Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
A meccs után Levi Damien szokott írni ilyen Ballers&Busters cikket, amiben

Penn és Gabe Jackson a Busters között szerepelt, erre nem is figyeltem meccs közben.
Vadal Alexander itt szerepeltetése érthető , Irvin is megmagyarázható, Tyrell Adams számomra azért meglepő, mert a nevét nem is nagyon hallottam, holott elég sok playt játszott a snap count alapján, most már az is kiderült, hogy a passz playeknél volt inkább benn, de nem sok sikerrel.

A Ballers-ek között nagyon sok játékosunk van, ami érthető is.

Itt a két cikk:
 www.silverandblackpride.com/2017/9/12/16297666/raiders-2017-week-1-ballers-busters-vs-titans
 www.silverandblackpride.com/2017/9/12/16297692/raiders-week-1-ballers-busters-vs-titans-part-two
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Mindegyik valamirevaló Power Ranking-en a TOP 10-ben vagyunk a Titans meccset követően.

 www.raiders.com/news/article-1/Oakland-Raiders-Power-Rankings-Week-2/9353a28c-647c-46c0-9c3a-cee68152698b
Bruce
Az egyetlen valamirevaló PR-ben eddig is TOP 10-ben voltatok, egészen pontosan a 9. helyen 😊
ervinator
Tudom-tudom, de az még nem lett aktualizálva, így azért írtam a megkülönböztetést, hogy a Titans meccset követően... 😊
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 675
Mindegyik valamirevaló Power Ranking-en a TOP 10-ben vagyunk a Titans meccset követően.

 www.raiders.com/news/article-1/Oakland-Raiders-Power-Rankings-Week-2/9353a28c-647c-46c0-9c3a-cee68152698b
Bruce
Az egyetlen valamirevaló PR-ben eddig is TOP 10-ben voltatok, egészen pontosan a 9. helyen 😊

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Mindegyik valamirevaló Power Ranking-en a TOP 10-ben vagyunk a Titans meccset követően.

 www.raiders.com/news/article-1/Oakland-Raiders-Power-Rankings-Week-2/9353a28c-647c-46c0-9c3a-cee68152698b
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Snap count:

Az offense-ben négy falember és Carr végig, azaz 66 támadóplayt volt fenn, az RT-k közül Newhouse 57 play-t vállalat, míg Vadal Alexander 9-et.

A futók közül Lynch 32 playben volt pályán, Washington 16 míg Richard 14.

Az elkapók közül Cooper 61 playben volt fenn. Roberts 55, Crabtree 48, Patterson 22, Holton 1.

A TE-knél a legtöbbet foglalkoztatott Cook volt 47 playjel, majd Smith 29 és Walford csak 5 playt töltött a pályán.

A védelemben a két safety az összes playben fenn volt, szám szerint 64-ben.
A CB-k közül Amerson is az összes playt a pályán töltötte, Carrie 59-et, Smith 48-at, McDonald 2-t.
Az LB sorban már több volt a rotáció, hiszen Irvin 63 playt játszott, Cory James 60-at, Tyrell Adams 41-et, Marquel Lee 21-et, Morrow 4-et.
A def line-ban pedig Mack az összes playben fenn volt, Vanderdoes 37, MEJr 32, Hester 31, Autry 28, Ellis 21, Cowser 1.

A defensben nem lépett pályára az aktívak közül Woodson-Luster, Luani, Harris, az offensben pedig Feliciano.
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Sztem jó kis meccs volt. Végig kézben tartottuk a mérkőzést. Coop dropjai tényleg idegesítőek de ez csak az első meccs volt. Lesz ez még sokkal-sokkal jobb is! 😉
Anno Crabs és Lynch nagy fogás. Állatok! Az a Marshawn seggre fejelés mi volt már... BOOOM!!!! XD

Az előszezont hót fosra vettük. Az volt a lényeg, hogy senki ne sérüljön le!
Persze most sok hibával játszottunk de nem baj az. Első meccs.
Jobban játszottunk mint vártam. A védelem részéről mindenképp! A továbbiakban szép lassan mindenki felveszi a ritmust, felszívja magát és ha nem sérül le senki kajak lesz ez meglátjátok!
Jön még Conley meg Obi is... Halkan jegyzem meg tuti ott van a fejekben Riley (& Aldon).
Az utolsó két név erős kérdőjel természetesen de ha nem sérül le senki az ászok közül akkor Lynch középső újjai nagyon sokáig fogják vinni ezt a csapatot.
4-5 meccs kell, hogy a Carr fogók is adják, aztán beolajozódik a Mack dízel!

Jah jut eszembe! Newhouse, hogy tolta? Én nem figyeltem.
TST
Newhouse nem kapott sacket, míg Vadal Alexander kettő is. Az előbb 40+ playt volt fenn, míg utóbbi 9-et...
több mint 7 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Sztem jó kis meccs volt. Végig kézben tartottuk a mérkőzést. Coop dropjai tényleg idegesítőek de ez csak az első meccs volt. Lesz ez még sokkal-sokkal jobb is! 😉
Anno Crabs és Lynch nagy fogás. Állatok! Az a Marshawn seggre fejelés mi volt már... BOOOM!!!! XD

Az előszezont hót fosra vettük. Az volt a lényeg, hogy senki ne sérüljön le!
Persze most sok hibával játszottunk de nem baj az. Első meccs.
Jobban játszottunk mint vártam. A védelem részéről mindenképp! A továbbiakban szép lassan mindenki felveszi a ritmust, felszívja magát és ha nem sérül le senki kajak lesz ez meglátjátok!
Jön még Conley meg Obi is... Halkan jegyzem meg tuti ott van a fejekben Riley (& Aldon).
Az utolsó két név erős kérdőjel természetesen de ha nem sérül le senki az ászok közül akkor Lynch középső újjai nagyon sokáig fogják vinni ezt a csapatot.
4-5 meccs kell, hogy a Carr fogók is adják, aztán beolajozódik a Mack dízel!

Jah jut eszembe! Newhouse, hogy tolta? Én nem figyeltem.
több mint 7 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 947 — no es importante
Ezt be is rakom, nehogy efelejcsem
 www.youtube.com/watch?v=7ZyTXsZxqpE
sutianap
 twitter.com/thefanaticsview/status/907192502612107264


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
 twitter.com/VicTafur/status/907238589649575936

 twitter.com/VicTafur/status/907239126663081986

 twitter.com/VicTafur/status/907239703627300864

 twitter.com/PFF/status/907216161368047618
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Hátha érdekes még itt is:  www.first-down.hu/szubjektiv/mit-erdemel-a-raiders-fanatikus/

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
A Jetsnek idén egy meccse lesz, amikor vért fognak pisálni a pályán 😊 Ott nektek idény eleji forma ide, vagy oda, simán kell nyernetek 😊
Wyatt
Ezért mondom, hogy kötelező győzelem.
Ezt a játékosok is tudják és hiába profizmus meg minden, hajlandó az ember egy kicsit könnyelműebben venni a játékot és lévén ez az nfl, az ilyen gyengébb teljesítmények megbosszulhatják magukat. De én is azt mondom, hogy ennél nagyon könnyebb meccsünk nem is lesz az idényben.
több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A Jetsnek idén egy meccse lesz, amikor vért fognak pisálni a pályán 😊 Ott nektek idény eleji forma ide, vagy oda, simán kell nyernetek 😊

több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Sérülésről nem olvastam semmit, remélhetőleg nem is volt... Cory James sérülésére emlékszem, de ő visszatért. Mondjuk meccs előtt is sérült volt, tehát lehet hogy ő jövő héten nem nagyon fog edzeni. Egyből arra gondoltam, amikor lent maradt, hogy már tárcsázzák is Riley ügynökének számát...

Valszeg akkor még egy két próbát kap majd Vadal Alexander, aztán ha nem megy neki, akkor Newhouse lesz a kezdő.

Nem tudom Olawale sérülése mennyire komoly, de ő nagyon kellene, mert általa biztos, hogy még hatékonyabbá válhatna a futójátékunk, főként a red zone-ban.
Egyébként elég sok shotgun volt most is, de azért under center playek is voltak szerencsére, úgyhogy az ujjsérülés már a múlté.

Akkor abból amit vártam, hogy a def fal jobban teljesít a valóságban, mint papíron, az bejött. Az LB sorral kapcsolatos várakozás, az nem jött be, mert csak a falmunkának köszönhetően nem voltak annyira rosszak.

Hétvégén meg hazai pálya, Jets. Kötelező győzelem... Ezektől mindig is irtóztam, de valóban a tegnapi győzelmünket, akkor értékelhetjük, ha sikerül otthon is nyerni.
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Ezt be is rakom, nehogy efelejcsem
 www.youtube.com/watch?v=7ZyTXsZxqpE


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Egy alvás után, kicsit ülepedve a történtek.

Ami tetszett:
+++ Tavecchio (ezt a meccset ő húzta be nekünk, korábban említettem, hogy azért volt mindig ő a camp body-nk, mert ballábas és Condo-nak valamint Kingnek, nem kell változtatni semmit Janikowksi után, így szinte simán ment az átállás ezen része. Az meg hogy ilyen rendben voltak az idegei az olasznak, az megint példaértékű! Be is írta magát a történelemkönyvekbe, mint az első játékos, aki debütálásakor két 50+-os FG-t is bevágott, igaz olyan játékosból is csak egy van, aki bármikor egy meccsen belül két 50+-os FG-t rúgott volna, az pedig Jano! 😊 Mindegy no, kurva jó volt a srác)

++ Lynch (nem vártam sokat tőle annyira, de kemény volt és 4,2 yard/carry-t teljesített, ami nem rossz, volt elkapása is, tehát teljesen elégedettek lehetünk vele)

+ A védelmünk is ide kívánkozik összességében, mert egy elég jó offense-t sikerült kevés ponton tartani. Természetesen javulni szükséges egy-egy poszton, de most összességében jól teljesítettek.

Ami nem tetszett:
--- Cooper end zone dropjai... Majdnem szétrobbantam idegességemben, már az első droppnál, aztán megint rádobja, megint kiejti, bár ott azért a védő szépen dolgozott, de egy Cooper szintű elkapónak pont az ilyeneket kellene behúznia, aztán harmadjára is neki dobják, ott is volt egy kis labdaérintés, de elkapható lett volna. Ott haragudtam is Downingra, hogy miért nem futunk Lynch-el, aztán kész. Szerencsére nem lett baj belőle, de nagyon fájt volna, ha emiatt kapunk ki.

- Az O line nem volt olyan átütő, mint tavaly. Ez látszott abból, hogy a törpék nem tudtak úgy futni, meg a két sack egymás utánban is csúnya volt. A PFF számokból majd több látszik és biztos, hogy meg is fognak cáfolni, de nekem nem annyira tetszett a dolog.

- Pass rush nem volt igazán, se középről, se szélről. Mack még nagyon nem rázódott bele, de ő mindig később indul be. Irvin idióta volt egyszer, de amúgy súlytalan volt ő is.

- Középső LB-k nem játszottak kifejezetten rosszul, de egy középső LB-nek azért több tackle-t kellene csinálnia. Rotálták őket, volt sérülés is közben, de nem az igazi szerintem.
Bruce
Nagyon jó volt az olasz 😊

Lynch remekül dolgozott...tavaly a Törpék jobbak voltak, mint Murray, idén eddig Lynch jobban fest, mint a Törpék...több kell a két "kicsitől" is, de azért voltak villanásaik nekik is

Védelem futás ellen remekül dolgozott...TE cover még necces és volt pár blown coverage, de jobbak voltunk, mint tavaly vagy a pre meccseken 😊

Cooper első villanása (TD) igen kemény volt. Utána necces volt a napjának nagy része. Külön-külön a RZ droppok védhetők, de egymás után a 3 sok volt...

OL sztem lesz még jobb is, amúgy a két sack közül az első Richardé, mert nem vette fel a blitzet, a második meg Alexander sara egyedül...jött is utána végig a helyére Newhouse...nem is értem minek jött fel Vadal...

Mack ellen mondjuk megint volt holding bőven befújás nélkül...reméljük beindul a pass rush és a holding callok is majd...

A sok rotálás miatt nehéz sok tackle-t szedni, főleg, h a DL sokat megoldott a RB lecsapkodásból 😊
Adams vakon van, de Lee és James bíztató volt sztem.

Joseph és Nelson is jól játszott sztem és halkan jegyzem meg Sean Smith is.

Seth Roberts TD remek call és megvalósítás volt.

Carr nagyon pontos volt, tényleg övé ez a támadó gépezet és Downinggal jól nyomták végig.

Vanderdoes nagyon bíztatóan dolgozott...úgy seggre lökte Conklint egyszer, h csak na 😊

A védelmünk a második félidőben jobb volt! Halftime adjustment in Oakland??? What???

Itt a PFF amit emlegettél:  www.profootballfocus.com/news/refocused-oakland-raiders-26-tennessee-titans-16

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
igaz olyan játékosból is csak egy volt a raidersben, aki bármikor egy meccsen belül két 50+-os FG-t rúgott volna, az pedig Jano! 😊
Bruce
pici korrekció
Pari
igaz! 😊 Köszi
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
igaz olyan játékosból is csak egy volt a raidersben, aki bármikor egy meccsen belül két 50+-os FG-t rúgott volna, az pedig Jano! 😊
Bruce
pici korrekció
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Egy alvás után, kicsit ülepedve a történtek.

Ami tetszett:
+++ Tavecchio (ezt a meccset ő húzta be nekünk, korábban említettem, hogy azért volt mindig ő a camp body-nk, mert ballábas és Condo-nak valamint Kingnek, nem kell változtatni semmit Janikowksi után, így szinte simán ment az átállás ezen része. Az meg hogy ilyen rendben voltak az idegei az olasznak, az megint példaértékű! Be is írta magát a történelemkönyvekbe, mint az első játékos, aki debütálásakor két 50+-os FG-t is bevágott, igaz olyan játékosból is csak egy van, aki bármikor egy meccsen belül két 50+-os FG-t rúgott volna, az pedig Jano! 😊 Mindegy no, kurva jó volt a srác)

++ Lynch (nem vártam sokat tőle annyira, de kemény volt és 4,2 yard/carry-t teljesített, ami nem rossz, volt elkapása is, tehát teljesen elégedettek lehetünk vele)

+ A védelmünk is ide kívánkozik összességében, mert egy elég jó offense-t sikerült kevés ponton tartani. Természetesen javulni szükséges egy-egy poszton, de most összességében jól teljesítettek.

Ami nem tetszett:
--- Cooper end zone dropjai... Majdnem szétrobbantam idegességemben, már az első droppnál, aztán megint rádobja, megint kiejti, bár ott azért a védő szépen dolgozott, de egy Cooper szintű elkapónak pont az ilyeneket kellene behúznia, aztán harmadjára is neki dobják, ott is volt egy kis labdaérintés, de elkapható lett volna. Ott haragudtam is Downingra, hogy miért nem futunk Lynch-el, aztán kész. Szerencsére nem lett baj belőle, de nagyon fájt volna, ha emiatt kapunk ki.

- Az O line nem volt olyan átütő, mint tavaly. Ez látszott abból, hogy a törpék nem tudtak úgy futni, meg a két sack egymás utánban is csúnya volt. A PFF számokból majd több látszik és biztos, hogy meg is fognak cáfolni, de nekem nem annyira tetszett a dolog.

- Pass rush nem volt igazán, se középről, se szélről. Mack még nagyon nem rázódott bele, de ő mindig később indul be. Irvin idióta volt egyszer, de amúgy súlytalan volt ő is.

- Középső LB-k nem játszottak kifejezetten rosszul, de egy középső LB-nek azért több tackle-t kellene csinálnia. Rotálták őket, volt sérülés is közben, de nem az igazi szerintem.
több mint 7 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Lynch egész jó volt egy év kihagyás után, látszik, hogy motiválja, hogy a szülővárosa csapatának játszik... ha még Olawale is blokkol majd neki...

A védelemben engem nagyon zavart - a visszafogott passrush-on túl -, hogy a legkisebb ember védekezik a TE-n. Karl jól végezte a dolgát, de nagyobb TE-k ellen lehetnek gondok. Obi kellene ide...

Tavecchio bemutatkozása kiváló lett, egyből rekordot is döntött - 2 FG 50yd felett 1. meccsen -, ha marad a forma, sajnos könnyen lehet, hogy az utolsó SB szereplő játékosunk is távozik. Igaz, hogy Giorgio két lépésből rúg, de hihetetlen magabiztos rúgások voltak, mindegyik középre, nem a Jano féle "majd bekanyarodik" típusok. Kíváncsi vagyok, hogy folytatja...
több mint 7 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
 scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/21432750_1828521967176649_249537601780578160_n.jpg?oh=755871222696bf4e83c0d1216215db5a&oe=5A5CC26E
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 114 — Deion Sanders for president!
A pénteki meccs is király volt, a mai is jól alakult; hogyha a Bolts is nyer hétfőn az hab lesz a tortán. A Win meg Win kedveseim! Csak az kell.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ja és Tavecchio for president!! Micsoda bemutatkozás volt. Jano nyugdíjba mehet, ha a srác így folytatja...aktív keretre valószínű Melifonwu lesz visszahozva és ha az egész szezont szépen lehozza Giorgio, akkor onnan megy majd a fiatalítás (=olcsósítás)
Rolni
Én úgy tudom, hogy 2 játékost lehet IR-ről aktiválni. De lehet csak rosszul olvastam.
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 650 — Raiders fan
Nah megvan a W! Túl sokat nem kelle izgulni, de nem volt könnyű meccs.

Védelem miután belendült kicsit életképesebb volt, mint vártam.
Futást egész jól fogtuk. Passz rush nem igen volt, mondjuk Marika ellen nem könnyű...
Sec nem volt borzalmas, de Walker azért leszopatta a közepét a védelemnek.

O jó volt, de azért ahogy néztem messze nem adtak ki mindent. Se energiában, se playcallingban...
Downing és Carr jól működött, jókat hívtak, módosítottak.
BeastMode is back!! Amikor Casey-t seggre fejelte...wow
A Törpék nem villogtak, de volt 1-1 szép megoldásuk.
Coop villant, de kicsit dekoncentrált volt. Crabs szépen pörgött, Cook remek fit és CP is jól játszott.
Seth Roberts meg ugye, ha elkap egy TD-t... 😊

Ja és Tavecchio for president!! Micsoda bemutatkozás volt. Jano nyugdíjba mehet, ha a srác így folytatja...aktív keretre valószínű Melifonwu lesz visszahozva és ha az egész szezont szépen lehozza Giorgio, akkor onnan megy majd a fiatalítás (=olcsósítás)

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 507
Meg van az első W 😉
Röviden pár eszrevetel. Az offense sokrétű Downing jól keveri a kártyákat. Végre tudjuk ölni az órát. A Defense jobban festett mint a pre meccseken. Van meg hova fejlődni de jobb volt. Vanaderos végig szepen tolta. Lehet idéntől lesz egy rendes 3tech Dt-nk?



több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nyertünk és ez a lényeg most. De javulni kell sokmindenben.