Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
jó ez Rolni, csak annyi, hogy Obi CB alapanyag
sutianap
aki a modern NFL single high safety prototípusa (lehet).

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 292 — capitaine du château de Vienne 1487
jó ez Rolni, csak annyi, hogy Obi CB alapanyag


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Rolni, jó kis levezetés, kb én is így gondolom. Remélem, hogy jól sáfárkodunk. Még a feltrade-t sem zárom ki a lehetőségek közül, de nagyon remélem, hogy akkor olyan játékosért megyünk előre, aki megéri ezt az árat.

Nagyon kíváncsi vagyok, bár lehet hogy élőben nem fogom követni a draftot, mert már 2 napja nem aludtam rendesen a gyerek miatt, így ha tehetem, akkor alszok, ha viszont megint ébreszteni fog, akkor azért oda-oda pillantok a draftra is! 😊
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
"Pár órányira" a 2017-es NFL Draft első körétől pár gondolat.

-abszolút védő játékost várok, arra az oldalra kell az ember
-LB a legnagyobb need, oda lenne legjobb húzni, ha jó az érték is
-S sztem a második legnagyobb need, simán ide is érkezhet a pick
-CB és DT sztem nem olyan need, hogy első körben kihúzzunk ide embert, de nem lepődnék azért meg iszonyatosan ezen sem
-támadó oldalról sztem egyedül egy olyan OT húzása lehet opció, aki idén RT poszton tud rögtön besegíteni és látják benne a potenciális Donald Penn utódot LT posztra. Cam Robinson lehet opció.

Ha LB, akkor:
-Reuben Foster karakter és sérülési, valamint friss dopping kérdések miatt csúszhat elvileg nagyobbat, ha esetleg 24. pickig csúszik és a sérülése nem rizikós, akkor sztem szinte no-brainer
-Haason Reddick úgy mászik fel a draft boardokon, h beszarás, elég kevés esély van arra, hogy Ő benn legyen 1\24-nél, de ha mégis akkor szintén no-brainernek tűnik.
-Jarrad Davis több helyen 2. körös prospect, de nekem semmi gondom nem lenne az Ő kiválasztásával. Atletikus, kemény LB, aki remekül passzolna az agresszívebb védelembe
-Zach Cunningham csúszik a listákon, neki nem igazán örülnék 1. körben, második körös pickünk előtt meg vszeg kimegy már.
-Raekwon McMillan az aki egyértelműen 2. körös prospect mindenfelé, így Ő vszeg csak a 2. körben lehet nekünk is opció, ha elsőben nem érkezik LB. Ezt érdemes lesz figyelni.
Ha Foster csúszik az említett okok miatt, lehet csúszik kicsit az egész ILB poszt a drafton és lehet RM ezt is figyelembe veszi majd. Ha pl. elindul egy QB run sztem benne lehet a pakliban nálunk egy hátra trade is, hiszen Texans elé jó eséllyel be kell jönnie annak, aki QB-t szeretne és nekünk meg belefér a hátralépés, ha mondjuk Foster-Reddick kiment, de Davis, Cunningham még benn van...

Ha S, akkor:
-Jamal Adams és Malik Hooker tuti nem opció, mert ők minden mock és board alapján kimennek már
-Obi Melifonwu mászott még iszonyat sokat felfele a draft boardokon és Ő elképzelhető opció lenne akár 1\24-re is. Iszonyat méretekkel és atletikussággal rendelkezik és bár vannak hiányosságai, messze nem csak workout warrior. Remek fit lehet Karl mellé szerintem, meglássuk mit gondol a stáb.
-Budda Baker, Marcus Williams, Marcus Maye, Josh Jones és Desmond King olyan méllyé teszi a S class elejét, hogy simán fogunk tudni a 2. körös pickünkkel is valószínűleg egy remek S-t húzni. Emiatt, ha első körben érkezne S, ott nagy szerelemről kell beszélni szerintem.
-Mély ez a S class így a 2. körre, Obi lehet az, aki fizikai méretei és potenciálja miatt megérheti nekünk is az első kört leginkább talán.

Ha CB, akkor:
-Marshon Lattimore tuti nem lesz benn
-Gareon Conley kapott egy rape vádat, szóval zuhanni fog és nálunk tiltó listán lesz
-Kevin King olyan méretekkel rendelkezik (6'3 200), ami lehet elég vonzó az edzői stábnak, de én nem hiszem, hogy ennyire korán kell nekünk CB segítség, ráadásul King sztem kicsit túlértékelt a mérete miatt.
-Marlon Humprey és Tre'Davius White talán akik még elég sok első körös értékelést kaptak és Conley kiesése kedvez is nekik. Az is lehet, hogy egyik se lesz már benn 1\24-en, de ha benn vannak se hiszem, hogy nekünk idén ők kellenek.
-Chidobe Awuzie elvileg elég jól fekszik nálunk és az lenne benne az okosság, h mivel Ő kívül és belül is tud játszani már rookie évében is tuti impact játékos lehetne akár Smith és Amerson mögött is. Ezzel együtt sztem nem kell ennyire korán nekünk CB.
-Adoree Jackson-t van aki még elsőbe teszi, de neki mérete sincs meg hozzánk, és mivel van megfelelő returnerünk az a tudása se annyira életbe vágó hozzánk, így őt se igen látom reális picknek.

Ha DT, akkor:
-Malik McDowell neve szokott felmerülni hozzánk. Malik baromi nagy tehetség, de fejben nagyon nagy rizikó. Én nem hiszem, hogy Reggie bevállalja, főleg a back-to-back 2. körös DL húzások után. Én nem hiszem, hogy 1\24-re DL ember nálunk komolyan szóba jöhet. Ha valami front 7 játékos aki nem ILB, akkor max egy olyan EDGE rusher-t tudok elképzelni, akit nagyon nagyra tartanak és lecsúszott hozzánk.

Ha EDGE rusher, akkor:
-Myles Garrett, Solomon Thomas, Charles Harris és Derek Barnett vszeg kimegy már előttünk.
-Taco Charlton sztem nekünk nem komoly need-fit, mert Ő nem igazán speed rusher és nem igen tartják jó fitnek 3-4OLB posztra sem, mi pedig használjuk ott elég sokat az EDGE embereinket.
-T.J. Watt, Takkarist McKinley és talán Tyus Bowser lehetne opció, bár Bowser inkább 2. körös prospect már sztem. Ők, illetve ez a poszt nálam inkább csak WildCard opció.

Összefoglalva:
-akin nem lepődnék meg és örülnék:
-Reuben Foster, Haason Reddick (ha csúsznak eddig)
-Jarrad Davis és talán Zach Cunningham
-Obi Melifonwu

Ha ezt jobban megnézem akkor Jarrad Davis és Obi Melifonwu az 1. és 2. reális opcióm 1\24-re...

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Mi adjuk a 2018-as 5. körünket és a Seattle-től kapjuk érte Lynch-et és a 6. körüket.

Remélhetőleg az az 5. kör már majdnem hatodikat fog érni jövőre! 😛
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
 twitter.com/RAIDERS/status/857315912147402755
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 292 — capitaine du château de Vienne 1487


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Akkor hasonló szerződést kapott mint Peterson. Ez volt a reális ár értük.

Reméltem, hogy a draft előtt meglesz az egyezség, így akkor futót nem kell draftolnunk már szerintem, majd csak jövőre. 😊

A következő posztokra kell akkor találnunk embereket: LB - OT - CB - S - DT

És még egy plusz kérés, hogy Aldont engedjék játszani jövőre, aztán csapassuk! 😊
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Meglássuk mi lesz 😊

Ezek miatt lehet bizakodni sztem:
1, Adam Caplan‏
#Raiders thought Lynch was in good physical shape during his visit with the team, which was why they knew he was serious about playing.

2, Pat Thorman‏
Marshawn Lynch's team run block grade rank

'15: 29th
'14: 23
'13: 22
'12: 9 (5.0 YPC)
'11: 22
'10: 27
'09: 24
'08: 32
'07: 31

OAK '16: 5th

Ez itt az ellenértékről:
Mike Garafolo‏
From me and @RapSheet: Seahawks, Raiders will swap late-round picks next year if and when Lynch passes a physical.

Ezt az árat bőven megéri a potenciális nyeremény...

Ez meg a deal eddigi foszlánya:
Oakland agreed to pay Lynch a $3 million base, with a chance to make $2 million more if he gains 1,000 yards.

The max value of the contract is $8.5 million.


Reggie a Főnök még mindig!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Szerencsére nem "igáslónak" akarjuk, rotációba, mint erőfutó szerintem még jó lehet. Ez szerintem egy alacsony kockázatú befektetés, MJD-nél rosszabb nem lehet. Baromira örülök, hogy összejött ez a csere!

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Állítólag megvan a megegyezés a Seahawksszal Lynchről!
peterbadbone
nem is ez a lényeg, hanem hogy Lynchcsel van meg az egyezség, 2éves szerződés.

jövő évi kondíciós hátsó köröst fogotk adni.

én szkeptikus vagyok vele, ő már 2 éve se volt igazán jó, +1 kihagyott év, de majd meglátjuk, hajrá!
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Állítólag megvan a megegyezés a Seahawksszal Lynchről!

több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 www.blackholebanter.com/wp-content/uploads/2017/04/RAIDERS-DRAFT-GUIDE.pdf

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Utoereje az legalabb van.
ulpianus
Szánalmasak ezek a segghülye sportolók odaát. Az meg, hogy ezeket az ügyeket szépen elsikáljàk kurva bosszantó.
gaben
Pari
Szép gondolatok, valahol igazak is.
1. sosem ütök meg nőt (annyira nem tud felidegesíteni + nehogy már ne tudjam otthagyni a picsába)
2.a koksztól még nem leszel agresszív, segghülye meg főleg
3. ha beléd mernek kötni vagy okot adsz rá vagy tényleg csicska vagy
4. ha képes vagy ilyen spinét összeszedni akkor sosem leszel agysebész
Reggie szűrje ki az ilyeneket és kész!
gaben
Hat en Bradyvel kozel egykoru vagyok es ugyanolyan hazas, szal engem mar nem fenyeget az ilyesmi, csak szeretek elgondolkodni elmeleti dolgokon.
Itt van ez a Conley gyerek is, vagy meg jobb pelda La'el Collins esete, draft elott 1-2 nappal kijon egy ilyen hír, most függetlenül attól, hogy igaz-e vagy sem - draftig meg se tudja vedeni magat, az osszes board-rol lekerul, udfa sem lesz...felelmetes belegondolni (persze ha bunos, akkor ok, de ha nem...)
Pari
ezekkel az utsó napos TMZ "lebukásokkal" inkább az lehet a helyzet, hogy levajazzák valamelyik csapattal a tuttit, s hogy másnak ne legyen csábító belőnek egy ejnyedecsúnycsóka-cikket, így az kaparja ki akivel leboltolt.
sutianap
Bennem is f3lmerult. De ez baromi kockazatos es milliokat bukik a palya hq b3nne vqn
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 292 — capitaine du château de Vienne 1487
Utoereje az legalabb van.
ulpianus
Szánalmasak ezek a segghülye sportolók odaát. Az meg, hogy ezeket az ügyeket szépen elsikáljàk kurva bosszantó.
gaben
Pari
Szép gondolatok, valahol igazak is.
1. sosem ütök meg nőt (annyira nem tud felidegesíteni + nehogy már ne tudjam otthagyni a picsába)
2.a koksztól még nem leszel agresszív, segghülye meg főleg
3. ha beléd mernek kötni vagy okot adsz rá vagy tényleg csicska vagy
4. ha képes vagy ilyen spinét összeszedni akkor sosem leszel agysebész
Reggie szűrje ki az ilyeneket és kész!
gaben
Hat en Bradyvel kozel egykoru vagyok es ugyanolyan hazas, szal engem mar nem fenyeget az ilyesmi, csak szeretek elgondolkodni elmeleti dolgokon.
Itt van ez a Conley gyerek is, vagy meg jobb pelda La'el Collins esete, draft elott 1-2 nappal kijon egy ilyen hír, most függetlenül attól, hogy igaz-e vagy sem - draftig meg se tudja vedeni magat, az osszes board-rol lekerul, udfa sem lesz...felelmetes belegondolni (persze ha bunos, akkor ok, de ha nem...)
Pari
ezekkel az utsó napos TMZ "lebukásokkal" inkább az lehet a helyzet, hogy levajazzák valamelyik csapattal a tuttit, s hogy másnak ne legyen csábító belőnek egy ejnyedecsúnycsóka-cikket, így az kaparja ki akivel leboltolt.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Na kijött Mayock 100-as listája - igaz Foster,Peppers, illetve Conley még előkelő helyen szerepel rajta, de a titkos esélyes Reddick-ünk is top 10. Sőt lehet Foster "pozitív" mintája miatt ő lesz a no1 lb és már nem lesz bent 23-on.
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Utoereje az legalabb van.
ulpianus
Szánalmasak ezek a segghülye sportolók odaát. Az meg, hogy ezeket az ügyeket szépen elsikáljàk kurva bosszantó.
gaben
Pari
Szép gondolatok, valahol igazak is.
1. sosem ütök meg nőt (annyira nem tud felidegesíteni + nehogy már ne tudjam otthagyni a picsába)
2.a koksztól még nem leszel agresszív, segghülye meg főleg
3. ha beléd mernek kötni vagy okot adsz rá vagy tényleg csicska vagy
4. ha képes vagy ilyen spinét összeszedni akkor sosem leszel agysebész
Reggie szűrje ki az ilyeneket és kész!
gaben
Hat en Bradyvel kozel egykoru vagyok es ugyanolyan hazas, szal engem mar nem fenyeget az ilyesmi, csak szeretek elgondolkodni elmeleti dolgokon.
Itt van ez a Conley gyerek is, vagy meg jobb pelda La'el Collins esete, draft elott 1-2 nappal kijon egy ilyen hír, most függetlenül attól, hogy igaz-e vagy sem - draftig meg se tudja vedeni magat, az osszes board-rol lekerul, udfa sem lesz...felelmetes belegondolni (persze ha bunos, akkor ok, de ha nem...)
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 292 — capitaine du château de Vienne 1487
2.a koksztól még nem leszel agresszív
gaben
Attól függően, hogy mit tolsz...
Gogo
Yeppa, huhuhú - mondjuk elméleti kísérletképpen egy növekedési kúra, megtalicskázva tesztotoszteronnal alkatú romantika a rózsafény sajtospagetti vetettágy kezdetű dologból átfordul egy ordító Minotaurosz miszlikbetossza a nyulat szadomazoba. Az pszikés alkattól függően simán bemegy nemierőszakba, ha lepapírozzák. Képzeld el a tizenéveskori baszbühös önmagad mikor mehpróbáltad átlőni a szobát - megszorozva egy még nem akkumlálódott fizikai státussza - mikor teljes védőfelszerelésbe leugrasz a kocsmába, azt mindenki görög rólad lefele, mer olyan széles lettél, mint a budiajtó, csak 8 feles után nem tudatosult a fizikum kiterjesztése.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Utoereje az legalabb van.
ulpianus
Szánalmasak ezek a segghülye sportolók odaát. Az meg, hogy ezeket az ügyeket szépen elsikáljàk kurva bosszantó.
gaben
Pari
Szép gondolatok, valahol igazak is.
1. sosem ütök meg nőt (annyira nem tud felidegesíteni + nehogy már ne tudjam otthagyni a picsába)
2.a koksztól még nem leszel agresszív, segghülye meg főleg
3. ha beléd mernek kötni vagy okot adsz rá vagy tényleg csicska vagy
4. ha képes vagy ilyen spinét összeszedni akkor sosem leszel agysebész
Reggie szűrje ki az ilyeneket és kész!
gaben
Azt tanuld meg, hogy egy idő után, minden nő hülye és követelőző lesz, ami idegesítő tud lenni. Persze ahhoz már eléggé el kellene hogy fajuljon a dolog, hogy ütés legyen a dologból, de egy fiatal srácnál lehet jóval lentebb van ez a küszöb.

Amúgy meg én is biztos vagyok abban, hogy ezeknek az eseteknek a legnagyobb része megtervezett dolog, tehát direkt provokálják a sportolót. Valamelyik átvészeli ütés nélkül, valamelyik meg nem. Az utóbbiakból lesz ügy.
több mint 7 éve
Gogo New England Patriots Army Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
2.a koksztól még nem leszel agresszív
gaben
Attól függően, hogy mit tolsz...

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 117 — Deion Sanders for president!
Utoereje az legalabb van.
ulpianus
Szánalmasak ezek a segghülye sportolók odaát. Az meg, hogy ezeket az ügyeket szépen elsikáljàk kurva bosszantó.
gaben
Pari
Szép gondolatok, valahol igazak is.
1. sosem ütök meg nőt (annyira nem tud felidegesíteni + nehogy már ne tudjam otthagyni a picsába)
2.a koksztól még nem leszel agresszív, segghülye meg főleg
3. ha beléd mernek kötni vagy okot adsz rá vagy tényleg csicska vagy
4. ha képes vagy ilyen spinét összeszedni akkor sosem leszel agysebész
Reggie szűrje ki az ilyeneket és kész!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Utoereje az legalabb van.
ulpianus
Szánalmasak ezek a segghülye sportolók odaát. Az meg, hogy ezeket az ügyeket szépen elsikáljàk kurva bosszantó.
gaben
teljesen igazad, van, de én néha szeretek eltöprengeni a visszájáról is...
pl. ha én fiatal, kigyúrt, jóképű, sikeres (tesztosterontól, koxtól duzzadó) sportoló lennék és egy csaj elkezdene pl. ütlegelni (táskájával, kezével, édes mindegy)
1. ha hagyom magam, akkor az lesz a hír, hogy egy kis buzi, csicska vagyok
2, ha elmenekülök akkor is
3, rendőrt/segítséget hívok akkor is
4, ha megvédem magam, lefogom a kezét és az bibis lesz - az életem mehet a lefolyóba, mert testi sértés
5, meglököm, hogy elmenekülhessek és elesik és bibis lesz vmije - az életem mehet a lefolyóba, mert testi sértés
5, ha visszaütök, ugrik minden plusz esetleg még vár a sitt

Vagy, ha mégis egy okos gyerek vagyok és szándékosan provokálnak, hisz tudják, hogy úgyse üthetek vissza (legyen az nő/ffi). Pl. egy jó kis draft/contract day előtt, hogy legyen miről peren kívül megegyezni.

Lehet-e ennyire okosnak lenni fiatalon? Ne menj el hébe hóba a haverokkal ünnepelni, mert
a, beléd/belétek köthetnek
b, bátor/meggondolatlan/forró fejű leszel...

néha szívesen tanulnék az ilyen esetekből, hogy mi ilyenkor a teendő, hogy kell kezelni az ilyen helyzeteket, ilyen idősen pl. a bíróság, ügyészség, rendörség, feministák, liberálisok szerint - mert nem biztos, hogy minden fekete és fehér....
Ugyanakkor ott van a másik oldalon az eltusolások, a nemi erőszak, a megfélemlítés...nehéz téma ez na.
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
 justblogbaby.com/2017/04/25/oakland-raiders-nfl-draft-predicting-reggie-mckenziedraft-board/
Rolni
Az durva adat, hogy a 95% a draftolt játékosainak játszott legalább 3 évet az egyetemen. 😮
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 117 — Deion Sanders for president!
Utoereje az legalabb van.
ulpianus
Szánalmasak ezek a segghülye sportolók odaát. Az meg, hogy ezeket az ügyeket szépen elsikáljàk kurva bosszantó.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 justblogbaby.com/2017/04/25/oakland-raiders-nfl-draft-predicting-reggie-mckenziedraft-board/

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!