Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Az agresszívabb védelem jól hangzik, mert egyre gyorsabbak, jobbak a passzra építő csapatok és ezt már nem lehet "egyszerű" sémákkal levédekezni, kellenek a rejtett blitzek, kreatív megoldások és azt hiszem ebben talán Pagano segíthet, mert empty azt írta anno, hogy "kifejezetten aljas blitz csomagokkal dolgozik", így én ezekre a plusszokra leszek kíváncsi a védelem részéről.

Közben Josh Jones, S, 6-1/220, NC State is befutott egy utolsó körös látogatásra.

A végére kiscsilliárd Safety-t sikerült elhívtuk Oaklandbe, kíváncsi leszek, hogy ki nyűgözte le a döntéshozóinkat.

több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Pagano 2-gap 3-4-et tolt San Diegoban, szal ez az érv nekem sántít.
Mindenesetre a Williams cut szinkronban van azzal ha agresszívebb védelem felé mentek.
empty taxi
Wow. Meg voltam róla győződve, hogy Wade Phillips után szabadon Ő is 1 gap-et nyomatott. Köszi!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Pagano 2-gap 3-4-et tolt San Diegoban, szal ez az érv nekem sántít.
Mindenesetre a Williams cut szinkronban van azzal ha agresszívebb védelem felé mentek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Egy combine interjú JDR-el, ami eddig elkerülte a figyelmemet:
 www.sportingnews.com/nfl/news/oakland-raiders-nfl-scouting-combine-jack-del-rio-coach-silver-and-black-nfl-draft/1nj5mzeuoty9p1jo5gdrtzfdlo

Vannak benne érdekes dolgok, a legfontosabb ez:
“Part of it is that our attack needs to become a little more attacking,” Del Rio said. “There was a little too much catch-and-read at the line, which system-wise, we’re looking at to make sure we’re teeing off and doing the things we need to do to give those guys a chance.”

Rendszert érintő változásról beszél, catch and read a vonalnál, ami sztem a 2 gap-re utal. Ebből nekem az jön le, hogy megyünk egy aggresszívabb 1 gap rendszer felé. Ehhez pedig passzol ugye Pagano leigazolása is. Izgalmasan hangzik.

Mario Edwards Jr.-t és Jihad Ward-ot emeli ki a cikkben. Nagy, erős, gyors srácok, akik jó focisták is, akiket fejleszteniük kell és akiknek a szerepeit is fel kell építeniük.

Nagyon kíváncsi leszek mekkora ez a bizalom Edwards és főleg Jihad irányában valójában. Reggie és JDR simán belevágott a Hayden-Carrie duo-val nem is olyan rég a szezonnak. Ennyire tudnak bízni a saját embereik fejlődésében. Akkor az hiba volt, lehet most bejön nekik?

1 gap 3-4 DL-be az Edwards-Latham-Ward trio lehet működőképes amúgy sztem, de ugye, ha Edwards nem tud egészséges lenni, Latham vagy\és Ward nem fejlődik eleget komoly égés lehet belőle.
Edwards mögött ott van Autry, de Ward mögé kell ember. Itt az a kérdés, hogy mennyire mögé érkezik az ember vagy mennyire mellé, versenytársnak.
Latham és Jelly megoldhatja a NT posztot akár, de oda is érkezhet egy késői körös vagy UDFA ember.
Vagy ugye érkezhet egy Tomlinson pl, aki sztem egy ilyen 1 gap rendszerben mind NT, mind DE poszton be tud segíteni.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Ismét megérkezett a csapathoz Giorgio Tavecchio, K, immár a 4. éve folyamatosan.

több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Na akkor mock-ra mock-al válaszolok 😊

Nálam ez most a nyerő verzió, sztem többet nem csinálok már. Ebbe Lynch érkezése bele van már kalkulálva. A 7. kört adjuk vissza, amit tavaly kaptunk D.McDonald-ért.


1st: Jarrad Davis LB, Florida
Instant kezdő rookieként. Futás ellen és coverben is megállja majd a helyét sztem NFL szinten is, vele hosszútávra megoldhatnánk az egyik off ball LB posztunkat.


2nd: Marcus Williams S, Utah
Szerintem remek párja lehetne Karl-nak idővel. Rookie évében nem kellene rögtön kezdenie Nelson miatt, így szépen lehetne berotálni, ahogy kezdi megérezni a NFL-t.


3rd: Dalvin Tomlinson DT, Alabama
Masszív erős DT, aki remekül helyettesítheti Dan Williams-t. Remélhetőleg a 2015-ös Williams-et 😊


4th: Shaquill Griffin CB, UCF
Mérete, sebessége megvan, nézegettük is már, sztem remek prospect hozzánk. Nem kellene rögtön mélyvízbe dobni, de ha elég jó, akkor akár rookie-ként is komolyabb snap számot felvehet slotban. ST egységbe is jól jönne.


5th: Blair Brown LB, Ohio
Jó LB prospect, aki sztem remekül passzolna hozzánk. Davis mögött lehetne jó életbiztosítás, mert azért Jarrad szokott sérült is lenni, illetve James és Jenkins kapna így egy másik versenytársat a WLB posztra. ST-ben átvehetné Darren Bates feladatait.


6th: Jeremy Clark CB, Michigan
Nagy, nyers CB prospect, olyan, aki ha szerencsénk van 1-2 év alatt akár beérhet kezdő posztra is. ST-ben egész biztos lehetne használni már rookie-ként is.


7th: Johnathan "Rudy" Ford S, Auburn
Főleg ST potenciált látok benne, de SS back up szerepkörre is odaérhet. McGill-t kellene mindkét fronton lenyomnia, ami azért nem vállalhatatlan feladat. Trawick utóda lehetne kvázi.

Egy ilyen draft után azt gondolom, hogy a védelmünk sokkal jobb helyzetben lenne, mint volt tavaly és az ST egység is legalább a tavalyi szintet tudná hozni a kieső ST-ászok (Holmes, Bates, Trawick) ellenére, ami szép teljesítmény lenne.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Csináltam poénból én is egy mockot,amivel ki is egyeznék.
24: LB HAASON REDDICK (nc)
56: S OBI MELIFONWU (a jobb CB-k már kimentek)
88: C ETHAN POCIC (lehet korai, de játszott RG-t is)
129: DL LARRY OGUNJOBI (ne hinném, hogy itt még bennt lesz)
168: CB SHAQUIL GRIFFIN (jol szerel és fürge)
208: WR ROBERT DAVIS (egy alacsony, fürge, jókezü WR-t akartam volna slotba, de 6'3-al ő volt a legfürgébb)
242:K ANDY PHILLIPS (Jano csinál furcsa dolgokat...)
244: TE ANTONY AUCLAIR (próbát megér)
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Frank Gore és Matt Forte 4M\év dealeken futkározik, Sporels 4,5M-ért játszik.
Ezek a deal-ek lehetnek sztem iránymutatók.
Latavius Murray 5M-t kapott a Vikingstől évente, azt gondolom, hogy azt az összeget RM már sokalta volna RB-re költeni, emiatt Lynch is ezalatt marad sztem.
Én ilyen 2év 10M-t gondolnék max értéknek. Ebből első évben 4-4,5M a megszerezhető ösztönzőkkel együtt és első év után nem lesz garantált tartalom, kvázi kiszállhatunk, ha MJD 2.0 lenne a szitu.

Nagyjából Dan Williams 4,5M-ja sztem amit Lynch megkap.

Aztán jön a draft, amit pedig Carr és Gabe multiyear-giga mega dealjei követnek.
És kb 0 cap spaccel zárjuk az évet évek óta először.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 117 — Deion Sanders for president!
Mennyibe lenne Lynch amúgy?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Williams kivagasa sztem leginkabb Lynch szerzodese kapcsan erdekes. Nem hiszem, h a Carr vagy Gabe dealekbe szamitani fog ez.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Tafur olyat írt egy kérdésre, hogy ha Riley nem kap egy megfelelő ajánlatot, akkor elképzelhető, hogy vissza is vonul... ez nem hangzik túl jól.

Egy még fontosabb hír! Dan Williams kivágva! Biztos megint nem tudott versenysúlyban megjelenni. Sajnos ez várható volt. NT draft lesz!

Volt egy hír még 04.14-én, hogy a Bears által waivelt és a Packers által felkapott Ego Ferguson, aki végül nem ment át Green Bayben a fizikai teszteken, Oaklandben volt workouton. Szerződést nem kapott, de nekem akkor már beugrott, hogy Williamsszel nem biztos, hogy számolunk idénre. Ezzel a lépéssel 4.5 milliót spóroltunk, ami 3 kulcsfontosságú szerződéshosszabbítás előtt igen jól jön majd.

Szerkesztette: peterbadbone

több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Julie'n Davenport, OT lehet a class gyengesége miatt kapósabb lesz, mint várnánk és nem lesz már bent a harmadik körben sem, állítólag a Falcons nagyon nézegeti a 2. kör végére, persze ez egyenlőre csak pletyka. Én őt szívesen látnám ezüst-feketében akár a 3. körös pick árán is, a 2. kör azért szerintem kicsit korai lenne.
peterbadbone
Falcons OT-ben megvan, nekik RG kéne, hogy azt tudja-e Davenport az véleményes (6-7 magas manus, ZBS-be 5.45-ös 40 yarddal...).
empty taxi
Tony Pauline szerint a Falcons OL edző mind OT, mind OG gyakorlatokon megizzasztotta Davenportot. Azt én sem érteném, ha OT-ként draftolná az Atlanta, mondjuk az RG talán még érthetetlenebb lenne, mivel főleg ZBS OG-ből lesz pár jobb prospect, akire érdemes ellőni egy, akár első kör végi/második kör eleji picket is.


Tyus Bowser, DE/OLB, 6-2/248, Houston és Reuben Foster érkezik vizitre.

Denico Autry is aláírta az RFA tenderét.

Seth Roberts és Denver Kirkland is aláírta az ERFA tenderét, így már csak Riley van szerződés nélkül.
peterbadbone
Foster nem érkezik, mert összecsúszott a menetrendje és két vizit esett volna 1 napra. Minket hagy ki. Nem reális amúgy sem, hogy 1\24-en elérhető legyen.
Rolni
Nem lett volna rossz, ha a stáb meg tudja nézni, mégiscsak pontosabb képet kapnak róla... persze nem azért, mert komoly célpontunk lett volna, inkább csak, mint jövőbeni ellenfél feltérképezése miatt. Amúgy szerintem top15ben ki fog menni.

Shalom Luani, S, 5-11/202, Washington State, érkezik vizitre. Róla azt érdemes tudni, hogy Amerikai Szamoai, ráadásul válogatott soccer játékos (8meccs,2gól), mellette űzte az amerikai focit is. 7. kör/UDFA-nak lövi be a legtöbb szakértő.

több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Tyus Bowser, DE/OLB, 6-2/248, Houston és Reuben Foster érkezik vizitre.

Denico Autry is aláírta az RFA tenderét.

Seth Roberts és Denver Kirkland is aláírta az ERFA tenderét, így már csak Riley van szerződés nélkül.
peterbadbone
Foster nem érkezik, mert összecsúszott a menetrendje és két vizit esett volna 1 napra. Minket hagy ki. Nem reális amúgy sem, hogy 1\24-en elérhető legyen.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Julie'n Davenport, OT lehet a class gyengesége miatt kapósabb lesz, mint várnánk és nem lesz már bent a harmadik körben sem, állítólag a Falcons nagyon nézegeti a 2. kör végére, persze ez egyenlőre csak pletyka. Én őt szívesen látnám ezüst-feketében akár a 3. körös pick árán is, a 2. kör azért szerintem kicsit korai lenne.
peterbadbone
Falcons OT-ben megvan, nekik RG kéne, hogy azt tudja-e Davenport az véleményes (6-7 magas manus, ZBS-be 5.45-ös 40 yarddal...).


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Tyus Bowser, DE/OLB, 6-2/248, Houston és Reuben Foster érkezik vizitre.

Denico Autry is aláírta az RFA tenderét.

Seth Roberts és Denver Kirkland is aláírta az ERFA tenderét, így már csak Riley van szerződés nélkül.

több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Rudy Ford, S, 5-11/205, Auburn érkezik vizitre. Őt, ha jól emlékszem, akkor megnéztük már ProDayen vagy egyéb eseményen.

Julie'n Davenport, OT lehet a class gyengesége miatt kapósabb lesz, mint várnánk és nem lesz már bent a harmadik körben sem, állítólag a Falcons nagyon nézegeti a 2. kör végére, persze ez egyenlőre csak pletyka. Én őt szívesen látnám ezüst-feketében akár a 3. körös pick árán is, a 2. kör azért szerintem kicsit korai lenne.

több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
legyen igazatok, azt kívánom most. nem is lenne problémám Lynch leigazolásával, ha nem kellene még tradelni is érte. de így plusz kockázat a kora + lehetséges sérülékenysége miatt. az egy év kihagyás sem biztos, hogy feltétlenül pozitív, de majd meglátjuk.
deyell
Várjuk meg sztem, h mi az ellenérték. Ha pl visszaadjuk a 7. kört amit tavaly kaptunk tőlük vagy vmelyik körben helyet cserélünk, esetleg vmi kondíciós picket adunk, akkor azért nem komoly az ár amiért jön. Akkor elég low risk move lesz.

Sok a kérdés, de azért több kategóriával jobb fal mögött tudna itt futni és nem workhorse back lenne, hanem egy trio power eleme.

Nálam most az a lényeg, h draft előtt legyen meg. Ha draft előtt nem érkezik meg, akkor drafton kell hozni egy power RB-t és Lynch-et hagyni nyugdíjban vagy Seattle-ben.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Amennyibe kerül, annyit megér a kockázat

több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 652
legyen igazatok, azt kívánom most. nem is lenne problémám Lynch leigazolásával, ha nem kellene még tradelni is érte. de így plusz kockázat a kora + lehetséges sérülékenysége miatt. az egy év kihagyás sem biztos, hogy feltétlenül pozitív, de majd meglátjuk.

choose life
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Lincsnek nem kell nyernie a meccseket, arra ott a kivalo passzjatek. A Thunder & Lightning egyik szerepere (nem 800 snappel) siman jo lehet.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Azért MoJo-nál lehetett érezni, hogy nem sok babér fog teremni neki mikor idejön. Lynch a sérülései miatt meg az 1 év kihagyás miatt sanszosabb, hogy hasznára lehet a csapatnak. Én valamiért azt érzem, hogy 1 tűrhető év még van benne.
Nyilván Deyellnek igaza van de reméljük a legjobbakat. Jövőre vagy azután attól függően, hogy Lynch, hogy szerepel ráérünk draftolni 1 fain RB-t! 😊
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Érdekes, hogy egy esetből már általánosítasz. Természetesen ettől függetlenül lehet hogy igazad lesz, de ha a csapatvezetés úgy gondolja, akkor ezzel kipipáljuk a futó kérdést. Ha jön egy futó a drafton, akkor ők is úgy gondolják ahogyan te is.
Bruce
azért általánosítok, mert ez az általános, kivétel persze van. a futók 27 évesen vannak a zeniten, onnantól fogva fokozatosan csökken a teljesítményük

 i.imgur.com/SSnMq6t.png

Lynch utolsó jó szezonja 2014-ben volt. tavaly nem játszott, 2015-ben ilyen statisztikákat produkált: 3.8 yards per carry (#38 among all players), 1.2% rushing DVOA (#19 RB), -34.6% receiving DVOA.
deyell
Mondom, lehet hogy igazad lesz, de gyakorlatilag itt egy jó fal mögé hoztak egy olyan játékost, ami hiányzott nekünk. Fizikális testű futót, mert nekünk most az kell. Rajta kívül ott vannak a kicsi futók, akik tudják termelni a yardokat. És mint ahogy Pari is leírta, attól elkapni tud és blokkolni is, tehát ha ő fenn van a pályán, attól még nem biztos a futás, tehát ha arra használjuk, hogy a rövid yardos szituációknál megcsinálja a first down-t és goal line-nál a TD-t, akkor még a 2-3 yardos futóátlagot is el tudom tőle fogadni.
több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 652
a Raiders az egyetlen csapat a ligában, akiknek egy játékosát sem tartóztatták le az utóbbi 3 évben. az utolsó letartóztatott Raider Kory Sheets volt, akit fűvel kaptak el Kanadában, de ő is csak camp body volt, nem került be az 53-as keretbe.

ez sem volt mindig így.
deyell
Aldon már nem a ti játékosotok? Mintha őt lekapcsolták volna nemrégiben is
Wyatt
utoljára 2015-ben tartóztatták le, amikor még a 49ers játékosa volt.

choose life
több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 652
Érdekes, hogy egy esetből már általánosítasz. Természetesen ettől függetlenül lehet hogy igazad lesz, de ha a csapatvezetés úgy gondolja, akkor ezzel kipipáljuk a futó kérdést. Ha jön egy futó a drafton, akkor ők is úgy gondolják ahogyan te is.
Bruce
azért általánosítok, mert ez az általános, kivétel persze van. a futók 27 évesen vannak a zeniten, onnantól fogva fokozatosan csökken a teljesítményük

 i.imgur.com/SSnMq6t.png

Lynch utolsó jó szezonja 2014-ben volt. tavaly nem játszott, 2015-ben sérült volt, akkor ilyen statisztikákat produkált: 3.8 yards per carry (#38 among all players), 1.2% rushing DVOA (#19 RB), -34.6% receiving DVOA.

Szerkesztette: deyell

choose life
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
a Raiders az egyetlen csapat a ligában, akiknek egy játékosát sem tartóztatták le az utóbbi 3 évben. az utolsó letartóztatott Raider Kory Sheets volt, akit fűvel kaptak el Kanadában, de ő is csak camp body volt, nem került be az 53-as keretbe.

ez sem volt mindig így.
deyell
Aldon már nem a ti játékosotok? Mintha őt lekapcsolták volna nemrégiben is
Wyatt
Hiába a mi játékosunk, ha el van tiltva. Így nem tartozik sehová jelenleg, tehát a statba nem számít bele.