, akkor hosszútávon még mindig lehet Ő a megoldásunk.

WR:
Itt is érkezett FA ember, aki nem volt benne a látóterembe. Főleg azért, mert CP-ről annyit gondoltam, hogy bust, aki returner szerepkör miatt maradt a ligába. Kis kutatás után azért lehet látni egy potenciális offensive weapont is a returner mellett. Meglássuk, hogy egy jobb támadó rendszerbe átemelve, jobb QB-val dolgozva és a draft nyomástól megszabadulva mit tudunk kihozni belőle. CP ha nem is veszi át Roberts helyét, mint slot WR, sztem komolyan bele fog enni a snap számaiba és a felé repülő passzok számába. Az igazolás után nem is érkezett drafton WR, de nem szabad figyelmen kívül hagyni a viszonylag sok UDFA WR igazolást. Komoly verseny lesz az 5. és esetleg 6. roster helyekért ezen a poszton és döntő szerepe lesz az ST munkának.

OL:
OL kapcsán azt írtam korábban, hogy olyan OT, max OT\OG prospectben gondolkodnék, aki valóban reális eséllyel pályázhat kezdő posztra idővel. David Sharpe és Jylan Ware személyében érkezett két prospect is, ami kissé meglepő volt nekem. Amúgy üdvözlöm az ötletét annak, hogy addig keresünk Penn mögé embert, amíg még Ő is itt van és jól szerepel, így a Ware pick kimondottan tetszik. Sharpe körül van kérdés bőven, én azt gondolom, hogy Ő RT-nek érkezett és ha valóban lenne gond a látásával, mint ahogy azt több okoska irogatja, akkor arról tudnánk, hiszen elég közeli forrásunk volt JDR fia személyében vele kapcsolatban. Ha ez a két srác beválik és Gabe hosszabbítását nyélbe üti Reggie évekig lehet domináns falunk…

DL:
Bejött az egyik forgatókönyv, amit írtam és elengedtük McGee-t, valamint kivágtuk Williams-et. Az is bejött szerintem, hogy külső szemlélő számára túlzott bizalmat fektetünk Mario egészségébe és a fiatalok fejlődésébe. Érkezett egy igazi boom or bust pick is DT posztra (Eddie), aki tökéletesen illik az egységbe, mert simán lehet itt parádé is, ha mindenki egészséges és fejlődik, ahogy a stáb várja, meg simán lehet pofára esés, mint korábban CB poszton, amikor nagyon bíztunk a Hayden-Carrie párosba. Vanderdoes után érkezett még Hester, aki szintén DT, így az NT poszton érzek némi ürességet, bár Latham könnyen lehet, hogy 2017-ben már, mint NT fog dolgozni és akkor érthető\megoldott ez is.

LB:
LB poszton van messze a legtöbb kérdőjel továbbra is. A WLB posztra érkezett Jelani Jenkins az FA piacról, aki megint igen boom or bust jellegű figura. A tavalyi sérülésekkel tarkított gyenge éve után, ha vissza tud térni az azt megelőző két évéhez játékszint és egészség terén, akkor nagy fogás lehet, de benne van a pakliban az is, hogy már TC-ben rásérül a lábára és kuka. A draft és RM nyilatkozata alapján én azt érzem, hogy komoly a bizalom felé és szerintem Cory James a biztosíték mögötte. Az MLB posztra érkezett Marquel Lee az 5. körben és egyenlőre rajta kívül a már említett Cory James, valamint Ben Heeney van rosteren némi MLB rutinnal. Úgy is mondhatjuk, hogy nagyon sovány a poszt. Erre utalt JDR is a legfrissebb interjúja alkalmával, így én mindenképpen várok még ide egy FA igazolást. Perry Riley Jr. a leglogikusabb választás, de ahogy már említettem többször Gerald Hodges is megérhet egy próbát sztem. Én egy Riley igazolás után elég nyugodtan tudnám várni a szezont, mert mind WLB, mind MLB poszton lenne veterán és fiatal titán is, valamint egyenlőre darabra a depth is megfelelőnek tűnik.

CB:
Nem vártam igazán első körös CB picket, de azért megemlítettem, mint opciót és végül ez a forgatókönyv jött be. Conley remélhetőleg TC-re már bőven tisztázta magát és belerázódott az edzésekbe. Papíron igen jónak tűnik ez a Smith-Amerson-Conley-Carrie négyes és mögöttük komoly harc lesz majd az utolsó roster hely(ek)ért. Ha Conley már rookieként aktív részese lesz a rotációnak, akkor komoly sebességjavulás lesz tapasztalható a CB poszton, ami nagyon kell.

S:
Most néztem, hogy Obi Melifonwu érkezését a 2. körben reménykedve megemlítettem az összegzőben, szóval itt igazából csak megveregetem a vállamat és mosolygok. Érdekes lesz, hogy Obi mikor, mekkora szerepet kezd majd el átvenni Nelson-tól a TE őrzésen túl. Azt gondolom, hogy a szezon végére a liga egyik legjobb fiatal S párosáról fogunk majd tudni beszélni, amikor a Joseph-Melifonwu duót emlegetjük.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Del Rio just said something to the effect of "I don't think we've adequately addressed our LB position, we've got some work to do there" and the obvious "we'll continue looking to add talent there."

legfrissebb interjúból van...érdekes, reális...Perry Riley Jr. esetleg?
Rolni
Akkor viszont csak benne volt a pakliban az LB pick korai körben is, csak éppen mindig volt jobb elérhető játékos. Ilyen szempontból akkor csak igaz lehet, hogy maradéktalanul nem teljesítettük a draftra kitűzött célokat.

Nem baj, igazából a szezonra csak ez az egyetlen lyuk van a keretben, ami azért példátlan a Raiders utóbbi éveit tekintve! 😊
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Del Rio just said something to the effect of "I don't think we've adequately addressed our LB position, we've got some work to do there" and the obvious "we'll continue looking to add talent there."

legfrissebb interjúból van...érdekes, reális...Perry Riley Jr. esetleg?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 www.fanragsports.com/nfl/raiders/raiders-getting-obi-melifonwu/

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!