Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
6. kör: Ishmael Zamora, WR, Baylor
Egy magas WR kellett, akit amúgy is elhívtunk Oaklandbe egy kis személyes vizitre. Holmes örökségét megpróbálhatja átvenni.
peterbadbone
BB és a Saints meccs óta, előnyben részesítem a biztos kezű, alacsony súlypontú, fürge elkapókat.
Pari
Rayan Switzer sajnos már a 4. kör elején kiment,így buktam a slot WR draftot...

Amúgy simán el tudom képzelni, hogy a tavaly hozott UDFA WR-ek közül lesz valaki Holmes utódja. Szerintem Roberts marad a 3. a 4-5 meg Patterson és a Horton - Mickens duóból valaki.
peterbadbone
Én a Patterson igazolás óta, illetve a JDR, Downing nyilatkozatok óta azt érzem, hogy nem lesz WR draft.

CP kapcsán azt nyilatkozta mind a HC, mind az OC, hogy elkapóként is komolyan számolnak vele és igyekeznek majd a labdát a kezébe adni és helyzetbe hozni.
Mellette ott lesz még Roberts is, akit azért eléggé kedvel a stáb.
Érkezett Cook is, így több TE elkapás is várható.

Ezek, illetve a jelenlegi roster alapján azt gondolom, hogy nem érkezik elkapó.

Mire gondolok amikor a jelenlegi rostert említem?
-Van tuti első és második számú elkapónk Coop&Crabs
-Van CP személyében egy fegyverünk, aki 3 elkapós felállásokba többször szóhoz juthat
-Van Roberts személyében egy egész rutinos 3. számú elkapónk, aki azért nem rossz opció
-Van Holton személyében egy remek ST játékosunk, aki jó mérettel és remek sebességgel rendelkezik, valamint elég jó keze is van, csak nem jutott tavaly komolyabban szóhoz.
-Van Brent személyében egy magas elkapónk, aki ST-ben hasznos lehet és akár Holmes helyére is felléphet, ha tud erősödni eleget.
-Van Mickens személyében egy érdekes slot WR\returner prospectünk is, aki tavaly nem tudott roster posztot elcsípni és idén se lesz könnyebb dolga, mert Richard, CP és vszeg Carrie is előtte vannak ST, returner szempontból, de a lehetőség ott van azért benne is

Ezzel azt akarom mondani, hogy nem kell igazából a késői körösben WR-t húzni csak azért, hogy legyen prospectünk, mert azok azért vannak. Ha van egy valódi upgrade-re lehetőség, aki BPA is akkor lehet, de van annyi lyuk a védelembe, hogy én nyugodt szívvel kihagynám a WR posztot.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Demetrius Cherrytől (DT) megváltunk, tavaly érkezett év közben a gyakorlócsapatba.

Az alábbi menetrend lesz az előszezonban:


Week 1: at Arizona Cardinals

Week 2: vs. Los Angeles Rams

Week 3: at Dallas Cowboys

Week 4: vs. Seattle Seahawks

több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Beszélünk az érkezőkről, de ...
Matt McGloin Phili-be igazolt.
Voltak nagy pillanatai
Surda
Wentz és Foles mögé... nem az a hely ahol a kezdőért harcolhat. De ilyen ez a szakma. Sok sikert neki, én nagyon kedveltem.
peterbadbone
Azért HOU ellen nagy király volt!  youtu.be/tuFHwZUrnr8

Szerkesztette: Surda
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Beszélünk az érkezőkről, de ...
Matt McGloin Phili-be igazolt.
Voltak nagy pillanatai
Surda
Wentz és Foles mögé... nem az a hely ahol a kezdőért harcolhat. De ilyen ez a szakma. Sok sikert neki, én nagyon kedveltem.

több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Beszélünk az érkezőkről, de ...
Matt McGloin Phili-be igazolt.
Voltak nagy pillanatai
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Szerintem is jó draft lett ez így, bár nem tudom hogy Sidney Jones mikor ment volna ki, de ha nem őt húzod, akkor ki lett volna a választásod egyébként passzsiettetőként vagy LT-ként?
Bruce
2. körben mindenképp Safetyt akartam, így Marcus Williamset húztam volna és 3. körben jöhetett volna Julie'n Davenport vagy Tanoh Kpassagnon, Derek Rivers, de ugye elcsábultam a kedvenc CB miatt. A 3-ban annyira mentek a Safetyk, hogy nem mertem bent hagyni Evanst, így lemaradtam mind a 3 játékosról. A 4. körben bent volt még Qualls, Trey Hendrickson(DE) vagy Daeshon Hall(DE) utólag lehet már Hendricksont húznám Qualls helyett.

6. kör: Ishmael Zamora, WR, Baylor
Egy magas WR kellett, akit amúgy is elhívtunk Oaklandbe egy kis személyes vizitre. Holmes örökségét megpróbálhatja átvenni.
peterbadbone
BB és a Saints meccs óta, előnyben részesítem a biztos kezű, alacsony súlypontú, fürge elkapókat.
Pari
Rayan Switzer sajnos már a 4. kör elején kiment,így buktam a slot WR draftot...

Amúgy simán el tudom képzelni, hogy a tavaly hozott UDFA WR-ek közül lesz valaki Holmes utódja. Szerintem Roberts marad a 3. a 4-5 meg Patterson és a Horton - Mickens duóból valaki.


Sidney Jones remek CB lehet idővel, de kicsit luxusnak tűnik a 2.ban olyan embert húzni aki ül egy szezont...3.ban parádés lenne behúzni, 2.ban kicsit azért szívogatnám a fogam.

Többi korrekt, bár nálam Davis Raekwon előtt van.
Rolni
Igen kicsit luxus, de biztosan kiment volna a második körben. Képességekben lehet Davis ígéretesebb, de Raekwon bírja a gyűrődést. Persze lehet, hogy Davis eddig csak peches volt, meglátjuk.

több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Sidney Jones remek CB lehet idővel, de kicsit luxusnak tűnik a 2.ban olyan embert húzni aki ül egy szezont...3.ban parádés lenne behúzni, 2.ban kicsit azért szívogatnám a fogam.

Többi korrekt, bár nálam Davis Raekwon előtt van.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
6. kör: Ishmael Zamora, WR, Baylor
Egy magas WR kellett, akit amúgy is elhívtunk Oaklandbe egy kis személyes vizitre. Holmes örökségét megpróbálhatja átvenni.
peterbadbone
BB és a Saints meccs óta, előnyben részesítem a biztos kezű, alacsony súlypontú, fürge elkapókat.
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Szerintem is jó draft lett ez így, bár nem tudom hogy Sidney Jones mikor ment volna ki, de ha nem őt húzod, akkor ki lett volna a választásod egyébként passzsiettetőként vagy LT-ként?
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
7. kör:A draft vége komolytalan volt és majdnem el is maradt a 7.kör, így csak röpködtek a választások és így az utolsó választás olyan lett, amilyen:

Lee Crosby, DB, New Mexico
Nekem ő az idei alvó ügynököm! Remélem megcsíp majd egy PS helyet valahol, mert láttam róla egy-két videót és megtetszett az a lendület, energia ami benne van. Méretileg nem rossz(5-11/188), jó kis ST játékos lenne és lehet egy NCB vagy egy S posztot megcsíphet majd a későbbiekben valahol. Nem hagyhattam bent, annak ellenére, hogy húztam már CB-t és S-t is.

Garrett Sickels, DE, Penn State
Okos gyerek, a football után a Wall Streetet akarja meghódítani. 6-3/261 mérettel rendelkezik, de nem lesz egy megváltó passz siettető, mert semmiben sem kiemelkedő, sőt, inkább csak átlagos. ST-ben nagyon hasznos lehet, mert akarat az van benne, de erre a szerepre ott van Cowser a csapatnál, aki kb ugyanazt tudja, mint Sickels.

Összességében nem rossz ez a draft, deha elengedem Sidney Jonest, akkor egy tehetségesebb passz siettetőt, vagy egy jövőben LT-t is húzhattam volna. Így van egy kis hiányérzetem, de ha egy hasonló draft összejönne, akkor azt hiszem mégsem lennék szomorú.

Itt a tracker:  docs.google.com/spreadsheets/d/1gl32leifzizJO4RVYzZO1I51WrqZ7Wwjw6jHYtYWxYI/edit#gid=0

több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
6. kör: Ishmael Zamora, WR, Baylor
Egy magas WR kellett, akit amúgy is elhívtunk Oaklandbe egy kis személyes vizitre. Holmes örökségét megpróbálhatja átvenni.

több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
5.kör: James Conner, RB, Pittsburgh
Nagyon masszív futó, rövid yardos szituációkra mindenképp jó lehet, a többit majd meglátjuk. Ha érkezik Lynch, akkor sem biztos, hogy hagynám "veszni" az 5. körben.

több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
4.kör: Elijah Qualls, DT, Washington
Sajnos kivittek egy-két játékost, aki jobb húzás lett volna, de én már nem látom azt, hogy Williams minőségi játékot fog tudni mutatni, így Qualls talán meg tudja oldani a pótlását.

több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
3.kör: Justin Evans, S, Texas A&M

Sajnos korábban kiment Marcus Williams, aki a célpontom lett volna. Evans egy lelkes, eszes játékos,a játéka kicsit Karléra hasonlít. Szerintem használható játékos lesz.

több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
2. kör: Sidney Jones, CB, Washngton

Lehet, hogy sérült és lehet, hogy kihagyja az idény nagy részét(egészet), de ő az egyik legjobb CB prospect idén, így nem hagyhattam bent.

több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Ma van a fórumos mock draft és én húzok a Raidersnek...

1. kör: Raekwon McMillan, ILB, Ohio State

Bent volt még Jarrad Davis, de én McMillant jobban kedvelem és Davis sérülései engem kicsit elriasztanak. Nekem ő volt az első a listámon, így örülök, hogy nem vitték ki előlem.

több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 117 — Deion Sanders for president!
Ha saját stadiont építenek nekünk Vegasban, valószínűleg nem.
LA-ben is társbérletben voltunk az USC-vel, de itt a Raiders miatt húzzák fel az egészet, nem hiszem, hogy csak 15 évre terveznének.
bmg
St. Louis is felhúzott egy stadiont 20 évig tartott. Mondjuk az elején be is jött a környezet váltás.

El kezdték nyomatni kint, RS nevét mint opciót SEA-ből. Az azért giga fogas lenne Lynch mellé. Lehet kamu csak (nagy erősségem a kamu benyalás 😀 ) , de remélem az a qrva haraszt nem viccből zörög 😊
Surda
Sherman? Azt a faszkalapot ránk ne hozzák!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
El kezdték nyomatni kint, RS nevét mint opciót SEA-ből. Az azért giga fogas lenne Lynch mellé. Lehet kamu csak (nagy erősségem a kamu benyalás 😀 ) , de remélem az a qrva haraszt nem viccből zörög 😊
Surda
És Seattleben mire használnák Macket? 😀
Matthew99
ilyen hír nincs 😉
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 588 — Invisible man
El kezdték nyomatni kint, RS nevét mint opciót SEA-ből. Az azért giga fogas lenne Lynch mellé. Lehet kamu csak (nagy erősségem a kamu benyalás 😀 ) , de remélem az a qrva haraszt nem viccből zörög 😊
Surda
És Seattleben mire használnák Macket? 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
El kezdték nyomatni kint, RS nevét mint opciót SEA-ből. Az azért giga fogas lenne Lynch mellé. Lehet kamu csak (nagy erősségem a kamu benyalás 😀 ) , de remélem az a qrva haraszt nem viccből zörög 😊
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Olvasom a híreket OAK városáról, hogy mennyire korrekt módon áll a csapathoz. A város vezetés és a piti bosszú-hadjáratára gondolok. Nem csodálom, hogy MD elsokallt velük. 10 év alatt semmit nem tettek le az asztalra, sőt! és most pitiánerednek. Tiszta gáz. Szegény városlakók :/ köcsög politikus banda (ott is) 800.000.- $ elmarad parkolós lóvé, istenem de pitiáner, pont most jöttek rá.
Szerettem volna hogy maradjunk, de tényleg a fejétől büdös a hal.
Surda
Ebbe úgy sem látunk bele. Lehet a csapat tartozik milliókkal és ha rendezték volna már lenne új stadion. Sajnos ebben a ligában sem a sport már az első hanem a pénz, a politika meg a feltűnősködés.
gaben
Ez igaz, hogy nem látunk bele, de itt 8 kilóról van szó!nem a milliókról. ha úgy lenne már azt is világgá kürtölték volna, amilyen gizdák. Piti bosszúállás semmi több.
Surda
15 év múlva meg majd jön a nagy összeborulás megint!
gaben
Ha saját stadiont építenek nekünk Vegasban, valószínűleg nem.
LA-ben is társbérletben voltunk az USC-vel, de itt a Raiders miatt húzzák fel az egészet, nem hiszem, hogy csak 15 évre terveznének.
bmg
sztm nem az évek hanem az összeborulás mint lehetőség a lényege 😀
több mint 7 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Olvasom a híreket OAK városáról, hogy mennyire korrekt módon áll a csapathoz. A város vezetés és a piti bosszú-hadjáratára gondolok. Nem csodálom, hogy MD elsokallt velük. 10 év alatt semmit nem tettek le az asztalra, sőt! és most pitiánerednek. Tiszta gáz. Szegény városlakók :/ köcsög politikus banda (ott is) 800.000.- $ elmarad parkolós lóvé, istenem de pitiáner, pont most jöttek rá.
Szerettem volna hogy maradjunk, de tényleg a fejétől büdös a hal.
Surda
Ebbe úgy sem látunk bele. Lehet a csapat tartozik milliókkal és ha rendezték volna már lenne új stadion. Sajnos ebben a ligában sem a sport már az első hanem a pénz, a politika meg a feltűnősködés.
gaben
Ez igaz, hogy nem látunk bele, de itt 8 kilóról van szó!nem a milliókról. ha úgy lenne már azt is világgá kürtölték volna, amilyen gizdák. Piti bosszúállás semmi több.
Surda
15 év múlva meg majd jön a nagy összeborulás megint!
gaben
Ha saját stadiont építenek nekünk Vegasban, valószínűleg nem.
LA-ben is társbérletben voltunk az USC-vel, de itt a Raiders miatt húzzák fel az egészet, nem hiszem, hogy csak 15 évre terveznének.
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Olvasom a híreket OAK városáról, hogy mennyire korrekt módon áll a csapathoz. A város vezetés és a piti bosszú-hadjáratára gondolok. Nem csodálom, hogy MD elsokallt velük. 10 év alatt semmit nem tettek le az asztalra, sőt! és most pitiánerednek. Tiszta gáz. Szegény városlakók :/ köcsög politikus banda (ott is) 800.000.- $ elmarad parkolós lóvé, istenem de pitiáner, pont most jöttek rá.
Szerettem volna hogy maradjunk, de tényleg a fejétől büdös a hal.
Surda
Ebbe úgy sem látunk bele. Lehet a csapat tartozik milliókkal és ha rendezték volna már lenne új stadion. Sajnos ebben a ligában sem a sport már az első hanem a pénz, a politika meg a feltűnősködés.
gaben
Ez igaz, hogy nem látunk bele, de itt 8 kilóról van szó!nem a milliókról. ha úgy lenne már azt is világgá kürtölték volna, amilyen gizdák. Piti bosszúállás semmi több.
Surda
15 év múlva meg majd jön a nagy összeborulás megint!
gaben
Igaz 😉
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 117 — Deion Sanders for president!
Olvasom a híreket OAK városáról, hogy mennyire korrekt módon áll a csapathoz. A város vezetés és a piti bosszú-hadjáratára gondolok. Nem csodálom, hogy MD elsokallt velük. 10 év alatt semmit nem tettek le az asztalra, sőt! és most pitiánerednek. Tiszta gáz. Szegény városlakók :/ köcsög politikus banda (ott is) 800.000.- $ elmarad parkolós lóvé, istenem de pitiáner, pont most jöttek rá.
Szerettem volna hogy maradjunk, de tényleg a fejétől büdös a hal.
Surda
Ebbe úgy sem látunk bele. Lehet a csapat tartozik milliókkal és ha rendezték volna már lenne új stadion. Sajnos ebben a ligában sem a sport már az első hanem a pénz, a politika meg a feltűnősködés.
gaben
Ez igaz, hogy nem látunk bele, de itt 8 kilóról van szó!nem a milliókról. ha úgy lenne már azt is világgá kürtölték volna, amilyen gizdák. Piti bosszúállás semmi több.
Surda
15 év múlva meg majd jön a nagy összeborulás megint!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Olvasom a híreket OAK városáról, hogy mennyire korrekt módon áll a csapathoz. A város vezetés és a piti bosszú-hadjáratára gondolok. Nem csodálom, hogy MD elsokallt velük. 10 év alatt semmit nem tettek le az asztalra, sőt! és most pitiánerednek. Tiszta gáz. Szegény városlakók :/ köcsög politikus banda (ott is) 800.000.- $ elmarad parkolós lóvé, istenem de pitiáner, pont most jöttek rá.
Szerettem volna hogy maradjunk, de tényleg a fejétől büdös a hal.
Surda
Ebbe úgy sem látunk bele. Lehet a csapat tartozik milliókkal és ha rendezték volna már lenne új stadion. Sajnos ebben a ligában sem a sport már az első hanem a pénz, a politika meg a feltűnősködés.
gaben
Ez igaz, hogy nem látunk bele, de itt 8 kilóról van szó!nem a milliókról. ha úgy lenne már azt is világgá kürtölték volna, amilyen gizdák. Piti bosszúállás semmi több.