Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 8 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
az a baj, hogy szinte minden csapatrészünkbe kell erősítés.
ILB/MLB - Smith es Heeney nagyon átlagos, vagy átlag alatti, mind coverben, mind run stopba, max depth-nek jók, nem kezdőnek.

DT/NT - Mario-n kívül a többi kuka, még depth-nek is csak ímmel-ámmal.

CB - Amerson és kifújt, a többi átlag alatti (Smith, Hayden besült, Carrie legjobb esetben is átlagos, de inkább az se)

TE - mind kuka, esetleg Smith 3. számúnak blokkolni

RT v. RG - Watson kuka, Penn helyett KO LT-be, helyére LG-be vissza Gabe, és akkor RG, es RT need

RB - Murray a várkozasaim felett teljesít, Jaylen lehet jó is, de kell ide is vki upgrade

Ezt megint túl sok need hogy megoldható legyen egy offseason alatt.
Pari
Kicsit borúsan látod a dolgokat szerintem
Cubehead
Ja, ma ilyen napom van - biztos nem jutottam elég B vitaminhoz a pacalból😊
Csak minden offseasonben azt látom, olvasom mindenhol hogy
Autry, McGee, Williams, Jelly, Carrie, Rivera, Walford, Watson, Heeney, Ball, M. Smith egész jók és solid és rendben lesz, meg jók a preseasonben meg minden, aztán mindig kiderül, hogy a practice squadba való mind! Már pedig ez a védelem tengelye/közepe. Minden D amit kiemelkedik (Broncos, Panthers, Vikings...) ott kezd, hogy DT/NT-MLB/ILB, mi itt vagyunk a legrosszabbak, ezt kéne évek óta rendbe tenni + 1 CB utána már tényleg nem maradna más csak az edzői stáb aki hibáztatni kell
Pari
Az igazsághoz hozzá tartozik hogy részben egyetértünk.

Ami az offense-t illeti kell a falba ember KO és Gabe jovobeni hellyetol függően future Lt vagy G. Howard Rt-kent egy évre még mindenképpen vállalható.
Ezen felül ahol kell erősíteni az a slot wr. Seth-nek néha vannak gyönyörű megmozdulásai és vannak fejvakaros wrf-k is. Kell egy jobb playmakereb villám törpe 😁
Walford miatt meg ne aggódj ugye az kffseason nagy részét kihagyni kényszerült szóval még nincs ritmusban.

Defensebe úgyszintén arnyaltabban latod a képet. Sean Smith nem temetnem és Reggie-vel sincs gond ha nem a felpalya van rabizva a társak nihilje miatt.
Ahol erosodni kell vagy egy potens DE Mario kidolese esetére (sajnos igy néz ki ezzel minden evben számolni kell kisebb nagyobb mértékben.) vagy ha 4-3 undert játszunk akkor meg egy igazi 3tech vadállat higy ne lehessen fellépni a zsebbe.
Ezen felül egy hiányosság van igaz az a legnagyobb!! Kell egy igazi side to side játékra kepes non-stop motorral rendelkező gondolkodni képes MLB..

Szerintem ha a következő offseasonbe már csak az mlb-t megoldaná rászánni RM már is teljesen más összképe lenne az egésznek ezen koordinátorokkal is!!



több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
az a baj, hogy szinte minden csapatrészünkbe kell erősítés.
ILB/MLB - Smith es Heeney nagyon átlagos, vagy átlag alatti, mind coverben, mind run stopba, max depth-nek jók, nem kezdőnek.

DT/NT - Mario-n kívül a többi kuka, még depth-nek is csak ímmel-ámmal.

CB - Amerson és kifújt, a többi átlag alatti (Smith, Hayden besült, Carrie legjobb esetben is átlagos, de inkább az se)

TE - mind kuka, esetleg Smith 3. számúnak blokkolni

RT v. RG - Watson kuka, Penn helyett KO LT-be, helyére LG-be vissza Gabe, és akkor RG, es RT need

RB - Murray a várkozasaim felett teljesít, Jaylen lehet jó is, de kell ide is vki upgrade

Ezt megint túl sok need hogy megoldható legyen egy offseason alatt.
Pari
Kicsit borúsan látod a dolgokat szerintem
Cubehead
Ja, ma ilyen napom van - biztos nem jutottam elég B vitaminhoz a pacalból😊
Csak minden offseasonben azt látom, olvasom mindenhol hogy
Autry, McGee, Williams, Jelly, Carrie, Rivera, Walford, Watson, Heeney, Ball, M. Smith egész jók és solid és rendben lesz, meg jók a preseasonben meg minden, aztán mindig kiderül, hogy a practice squadba való mind! Már pedig ez a védelem tengelye/közepe. Minden D amit kiemelkedik (Broncos, Panthers, Vikings...) ott kezd, hogy DT/NT-MLB/ILB, mi itt vagyunk a legrosszabbak, ezt kéne évek óta rendbe tenni + 1 CB utána már tényleg nem maradna más csak az edzői stáb aki hibáztatni kell
Pari
Szerintem egy MLB megoldaná a dolgot az tuti. Még ha nem is egy Luke Kuechly, de egy mindenes MLB dimenzióváltást hozna a defense-nek az tuti. Főként ha visszatérne Mario is közben.
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
az a baj, hogy szinte minden csapatrészünkbe kell erősítés.
ILB/MLB - Smith es Heeney nagyon átlagos, vagy átlag alatti, mind coverben, mind run stopba, max depth-nek jók, nem kezdőnek.

DT/NT - Mario-n kívül a többi kuka, még depth-nek is csak ímmel-ámmal.

CB - Amerson és kifújt, a többi átlag alatti (Smith, Hayden besült, Carrie legjobb esetben is átlagos, de inkább az se)

TE - mind kuka, esetleg Smith 3. számúnak blokkolni

RT v. RG - Watson kuka, Penn helyett KO LT-be, helyére LG-be vissza Gabe, és akkor RG, es RT need

RB - Murray a várkozasaim felett teljesít, Jaylen lehet jó is, de kell ide is vki upgrade

Ezt megint túl sok need hogy megoldható legyen egy offseason alatt.
Pari
Szerintem is borúsan látod. Nem lehet mindenki sztárjátékos.

A DT/NT dolog erősen túlzás, mivel ha visszatér Mario, akkor még az is lehet hogy feljavul az összes faljátékos teljesítménye. De szerintem depthnek a mostani játékosok mindegyike maximálisan alkalmas. Az hogy nem TOP 10-esek a saját posztjukon, az nem jelenti, hogy rosszak és kuka.

CB - Pont a mostani meccsen nagyon nagyot játszott a secondary és ezzel együtt a két kezdő CB, Hayden és Carrie a 3. helyért harcban van és hol az egyik, hol a másik rukkol elő jobb teljesítménnyel.

TE - Szerintem Walford simán lehet első számú TE-je a csapatnak. Blokkolásban sem rossz, de inkább elkapó jellegű TE. Smith kifejezetten jól blokkol és mostanában többször is bemutatta, hogy elkapásban sem elveszett.

RT v. RG Azzal egyetértek, hogy kell egy LT utánpótlás. Watson sajnos valóban sérülékeny, de amikor egészséges akkor viszont jó. Hudson is jól tolta tavaly is és ha egészséges, akkor idén is jó lesz ő. Egyébként Hudson tud RG-t is játszani, tehát Osemele mehet akár LT-be majd, tehát csak RT kell. De ott van Alexander is, aki meglepően jó volt beugró szerepben.

RB fronton nekem inkább volt hiányérzetem, de a két kis törpe nem rosszul egészíti ki Murray-t

Az egyetlen dolog, hogy MLB az nagyon-nagyon kellene, de oda egy nagyon jó játékos kell, mert anélkül nullák vagyunk. Korábban írta valaki, hogy akár cserélni is lehetne egy játékosért, bár szerintem az nem illik most bele a csapatépítési munkába.

De egyébként természetesen igazad van, mert szinte bármelyik posztra ráférne az erősítés, mert mindig van jobb. De pl nemrég gondolkoztam azon, hogy a falban is azért teljesítenek jól a beugró játékosok, mert azért jó játékosok vannak a falban. Penn - Osemele - Hudson - Gabe nagyjából végig nyomták az összes meccset, persze nem mindig a saját posztjukon, de attól, ha valaki bement melléjük, annak a teljesítményét felhozták.
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
az a baj, hogy szinte minden csapatrészünkbe kell erősítés.
ILB/MLB - Smith es Heeney nagyon átlagos, vagy átlag alatti, mind coverben, mind run stopba, max depth-nek jók, nem kezdőnek.

DT/NT - Mario-n kívül a többi kuka, még depth-nek is csak ímmel-ámmal.

CB - Amerson és kifújt, a többi átlag alatti (Smith, Hayden besült, Carrie legjobb esetben is átlagos, de inkább az se)

TE - mind kuka, esetleg Smith 3. számúnak blokkolni

RT v. RG - Watson kuka, Penn helyett KO LT-be, helyére LG-be vissza Gabe, és akkor RG, es RT need

RB - Murray a várkozasaim felett teljesít, Jaylen lehet jó is, de kell ide is vki upgrade

Ezt megint túl sok need hogy megoldható legyen egy offseason alatt.
Pari
Kicsit borúsan látod a dolgokat szerintem
Cubehead
Ja, ma ilyen napom van - biztos nem jutottam elég B vitaminhoz a pacalból😊
Csak minden offseasonben azt látom, olvasom mindenhol hogy
Autry, McGee, Williams, Jelly, Carrie, Rivera, Walford, Watson, Heeney, Ball, M. Smith egész jók és solid és rendben lesz, meg jók a preseasonben meg minden, aztán mindig kiderül, hogy a practice squadba való mind! Már pedig ez a védelem tengelye/közepe. Minden D amit kiemelkedik (Broncos, Panthers, Vikings...) ott kezd, hogy DT/NT-MLB/ILB, mi itt vagyunk a legrosszabbak, ezt kéne évek óta rendbe tenni + 1 CB utána már tényleg nem maradna más csak az edzői stáb aki hibáztatni kell
több mint 8 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
az a baj, hogy szinte minden csapatrészünkbe kell erősítés.
ILB/MLB - Smith es Heeney nagyon átlagos, vagy átlag alatti, mind coverben, mind run stopba, max depth-nek jók, nem kezdőnek.

DT/NT - Mario-n kívül a többi kuka, még depth-nek is csak ímmel-ámmal.

CB - Amerson és kifújt, a többi átlag alatti (Smith, Hayden besült, Carrie legjobb esetben is átlagos, de inkább az se)

TE - mind kuka, esetleg Smith 3. számúnak blokkolni

RT v. RG - Watson kuka, Penn helyett KO LT-be, helyére LG-be vissza Gabe, és akkor RG, es RT need

RB - Murray a várkozasaim felett teljesít, Jaylen lehet jó is, de kell ide is vki upgrade

Ezt megint túl sok need hogy megoldható legyen egy offseason alatt.
Pari
Kicsit borúsan látod a dolgokat szerintem



több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
az a baj, hogy szinte minden csapatrészünkbe kell erősítés.
ILB/MLB - Smith es Heeney nagyon átlagos, vagy átlag alatti, mind coverben, mind run stopba, max depth-nek jók, nem kezdőnek.

DT/NT - Mario-n kívül a többi kuka, még depth-nek is csak ímmel-ámmal.

CB - Amerson és kifújt, a többi átlag alatti (Smith, Hayden besült, Carrie legjobb esetben is átlagos, de inkább az se)

TE - mind kuka, esetleg Smith 3. számúnak blokkolni

RT v. RG - Watson kuka, Penn helyett KO LT-be, helyére LG-be vissza Gabe, és akkor RG, es RT need

RB - Murray a várkozasaim felett teljesít, Jaylen lehet jó is, de kell ide is vki upgrade

Ezt megint túl sok need hogy megoldható legyen egy offseason alatt.
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Itt vannak a snap számok:
 www.silverandblackpride.com/2016/9/26/13061984/raiders-week-3-snap-counts-vs-titans-cory-james-sees-nearly-every-snap

A két újonc a védelemben tényleg elég sokat játszott, remélhetőleg beválnak.
Bruce
Ami még jól látszik, hogy Mack snap számait is megvágták az első hét óta és sztem Calhoun az aki ennek nagyrészét felveszi...

McGee és Latham is többet volt fenn, mint Ellis és Williams, akik közül amúgy Williams volt fenn 2 snappel többet, hiába Ellis a kezdő...

Carrie van sztem alul használva erősen Hayden miatt, de talán most fordul a kocka, meccs végén már Ő volt benn slotban DJ helyett.

Jihad Ward továbbra is a legtöbbet pályán lévő belső falember (5tech-től befele), de Autry nem sokkal maradt el tőle.
Rolni
És ez miért lehet, hogy ennyire nyomják a falban a "fiatalokat"?
Tartalékolnak a nagy nevekkel a playoffra?
bmg
Azért mert a posztjukon nincs nagy név 😊
Mario Edwards Jr lenne a nagy név ebben az 5tech base, 3tech nickel\dime csomagokban, de Ő meg sérült. Elvileg mellette rotálna Autry és Ward, illetve McGee és Latham adna további mélységet, illetve ők NT-be is be tudnak segíteni ha kell.
Williams és Jelly NT-k. Futás ellen hatékonyak, de pass rush terén nem működnek.
Ezért van az, h tavallyal ellentétben együtt ritkán vannak pályán.
Ward, Autry elvileg a pass rush-t hivatott erősíteni, amíg MEJr. nem tér vissza interior pass rushernek, ezért ilyen sok a snapjük most.
McGee ilyen mindenes figura eddig egész kiegyensúlyozott, jobban használható a "szélen", mint a két nagy legény, alacsony snap számmal indult, de jól játszott, ezért nő a játékideje.
Latham szintén jobban bírja szuflával, mint a pufik, gondolom főleg ezért nő a snap száma.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Itt vannak a snap számok:
 www.silverandblackpride.com/2016/9/26/13061984/raiders-week-3-snap-counts-vs-titans-cory-james-sees-nearly-every-snap

A két újonc a védelemben tényleg elég sokat játszott, remélhetőleg beválnak.
Bruce
Ami még jól látszik, hogy Mack snap számait is megvágták az első hét óta és sztem Calhoun az aki ennek nagyrészét felveszi...

McGee és Latham is többet volt fenn, mint Ellis és Williams, akik közül amúgy Williams volt fenn 2 snappel többet, hiába Ellis a kezdő...

Carrie van sztem alul használva erősen Hayden miatt, de talán most fordul a kocka, meccs végén már Ő volt benn slotban DJ helyett.

Jihad Ward továbbra is a legtöbbet pályán lévő belső falember (5tech-től befele), de Autry nem sokkal maradt el tőle.
Rolni
És ez miért lehet, hogy ennyire nyomják a falban a "fiatalokat"?
Tartalékolnak a nagy nevekkel a playoffra?
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Itt vannak a snap számok:
 www.silverandblackpride.com/2016/9/26/13061984/raiders-week-3-snap-counts-vs-titans-cory-james-sees-nearly-every-snap

A két újonc a védelemben tényleg elég sokat játszott, remélhetőleg beválnak.
Bruce
Ami még jól látszik, hogy Mack snap számait is megvágták az első hét óta és sztem Calhoun az aki ennek nagyrészét felveszi...

McGee és Latham is többet volt fenn, mint Ellis és Williams, akik közül amúgy Williams volt fenn 2 snappel többet, hiába Ellis a kezdő...

Carrie van sztem alul használva erősen Hayden miatt, de talán most fordul a kocka, meccs végén már Ő volt benn slotban DJ helyett.

Jihad Ward továbbra is a legtöbbet pályán lévő belső falember (5tech-től befele), de Autry nem sokkal maradt el tőle.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Szerintem vagy nem volt trade-re jelentkezo vagy nem volt olyan jelentkezo trade-re aki szimpi lett volna Reece-nek. Szerintem vele ezt ugyanis egyeztettek...emblematikus figuraja volt a csapatnak evekig, igazi Raider es MD szemelyes baratja.

Kivancsi leszek hol kot ki...NE vagy Hue Jackson Browns-a...meglassuk

Remelem visszater majd a csapathoz valamilyen szerepben, ha szogre akasztotta.
Rolni
Ez utóbbit olvastam is, hogy ha nyugdíjba vonul, akkor várják a csapatnál. Bár ez lehet hogy csak egy gesztus volt felé, de szerintem is egyeztetve volt vele ez a cut.
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Szerintem vagy nem volt trade-re jelentkezo vagy nem volt olyan jelentkezo trade-re aki szimpi lett volna Reece-nek. Szerintem vele ezt ugyanis egyeztettek...emblematikus figuraja volt a csapatnak evekig, igazi Raider es MD szemelyes baratja.

Kivancsi leszek hol kot ki...NE vagy Hue Jackson Browns-a...meglassuk

Remelem visszater majd a csapathoz valamilyen szerepben, ha szogre akasztotta.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Várható volt Reece elküldése, kicsit az lep meg, hogy nem jött arról hír, hogy megpróbáljuk szotyiért elpasszolni egy másik csapathoz, lehet lett volna érdeklődő rá. Na mindegy, sok sikert neki, nagyon jó játékos és nekem mindig is Raider marad, bármilyen mezben is lépjen pályára! Az utódja egyenlőre jól pótolja és egy rosterre sem kell 5 RB-nél több.

több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Úgy fest, hogy az 53.helyet a rosteren Aldonra tartogatjuk.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
 twitter.com/ProFootballTalk/status/780524040695996417
empty taxi
Shit...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
 twitter.com/ProFootballTalk/status/780524040695996417

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Itt vannak a snap számok:
 www.silverandblackpride.com/2016/9/26/13061984/raiders-week-3-snap-counts-vs-titans-cory-james-sees-nearly-every-snap

A két újonc a védelemben tényleg elég sokat játszott, remélhetőleg beválnak.
több mint 8 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Lemaradtam sajnos az első félidő végéről, beakadt a stream... :/
Nelson int-nél mi a fene történt azon kívül, hogy cseszett kimenni oldalra?
TST
Később indították az órát (nem a játékkal együtt), így amikor elvileg még 3 másodperc volt hátra a kijelzőn, akkor valójában már lejárt az idő.
Nandito
Ez ok de ilyenkor a megkezdett játékot nem kellene vegig engedni???
Cubehead
A bírók úgy látták, hogy kilépett, ezért lefújták.
bmg
Pfff



több mint 8 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Lemaradtam sajnos az első félidő végéről, beakadt a stream... :/
Nelson int-nél mi a fene történt azon kívül, hogy cseszett kimenni oldalra?
TST
Később indították az órát (nem a játékkal együtt), így amikor elvileg még 3 másodperc volt hátra a kijelzőn, akkor valójában már lejárt az idő.
Nandito
Ez ok de ilyenkor a megkezdett játékot nem kellene vegig engedni???
Cubehead
A bírók úgy látták, hogy kilépett, ezért lefújták.
több mint 8 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Lemaradtam sajnos az első félidő végéről, beakadt a stream... :/
Nelson int-nél mi a fene történt azon kívül, hogy cseszett kimenni oldalra?
TST
Később indították az órát (nem a játékkal együtt), így amikor elvileg még 3 másodperc volt hátra a kijelzőn, akkor valójában már lejárt az idő.
Nandito
Ez ok de ilyenkor a megkezdett játékot nem kellene vegig engedni???



több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
PFF hanyatt esett a secondary-től:
 www.profootballfocus.com/pro-raiders-titans-grades/

Top defensive grades:

CB David Amerson, 97.9
CB Sean Smith, 90.2
S Reggie Nelson, 85.1
S Karl Joseph, 82.5
ED Khalil Mack, 77.7

Top offensive grades:

FB Jamize Olawale, 83.3
WR Michael Crabtree, 82.9
RT Menelik Watson, 78.7
RG Vadal Alexander, 73.9
QB Derek Carr, 71.3

Alexandertől korrekt munka volt ez akkor PFF szerint is!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Lemaradtam sajnos az első félidő végéről, beakadt a stream... :/
Nelson int-nél mi a fene történt azon kívül, hogy cseszett kimenni oldalra?
TST
Később indították az órát (nem a játékkal együtt), így amikor elvileg még 3 másodperc volt hátra a kijelzőn, akkor valójában már lejárt az idő.

Music City Miracle
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Dan Williams-szel amúgy mi van? Nem is láttam pályán, csak preseasonban.

bmg
0-tech környékén Jelly az alapember ahogy néztem, kijjebb pedig a passz ellen erősebb Autry-Jihad Ward duót használják gyakrabban.
empty taxi
Így van, de tegnap egész sokat volt benn Jelly cseréjeként Williams...majd, ha kijönnek a snap számok tudok okosabbat mondani

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Dan Williams-szel amúgy mi van? Nem is láttam pályán, csak preseasonban.

bmg
0-tech környékén Jelly az alapember ahogy néztem, kijjebb pedig a passz ellen erősebb Autry-Jihad Ward duót használják gyakrabban.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Dan Williams-szel amúgy mi van? Nem is láttam pályán, csak preseasonban.

Jó lenne a Mack-Irvin páros, csak nem nagyon van segítségük, ezért mindig egy ütemmel később érkeznek. Valamit kezdeni kéne belül, mert a meccsenkénti egy sack csapatszinten elég kevés, a névsor legalábbis többet ígérne. Futásnál is egyszerűen nem tudnak leválni a blokkokról, ezért jutnak el mindig a safety-kig.

A secondary szemmel láthatóan jobb volt, Joseph-et jó volt látni, mindig megjelent a labdás közelében. Hogy tényleg összeszedték-e magukat, arra jó teszt lesz a Ravens passzjátéka.
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Hát Mack idei szereplése nekem is talány...és elsősorban nem a pass rush hiánya miatt.
Az is idegesít és hiányzik, mert több kellene tőle, de ott még meg tudom én indokolni, h nincs belső rush és duplázzák, triplázzák stb. De az, h a futás ellen se aprít úgy, mint tavaly, tavaly előtt az már végképp meglep...a mostani meccsen amúgy kevesebbet volt fenn szemre a pályán is...lehet van vmi sérülése esetleg?
Feltűnt, h volt benn DT poszton is most végre OG ellen, de nem volt onnan sem az igazi...
Snap számokat még nem látok a meccshez, de érdekes lesz.

A secondary javult fel látványosan, nem tudom ez mennyire szól a Brees-Ryan páros és a Mariota közti különbségnek és mennyire Karl Joseph megérkezésének és mennyire az egység összeszokásának...valószínűleg mindhárom benne van a javulásban, jövőhéten Flakon ellen meglássuk melyik rész volt a hangsúlyosabb...

Karl Joseph jót tett az egységnek! Jól mozgott, nem éreztem azt, h nagy lenne neki a feladat. Amikor öltözőben maradt görcs miatt át is jöttek rajtunk TD drive-al.

Cory James egész jól mutatkozott be. Szépen tömögette a belső lyukakat.

Szélső futásokkal nem tudtunk mit kezdeni, ez lenne Irvin és Mack egyik fő feladata futás ellen, h tartsa belül a futókat...eddig nem megy...

Offense a 2. félidőben nagyon leolvadt, iszonyat mennyiségűt droppoltak...Cooper, Roberts, Walford...így baromi nehéz előre menni...

Musgrave amikor kellett volna, h szépen futással ölje az órát akkor dobáltatott, aztán 3 és rövidnél meg amikor passzolni kellett volna futtatott egy rövidet...nem értem azt az embert...remek koncepciókat rajzol fel, néha remek dolgokat hív be, de összességében nagyon gyenge playcaller sajnos...

Norton jobb volt, de azért a Titans nem bonyolította túl a dolgokat...utolsó driveban, mikor minden mindegy alapon kinyitották a playbook-ot, nyaltuk a yardokat, mint maci a mézet...az azért elég csúnya volt...

Ward jobban dolgozott futás ellen, mint legutóbb...jó látni, h fejlődik

D-Was és Richard (aka The Smurfs) jobban futottak, mint Murray, akinek a szép TD futáson kívül nem igen ment a játék...

Watson sajnos teljesen üvegből van, nem lehet rá alapozni...kell új OT mindenképp Penn utódának és potenciális kezdő RTnek 2017-re sztem.

Vadal Alexander egész jól helyt állt sztem, úgy fest egész jó az OL depth is vele és Felicianoval, meg McCants-al. Howard felépülése azért fontos volna a Ravens ellen...

Sean Smith és Reggie Nelson végre mutattak vmit!! Az Ő jobb játékuk is kellett értelemszerűen a sec javulásában...lehet Nelson nyugodtabban tud a dolgára figyelni, így, h Karl van mellette és nem McGill, akiről az elején volt egy sima TE elkapás, aztán többet nem is nagyon láttam pályán.

Hayden ütközött egy baromi szépet, volt 1-2 jó megmozdulása, de amit a hosszú Mariota-Amaro találatnál művelt...anyám...jött is Carrie onnantól többet be sztem...és a végén meg is akadályozta a TD-t szépen...én szívesen látnám Carriet Hayden előtt innentől kezdve...

Amerson kedvenc ellenfele vszeg a Titans...tavaly ellenük tolta karrierje legjobb meccsét és tegnap is nagyot játszott 4 PD-t rakott az asztalra...

A büntik száma és a pass rush hiánya továbbra is nagyon dühítő!

Védelem nyert meg a meccset, de főleg a turnoverekkel és a többnyire szolid pass D-vel...a run D továbbra is szenvedős...

2-1 megvan, ez a lényeg!
Irány Baltimore, ahol megint egy kemény csata vár a srácokra!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!