Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 995 — WHO DAT!!!!
Nézegetem ezt a Saints keretet és a Cooks-Snead-Thomas-Coleman négyes Brees-el igen komoly feladatnak tűnik a 3 új kezdővel felálló secondary és a 2 ILB számára...ha nem tudják Mack-ék kellően megkeseríteni Brees életét bajban lehetünk...Edwards nagyon fog hiányozni sajnos...
Rolni
Brees elsősorban az interior rushra érzékeny, ott kellene állatkodni, ha nyerni szeretnétek.
empty taxi
szerintem is az egyik legfontosabb párharc a Mack-Armstead csata lesz. Sok minden eldőlhet ezen az egy párharcon. így az előszezont nézve szerintem futójátékunk nem nagyon lesz, így ha azt megfogjátok az elején akkor csak a passzjáték marad. így szerintem azon dőlhet majd el, hogy mennyire tudjuk megvédeni majd breest szerintem.
Amúgy meg oké hogy fentebbe említetted az elkapókat, mi azonban fene tudja miért inkább a futóknak passzolunk. Az utóbbi években a passzok kb 60%-a megy a futók felé.


több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Nézegetem ezt a Saints keretet és a Cooks-Snead-Thomas-Coleman négyes Brees-el igen komoly feladatnak tűnik a 3 új kezdővel felálló secondary és a 2 ILB számára...ha nem tudják Mack-ék kellően megkeseríteni Brees életét bajban lehetünk...Edwards nagyon fog hiányozni sajnos...
Rolni
Brees elsősorban az interior rushra érzékeny, ott kellene állatkodni, ha nyerni szeretnétek.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Nézegetem ezt a Saints keretet és a Cooks-Snead-Thomas-Coleman négyes Brees-el igen komoly feladatnak tűnik a 3 új kezdővel felálló secondary és a 2 ILB számára...ha nem tudják Mack-ék kellően megkeseríteni Brees életét bajban lehetünk...Edwards nagyon fog hiányozni sajnos...
Rolni
Számold oda a Bájgúnárt is, mingyánemleszjobbkedved, fleenerizm


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Nézegetem ezt a Saints keretet és a Cooks-Snead-Thomas-Coleman négyes Brees-el igen komoly feladatnak tűnik a 3 új kezdővel felálló secondary és a 2 ILB számára...ha nem tudják Mack-ék kellően megkeseríteni Brees életét bajban lehetünk...Edwards nagyon fog hiányozni sajnos...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
73 - Percentage of the Raiders' rushing yards accumulated by Latavius Murray, who went for 1,066 on the ground.
Bruce
Valahol azt olvastam, a masodik legtobb futott yard mogotte Carrnek volt asszem 138.
ulpianus
Hát igen, ez mindent elárul. Meg az is, hogy a labdacipelések 72%-át is Murray kapta és ha ebből kivesszük Carr futásait, mert ugye azok legtöbbször nem tervezett futások voltak, akkor ez 79% lesz.

Az a jó, hogy idén Helu már nincs és Taiwan is csak 4. futó. Tehát a két újonc majdcsak levesz már a válláról valami terhet. Meg szerintem Olawale-t többet kellene használni.
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 889 — Circus Maximus
73 - Percentage of the Raiders' rushing yards accumulated by Latavius Murray, who went for 1,066 on the ground.
Bruce
Valahol azt olvastam, a masodik legtobb futott yard mogotte Carrnek volt asszem 138.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Az utolsó mondatra: ebben az esetben sajnálom Carrie-t, mert azért neki jól indult nálunk a karrierje, aztán mostanra már csak 4. cb lett, sajnos neki nem tett jót az S-be történő váltás. Bár annyiból jó, hogy S-ben is és CB-ben is tud valamilyen szinten játszani.
Bruce
Meglássuk. Ha nem játszik jól Hayden könnyen jön majd a csere, JDR nem szívbajos...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Menelik Watson lesz a kezdő RT!

Jihad Ward és Khalil Mack a kedző DE-k.
Nate Allen a kezdő SS így Joseph egyelőre még nem lesz kedző.

TJ Carrie és DJ Hayden a két második számú CB, az hogy melyikük van előrébb és melyikük játszik Nickelben, azt nem tudom.

Carrie egyébként a punt returner és Taiwan Jones a kick returner
Bruce
Watsonnak örülök, jó lenne végre egy egészséges szezont látni tőle.

Bár papíron 4-3 ez, de valójában inkább 3-4 lesz. Ward, Williams és Ellis a kvázi DL, míg Mack és Irvin a OLB páros. Írtam nem rég, hogy a szezonban a Williams-Jelly párost várom egymás mellé futást ölni, ez pedig meg is érkezett...rendbe teheti a pre-season-os run D gondokat...

Allen jól tolta az előszezonban és Brees ellen elfér a két rutinos hátulra...majd meglátjuk Joseph mikor veszi "vissza" a helyét.

Hayden volt végig a 3. CB, sztem eleinte marad, így aztán, ha bénázik jön a csere...
Rolni
Az utolsó mondatra: ebben az esetben sajnálom Carrie-t, mert azért neki jól indult nálunk a karrierje, aztán mostanra már csak 4. cb lett, sajnos neki nem tett jót az S-be történő váltás. Bár annyiból jó, hogy S-ben is és CB-ben is tud valamilyen szinten játszani.
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Menelik Watson lesz a kezdő RT!

Jihad Ward és Khalil Mack a kedző DE-k.
Nate Allen a kezdő SS így Joseph egyelőre még nem lesz kedző.

TJ Carrie és DJ Hayden a két második számú CB, az hogy melyikük van előrébb és melyikük játszik Nickelben, azt nem tudom.

Carrie egyébként a punt returner és Taiwan Jones a kick returner
Bruce
Watsonnak örülök, jó lenne végre egy egészséges szezont látni tőle.

Bár papíron 4-3 ez, de valójában inkább 3-4 lesz. Ward, Williams és Ellis a kvázi DL, míg Mack és Irvin a OLB páros. Írtam nem rég, hogy a szezonban a Williams-Jelly párost várom egymás mellé futást ölni, ez pedig meg is érkezett...rendbe teheti a pre-season-os run D gondokat...

Allen jól tolta az előszezonban és Brees ellen elfér a két rutinos hátulra...majd meglátjuk Joseph mikor veszi "vissza" a helyét.

Hayden volt végig a 3. CB, sztem eleinte marad, így aztán, ha bénázik jön a csere...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Számmisztika:

15 - Sacks by Khalil Mack last season, placing him second in the NFL behind J.J. Watt.

53 - Derek Carr's touchdown passes through two seasons -- the second-most all-time behind Dan Marino.

73 - Percentage of the Raiders' rushing yards accumulated by Latavius Murray, who went for 1,066 on the ground.

140 - Consecutive starts for left tackle Donald Penn, which ranks third among NFL offensive lineman entering 2016.

252 - Career games played for kicker Sebastian Janikowski, the franchise record.

266 - Number of punt returns since the Raiders last took one back for a touchdown, courtesy of Johnny Lee Higgins in 2008.
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Megválasztották a négy csapatkapitányt: Derek Carr, Rodney Hudson, Khalil Mack és Reggie Nelson
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Menelik Watson lesz a kezdő RT!

Jihad Ward és Khalil Mack a kedző DE-k.
Nate Allen a kezdő SS így Joseph egyelőre még nem lesz kedző.

TJ Carrie és DJ Hayden a két második számú CB, az hogy melyikük van előrébb és melyikük játszik Nickelben, azt nem tudom.

Carrie egyébként a punt returner és Taiwan Jones a kick returner
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
LB - egy Krügert is szereztek arra is köll figyelni
sutianap
Defensive endet fog játszani 4-3-ban.
empty taxi
+1, illetve nem tartom a srácot tényezőnek, de lehet én hibázok ezzel...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
LB - egy Krügert is szereztek arra is köll figyelni
sutianap
Defensive endet fog játszani 4-3-ban.
empty taxi
akkor mégdurcásabb, a likon kűdik Mautit...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
LB - egy Krügert is szereztek arra is köll figyelni
sutianap
Defensive endet fog játszani 4-3-ban.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Komoly ütközetet várok hétvégén!
Nagyon remélem, hogy nem szaladunk bele egy pofonba álmosan, zavartan mint a tavalyi nyitányon.

Ha sikerül fejben is megérkezni a meccsre, akkor jó csatára van kilátás szerintem.

Brees és elkapói komoly felmérőt jelentenek majd az átalakult secondary-nk számára...főleg Cooks ellen leszek kíváncsi a CB munkára.

A futást a nem túl acélos pre-season ellenére is kellene tudni őlni, mert az OL a gyenge pontja ennek a NO-nak sztem, bár inkább a depth a gond nem a kezdő 5-ös. Meg kell tudni tartani a futókat és minél nagyobb nyomást helyezni Brees-re. Nem szabad belemenni egy pontzivataros meccsbe, mert az könnyen rosszul sülhet el idegenben, egy ilyen QB ellen.

A védelme tavaly szar volt a Saints-nek, de volt DC csere, illetve alakult a keret is. Dennis Allen pont ellenünk debütál, mint védelmi koordinátor, kíváncsi leszek mennyire lesz ismerős a Saints védelme így.
A secondary igen jól fest papíron, így Carr-nak észnél kell lennie végig. DL-ből hiányzik majd Rankins, de így is ott van Jordan és Fairley azért...LB sor a gyenge láncszem első blikkre. Muszály lesz megindítani a futójátékot, ha az megy akkor összességében rendben lesz a O sztem.
Walfordnak lehet jó napja sztem, mert tavaly S.Anthony (bár MLB poszton) szenvedett pass coverbe és mint SLB vszeg többször őrzi majd, illetve Ellerbe és Lau sem cover ász...
A secondary papíron igen erős és a S poszt mély is, szóval kell a jó szereplés Coopertől és Crabs-től is majd, amellett, hogy Carr-nak végig észnél kell lennie. A Breaux-Williams kezdő CB páros és a Vaccaro-Byrd-Bell S trio elég figyelemre méltó hátsó 5-ös lehet idén sztem.

ST egységünktől továbbra is tartok return téren, illetve a rengeteg büntetés is veszélyes lehet idegenben egy szoros meccsen.

Ezekkel együtt én egy győzelmet, 1-0-ás rajtot várok.
Ti?
Rolni
Ha nem tudunk futni, akkor nem fogunk nyerni sajnos. Szerintem ez lesz az elsődleges kulcsa a meccsnek.
A többi matchup nekünk kedvezhet így első blikkre papíron, de ha nem futunk, akkor nem fogunk passzolni sem és ha emiatt keveset van fenn az offensünk, akkor a defense elfárad és baj lehet.
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Komoly ütközetet várok hétvégén!
Nagyon remélem, hogy nem szaladunk bele egy pofonba álmosan, zavartan mint a tavalyi nyitányon.

Ha sikerül fejben is megérkezni a meccsre, akkor jó csatára van kilátás szerintem.

Brees és elkapói komoly felmérőt jelentenek majd az átalakult secondary-nk számára...főleg Cooks ellen leszek kíváncsi a CB munkára.

A futást a nem túl acélos pre-season ellenére is kellene tudni őlni, mert az OL a gyenge pontja ennek a NO-nak sztem, bár inkább a depth a gond nem a kezdő 5-ös. Meg kell tudni tartani a futókat és minél nagyobb nyomást helyezni Brees-re. Nem szabad belemenni egy pontzivataros meccsbe, mert az könnyen rosszul sülhet el idegenben, egy ilyen QB ellen.

A védelme tavaly szar volt a Saints-nek, de volt DC csere, illetve alakult a keret is. Dennis Allen pont ellenünk debütál, mint védelmi koordinátor, kíváncsi leszek mennyire lesz ismerős a Saints védelme így.
A secondary igen jól fest papíron, így Carr-nak észnél kell lennie végig. DL-ből hiányzik majd Rankins, de így is ott van Jordan és Fairley azért...LB sor a gyenge láncszem első blikkre. Muszály lesz megindítani a futójátékot, ha az megy akkor összességében rendben lesz a O sztem.
Walfordnak lehet jó napja sztem, mert tavaly S.Anthony (bár MLB poszton) szenvedett pass coverbe és mint SLB vszeg többször őrzi majd, illetve Ellerbe és Lau sem cover ász...
A secondary papíron igen erős és a S poszt mély is, szóval kell a jó szereplés Coopertől és Crabs-től is majd, amellett, hogy Carr-nak végig észnél kell lennie. A Breaux-Williams kezdő CB páros és a Vaccaro-Byrd-Bell S trio elég figyelemre méltó hátsó 5-ös lehet idén sztem.

ST egységünktől továbbra is tartok return téren, illetve a rengeteg büntetés is veszélyes lehet idegenben egy szoros meccsen.

Ezekkel együtt én egy győzelmet, 1-0-ás rajtot várok.
Ti?
Rolni
LB - egy Krügert is szereztek arra is köll figyelni


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Komoly ütközetet várok hétvégén!
Nagyon remélem, hogy nem szaladunk bele egy pofonba álmosan, zavartan mint a tavalyi nyitányon.

Ha sikerül fejben is megérkezni a meccsre, akkor jó csatára van kilátás szerintem.

Brees és elkapói komoly felmérőt jelentenek majd az átalakult secondary-nk számára...főleg Cooks ellen leszek kíváncsi a CB munkára.

A futást a nem túl acélos pre-season ellenére is kellene tudni őlni, mert az OL a gyenge pontja ennek a NO-nak sztem, bár inkább a depth a gond nem a kezdő 5-ös. Meg kell tudni tartani a futókat és minél nagyobb nyomást helyezni Brees-re. Nem szabad belemenni egy pontzivataros meccsbe, mert az könnyen rosszul sülhet el idegenben, egy ilyen QB ellen.

A védelme tavaly szar volt a Saints-nek, de volt DC csere, illetve alakult a keret is. Dennis Allen pont ellenünk debütál, mint védelmi koordinátor, kíváncsi leszek mennyire lesz ismerős a Saints védelme így.
A secondary igen jól fest papíron, így Carr-nak észnél kell lennie végig. DL-ből hiányzik majd Rankins, de így is ott van Jordan és Fairley azért...LB sor a gyenge láncszem első blikkre. Muszály lesz megindítani a futójátékot, ha az megy akkor összességében rendben lesz a O sztem.
Walfordnak lehet jó napja sztem, mert tavaly S.Anthony (bár MLB poszton) szenvedett pass coverbe és mint SLB vszeg többször őrzi majd, illetve Ellerbe és Lau sem cover ász...
A secondary papíron igen erős és a S poszt mély is, szóval kell a jó szereplés Coopertől és Crabs-től is majd, amellett, hogy Carr-nak végig észnél kell lennie. A Breaux-Williams kezdő CB páros és a Vaccaro-Byrd-Bell S trio elég figyelemre méltó hátsó 5-ös lehet idén sztem.

ST egységünktől továbbra is tartok return téren, illetve a rengeteg büntetés is veszélyes lehet idegenben egy szoros meccsen.

Ezekkel együtt én egy győzelmet, 1-0-ás rajtot várok.
Ti?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
 twitter.com/BairCSN/status/772914241770618880
deyell
Ezzel párhuzamosan jött 2 játékos a Gyakorló Csapatba:

Jason Fanaika - LB - Utah (6'3/270)
Curtis Grant - LB - Ohio State (6'2/240)

több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
 twitter.com/BairCSN/status/772914241770618880

choose life
több mint 8 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Szezon előtti tippek:

Week 1 – at New Orleans Saints; A nyitómeccs mindig nehéz, főleg idegenben, de úgy gondolom, hogy képes lehet a csapat nyerni (W 1-0)
Week 2 – Atlanta Falcons; Hazai pályán kitart a lendület és sikerül folytatni a győzelmi sorozatot (W 2-0)
Week 3 – at Tennessee Titans; Sajnos megjön az első vereség, holott mi leszünk az esélyesebbek (L 2-1)
Week 4 – at Baltimore Ravens; Az idegenbeli túra második állomása is vereséggel záródik számunkra (L 2-2)
Week 5 – San Diego Chargers; Otthon az első csoportrangadó, két vereség után, remélhetőleg be fogjuk húzni (W 3-2)
Week 6 – Kansas City Chiefs; Akár hogy is lesz, ezen a meccsen nyernünk kell! (W 4-2)
Week 7 – at Jacksonville Jaguars; Hiába erősített nagyon jól a Jags, a sormintát nem folytatjuk (W 5-2)
Week 8 – at Tampa Bay Buccaneers; Véleményem szerinte ez egy nagyon nehéz meccs lesz, de sikerülni fog behúzni (W 6-2)
Week 9 – Denver Broncos; Főműsoridőben lesz a meccs, nyerni kellene, de nagy falat lesz a védelmük (L 6-3)
Week 10 – BYE
Week 11 – Houston Texans; pihenő után ráadásul Mexicóban, Mack és Clowney csatája, de a meccset mi nyerjük (W 7-3)
Week 12 – Carolina Panther;Ha a tavalyi formájukat hozzák, akkor esélyünk sincs (L 7-4)
Week 13 – Buffalo Bills; Ha a PO-ért harcban kívánunk maradni, akkor ezt a meccset nyerni kell (W 8-4)
Week 14 – at Kansas City Chiefs; Sajnos kevés pihenőnk lesz, lévén csütörtöki meccs és KC-ben sok babér nem terem nekünk, most sem fog (L 8-5)
Week 15 – at San Diego Chargers; Nagyon fontos meccs lesz ez számunkra, de nehéz dió lesz, nyerni kell (W 9-5)
Week 16 – Indianapolis Colts; Ez a meccs nagyban függ attól, hogy a Colts mennyire biztosítja már be ekkorra a helyét a PO-ba, mert ha megvan az első heti pihenőjük, akkor nekünk meglehet ez a meccs, bízom bennük (W 10-5)
Week 17 – at Denver Broncos; Sztem 10 győzelemmel, meglehet a WC kör, így itt bármi lehet az eredmény, de szerintem vereség lesz a vége (L 10-6)
Bruce
Amen 😀
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tudom, értettem én 😊
Csak szimplán nem értek egyet vele. Szerintem egy 10–6-nak már örülhetnének és egy kiszenvedett csoportelsőségnek. A Steelers, a Bengals (de akár a Ravens) előttük lesz szerintem mérlegben, az egyik Westesnek is van esélye ennél jobbra, és nagyon remélem, hogy mi is jobbak leszünk 😊

több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Week 16 – Indianapolis Colts; Ez a meccs nagyban függ attól, hogy a Colts mennyire biztosítja már be ekkorra a helyét a PO-ba, mert ha megvan az első heti pihenőjük, akkor nekünk meglehet ez a meccs, bízom bennük (W 10-5)Bruce
Á, szerintem a Colts, ha nehezen is de behúzza a csoportját, nem bukja el a PO-t a 16. hétig. Más esetben nem látok esélyt arra, hogy első heti pihenőjük legyen, pláne két meccsel a vége előtt 😊
Wyatt
Itt arra gondoltam, hogy szerintem a csoportot simán fogják dominálni és ezzel az AFC-t is és szerintem már ekkorra meg lehet nekik az az előny ami biztosítja, hogy az első két hely valamelyikén fognak állni az AFC-ben.

A mi csoportunk szerintem kicsit kiegyensúlyozottabb lehet mint tavaly. A North is hasonló lehet, tehát a Colts és a Pats az akik az első két helyen osztoszkodhatnak és talán a Coltsnak vannak könnyebb csoportmeccsei.
több mint 8 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Week 16 – Indianapolis Colts; Ez a meccs nagyban függ attól, hogy a Colts mennyire biztosítja már be ekkorra a helyét a PO-ba, mert ha megvan az első heti pihenőjük, akkor nekünk meglehet ez a meccs, bízom bennük (W 10-5)Bruce
Á, szerintem a Colts, ha nehezen is de behúzza a csoportját, nem bukja el a PO-t a 16. hétig. Más esetben nem látok esélyt arra, hogy első heti pihenőjük legyen, pláne két meccsel a vége előtt 😊

több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
James Cowser és Neiron Ball-t nem vitte el senki, így IR-re kerültek.

A Browns lecsapott RB George Atkinson III-ra és a Colts is egy volt Raiderrel erősített, a CB Neiko Thorpe került hozzájuk.

Mi pedig visszahoztuk PS-re az alábbi játékosokat:

- K.J. Brent WR
- Kenneth Durden CB
- Branden Jackson DE
-Denver Kirkland OG
-Jaydon Mickens WR/Ret
-Ryan O'Malley TE
-Oni Omoile OG/OC
-Korey Toomer LB

Szerkesztette: peterbadbone