Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
a Raiders az egyetlen csapat a ligában, akiknek egy játékosát sem tartóztatták le az utóbbi 3 évben. az utolsó letartóztatott Raider Kory Sheets volt, akit fűvel kaptak el Kanadában, de ő is csak camp body volt, nem került be az 53-as keretbe.

ez sem volt mindig így.
deyell
Aldon már nem a ti játékosotok? Mintha őt lekapcsolták volna nemrégiben is

több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Na végre, így már a futó kérdést is kipipálhatjuk.
Mondjuk két kérdés van bennem, mi lesz az ellenértéke a trade során? Illetve egy év kihagyás után milyen formában lehet Beastmode?
Bruce
A lényeg az, hogy az NFL egyik legérdekesebb személyisége visszatér. És nem csak visszatér, hanem szülővárosa csapatába tér vissza. Needre, perfect fit. Ha csak egy meccset játszik már megérte!
A Black Hole kb. most így nézhet ki:
Pari
azért várjunk ezzel még, a korosodó futójátékosok leigazolása általában nem szokott jól elsülni, lásd Maurice Jones-Drew.
deyell
Érdekes, hogy egy esetből már általánosítasz. Természetesen ettől függetlenül lehet hogy igazad lesz, de ha a csapatvezetés úgy gondolja, akkor ezzel kipipáljuk a futó kérdést. Ha jön egy futó a drafton, akkor ők is úgy gondolják ahogyan te is.
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Na végre, így már a futó kérdést is kipipálhatjuk.
Mondjuk két kérdés van bennem, mi lesz az ellenértéke a trade során? Illetve egy év kihagyás után milyen formában lehet Beastmode?
Bruce
A lényeg az, hogy az NFL egyik legérdekesebb személyisége visszatér. És nem csak visszatér, hanem szülővárosa csapatába tér vissza. Needre, perfect fit. Ha csak egy meccset játszik már megérte!
A Black Hole kb. most így nézhet ki:
Pari
azért várjunk ezzel még, a korosodó futójátékosok leigazolása általában nem szokott jól elsülni, lásd Maurice Jones-Drew.
deyell
Azt nem állítom, hogy 1000y futó lesz, vagy megváltja a világot, vagy SB-be vezet minket. Csak örülök, hogy visszatér, és még jobban, hogy Oaklandbe!
Beledől a futások végén az extra 1-2 yardért, tudott elkapni és blokkolni,a legigazibb power back volt, nekünk a perfect fitt. Nem véletlen inkább rá mentünk, mint AP-re. Az hogy milyen elsz, hát...reméljük nem lesz sokat sérült😊
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Raiders you are on the clock! Szurkolói Mock draft játék!

 docs.google.com/spreadsheets/d/13n6uiiOzULms9WRsBIPM08I5slfdxWHd9iqpW9BSy2E/edit?usp=sharing
GiantsMLBhunter
nagyon sok jó lehetőség maradt...nehéz választani.
Cam Robinson OT
Haason Reddick LB
Cunnigham/Davis LB
Budda Baker DB
White/Jackson CB

én azt hiszem ezen a helyen a legjobb OT-t bennthagyni bűn, még ha nem is nagy need, szal BPA alapon Robinson, Bár Reddick is nagyon nagyon vonzó...áhhh
több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 652
Na végre, így már a futó kérdést is kipipálhatjuk.
Mondjuk két kérdés van bennem, mi lesz az ellenértéke a trade során? Illetve egy év kihagyás után milyen formában lehet Beastmode?
Bruce
A lényeg az, hogy az NFL egyik legérdekesebb személyisége visszatér. És nem csak visszatér, hanem szülővárosa csapatába tér vissza. Needre, perfect fit. Ha csak egy meccset játszik már megérte!
A Black Hole kb. most így nézhet ki:
Pari
azért várjunk ezzel még, a korosodó futójátékosok leigazolása általában nem szokott jól elsülni, lásd Maurice Jones-Drew.

choose life
több mint 7 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
Raiders you are on the clock! Szurkolói Mock draft játék!

 docs.google.com/spreadsheets/d/13n6uiiOzULms9WRsBIPM08I5slfdxWHd9iqpW9BSy2E/edit?usp=sharing
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Na végre, így már a futó kérdést is kipipálhatjuk.
Mondjuk két kérdés van bennem, mi lesz az ellenértéke a trade során? Illetve egy év kihagyás után milyen formában lehet Beastmode?
Bruce
A lényeg az, hogy az NFL egyik legérdekesebb személyisége visszatér. És nem csak visszatér, hanem szülővárosa csapatába tér vissza. Needre, perfect fit. Ha csak egy meccset játszik már megérte!
A Black Hole kb. most így nézhet ki:
 i.imgur.com/JQw5TgG.png/
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Azt írják most, hogy még nincs meg a megállapodás mégsem...
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Na végre, így már a futó kérdést is kipipálhatjuk.
Mondjuk két kérdés van bennem, mi lesz az ellenértéke a trade során? Illetve egy év kihagyás után milyen formában lehet Beastmode?
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 117 — Deion Sanders for president!
Na kezdődik megint a kukázás!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 723
Elvileg megjött Lynch

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 723
a Raiders az egyetlen csapat a ligában, akiknek egy játékosát sem tartóztatták le az utóbbi 3 évben. az utolsó letartóztatott Raider Kory Sheets volt, akit fűvel kaptak el Kanadában, de ő is csak camp body volt, nem került be az 53-as keretbe.

ez sem volt mindig így.
deyell
Szerencsétlennek az is elég baj, hogy career ending volt a sérülése úgy fest.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
skat Las Vegas Raiders 285
a Raiders az egyetlen csapat a ligában, akiknek egy játékosát sem tartóztatták le az utóbbi 3 évben. az utolsó letartóztatott Raider Kory Sheets volt, akit fűvel kaptak el Kanadában, de ő is csak camp body volt, nem került be az 53-as keretbe.

ez sem volt mindig így.
deyell
Megyünk LV-ba és visszatér minden a szokásos mederbe! 😊
skat
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 117 — Deion Sanders for president!
a Raiders az egyetlen csapat a ligában, akiknek egy játékosát sem tartóztatták le az utóbbi 3 évben. az utolsó letartóztatott Raider Kory Sheets volt, akit fűvel kaptak el Kanadában, de ő is csak camp body volt, nem került be az 53-as keretbe.

ez sem volt mindig így.
deyell
Csak nem buknak le!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 652
a Raiders az egyetlen csapat a ligában, akiknek egy játékosát sem tartóztatták le az utóbbi 3 évben. az utolsó letartóztatott Raider Kory Sheets volt, akit fűvel kaptak el Kanadában, de ő is csak camp body volt, nem került be az 53-as keretbe.

ez sem volt mindig így.

choose life
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Gabe Holmes áláírta az ERFA tenderét, így nálunk kezdi az idényt.

Denver Kirkland (ERFA), Seth Roberts (ERFA) és Denico Autry (RFA) viszont még nem írta alá a saját szerződését.

Rajtuk kívül a tavalyi keretből csak Perry Riley van szerződés nélkül.

több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Alakul ez a dolog és van még rá 2 hetünk. Addig Lynchnek be kell adnia papírokat, hogy visszatérne, át kell alakítani a szerződését, hogy a Seahawks vissza tudja venni a keretbe. Ha ez megvan, ki kell alkudni az árat, bár szerintem ez már megvan, aztán egymás kezébe csaphat a két GM.

Nekem a draft prospectekkel kapcsolatban az a furcsa, hogy rengeteg WR-t nézünk meg. Persze lehet, hogy már az UDFA időszakra kémkedünk velük kapcsolatban.

Amióta Reggie a GM, soha nincs előre lefutott draftunk, emiatt (is) nagyon kedvelem a csókát! Valahogy mindig titok marad, hogy kiket is akarunk, ezért kifejezetten élvezetes a Raiders draftokat követni (szerintem).

Reuben Foster érkezik még a draft előtt vizitre.

Jamir Tillman, WR, 6-4/212, Navy

Ő egy igazi alvó ügynök, de többek szerint könnyen lehet, hogy a következő idényt egy csapat 53-as keretében kezdi. Igaz, hogy a Raiders nem vette (még) fel vele a kapcsolatot, ami miatt mégis betettem, hogy ő Las Vegas szülötte.

több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
 www.silverandblackpride.com/2017/4/13/15290068/report-raiders-working-on-trade-for-marshawn-lynch-with-seahawks
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 profootballtalk.nbcsports.com/2017/04/13/report-marshawn-lynch-starts-reinstatement-process/
Na akkor ez gondolom draft előtt még kiderül...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Kevin King Oakland környéki, így nem számít a vizitje bele a limitbe, bőven megéri megnézni. Kicsit túl hypoltnak érzem a mérete miatt, első körben nem örülnék felhőtlenül neki se, de igazán más CB-nek sem.

Awuzie egy remek képességű és méretű CB, aki tud kinn és belül is játszani, emiatt rookie-ként is impact játékos lehet Amerson és Smith mögött is akár, de ettől még nem örülnék neki első körben. Aso az nfl.com szerint csak családi barát, nem rokon amúgy. CB rangsorok elég össze vissza mozognak idén, sok a jó CB. Láttam olyan mock-ot is, ahol Awuzie a 14. helyen kimegy, mint 3. CB.  www.cbssports.com/nfl/draft/news/2017-nfl-mock-draft-titans-nab-howard-ross-williams-falls-to-the-cowboys/

Griffin-t pl reálisabb középső körös célpontnak gondolnám.

Ha 1\24-re nem LB-t húzunk úgy, hogy benn van még a többsége a jó LB-knek akkor azért kissé bosszús leszek...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Az alábbi játékosok voltak a csaptnál:

Chidobe Awuzie, CB, 6-0/202, Colorado
Christian Tago, LB, 6-1/242, San Jose St.

Közülük, ugye Awuzie az érdekesebb, többek között azért, mert az a pletyka járja, hogy ő lehet az első körös választottunk. Nem mintha a Reggie érában bármelyik első körös draftoltunkat is 100%ra tudták volna előre a"szakértők"!
peterbadbone
Benne sincs Mayock TOP 5 CB-jében Awuzie... Remélem amúgy nem CB-t húzunk első körben...
Egyébként most elolvasva a porspect ismertetőt róla 3-4. körbe van írva. De Asomugha rokona, ha olyan jó lesz mint ő, akkor jöhet hozzánk! 😊

Szerkesztette: Bruce
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Az alábbi játékosok voltak a csaptnál:

Chidobe Awuzie, CB, 6-0/202, Colorado
Christian Tago, LB, 6-1/242, San Jose St.

Közülük, ugye Awuzie az érdekesebb, többek között azért, mert az a pletyka járja, hogy ő lehet az első körös választottunk. Nem mintha a Reggie érában bármelyik első körös draftoltunkat is 100%ra tudták volna előre a"szakértők"!

több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Két játékos érkezik vizitre:

Kevin King, CB, 6-3/220, Washington

Damore'ea Stringfellow, WR, 6-2/212, Ole Miss

Egy számunkra rendszerbe illő CB (akkora mint Sean Smith), akinek folyamatosan növekszik az értéke, illetve egy újabb magas WR aki 7.kör/UDFA lehet.

Szerk:

Még egy játékos érkezik:

Shaquill Griffin, CB, 6-0,194, UCF őt a 3-4. kör közelébe várják.

Szerkesztette: peterbadbone

több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Korábban volt már ez a cikk itt:
 raidersanalysis.wordpress.com/2017/03/13/the-2017-pre-draft-raider-roster-construction-plan/

Érdemes sztem rá visszanézni az FA igazolások fényében:
QB posztra érkezett EJ Manuel, mint veterán opció
RB posztra még nem érkezett senki, de Lynch befuthat. Ha nem marad a draft.
WR posztra érkezett CP és, ahogy már írtam sztem meg is vagyunk ezzel, ezt várja Ted is.
OL posztra érkezhet ember, ha nagy BPA kialakul, de nem komoly a need.
TE posztra nem korai draft pick, hanem Cook érkezett. Ez a poszt is pipa sztem.

LB posztra érkezett Jenkins, még várjuk Perry-t és érik a korai draft pick.
DL posztra nem érkezett FA, ahogy Ted várta, sztem egy középső, kései körös rookie várható
EDGE posztra is várt volna FA igazolást, sztem itt még talán Aldon-ra vár a csapat vagy többet látnak a Calhoun-Cowser párosban, mint Ted.
CB posztra nem jött FA-ról senki, érik a draft pick oda is.
S posztra korai körös picket vár Ted, ahogy én is.

Draft előtt komoly need van:
LB poszton és S poszton
Aránylag erős need van még:
CB és RB poszton
Mindig ráfér a mélyítés a:
DL és EDGE egységekre, illetve nálunk beleférne bőven a duplázás LB és DB posztokon is akár.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Számomra igen érdekes videó volt ez:
 www.youtube.com/watch?v=-381QLR8nmM

Azt mondja az emberünk, hogy Cunningham legnagyobb gondja akkor van, ha a futó ki tud törni a szélre és üldöznie kell, mert ahhoz nem elég gyors és üldözésből vannak a missed szerelései is, mert a felső teste nem elég erős, illetve nem éri utol az embert, h jó szögből tudjon szerelni.
A "szaki" szerint olyan helyre lenne ideális Zach, ahol van elég jó edge páros, akik nem engedik a szélekre ki a futókat és Ő tud a számok között dolgozni, ahol a baromi hosszú kezei és az erős lábai miatt impact player lehet.

Ha Mack és Irvin megfelelően dolgozik a széleken szerintem mi lehetünk ilyen szempontból ideális landing spot. Szerintetek?

Én egyre inkább azt gondolom, hogy ILB lesz a pick 1\24-en, ahogy tavaly hagyta RM a S posztot relatív üresen és hozta KJ-t, most ugyan ezt teszi az MLB poszttal.
WLB posztra jött Jenkins, ott van James, de MLB poszton elég nagy az űr...még ha Perry vissza is igazol kell az impact rookie.

Reuben Foster sztem nem tud annyit csúszni, hogy esélyünk legyen rá.
Haason Reddick szintén úgy tűnik, mint aki kimegy top 20-ban.
Jarrad Davis, Zach Cunningham és Raekwon McMillan lehet sztem célpont.

Nálam Davis a favorit, de vszeg a másik két srác érkezésekor se lennék csalódott 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!