Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
 www.silverandblackpride.com/2016/9/18/12964466/jack-del-rio-takes-playcalling-ken-norton-ben-heeney-late-in-oakland-raiders-loss-to-falcons

JDR átveszi a playhívást.
Amadeus91
már csak Musgrave-től kéne valakinek átvennie a playhívást, elnézve azt a borzalmat amit 4th és 2-re hívott. nem Musgrave a rosszabb koordinátor idén, de az feltűnik, hogy a meccseket rendre basic konzervatív playhívásokkal kezdi, amiből az elején általában nem jön össze semmi, aztán jobbakat hív, de valahogy sosem kapja el az O# igazán a ritmust. tegnap is az ellenfél segített ki két scoring drive-ban, az egyikben Alford felesleges DPI-je, a másiknál 12 emberrel voltak a pályán puntnál. az offense-ről mindig azt érzem, hogy akadozik. a védelem ezzel szemben nem ilyen, az konzisztensen egy rakás szar.

van a piacon egy épkézláb ILB? kéne.

choose life
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 728
 www.silverandblackpride.com/2016/9/18/12964466/jack-del-rio-takes-playcalling-ken-norton-ben-heeney-late-in-oakland-raiders-loss-to-falcons

JDR átveszi a playhívást.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
 www.profootballfocus.com/pro-atl-oak-grades/?utm_content=buffercf302&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=nfl
PFF öf a meccsről, ami nekem elsőre kitűnt, hogy Carr minden helyzetben király, leszámítva mikor 4-man rush-sal sikerül rá nyomást gyakorolni.

Goodell szerint messze van még a költözés Vegasba:  www.sportingnews.com/nfl/news/roger-goodell-raiders-move-las-vegas-oakland-nfl-owners/1rl4dgcj72rxr13omhjtf0ilgw?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Tavaly is döcögősen indult a Defense azonban az idei teljesítmény kritikan aluli. Erősítettük a pass rusht a secondaryt és ehez képest még annyira sem.megy mint tavaly év elején nem hogy a végén....
Mondjuk a legfőbb számomra érthetetlen dolog az az, hogy olyan mintha a felállást megtartottuk volna de teljesen más sémát kérnénk a jatekosoktol mint tavaly. Tavaly egy sokkal agresszívabb sokat emberező pörgős sémank volt. A szezon nagyrészében nem volt Macknek segítsége s még is működött. Persze mindenkinek lehet gyengébb meccse vagy teljesítmény visszaesése stb de könyörgöm a többiek, az erősítésnek akkor is megkellene mutatkoznia.. Ehez képest kb mindenki lötyög alibizik.
Nagyon rendet kell itt tenni JDR-nek vagy mehet a szezon a kukába mert így nem.lesz jobb a mutatónk mint tavaly. Ugy gondolom most még"időben vagyunk" de muszáj valamit változtatni.

Szerkesztette: Cubehead



több mint 8 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Én azt vettem észre, hogy iszonyat nem volt ott fejben senki... Rendszeresen 1 vagy 2 ütemmel (jobb esetben) mindenki lekésett az emberéről... Szarok voltak a váltások, elcsúsztak stb. stb... Teljesen mindegy mit hívtunk volna D oldalon. Tompa f@sz volt mindenki!
Ez is edzői hiba nem csak a szar play hívás.

Fejben kurva gyorsan rendet kell rakni!

Én még nem írok le senkit, 2 meccs van mögöttünk. Ami tuti, hogy az első két héten a vanília pudingot keverte a védelem. Fel kell rázni őket mert ez így nem pálya!
JDR és Ken rúgjon bele pár seggbe az öltözőben!
Ha a Titans ellen sem látok fejlődést (ahol nem egy Brees vagy Ryan tolja a zsugát) akkor itt kapitális bajok lesznek.
Idáig aki erekcióval jött velünk szemben mindenkinek megnyaltuk a makkját... Vicc!
Agresszivitást, keménységet de legfőképpen AKARÁST szeretnék látni a Tennessee ellen.
Nem azzal van a baj, hogy kikapunk hanem azzal, hogy el kell dönteniük a játékosoknak, hogy mi a cél. Akarnak e Raiders logo alatt PO-ban játszani. Eddig nem úgy tűnik. 😕

A támadóinkra nem térnék ki mert okké ők se voltak túl meggyőzőek de nem miattuk lett szoros az első meccs és pocsék a második.
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 728
Nem kommenteltem, mert csajomnál néztem, de éjjel szar volt arra kelni 2kor, hogy kiszoptunk ez ellen az atlanta ellen. (3.negyedig néztem) A PO-t el lehet felejteni, az a csapat, amelyik hazai pályán ennyit kap - mellesleg meccsenként 30-35 pontról beszélünk - nem való PO-ba.

Sean Smith a kurva anyád.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
A támadó egység nem elég meggyőző. Voltak szép drive-ok, remek megoldások, de nem elég konzisztens a brigád. Musgrave néha olyan szériákat hív, h csak pislogok. Ilyen OL, ilyen QB, ilyen elkapók és csak döcög a gépezet. Miért nem mentünk ez a secondary ellen bele hosszabb passzokba, nagy játékokba nem értem. Ezzel lehetett volna a meccs hangulatát megfogni talán.

Védelem szégyenletes. Ken Norton Jr. tavaly év végén úgy festett rendezte sorait, de most még fogalmatlanabb, mint tavaly az elején...Mondjuk azzal együtt elmehet a sunyiba Mack is, Irvin is, a Heeney-Smith páros kétszer is...a remek FA duoról Nelson-Smith már nem is beszélnék. Kicsit aggaszt az is lassan, h ilyen gyenge S play mellett Karl Joseph padozik...
Norton-tól el kéne venni a playcallingot, bár ahogy nézem a játékosaink nagy részét mindegy ki, mit hív...

ST-ben csak a rúgók működnek, de igazán üzembiztosan csak King.

Eddig JDR folyamatosságra alapozó, egyben tartjuk az edzői stábot húzása nem jött be.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Oké-oké szar volt a D, de talán mégjobban aggódnék, hogy ez az atlanta D ellen a papíron elit offense 21 pontra volt képes ha a garbage time td-t nem nézzük.
Sok sikert a továbbiakhoz!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Ez a D olyan hatékony mint a Tibet-i nehéziper. Ha nem rólunk lenne szó viccnek tartanám, pedig ez ma inkább szánalmas volt.
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
nehéz eldönteni, hogy Musgrave-et vagy Nortont látnám-e szívesebben kirúgva.

choose life
több mint 8 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Üdv újra, Urak!
Tippek a meccsre?
Én megint sok pontos meccsre számítok..
Mamba
Lesz adok kapok de jobb lesz a védelmünk és nyerünk 😊



több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Üdv újra, Urak!
Tippek a meccsre?
Én megint sok pontos meccsre számítok..
Mamba
A lényeg hogy ne aludjak el! 😊
több mint 8 éve
Mamba Las Vegas Raiders 5
Üdv újra, Urak!
Tippek a meccsre?
Én megint sok pontos meccsre számítok..
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 www.silverandblackpride.com/2016/9/17/12950614/denico-autry-has-picked-up-where-he-left-off-last-season-for-oakland-raiders

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 728
Mivel : "Nevadában megszavazták az új Las Vegas Raiders stadionra fordítandó 750 millió dollárnyi közpénz folyósítását" Mark Davis nagyon úgy tűnik, hogy előnybe került az Oakland-i vezetéssel szemben, ami a stadion kérdést illeti. Bár amint kijött a hír, akkor a polgármester rögtön azt mondta, hogy oaklandben akarja tartani a csapatot. Meglátjuk. Penn is nagyon kampányol e mellett.

Penn-Osemele-Hudson-Jackson-Howard+Feliciano+Alexander van az aktív keretben, remélem ezen a meccsen nem lesz annyi sérülés a falban, mint a Szentek ellen.

A héten volt egy PS igazolás: DE Jimmy Bean került (6'5/264) a csapathoz; Curtis Grant(LB) lett elküldve.
peterbadbone
leszophat az oaklandi polgármester. Nem tett semmit a csapat megtatásáért.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Mivel : "Nevadában megszavazták az új Las Vegas Raiders stadionra fordítandó 750 millió dollárnyi közpénz folyósítását" Mark Davis nagyon úgy tűnik, hogy előnybe került az Oakland-i vezetéssel szemben, ami a stadion kérdést illeti. Bár amint kijött a hír, akkor a polgármester rögtön azt mondta, hogy oaklandben akarja tartani a csapatot. Meglátjuk. Penn is nagyon kampányol e mellett.

Penn-Osemele-Hudson-Jackson-Howard+Feliciano+Alexander van az aktív keretben, remélem ezen a meccsen nem lesz annyi sérülés a falban, mint a Szentek ellen.

A héten volt egy PS igazolás: DE Jimmy Bean került (6'5/264) a csapathoz; Curtis Grant(LB) lett elküldve.

több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Watson és McCants out. Howard játszani fog...

choose life
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
legutóbb M. Smith és Heeney a defensive snapek 100%-ban játszottak. nem volt jó egyikük sem, szóval ez most várhatóan máshogy lesz, és a hatodik körös rookie, Cory James is kaphat szerepet.

 www.sfchronicle.com/raiders/article/Raiders-make-a-switch-Heeney-loses-green-dot-9225265.php?t=61b6623243

choose life
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
To do list a Falcons ellen:
 cover32.com/2016/09/16/three-keys-victory-raiders-week-two/

1. Mozgassák Mack-et föl, alá, jobbra és balra, hogy minél nehezebb dolga legyen az O-nak ellene pre-snap felállni

2. Sack Matt Ryan, mert ha nincs rajta nyomás Ő is szét tudja szedni a secondary-t

3. Futással kontrollálni az egész meccset, Ryant és az O-t padon tartani minél tovább

Ezekhez én még a futók megfogását tenném be a listába. Futást is fogni kell és a screen\HB passzokkal is extrán kell vigyáznunk ezen a meccsen.


Itt meg egy kis összefoglaló az ellenfélről:
 cover32.com/2016/09/16/raiders-game-preview-getting-know-falcons/

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
ez különösen szép passz volt Carrtól.

 www.youtube.com/watch?v=mM-GrnP7B28

itt meg végigment a célpontokon, amit korábban hiányoltunk tőle.

 www.youtube.com/watch?v=DU5KIyQBKwk

Szerkesztette: deyell

choose life
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
offense elemzés

 raidersanalysis.wordpress.com/2016/09/15/week-1-raiders-vs-saints-offensive-analysis-big-start-in-the-big-easy/

choose life
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
 www.nfl.com/voting/clutch-performer/2016/REG/1

Szavazzatok! 😊 Bár szerintem formaság! 😊
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
McGillről még annyit, hogy a draft után is írták sokan, hogy a csípője túl merev ahhoz, hogy CB legyen (legrosszabb 3 cone eredménye neki volt a poszton), ezért safetynek ideálisabb lenne. a safety meg régóta hiányposzt volt nálunk, Taylor Mays-féle figurák szaladgáltak a pályán még tavaly. miért tartott ennyi ideig a posztváltás nála...

choose life
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
A védelemben alapvetően mindenkire kíváncsi leszek, mennyire tudnak felébredni, javulni, váltani. Ezen belül is extra fontos lesz a secondary játékosok helyzete.
-Sean Smith mit mutat?
-Amerson tud javulni?
-Hayden\Carrie a belső CB posztokkal hogyan küzd meg?
-Nelson tud-e javulni?
-Karl szerephez jut-e a D-ben?
-McGill tudja tartani a jó játékát?

A McGill kérdés talán a legizgalmasabb számomra. Smith és Amerson sztem jobb lesz a nem annyira sebességből élő WR-ek ellen, Hayden-nél leginkább a büntiket kéne kigyomlálni és belül egész elfogadható lenne, Carrie egyenlőre szenved, de sztem depthnek rendben lesz, Nelson gondolom javul még, ahogy érik össze a secondary, Joseph lassú beforgatása engem meg nem zavar, mert sérült volt és talán nem ég a ház. Na ehhez a ház égés elkerüléshez lenne fontos McGill, illetve remek potenciál lenne a McGill-Joseph párosba hosszútávon, bár itt már kicsit megint álmodozok...

McGill mérete (6'3 210) és sebessége (4,51) ugye adott volt a CB és S posztokhoz, de mindkét poszttal kapcsolatban voltak kérdőjelek nála, amellett, hogy off-field kérdések is voltak. CB posztra stiff-nek tartották sokan és a lábmunkája is necces volt, S posztra meg nem tartották elég fizikálisnak, keménynek. A CB poszttal kapcsolatban igazak lettek az aggályok még a mi sémánkba is, viszont a S poszttal kapcsolatos kételyeket én nem igazán látom valid-nak az elmúlt évek ST játékai alapján. A saints ellen sem tűnt úgy, hogy puha volna vagy kerülné az ütközést. Az off-field gondjai sztem meg maga mögött vannak, semmi rosszat nem hallottam róla, mióta profi lett.
Nagyon kicsi az eddigi merítés, de komoly segítség lehet a TE-k ellen és a RB-k ellen is.
Kíváncsi leszek mit mutat a Falcons ellen.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Nfl.com "hét támadó fala" a miénk.
Amadeus91
az a vicc, hogy miután Watson és McCants is kiesett akkor volt a legjobb az OL. a cserék a falban jobban teljesítettek mint a kezdők.
deyell
Igen!
Feliciano igen kellemes meglepi volt! Az Osemele-Feliciano bal oldal nagyon jó volt futás blokkban...mondjuk nem volt túl erős ez a DL, szóval ne kiabáljunk el még semmit.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!