Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Carr azt mondta, hogy azért voltak bénák a Packers ellen, mert nem gyakoroltak be előre konkrétan ellenük semmit, nem videózták az ellenfelet.
deyell
Akkor mit csináltak edzésen? Kártyáztak, mint a fradika Döme alatt?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Carr azt mondta, hogy azért voltak bénák a Packers ellen, mert nem gyakoroltak be előre konkrétan ellenük semmit, nem videózták az ellenfelet.

choose life
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Darius Latham a PFF szerint a legjobb újonc a falemberek között. 😊
Bruce
Kis mintavétel alapján és jobbára a többi back up ellen, de ettől még szép munka!
Kíváncsi leszek rostert tud-e fogni, mert elég tömött lesz az idei DL rotációnk.
Williams, Jelly és Ward tuti előtte van a listán és McGee is vszeg megelőzi még. Orr és Lott lehet sztem mögötte. El tudom képzelni, h 9 DL-t viszünk rosterre és ebből 5 DT lesz, mert mind Irvin, mind Calhoun tud DE-t is játszani a LB egységből. Ekkor jó eséllyel Latham is kereten lehet, de ha csak 4 DT-t viszünk necces, de lehet a potenciál végett beteszik McGee elé, mert túlnyomó részt úgyis a Williams-Jelly-Ward hármas, illetve az Edwards-Autry duo fog DT poszton rotálni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 187 — Forum Reader
Jamaal Charles is igen jól mutatna ezüst-feketében...
peterbadbone
Ha meghívják Milánóba a divathétre és ráadnak valami csili-vili ezüst-feketét és jól áll neki akkor egyetértünk.

NFL mezből viszont ha lehet maradjon a piros fehérnél 😀



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Darius Latham a PFF szerint a legjobb újonc a falemberek között. 😊

A másik hír, hogy nem lesz többé probable státusz a sérülés jelentések között, mivel az eredeti jelentése alapján azt jelentette hogy 75% hogy játszani fog a játékos, de ezt vizsgálva kimutatták, hogy aki probable státuszban volt egy meccs előtt, akkor 95%-ban pályára lépett, így viszont feleslegesen van rajta a listán.
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Reggie kint volt a Rams - Chiefs meccsen. A szakik boncolgatták, hogy miért is lehetett ott LA-ben és arra jutottak, hogy nem kizárt, hogy a visszahordóként szóba jöhető játékosokat nézegette. Négy játékost említettek: Tyreek Hill, Knile Davis, De'Anthony Thomas és Demarcus Robinson. Lehet ebben valami, hisz idén rendkívül sok olyan rookie érkezett a csapathoz, aki egyetemen megfordult ebben a szerepben és ha egyikükben sem látják a megfelelő játékost, akkor nem lenne hülyeség valakiért cserélni. Az RB rotációnkat elnézve egy Knile Davis több szempontból is jól mutatna nálunk. Ha csak az RB rotációnkat nézem akkor
Jamaal Charles is igen jól mutatna ezüst-feketében...

több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Mondtam, hogy kell futó.
Amadeus91
hátha Jalen Richard tud valamit, őt még nem láttuk meccsen...

 twitter.com/PFF_NateJahnke/status/766712942872199168
deyell
GA3!!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Mondtam, hogy kell futó.
Amadeus91
hátha Jalen Richard tud valamit, őt még nem láttuk meccsen...

 twitter.com/PFF_NateJahnke/status/766712942872199168

choose life
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
Mondtam, hogy kell futó.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Szarul toljuk eddig ezt az eloszezont a kezdokkel...
Rolni
Szerintem nem kell még elkezdeni a károgást, majd megmutatja a szezon első pár meccse, hogy mire számíthatunk.
Az offseason alapján nagyobbak lettek az elvárások, de azért az még csak papíron létezik, de majd a tények magukért beszélnek. Addig ne temessük a kezdőket szerintem.
Bruce
Ja nem temetek én senkit még, de azért nem ezt vártam.
Papíron ez az O elég erős...azt vártam, h Carr minden meccsen megy 1-2 drive-ot és veszélyesnek, potensnek tűnik majd a brigád, pontokat tesznek fel...erre azért a GB csere védelem ellen is csak egyhelybe lötyögtünk...lehet altatunk csak 😊 , de nekem ez nem tetszik eddig...ettől függetlenül nem itt kell nyerni vagy jól játszani, hanem majd a Saints ellen...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Lehet a nagy overhype miatt a fiúk azt hitték elég, ha a mezek kimennek a pályára. Remélem ez egy kellő időben jött figyelmeztetés volt számukra.
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Szarul toljuk eddig ezt az eloszezont a kezdokkel...
Rolni
Szerintem nem kell még elkezdeni a károgást, majd megmutatja a szezon első pár meccse, hogy mire számíthatunk.
Az offseason alapján nagyobbak lettek az elvárások, de azért az még csak papíron létezik, de majd a tények magukért beszélnek. Addig ne temessük a kezdőket szerintem.
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Szarul toljuk eddig ezt az eloszezont a kezdokkel...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Az a baj, hogy nem tudod hogy mi a koncepciója a csapatnak az előszezon meccsen. Lehet egy olyan dolgot tesztelnek, amihez nem fognak nyúlni soha sem éles meccsen, de kíváncsiak voltak rá, hogy hogyan is megy.
Meg aki előszezonban jól szerepel, az általában a szezonban annyira nem és ennek az ellenkezője is igaz szokott lenni, tehát majd akkor kell elkezdeni aggódni, ha az éles meccseken is kilátástalanul játszunk. (Bár szerintem akkor sem kell aggódni, mert ez egy játék csak)
több mint 8 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
ótvar gyenge, amit produkál ma a first team offense és defense... úgy hogy sokszor cserék ellen játszottak, nem volt Rodgers, meg a védelmükben Matthews, Peppers stb. 3 pont egy félidő alatt. tudom, hogy preseason, de akkor is frusztráló ezt nézni
deyell
Egyet értek. Nem eleg motiváltak, akarat gyengék vagyunk. Pl az INT-nél ha Cooper egy picit jobban oda teszi magát mar is complete és First down. A D se harap úgy. Ellenben azt jó volt látni ahogy a D alkalmazkodott és az első drive után megcsinálták a változtatásokat és Lacy már nem ficankolt úgy.
Viszont ezzel párhuzamban aggaszt a saját futó játékunk. Szükségünk lesz rá a meccsek megnyeréséhez és ma nagyon gyatra....
Cubehead
mondjuk amikor Lacy nem ficánkolt akkor már sztem a 2. számú támadófaluk volt bent, az újonc Spriggs volt az LT, akit Mack meg is vert párszor.

nekem Latavius Murrayből kezd elegem lenni. semmilyen különleges képessége nincs. a végsebességét leszámítva, de azt ritkán éri el, mert hatalmas hely kell neki ahhoz. azt leszámítva teljesen középszerű, nagy darab, de minek, ha nem fut fizikálisan. sokat elmond, hogy Olawale jobban futott nála...

a játékosállomány papíron jó, de nem vagyok meggyőződve arról, hogy az edzői stáb alkalmas a feladatára, és kihozza, ami bennük van.
deyell
Szerintem eleinte még a kezdő fal volt fent. Szimplán csak jól alkalmazkodott a D. Aztán a csere falnál meg rendre érkezett a nyomás is majd később a sack is.

Viszont nekem.is keserű a szám íze Murrayt illetőleg pedig csípem. Ahogy te is írtad hiányolom a méretéből adódó fizikalitast sokszor atsegitene egy egy szerelés kísérleten aminutan már lenne helye futn.

Viszont nyugi a stáb rendben van szerintem. Inkább csak az van hogy itt hagyják folyni azbesetek többségében az eseményeket és nezik a játékosok reakcióit vagy épp azok hiányát ....



több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
ótvar gyenge, amit produkál ma a first team offense és defense... úgy hogy sokszor cserék ellen játszottak, nem volt Rodgers, meg a védelmükben Matthews, Peppers stb. 3 pont egy félidő alatt. tudom, hogy preseason, de akkor is frusztráló ezt nézni
deyell
Egyet értek. Nem eleg motiváltak, akarat gyengék vagyunk. Pl az INT-nél ha Cooper egy picit jobban oda teszi magát mar is complete és First down. A D se harap úgy. Ellenben azt jó volt látni ahogy a D alkalmazkodott és az első drive után megcsinálták a változtatásokat és Lacy már nem ficankolt úgy.
Viszont ezzel párhuzamban aggaszt a saját futó játékunk. Szükségünk lesz rá a meccsek megnyeréséhez és ma nagyon gyatra....
Cubehead
mondjuk amikor Lacy nem ficánkolt akkor már sztem a 2. számú támadófaluk volt bent, az újonc Spriggs volt az LT, akit Mack meg is vert párszor.

nekem Latavius Murrayből kezd elegem lenni. semmilyen különleges képessége nincs. a végsebességét leszámítva, de azt ritkán éri el, mert hatalmas hely kell neki ahhoz. azt leszámítva teljesen középszerű, nagy darab, de minek, ha nem fut fizikálisan. sokat elmond, hogy Olawale jobban futott nála...

a játékosállomány papíron jó, de nem vagyok meggyőződve arról, hogy az edzői stáb alkalmas a feladatára, és kihozza, ami bennük van.

Szerkesztette: deyell

choose life
több mint 8 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
ótvar gyenge, amit produkál ma a first team offense és defense... úgy hogy sokszor cserék ellen játszottak, nem volt Rodgers, meg a védelmükben Matthews, Peppers stb. 3 pont egy félidő alatt. tudom, hogy preseason, de akkor is frusztráló ezt nézni
deyell
Egyet értek. Nem eleg motiváltak, akarat gyengék vagyunk. Pl az INT-nél ha Cooper egy picit jobban oda teszi magát mar is complete és First down. A D se harap úgy. Ellenben azt jó volt látni ahogy a D alkalmazkodott és az első drive után megcsinálták a változtatásokat és Lacy már nem ficankolt úgy.
Viszont ezzel párhuzamban aggaszt a saját futó játékunk. Szükségünk lesz rá a meccsek megnyeréséhez és ma nagyon gyatra....



több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
ótvar gyenge, amit produkál ma a first team offense és defense... úgy hogy sokszor cserék ellen játszottak, nem volt Rodgers, meg a védelmükben Matthews, Peppers stb. 3 pont egy félidő alatt. tudom, hogy preseason, de akkor is frusztráló ezt nézni

Szerkesztette: deyell

choose life
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Egyik legtöbbet javult secondary a miénk nfl.com szerint:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/rwkx2b0gseihtwqpqcxm
Most improved secondaries: Raiders, Jags add talent
The Jaguars (Jalen Ramsey) and Raiders (Karl Joseph) each spent a first-round pick on a defensive back. Which buzzworthy team improved its secondary the most? Chris Wesseling ranks unit upgrades.


Eddigi pre-season nyertesek vesztesek:
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/uqcgn1vea3gyneo9eflm
Preseason winners & losers: Christine Michael for real?
Each team just logged its first preseason game of 2016. Which players turned heads? Who raised eyebrows? Gregg Rosenthal has thoughts on Melvin Gordon, Chip Kelly, Noah Spence and more.

DeAndre Washington nyertesek között felbukkan, de ami még nagyon fontos lehet számunkra a szezon nyitányra az a vesztesek rovatban van:
3) The New Orleans Saints' defense: There are many reasons to believe the Saints' defense will be better this year, but they can't catch a break. Their top defensive picks from the last two drafts (defensive tackle Sheldon Rankins, linebacker Stephone Anthony, linebacker Hau'oli Kikaha) keep going down to injury. The Saints had the right idea to maximize Nick Fairley's snaps by bringing him off the bench behind Rankins. They might not have that luxury anymore.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
olvasnivaló

 raidersanalysis.wordpress.com/2016/08/15/p-wk-1-raiders-vs-cardinals-offensive-analysis/

choose life
több mint 8 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Mario Edwards összeszedett egy lábsérülést a Cardinals ellen.
peterbadbone
csípő
deyell
4-6 hetes kihagyás vár rá
peterbadbone
Nem épp a legacelosabb visszatérés de inkább most mint szezon közepén
Cubehead
Csak ne úgy legyen 4-6 hét, mint tavaly Neiron Ball...
Rolni
Na igen....😒



több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Mario Edwards összeszedett egy lábsérülést a Cardinals ellen.
peterbadbone
csípő
deyell
4-6 hetes kihagyás vár rá
peterbadbone
Nem épp a legacelosabb visszatérés de inkább most mint szezon közepén
Cubehead
Csak ne úgy legyen 4-6 hét, mint tavaly Neiron Ball...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Mario Edwards összeszedett egy lábsérülést a Cardinals ellen.
peterbadbone
csípő
deyell
4-6 hetes kihagyás vár rá
peterbadbone
Nem épp a legacelosabb visszatérés de inkább most mint szezon közepén



több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Mario Edwards összeszedett egy lábsérülést a Cardinals ellen.
peterbadbone
csípő
deyell
4-6 hetes kihagyás vár rá

több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Roberts vs Sean Smith

 twitter.com/RaidersAnalysis/status/763489197952933888

choose life