Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Akkor hát csak bízunk a meglévő LB-inkben, ha még csak meg sem próbáltunk fentebb menni McMillanért. Számomra ez a draft így teljesen értékelhetetlen kategória.

Véleményem szerint egy brutal LB-vel ez a védelem szintet léphetne, de így marad ugyanaz. Futás ellen még csak csak, de a rövid passzokkal meg fognak minket enni reggelire.
Bruce
Nekem is fura, h ennyire nem jön LB, de nem értek veled abban egyet, h értékelhetetlen a draft vagy marad a D ugyanaz.

Tavaly a legnagyobb gondunk a passz védekezéssel volt, azon belül a TE-ek es a gyors WR-ek ellen szenvedtünk igazán. Conley fel tudja venni a harcot a gyors elkapókkal akár kívül, akár belül, míg Obi alkalmas a TE-ek őrzésére. Reggie Nelsonnal a fedélzeten 3 S lesz a keretben aki kezdő kaliber (Obi-nak megelőlegezem ezt most), így remek variációs lehetőségeink lesznek velük. Lehet Karl-t lehozni nickelbe WR ellen vagy le lehet hozni Obi-t kvázi LB-nek TE ellen úgy, hogy marad hátul 2 kezdő S.

Ehhez jön továbba az, h WLB posztra kell a legjobb cover LB. Oda hoztuk Jenkins-t, aki ha egészséges komoly szintlépést jelenthet Smith-hez képest, ezek szerint benne eléggé bíznak. Corey James egy évvel a zsebében akár WLB, akár MLB poszton lehet előrelépés. Illetve én szinte biztos vagyok abban, h Perry ilyen draft nyitás után visszaigazolásra kerül. Valamint abban is biztos vagyok, hogy érkzik LB prospect még.

Ha javul a pass rush, mert végre feltámad a belső nyomás, akkor megintcsak könnyebb helyzetben lesz az LB sor.
Mario egészsége, Ward és Latham fejlődése, valamint Eddie jelenléte segti majd a pass rusht.

Nem azt akarom mondani, h nem kellene LB, hisz Te is tudod, h első körben már azt szerettem volna...csak probálom a szálakat összekötni.


1. körben kiment az orrunk előtt Davis és a csúszó Foster sérülését, karakterét túl komolynak ítéltük, valamint csúszott egy olyan játékos, aki BPA volt a boardon. Komolyan nem tudok vitatkozni a Conley pickkel (ha ártatlan), akkor sem ha pl én se gondoltam a CB posztra prioritásként. Nekem ez tiszta BPA picknek tűnik.
A rizikó miatt egyenlőre B-t adok rá.

2. körben kiment az orrunk előtt McMillan es jogos feltradeért kiáltani, hiszen a Miami és a Giants is simán vihetett LB-t, ahogy a Phins meg is tette. Sztem azért nem volt felmozgás, mert Obi Melifonwu nagyon magasan volt a boardunkon és úgy lehettek vele, h a 2 srác közül, ha az egyik megvan akkor az frankó. Obi potenciálja azért kétségtelenül nagyobb, mint McMIllan-é sztem. Obi needre jött, remek érteken, én ezt a picket nagyon kedvelem. A-ra értekelem.

3. körben ha nem is közvetlenül előttünk, de kiment megint reális LB célpont, itt mar én is azt mondom mehettünk volna fol a Saints elé...Falcons nekem meglepi volt, h elvitte Duke-ot...
Azt mondjuk tudjuk, hogy Reggie az első 3 körben nem szeret felfelé mozogni, illetve csak igaza van Vic Tafurnak, amikor mondogatja egy idee, hogy RM-ék nem tartják az off ball LB posztot elég értékesnek ahhoz, hogy korán húzzanak embert oda. Lásd Burris, Heeney, Ball...
Tudjuk, h volt gond a DT posztunkkal is bőven és McGee, valamint Williams sincs már rosteren. Középső körben reális volt a DT pick. Eddie komoly upside-al rendelkezik, érdekes, h pl Adams előtt elhoztuk. Ez azt mutatja, h Őt akartuk, Ő volt a boardunkon ott és akkor BPA emberke, gondolom pl lényegesen Beckwith előtt. Jelenleg erre B- az érdemjegyem, mert van komoly rizikó is a srácban.

Ha nézegetem kik mentek ki a saját pickjeink után nem igen tudok jobbakat húzni most amúgy.
A Conley-Foster választás az egy érdekes kérdés lesz, kiderül mit mutat a 49ers-nél majd az egyik, míg nálunk a másik.
Tre'Davius White és Kevin King karrierje lesz még érdekes, hiszen CB posztra őket is hozhattuk volna Conley helyett.

A második körben érdekes lesz majd figyelni az Obi-Cunningham karrier pályákat, de én örülök, hogy így húztunk a kettő közül.

A harmadik körbe majd a Vanderdoes-Adams párhuzam lehet érdekes. Nazair Jones vagy Trey Hndrick jöhetett volna még szóba vagy talán Kendel Beckwith. Így nézegetve se tűnik rossznak a pick, persze mér dolgozik az elfogultság.

4. körben abszolút LB-t várok 😊
Anthony Walker Jr., Blair Brown, Jordan Evans, Jayon Brown, Connor Harris, Dylan Cole, Elijah Lee és Ben Gedeon ehetnek sztem 4. vagy 5. körben célpontjaink.
Rolni
Alapvetően egyet is értenék veled, de nagyon sok a kérdőjel így.
A legnagyobb need jelenleg és a draft előtt is az LB volt.
A CB, S draftok érthetőek, de nem jelenlegi problémát hivatottak megoldani, hanem hosszútávú problémát. Az egyik CB így majd jövő szezon végén elküldhető lesz probléma nélkül. Illetve Nelson is pótlásra került, de ez is a következő szezon végén lesz aktuális. A DT poszt mélyítése alapvetően a következő szezonra szólt ezt aláírom.

Én továbbra is azt gondolom, hogy a jelenlegi LB kerettagokban van ekkora bizodalom, de véleményem szerint fog érkezni egy veterán MLB, amire Riley a legkézenfekvőbb megoldás. Ha érkezett volna egy MLB, akkor őt hagytuk volna, de nem így alakult, tehát vissza kell hozni. Nyilván így drágább lesz, de nem nagyon van más lehetőség, mivel most kell lépni, hogy az offseason programjában részt tudjon venni.

Csak hát akkor is szar érzés, hogy a legnagyobb need-re nem kaptunk megoldást és emiatt rossz a szájíz, még ha maguk a pickek alapvetően jók is.

Igazából nekünk most már a cap-re is nagyon figyelni kell és a CB és S draft ennek is köszönhető.

Amit még bánok, hogy az én nézetemben az MLB a védelem vezére. Nem lehet mondjuk DE-ből átlátni a védelmet és S-ből sem. Lehet bármilyen poszton olyan játékos, akire vezérként tekintenek a többiek, de a pályán egy olyan MLB-nek kell a vezérnek lenni, aki irányítani tudja a védelmet. Persze az is igaz, hogy általában már csak szócsövek ezek az mikrofonos játékosok, de nem baj az, ha a többi játékos felé úgy tud kommunikálni, mint egy igazi csapatkapitány. Egy Riley szerintem erre nem alkalmas.

Na mindegy, számomra akkor is csalódás a draft, de csak azért, mert én nem így csináltam volna, igaz én nem is látok bele annyira a csapat dolgaiba, mint az ott dolgozók és azt be kell látnom, hogy ordas hülyeséget nem csináltak, sőt bizonyos szemüvegen keresztül még kifejezetten jónak is minősíthető ez az első 3 kör.
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 www.youtube.com/watch?v=0nx9qHIta8s

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Akkor hát csak bízunk a meglévő LB-inkben, ha még csak meg sem próbáltunk fentebb menni McMillanért. Számomra ez a draft így teljesen értékelhetetlen kategória.

Véleményem szerint egy brutal LB-vel ez a védelem szintet léphetne, de így marad ugyanaz. Futás ellen még csak csak, de a rövid passzokkal meg fognak minket enni reggelire.
Bruce
Nekem is fura, h ennyire nem jön LB, de nem értek veled abban egyet, h értékelhetetlen a draft vagy marad a D ugyanaz.

Tavaly a legnagyobb gondunk a passz védekezéssel volt, azon belül a TE-ek es a gyors WR-ek ellen szenvedtünk igazán. Conley fel tudja venni a harcot a gyors elkapókkal akár kívül, akár belül, míg Obi alkalmas a TE-ek őrzésére. Reggie Nelsonnal a fedélzeten 3 S lesz a keretben aki kezdő kaliber (Obi-nak megelőlegezem ezt most), így remek variációs lehetőségeink lesznek velük. Lehet Karl-t lehozni nickelbe WR ellen vagy le lehet hozni Obi-t kvázi LB-nek TE ellen úgy, hogy marad hátul 2 kezdő S.

Ehhez jön továbba az, h WLB posztra kell a legjobb cover LB. Oda hoztuk Jenkins-t, aki ha egészséges komoly szintlépést jelenthet Smith-hez képest, ezek szerint benne eléggé bíznak. Corey James egy évvel a zsebében akár WLB, akár MLB poszton lehet előrelépés. Illetve én szinte biztos vagyok abban, h Perry ilyen draft nyitás után visszaigazolásra kerül. Valamint abban is biztos vagyok, hogy érkzik LB prospect még.

Ha javul a pass rush, mert végre feltámad a belső nyomás, akkor megintcsak könnyebb helyzetben lesz az LB sor.
Mario egészsége, Ward és Latham fejlődése, valamint Eddie jelenléte segti majd a pass rusht.

Nem azt akarom mondani, h nem kellene LB, hisz Te is tudod, h első körben már azt szerettem volna...csak probálom a szálakat összekötni.


1. körben kiment az orrunk előtt Davis és a csúszó Foster sérülését, karakterét túl komolynak ítéltük, valamint csúszott egy olyan játékos, aki BPA volt a boardon. Komolyan nem tudok vitatkozni a Conley pickkel (ha ártatlan), akkor sem ha pl én se gondoltam a CB posztra prioritásként. Nekem ez tiszta BPA picknek tűnik.
A rizikó miatt egyenlőre B-t adok rá.

2. körben kiment az orrunk előtt McMillan es jogos feltradeért kiáltani, hiszen a Miami és a Giants is simán vihetett LB-t, ahogy a Phins meg is tette. Sztem azért nem volt felmozgás, mert Obi Melifonwu nagyon magasan volt a boardunkon és úgy lehettek vele, h a 2 srác közül, ha az egyik megvan akkor az frankó. Obi potenciálja azért kétségtelenül nagyobb, mint McMIllan-é sztem. Obi needre jött, remek érteken, én ezt a picket nagyon kedvelem. A-ra értekelem.

3. körben ha nem is közvetlenül előttünk, de kiment megint reális LB célpont, itt mar én is azt mondom mehettünk volna fol a Saints elé...Falcons nekem meglepi volt, h elvitte Duke-ot...
Azt mondjuk tudjuk, hogy Reggie az első 3 körben nem szeret felfelé mozogni, illetve csak igaza van Vic Tafurnak, amikor mondogatja egy idee, hogy RM-ék nem tartják az off ball LB posztot elég értékesnek ahhoz, hogy korán húzzanak embert oda. Lásd Burris, Heeney, Ball...
Tudjuk, h volt gond a DT posztunkkal is bőven és McGee, valamint Williams sincs már rosteren. Középső körben reális volt a DT pick. Eddie komoly upside-al rendelkezik, érdekes, h pl Adams előtt elhoztuk. Ez azt mutatja, h Őt akartuk, Ő volt a boardunkon ott és akkor BPA emberke, gondolom pl lényegesen Beckwith előtt. Jelenleg erre B- az érdemjegyem, mert van komoly rizikó is a srácban.

Ha nézegetem kik mentek ki a saját pickjeink után nem igen tudok jobbakat húzni most amúgy.
A Conley-Foster választás az egy érdekes kérdés lesz, kiderül mit mutat a 49ers-nél majd az egyik, míg nálunk a másik.
Tre'Davius White és Kevin King karrierje lesz még érdekes, hiszen CB posztra őket is hozhattuk volna Conley helyett.

A második körben érdekes lesz majd figyelni az Obi-Cunningham karrier pályákat, de én örülök, hogy így húztunk a kettő közül.

A harmadik körbe majd a Vanderdoes-Adams párhuzam lehet érdekes. Nazair Jones vagy Trey Hndrick jöhetett volna még szóba vagy talán Kendel Beckwith. Így nézegetve se tűnik rossznak a pick, persze mér dolgozik az elfogultság.

4. körben abszolút LB-t várok 😊
Anthony Walker Jr., Blair Brown, Jordan Evans, Jayon Brown, Connor Harris, Dylan Cole, Elijah Lee és Ben Gedeon ehetnek sztem 4. vagy 5. körben célpontjaink.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Igen Bruce én is egyet értek veled de lehet akart a stáb LB-t húzni csak az értékén és mindig kivitték előlünk a playákat... Mozogni meg nem akartak.
Lehet még FA-ről jön valami veterán. Legalább is bízom benne! És akkor meg is vagyunk.
több mint 7 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Conley megjött. Jack eléggé mérte! 😀
 www.facebook.com/Raiders/videos/1562903233740158/
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Akkor hát csak bízunk a meglévő LB-inkben, ha még csak meg sem próbáltunk fentebb menni McMillanért. Számomra ez a draft így teljesen értékelhetetlen kategória.

Véleményem szerint egy brutal LB-vel ez a védelem szintet léphetne, de így marad ugyanaz. Futás ellen még csak csak, de a rövid passzokkal meg fognak minket enni reggelire.
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Obi Melifonwu és Eddie Vanderdoes érkezésével tovább töltöttük a védelmet. Az LB posztot továbbra is hanyagoljuk, talán majd a 4. körben érkezik valaki (Walker Jr.)

Állítólag Vanderdoes a combineon a 4. legatletikusabb DL játékos volt, ami nem semmi teljesítmény egy sérülés + brutál súlynövekedés és visszafogyás után. Több szempontból is hasonlít Dan Williamsre, ha összekapja magát, akkor erősítés lehet a fal közepén.

szerk.

Mester és tanítványa:

Packers:

Kevin King CB, Josh Jones S, Montravius Adams DT

Raiders:

Gareon Conley CB, Obi Melifonwu S, Eddie Vanderdoes, DT

Szerkesztette: peterbadbone

több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Nem Johnson, hanem Eddie Vanderdoes lett a pick. DT az UCLA egyetemről.

6'3 305 a magassága, súllya és 33" a karja. Jó méretű játékos akinek a súllyával voltak gondjai korábban.

2014 remek évet futott, majd 2015 egy ACL miatt kiesett gyakorlatilag. 2016-ban visszatért, de nem robbantott igazán. ACL-nél szokták mondogatni, h a 2. játék évre áll vissza igazán a dolog, szóval lehet itt is upside-ot fogtunk.

Azt írják, hogy NT és 3T poszton is bevethető, így kvázi Dan Williams utódja lehet Ő sztem.

Kiderül, hogy a 2016-os szezon mennyire a sérülés utóhatása volt a súlyproblémákkal és halványabb játékkal. Ha jó súlyban, egészségesen visszatér ahhoz a formához ahol 2014-ben és 2015 elején dolgozott jó fogás lehet.


LB továbbra sincs és egyre kevesebb az esély instant kezdőt, minőségi játékost találni.

Akik még nenn vannak:
Anthony Walker, Kendell Beckwith, Ben Gedeon, Blair Brown, Connor Harris, Jayon Brown

Riley ügynöke pedig gondolom készíti a papirokat...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Nagyon fogynak az LBk. Duke és Anzalone is kiment...

Perry Riley Jr. lassan kezdhet bepakolni a táskába? 😊

Walker vagy esetleg Blair Brown lehet még opció sztem

Ha nem LB akkor ugye lehet DL könnyedén végülis...Jaleel Johnson mondjuk?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Megvan a pick!

Obi Melifonwu S

6'4 magas 224 súllyú 32"-es karokkal és ezekkel a méretekkel 4,4-es 40 yardot villantott a combine-on.

Elit atléta és bár nem kész termék nem is workout warrior. Elég jo film van mögötte. 4 évnyi kezdő rutin, CB background. TE-ek elleni védekezésben komoly fegyver lehet és Nelsonnal ellentétben várhatóan mélységben nem sűrűn verik majd el.

Méretéhez képest talán puhán ütközik, de biztos szerelő. Az érzékei nem a legélesebbek, de méretével és sebességével képes kompenzálni.

Karl Joseph mellé ideális páros.

Egy 5'10-es rangy speedster és egy 6'4 magas freak...ismerős?
Persze nem azt akarom mondani, hogy itt az új ET-Kam páros, de a párhuzam erősen megvan!


Sztem remek value, remek pick. I'm lovin' it!!

3. körre reméljük marad használható MLB még. Duke Riley és Anthony Walker a legjobb elérhető opció jelenleg. Trade up benne lehet a pakliban?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Szemet Dolphins kivitte McMillant az orrunk elol. Mondjuk a Phins es a Giants is sandzos volt ILBre...ha nagyon kellett volna lehetett volna tradelni.

Zach Cunningham vagy esetleg Obi? Vagy mas 😊 ?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 www.youtube.com/watch?v=fjOwvbyq6-M

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Neztem en is. RB komoly wtf lenne.
Sztem a kov ket kor LB es S lesz vmilyen sorrendben. Illetve inkabb azt mondom, h ezt szeretnem, de majd kiderul hogyan alakul a board...
Rolni
Én is ezt várom! Ráadásul elég gyakran duplázunk egy drafton belül, ha az egyetemeket nézzük, így McMillan érkezését várom! 😀

Fosterre pedig az írogatják, hogy a válla sokkal rosszabb állapotban van, mint elsőre hitték.

A csoportunkba igen jó játékosok érkeztek. Rivers kapott egy játékszert Mike Williams személyében, aki brutálisan jó elkapónak néz ki. A Broncos hozott egy LT-t, aki egy igazi genyó a pályán, Menelik meg mehet RT-be. Chiefs meg hozott egy ágyúkarú QB-t, aki 2 év múlva átveheti Smith helyét (addig van szerződése).
peterbadbone
Hát ezek közül én egyedül a KC picket tartom jónak...

Rivers eddig is felrakott egy rakat pontot, Allen is visszatér, sztem jobban kellett volna nekik D ember, de persze azért nem rossz pick. Kemény WR corp lesz ott...

Denver nekem furi. Elhoznak egy túlkoros, ostoba, ZBSbe való OT, hogy játszon nekik PBSbe...én nem örülnék, ha Bronco fan lennék...

KC baromi erős keret, belefért a beruházás a jövőbe sztem...ha Andy felépíti komoly QB is lehet még belőle...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Neztem en is. RB komoly wtf lenne.
Sztem a kov ket kor LB es S lesz vmilyen sorrendben. Illetve inkabb azt mondom, h ezt szeretnem, de majd kiderul hogyan alakul a board...
Rolni
Én is ezt várom! Ráadásul elég gyakran duplázunk egy drafton belül, ha az egyetemeket nézzük, így McMillan érkezését várom! 😀

Fosterre pedig az írogatják, hogy a válla sokkal rosszabb állapotban van, mint elsőre hitték.

A csoportunkba igen jó játékosok érkeztek. Rivers kapott egy játékszert Mike Williams személyében, aki brutálisan jó elkapónak néz ki. A Broncos hozott egy LT-t, aki egy igazi genyó a pályán, Menelik meg mehet RT-be. Chiefs meg hozott egy ágyúkarú QB-t, aki 2 év múlva átveheti Smith helyét (addig van szerződése).

több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Neztem en is. RB komoly wtf lenne.
Sztem a kov ket kor LB es S lesz vmilyen sorrendben. Illetve inkabb azt mondom, h ezt szeretnem, de majd kiderul hogyan alakul a board...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Ha már Matt Miller szóba került, végigfutottam az első kör után készített 2. napra vonatkozó mockját és érdekes lett...

2. körben az RB, D'Onta Foreman (Texas) lett a választása, akit én imádok és simán el tudnék képzelni nálunk, de érkezett Lynch, így nem hiszem, hogy RB-t kellene húznunk a 2. körben. Arra hivatkozik, hogy Beast Mode 1, max 2 évig lesz itt és kell az utánpótlás, úgy látszik, hogy ő nem gondolkodik Washingtonban, vagy Richardban.

3. körben az LB Anthony Walker Jr. (Northwestern) lett a választása, amivel én így igazán elégedett lennék, de a Safety húzást a 4. körre hagyni... nekem az túlságosan nagy hiányposzt. Igaz, hogy Justin Evans (Texas A&M) még bent maradt nála a 4. körre, de az túl nagy rizikó már a számomra és még így sem tudnék 100%-ig örülni az egyik kedvenc játékosom behúzásának.

Itt a link a mockhoz:

 bleacherreport.com/articles/2704383

több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Matt Millen és Josh Norris (internet scoutok akiket kedvelek) mindketten TOP 15-be sorolták a saját Boardjukon. Ha nincs a kipattanó erőszak ügye nem sok esély lett volna rá, hogy csúszik hozzánk. Ha valóban ártatlan baromi nagy fogás lehet, de azért benne van a rizikó a választásban az biztos.
Rolni
ez az a Matt MIllen aki hazavágta a Lionst égy évtizedre?
Pari
dehogyis
Rolni
Konkrétan sztem ezt a Matt Millent úgy hívják h Matt Miller 😀
empty taxi
Amugy igen 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Matt Millen és Josh Norris (internet scoutok akiket kedvelek) mindketten TOP 15-be sorolták a saját Boardjukon. Ha nincs a kipattanó erőszak ügye nem sok esély lett volna rá, hogy csúszik hozzánk. Ha valóban ártatlan baromi nagy fogás lehet, de azért benne van a rizikó a választásban az biztos.
Rolni
ez az a Matt MIllen aki hazavágta a Lionst égy évtizedre?
Pari
dehogyis
Rolni
Konkrétan sztem ezt a Matt Millent úgy hívják h Matt Miller 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Matt Millen és Josh Norris (internet scoutok akiket kedvelek) mindketten TOP 15-be sorolták a saját Boardjukon. Ha nincs a kipattanó erőszak ügye nem sok esély lett volna rá, hogy csúszik hozzánk. Ha valóban ártatlan baromi nagy fogás lehet, de azért benne van a rizikó a választásban az biztos.
Rolni
ez az a Matt MIllen aki hazavágta a Lionst égy évtizedre?
Pari
dehogyis

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Ez alapján úgy fest kamu az erőszak:
 cover32.com/2017/04/28/cover32-raiders-exclusive-interview-gareon-conley-rape-allegation/

Az is benne van, hogy elvileg a Raiders FO beszélt a szemtanúkkal, tanulmányozta a rendőrségi bejelentést, gondolom alaposan átnézték az ügyet.
Rolni
Egész konkrétan poligráfos vizsgálatot csináltattok vele.
empty taxi
Elvileg nem mi, hanem a Ravens, de a tényen nem változtat, miszerint átment rajta csont nélkül.

Lehet hogy jó játékos lesz, de nekem akkor is érthetőbb lett volna ha Fostert húzzuk be. Nem kellett volna semmi mást tenni, mint rátenni a picket aztán kész. A sérülése nem lehet olyan komoly, hogy abból baj legyen, hiszen a 49ers, akkor nem húzta volna be úgy, hogy még tradelni is hajlandó volt érte (igaz sokba nem került nekik az a trade). Én csak emiatt érzem kicsit érthetetlennek a választást. Erre a szerepre a második és harmadik körben is találtunk volna megfelelő jelöltet. ILB-re nem fogunk. McMillan esetleg alkalmas lehet, de ő sem tipikus MLB hanem inkább szélre való, tehát 100%-os megoldást nem jelent számunkra, ahhoz kell még egy Riley igazolás középre, aki ugyan nem volt rossz, de azért ő csak egy átlagos játékos.
Ha ez a két játékos játszana középen, akkor kb ugyanott lenne a csapatunk védekezésben mint tavaly, ami azért a szarnál csak egy icipicit volt jobb.
Bruce
Fosternek azért volt combine balhéja, híg mintája és ha jól tudom agyrázkódásos háttere...együtt ez már lehet sok volt RM-éknek.

McMillan sztem remek MLB fit lenne. Kell mellé egy brutál jó cover WLB, de attól még jó lenne belülre sztem. Pont Riley helyére érkezhetne, sztem tud mindent, amit Riley, sőt jobban és sokkal fiatalabb.


Itt egy friss mock 2. és 3. körre:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/zyhpczebaknudrywabck
Rounds 2-3 mock draft: Steelers stop DeShone Kizer's slide
Dalvin Cook doesn't wait long before hearing his name called in Lance Zierlein's Day 2 mock draft. However, QB DeShone Kizer's slide doesn't stop until late in the second round.


Én simán vinném 2.ban McMillan-t ha így alakul előttünk a draft és a 3.ban a legjobb S vagy DT prospectet.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Matt Millen és Josh Norris (internet scoutok akiket kedvelek) mindketten TOP 15-be sorolták a saját Boardjukon. Ha nincs a kipattanó erőszak ügye nem sok esély lett volna rá, hogy csúszik hozzánk. Ha valóban ártatlan baromi nagy fogás lehet, de azért benne van a rizikó a választásban az biztos.
Rolni
ez az a Matt MIllen aki hazavágta a Lionst égy évtizedre?
több mint 7 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Én leginkább egy futás ellen használható DT-t várnék aki passz ellen is tudja tartani a fal belsejét. Akkor lehet jobban karistolna el Riley is.
Bruceal hasonló véleményen vagyok. Nagy steal lehet a srác de a front7 belsejét kellett volna erősíteni. Ha másodikban LB és 3.ban DT jön befogom a szám! 😊
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
De továbbra is kicsit érthetetlenül állok ezelőtt a választás előtt. És eddig még minden abba az irányba visz, hogy nincs is rá normális magyarázat.
Bruce
Amikor egy egyetemről jön ki egy baromi erős komplett egység, akkor az lehet az fő kérdés, hogy ki volt ennek a lelke, ki volt az alapkő.
Nagy valószínűséggel a Raiders FO úgy véli, hogy Conley az, és se nem Lattimore, se nem Hooker. (Lehetett olyan véleményeket olvasni, ahol Conley-t tették Lattimore elé.) Biztos, hogy elöl volt a boardjukon.
A draft meg úgy alakult, ahogy. Conley-t bemártották - csúszott. A másik égető needetek (ILB) is csúszott. A kettő együtt kiadta Conley választását. 2. kör második felében még bőven vállalható ILB-k lesznek bent. (Nagy DB és OL run várható ma éjszaka.)

Ha halálbiztosak az ártatlanságában, akkor nagy steal-nek értékelhették a fiút.
tomi-tomi
Lehet hogy jó játékos lesz, de nekem akkor is érthetőbb lett volna ha Fostert húzzuk be. Nem kellett volna semmi mást tenni, mint rátenni a picket aztán kész. A sérülése nem lehet olyan komoly, hogy abból baj legyen, hiszen a 49ers, akkor nem húzta volna be úgy, hogy még tradelni is hajlandó volt érte (igaz sokba nem került nekik az a trade). Én csak emiatt érzem kicsit érthetetlennek a választást. Erre a szerepre a második és harmadik körben is találtunk volna megfelelő jelöltet. ILB-re nem fogunk. McMillan esetleg alkalmas lehet, de ő sem tipikus MLB hanem inkább szélre való, tehát 100%-os megoldást nem jelent számunkra, ahhoz kell még egy Riley igazolás középre, aki ugyan nem volt rossz, de azért ő csak egy átlagos játékos.
Ha ez a két játékos játszana középen, akkor kb ugyanott lenne a csapatunk védekezésben mint tavaly, ami azért a szarnál csak egy icipicit volt jobb.
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
De továbbra is kicsit érthetetlenül állok ezelőtt a választás előtt. És eddig még minden abba az irányba visz, hogy nincs is rá normális magyarázat.
Bruce
Amikor egy egyetemről jön ki egy baromi erős komplett egység, akkor az lehet az fő kérdés, hogy ki volt ennek a lelke, ki volt az alapkő.
Nagy valószínűséggel a Raiders FO úgy véli, hogy Conley az, és se nem Lattimore, se nem Hooker. (Lehetett olyan véleményeket olvasni, ahol Conley-t tették Lattimore elé.) Biztos, hogy elöl volt a boardjukon.
A draft meg úgy alakult, ahogy. Conley-t bemártották - csúszott. A másik égető needetek (ILB) is csúszott. A kettő együtt kiadta Conley választását. 2. kör második felében még bőven vállalható ILB-k lesznek bent. (Nagy DB és OL run várható ma éjszaka.)

Ha halálbiztosak az ártatlanságában, akkor nagy steal-nek értékelhették a fiút.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Ez alapján úgy fest kamu az erőszak:
 cover32.com/2017/04/28/cover32-raiders-exclusive-interview-gareon-conley-rape-allegation/

Az is benne van, hogy elvileg a Raiders FO beszélt a szemtanúkkal, tanulmányozta a rendőrségi bejelentést, gondolom alaposan átnézték az ügyet.
Rolni
Egész konkrétan poligráfos vizsgálatot csináltattok vele.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...