Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Szezon előtti tippek:

Week 1 – at New Orleans Saints; A nyitómeccs mindig nehéz, főleg idegenben, de úgy gondolom, hogy képes lehet a csapat nyerni (W 1-0)
Week 2 – Atlanta Falcons; Hazai pályán kitart a lendület és sikerül folytatni a győzelmi sorozatot (W 2-0)
Week 3 – at Tennessee Titans; Sajnos megjön az első vereség, holott mi leszünk az esélyesebbek (L 2-1)
Week 4 – at Baltimore Ravens; Az idegenbeli túra második állomása is vereséggel záródik számunkra (L 2-2)
Week 5 – San Diego Chargers; Otthon az első csoportrangadó, két vereség után, remélhetőleg be fogjuk húzni (W 3-2)
Week 6 – Kansas City Chiefs; Akár hogy is lesz, ezen a meccsen nyernünk kell! (W 4-2)
Week 7 – at Jacksonville Jaguars; Hiába erősített nagyon jól a Jags, a sormintát nem folytatjuk (W 5-2)
Week 8 – at Tampa Bay Buccaneers; Véleményem szerinte ez egy nagyon nehéz meccs lesz, de sikerülni fog behúzni (W 6-2)
Week 9 – Denver Broncos; Főműsoridőben lesz a meccs, nyerni kellene, de nagy falat lesz a védelmük (L 6-3)
Week 10 – BYE
Week 11 – Houston Texans; pihenő után ráadásul Mexicóban, Mack és Clowney csatája, de a meccset mi nyerjük (W 7-3)
Week 12 – Carolina Panther;Ha a tavalyi formájukat hozzák, akkor esélyünk sincs (L 7-4)
Week 13 – Buffalo Bills; Ha a PO-ért harcban kívánunk maradni, akkor ezt a meccset nyerni kell (W 8-4)
Week 14 – at Kansas City Chiefs; Sajnos kevés pihenőnk lesz, lévén csütörtöki meccs és KC-ben sok babér nem terem nekünk, most sem fog (L 8-5)
Week 15 – at San Diego Chargers; Nagyon fontos meccs lesz ez számunkra, de nehéz dió lesz, nyerni kell (W 9-5)
Week 16 – Indianapolis Colts; Ez a meccs nagyban függ attól, hogy a Colts mennyire biztosítja már be ekkorra a helyét a PO-ba, mert ha megvan az első heti pihenőjük, akkor nekünk meglehet ez a meccs, bízom bennük (W 10-5)
Week 17 – at Denver Broncos; Sztem 10 győzelemmel, meglehet a WC kör, így itt bármi lehet az eredmény, de szerintem vereség lesz a vége (L 10-6)
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Antonio Hamilton sztem nem erezheti magat meg tul nagy biztonsagban sztem. O lehet aldozat, ha vkit felkapunk meg...


Rolni
Elhoznám a helyére Millinert.
Amadeus91
a Jets annak ellenére vágta ki, hogy ezzel 0 cap space-t szabadítottak fel. ez nagyjából mindent elmond róla.
deyell
Tavaly Amerson miatt is prüszkölt mindenki rajtam kívü itt. Reggie jó abban, hogy kipofozza a tehetséges, de be nem futott embereket. Milliner egy próbát megér, ahogy Amerson is megérte.
Amadeus91
Hát azért csak megelőzi ezt egy kisebb vizsgálat a csapat részéről. Így ha behúzzuk, akkor RM lát rá esélyt, hogy nálunk ő erősebb lehet mint a jelenlegi négyes. De ha nem húzza be, akkor kár is róla beszélgetni! 😊
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Antonio Hamilton sztem nem erezheti magat meg tul nagy biztonsagban sztem. O lehet aldozat, ha vkit felkapunk meg...


Rolni
Elhoznám a helyére Millinert.
Amadeus91
MLB a fő hiányposztunk ill. a futó. Mondjuk ha nálunk megemberesedne, akkor akár cserealapot képezhetne, de sztem 4 megfelelő CB-nk van, így túlzás lenne felszedni a fenti hiányposztok ismeretében...
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Antonio Hamilton sztem nem erezheti magat meg tul nagy biztonsagban sztem. O lehet aldozat, ha vkit felkapunk meg...


Rolni
Elhoznám a helyére Millinert.
Amadeus91
a Jets annak ellenére vágta ki, hogy ezzel 0 cap space-t szabadítottak fel. ez nagyjából mindent elmond róla.
deyell
Tavaly Amerson miatt is prüszkölt mindenki rajtam kívü itt. Reggie jó abban, hogy kipofozza a tehetséges, de be nem futott embereket. Milliner egy próbát megér, ahogy Amerson is megérte.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Antonio Hamilton sztem nem erezheti magat meg tul nagy biztonsagban sztem. O lehet aldozat, ha vkit felkapunk meg...


Rolni
Elhoznám a helyére Millinert.
Amadeus91
a Jets annak ellenére vágta ki, hogy ezzel 0 cap space-t szabadítottak fel. ez nagyjából mindent elmond róla.

choose life
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Antonio Hamilton sztem nem erezheti magat meg tul nagy biztonsagban sztem. O lehet aldozat, ha vkit felkapunk meg...


Rolni
Elhoznám a helyére Millinert.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Antonio Hamilton sztem nem erezheti magat meg tul nagy biztonsagban sztem. O lehet aldozat, ha vkit felkapunk meg...

Mario vszeg visszateros IR-re kerul, igy ott is lesz meg egy hely...

Ball es Cowser remelem IR-re jut...mondjuk ilyen serult waiveket nem szoktak lopni azert...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Levi Damin szerint a depth chartunk:
Offense
POS FIRST / SECOND THIRD / OTHER
QB Derek Carr / Matt McGloin / Connor Cook
RB Latavius Murray / DeAndre Washington / Jalen Richard / Taiwan Jones
FB Jamize Olawale / Marcel Reece (susp)
WR Amari Cooper / Seth Roberts / Johnny Holton
WR Michael Crabtree / Andre Holmes
TE Clive Walford / Lee Smith / Mychal Rivera
LT Donald Penn / Matt McCants
LG Kelechi Osemele / Jon Feliciano
C Rodney Hudson / Jon Feliciano
RG Gabe Jackson / Vadal Alexander
RT Menelik Watson / Austin Howard
Defense
POS FIRST / SECOND THIRD / OTHER
DE Khalil Mack / Jihad Ward
DT Dan Williams / Darius Latham
NT Justin Ellis / Stacy McGee
DE Denico Autry / Mario Edwards Jr (IR)
OLB Malcolm Smith / Daren Bates
ILB Ben Heeney / Cory James
OLB Bruce Irvin / Shilique Calhoun
CB David Amerson / TJ Carrie / Dexter McDonald
CB Sean Smith / DJ Hayden / Antonio Hamiliton
FS Reggie Nelson / Keith McGill / Brynden Trawick
SS Karl Joseph / Nate Allen
ST
K Sebastian Janikowski
P Marquette King
LS Jon Condo
KR Taiwan Jones / DeAndre Washington
PR TJ Carrie / DeAndre Washington

nem fest szarul, bar az OL depth-t gyengének érzem. Jovore kell korai koros RB és kozepso LB draft
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Cut
- GA3
- Bell
-Brent
- Durden
- M. Hall
- Iddings
- Jackson
- Kirkland
- Lott
- Lotulelei
- J. McGee
- Mickens
- O'Malley
- Omoile
- Thorpe 😕(((((
- Toomer
- Townsend
- Wilson

Waived/injured
- N. Ball (????? Dafuq)
- Cowser

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
 twitter.com/LeviDamien/status/772178333450833920

 twitter.com/MikeClayNFL/status/772181152874586113

choose life
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
James Cowser cut lett. Tafur szerint pedig fél lábbal a rosteren volt...

choose life
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
McCluster FA, ha már KR kell.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
McDonald szerint könnyen lehet, hogy 4 idei UDFA is kerettag lesz: Richard, Latham, Cowser és Brant/Holton

több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
 www.profootballfocus.com/pro-why-derek-carr-could-be-next-great-nfl-qb

choose life
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Mikor kell szűkíteni 53-ra?
Bruce
szombat este 10 asszem
Pari
magyar ido szerint
Pari
Köszi, akkor elég hamar.
Lassan már be kellene fizetnem a live247.tv-re is... 😊
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Mikor kell szűkíteni 53-ra?
Bruce
szombat este 10 asszem
Pari
magyar ido szerint
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Mikor kell szűkíteni 53-ra?
Bruce
szombat este 10 asszem
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Mikor kell szűkíteni 53-ra?
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Richard nekem is szimpatikus, én vinném, amíg Reece nincs, aztán meglátjuk addig mit produkál.
A T.Jones - GAIII témában én nagyon nehezen tudnék dönteni, ha lenne megfelelő ST vezér Jones helyett, akkor én GAIII-t vinném, vagy megpróbálnám elcserélni Taiwant, hátha szeretné valaki.
Nálam a Brent - Holton kérdés is nagyon nehéz döntést szülne, de vinném Holtont és megpróbálnám Brentet PS-be tenni.

Szerkesztette: peterbadbone

több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Most nem értek egyet veletek- Tavalyi preseason alapján nagyon megutáltam GA3-t, fumblek, szar rush, szar return...nem is értettem az mit keres még nálunk ebben az offseasonbe, ugy vagtam volna ki, hogy orom nezni (apu ide vagy oda).
De a mostani preseasonbe nagyon jól tolta...a rusht es a returnt is. Lehet, hogy igy sem eri meg a rostert, mert nemtom az edzeseken mit muvel, es elkapni mennyire tud, de a preseasonbe messze o volt a legjobb es legkonzisztensebb futonk is. Es rengeteget fejlodott tavalyhoz kepest.
A Jaylen videobol meg csak egyen latszik, hogy tud kozepen futni a masik ketton egy busz elferne akkora teruletek vannak es meg igyse feltetlen a jok utakat talalta meg, ettol persze lehet jobb futo, de o meg washington tok egyformak a francnak ketto kozepesen jo, power futobol?
Mondjuk Taiwan es GA3 is tok egyforma abbol se kell ketto.
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Sztem is.

Murray kezd mint lead back, mögötte Washington lesz a #2. Ez egyenlőre sztem tuti, aztán amúgy lehet Murray csúszik majd lefele év közben snap tekintetében, de ezt meglássuk.
Olawale a FB ez is tuti.
Richard és Jones lerül sztem még keretre első körben és Reece visszaérkezésekor (ha visszatér) kerülhet ki vmelyik rosterről...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Jalen Richard érheti meg a rostert a futók közül.

 twitter.com/NickHjeltness/status/769689894507667456

 twitter.com/NickHjeltness/status/769712420281606144

 twitter.com/NickHjeltness/status/769721431785701376

choose life
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Atkinson nem foghat rostert?
Jól futott az egész előszezonban és most visszahordásban is ő volt a legjobb. De mindig tuti biztos kiesőnek írják, én ebben nem vagyok olyan biztos. Inkább Taiwan-t nem látom rosteren, bár az hogy most nem játszott, az számomra azt jelenti, hogy az ő helye biztos...
Bruce
Atkinsonnal az a gond, hogy csak gyors...semmi több és rendszeresen hibázik. Fumble, drop...benne van a big play, de nem elég konzisztens sztem a kerethez. Washington és Richard is jobban fest, mint futó sztem. GAIII csak akkor tud jót futni, ha szépen szabad előtte az út a szélre és ott sebességből megoldja, de nem tud belül futni, nem igazán tud védőket elküldeni jobbra, balra. Visszahordás terén pedig mindig benne van a fumble a srácban.
Ez alapján amúgy hasonlít Taiwan Jones-re 😊 , de Jones jobb gunner sztem. Én azt gondolom, hogy Jones kereten lesz, ha egészséges, GAIII megy PS-be megint és Ő lesz az akit Taiwan helyére fel lehet hozni, ha lesérül...aztán jövőre újra megpróbálhatja kiszorítani...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Atkinson nem foghat rostert?
Jól futott az egész előszezonban és most visszahordásban is ő volt a legjobb. De mindig tuti biztos kiesőnek írják, én ebben nem vagyok olyan biztos. Inkább Taiwan-t nem látom rosteren, bár az hogy most nem játszott, az számomra azt jelenti, hogy az ő helye biztos...
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Sok mindenre nem volt jó ez a 4. pre meccs, de azért
-nem rossz, h a Seahawks kezdő O nem rakott fel pontot a többnyire #2 emberekből álló Dnk ellen
-Autry és Ward is jól festett (bár elég gyenge OL ellen), ami Edwards kiesésének tükrében elég fontos
-Calhoun és Cowser is megfelelő back up emberkének tűnik Mack és Irvin mögött
-King állat
-Latham és James is jó eséllyel keretre kerül és oda valónak is tűnnek
-KJ Brent jól meghúzta a végét, de sztem Holton a befutó
-túl sok a bünti

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!