Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Shalom Luani S
ST játékos és depth McGill helyett, mellett?
Bár ahogy olvasom nem igen tud szerelni...WTF?

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 723
Shalom nagy szerencséje, hogy nem kell szombaton játszani.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Jött valami LB:
Marquel Lee, LB, Wake Forest
Bruce
magas,
20 tfl 2016-ban
Pari
Méretileg tök jó, meg nem rosszak a számai sem, de sajnos lassú és még szerelni sem tud olyan jól, sok misstackle-je van és coverban is elveszettnek tűnik...
Bruce
ST player az 5. körben??
Ez elég ergya...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Kicseréltünk a 6. körből.Megkaptuk a 7/3 és a 7/13-at, így 4 húzásunk lesz a végén. Jöhetnek a ST arcok és az ismeretlen tehetségek. Illetve így kevesebb UDFA játékos ügynökével kell tárgyalni.

több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
pro day
40 yard: 4,78
3 cone: 7,28
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Jött valami LB:
Marquel Lee, LB, Wake Forest
Bruce
magas,
20 tfl 2016-ban
Pari
Méretileg tök jó, meg nem rosszak a számai sem, de sajnos lassú és még szerelni sem tud olyan jól, sok misstackle-je van és coverban is elveszettnek tűnik...
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Jött valami LB:
Marquel Lee, LB, Wake Forest
Bruce
magas,
20 tfl 2016-ban
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Jött valami LB:
Marquel Lee, LB, Wake Forest

Ez mindent elmond róla: Play speed is below average as are his man-cover skills.

Slow-lee-ndo

Szerkesztette: Bruce
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
David Sharpe azt nyilatkozta, hogy nem vak a jobb szemére! 😊 Fajin kis nyilatkozat, ahol már egyből védekezni kell! 😊
több mint 7 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Fa lesz belole 😊 de milyen mar h a 4. Koros valasztast a vegasi kormanyzo mondta be
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Anthony Walker is kiment már! 😊
Nem lesz itt már szar sem. Majd megint egy UDFA jön, aki megváltja a világot 😊
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
aki nekem meg szimpi LB - leiras alapjan - azok a biztos tacklerek
Eric Wilson; 6'2; 225lb - 129t; 7,5tfl, 3 sack
Ben Boulware;egész fürge, coverben is elkaristolhat...6'0; 238; 7,02 three cone; 116 t, 11,5tfl, 4 sack, 2015: 2int, 7 pass def.
Antony Walker;nekem ő kevésbe tetszik 6'1; 238; 4,65 40 yard; 227t, 26,5 tfl utolso ket évében)

udfa:
Hardy Nickerson: kicsi, jo utkozo, nem lassu
Brooks Ellis;fürge, egész jo coverben
Richie Brown; tapasztalt, jo meretek
Steven Taylor;tapsztalt, jo playmaking ability (ff, sacks)
Tanner Vallejo; nem lassu, sokoldalu, serulesekkel kuzdott
Calvin Munson;
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Eees nem 😊

David Sharpe OT
Luke Del Rio LT-je 😊
Mostantol JDR OT-je, csaladban marad...

Nem igazan ertem...sok helyen azt irjak, h be kell vszeg mennie OGnek, mert RT poszthoz se eleg atletikus...remelem nem Gabe Jackson helyere tervezik...
Julie'n Davenport is benn volt meg aki jobb futre LT project lett volna sztem...fejvakaros

Kezd komikus lenni ez az ILB kerules...
Rolni
ha mar mindenkepp tacklet akartunk huzni akkor a lejobbat huztuk, a csavot a 2-3 korre vartak
lehet LB-t azert ne huzunk itt, mert mar nincs akkora kulondbseg egy 4-7 koros ilb es egy udfa ilb kozott.
En meg azon gondolkodtam, de ez lehet baromsag, hogy KJ nem kepezheto at egy ILB hibridnek? tudom, hogy meretileg kicsi, de furge es jol szerel es coverben is jo...
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Eees nem 😊

David Sharpe OT
Luke Del Rio LT-je 😊
Mostantol JDR OT-je, csaladban marad...

Nem igazan ertem...sok helyen azt irjak, h be kell vszeg mennie OGnek, mert RT poszthoz se eleg atletikus...remelem nem Gabe Jackson helyere tervezik...
Julie'n Davenport is benn volt meg aki jobb futre LT project lett volna sztem...fejvakaros

Kezd komikus lenni ez az ILB kerules...

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Ben Gedeon es Jalen Reeves-Maybin mar kiment, de Walker es Brown meg ott lehet 😊

Na, jon LB?
Rolni
Nem.
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Ben Gedeon es Jalen Reeves-Maybin mar kiment, de Walker es Brown meg ott lehet 😊

Na, jon LB?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Bruce azért a tavalyi secondary produkció alapján nem hinném, hogy akár Conley, akár Obi következő szezonra érkeztek volna. Már idén komoly szerepük lesz.

Értem én az égető ILB needet, de hol ki helyett húztad volna?
Rolni
Pl Cunningham a másodikban.
Foster az elsőben.
Bruce
Fostert adtam volna de amekkorat csuszott nem vagyok benne biztos nincse nala komoly bibi...

Cunningham sztem gyengebb prospect, mint Obi, de elfogadtam volna persze.


Keszules a tovabbiakra egy cikkel ahol a srac egy metodus alapjan kb elore bemondja reggie pickjeit...
 justblogbaby.com/2017/04/29/oakland-raiders-rounds-4-to-7-players-who-fit-reggie-mckenzies-mold/

Anthony Walker, Balir Brown, Deatrich Wise akiket leginkabb var O a 4. korben.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Amúgy tudunk még szerezni Dökvelleket meg Rileykat meg Sió almalevet vissza tudjuk igazolni... Jövőre jön az MLB pick! 😊
TST
Én spec csipaztam Sio M-t
mikor megqrta Kepernyiket otthon
Uuu de szép is volt 😀
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Bruce azért a tavalyi secondary produkció alapján nem hinném, hogy akár Conley, akár Obi következő szezonra érkeztek volna. Már idén komoly szerepük lesz.

Értem én az égető ILB needet, de hol ki helyett húztad volna?
Rolni
Már tavaly is azt mondtam, hogy ugyanez a csapat csak egy brutál mlb-vel kiegészülve a legjobb védelmek között lenne. Mert szerintem ennyit számít egy jó mlb. Javítja a secet is és a futás elleni védekezést is.
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Bruce azért a tavalyi secondary produkció alapján nem hinném, hogy akár Conley, akár Obi következő szezonra érkeztek volna. Már idén komoly szerepük lesz.

Értem én az égető ILB needet, de hol ki helyett húztad volna?
Rolni
Pl Cunningham a másodikban.
Foster az elsőben.
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Perry Riley Jr. és Gerald Hodges még free agent. Mindkettő jelenthet számunkra átmeneti megoldást. Ráadásul egy javuló DL mögött és egy jobb secondary előtt lényegesen könnyebb dolguk lenne, mint volt tavaly Heeney-nek, Riley-nak vagy akár James-nek.

De várjuk meg a 4.-5. kört a nagy temetéssel...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Amúgy tudunk még szerezni Dökvelleket meg Rileykat meg Sió almalevet vissza tudjuk igazolni... Jövőre jön az MLB pick! 😊
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Nem akartam hajnalban írni már fáradtan, de akkor most megkérdem: mikor a kurva anyjába jön már egy MLB? Slowlando óta nem volt tisztességes dedikált MLB a rosteren. Ilyen Burrisek meg Roachok, Heeneyk rohangálnak össze-vissza. Pedig Slowlando is egy kalap szar volt. És az basz fel igazán, hogy évek nem húzzuk be az embereket ...
Amadeus91
Roach azért nem volt olyan szar csak ugye szegényke KO lett.

Amúgy meg jön 4ikbe Walker Jr és minden happy lesz



több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Bruce azért a tavalyi secondary produkció alapján nem hinném, hogy akár Conley, akár Obi következő szezonra érkeztek volna. Már idén komoly szerepük lesz.

Értem én az égető ILB needet, de hol ki helyett húztad volna?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 723
Nem akartam hajnalban írni már fáradtan, de akkor most megkérdem: mikor a kurva anyjába jön már egy MLB? Slowlando óta nem volt tisztességes dedikált MLB a rosteren. Ilyen Burrisek meg Roachok, Heeneyk rohangálnak össze-vissza. Pedig Slowlando is egy kalap szar volt. És az basz fel igazán, hogy évek nem húzzuk be az embereket ...

criminal lawyer or criminal lawyer?