Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 www.5thtackle.com/oakland-raiders-open-discussions-with-legarrette-blount/
vélemény?
Surda
A cikk egy rakas szar, de gondolom nem erre kerdeztel ra 😊

Megfelelo aron felolem johet Blount a Torpek melle. Kimeriti a power back fogalmat.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
 www.5thtackle.com/oakland-raiders-open-discussions-with-legarrette-blount/
vélemény?
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
A draftot követően kezdődnek el a tárgyalások Carr-el és Gabe Jackson-nal a hosszabbításukról. Mack-nél véleményem szerint életbe léptetik az 5. éves opciót.

Jó ötlet, hogy csak a draftot követően csinálják meg a szerződéseket, egyrészt ezzel azt is jelzik, hogy megvan a bizalom az illető személyek felé, másrészt tudnak úgy draftolni, hogy a jelenlegi olyan játékosaink, akiket mondjuk a fenti szerződések miatt ki kell tenni a csapatból, az ő pótlásukra is érkezzen utánpótlás.
Bruce
Szuper!
Külön örülök, hogy Gabe Jackson-t is emlegeti RM. Kicsit féltem tőle, hogy Ő nem fog beleférni (ami perszere még mindig lehet, de legalább látszik a szándék). Carr és Gabe idén hosszabbít, gondolom az idei évre egy elég erős roster bonussal megfűszerezve. Ami kvázi draft után marad a sapiban sztem ki is megy nekik.
Macknél le kell hívni az 5. körös opciót és szépen nyugodtan következő offseasonban megkötni vele is a giga deal-t.

Drafton én most kb ennek örülnék:
Első kör LB:
R.Foster ha ekkorát csúszna a balhé miatt vagy
H.Reddick vagy
Z.Cunningham, ha elég biztosak vagyunk abban, hogy meg tudjuk tanítani szerelni...vagy
J.Davis, aki a pro day-en bemutatta mennyire atletikus is és a game tape se rossz éppen vagy akár
R.McMillan aki szintén jobban szerepelt eddig az offseason során, mint vártam, úgy fest megvan az atletikussága mégis ahhoz, h coverben is hasznos legyen. Ő azért talán a 2. körben is elérhető lesz mondjuk...

Második kör S:
B.Baker vagy
D.King vagy
J.Jones vagy
M.Williams vagy
E.Jackson

Harmadik kör CB:
S.Jones, ha a sérülése miatt csúszik ekkorát vagy
C.Sutton vagy
R.Douglas vagy
H.Wilson

Negyedik kör DL:
V.Taylor vagy
C.Watkins vagy
D.Godchaux vagy
E.Vanderdoes

Ötödik kör RB:
J.Williams vagy
D.Smith vagy
C.Clement vagy
J.Conner

Hatodik kör LB:
J.Brown, ha esetleg csúszik mérete miatt eddig vagy
J.Reeves-Maybin vagy
R.Brown vagy
J.Evans vagy
M.Lee vagy
B.Boulware

Hetedik kör DB:
T.Thompson S vagy
L.Jerome S vagy
B.Facyson CB
J.Clark DB vagy
T.DeCoud DB

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Egy korrekt cikk, hogy miért is nincs akkora szükségünk igazából Z. Brown-ra.
 withthefirstpick.com/2017/03/31/oakland-raiders-ilb-zach-brown/
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
A draftot követően kezdődnek el a tárgyalások Carr-el és Gabe Jackson-nal a hosszabbításukról. Mack-nél véleményem szerint életbe léptetik az 5. éves opciót.

Jó ötlet, hogy csak a draftot követően csinálják meg a szerződéseket, egyrészt ezzel azt is jelzik, hogy megvan a bizalom az illető személyek felé, másrészt tudnak úgy draftolni, hogy a jelenlegi olyan játékosaink, akiket mondjuk a fenti szerződések miatt ki kell tenni a csapatból, az ő pótlásukra is érkezzen utánpótlás.
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
CB

2016 depth chart: Sean Smith, David Amerson, DJ Hayden, TJ Carrie, Dexter McDonald, Antonio Hamilton


A tavalyi offseason egyik nagy igazolása volt Sean Smith, aki érkezett David Amerson mellé, azzal a reménnyel, hogy évek óta először rendeződik a CB posztunk helyzete. A DJ Hayden, TJ Carrie slot CB battle is elég bíztatónak tűnt tavaly ilyenkor, így a további fiatalokkal (Dexter McDonald és Antonio Hamilton) együtt úgy festett, hogy kimondott erősség lesz a CB poszt.



Sean Smith úgy érkezett a Chiefstől, mint egy a rendszerünkben jól passzoló, erős kezdő CB. Ezzel szemben az évet nagyon nehezen kezdte és még kispadra is lett ültetve egy rövid időre. Iszonyat problémát okoztak neki a gyors, fürge elkapók tulajdonképpen egész évben és bár javult a teljesítménye az év során és voltak jó meccsei, összességében eddig nem igazolja a szerződését a mutatott játékával. Több dolog is van itt a háttérben szerintem és a mostani évben kell ezeket megválaszolni, ahhoz, hogy dönteni lehessen a jövőjéről. Egyfelől egy remek DC alól, jó sémából érkezett és ahogy Ulpi szokta mondogatni a liga egyik, ha nem a legjobb DB edzője dolgozott vele a Chiefsnél. Úgy fest megérezte a váltást, kérdés, hogy mennyire tudja felvenni a fonalat az új rendszerben. A KC-nél elég jó safety munka és pass rush segítette a munkáját, ami nálunk messze nem volt konstans az év során. Érdekes lesz látni mennyit javul körülötte a védelem és ez mennyire hat rá. Persze érdekes kérdés az is, hogy egy olyan CB-nek aki köré kell segítség megéri-e ennyit fizetni…

Ami biztosnak tűnik, hogy Sean marad 2017-ben Raider és bizonyíthatja, hogy megérdemli a szerződésének fenntartását. RM az Ő esetében is okosan járt el, így következő offseasonban minden következmény nélkül elküldhető Sean, ha nem tud lényegesen jobban játszani, mint 2016-ban.



David Amerson egy érdekes figura. A Skins kirakta a 2015-ben a szezon elején, mert annyira gyengének ítélték meg. RM behúzta és nálunk futott egy Pazar évet, amit meg is jutalmazott Reggie egy igen vaskos szerződéssel. A 2016-os szezonja viszont, főleg a szerződés tükrében csalódás volt. Nem tudott olyan szinten játszani, mint előtte és voltak igen rossz meccsei. Amerson esetében az érdekes, hogy továbbra is voltak remek meccsei, pazar megmozdulásai, ergó a képessége megvan és ugye azt is láttuk, hogy a séma elvileg fekszik neki. Nagyon kíváncsi leszek mennyire tud visszatérni a 2015-ös formájához.



TJ Carrie-t én nagyon bírom és amióta itt van nálunk nagyon szorítok neki. Nem örültem, hogy Hayden elé került és frusztrált, hogy hiába játszott DJ gyengén mégse engedték szóhoz jutni Travis-t csak, mint returner. Amikor Hayden megsérült és Carrie bekerült végre a kezdőbe (NCB manapság kvázi kezdő) számomra bizonyította, hogy jobb játékos. Ennek megfelelően a bünti gyáros Hayden-t el is engedtük FA piacra és Carrie a jelenlegi helyzet szerint jó eséllyel indul a NCB posztunkért. Persze ezen a draft még változtathat majd.

Dexter McDonald és Antonio Hamilton eddig nem igen tett le semmit az asztalra, így nem lehetnek nyugodtak a helyüket illetően. A drafton szerintem biztosan érkezik legalább 1 CB, olyan aki Carrie vagy Sean Smith utóda lehet 2018-ra. Ez persze azt is jelenti, hogy McDonald vagy Hamilton roster helye ezzel komoly veszélybe kerül.

FA piacon nem mozdult rá RM egy CB-re sem, de nem is volt szükség erre, mert van 3 rutinos veterán is a csapatban, akik a kezdő 3 posztot tudják hozni. Ha lesz javulás pass rush terén és a Safety egységben, valamint a Secondary kommunikációjában, akkor ez a 3-as is megfelelő lehet.

Ez a draft igen mély CB poszton, úgyhogy várható legalább 1 fiatal CB érkezése elől-középen szerintem. Van aki első kör végén már CB-t vár, én egy kicsit későbbre várom a picket, de ha nincs benn megfelelő LB prospect, nem akarnak Karl után megint első körben S-t hozni és Edwards, Ward után ennyire elől DL embert, akkor benne lehet a pakliban egy CB is.

Drafton rendkívül sok CB lesz elérhető első három körben, érdekes lesz hogy alakul a sorrend. Sidney Jones neve lehet szerintem igen érdekes nekünk. Ő az egyik top CB volt a szerencsétlen pro day sérléséig, ami után viszont biztosan csúszik valamennyit. Mi ideális helyzetben lehetünk a Smith-Amerson-Carrie hármassal arra, hogy behúzzuk és akár redshirt évet adjunk neki. Ilyen módon viszont egy első körös tehetséget tudnánk biztosítani magunknak a későbbi évekre, olyan játékost, aki pl Smith-t tudná a szélen helyettesíteni.

Safety:

2016 depth chart: Reggie Nelson, Karl Joseph, Nate Allen, Brynden Trawick, Keith McGill


Reggie Nelson érkezett FA-n azzal a komoly feladattal, hogy a visszavonuló Charles Woodson-t helyettesítse hátul. Karl Joseph érkezett az első körben, mint a jövő embere és Nate Allen-t is visszahozta Reggie egy prove it deal-en. Keith McGill-t CB posztról mozgatták be SS posztra JDR-ék és Bryande Trawick személyében érkezett egy ST ász is.



Reggie Nelson FS posztra érkezett, utolsó vonalnak és play makernek. Ez az igazolás részben sikeresnek mondható, mert több INT-t is lehúzott Nelson, de nem sikerült konstans megbízható játékkal a hátsó alakulatot megerősítenie. Elég sokszor tűnt úgy a „kanapéról”, hogy rajta mentek el hosszú játékok. Nagyon úgy fest, hogy lassult kissé és már nem tudja bejátszani a szükséges területet. Ebben a következő szezonban szerintem mint veterán opció marad még, ha a rookie nem tudná egyből felvenni a fonalat, kicsit úgy, ahogy tavaly Nate Allen maradt.



Karl Joseph egy remek fiatal S már most szerintem, pedig a sérülése miatt az offseason igen lyukasra sikerült és csak év közben vette át a stafétát. Futás ellen nagyon szépen dolgozott, nagyon jó pontossággal és erővel szerel. Passz ellen is jól játszott, bár egy két TE ellen méretéből adódóan csak együtt menni tudott és szerelni, ami azért nálunk már nagy szó az elmúlt évek alapján. Sajnos a szezont sérüléssel zárta, de JDR is kiemelte a legutóbbi nyilatkozatában mekkora ugrást várnak tőle, hogy idén egész offseasonban itt lesz és együtt készül majd a csapattal. Érdemes megjegyezni, hogy David Amerson játéka láthatóan feljavult, amikor Karl volt mögötte.

Nate Allen és Brynden Trawick nem tértek vissza az FA piacról, komoly érvágást egyikőjük elvesztése sem okoz, bár én Trawick-et szívesen megtartottam volna, főleg ST miatt. Keith McGill sztem camp body csak, így legalább 1, de sokkal inkább 2 rookie rosterre kerülését várom. Egy rookie fog sztem elég magasan a draftról érkezni és mégegyet várok későbbi körben vagy UDFA pick up-ként.

Draftról szívesen látnám Obi Melinfonwu-t, de ahogy mostanában olvasgatom egyre durvább hype-ja van és első körbe várják. 1\24-re lehet elérhető, ott viszont nekünk lehet nem pálya. Budda Baker, Eddie Jackson, Desmond King, Marcus Williams, Josh Jones, Justin Evans, Tedrick Thompson, Marcus Maye mind lehet érdekes opció.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
skat Las Vegas Raiders 285
😀
 www.nemzetisport.hu/nfl/uj-bordelyhaz-nyilik-a-las-vegasba-koltozo-nfl-csapat-miatt-2560507?utm_source=nsofb&utm_medium=page&utm_campaign=nsofb
több mint 7 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Győzött a Vegas lobbi, vesztett az oaklandi Libby...
peterbadbone
Ettől most Öaklandezek. | Badum tss |

több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Két játékos akiket közelebbről is megnéztünk, ProDayen, viziten, stb:

- Johnathan Calvin, DE, 6-3/263, McKenzie kedveli a Mississippi State játékosokat. Calvin egy év JC után húzott le 2 évet a Bulldogsban, ahol senior évére egész szép számokat hozott(11,5TFL,7sack)
-Julie'n Davenport, LT, 6-7/318, Davenport a Bucknell-re járt, így értelemszerűen nem a legjobb ellenfelek ellen játszott, de 4-5-körben már reális célpontnak tartják, méretileg igazán jó matériának tűnik.

több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Del Rio azt nyilatkozta Pattersonról, hogy nem csak ST-ben lesz fontos szerepe, hanem az O#ben is maximáslisan ki akarják használni a képességeit. Elkapóként és futóként is kaphat labdát.

T.J. McDonald nálunk is felmerült, mint lehetséges "veterán" Safety igazolás, de úgy tűnk kiderült, hogy miért nem kapkodtak utána, ugyanis kapott egy 8 meccses eltiltást, ittas vezetésért.

több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Eddig emésztettem a dolgot, mert nem egyszerű ez a történet. Én annak ellenére, hogy izgalmasnak tartottam a vegasi témát, mindvégig reméltem, hogy Oakland lesz a régi/új otthona a csapatnak. Győzött a Vegas lobbi, vesztett az oaklandi Libby... szar poén, tudom, de ez van.

Ami viszont nagyon nem tetszik, hogy úgy néz ki, hogy az oaklandi szurkolóktól még ezt az egy-két évet is el akarják venni. Szerintem ez nagy genyóság azoktól, akik azt mondják, hogy már nincs helye a Bayben a csapatnak. Én nem szeretem ezt a fajta elválást, de ez nagyon amerikai, így erről is maximum véleményem lehet, beleszóláson meg nem.

Fel is röppent pár pletyka, hogy pl. San Antonio szívesen látná vendégül a Raiderst arra az időre, míg a stadion felépül Las Vegasban.

több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Az a pillanat nagyon komoly lesz, mikor az ős Oak szurkolóa BH-ból Vegasba szembe találja magát egy young verzióval. Gorilla Rilla vs. Young Monkey
Lesz ott még attack a parkolóban . LA azért más volt. Raiders LA hatalmas egymásra találás volt, hála ICE Cube és társainak.
Surda
Hagyjuk már a divatgengsztreket. Vagy Snoop vagy senki!!! 😉
gaben
LOL Snoop is kb annyira gengszter mint Zana Zoltán 😊
Bruce
Istenem Snoop mennyire ratyi 😫 Steelers Titans Buccaneers mezekben
Surda
 pbs.twimg.com/media/CXSQBHaWYAA2Ei7.jpg
gaben
Ez mondom!
Full gagyi 😀 egy füves bohóc
Surda
Füves: Ricky Williams mekkora király lehetett volna bírtam ahogy játszott
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Az a pillanat nagyon komoly lesz, mikor az ős Oak szurkolóa BH-ból Vegasba szembe találja magát egy young verzióval. Gorilla Rilla vs. Young Monkey
Lesz ott még attack a parkolóban . LA azért más volt. Raiders LA hatalmas egymásra találás volt, hála ICE Cube és társainak.
Surda
Hagyjuk már a divatgengsztreket. Vagy Snoop vagy senki!!! 😉
gaben
LOL Snoop is kb annyira gengszter mint Zana Zoltán 😊
Bruce
Istenem Snoop mennyire ratyi 😫 Steelers Titans Buccaneers mezekben
Surda
 pbs.twimg.com/media/CXSQBHaWYAA2Ei7.jpg
gaben
Ez mondom!
Full gagyi 😀 egy füves bohóc
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 118 — Deion Sanders for president!
Az a pillanat nagyon komoly lesz, mikor az ős Oak szurkolóa BH-ból Vegasba szembe találja magát egy young verzióval. Gorilla Rilla vs. Young Monkey
Lesz ott még attack a parkolóban . LA azért más volt. Raiders LA hatalmas egymásra találás volt, hála ICE Cube és társainak.
Surda
Hagyjuk már a divatgengsztreket. Vagy Snoop vagy senki!!! 😉
gaben
LOL Snoop is kb annyira gengszter mint Zana Zoltán 😊
Bruce
Istenem Snoop mennyire ratyi 😫 Steelers Titans Buccaneers mezekben
Surda

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
ozibozi New York Giants 16 729
függetlenül a múlttól, hagyományoktól, stb, vagy pont azért, de Vegasba azért aligha passzolna csapat jobban, mint a Raiders

Szerkesztette: ozibozi
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Az a pillanat nagyon komoly lesz, mikor az ős Oak szurkolóa BH-ból Vegasba szembe találja magát egy young verzióval. Gorilla Rilla vs. Young Monkey
Lesz ott még attack a parkolóban . LA azért más volt. Raiders LA hatalmas egymásra találás volt, hála ICE Cube és társainak.
Surda
Hagyjuk már a divatgengsztreket. Vagy Snoop vagy senki!!! 😉
gaben
LOL Snoop is kb annyira gengszter mint Zana Zoltán 😊
Bruce
Istenem Snoop mennyire ratyi 😫 Steelers Titans Buccaneers mezekben
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Az a pillanat nagyon komoly lesz, mikor az ős Oak szurkolóa BH-ból Vegasba szembe találja magát egy young verzióval. Gorilla Rilla vs. Young Monkey
Lesz ott még attack a parkolóban . LA azért más volt. Raiders LA hatalmas egymásra találás volt, hála ICE Cube és társainak.
Surda
Hagyjuk már a divatgengsztreket. Vagy Snoop vagy senki!!! 😉
gaben
LOL Snoop is kb annyira gengszter mint Zana Zoltán 😊
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 118 — Deion Sanders for president!
Az a pillanat nagyon komoly lesz, mikor az ős Oak szurkolóa BH-ból Vegasba szembe találja magát egy young verzióval. Gorilla Rilla vs. Young Monkey
Lesz ott még attack a parkolóban . LA azért más volt. Raiders LA hatalmas egymásra találás volt, hála ICE Cube és társainak.
Surda
Hagyjuk már a divatgengsztreket. Vagy Snoop vagy senki!!! 😉

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 723
 profootballtalk.nbcsports.com/2017/03/28/oakland-councilman-wants-raiders-out-now/

az ilyenek miatt mondom, hogy jó lelépni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Azért megnézem, hogy milyen lesz az oaklandi szurkolók reakciója az utolsó két évben. 1996-ban az Oilers tulaja is előre bejelentette, hogy '98-ban költöznek Tennessee-be, búcsúzóul az egész város bojkottálta a csapatot, úgyhogy még 97-ben menniük kellett.

Egyébként az összes major ligában van egy jelenség, hogy az új/frissen költözött csapatok az első pár évükben szárnyalnak. Az MLB-ben és az NHL-ben ez nagyon látványos volt a kilencvenes években, de ott van az NFL is (Jaguars, Panthers - második évükben már konferenciadöntő, Ravens - 5 év alatt SB győzelem, Rams-Titans Super Bowl 2000-ben). Talán Goodell is alányúlhat a csapatnak, csak hogy biztos sikeres legyen a liga vegasi terjeszkedése, bár a Raidersnek most amúgy is fényesnek tűnik a jövője.
Kampman
Goodel csak nyúljon magához!
AS story miatt (is) mehet a picsaba.
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 27 949
Azért megnézem, hogy milyen lesz az oaklandi szurkolók reakciója az utolsó két évben. 1996-ban az Oilers tulaja is előre bejelentette, hogy '98-ban költöznek Tennessee-be, búcsúzóul az egész város bojkottálta a csapatot, úgyhogy még 97-ben menniük kellett.

Egyébként az összes major ligában van egy jelenség, hogy az új/frissen költözött csapatok az első pár évükben szárnyalnak. Az MLB-ben és az NHL-ben ez nagyon látványos volt a kilencvenes években, de ott van az NFL is (Jaguars, Panthers - második évükben már konferenciadöntő, Ravens - 5 év alatt SB győzelem, Rams-Titans Super Bowl 2000-ben). Talán Goodell is alányúlhat a csapatnak, csak hogy biztos sikeres legyen a liga vegasi terjeszkedése, bár a Raidersnek most amúgy is fényesnek tűnik a jövője.
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Az a pillanat nagyon komoly lesz, mikor az ős Oak szurkolóa BH-ból Vegasba szembe találja magát egy young verzióval. Gorilla Rilla vs. Young Monkey
Lesz ott még attack a parkolóban . LA azért más volt. Raiders LA hatalmas egymásra találás volt, hála ICE Cube és társainak.
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 723
Deyell miért félsz Las Vegastól? Elolvastam a hozzászólásaidat (örülök neki, hogy lehet és tudok veled vitázni - végre ezen a fórumon is zajlik az élet 😊 ) de nem értem.
Ha szar a csapat akkor mindenhol szar. Így is úgy is nagyobb arányban a liga tartja el a csapatot - nyilván sehol sem az a cél, hogy egy csapat örökre rossz legyen.
Az a különbség, hogy itt nagyobb a kemény szurkolói mag mint máshol! De ez gazdaságilag nem mérvadó szerintem. Mert nem millió emberekről van szó hanem pár ezerről akik akkor is elmennek a meccsre ha béndzsa a csapat. .
TST
pedig elég bőven kifejtettem, hogy miért. elsősorban azért, mert véleményem szerint a Vegasba költözés a hazai pálya előnyének teljes elvesztésével járna. azt is megkockáztatom, hogy nagyobb támogatást kap majd a Raiders a szurkolóktól egy Los Angeles-i meccsen a Chargers ellen, mint Las Vegasban a sok turista előtt. ne legyen igazam.
deyell
szerintem amíg emelkedő pályán van a csapat, addig nem lesz gond; hogy utána mondjuk 5-8 év múlva (ideális esetben) mi lesz az egy érdekes kérdés.
sapka
Igen szerintem is. Ha jó a csapat akkor mind1 hol vagyunk nem hiszem, hogy gond lenne. Anno LA is addig volt faja amíg jöttek az eredmények. Utána már rossz volt.
Az, hogy elveszítjük a hazai pálya előnyét... Hát ha költözöl akkor ez velejár. Mind1 hova ment volna a csapat dettó ez lenne...
Nyilván az lett volna a legjobb ha maradt volna a csapat de szerintem ez a jó döntés. Én sem repdesek de elfogadom. A városvezetés meg kapja be!
Amm Deyell te mit csináltál volna Mark helyében?
TST
Ő eladta volna a csapatot.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Deyell miért félsz Las Vegastól? Elolvastam a hozzászólásaidat (örülök neki, hogy lehet és tudok veled vitázni - végre ezen a fórumon is zajlik az élet 😊 ) de nem értem.
Ha szar a csapat akkor mindenhol szar. Így is úgy is nagyobb arányban a liga tartja el a csapatot - nyilván sehol sem az a cél, hogy egy csapat örökre rossz legyen.
Az a különbség, hogy itt nagyobb a kemény szurkolói mag mint máshol! De ez gazdaságilag nem mérvadó szerintem. Mert nem millió emberekről van szó hanem pár ezerről akik akkor is elmennek a meccsre ha béndzsa a csapat. .
TST
pedig elég bőven kifejtettem, hogy miért. elsősorban azért, mert véleményem szerint a Vegasba költözés a hazai pálya előnyének teljes elvesztésével járna. azt is megkockáztatom, hogy nagyobb támogatást kap majd a Raiders a szurkolóktól egy Los Angeles-i meccsen a Chargers ellen, mint Las Vegasban a sok turista előtt. ne legyen igazam.
deyell
szerintem amíg emelkedő pályán van a csapat, addig nem lesz gond; hogy utána mondjuk 5-8 év múlva (ideális esetben) mi lesz az egy érdekes kérdés.
sapka
Igen szerintem is. Ha jó a csapat akkor mind1 hol vagyunk nem hiszem, hogy gond lenne. Anno LA is addig volt faja amíg jöttek az eredmények. Utána már rossz volt.
Az, hogy elveszítjük a hazai pálya előnyét... Hát ha költözöl akkor ez velejár. Mind1 hova ment volna a csapat dettó ez lenne...
Nyilván az lett volna a legjobb ha maradt volna a csapat de szerintem ez a jó döntés. Én sem repdesek de elfogadom. A városvezetés meg kapja be!
Amm Deyell te mit csináltál volna Mark helyében?
több mint 7 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Deyell miért félsz Las Vegastól? Elolvastam a hozzászólásaidat (örülök neki, hogy lehet és tudok veled vitázni - végre ezen a fórumon is zajlik az élet 😊 ) de nem értem.
Ha szar a csapat akkor mindenhol szar. Így is úgy is nagyobb arányban a liga tartja el a csapatot - nyilván sehol sem az a cél, hogy egy csapat örökre rossz legyen.
Az a különbség, hogy itt nagyobb a kemény szurkolói mag mint máshol! De ez gazdaságilag nem mérvadó szerintem. Mert nem millió emberekről van szó hanem pár ezerről akik akkor is elmennek a meccsre ha béndzsa a csapat. .
TST
pedig elég bőven kifejtettem, hogy miért. elsősorban azért, mert véleményem szerint a Vegasba költözés a hazai pálya előnyének teljes elvesztésével járna. azt is megkockáztatom, hogy nagyobb támogatást kap majd a Raiders a szurkolóktól egy Los Angeles-i meccsen a Chargers ellen, mint Las Vegasban a sok turista előtt. ne legyen igazam.
deyell
szerintem amíg emelkedő pályán van a csapat, addig nem lesz gond; hogy utána mondjuk 5-8 év múlva (ideális esetben) mi lesz az egy érdekes kérdés.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!