Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Watson sérüléséről van valami hír? Mennyire komoly?
Bruce
Del Rio said he "doesn't think anybody is in a significant category" regarding injuries to Watson and McCants
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Watson sérüléséről van valami hír? Mennyire komoly?
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Taiwan Jones agyrázkódás protokollon vesz részt, ST miatt remélem, hogy játszhat hétvégén.

több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Nfl.com "hét támadó fala" a miénk.
Amadeus91
az a vicc, hogy miután Watson és McCants is kiesett akkor volt a legjobb az OL. a cserék a falban jobban teljesítettek mint a kezdők.

Szerkesztette: deyell

choose life
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 728
Nfl.com "hét támadó fala" a miénk.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Howard edzett ma, varhatoan O lesz a RT...Hudson es Jackson is pihent ma, elvileg semmi komoly es jatszanak majd

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
 twitter.com/Andy_Benoit/status/775825419622768641

 twitter.com/Andy_Benoit/status/775820238508085252

 twitter.com/Andy_Benoit/status/776057683833085957

 twitter.com/Andy_Benoit/status/776068757500276736

choose life
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Nagy meccset várok az Atlanta ellen is amúgy!

Mindkét oldalon van egy potens támadó játék és egy küzdelmes védelem az első meccs alapján, így könnyen lehet ez is pont gazdag szétlövés...

Falcons OL rendben van, Ryan korrekt irányító (bár nem Brees azért), van két jóféle futójuk egy erős FB-vel és van 1 sztár WR (Jones) meg egy korrekt #2 (Sanu). Nem lesz könnyű őket megfogni, főleg ha nem javul egy nagyot a D. Az Amerson-Smith párosnak szerintem jobban fog feküdni azért a Jones-Sanu duó (bármilyen furcsán hangzik ez egy Jones kaliberű WR említésekor), így várható némi előrelépés talán. Matthews gyengébb, mint Armstead volt, így talán lehet kicsit jobb a pass rush is, illetve Ryan könnyebben sackelhető QB, mint Brees...de ez mind feltételezés csak.

Falcons D egyenlőre továbbra is több sebből vérzik. A támadófalunknak kellene tudnia dominálni a DL-t és folyamatos nyomást adni a futójátékhoz, illetve Carr-t tisztán tartani. Trufant személyében van egy remek CB-je a Falconsnak, bár ahogy nézem első meccse neki se lett erős. Elvileg kellene tudnia a srácoknak pontokat szépen feltenni a táblára.

Érdekesség lehet, hogy Ken Norton Jr. és Dan Quinn elég jól ismerik egymást, hiszen együtt voltak a Seahawks-nál. Norton védelme sok tekintetben eltér a Hawks D-től (nem csak eredményben 😊), nem tudom Quinn mennyire egy az egyben azt próbálja (ember anyaga mondjuk nincs hozzá neki se), de érdekes lesz mennyit tudnak az offensive gameplan-be besegíteni a "bennfentes" infókkal.

Hazai pályán győzelmet várok, de kutya nehéz lesz.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
A 3 sérüléssel bajlódó OT miatt, legigazoltuk a PS-re Takoby Cofield-et, cserébe Jason Fanaika (LB) lett onnan elküldve.



Cofield a Duke-ra járt és 42 kezdő meccse volt, szóval látott akciót bőven. Méretileg egész jó (6'4/315) és ráadásul hosszú karokkal és nagy kezekkel rendelkezik. RT-nek vagy OG-nak tartják alkalmasnak az NFL-ben, mert lábon nem a leggyorsabb. A Redskinsnél volt az előszezonban.

több mint 8 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Mekkora pélója van már Jack-nek... 😮
Hát nem tudom, hogy vagytok vele de ez a W így tökéletes!
Ergyák voltunk nagyon, főleg a sec... De ez így jó! 1-0-val állunk. Nincs ok, hogy elbízzák magukat a játékosok mert rosszabb játékkal nyertek mint amit vártak/vártunk.

Remélem keményen dolgoznak, hogy összeszokjanak és meccsről meccsre pontosabb, élesebb, kifinomultabb játékot mutassanak fel.
Mivel "éles" helyzetben nem voltak ezért a felmerülő hibákat javítsák ki meccsről meccsre és ha sikerül akkor hatalmas vágóhíd lesz itt! 😉
A negyedik, ötödik hétre el kell érni az üzemi hőfokot! Addig szerintem nem szabad nagy konklúziókat levonni. A lényeg, hogy lássuk a fejlődést.

Azt mondjuk elég furcsa magyar fosztogató szurkerként megélni (mivel a "jó" korszakból kimaradtam,/kimaradtunk), hogy 13-24-es hátrányból odavágunk 35-34-re és ehhez nem kellettek, hogy összeálljanak a csillagok vagy, hogy leeresszen a labda.

Kemény felkészülés után, nehéz meccsen magabiztos, potens játékkal meg kell verni az Atlantát itthon, hogy lendületből behúzzuk még a Titans-t is. Utána a Ravens sztem kipics@z minket. Aztán csoportmeccsek itthol..
A naptár elejét kell nagyon meghúznunk mert a vége iszonyat kemény lesz!

Jah jut eszembe! Azért az a 2 point conversion a végén...! Al-nek, hogy keresztbe folyt fent a könnye az tuti! Frankón leszálltak a herék na!

Szerkesztette: TST
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Carr egy régi ismerős előtt ünnepel.



Szerkesztette: deyell

choose life
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Én csak ma tudtam megnézni a meccset és én azt mondom, hogy a hibák ellenére, a sérülések ellenére csak behúztuk, ami eddig nem volt jellemző. Nem volt tökéletes a játék, nem volt, tökéletes a stratégia, de nyertünk! Én egyenlőre ennyit szűrnék le ebből a meccsből. A Saints ellen, Brees ellen a Mercedes Domeban ennél többet én nem is vártam volna. Nekem pl. teljesen mindegy hogy hány yardot kaptunk, hogy mennyit szereztünk, a lényeg, hogy egy olyan csapat ment ki a pályára, amelyik nem adta fel. Lehet szidni Del Riot és a DC-t a bekapott nagy játékokért, az OC-t, hogy néha fogalmatlanok voltunk a pályán támadásban, de a végén csak megfordítottuk, úgy, hogy a támadófalból kidőlt 2 OT, ami minden csapat számára nagy érvágás.

Nekem tetszett a csapat, a sok hiba ellenére is! Élvezhető meccs volt, Osemele pedig nagyon nagyon jó igazolás!

Az sem rossz, hogy Karl-t nem eröltetjük, legyen csak rendben, nyomja csak az ST-ben, szokja a légkört, szerencsére van 3 olyan játékos aki bizonyíthat helyette. Szerintem a Falcons ellen már a védelemben is kap szerepet.

több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Osemele raadasul LT-ben is tolt ebbol jo par snappet! Komoly meccs volt tole!

McGill amugy a legjobb S-k kozott van eddig PFF-nel...nekem meccsen csak az tunt fel, h sokat van palyan (ezt igazolja a szam amit Bruce betett) es nem latom,hallom elbaszott playek korul...erdekes story ez eddig, memelassu lesz-e folytatas 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Osemele eddig a hét legjobb LG-je a PFF szerint.

A legtöbb play-t egyébként McGill játszotta (79-et), szóval alapvetően ő volt a kezdő SS és nem Allen valamint Joseph egy defense snappet sem kapott egyelőre
 twitter.com/RaidersBeat/status/775369290602127361

Alapvetően a támadók jó osztályzatokat kaptak. A védők meg szarokat, már legalábbis ami a csapatrészek osztályozását illeti.
több mint 8 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Apró megjegyzés: ha shotgunból nem megy a futás az általában ink az RB-ken és nem az OL-en múlik. Ugye a shotgunból kapott handoffnál kvázi állva kapja a running back, under center esetén meg már van pár lépés, ami alatt be lehet gyorsulni.
empty taxi
Tavaly Murray-nek nagyon nem ment...nála azt gondoltam\gondolom, h kell az a pár lépés, h lendületet tudjon venni, de Washington és Richard esetében ezt nem érzem szükségesnek, ez a két srác igen gyors, fürge...ezért gondolom, h OL és blokk téma van a háttérben, de simán lehet, hogy igazad van és továbbra is RB gond van inkább...
Rolni
Végsebesség és kezdősebesség nem ugyanaz, nem láttam a meccseteket így csak találgatok, de bevallom nem emlékszem én személy szerint olyanra h valahol is az OL-t ekézték volna azért, mert nem ül a futás shotgunból (ha mellette megy UC). Aztán lehet persze, hogy van ennek vmi olyan finomsága az OL-ben, amit nem ismerek. Remélem @Bill "Helmut" Leavy erre jár és reagál 😊
empty taxi
Futás blokk az futás blokk. Független a back field felallasatol. A falban egyetlen ember feladata más csak shotgun vagy uc esetén mégpedig a C s neki is csak a labda feladás más. Ezen kívül ugyanazok a blokk sémák, ember leosztasok felelosegek stb stb. Itt sokkal inkább a futoink közti különbségről van szó hogy kinek mi fekszik.



több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Apró megjegyzés: ha shotgunból nem megy a futás az általában ink az RB-ken és nem az OL-en múlik. Ugye a shotgunból kapott handoffnál kvázi állva kapja a running back, under center esetén meg már van pár lépés, ami alatt be lehet gyorsulni.
empty taxi
Tavaly Murray-nek nagyon nem ment...nála azt gondoltam\gondolom, h kell az a pár lépés, h lendületet tudjon venni, de Washington és Richard esetében ezt nem érzem szükségesnek, ez a két srác igen gyors, fürge...ezért gondolom, h OL és blokk téma van a háttérben, de simán lehet, hogy igazad van és továbbra is RB gond van inkább...
Rolni
Végsebesség és kezdősebesség nem ugyanaz, nem láttam a meccseteket így csak találgatok, de bevallom nem emlékszem én személy szerint olyanra h valahol is az OL-t ekézték volna azért, mert nem ül a futás shotgunból (ha mellette megy UC). Aztán lehet persze, hogy van ennek vmi olyan finomsága az OL-ben, amit nem ismerek. Remélem @Bill "Helmut" Leavy erre jár és reagál 😊
empty taxi
Annak én is örülnék 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Apró megjegyzés: ha shotgunból nem megy a futás az általában ink az RB-ken és nem az OL-en múlik. Ugye a shotgunból kapott handoffnál kvázi állva kapja a running back, under center esetén meg már van pár lépés, ami alatt be lehet gyorsulni.
empty taxi
Tavaly Murray-nek nagyon nem ment...nála azt gondoltam\gondolom, h kell az a pár lépés, h lendületet tudjon venni, de Washington és Richard esetében ezt nem érzem szükségesnek, ez a két srác igen gyors, fürge...ezért gondolom, h OL és blokk téma van a háttérben, de simán lehet, hogy igazad van és továbbra is RB gond van inkább...
Rolni
Végsebesség és kezdősebesség nem ugyanaz, nem láttam a meccseteket így csak találgatok, de bevallom nem emlékszem én személy szerint olyanra h valahol is az OL-t ekézték volna azért, mert nem ül a futás shotgunból (ha mellette megy UC). Aztán lehet persze, hogy van ennek vmi olyan finomsága az OL-ben, amit nem ismerek. Remélem @Bill "Helmut" Leavy erre jár és reagál 😊

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Apró megjegyzés: ha shotgunból nem megy a futás az általában ink az RB-ken és nem az OL-en múlik. Ugye a shotgunból kapott handoffnál kvázi állva kapja a running back, under center esetén meg már van pár lépés, ami alatt be lehet gyorsulni.
empty taxi
Tavaly Murray-nek nagyon nem ment...nála azt gondoltam\gondolom, h kell az a pár lépés, h lendületet tudjon venni, de Washington és Richard esetében ezt nem érzem szükségesnek, ez a két srác igen gyors, fürge...ezért gondolom, h OL és blokk téma van a háttérben, de simán lehet, hogy igazad van és továbbra is RB gond van inkább...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Apró megjegyzés: ha shotgunból nem megy a futás az általában ink az RB-ken és nem az OL-en múlik. Ugye a shotgunból kapott handoffnál kvázi állva kapja a running back, under center esetén meg már van pár lépés, ami alatt be lehet gyorsulni.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
A lényeg, hogy megvan a Győzelem! 1-0 évek óta először, idegenben kezdve egy kemény meccsen, komoly comeback-el.

Összességében nem voltam elégedett a csapattal, a mutatott játékkal. A második félidőre össze kapták magukat főleg O oldalon, de kellett vastagon szerencse is (pl. Richard TD), de az is igaz, h volt mázli a másik oldalon is bőven (pl. fumble előre pörög Thomas veszi fel...)

Jegyzetem a meccs alatt:
-Irvin, Ward szép megmozdulás sack
-McGill van benn S-ként Nelson mellett
-M.Smith fogja Snead-et??!!
-AC/DC működik
-J.Richard szép elkapás, jól lehajolt érte
-L.Murray végre lesüllyed kontakt előtt...TD is így lett meg, ez előrelépés tőle, tavaly ez hiányzott
-G.Jackson sérülés? (szerencsére visszajött, no para)
-McGill slot CB poszton is benn volt, illetve vszeg S-ből jött le a slot elkapóra csak...
-Irvin-Ward-Autry-Mack a nickel/dime DL, nem túl eredményesek...Edwards hiányzik!
-Calhoun egész sokat pályán...hardcount-ra csúnyán beugrott RZban
-M.Smith megint Sneadet fogja, jön is a TD...
-Carr ne ugráljon ilyeneket...
-T.Jones minek van benn RB-ként??
-Cooks elküldte Amersont szotyiért, aztán Thomas Sean-t, aztán Cooks Haydent...
-Védelem eddig nagyon gyenge
-Walford holding baromi fölös volt 3&1-nél...
-nincs pass rush
-Hayden-re bullshit volt PI-t dobni
-Watson eddig tartott idén? Porcelán...
-Első félidő baromira nem meggyőző...
-Carr se sziporkázik, de Musgrave se villog éppenséggel...
-Végre D stop...
-Osemele mit blokkolt már a 9yardos Murray futásnál...szép munka
-2yardosról egyből TD...franchise rekord...jajj anyám...Sean Smith igazából nem sokat tudott tenni, sokkal gyorsabb Cooks...nem szabadott volna oda tenni ellene S help nélkül...
-McCants sérülés elég csúnya volt...Penn RT, KO LT érdekes húzás...
-Sean Smith padozik Hayden a külső CB...jobban fekszik mondjuk neki a fürge WR-ek ellen a feladat
-Coop&Crabs back2back 😊
-Robertsnek meglehetett volna a 2 point conv., de Carr erőltette Crabsnek...
-nagyon sok a bünti
-Richard Wow!
-Fumble végre, de persze ők szedik fel...
-Crabs micsoda elkapás és küzdés first down-ért a 2min warning előtt...
-Roberts drop, már az ütközést figyelte vszeg
-Roberts szép TD catch, jó dobás Carr-tól
-Rámenni a 2 pontosra és megcsinálni felbecsülhetetlen...minden másra ott a Mastercard 😀
-Jano! Bates! Trawick! szép ST munka
-2. félidőre felébredtünk, volt némi szerencsénk és bejött a tökös húzás.


A mutatott játékunk összességében nem tetszett, de voltak benne azért biztató jelek is.
Futójáték úgy fest jobb lesz, mint tavaly és ez fontos előrelépés lenne, de shotgun felállásból nem megy a run block vhogy.... OL elég jól átvészelte a dupla sérülést, ami biztató a szezont tekintve, de persze reméljük Howard vagy Watson tud kezdeni köv héten és marad minden eredetiben a többi poszton.
Védelem összességében nagyon gyenge volt. Mindkét LB-nk hulladék módon játszott, pass rush nem igen volt, Mack eléggé le volt véve, mondjuk remek LT és sokszor TE is volt rajta...többiektől több kell...második félidőben kicsit vérszemet kaptak, akkor azért volt vmilyen nyomás már Brees-en. Sean Smith eléggé leszerepelt, de neki azért inkább a nagyobb WR-ek ellen megy a játék erőből, ezek a kicsi fürge emberkék a kriptonit ellene...reméljük tud jövő héten javítani. Hayden és McGill elég korrekt volt...McGill honnan futott be a kezdőbe nem tudom. Pre-season meccseken se nagyon volt kezdő...
ST egység rendben volt!
Carr szépen vitte a csapatot a hátán a végén, de továbbra is kétarcú figura, ha az egész meccset nézem. Vannak olyan klasszis dobásai, megoldásai hogy Wow, aztán meg simán erőltetve elront vmi, ahelyett, h egy üres célpontot megjátszana...hajlamos belock-olni egy elkapóra és onnan nem vált le...pedig máskor meg remekül csinálja ezt is...volt egy Cooper passza ahol Coop vagy a 3., 4. célpont volt és jobbról egész balra végig vett mindenkit és megjátszotta keresztbe Coop-ot szépen. Amúgy több crossing route kéne sztem...
Ward, Calhoun és Washington kivette a részét a meccsből, Holton-t és Joseph-et is láttam ST-ben, Richard meg bomba volt...nem rossz eddig a draft, UDFA class

PFF-nél Osemele, Carr, Penn, Olawale és Hudson lett kiemelve O oldalon, míg a védőknél McGill (!), Irvin, Heeney (?), Mack, Autry
 www.profootballfocus.com/pro-raiders-saints-grades/



Köv héten haza nyitómeccs Atlanta ellen. Az sem lesz éppen könnyű meccs, de én a Saintstől jobban tartottam. Sztem a Saints O jobb overall és ellenünk a kis fürge elkapók miatt méginkább jobb volt nekik a match up, de ettől függetlenül várhatóan az is sokpontos meccs lesz, mert jó az a Falcons O. Hazai pályán extra tűz lesz azért sztem és ott lesz a közönség a fiúk mögött. Falcons kikapott a Tampától tegnap otthon, szóval gondolom nagyon akarnak javítani majd, de nem szabad egyszerűen hagyni.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Kicsit átsiklottam azon,hogy ki lett kivágva a végső keretszűkítésnél,arra nem is figyeltem,hogy ki az a ,,meglepetés" ember,aki bent maradt... Jalen Richardsonon kívül van olyan aki esetleg mutathat valamit? Mondjuk lehet csak 1 kifutott play volt,aztán többet nem mutat idén,de jó lenne,ha a kukázásból valaki mutatna valamit,ebben jó szokott lenni RM...
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Az a baj, hogy nem 100%-ig tudtam figyelni a meccset, mert fürdetés volt, meg altatás, meg ilyen hasonló nyalánkságok, így inkább csak a végét láttam rendesen, de akkor meg már izgultam inkább. 😊

Annyi feltűnt, hogy a néha teljesen hülye volt az o fal, néha meg csináltak szép dolgokat, de valahogy nem domináltak, hiába a statisztikailag soknak tűnő futás.
Carr nem volt rossz, de kiemelkedő sem.
A védelem meg sztem kimondottan gyengének látszott. Sean Smith csalódás egyelőre. Macktól is sokkal többet vártam, de így hogy azért folyamatosan 2 embert kap, így nem is tőle kell várni a csodát, hanem a többiektől kellene. A többieket annyira nem is figyeltem, talán az tűnt fel, hogy Smith sztem nem volt rossz LB-ben.

Az RT kérdés remélem megoldódik azzal, hogy mindkét játékos felgyógyul jövőhétre, már Howardra és Watsonra gondolok. McCants sérülése az nekem súlyosabbnak tűnt első blikkre mint Watsoné.
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Watson sérülése mennyire súlyos?
skat
Watson - Grion - day2day? (groin injury - recovery time – Strained (no surgery: 0-5 weeks out but may limit production for longer); Torn (0-5 weeks out but the condition will continue to worsen; surgery: 6 weeks-season ending).
Mccants - knee - day2day?


 www.mercurynews.com/2016/09/11/raiders-offensive-line-shuffles-after-injuries-to-menelik-watson-matt-mccants/
Penn ugy erezte, szornyu volt RT-ben, de KO a bal oldal vlasztotta, igy neki a jobb maradt.
több mint 8 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Watson sérülése mennyire súlyos?
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
szamomra a tegnapi meccs tanulsagai
A D nagyon ergya volt.
- nem volt pass rush, se kivulrol se belulrol, Irvin viszont tetszet, Aldonnal meg jobb is lehet, hianyzik Mario
- secondary-nk egyaltalan nem volt. Smith nagyon nem volt jo a kicsi furge WR-ek ellen, Nelson sem talalta igazan magat. Amersonon kivul mindenki felejtos volt. Varom Josephet.
- LB-ink coverbe nem leteznek, futes ellen meg atalgosak
O
- Murray rendben volt
- Jaylen is nagyon
- kell egy uj Tackle, mert igy nem fog menni, bar miutan kivalt Mccants is es Osemele ment LT-be es Penn RT-be...egesz jo lett a fal. Dehogy honnan veszunk most uj tacklet, azt nemtom.
A playcall borzalmas volt az utolso negyedig.
De nyertunk, viszont ezalapjan a meccs alapjan nem tudom eldonteni, hogy fejlodtunk-e tavalyhoz kepest.
A sporik nem voltak a helyzet magaslatan, de mis is mindent megtettunk, hogy dobaljak rank a zaszlot, 141 yard buntetest kaptunk, azert az nagy elony. Az utolso negyedig, nagyon ellenunk fujtak, a Saintre meg egy budos holdingot se dobtak, rank meg...
Aztan hogy kompenzaljanak utolso drivokban elkezdtek dobalni a Saintre is a sargat, de agyatlanul.

Szerkesztette: Pari