Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 652
Volt ilyen is
Darius HB draft 1 percnél Crab arca
És most mi a szitu
 youtu.be/vQ3Q-FoSJwA
Surda
ebben az a vicc, hogy a 2011-es szezon után még úgy tűnt, hogy DHB jobb pick volt, mint Crabtree. abban a szezonban DHB majdnem 1000 yardot kapott el, ami azóta is érthetetlen, hogy egy ekkora antitalentumnak ez hogy sikerülhetett. (huemagic)

choose life
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Volt ilyen is
Darius HB draft 1 percnél Crab arca
És most mi a szitu
 youtu.be/vQ3Q-FoSJwA
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Draftról élesben:
"A megfigyelők lemérték a magasságom és azt , túl alacsony vagyok. Lemérték a 40 yardos időm és azt mondták, túl lassú vagyok. Megnézték a testalkatom és azt mondták, nem fogom bírni. De nem tudták lemérni a szívem, a hitem és a kitartásom."

Ezzel az üzenettel jelentette be Justin Forsett a visszavonulását.

Szerkesztette: Surda
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Olvasom a véleményeiteket azért örömmel tölt el, hogy a viszontagságos évek után, mennyivel "szebb" gondjaink lettek.
Azt gondolom, hogy az öltöző rendben lesz, Carr egy vezér, idézzétek csak fel az kéz sérülési pillanatait, mikor visszatért minden összeállt. A támadó egységgel nem lesz gond, Crab, Coop a törpék és persze egy jó Lynch, jó a fal és szerintem koordinátori poszton is előrelépés Mustárhoz képest tudunk pontokat szerezni.
És ezért gondolom, hogy D oldalon emberileg rendben leszünk mert "csak" tenni kell a dolgukat nincs világvége elvárási hangulat. Ami pedig az öregeket érinti, kizárt hogy így gondolkodnának:
-Nem vagyunk már temető csapat
-Abszolút esélyesek vagyunk a PO-ra
-Ha itt szar a hozzáállás, a nagy átfedésék (játékos +szakik) miatt lehúzza magát a klotyón.
-Itt és most egy jó csapatban tehet olyat amiből (mert a CSAPAT erős), játékon túl is profitálhat.
-Sokan el akarnak jutni Las Vegas-ba
Nekem ez a draft inkább pozitív, mint sem negatív.
A csoportot képesek leszünk dominálni és ha a Denver meg van oda vissza szárazon akkor bármit elérhetünk. ( és SIO bármikor visszajönne!!! 😀 )
Surda
Ha már Sio Moore
 twitter.com/GipsySafety/status/858540077676244993
Bruce
Ez jó
Qrva jó 😀
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Olvasom a véleményeiteket azért örömmel tölt el, hogy a viszontagságos évek után, mennyivel "szebb" gondjaink lettek.
Azt gondolom, hogy az öltöző rendben lesz, Carr egy vezér, idézzétek csak fel az kéz sérülési pillanatait, mikor visszatért minden összeállt. A támadó egységgel nem lesz gond, Crab, Coop a törpék és persze egy jó Lynch, jó a fal és szerintem koordinátori poszton is előrelépés Mustárhoz képest tudunk pontokat szerezni.
És ezért gondolom, hogy D oldalon emberileg rendben leszünk mert "csak" tenni kell a dolgukat nincs világvége elvárási hangulat. Ami pedig az öregeket érinti, kizárt hogy így gondolkodnának:
-Nem vagyunk már temető csapat
-Abszolút esélyesek vagyunk a PO-ra
-Ha itt szar a hozzáállás, a nagy átfedésék (játékos +szakik) miatt lehúzza magát a klotyón.
-Itt és most egy jó csapatban tehet olyat amiből (mert a CSAPAT erős), játékon túl is profitálhat.
-Sokan el akarnak jutni Las Vegas-ba
Nekem ez a draft inkább pozitív, mint sem negatív.
A csoportot képesek leszünk dominálni és ha a Denver meg van oda vissza szárazon akkor bármit elérhetünk. ( és SIO bármikor visszajönne!!! 😀 )
Surda
Ha már Sio Moore
 twitter.com/GipsySafety/status/858540077676244993
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Olvasom a véleményeiteket azért örömmel tölt el, hogy a viszontagságos évek után, mennyivel "szebb" gondjaink lettek.
Azt gondolom, hogy az öltöző rendben lesz, Carr egy vezér, idézzétek csak fel az kéz sérülési pillanatait, mikor visszatért minden összeállt. A támadó egységgel nem lesz gond, Crab, Coop a törpék és persze egy jó Lynch, jó a fal és szerintem koordinátori poszton is előrelépés Mustárhoz képest tudunk pontokat szerezni.
És ezért gondolom, hogy D oldalon emberileg rendben leszünk mert "csak" tenni kell a dolgukat nincs világvége elvárási hangulat. Ami pedig az öregeket érinti, kizárt hogy így gondolkodnának:
-Nem vagyunk már temető csapat
-Abszolút esélyesek vagyunk a PO-ra
-Ha itt szar a hozzáállás, a nagy átfedésék (játékos +szakik) miatt lehúzza magát a klotyón.
-Itt és most egy jó csapatban tehet olyat amiből (mert a CSAPAT erős), játékon túl is profitálhat.
-Sokan el akarnak jutni Las Vegas-ba
Nekem ez a draft inkább pozitív, mint sem negatív.
A csoportot képesek leszünk dominálni és ha a Denver meg van oda vissza szárazon akkor bármit elérhetünk. ( és SIO bármikor visszajönne!!! 😀 )
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
 twitter.com/BenVolin/status/859391954429366273/photo/1
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Azt mondják, hogy megpróbáltunk hátra cserélni a 49ers-szel a második kör elejére, hogy akkor húzzuk be Conley-t, mert úgy véltük, hogy még akkor is elérhető lesz.
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Jelenleg azt lehet megítélni, hogy minden lyuk befoltozásra került e egy csapatnál, mivel szerencsés helyzetben vagyunk és kevesebb volta need-ünk mint a lyuk a csapatban. Tehát most csak ebből a szemszögből ítélhető meg és én ez alapján mondom azt, hogy ez a draft nem volt jobb közepesnél.
Bruce
Ha nagyon szigorúan nézzük, minden hiány posztra húztunk.
LB-re is, DT-be is OL-be is, CB es S is jött vki. Szóval már csak az kell, hogy bevalljanak!!!😊
Nagyon remélem, hogy a szezon kezdetére ez a téma már nem lesz napirenden és minden jól alakul a csapatunk körül!
Bruce
Ilyen ez. Vége a PO-nak, heteken át türelmetlenül várod a FA market nyitást, aztán heteken keresztül olvasgatod a draft/scout reportokat és várod a Day 1-t, aztán még heteket várunk az első OTA beszámolókra, ahol még mindenki Future HOF-er, aztán követeljük az első preseason meccset...
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Az idei draftot is csak hónapok múlva lehet majd érdemben értékelni.
Carr sérülése, hogy alakul?
gaben
Ez elvileg egy ma posztolt kép Irvin-től!

 twitter.com/BIrvin_WVU11/status/859257769521709056
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Jól mondja Pari, hogy egy draft csak évek múltán mutatja meg, hogy milyen is volt. Ezzel nincs is baj, ez így van, ezt így is kell értékelni.
Jelenleg azt lehet megítélni, hogy minden lyuk befoltozásra került e egy csapatnál, mivel szerencsés helyzetben vagyunk és kevesebb volta need-ünk mint a lyuk a csapatban. Tehát most csak ebből a szemszögből ítélhető meg és én ez alapján mondom azt, hogy ez a draft nem volt jobb közepesnél.

Az hogy később mi lesz a játékosokból most nem mondható meg, tehát ezt majd az idő mutatja meg nekünk. De addig csak ebből az aspektusból lehet megítélni.

Nagyon remélem, hogy a szezon kezdetére ez a téma már nem lesz napirenden és minden jól alakul a csapatunk körül!

GO RAIDERS! 😊
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 117 — Deion Sanders for president!
Az idei draftot is csak hónapok múlva lehet majd érdemben értékelni.
Carr sérülése, hogy alakul?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Egy draft-ot rengeteg minden alapján meg lehet ítélni.
Hányadikként draftolt vki, kik mentek ki előtte, needre húztak-e, értéken/reachre/stealre húztak-e, system fit-e, le/feltrade ellenértéke, vezér/poison, red flags, sérülések, de a végén úgyis csak 1 dolog számít, hogy beválik-e???
Hány olyan példa van, hogy vki a nagykönyv szerint draftolt és mégis átkozza magát egy sérülés miatt (Bridgewater/Carr, Clowney/Fowler/Mack, White/Cooper), vagy mert egy olyan szar rendszerbe került, hogy esélyes sem volt...pl. Carr bratyója, vagy orbitális bust lett.
Lehet elhoztuk volna Fostert, vagy Reddicket mindenki örül és happy, erre megsérül TC-be , vagy letartóztatják akármiért...a draft értékét két-három év múlva tudjuk majd meghatározni, pl. a 2014-es zseniális volt, a 2015-ös közepes/jó?, 2016-os passz...
Ha az alapján nézzük, hogy az idei draftunkból akár 3-4 is a kezdőben ragadhat szerintem már nem lehet közepesnél rosszabb semmiképp. De az is lehet, hogy az első körösünket lesittelik, a második körös megsérül, a 3. körös elhízik, a 4. körösünk meg fogalmatlanabb, mint az elődei együtt.
Én bízom Reggie-ben utóbbi években nagyon jó LB-ket találtak későbbi körökben is a csapatok (Borland, Kirksey, Telvin mith, Ramik Wilson, Kwon Alexander, Martinez...), DB-t kevesebbet!
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Ennyire megosztó draftunk nem emlékszem mikor volt, talán eddig még nem (már amióta itt vagyok) 😊

Nem szabad sztem elfelejtenünk amúgy, hogy egyre kevésbé kell RM-nek olyan játékosokat keresnie a középső és késői körökben, akik rögtön be tudnak állni játszani, hiszen egyre erősebb és mélyebb a keret. Emiatt egyre inkább tud olyan boom or bust típusú emberkéket választani, akik, ha bejönnek nagyot szólnak. Emiatt tudnak a sikeres nagy csapatok rendszeresen a drafton "stealeket" húzni.
Azt elfelejtik náluk is hány pick megy a levesbe, de amikor egy későbbi körös beválik, akkor meg megy a csodálkozás, puffogás, mellveregetés.

Ez volt szerintem az első olyan draftunk, ahol erre az ösvényre igazán ráléptünk. Hátsó körben abszolút, de amúgy idén kb. végig. Olyan szinten van a csapat, hogy kis túlzással egyik rookie-tól sem létkérdés az instant impact. Nem kell Conley-t se siettetni, hiszen a Smith-Amerson páros, ha nem is erős szinten (a tavalyiból kiindulva), de vállalhatóan megoldja majd a posztot a széleken. Karl mellett Nelson is tud hozni egy épp elfogadható szintet még, amíg Obi felveszi a fonalat. Ha Edwards egészséges és Ward, Latham fejlődik ahogy várja a staff, akkor Eddie-től sem kell brutál rookie évet várni. Az OL emberkéknek kb sérülés nélkül egyáltalán nem kell a pálya közelébe kerülnie, ők is tudnak nyugodtan dolgozni, alakulni. Lee az egyetlen kb. akitől valószínűleg első évében is kellene impact, ezt meglátjuk mennyire fog működni. Erre a posztra is hozhatunk még FA-t, ha Cory James vagy\és Jenkins nem fest jól, ha Lee nem azt hozza, amit RM-ék láttak benne...

Összességében ez a draft a jövőnek és a potenciálnak szól, ami szerintem rendben van, így csinálják az erős csapatok.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nem kell velem egyetértenie senkinek. Én is reménykedem, hogy a választásaink jól fognak elsülni. De én innen szurkolói székből ezt a draftot nem értékelem jónak, hanem inkább közepesnek, mert a legnagyobb need-re nem érkezett értékelhető megoldás. És jogomban áll úgy megítélni a draftot, ahogy én látom. Van a szakértők között is aki C-re értékeli a draftunkat és van aki meg B+-ra.
Nagyon bízom benne, hogy valóban az van, amit írsz és már én is pedzegettem, hogy elképzelhető, hogy bízunk a jelenlegi rosteren lévő játékosokban. Ball-ról szépeket írtak, Cory is jól kezdett tavaly, aztán elfogyott, de volt egy éve fejlődni. Jenkins ha megközelíti a pályafutása elején nyújtott játékát, akkor azt mondom, hogy tényleg nem lesz baj. Ha a tavalyi produktumot tudják nyújtani az LB sorban, akkor azt gondolom, hogy javuló DLine-al és egy kicsivel jobb secondary-val a védelmünk már nem az NFL bottom 10-ben lesz, hanem fentebb és akkor ismét ott lehetünk a PO-ban.

És valóban kisarkítottam nagyon a véleményemet a cb-kkel és nelsonnal kapcsolatosan, de ez is egy vetülete a dolgoknak. Vannak emberi tényezők, amire nem gondol senki innen nézve és azt mondom, hogy ez a legnehezebben kezelhető edzői szemszögből, mert egy elégedetlen játékos nagyon sokat tud ártani az öltözőben, mert padoztatni lehet, de attól még hatással van a többiekre.
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
 www.fanragsports.com/nfl/nguyen-marquel-lee-better-player-zach-cunningham/
Levi
Jó kis összeállítás, de Nguyen-t követem Twitteren és nála kevesen utálják jobban Cunninghamet, így azért az elfogultságával is kell számolni az ilyen kis összeállításoknál. Személy szerint jobban örültem volna, ha Lee-t más játékossal méri össze, mert így nem tudom elég komolyan venni.

Fostert imádja és nagyon szerette volna, ha kiválasztjuk. Amúgy a Melifonwu választásnak biztos nagyon örült, mert Obi is nagy kedvence.

Szerkesztette: peterbadbone

több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Szép kis vitába bonyolódtatok itt a drafttal kapcsolatban...

Én jelenleg nem tudok állást foglalni, hogy mennyire tetszik ez a draft osztály. Egyenlőre a játékosok, akiket kiválasztottunk nem tűnnek rossznak. Mindegyikben van valami ami szimpatikus. Ez persze kevés, hogy jó eredményeket érjenek el a pályán.

Lehet ez az ILB class nem győzte meg annyira a stábot, hogy komolyabb értékű választást lőjenek el bármelyik játékosra is. Érkezett Lee akiben van valami, ami tetszett nekik és elhozták ott, ahol még értéknek számított.Ha belegondolunk, az 1. és a 2. körös választásunk előtt ment ki olyan helyzetben ILB (Davis ill. McMillan) aki ár/érték arányban jónak gondolhattunk(szurkolók) mégsem próbált meg értük Reggie felmenni. Én ebből arra következtetek, hogy jónak vélik azokat a játékosokat, akik a keretben vannak. Sőt megkockáztatom, hogy Riley sem tér vissza, mert bíznak Ball, James, Jenkins, Calhoun, Irvin Cowser, Heeney és most már Lee képességeiben. Fiatal srácokról van szó, kapnak még egy év esélyt a bizonyításra, de ha már a TC kezdetén sem látszik rajtuk a fejlődés vagy ha pl. Ball a sérüléséből nem jól tér vissza, akkor én úgy hiszem, hogy megvan a B terv(valószínűleg Riley), ami még mindig egy használható terv.

Sokszor nem értettük már, hogy Reggie miért azokat a döntéseket hozza meg, amiket. Pl. JDR választása sem volt egyértelműen közönség kedvenc választás, Tice szintén. Wiz elengedését sem éljeneztük,Veldheer elengedését átkoztuk, Sio Moore elcserélését valaki a mai napig fájlalja és még sorolhatnánk. Persze nem minden döntése volt jó, de az évek alatt azért nagyobb arányban jönnek be a választásai, mint nem, ezért én azt mondom, hogy mindenki inkább próbálja meg azt meglátni, amit ők megláttak azokban a játékosokban, akiket leigazolnak és a pályára küldenek. Ez egy fiatal és még nem kész csapat. Sikerre éhesek, szeretik a footballt és egyre inkább úgy tűnik, hogy nincs olyan játékos aki innen menekülni akar. Persze évről-évre lesz olyan aki kiég, kiöregszik, stb.. de a mag az maradni akar és ebben a csapatban, ebben a társaságban akar nyerni. Ezért nem értek most egyet Bruceszal, hogy majd Smith, meg Nelson szarik az egészre. Sőt, ha a secondarybe idén nem jött volna játékos, csak ilyen 6-7. körös/ UDFA, akkor lett volna igazán vész, mert ha itt lesérül valaki, akkor ott álltunk volna letolt gatyával és nézhettük volna ahogy Durden, Hamilton, McDonald vagy ne adj isten McGill rohangál leghátul. Persze, lehet, hogy közülük is kitűnne egy tehetség, de én azért nyugodtabb vagyok, így, hogy az egész liga+szakértők+szurkolók által első és második körbe várt tehetségek várnak a lehetőségre a kezdők mögött. Igazából azt sem lehet teljes bizonyossággal megmondani, hogy Pagano érkeztével fog-e változni a védelmi séma. Mert ha változik, akkor lehet, hogy nem feltétlen kell egy igazi playmaker ILB, ami kb olyan ritka, mint a fr.QB.

több mint 7 éve
Általános Doktor Denver Broncos 2 022 — A meccs addig tart, amíg véget nem ér
Conleyt meghallgatta a rendőrség. A vallomásában azt mondta h valóban volt szexuális kapcsolata a nővel, de nem támadta meg, nem erőszakoskodott vele, ártatlan.

Ettől még simán lehet h ennek az ellenkezője az igaz, de azt zárójelben hozzátenném, hogy ha nem volt szem/fültanú/kamera az esetnél, akkor jogilag elég nehéz lenne innentől ráhúzni a lepedőt a srácra, ha megtörtént-ha nem | a DNS és egyéb mintákkal kb azt lehet rábizonyítani, hogy együtt volt vele, ahhoz h az erőszak is megálljon, ahhoz jellemzően több kell -> azzal h elismerte az együttlétet, azzal nagyban "megnehezítette" a bizonyítást - már ha tényleg elkövette és nem csak egy pénzhajhász/sértett csajba futott bele |

Once there was only dark.

If you're askin' me, the light's winnin'
több mint 7 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
 www.fanragsports.com/nfl/nguyen-marquel-lee-better-player-zach-cunningham/
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
 twitter.com/SeanSMITH24/status/857804807565750272

 twitter.com/SeanSMITH24/status/857839829303779329

Ez alapján Smith nem sértődött meg...
Levi
Mert te azt írnád ki a twitterre, hogy na bazmeg jött egy rookie, akit ráküldtek a nyakamra...faszom se játszik így...

Természetes, hogy kifelé nekik azt kell mutatni, amit elvárnak tőlük, de attól még belül lehet hogy nem ilyen boldog! 😊
Bruce
Nézd Martavis Bryant azt tweetelte JuJunak h amíg én itt vagyok addig te max a WR3 posztért harcolhatsz Coates-cal.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
 twitter.com/SeanSMITH24/status/857804807565750272

 twitter.com/SeanSMITH24/status/857839829303779329

Ez alapján Smith nem sértődött meg...
Levi
Mert te azt írnád ki a twitterre, hogy na bazmeg jött egy rookie, akit ráküldtek a nyakamra...faszom se játszik így...

Természetes, hogy kifelé nekik azt kell mutatni, amit elvárnak tőlük, de attól még belül lehet hogy nem ilyen boldog! 😊
Bruce
Lehet, bár a gondolatmeneted alapján a liga összes csapatának járékosai megsértődhetnének akinek a posztjára draftolnak egy új játékost.
Levi
Én most kimondottan a mi szituációnkat gondoltam végig és csak a CB-k szemszögéből és Nelsonéból. Mert alapból egy nem rossz secondaryba draftoltunk két embert az első két körben.
Helmut is leírta a Seahawks topicban nemrégiben:
0.) pont rögtön az elején szeretnék egyenesbe tenni egy klasszik tyúk vagy a tojás kérdést.
Nem az a feladata a secondrynak, hogy addig takarja ki a pályát, míg a passrush odaér az irányítóhoz, hanem a passrushnak kell olyan nyomást generálnia, hogy a másodvonal védőjátékosainak ne kelljen 3 ütemnél tovább zárniuk a sávokat, illetve felvehessék a labda támadásához szükséges csapda pozíciót (pozíciós elzárás, kiváltás zónába, felváltás emberre, stb.)
TGA
Ezzel teljesen egyetértek, hogy nem az okozta a tavalyi gyengélkedésünket hogy szarok voltak a secondary embereink, hanem hogy nem volt nyomás az ellenfél irányítóján, főként a fal belsejéből, aminek az oka véleményem szerint ME Jr sérülésén túl, hogy a középső falembereke elsősorban a futás ellen kellett hogy védekezzenek és nem a nyomást generálták a passzjáték során sem, mivel nem volt minőségi LB aki futás ellen hatékonyan tudott volna középen fellépni. Ez a hiányosság idén is meglesz így és lehet akárki a secondaryban, nem lesz jobb. Annyi előnyünk lehet a következő szezonban, hogy ME Jr talán már visszatér ahhoz a formához, amit várunk tőle.

Továbbra is tartom, hogy egy elit MLB-vel ez a védelem mérföldekkel jobb lenne minden tekintetben.
több mint 7 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Nyilván rengeteg igazság van benne amit írsz Bruce de azért ezek profi sportolók.

Kaptak egy rakat pénzt és sajnos nem úgy jött ki a szezon nekik ahogy az elvárható lett volna. Ha jön draftról a secbe ember ha nem vakarhatják a fejüket (legyen bármi oka a formahanyatlásnak)...
Pont, ebben a szezonban lazsálhattak mert most nem rúgják ki őket. Most teperhetnek 1 új szerződésért amit vagy nálunk kapnak meg vagy nem.
Szerintem egy profi pályafutásból 1 napot is "elpocsékolni" sok, nemhogy 1 évet. Olyan kevés ideig lehetnek ezek a játékosok profik, hogy megszedjék magukat. Bár aztán sok nagy IQ fighter van köztük!

Elsősorban a staffnak kell rendet tartani a disznóólban szóval... Ha én lennék Jack és látnám, hogy zuhan a morál - mert megette a napi ego csokiját - mikor ki van fizetve a barom úgy rúgnám pics@n, hogy "arrókódul"! Ráadásul most még jó is a csapat.
Nekem is vegyes érzelmeim vannak a draftal kapcsolatban de inkább pozitív mint negatív.

A védelem védelmében azért azt is hozzá kell tenni, hogy a meccsek végén mikor kard ki kard volt iszonyat felszívták magukat a lomha disznók!!
Csak picit kell jobban összerakni a belső nyomást és a TE védelmet és jó lesz ez! 😉
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
 twitter.com/SeanSMITH24/status/857804807565750272

 twitter.com/SeanSMITH24/status/857839829303779329

Ez alapján Smith nem sértődött meg...
Levi
Mert te azt írnád ki a twitterre, hogy na bazmeg jött egy rookie, akit ráküldtek a nyakamra...faszom se játszik így...

Természetes, hogy kifelé nekik azt kell mutatni, amit elvárnak tőlük, de attól még belül lehet hogy nem ilyen boldog! 😊
Bruce
Szerintem egy szerződésben sincs olyan apró betűs feltétel, hogy a saját,privát twittereden jó pofizz az újaknak mondván úgy is mentoralnod kell. Ergo ha nem gondolná kicsit is komolyan nem írná. Illetve ugye pont USA a nagy szólás szabadság hazája ergo ha nem tetszene azt is nyugodtan kiírhatja attól a szerződése nem.változik.

Ezen felül szerintem persze ez is magán vélemény. Egy ilyen profi sportoló akkor is hajt ha van garantált pénze vagy ha egy meccs totál lefutott es vesztes függetlenül attól hogy hoznak a "nyakadra" egy rookiet vagy sem. Mert bár ez egy csapatsport s mert bár van ügynököd akinek helyetted kell alkudoznia de azt hogy érdekelsz e valakit meg hogy milyen arfekvesben tudsz targyalni azt pontosan ők maguk teszik le az asztalra egy egy meccsen. Szóval baromira nem.hiszem hogy egyik vagy másik (kivéve az ilyen JMR es Slowando iq fighterek) játékos kicsit se hajtana mondván idénre megvan a pénzem jövőre meg úgy is elküldenek mert itt a fiatal. Ha jó vagyok akkor se biztos hogy elküldenek , ha kijön a matek ha meg nem.jön ki máshol kifog. Ha viszont nem.hajtok beleszarok mondván idénre van pénz, jövőre máshol sem lesz nem csak itt. Szóval szerintem ebben hibás a gondolat meneted..
S akkor még azt a részét nem.is feszegettem hogy mekkora ki ha én nem tesztoszteron bombák ezek a srácok. Nálunk is állandóan megy a f*sz méregetés szóval kizárt hogy hatra doljon beleszarjon a dolgokba akr Smith akar Amerson mondván lefognak cserélni. Sokkal inkabb ugy vannak, hogy nehogy mar egy kis pöcs lenyomjon engem az x éve játszó sztárt....



több mint 7 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
 twitter.com/SeanSMITH24/status/857804807565750272

 twitter.com/SeanSMITH24/status/857839829303779329

Ez alapján Smith nem sértődött meg...
Levi
Mert te azt írnád ki a twitterre, hogy na bazmeg jött egy rookie, akit ráküldtek a nyakamra...faszom se játszik így...

Természetes, hogy kifelé nekik azt kell mutatni, amit elvárnak tőlük, de attól még belül lehet hogy nem ilyen boldog! 😊
Bruce
Lehet, bár a gondolatmeneted alapján a liga összes csapatának játékosai megsértődhetnének akinek a posztjára draftolnak egy új játékost.

Szerkesztette: Levi
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
 twitter.com/SeanSMITH24/status/857804807565750272

 twitter.com/SeanSMITH24/status/857839829303779329

Ez alapján Smith nem sértődött meg...
Levi
Mert te azt írnád ki a twitterre, hogy na bazmeg jött egy rookie, akit ráküldtek a nyakamra...faszom se játszik így...

Természetes, hogy kifelé nekik azt kell mutatni, amit elvárnak tőlük, de attól még belül lehet hogy nem ilyen boldog! 😊