Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 655
Deyell miért félsz Las Vegastól? Elolvastam a hozzászólásaidat (örülök neki, hogy lehet és tudok veled vitázni - végre ezen a fórumon is zajlik az élet 😊 ) de nem értem.
Ha szar a csapat akkor mindenhol szar. Így is úgy is nagyobb arányban a liga tartja el a csapatot - nyilván sehol sem az a cél, hogy egy csapat örökre rossz legyen.
Az a különbség, hogy itt nagyobb a kemény szurkolói mag mint máshol! De ez gazdaságilag nem mérvadó szerintem. Mert nem millió emberekről van szó hanem pár ezerről akik akkor is elmennek a meccsre ha béndzsa a csapat. .
TST
pedig elég bőven kifejtettem, hogy miért. elsősorban azért, mert véleményem szerint a Vegasba költözés a hazai pálya előnyének teljes elvesztésével járna. azt is megkockáztatom, hogy nagyobb támogatást kap majd a Raiders a szurkolóktól egy Los Angeles-i meccsen a Chargers ellen, mint Las Vegasban a sok turista előtt. ne legyen igazam.

choose life
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Tény, hogy unfair a szurkolókkal szemben de James király mikor elhagyta Clevelandet volt mezégetés, köpködés meg sábáládábálá! Mindenféle Woodoo szertartást tartottak azt mikor visszajött beadták a népnek, hogy "hazatért" azt minden el volt nézve.
Anno mikor a Raiders is visszajött nem emlékszem, hogy nagy ellenkezés lett volna a helyieknél.

Az a különbség, hogy itt nagyobb a kemény szurkolói mag mint máshol! De ez gazdaságilag nem mérvadó szerintem. Mert nem millió emberekről van szó hanem pár ezerről akik akkor is elmennek a meccsre ha béndzsa a csapat. .

Visszatérve a gondolatmenetemhez ma már van internet. Azon felül, hogy a legjobban az amerikai állampolgárok tudják támogatni a csapatot és a ligát a vásárlásaikkal már itthon sem az Amerikában élő nagybácsitól kap az ember bármilyen hűtőmágnest/sapkát/kacatot stb. Szépen felmész az nfl.com-ra és megveszed ami neked kell (rosszabb/csóribb esetben Aliról), megvásárolod a Game Pass-t MO-n, Dél-Afrikában de még holmi sz@ros Turkesztánban is tudod támogatni így a csapatot.

A turisták remélhetőleg meg eljönnek a meccsre és ha marad valami az oaklandi hangulatból akkor jó lenne ha vad idegen embereket is megfogna a csapat miliője. Aztán vigyék haza és építsék a Raider Nation-t bárhonnan is jöjjenek a világból.
Mi is elkezdtük szeretni valamiért ezt a csapatot. Most nagyobb esély lesz rá MEGINT, hogy mások is megszeressék. A hitvány béna divatszurkolók meg úgyis leperegnek! 😉

Mark Davis meg innen a kicsi Pécsről nézve (na most elárultam hova valósi vagyok tyűűű) nagyon normálisnak tűnik. Én nagyon jó tulajnak tartom. Végre nem az van, hogy a apa pici fia - a maga 62 évével - megörökli a vagyont és elkótyavetyéli. Úgy látom, hogy fontos neki a csapat és mindent megtesz azért, hogy a csapatnak jó legyen.
TST
James egy túlértékelt, hűtlen bohóc; ezen az összevásárolt díjai sem segítenek. Amugy kíváncsi lennék a Heat- Cavs bevételek alakulására az elmúlt években.
A hűséges szurkolók persze megmaradnak, csak épp lehet meccsre nem jutnak ki amikor elkezdik a jegyeket hotelekben osztogatni; ami meg megmarad duplájáért értékesíteni.
Biztos nem én leszek az egyetlen aki az életben fel nem vesz LV Raiders cuccot, bàr ezt meg pont leszarja mindenki amíg a divatdrukkerek jönnek dögivel. Viszont ez is leül majd mint a hype pàr éven belül.
Az sem kizàrt szerintem, hogy öt év múlva jó pénzért új tulaj jön, akkor aztán tucatcsapat lesz ez is.
Ha már így alakult legalább a csapat legyen nyerő!!!
gaben
Pont erre mondom, hogy nem Las Vegas Raiders, hanem Raiders, ez a csapat neve, nem változik semmi, csak a helyszín. Egy mezen nem fogod látni, hogy ez most melyik város csapata, hanem csak azt hogy ez a Raiders.
Mondjuk igazából én valóban attól félek, hogy az öltözőben is lesznek ilyen viták, hogy egyesek bizony szeretnének maradni Oakland-ban, másoknak mindegy, harmadiknak meg pont Las Vegas a jó. Ebből ellentétek lesznek és ezek bizony meg fognak látszani a teljesítményben, akarva akaratlanul. Nekem ez a legnagyobb félelmem.

A gazdasági részétől nem félek, mert igazából már nem csak a nézőszám az amiből a lóvé jön, hanem a merchandising eladások, reklámbevételek, amelyek ugrásszerűen meg fognak nőni. A nézőszámmal sem lesz gond szerintem egyébként. A hangulat lehet más lesz, mint ami eddig volt, de ez sajnos elkerülhetetlen.

Nekem felemás érzéseim vannak próbálom magamban összefoglalni az előnyöket és a hátrányokat, de nagyon sok olyan tényező van, amit nem lehet megítélni, hogy milyen hatása lesz, így majd az idő bizonyítja a létjogosultságát ennek a döntésnek.
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 118 — Deion Sanders for president!
Tény, hogy unfair a szurkolókkal szemben de James király mikor elhagyta Clevelandet volt mezégetés, köpködés meg sábáládábálá! Mindenféle Woodoo szertartást tartottak azt mikor visszajött beadták a népnek, hogy "hazatért" azt minden el volt nézve.
Anno mikor a Raiders is visszajött nem emlékszem, hogy nagy ellenkezés lett volna a helyieknél.

Az a különbség, hogy itt nagyobb a kemény szurkolói mag mint máshol! De ez gazdaságilag nem mérvadó szerintem. Mert nem millió emberekről van szó hanem pár ezerről akik akkor is elmennek a meccsre ha béndzsa a csapat. .

Visszatérve a gondolatmenetemhez ma már van internet. Azon felül, hogy a legjobban az amerikai állampolgárok tudják támogatni a csapatot és a ligát a vásárlásaikkal már itthon sem az Amerikában élő nagybácsitól kap az ember bármilyen hűtőmágnest/sapkát/kacatot stb. Szépen felmész az nfl.com-ra és megveszed ami neked kell (rosszabb/csóribb esetben Aliról), megvásárolod a Game Pass-t MO-n, Dél-Afrikában de még holmi sz@ros Turkesztánban is tudod támogatni így a csapatot.

A turisták remélhetőleg meg eljönnek a meccsre és ha marad valami az oaklandi hangulatból akkor jó lenne ha vad idegen embereket is megfogna a csapat miliője. Aztán vigyék haza és építsék a Raider Nation-t bárhonnan is jöjjenek a világból.
Mi is elkezdtük szeretni valamiért ezt a csapatot. Most nagyobb esély lesz rá MEGINT, hogy mások is megszeressék. A hitvány béna divatszurkolók meg úgyis leperegnek! 😉

Mark Davis meg innen a kicsi Pécsről nézve (na most elárultam hova valósi vagyok tyűűű) nagyon normálisnak tűnik. Én nagyon jó tulajnak tartom. Végre nem az van, hogy a apa pici fia - a maga 62 évével - megörökli a vagyont és elkótyavetyéli. Úgy látom, hogy fontos neki a csapat és mindent megtesz azért, hogy a csapatnak jó legyen.
TST
James egy túlértékelt, hűtlen bohóc; ezen az összevásárolt díjai sem segítenek. Amugy kíváncsi lennék a Heat- Cavs bevételek alakulására az elmúlt években.
A hűséges szurkolók persze megmaradnak, csak épp lehet meccsre nem jutnak ki amikor elkezdik a jegyeket hotelekben osztogatni; ami meg megmarad duplájáért értékesíteni.
Biztos nem én leszek az egyetlen aki az életben fel nem vesz LV Raiders cuccot, bàr ezt meg pont leszarja mindenki amíg a divatdrukkerek jönnek dögivel. Viszont ez is leül majd mint a hype pàr éven belül.
Az sem kizàrt szerintem, hogy öt év múlva jó pénzért új tulaj jön, akkor aztán tucatcsapat lesz ez is.
Ha már így alakult legalább a csapat legyen nyerő!!!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Olvasom a kinti postokat meg az itt leírtakat van amivel egyet értek és van amivel nem tudok (MÉG) azonosulni.
nyilván kijár már nekünk is egy színvonalas stadion, a polginéni sem egy korrektség mintaképe, de ő csak egy szaros politikus és lehet SF-i. Azt is gondolom, hogy érthető a szurkolók csalódottsága, ez több mint sport-sportcsapat, ez azt identitásuk része amit elvettek tőlük. Amit kellett azt megtették,kitartottak a "legkutyább" (ÉN IS) időkben és bíztak a pozitív jövőben, ott voltak mindig és most vége. A Baltimore Coltsról van egy ESPN film, hogy mit okozott a várossal az emberekkel az összetartozással, az ön meghatározással a csapat elvesztése, Nézzétek meg (ha még nem láttátok), ezzel az érzéssel azonosul az aki nem full happy jelenleg. És ez az érzés (negatív) párosul a másik oldal LV boldogságával ez egyszerre feszül egymásnak. Temetés és születés egyszerre, nekem ez most nem okoz boldogságot, pedig nem változott a lojalitásom, SILVER&BLACK
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Bár a Bishop Gorman stadionja nem tudom hány néző befogadására alkalmas, de maga az egész létesítmény, tény, hogy elég jól néz ki és modern.
Bruce
5000 férőhelyes.
empty taxi
igen, emiatt kit irreleváns egy nfl csapat számára.
braxa88
Persze hogy az. De az UNLV stadionja nem lenne irreleváns. De a döntés egyelőre az, hogy még két évig maradunk Oakland-ben, aztán már az új stadionban fogunk játszani LV-ben.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Bár a Bishop Gorman stadionja nem tudom hány néző befogadására alkalmas, de maga az egész létesítmény, tény, hogy elég jól néz ki és modern.
Bruce
5000 férőhelyes.
empty taxi
igen, emiatt kit irreleváns egy nfl csapat számára.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Bár a Bishop Gorman stadionja nem tudom hány néző befogadására alkalmas, de maga az egész létesítmény, tény, hogy elég jól néz ki és modern.
Bruce
5000 férőhelyes.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Fun Fact:
Mark Davis registered  LasVegasRaiders.com on December 25, 1998.

Akkor még javában Al Davis volt az úr széles e világban és alig költöztünk vissza LA-ből! 😊
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Mikor történik meg a konkrét költözés? Mar 2017ben Las Vegasban játsszanak?
braxa88
2019 talán
Surda
Hát kivancsi vagyok akkor az oaklandi szurkolókra mit művelnek majdf, lesz e teltház, normalis drukkolas, stb
Sztem ha költözés van akkor rögtön, még ha szar stadionban is mint a chargers
braxa88
azért keress majd rá, hogy a helyi powerhouse high school csapat, a Bishop Gorman milyen körülmények között játszik (pálya, edzőközpont, öltöző, stb.)

de a UNLV stadionja se olyan kicsi, 35,500 férőhelyes
baggio
szép meg minden de NFLre mind édeskevés, főleg a gimi stadionját nem értem mire fel hoztad ide. ez NFL, 60+ezres stadion a minimum.
braxa88
Azért hozhatta fel, mert azt írtad, hogy még ha szar stadionban is mint a Chargers, de költözzön a Raiders azonnal. Az UNLV stadionja és a Bishop Gorman stadionja is jobb mint az a stadion, amiben a Chargers fog játszani jövőre. Bár a Bishop Gorman stadionja nem tudom hány néző befogadására alkalmas, de maga az egész létesítmény, tény, hogy elég jól néz ki és modern.
több mint 7 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Tény, hogy unfair a szurkolókkal szemben de James király mikor elhagyta Clevelandet volt mezégetés, köpködés meg sábáládábálá! Mindenféle Woodoo szertartást tartottak azt mikor visszajött beadták a népnek, hogy "hazatért" azt minden el volt nézve.
Anno mikor a Raiders is visszajött nem emlékszem, hogy nagy ellenkezés lett volna a helyieknél.

Deyell miért félsz Las Vegastól? Elolvastam a hozzászólásaidat (örülök neki, hogy lehet és tudok veled vitázni - végre ezen a fórumon is zajlik az élet 😊 ) de nem értem.
Ha szar a csapat akkor mindenhol szar. Így is úgy is nagyobb arányban a liga tartja el a csapatot - nyilván sehol sem az a cél, hogy egy csapat örökre rossz legyen.
Az a különbség, hogy itt nagyobb a kemény szurkolói mag mint máshol! De ez gazdaságilag nem mérvadó szerintem. Mert nem millió emberekről van szó hanem pár ezerről akik akkor is elmennek a meccsre ha béndzsa a csapat. .

Visszatérve a gondolatmenetemhez ma már van internet. Azon felül, hogy a legjobban az amerikai állampolgárok tudják támogatni a csapatot és a ligát a vásárlásaikkal már itthon sem az Amerikában élő nagybácsitól kap az ember bármilyen hűtőmágnest/sapkát/kacatot stb. Szépen felmész az nfl.com-ra és megveszed ami neked kell (rosszabb/csóribb esetben Aliról), megvásárolod a Game Pass-t MO-n, Dél-Afrikában de még holmi sz@ros Turkesztánban is tudod támogatni így a csapatot.
A turisták remélhetőleg meg eljönnek a meccsre és ha marad valami az oaklandi hangulatból akkor jó lenne ha vad idegen embereket is megfogna a csapat miliője. Aztán vigyék haza és építsék a Raider Nation-t bárhonnan is jöjjenek a világból.
Mi is elkezdtük szeretni valamiért ezt a csapatot. Most nagyobb esély lesz rá MEGINT, hogy mások is megszeressék. A hitvány béna divatszurkolók meg úgyis leperegnek! 😉

Mark Davis meg innen a kicsi Pécsről nézve (na most elárultam hova valósi vagyok tyűűű) nagyon normálisnak tűnik. Én nagyon jó tulajnak tartom. Végre nem az van, hogy a apa pici fia - a maga 62 évével - megörökli a vagyont és elkótyavetyéli. Úgy látom, hogy fontos neki a csapat és mindent megtesz azért, hogy a csapatnak jó legyen.
Higgadt, céltudatos és az általa kinevezett szakembereket hagyja dolgozni. Bizonyos értelemben ellentétes a temperamentuma az apjával szemben de ez nem feltétlenül baj.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Mikor történik meg a konkrét költözés? Mar 2017ben Las Vegasban játsszanak?
braxa88
2019 talán
Surda
Hát kivancsi vagyok akkor az oaklandi szurkolókra mit művelnek majdf, lesz e teltház, normalis drukkolas, stb
Sztem ha költözés van akkor rögtön, még ha szar stadionban is mint a chargers
braxa88
azért keress majd rá, hogy a helyi powerhouse high school csapat, a Bishop Gorman milyen körülmények között játszik (pálya, edzőközpont, öltöző, stb.)

de a UNLV stadionja se olyan kicsi, 35,500 férőhelyes
baggio
szép meg minden de NFLre mind édeskevés, főleg a gimi stadionját nem értem mire fel hoztad ide. ez NFL, 60+ezres stadion a minimum.
több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 655
Deyell alapvetően egyet szoktunk érteni a különböző elemzések során DE most nem értelek! Teljesen osztom Bruce és Tst hsz-ei alapján kialakult nézeteket. Én is ősidők óta szeretem ezt a csapatot és én is oaklandi csapatként ismertem meg és rögzült alakult ki a megszokás. Mindig úgy gondoltam hogy ha egyszer költözünk akkor Max vissza LA-be a nagyobb piacra gangsztazni mint anno 😁. Amikor tavaly felröppent ugy voltam vele hogy vagy mi megyünk vagy maradjunk oak-ban de kozoskodesrol hallani se akartam. Azok nem mi vagyunk.... De azok se akik behodolnak es cipőt nyalnak egy városvezetesnek akik nem hogy nem tettek semmit az elmúlt években hanem konkrétan csak nehezítették a létünk. Ha könyvelés oldalról nézzük us így van hisz nem egy vagy két évnyi közpénz atcsoportisitasrol van szó ami kivitelezhetetlen mert mas célokra kell pl tanítás stb. A colliseum mar 10eve is oreg volt Ennyi idő alatt pedig lehetett volna alkotni valamit. Értem én hogy benned is ott a megszokás hogy így ismerted meg stb DE nem tudom hova tenni azt a mondatod hogy MD adta volna el csak hogy naradhassunk... Al alapította a csapatot amit a fia átvett. Kérdem én egy pénzes a csapathoz semmilyen módon nem kötődő profit orientált üzletember lasd pl Kroenke vagy hogy hívják mennyivel lenne jobb? Mennyivel lenne igaz Oak? Arrrol nem beszélve hogy Al már egyszer megmutatta higy ez a csapat nem egy város ez egy Franchise ami mindig keményen küzd és büszkén viseli az Ezüst fekete színeit mindegy hogy oak la vagy lv van előtte. Arra is van példa hogy "kis" piacon is lehet sikeres és szeretett csapatként megleni es Ok Green bayt kivehetjuk ez a tézis még akkor is megállja a helyét. Arról már nem is beszélve hogy nyilván nem minden oak szurkolonak lesz pénze követni utazni de faxom pont attol Black hole a Black Hole pont attol nem szurkoló a Raiders szurkoló hanem egy kib*aszott Nation hogy ha kő kővön nem.marad is a csapat oldalán áll. Arról már nem is beszélve hogy ott is látják az emberek az elmult évek semmit teveset a varosvezetesnek ergo ha költözés lesz és hibaztatnak valakit az nem a csapat lesz!! Ami meg LV-t illeti és a légkörét nem kell pont a varosban lakni lehet a környékén is a játékosoknak plusz mostanra van egyfajta olyan beallitotsagu játékos allomanyunk akiben meglehet bízni ilyen szempontból is. Már évek óta nem a ketartoztatasokrol es balhekrol hires a csapat. Anno be is raktam ide egy grafikont egy cikkből hogy pl a steelersbol messze tobb embert csuknak le mar x éve
Cubehead
ahogy írod, ez a Raiders a Raiders marad, teljesen mindegy melyik városban lesz. és akkor is az maradna, ha már nem Mark Davis lenne a tulajdonos. ha az öreg Al lenne még a tulaj, akkor megérteném, hogy nem lehet opció a csapat eladása, mert ő a személyében jelentette a Raiderst. de Mark csak a nevében Davis, valójában semmi nincs meg benne, ami az apjában megvolt (ez nem feltétlenül baj). az öreg Al sosem engedte volna például, hogy Londonban vagy Mexikóvárosban rendezzen hazai meccseket a csapat, mert neki a győzelem volt az első számú prioritás, és ha kellett, a ligával is összebalhézott emiatt. ugyanúgy teljesen megváltozott a csapat profilja, most már balhés alakok helyett csak jófiúk játszanak nálunk, illetve a korábbi 40 yardos sprintbajnokok helyett a liga egyik leglassabb csapata lettünk. egyik sem baj, nem azért mondom, mert újra DHB-eket meg Rolandokat szeretnék látni az első körben, csak ez a Raiders már nem az a Raiders. én nem vágnék eret, ha Mark eladná a csapatot, főleg akkor, ha ezzel maradnának Kaliforniában, ahova tartoznak. de azt elismerem, hogy Reggie kinevezésével és azzal, hogy hagyta őt dolgozni, jót húzott. de a Las Vegasba költözéssel kapcsolatban szkeptikus vagyok, üzleti és sportszakmai szempontból egyaránt. írod, hogy kis piacon is lehet sikeresnek lenni, de a Las Vegas a sajátosságainak köszönhetően teljesen speciális piac, nem lehet hozzá hasonlítani sem Green Bayt, sem New Orleanst, ahogy írtam korábban. nem beszélve a szurkolókról, akik nem azt érdemlik, hogy a 13 év szopás után amikor végre van egy jó szezon, már lécel is le a csapat. de hát a szurkolókkal nem foglalkozik senki, ezt már megszoktam más sportokból is.

choose life
több mint 7 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 953 — no es importante
Mikor történik meg a konkrét költözés? Mar 2017ben Las Vegasban játsszanak?
braxa88
2019 talán
Surda
Hát kivancsi vagyok akkor az oaklandi szurkolókra mit művelnek majdf, lesz e teltház, normalis drukkolas, stb
Sztem ha költözés van akkor rögtön, még ha szar stadionban is mint a chargers
braxa88
azért keress majd rá, hogy a helyi powerhouse high school csapat, a Bishop Gorman milyen körülmények között játszik (pálya, edzőközpont, öltöző, stb.)

de a UNLV stadionja se olyan kicsi, 35,500 férőhelyes


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 723
 www.silverandblackpride.com/2017/3/27/15078146/mark-davis-describes-moment-he-turned-away-from-oakland-and-toward-las-vegas

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Deyell alapvetően egyet szoktunk érteni a különböző elemzések során DE most nem értelek! Teljesen osztom Bruce és Tst hsz-ei alapján kialakult nézeteket. Én is ősidők óta szeretem ezt a csapatot és én is oaklandi csapatként ismertem meg és rögzült alakult ki a megszokás. Mindig úgy gondoltam hogy ha egyszer költözünk akkor Max vissza LA-be a nagyobb piacra gangsztazni mint anno 😁. Amikor tavaly felröppent ugy voltam vele hogy vagy mi megyünk vagy maradjunk oak-ban de kozoskodesrol hallani se akartam. Azok nem mi vagyunk.... De azok se akik behodolnak es cipőt nyalnak egy városvezetesnek akik nem hogy nem tettek semmit az elmúlt években hanem konkrétan csak nehezítették a létünk. Ha könyvelés oldalról nézzük us így van hisz nem egy vagy két évnyi közpénz atcsoportisitasrol van szó ami kivitelezhetetlen mert mas célokra kell pl tanítás stb. A colliseum mar 10eve is oreg volt Ennyi idő alatt pedig lehetett volna alkotni valamit. Értem én hogy benned is ott a megszokás hogy így ismerted meg stb DE nem tudom hova tenni azt a mondatod hogy MD adta volna el csak hogy naradhassunk... Al alapította a csapatot amit a fia átvett. Kérdem én egy pénzes a csapathoz semmilyen módon nem kötődő profit orientált üzletember lasd pl Kroenke vagy hogy hívják mennyivel lenne jobb? Mennyivel lenne igaz Oak? Arrrol nem beszélve hogy Al már egyszer megmutatta higy ez a csapat nem egy város ez egy Franchise ami mindig keményen küzd és büszkén viseli az Ezüst fekete színeit mindegy hogy oak la vagy lv van előtte. Arra is van példa hogy "kis" piacon is lehet sikeres és szeretett csapatként megleni es Ok Green bayt kivehetjuk ez a tézis még akkor is megállja a helyét. Arról már nem is beszélve hogy nyilván nem minden oak szurkolonak lesz pénze követni utazni de faxom pont attol Black hole a Black Hole pont attol nem szurkoló a Raiders szurkoló hanem egy kib*aszott Nation hogy ha kő kővön nem.marad is a csapat oldalán áll. Arról már nem is beszélve hogy ott is látják az emberek az elmult évek semmit teveset a varosvezetesnek ergo ha költözés lesz és hibaztatnak valakit az nem a csapat lesz!! Ami meg LV-t illeti és a légkörét nem kell pont a varosban lakni lehet a környékén is a játékosoknak plusz mostanra van egyfajta olyan beallitotsagu játékos allomanyunk akiben meglehet bízni ilyen szempontból is. Már évek óta nem a ketartoztatasokrol es balhekrol hires a csapat. Anno be is raktam ide egy grafikont egy cikkből hogy pl a steelersbol messze tobb embert csuknak le mar x éve



több mint 7 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Pont ezt akartam írni... Igazi géniusz ez a csaj. A városvezetést kell hibáztatni és nem a csapatokat mert "elhagyják" a szurkolóikat. Már csak az Athletics vár a sorára aztán lincselés lesz a városháza előtt!
3-ból nullázni korrekt lenne! 😀

Szerkesztette: TST
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Most néztem, hogy a Warriors is elmegy a városból, igaz ők csak Friscoba. Remek mestertervet eszelt ki ez a Libby :-o
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/PriscoCBS/status/846426282430750720

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
7-8. osztályos koromban kerültem először kapcsolatba a Raiderssel egy baseball sapka által, amin lóbaszó betűkkel volt fekete alapon az LA felírat, alatta pedig a Raiders, aztán amikor már elkezdtem követni a csapatot évekkel később, akkor már Oakland városában. Akkoriban vettem egy másik baseball sapkát, amin csak a csapat jele volt látható. Ez utóbbi, ha még meg lenne, akkor még évekig aktuális lenne!

Ezzel csak azt akartam leírni, hogy csak a Raiders számít és semmi más! Once a Raider, always a Raider!
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
 twitter.com/RichGannon12/status/846446042346328065
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Mondjuk nekünk innen szerintem tök mindegy hogy melyik városban van a csapat. De ha ez káros hatással van a csapat teljesítményére akkor igenis fontos. Remélhetőleg nem lesz széthúzás az öltözőben emiatt, mert az már érdekes lesz nekünk magyar szurkolóknak is.

A másik része, hogy most tényleg elkezdett kapkodni a város, mert érezték hogy baj van. Az ilyen munkát én nagyon nem szeretem. Akkor kellett volna csinálni valamit, amikor még nem merült fel a költözés gondolata a csapatban, mondjuk pl. 8-10 évvel ezelőtt (ja hogy akkor éppen nem ment a csapatnak?), már akkor az egyik legelavultabb stadionunk volt és simán be lehetett volna újítani egy kisebb stadiont, ami az akkori nézőszámainkhoz megfelelő lett volna. Az A's-nek meg megmaradt volna a Colisseum aztán jóéccakát. A tavalyi év előtt is ott lebegett damoklész kardjaként a költözésünk, csak akkor éppen nem jött össze. Ha akart volna a város valamit, akkor is letehette volna az asztalra ezt a megoldását és akkor lehet hogy most lenne egy win-win szitu. De ne az utolsó pillanatban kezdjenek már lépéseket tenni, mert ez egy undorító dolog véleményem szerint.

Ami a lényeg számomra, hogy a csapat továbbra is jó teljesítményt nyújtson és továbbra is Raiders-nek hívják ugyanis én a csapatnak szurkolok és nem a városnak. Persze a városra is mindig jó szívvel gondolok, ugyanúgy mint LA-re is a Raiders miatt, most akkor Las Vegas lesz a következő város, amit megszeretek miattuk, bár már a Casino című film miatt amúgy is jó emlékeim vannak róla.

A hírek szerint egy évet majd UNLV stadionjában játszunk:  www.worldstadiums.com/stadium_pictures/north_america/united_states/nevada/las_vegas_sam_boyd1.jpg
De ez a dolog még nagyon képlékeny, lehet hogy 2 évet még Oakland-ben maradunk, aztán már a kész stadionba megyünk azonnal.

Mark Davis azt nyilatkozta, hogy a bérletes szurkolóknak, ha kérik, akkor visszatérítik a bérletek árát. Gondolom azért olyan sokan nem fognak élni a dologgal, max. hirtelen felindulásból, aztán megbánják!

Mi innen annyit tudunk tenni, hogy fohászkodunk, hogy ne okozzon a játékosoknál teljesítménybeli visszaesést a költözés híre és továbbra is a tavalyi úton menjünk tovább!

GO RAIDERS!
több mint 7 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Tehát még két szezonunk van SB győzelemmel búcsúzni a várostól.
A szurkolók megérdemelnék...
több mint 7 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Én sem adtam volna el a csapatot. Al forogna a sírjában!!!!

Én örülök neki.
Persze jobb lett volna maradni de úgy néz ki megyünk. Úgy látszik a történelem megismétli önmagát mint mindig.

Most itt lehet kardoskodni ellene és mellette de tök felesleges. A hardcore fan-ok beülnek a kocsiba azt eljönnek. Remélhetőleg.
A költözés pont jókor jön olyan szempontból, hogy remélhetőleg jól fog menni a csapatnak. LA-be is nyertek 1 SB-t szóval... Ha itt is sikerülne vagy legalább 4-5 évig jól játszani itt is kialakulhat egy ilyen szurkolói bázis (véleményem szerint) + még ha tölgyföldről is jönnek páran az már jó szerintem.
Amúgy meg anno Los Angeles városába is eljutottak az oaklandi szurkolók (ez nem tény mert fingom sincs csak csupán feltételezés 😊 )

Itt bandwagonozni meg ne kezdjünk el mert fél USA azért szerette anno a Raiders-t mert az NWA egy ikonná tette a csapatot önmaguk mellett és fordítva. Akkor anno nem bandwagon volt a sok nyommer (bőrszíntől függetlenül)? Dehogynem.

Pénzt adtak a stadionra.
Akarják, hogy ott legyen.
Hype van.
Jó játék van/remélhetőleg lesz is.
ALAPVETŐEN a csapatnak jót tesz? Szerintem igen.

Lehet, hogy ha lejár az új stadion joga visszamennek a Coliseum gyepére focizgatni amíg rájuk nem omlik! 😛

Oakland csóri város. Nincs pénze a stadionra stb. stb. Akkor Talán annak a Libby picsának kellett volna kilobbizni (hmm "Libby - lobbi" milyen vicces csak kár, hogy sz@rt sem ér most ez a két szó), hogy maradjon a csapat. Ki a politikus? Kinek kellene elintézni, hogy legyen faja városkassza ha már ekkora cégek mossák át a városon a termékeiket? Ki a polgi? Libby vagy Ti/Én? Persze itt a háttéremberekre is gondolok (városvezetés). Ha maradtak volna ki tudja milyen nyomiságokat talált volna ki (ahogy a bérleti díjjal is b@szakodott!!).
Nem tűnt túl fairnek ez a nő. Megbízhatatlan számomra. Nem tűnik jó üzletfélnek.

Anno már ezerszer mondtam. Játsszon jól a csapat a többi megoldódik!
Lesz új stadion, lesznek új nézők (persze valószínű sokat elvesztünk) de ez van. Az első a csapat. Al is mindig így gondolkodott! Nem szarozott LA-be vinni a csapatot. Most a fia befákkol megint és elviszi LV-be! Nagyon helyes! Bírom mikor van vér a pélóban! 😊

Jah és ha elengedhetetlen feltétel a költözés akkor csakis Las Vegas. Kifordulna a gyomrom ha azt kellene kimondanom pölö, hogy Albuquerque Raiders!!!

Szerkesztette: TST
több mint 7 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 299 — Jedi Master
Egy újabb topicot át lehet nevezni...sajnálom a költözést, mert szinte minden hazai szurkoló Oakland-ként ismerte meg és szerette a csapatot. Talán egyszer még visszaköltözik a csapat a szülővárosába, mint már egyszer LA-ből.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
 twitter.com/derekcarrqb/status/846431134531502080/photo/1