Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 117 — Deion Sanders for president!
Olvasom a híreket OAK városáról, hogy mennyire korrekt módon áll a csapathoz. A város vezetés és a piti bosszú-hadjáratára gondolok. Nem csodálom, hogy MD elsokallt velük. 10 év alatt semmit nem tettek le az asztalra, sőt! és most pitiánerednek. Tiszta gáz. Szegény városlakók :/ köcsög politikus banda (ott is) 800.000.- $ elmarad parkolós lóvé, istenem de pitiáner, pont most jöttek rá.
Szerettem volna hogy maradjunk, de tényleg a fejétől büdös a hal.
Surda
Ebbe úgy sem látunk bele. Lehet a csapat tartozik milliókkal és ha rendezték volna már lenne új stadion. Sajnos ebben a ligában sem a sport már az első hanem a pénz, a politika meg a feltűnősködés.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mondjuk fanspeaken alapból elég nehéz rossz draftot összehozni... 😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Mókoltam egyet a fanspeak-en...
Perry Riley Jr. visszaigazolását beterveztem, de Marshawn Lynch leigazolásával nem kalkuláltam.

Én egy ilyen drafttal eléggé ki lennék békülve. Ti?
Rolni
Davis és Davenport nálam is magasan van a listán, így nagyon jó választásnak tartom őket. Josh Jones nekem kicsit ismeretlen prospect, de utána olvasgattam és jó lehetne hozzánk, így nem lenne rossz választás.

Walker, Wilson, Topou, Clemens és Harvey-Clemons mind jó lenne, bár CB-t lehet előbb húznék, mint EDGE játékost, illetve Topou és H-C problémás arcnak tűnik, de a hetedik körben már Reggie is bőven bevállal ilyen arcokat.

több mint 7 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Mókoltam egyet a fanspeak-en:
Perry Riley Jr. visszaigazolását beterveztem, de Marshawn Lynch leigazolásával nem kalkuláltam.

24: R1P24
LB JARRAD DAVIS, FLORIDA
Davis remek atléta, jó játékos és ha a sérülések elkerülik jó kezdő LB lehet belőle és akár day 1 starter is lehet nálunk. A Riley, Jenkins, Davis, James 4-es nekem azért egész jó egységnek tűnne TC előtt.

56: R2P24
S JOSH JONES, NC STATE
Jones egy remek felépítésű és sebességű játékos. Mindkét S poszton van tapasztalata, akkorát üt, mint egy vonat szóval remek pár lenne Karl mellé. Reggie Nelson akár kezdheti is az évet, ha kell az átállásra idő Jones-nak, illetve 3 safety-s felállásokat is simán lehetne futtatni velük.

88: R3P24
OT JULIE'N DAVENPORT, BUCKNELL
Érdekes small school prospect, akinek a mérete és fizikai adottsága megvan az NFL-hez és ahhoz, hogy akár LT lehessen. Kérdés mennyire tudja a profiknál felvenni a fonalat és a harcot. Lenne egy éve simán Penn mögött és ha Gabe-et sikerült megtartani, akkor egy nagyon egységes és brutál interior segítené a munkáját. Alakul a hype körülötte, simán lehet, hogy nem lesz benn.

129: R4P22
EDGE DEMARCUS WALKER, FSU
Meglepődtem, hogy benn volt még, IRL sztem nem lesz, bár van bőven kérdőjel, így végülis összejöhet. Nem hiszem, hogy edge player lenne nálunk, de Autry helyét átvehetné idővel, mint back up base-ben és belül könnyű csomagoknál Edwards mögött.

168: R5P24
CB HOWARD WILSON, HOUSTON
Nem mondom el minden picknél már, hogy lehet simán nem lesz benn...ha elérhető megérne szerintem egy próbát, mert mérete és atletikussága megvan hozzánk. Lenne ideje erősödni és tanulni Smith és Amerson mögött, aztán kiderül, hogy depth vagy esetleg kezdő is lehet-e belőle idővel.

208: R6P24
RB COREY CLEMENT, WISCONSIN
A Törpék mellé, mögé jól passzolna erőfutónak középső és rövid yardos futásokhoz.

242: R7P24
DL JOSH TUPOU, COLORADO
Masszív NT prospect, aki Williams és\vagy Jelly utóda lehet Latham mellett belül.

244: R7P26
S JOSH HARVEY-CLEMONS, LOUISVILLE
Brutál méretű S prospect, aki ha csak ST-ben be tud segíteni Trawick helyén már jók lennénk. Kis szerencsével McGill helyére is odaérne SS back up posztra.

Én egy ilyen drafttal eléggé ki lennék békülve. Ti?
Rolni
én azért korábban hoznék futót,,de amúgy jól hangzik...
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Mókoltam egyet a fanspeak-en:
Perry Riley Jr. visszaigazolását beterveztem, de Marshawn Lynch leigazolásával nem kalkuláltam.

24: R1P24
LB JARRAD DAVIS, FLORIDA
Davis remek atléta, jó játékos és ha a sérülések elkerülik jó kezdő LB lehet belőle és akár day 1 starter is lehet nálunk. A Riley, Jenkins, Davis, James 4-es nekem azért egész jó egységnek tűnne TC előtt.

56: R2P24
S JOSH JONES, NC STATE
Jones egy remek felépítésű és sebességű játékos. Mindkét S poszton van tapasztalata, akkorát üt, mint egy vonat szóval remek pár lenne Karl mellé. Reggie Nelson akár kezdheti is az évet, ha kell az átállásra idő Jones-nak, illetve 3 safety-s felállásokat is simán lehetne futtatni velük.

88: R3P24
OT JULIE'N DAVENPORT, BUCKNELL
Érdekes small school prospect, akinek a mérete és fizikai adottsága megvan az NFL-hez és ahhoz, hogy akár LT lehessen. Kérdés mennyire tudja a profiknál felvenni a fonalat és a harcot. Lenne egy éve simán Penn mögött és ha Gabe-et sikerült megtartani, akkor egy nagyon egységes és brutál interior segítené a munkáját. Alakul a hype körülötte, simán lehet, hogy nem lesz benn.

129: R4P22
EDGE DEMARCUS WALKER, FSU
Meglepődtem, hogy benn volt még, IRL sztem nem lesz, bár van bőven kérdőjel, így végülis összejöhet. Nem hiszem, hogy edge player lenne nálunk, de Autry helyét átvehetné idővel, mint back up base-ben és belül könnyű csomagoknál Edwards mögött.

168: R5P24
CB HOWARD WILSON, HOUSTON
Nem mondom el minden picknél már, hogy lehet simán nem lesz benn...ha elérhető megérne szerintem egy próbát, mert mérete és atletikussága megvan hozzánk. Lenne ideje erősödni és tanulni Smith és Amerson mögött, aztán kiderül, hogy depth vagy esetleg kezdő is lehet-e belőle idővel.

208: R6P24
RB COREY CLEMENT, WISCONSIN
A Törpék mellé, mögé jól passzolna erőfutónak középső és rövid yardos futásokhoz.

242: R7P24
DL JOSH TUPOU, COLORADO
Masszív NT prospect, aki Williams és\vagy Jelly utóda lehet Latham mellett belül.

244: R7P26
S JOSH HARVEY-CLEMONS, LOUISVILLE
Brutál méretű S prospect, aki ha csak ST-ben be tud segíteni Trawick helyén már jók lennénk. Kis szerencsével McGill helyére is odaérne SS back up posztra.

Én egy ilyen drafttal eléggé ki lennék békülve. Ti?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Olvasom a híreket OAK városáról, hogy mennyire korrekt módon áll a csapathoz. A város vezetés és a piti bosszú-hadjáratára gondolok. Nem csodálom, hogy MD elsokallt velük. 10 év alatt semmit nem tettek le az asztalra, sőt! és most pitiánerednek. Tiszta gáz. Szegény városlakók :/ köcsög politikus banda (ott is) 800.000.- $ elmarad parkolós lóvé, istenem de pitiáner, pont most jöttek rá.
Szerettem volna hogy maradjunk, de tényleg a fejétől büdös a hal.
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 588 — Invisible man
😊
 bowl.hu/forum/alairasok/kirakat/1626476


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 www.fanragsports.com/nfl/raiders/why-defensive-tackle-isnt-a-big-need-for-the-raiders/

Szerintem egész jó kis cikk és a véleményem nekem is hasonló. Egy brutál MLB-vel ez a def. fal csodákra lenne képes.
Bruce
Most akartam betenni. Eleg hasonloan latom a helyzetet, le is irtam az elemzomben. Kicsit mondjuk fazok a nagy bizalom miatt, mert csunyan foldre ulhetunk, ha Mario ujra megserul es/vagy nem fejlodnek a tobbiek, de az, h nem erkezett FA egyaltalan DT posztra sztem azt mutatja, h a staff bizik a meglevo sracokba.
Varok egy DT/DE-t kozepso, kesoi korokben es egy NT-t leginkabb UDFA korbol, de korai picket nem.

Lynch elvileg azt adta a tudtara a csapatnak, h kesz visszaterni a focihoz, ha nalunk jatszhat. Seattle elengedi vagy vmi tradet ut velunk nyelbe. Trade vszeg vmi kesei pick swap lehet, de a szerzodeserol is meg kell azert meg egyezni.

Aztan ott ez a mostani cirkusz, h eloturtak azt, h 4 evnyi elmaradasunk van parkolo fizetessel es nem maradhatunk Oaklandben, ha azt nem fizetjuk ki.

Lynch jonne akkor is, ha San Antonioban vagy mashol jatszunk 1-2 szezont Vegas elott, mert Oakland varos kihajit? Nem hiszem...

Sok meg a kerdes...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 293 — capitaine du château de Vienne 1487
Seahawks have indeed granted Raiders permission to speak to Marshawn Lynch. Question is whether Seahawks will insist on a trade.

Na emmá hír!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 117 — Deion Sanders for president!
Elviekben, bár még nem erősítették meg, de BeastMode a Raiders practice facility-jében van.
Bruce
Előbb-utóbb csak lead egy interjút!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
 www.fanragsports.com/nfl/raiders/why-defensive-tackle-isnt-a-big-need-for-the-raiders/

Szerintem egész jó kis cikk és a véleményem nekem is hasonló. Egy brutál MLB-vel ez a def. fal csodákra lenne képes.
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Elviekben, bár még nem erősítették meg, de BeastMode a Raiders practice facility-jében van.
Bruce
Többen átvették a hírt, de különösebb háttértartalmat még senki sem tudott mögé tenni. Amúgy érdekességképpen, az idén a Coltsból visszavonult Pat McAffe dobta fel a hírt.

Amúgy Bill Williamson szerint a látogatás a Seahawks engedélyével történt.

Közben egy kis draft:

Látogatóba érkezik Ishmael Zamora, WR, Baylor, akit draft végi/UDFA prospect. 6-3/220 mérettel rendelkezik, mondhatni Holmes utód lehet.

Összefoglalva az alábbi játékosokat néztük meg a walterfootball szerint:

Quincy Adeboyejo, WR, Ole Miss (PRO)
Jake Butt, TE, Michigan (PRO)
Jonathan Calvin, DE, Mississippi State (PRI)
Dalvin Cook, RB, Florida State (COM)
Zach Cunningham, OLB/ILB, Vanderbilt (COM)
Julie'n Davenport, OT, Bucknell (WOR)
Rudy Ford, S, Auburn (SR)
Wayne Gallman, RB, Clemson (COM)
Tanoh Kpassagnon, DE/3-4DE, Villanova (COM)
Christian McCaffrey, RB, Stanford (COM)
Raekwon McMillan, ILB, Ohio State (PRI)
Joe Mixon, RB, Oklahoma (LOC)
Brad Seaton^, OT, Villanova (PRO, WOR)
Mike Williams, WR, Clemson (COM)

több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Elviekben, bár még nem erősítették meg, de BeastMode a Raiders practice facility-jében van.
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Én se várnék 2. körig LB-vel, mert mivan, ha hoppon maradunk.
Foster, Reddick, Davis, Cunningham, McMillan ötösből kellene valaki. Max egy kis hátra trade benne lehet, ha többen is eljutnak 1\24ig, de fontos lenne egy valóban jó prospectet elhozni...

CB picket értem én, de nagyobb need a LB és kevésbé mély a poszt a drafton, szóval CB belefér később is...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 293 — capitaine du château de Vienne 1487
Eszondom 56ra senkise marad a négyből. McMilán sima elsőkörös Belicsek meg Butler is úgy kerülgeti, mint sikló a melegtojást. Szerintem magasan a legjobb instant playa.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
7. körös Raiders mock:

 www.rotoworld.com/articles/nfl/71047/71/nfl-draft-needs-raiders
deyell
Első kör nem annyira gyere be...
2., 3., 5. és 6. kör nagyon tetszene. 4. és 7. emészthető lenne, de én a 4.ben inkább S húznék.
Rolni
Az első körös CB pickkel engem is ki lehet kergetni a világból.
A második körben szerintem nem biztos hogy elérhető lesz Davis (szerintem magasabbra taksálják, mint McMillan-t és ott ő sem biztos hogy elérhető)
A harmadik körben Foreman sem lesz már bent sztem.
A többi kör meg már nem érdekes a szememben, mivel olyan kicsi a valószínűsége hogy használhatót húzunk, hogy gyakorlatilag mindegy, de egy S csak elkelne azért.
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
7. körös Raiders mock:

 www.rotoworld.com/articles/nfl/71047/71/nfl-draft-needs-raiders
deyell
Első kör nem annyira gyere be...
2., 3., 5. és 6. kör nagyon tetszene. 4. és 7. emészthető lenne, de én a 4.ben inkább S húznék.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 652
7. körös Raiders mock:

 www.rotoworld.com/articles/nfl/71047/71/nfl-draft-needs-raiders

choose life
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
még nem tettünk le Lynchről:
 oak.247sports.com/Bolt/Report-Raiders-focused-on-Marshawn-Lynch-not-Adrian-Peterson-52126464
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
megoldódni látszódik a kérdés:
Ian Rapoport‏Verified account @RapSheet 3m3 minutes ago
More
Source: The #Redskins have agreed to terms with FA LB Zach Brown, pending a physical. Big-name free agent off the market.
Rolni
Akkor úgy néz ki, hogy a fővárosban nagyobb "moneybag" fogadta. Sok sikert neki! Akkor remélhetőleg Riley lassan aláír és egy újonccal majd megoldják a belső LB feladatokat.
peterbadbone
Ian Rapoport ✔ @RapSheet
#Redskins LB Zach Brown signed a 1-year deal worth a maximum value of $4.65M, source said. $500k signing bonus. Not bad this late in FA.

Akkor ezek szerint mi még ennyit sem ajánlottunk neki és mi is egy éves szerződést akartunk neki adni. Úgy látszik nem bíztak benne Reggie-ék! 😊
Jöhet Perry Riley 😊
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
megoldódni látszódik a kérdés:
Ian Rapoport‏Verified account @RapSheet 3m3 minutes ago
More
Source: The #Redskins have agreed to terms with FA LB Zach Brown, pending a physical. Big-name free agent off the market.
Rolni
Akkor úgy néz ki, hogy a fővárosban nagyobb "moneybag" fogadta. Sok sikert neki! Akkor remélhetőleg Riley lassan aláír és egy újonccal majd megoldják a belső LB feladatokat.

több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 293 — capitaine du château de Vienne 1487
Ez a hal elúszott, marad Riley vagy Hodges.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
megoldódni látszódik a kérdés:
Ian Rapoport‏Verified account @RapSheet 3m3 minutes ago
More
Source: The #Redskins have agreed to terms with FA LB Zach Brown, pending a physical. Big-name free agent off the market.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Akkor huznak 100 utan faszanyost

több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 293 — capitaine du château de Vienne 1487
Szerintem Brown megkapta Reggie-től az ajánlatunkat, turnézhat amerre akar az nem fog már változni. Ha Ő végül máshova igazol, akkor jön majd Perry, mint B terv. Ezután pedig a drafton 1-3. körben érkezik még egy rookie és így a 2 veterán (Perry/Brown+Jenkins), pár fiatal (James, Ball, Heeney), valamint a rookie kell, hogy megoldja a MLB, WLB posztokat.
Rolni
Szóval Zach Brown is tud egyvalamit, mégpedig azt, hogy instant bevethető ILB top100ban összesen 4, azaz négy darab van - valszeg ki is szóródnak top50be. Tehát ha tik tutti biztosak vagytok, hogy a mindössze két odalevő pikkel az egyikkel telibetrafáljátok az egyiket, ám legyen lelketek rajta, persze a maradék 31 csapatban lesznek még jelentkezők. Különben Brown hiátusa a sérülések, igaz tavaly megúszta, de a Titsben bérlete volt a kórház minibuszára, nemhiába rakta ki LeBeau.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak