Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
 mmqb.si.com/mmqb/2017/04/03/cleveland-browns-paul-depodesta-nfl-draft-peter-king
Az MMQB-ban téma a relocation, valamint vagy benne egy jó idézet JDR-tól:
“Some of the guys who are going to be worrying about Vegas won’t be going to Vegas.”
Raiders coach Jack Del Rio, on this week’s “The MMQB Podcast With Peter King,” meaning that by the time the Raiders play in Las Vegas, in 2019 or 2020, the majority of the roster will have turned over from the current team.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Szerintem Brown megkapta Reggie-től az ajánlatunkat, turnézhat amerre akar az nem fog már változni. Ha Ő végül máshova igazol, akkor jön majd Perry, mint B terv. Ezután pedig a drafton 1-3. körben érkezik még egy rookie és így a 2 veterán (Perry/Brown+Jenkins), pár fiatal (James, Ball, Heeney), valamint a rookie kell, hogy megoldja a MLB, WLB posztokat.

Futó posztra én draftról várok embert. Ez a Lynch dolog sztem 90%-ban média kavarás volt eddig, nem hiszem, hogy bármi lesz belőle. 3-7. körben várok egy RB picket és még esetleg vmi priority UDFA igazolást a Törpék mellé.
Rolni
Szerintem már Perry is megkapta az ajánlatát Reggie-től, ő azért nem mozgolódik semerre.

Szívem szerint örülnék McCaffreynek, de szerintem majdhogynem fölösleges a két törpicsek mellé ő a csapatba, bár most olvastam egy cikket a futó edzőnkről, hogy előbb utóbb kelleni fog neki egy nagyobb futó, aki a rövidebb yardokért tud harcolni és Brian Hill-t írták mint potenciális lehetőség (4-5. körben). Mondjuk szerintem ő sem egy tipikus short yardage srác.
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Régi igazság, hogy ha egy játékosnak akad egy ilyen kiugró szezonja, mint most legutóbb Brownnak, akkor azon kívül hogy contract yearben volt-e érdemes a rendszert is megvizsgálni, amiben játszott.
Vannak kétségeim afelől, hogy olyan jó lehet-e ő itt, mint volt a Billsnél.
empty taxi
Igen, én is fázom az ilyen igazolásoktól. Mert innen csak lefelé vezet az út valszeg.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Régi igazság, hogy ha egy játékosnak akad egy ilyen kiugró szezonja, mint most legutóbb Brownnak, akkor azon kívül hogy contract yearben volt-e érdemes a rendszert is megvizsgálni, amiben játszott.
Vannak kétségeim afelől, hogy olyan jó lehet-e ő itt, mint volt a Billsnél.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Szerintem Brown megkapta Reggie-től az ajánlatunkat, turnézhat amerre akar az nem fog már változni. Ha Ő végül máshova igazol, akkor jön majd Perry, mint B terv. Ezután pedig a drafton 1-3. körben érkezik még egy rookie és így a 2 veterán (Perry/Brown+Jenkins), pár fiatal (James, Ball, Heeney), valamint a rookie kell, hogy megoldja a MLB, WLB posztokat.

Futó posztra én draftról várok embert. Ez a Lynch dolog sztem 90%-ban média kavarás volt eddig, nem hiszem, hogy bármi lesz belőle. 3-7. körben várok egy RB picket és még esetleg vmi priority UDFA igazolást a Törpék mellé.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Zach Brown megy a Redskins-hez vizitelni. Azt gondolom, hogy ha le akartunk volna már csapni rá, akkor eddig kellett volna megtenni, de így most bekerül a képbe egy újabb csapat. Mondjuk ez lehet az ügynöke részéről egy taktikai húzás is, de úgy látszik, mi türelmesek vagyunk ebből a szempontból. Lehet mégis a drafton fogjuk megpróbálni megoldani az MLB kérdést?

Ennek némileg ellentmond az, hogy még első számú futónk sincsen (bár nem is kell kimondottan első számú futó), amint szintén a drafton lehet orvosolni.

1. kör: McCaffrey
2. kör: McMillan
Bruce
Brown már második Bills tárgyalás előtt kirúgta az ügynökét, gondolom hosszútávút akar, de mindenki csak prove it-et ajánlgat - az meg tavaly letudta Buffaloban. Még Hodges is turnézik, semelyik sem írt alá sehun.
sutianap
Meglátjuk mi lesz belőle, bár egy kicsit félek, hogy ha hosszútávút kap, akkor annyira nem fog teperni mint az előző szezonban! 😊
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ennek némileg ellentmond az, hogy még első számú futónk sincsen (bár nem is kell kimondottan első számú futó), amint szintén a drafton lehet orvosolni.
Bruce
És ha még megy az egyezkedés Lynch körül?
Matthew99
Arra meg azt mondják, hogy elég nehézkes lesz megszerezni, hiszen a Seahawks rendelkezik a játékjogával és onnan még azt meg kell szerezni valahogy. Ez egy nagy kérdőjel, a másik nagy kérdőjel az, hogy milyen formában lehet egy év kihagyással Lynch.
Tehát nem tudom, hogy a háttérben mi mehet, de itt is úgy néz ki hogy türelmesek vagyunk.

Mindenesetre én örülnék Lynch-nek is és Brown-nak is, mert akkor gyakorlatilag olyan nagy needünk nem lenne a drafton sem. De a pénz az nagy kérdés, mert ha nem tudunk hosszabbítani mondjuk Gabe Jacksonnal emiatt, akkor az gáz lenne. Carr hosszabbítása szerintem nem forog veszélyben.
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 293 — capitaine du château de Vienne 1487
Zach Brown megy a Redskins-hez vizitelni. Azt gondolom, hogy ha le akartunk volna már csapni rá, akkor eddig kellett volna megtenni, de így most bekerül a képbe egy újabb csapat. Mondjuk ez lehet az ügynöke részéről egy taktikai húzás is, de úgy látszik, mi türelmesek vagyunk ebből a szempontból. Lehet mégis a drafton fogjuk megpróbálni megoldani az MLB kérdést?

Ennek némileg ellentmond az, hogy még első számú futónk sincsen (bár nem is kell kimondottan első számú futó), amint szintén a drafton lehet orvosolni.

1. kör: McCaffrey
2. kör: McMillan
Bruce
Brown már második Bills tárgyalás előtt kirúgta az ügynökét, gondolom hosszútávút akar, de mindenki csak prove it-et ajánlgat - az meg tavaly letudta Buffaloban. Még Hodges is turnézik, semelyik sem írt alá sehun.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 588 — Invisible man
Ennek némileg ellentmond az, hogy még első számú futónk sincsen (bár nem is kell kimondottan első számú futó), amint szintén a drafton lehet orvosolni.
Bruce
És ha még megy az egyezkedés Lynch körül?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Zach Brown megy a Redskins-hez vizitelni. Azt gondolom, hogy ha le akartunk volna már csapni rá, akkor eddig kellett volna megtenni, de így most bekerül a képbe egy újabb csapat. Mondjuk ez lehet az ügynöke részéről egy taktikai húzás is, de úgy látszik, mi türelmesek vagyunk ebből a szempontból. Lehet mégis a drafton fogjuk megpróbálni megoldani az MLB kérdést?

Ennek némileg ellentmond az, hogy még első számú futónk sincsen (bár nem is kell kimondottan első számú futó), amint szintén a drafton lehet orvosolni.

1. kör: McCaffrey
2. kör: McMillan
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
BREAKING NEWS :
Marshawn Lynch just announced he's coming out of retirement and has just signed with the Raiders
Surda
forrás?
Bruce
Seattle Seahawks News& Updates, de kacsa volt 😀 ???
Bassz hogy bekajáltam 😝
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 293 — capitaine du château de Vienne 1487
BREAKING NEWS :
Marshawn Lynch just announced he's coming out of retirement and has just signed with the Raiders
Surda
forrás?
Bruce
április 1.
deyell
az tegnap volt 😊
Bruce
Pedig a forrás toppikatchu2541, így....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
BREAKING NEWS :
Marshawn Lynch just announced he's coming out of retirement and has just signed with the Raiders
Surda
forrás?
Bruce
április 1.
deyell
az tegnap volt 😊
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egyetértek, de még így is a Hayden+Watson kettős a jobb választás, mint Jordan 1/3ra felcserével. De ott kétség kívül Star Lotulelei lett volna a legjobb választás, akár 1/3ra is. Durva, hogy mennyire gyenge class volt a 2013-as.
peterbadbone
Star?
Akkor már inkább Sheldon Richardson vagy Short 😊
Wyatt
vagy Ziggy. ahogy az aláírásom is volt a 2013-as draft előtt: "draft Ziggy. he is the Ansah".

de Reggie nem hallgatott rám.
deyell
Igen, csak gondoltam 1/12-ből indulunk ki, ő meg addigra kiment, de 1/3-ra persze sima lett volna

több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 654
Egyetértek, de még így is a Hayden+Watson kettős a jobb választás, mint Jordan 1/3ra felcserével. De ott kétség kívül Star Lotulelei lett volna a legjobb választás, akár 1/3ra is. Durva, hogy mennyire gyenge class volt a 2013-as.
peterbadbone
Star?
Akkor már inkább Sheldon Richardson vagy Short 😊
Wyatt
vagy Ziggy. ahogy az aláírásom is volt a 2013-as draft előtt: "draft Ziggy. he is the Ansah".

de Reggie nem hallgatott rám.

choose life
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Dion Jordant kirakta a Phins. Gyakorlatilag szart adtunk szarért azon a drafton.
Amadeus91
Egyetértek, de még így is a Hayden+Watson kettős a jobb választás, mint Jordan 1/3ra felcserével. De ott kétség kívül Star Lotulelei lett volna a legjobb választás, akár 1/3ra is. Durva, hogy mennyire gyenge class volt a 2013-as.
peterbadbone
Star?
Akkor már inkább Sheldon Richardson vagy Short 😊
Ettől még persze szar volt a 2013-as draft, de főleg azért, mert a top 10-ben másfél játékos nem lett mocsok nagy bust 😊

több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 654
BREAKING NEWS :
Marshawn Lynch just announced he's coming out of retirement and has just signed with the Raiders
Surda
forrás?
Bruce
április 1.

choose life
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
BREAKING NEWS :
Marshawn Lynch just announced he's coming out of retirement and has just signed with the Raiders
Surda
forrás?
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
 twitter.com/GipsySafety/status/848067368479735808
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 www.fanragsports.com/nfl/raiders/reggie-mckenzies-potential-2017-nfl-draft-strategy-raiders/

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
BREAKING NEWS :
Marshawn Lynch just announced he's coming out of retirement and has just signed with the Raiders
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Dion Jordant kirakta a Phins. Gyakorlatilag szart adtunk szarért azon a drafton.
Amadeus91
Egyetértek, de még így is a Hayden+Watson kettős a jobb választás, mint Jordan 1/3ra felcserével. De ott kétség kívül Star Lotulelei lett volna a legjobb választás, akár 1/3ra is. Durva, hogy mennyire gyenge class volt a 2013-as.

több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 723
Dion Jordant kirakta a Phins. Gyakorlatilag szart adtunk szarért azon a drafton.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Zach Brown-ról már a Dolphins is lemondott, úgy tűnik mi maradtunk akik komolyabban érdeklődtek iránta.
peterbadbone
Ez így akkor érdekes lesz neki...1 éves prove it megint vagy esetleg egy a terveitől alacsonyabban lévő összegért multi year deal...
Nekem kvázi mindegy, h Ő vagy Perry jön, de egyikük kellene

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Zach Brown-ról már a Dolphins is lemondott, úgy tűnik mi maradtunk akik komolyabban érdeklődtek iránta.