Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Ez alapján úgy fest kamu az erőszak:
 cover32.com/2017/04/28/cover32-raiders-exclusive-interview-gareon-conley-rape-allegation/

Az is benne van, hogy elvileg a Raiders FO beszélt a szemtanúkkal, tanulmányozta a rendőrségi bejelentést, gondolom alaposan átnézték az ügyet.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Na akkor némi infó gyűjtés után:

1\24 Gareon Conley CB, Ohio State

Utóbbi 2 évben minden meccsén kezdett az Ohio State-nek. 6’0 magassággal és 195 font súllyal mérlegelt a combine-on, 33”-es karjai vannak, amik kimondottan hosszúnak számítanak, így a magassága és a karhossza együtt a nagyobb CB-k közé helyezi NFL szinten is. 4,44-et futott 40 yardon és egy remek 6,68-as 3 cone-t produkált. 37 inch és 129 inch volt a két ugrása, valamint 4,18 lett a 20yard shuttle eredménye. Leszögezhetjük, hogy igen jó atléta, remek méretekkel.
Itt a pókos chartja:  www.mockdraftable.com/player/gareon-conley

2016-ban 14 elkapást engedélyezett csak 159 yardért és 14.0-s passer ratinget hoztak ellene, amivel a legjobb lett az országban. 0,51 yards\coverage snap átlaga szintén az ország legjobb mutatója (min. 160 cov snap esetében).

37%-os elkapási arányt engedett, remek press-man séma fit, de ha kell zóna és off man feladatokat is meg tudja oldani. Érzi a labdákat és gyorsan tud azokra rámenni mikor már az elkapó felé közelítenek. Ragad az elkapókhoz, nehéz lerázni és jó kezei vannak köszönhetően annak is, hogy korábban WR-t is játszott. Lábmunkáját és az irányváltási képességét több helyen dicsérték.

Kívül és slotban is van tapasztalata, versatile játékos. Press corner feladatkörökben lehet legjobb és a Cover 1, cover3 sémákba tartják legjobb fit-nek, kvázi ideális a mi rendszerünkbe.

Sebessége miatt a gyors elkapókkal is tudja tartani a lépést, ez pedig nekünk baromira fontos, mert Sean Smith és részben David Amerson ebben szenvedett leginkább.

Brutál upside, potenciál van a srácban, mert ha a jammelését rendbe teszik és javítanak a szerelésén még, elit játékos lehet belőle, ennek megfelelően olvastam olyat is, hogy 3 éven belül Ő lehet a class legjobb pro CB-je.

Matt Millen és Josh Norris (internet scoutok akiket kedvelek) mindketten TOP 15-be sorolták a saját Boardjukon. Ha nincs a kipattanó erőszak ügye nem sok esély lett volna rá, hogy csúszik hozzánk. Ha valóban ártatlan baromi nagy fogás lehet, de azért benne van a rizikó a választásban az biztos.

Időnként fog és húz, ha elmegy mellette a játék, ami NFL szinten gondot és sárga zászlókat jelenthet. A LOS-on nem megfelelő a kézmunkája, nem elég konzisztens és erős a jammelése, sokszor abszolút nem ér hozzá az elkapójához csak „utazik” vele. Ez a rövidebb játékoknál visszaüthet, egész biztosan sokat kell javítani az indító kéztechnikán. Futás ellen nem kiemelkedő, de „willing tackler” ahogy az angol mondja.

Kérdéses, hogy folyamatos fejlődés vagy 1 year wonder az, ami a 2016-os remek évét eredményezte. 2015-ben még 71,6-os, míg 2014-ben 129,2-es passer ratingeket engedélyezett.

Javulnia kell szerelés tekintetében, jelenleg 5,6 próbálkozásonként rontott egyet. Erre figyelni kell majd nagyon.

Az, hogy kívül és belül is tud játszani segíthet neki, hogy minél hamarabb pályára kerüljön. Benne van a pakliban, hogy egyből szélen, beelőzve Smith-t vagy Amerson-t, de sanszosabb, hogy először belül jut szóhoz és onnan forog majd ki egyre többet. Hosszútávon egyértelműen #1 CB-nek hoztuk, ehhez kell felnőnie. Simán lehet, hogy jövőre akkor is bemegy slotba a 3 CB-s felállásoknál, ha amúgy 2 CB-s esetekben kívül már kezdő, hiszen erre csak Ő alkalmas a top 3 CB-nk közül.

TJ Carrie sorsa lesz ezzel kérdéses. Szerintem Carrie marad CB poszton mint depth, de főként a ST-ben fogjuk használni. Nem hiszem, hogy menne full time S-nek, miután tavaly visszahozták onnan CB-nek. Ez persze azt nem jelenti, hogy nem lehet S poszton is depthként számolni majd vele.

Kell még S mindenképpen, hogy a secondary rendbe legyen, kiváncsi leszek, hogyan alakul a 2. kör.
Egyértelműen a LB a fontosabb és a S a mélyebb poszt, így én LB-t várok, de lehet még S is és 3. körben ILB.

Zach Cunningham szerintem kimegy mire mi jövünk, így jelenleg Raekwon McMillan és Duke Riley a legjobb opciónk sztem. Anthony Walker Jr. lehet még képben, de Ő azért inkább már 3. körben reális célpont sztem...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Hát jó, de egy első köröst ne slot CB-nek draftoljunk már, hanem első vagy második számú cornernek. Persze fontos poszt már most a slot corner is, mert sokat kell a pályán lennie, de mégis.

Egyébként majd meglátjuk, hogy mit hoznak ki belőle. Számomra az a lényeg, hogy ne legyen bust.
Bruce
Két elkapós felállásnál kint lesz szélen, nickelben bemozog slotba. Full time CB; ideje sem lesz a farkával törődni. 😊
tomi-tomi
Jó de mellette van két elég jól fizetett CB-nk, akiket idén nem lehet kivágni.

Sean Smith 9 500 000 fizetés idén, ha kivágjuk 9 250 000 dead money marad.
David Amerson 8 500 000 fizetés idén, ha kivágjuk 8 000 000 dead money marad.
Tehát idén őket biztos hogy nem vágjuk ki, ergo ennyiért luxus bármelyiküket is padoztatni.
TJ Carrie meg szerződésének utolsó évében van, tehát ezt is ki kellene használnunk. De amit empty írt, hogy akár safety is lehetne, hát legyen, én nem bánnám azt sem.

De továbbra is kicsit érthetetlenül állok ezelőtt a választás előtt. És eddig még minden abba az irányba visz, hogy nincs is rá normális magyarázat.
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Hát jó, de egy első köröst ne slot CB-nek draftoljunk már, hanem első vagy második számú cornernek. Persze fontos poszt már most a slot corner is, mert sokat kell a pályán lennie, de mégis.

Egyébként majd meglátjuk, hogy mit hoznak ki belőle. Számomra az a lényeg, hogy ne legyen bust.
Bruce
Két elkapós felállásnál kint lesz szélen, nickelben bemozog slotba. Full time CB; ideje sem lesz a farkával törődni. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Pari egyébként jó ráérzett erre a dologra, mert említette is Conley-t mint példát, hogy hogy lehet tönkretenni egy fiatal játékos karrierjét egy egy gyanúsítással. Szerencsére úgy néz ki Conley tisztázni tudta magát, bár ez eddig az ő szerencséje csak. Én még nem érzem a nyereséget benne.

Valahogy nagyon idegenkedtem a CB drafttól és továbbra sem tudom elfogadni sajnos.
Smith, Amerson, Carrie mögé nem az első körben kellett volna hozni játékost, hacsak nincs valami más a háttérben. Smith-t jövőre dead money nélkül el lehet küldeni ha továbbra is szarul teljesít vagy át lehet tenni S-be is, de hát ez csak találgatás.
Bruce
Nem lehet h akkor Carrieből lesz full time safety?
empty taxi
Az sincs kizárva teljesen, bár akkor meg nem lesz olyan aki slot-ban jó, mert Smith is és Amerson is igazából szélen jó és Conley-ról is ezt rebesgetik.
Bruce
Conley játszott slotban az OSU-n, nem is rosszul, ugye a legnépszerűbb párhuzam vele kapcs Aqib Talib, akinek szintén mind1 hova állítod fel.
empty taxi
Hát jó, de egy első köröst ne slot CB-nek draftoljunk már, hanem első vagy második számú cornernek. Persze fontos poszt már most a slot corner is, mert sokat kell a pályán lennie, de mégis.

Egyébként majd meglátjuk, hogy mit hoznak ki belőle. Számomra az a lényeg, hogy ne legyen bust.

Viszont azt továbbra sem értem, hogy ki lesz az LB a csapatunkban... Egy CB nélkül még azt mondom hogy elkaristoltunk volna, de LB nélkül bajban leszünk.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Pari egyébként jó ráérzett erre a dologra, mert említette is Conley-t mint példát, hogy hogy lehet tönkretenni egy fiatal játékos karrierjét egy egy gyanúsítással. Szerencsére úgy néz ki Conley tisztázni tudta magát, bár ez eddig az ő szerencséje csak. Én még nem érzem a nyereséget benne.

Valahogy nagyon idegenkedtem a CB drafttól és továbbra sem tudom elfogadni sajnos.
Smith, Amerson, Carrie mögé nem az első körben kellett volna hozni játékost, hacsak nincs valami más a háttérben. Smith-t jövőre dead money nélkül el lehet küldeni ha továbbra is szarul teljesít vagy át lehet tenni S-be is, de hát ez csak találgatás.
Bruce
Nem lehet h akkor Carrieből lesz full time safety?
empty taxi
Az sincs kizárva teljesen, bár akkor meg nem lesz olyan aki slot-ban jó, mert Smith is és Amerson is igazából szélen jó és Conley-ról is ezt rebesgetik.
Bruce
Conley játszott slotban az OSU-n, nem is rosszul, ugye a legnépszerűbb párhuzam vele kapcs Aqib Talib, akinek szintén mind1 hova állítod fel.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Pari egyébként jó ráérzett erre a dologra, mert említette is Conley-t mint példát, hogy hogy lehet tönkretenni egy fiatal játékos karrierjét egy egy gyanúsítással. Szerencsére úgy néz ki Conley tisztázni tudta magát, bár ez eddig az ő szerencséje csak. Én még nem érzem a nyereséget benne.

Valahogy nagyon idegenkedtem a CB drafttól és továbbra sem tudom elfogadni sajnos.
Smith, Amerson, Carrie mögé nem az első körben kellett volna hozni játékost, hacsak nincs valami más a háttérben. Smith-t jövőre dead money nélkül el lehet küldeni ha továbbra is szarul teljesít vagy át lehet tenni S-be is, de hát ez csak találgatás.
Bruce
Nem lehet h akkor Carrieből lesz full time safety?
empty taxi
Az sincs kizárva teljesen, bár akkor meg nem lesz olyan aki slot-ban jó, mert Smith is és Amerson is igazából szélen jó és Conley-ról is ezt rebesgetik.
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
huha, Conley.
Én először nagyon elkenődtem, de most már örülök ennek a picknek, jobb lett volna Davis, vagy Reddick, de szerintem ez egy jó pick és steal, HA nem bűnös!
Kicsi, fürge, fordulékony, pont ilyenre lett volna szükségünk tavaly pl. a Saints ellen, amikor a secondarynk nem tudta milyen rendezvényen van, a 3 törpe szuper wr mellett.
De ahogy Bruce is írta, igazán akkor leszünk okosak, ha az day1 és day2-t együtt nézzük.
Ha sikerülne, még egy jó saftyt leakasztani és hozzá pl. Duke Rileyt, akkor nagyon boldog panda lennék.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Pari egyébként jó ráérzett erre a dologra, mert említette is Conley-t mint példát, hogy hogy lehet tönkretenni egy fiatal játékos karrierjét egy egy gyanúsítással. Szerencsére úgy néz ki Conley tisztázni tudta magát, bár ez eddig az ő szerencséje csak. Én még nem érzem a nyereséget benne.

Valahogy nagyon idegenkedtem a CB drafttól és továbbra sem tudom elfogadni sajnos.
Smith, Amerson, Carrie mögé nem az első körben kellett volna hozni játékost, hacsak nincs valami más a háttérben. Smith-t jövőre dead money nélkül el lehet küldeni ha továbbra is szarul teljesít vagy át lehet tenni S-be is, de hát ez csak találgatás.
Bruce
Nem lehet h akkor Carrieből lesz full time safety?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 292 — capitaine du château de Vienne 1487
Lehetségesnek tartjátok, hogy annyira bízunk a jelenleg rosteren lévő LB-kben, hogy nem fogunk húzni LB-t és Riley-t sem hozzuk vissza?

Véleményem szerint két olyan játékos van, akikre lehet számolni ILB poszton:

Neiron Ball
Cory James

Ben Heeney sajnos kuka, úgyhogy ha bennük van a bizodalmunk az nem olyan nagyon fincsi. 😊
Bruce
Kizárt!
Rolni
Adom!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Lehetségesnek tartjátok, hogy annyira bízunk a jelenleg rosteren lévő LB-kben, hogy nem fogunk húzni LB-t és Riley-t sem hozzuk vissza?

Véleményem szerint két olyan játékos van, akikre lehet számolni ILB poszton:

Neiron Ball
Cory James

Ben Heeney sajnos kuka, úgyhogy ha bennük van a bizodalmunk az nem olyan nagyon fincsi. 😊
Bruce
Kizárt!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Lehetségesnek tartjátok, hogy annyira bízunk a jelenleg rosteren lévő LB-kben, hogy nem fogunk húzni LB-t és Riley-t sem hozzuk vissza?

Véleményem szerint két olyan játékos van, akikre lehet számolni ILB poszton:

Neiron Ball
Cory James

Ben Heeney sajnos kuka, úgyhogy ha bennük van a bizodalmunk az nem olyan nagyon fincsi. 😊
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Pari egyébként jó ráérzett erre a dologra, mert említette is Conley-t mint példát, hogy hogy lehet tönkretenni egy fiatal játékos karrierjét egy egy gyanúsítással. Szerencsére úgy néz ki Conley tisztázni tudta magát, bár ez eddig az ő szerencséje csak. Én még nem érzem a nyereséget benne.

Valahogy nagyon idegenkedtem a CB drafttól és továbbra sem tudom elfogadni sajnos.
Smith, Amerson, Carrie mögé nem az első körben kellett volna hozni játékost, hacsak nincs valami más a háttérben. Smith-t jövőre dead money nélkül el lehet küldeni ha továbbra is szarul teljesít vagy át lehet tenni S-be is, de hát ez csak találgatás.
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Vagy csak készülünk Las Vegasra,és újra kellenek a karakterproblémás srácok? Milyen ügye volt amúgy Conley-nak?
skat
Szexuális Zaklatás Panda
több mint 7 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Vagy csak készülünk Las Vegasra,és újra kellenek a karakterproblémás srácok? Milyen ügye volt amúgy Conley-nak?
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Conley hazugságvizsgálatnak volt alávetve vagy vetette magát alá, hogy tisztázza magát és így kerülhetett hozzánk. Egyébként korábban is kimehetett volna, de azért mégis tartotta magát az esete.

RedG azt nyilatkozta, hogy ő volt egyértelműen a BPA számunkra.

Ha jönne a második körben McMillan, akkor két Ohio St. játékosunk lenne az első két körben! 😊
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 www.youtube.com/watch?v=yfJDXra4L14&feature=youtu.be

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
A második kör mindig olyan húzás volt az utóbbi időben, amire senki nem számított...

Egyébként azt olvastam a twitteren, hogy Conley ellen volt a legalacsonyabb 2016-ban az irányítók passer ratingje...
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Na ez a Gareon Conley pick tejesen váratlanul ért. Ha nem lett volna az erőszak miatti feljelentése se érteném 100%osan a dolgot, de ezzel együtt...

Valahogy gondolom teljesen biztosak benne, hog koholmány, mert Mark Davis csapatába egy olyan embert hozni első körben, aki nemi erőszak miatt sittre megy még erősebb volna, mint csak úgy amúgy...és csak amúg is kurva necces...nem is értem...

Amúgy, ha nem megy böribee lehet remek pick up a srác, mert méretre és játékra is első körös CB tehetség, de ez így bazi necces nekem...

Reuben Fostert nem húztuk ki gondolom karakter, sérülés és dopping miatt, de kihúztuk Conley-t annak ellenére, hogy White benn volt még, ha nagyon a CB poszt lett volna a szempont...ráadásul nem is akkor need az a CB sztem, bár Sean és Amerson elég gyenge évet toltak...lehet rövidebb az a póráz, mint gondoltam. Elvileg slotba is tud játszani, lehet ott indul?

Jarrad Davis sajnos kiment, sztem Ő lett volna a pick amúgy...

Azt legalább eltaláltam, h védő érkezik 😊

Mondjuk ez az első kör elég vad lett amúgy is sztem...
Bears 1\3-ról QB-ért felmegy 1\2-re
Browns nem hoz QB-t, sőt 1\12-ről hátramozog egy QB-ért érkező csapat helyére
Chiefs 1\10-re felmegy QB-ért
Njoku helyett Engram a 2. TE...


2. körre a legjobb bennmaradók:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/tmdsjzhi8sqeygwpmmmk
2017 NFL Draft tracker: Best players available
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.


Sztem S benne van a pakliban, de megint az LB kellene, hogy a lista tetején legyen.
Zach Cunningham, Raekwon McMillan, Duke Riley
Obi Melifonwu, Marcus Williams, Josh Jones, Marcus Maye, Justin Evans, Budda Baker esetleg?
Vagy megint meglepi és teljesen más 😊 Caleb Brantley esetleg? ehet megunták Reggie-ék, hogy régóta nem volt sittesünk...

Raekwon McMillan igen erős need-fit-value lehetne és többen irogtták twittteren, erre arra, hogy igencsak kedveli a stáb...meglássuk

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Én Conley-t baromi jó játékosnak tartom, de szerintem ezzel senki sem vitatkozik. Amennyiben a rendőrségi ügye semmis, talán az egyik legnagyobb rablás lesz az ő behúzása 1/24-en.

Maradt bent ILB, ahogy Bruce is írta, McMillan vagy Cunningham, vagy egy személyes kedvencem Anthony Walker Jr. aki a harmadik körben lehet opció. Illetve egy Reddickhez hasonló játékos Tyus Bowser személyében. Ő is DE volt az egyetemen, de sokan látják benne az ILB-t is.

Safety is bent van, szinte mind, akit sejteni lehetett. Talán Peppers az, akit a mégis kivittek az első körben és Melifonwu, akit kisebb meglepetésre bent hagytak a második napra.

Szép kis nap lesz a holnapi is és tartom, hogy a 2-3 körben simán benne van egy fentebb mozgás.

több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
A második körben elég sok LB lesz még bent, aki jó lehet.

Foster, Cunningham és Raekwon, mondjuk reálisan Raekwon lesz még akkor benn, neki meg örülnék! 😊

Szerkesztette: Bruce
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Gareon Conley

3 évet játszott, csapatkapitány volt. Ki is választottuk. Nem örülök neki, de majd egyben kell értékelni az összes draft picket.
Fostert a sérülése miatt nem húztuk be, de azt hiszem neki sem örültem volna maradéktalanul.
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Közben a nagy draftra készülődésben kiosztották az új játékosoknak a mezszámaikat:

Tavecchio - 2
Manuel - 3
Lynch - 24
Mulumba - 45
Dwayne Norman - 46
Jenkins - 53
Newhaouse - 73
Helfet - 83
Patterson - 84
Cook - 87

Úgy látszik, hogy Cook mégsem próbálta / nem kapta meg Coopertől a 89-et.

több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Ha S, akkor:
-Jamal Adams és Malik Hooker tuti nem opció, mert ők minden mock és board alapján kimennek már
-Obi Melifonwu mászott még iszonyat sokat felfele a draft boardokon és Ő elképzelhető opció lenne akár 1\24-re is. Iszonyat méretekkel és atletikussággal rendelkezik és bár vannak hiányosságai, messze nem csak workout warrior. Remek fit lehet Karl mellé szerintem, meglássuk mit gondol a stáb.
-Budda Baker, Marcus Williams, Marcus Maye, Josh Jones és Desmond King olyan méllyé teszi a S class elejét, hogy simán fogunk tudni a 2. körös pickünkkel is valószínűleg egy remek S-t húzni. Emiatt, ha első körben érkezne S, ott nagy szerelemről kell beszélni szerintem.
-Mély ez a S class így a 2. körre, Obi lehet az, aki fizikai méretei és potenciálja miatt megérheti nekünk is az első kört leginkább talán.

Rolni
Peppers?
empty taxi
Minden írásban azt olvasni, hogy a csapat inkább FS, mint SS matériát keres. Tudom, egyesek szerint Jabrill mindent tud (kivéve rendes mintát leadni doppingvizsgálatkor), de azt kevesen írták róla, hogy FS-nek el tudnák képzelni. Ettől függetlenül Peppers szerintem jó játékos lesz az NFL-ben és azt sem bánnám, ha ezt a Raidersben mutatná meg. Nagy kérdés, hogy Reggie-t mennyire befolyásolja a bukott teszt. Viszont sok "szaki" Melifonwut várja 1/24-re, mert benne mindent látnak, CB-t, SS-t, FS-t... amire szükség lenne. Nekem lennének kétségeim vele kapcsolatban, de ha ő lesz akkor ő lesz, őt szeretjük majd.

Ezekből kiindulva én nem is feltétlen várok ILB választást az első körben. Kevés olyan támadójátékos van, akire az első körben gondolnék, így azt nem is várok egyáltalán. Ha lesz olyan támadó aki csúszik akkor inkább, mint cserepartner tekintenék a Raidersre. Foster választásakor nem örülnék annyira, Davisnek inkább és nekem McMillan is képben lenne, de erről már írtam. CB tőlem jöhetne, de csak akkor, ha a második körben akár egy felcserélés árán, de jönne egy atom ILB.

Van egy olyan játékos, akit én nagyon szeretnék ezüst-feketében látni, így őt is beírom ide. Nem annyira hiányposztra jönne, de lenne helye a csapatban. Ő pedig nem más, mint T.J. Watt. Ami miatt szóba jöhet? Imádja a footballt, jó karakter és hatalmas fejlődési potenciál van még benne! Tavaly érkezett Calhoun, aki hasonló méretekkel rendelkezik és őt is elég keratívan próbálta meg használni a stáb, így azt gondolom, hogy Aldon helyett Watt lehetne az aki kiegészíthetné a Mack, Irwin, párost és Calhounnal adhatnák a mélységet is a posztnak.

Igazából ebben az évben simán el tudom képzelni, hogy a 2-3 körben fentebb megyünk, mert egészen egyben van a keretünk, így van lehetőségünk jobb játékosokat szerezni a későbbi körök kárára.

Rolnihoz hasonlóan én is tippelnék az első körre:

- Jarrad Davis
- Jabrill Peppers (Woodsonnak biztos, hogy bejönne ez a választás)
- Obi Melifonwu
- Zach Cunningham
- T.J. Watt

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Ha S, akkor:
-Jamal Adams és Malik Hooker tuti nem opció, mert ők minden mock és board alapján kimennek már
-Obi Melifonwu mászott még iszonyat sokat felfele a draft boardokon és Ő elképzelhető opció lenne akár 1\24-re is. Iszonyat méretekkel és atletikussággal rendelkezik és bár vannak hiányosságai, messze nem csak workout warrior. Remek fit lehet Karl mellé szerintem, meglássuk mit gondol a stáb.
-Budda Baker, Marcus Williams, Marcus Maye, Josh Jones és Desmond King olyan méllyé teszi a S class elejét, hogy simán fogunk tudni a 2. körös pickünkkel is valószínűleg egy remek S-t húzni. Emiatt, ha első körben érkezne S, ott nagy szerelemről kell beszélni szerintem.
-Mély ez a S class így a 2. körre, Obi lehet az, aki fizikai méretei és potenciálja miatt megérheti nekünk is az első kört leginkább talán.

Rolni
Peppers?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...