Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Újabb remek cikk!
Csak a D javuljon vasárnapra fel 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Levi Las Vegas Raiders UNLV Rebels 597
 raidersanalysis.wordpress.com/2016/09/22/week-2-raiders-vs-falcons-offensive-analysis/
több mint 8 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
elmenekült a linebacker Osemele elől.

 twitter.com/VeteranScout/status/778247672276791296
deyell
Mennyi a súlykülömbség? 😉
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
A 120yard új cikkében  index.hu/sport/amerikaifutball/2016/09/22/labdaeldobas_cal_uj_szabaly_td/
szerepel a mi kettes számú RB-nk is - zseni
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
A McGee-Ellis-Autry DL lenne PFF gradek alapján a legalkalmasabb a futás megfogására vasárnap.
McGee snap számai nőttek rendesen első héthez képest, eddig Ő az egyetlen normális DL emberünk sajnos. Első héthez képest Ward és Ellis snap számai nőttek, itt inkább Ellis-é érthető Ward helyett egyenlőre jobban járnánk sztem Autryval főleg futás ellen.

A széleken Mack és Irvin többnyire jól dolgozik, de a belső futásokkal eddig semmit nem tudott kezdeni a brigád.

LB sorban ugye érkezik elvileg Corey James Heeney helyére, meglássuk mennyit segít...a gond az, h Smith is dettó olyan szar, mint Heeney csak jobban megy neki a playcalling...

Sean utolsó meccseit játszhatja, ha így folytatja...ha ennyire szar jöjjön inkább Carrie vagy akár McDonald a szélen...

Joseph kell, hogy érkezzen, illetve Nate Allen-t is megnézném időnként, mert Nelsonnál rosszabb nem igen lehet Ő sem.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Amugy azert ha a D osszekapna magat ez az O vihetne minket siman POba.


Delani Walker nem edz, de gondolom jatszik majd, de Warmack IR-re kerult, igy gyengult az OL kozepe odaat.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Egy kicsit én is "kiábrándultam" ebből az edzői stábból, pedig tavaly év végén már keztem reménykedni, hogy lesz itt valami. Sajnos se az támadó, sem a védő oldalon, nincs olyan személy aki a jelenlegi kordinátort le tudná váltani. Támadó oldalon max Tice aki bárminemű tapasztalattal rendelkezik, de a védő oldalon senki sincs aki át tudná venni a jelenlegi kordinátor szerepét, csak JDR. Ez így elég lehangoló! Ha Musgrave nem villant valamit, akkor JRD pályafutása során másodszor is ki kell, hogy rúgja aktuális csapatától. Külsős OC év közben sajnos nem hiszem, hoyg jönne, pláne olyan aki előrelépés lehetne, így marad idén Musgrave és bíznunk kell abban, hogy összekapja magát.

több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
 www.todayspigskin.com/afc/oakland-raiders/raiders-offense-succeeds-defense-fails-miserably-falcons/

choose life
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 www.all22.com/oakland-raiders/oakland-raiders-defense-has-to-hold-up-its-end-of-bargain
Abszolút egyet értek. Sokkal több kell az egész D-től, de főleg több kell Sean Smith-től, Karl Joseph-től és Mack-tól! Reggie Nelson-t is ide tenném még...Ő se tudom mit csinál...

Bruce Irvin nyilatkozta, h nincs egy lapon a védelem és ez látszik...értem én, h sok az új ember, de volt egy egész offseason összerázódni és még ha el is fogadom, h idő kell, amíg összeállnak, akkor sem elfogadható ez a történelmileg trágya szereplés...

Titans ellen nagyon kíváncsi leszek. Mariota azért nem Brees, Ryan szint egyenlőre, de ügyes gyerek és futni is tud. Ott van viszont egy olyan kétfejű futószörny, ami könnyen bedarálhatja a védelmet.

Itt még egy elemzős cikk a Falcons meccsről:
 www.todayspigskin.com/afc/oakland-raiders/raiders-offense-succeeds-defense-fails-miserably-falcons/

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Egyfelol igazad van, JDR nem top DC, masfelol nem lattad a 2 meccsunket, ha azt mondod, h ennel jobb nem lehet JDR playcallinggal. 😀

Ha meg megis igazad lenne akkor JDR is takarodjon szezon vegen!
Rolni
én már csak abban bízom, hogy Jim Harbaugh visszatér egyszer az NFL-be, és akkor a Raiderst választja. a jelenlegi edzői stábban semmiféle bizalmam nincs. lehet igazolni, draftolni bárkit, semmi jelentősen pozitív eredménye nem lesz ha ők az edzők.
deyell
Hát én azért ebben nem vagyok olyan biztos... JDR sztem fasza! A koordinátorokkal már a kinevezésük óta problémáim vannak. Ők szarok. Tarvert sajnálom, hogy elment. Ő a híg fosból is kemény szart csinált itt.
Na midn1 én majd 4-5. hét után kezdek el anyázni ha nem javul a helyzet de akkor irdatlanul és a raiders feedback-nek is bemásolom 100-szor angolul, hogy tuti basszák meg a szakértelmüket! XD
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Egyfelol igazad van, JDR nem top DC, masfelol nem lattad a 2 meccsunket, ha azt mondod, h ennel jobb nem lehet JDR playcallinggal. 😀

Ha meg megis igazad lenne akkor JDR is takarodjon szezon vegen!
Rolni
én már csak abban bízom, hogy Jim Harbaugh visszatér egyszer az NFL-be, és akkor a Raiderst választja. a jelenlegi edzői stábban semmiféle bizalmam nincs. lehet igazolni, draftolni bárkit, semmi jelentősen pozitív eredménye nem lesz ha ők az edzők.

Szerkesztette: deyell

choose life
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Egyfelol igazad van, JDR nem top DC, masfelol nem lattad a 2 meccsunket, ha azt mondod, h ennel jobb nem lehet JDR playcallinggal. 😀

Ha meg megis igazad lenne akkor JDR is takarodjon szezon vegen!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyenlőre azt gondolom, hogy év végén kell két új coordinator és újra neki kell futni még JDR alatt, mert nekem Ő egyenlőre még rendben. Sztem mögötte a csapat, egész jól nyúl bele a meccsekbe (nem D területen) és ha tudna jó OC-DC-t maga alá venni szívesen megnézném hova jutunk. A Carr-Cooper-Crabtree-OL-futók-Walford szerintem lehet csábító alap értelmes OC-nak, míg a Mack-Irvin-Edwards-Amerson-Joseph névsor remélhetőleg lehet csábító értelmes DC-nek is...

Kíváncsi leszek mi lesz a playcallinggal, de sztem JDR-nek be kell lépnie, mert ez így tarthatatlan. Ha vele sem megy, akkor komoly séma és játékos anyag gond van, mert bár nem elit DC, playcaller, de sztem korrekt.
Rolni
JDR-től ebben a tekintetben sokat ne várj. Denverben gyakorlatilag ugyanazzal a kerettel (1-2 ember kulönbséggel), amivel látjuk, hogy Wade mire képes, pontosan ezek voltak a bajaim. A futást mondjuk mindig elég korrekten megoldotta, de a passz ellen. Egy olyan pass rusherrel a fedélzeten, mint Von Miller, utolsó évben már Ware-el kiegészülve, kifejezetten minőségi secondary-vel, is nagyon sok gond volt a passz védekezésben. Egyrészt ugyanaz, amit írtál: nem volt belső passrush, emiatt Von és Ware körbeszaladták a QB-t, aki egyszerűen fellépett és kész, Von+Ware kiiktatva. A másik folyamatos gondom az volt, hogy nem volt igazán összhang a front7 és a sec között. Mintha két külön csapat dölgözött volna egymás mellett, nem pedig egymást kiegészítve. Emiatt aztán egyrészt a pálya közepe (ahol a LB, S és nickel CB-nek kell elosztania az embereket, területeket, stb.) igen sérülékeny volt, másrészt mivel néha ugyanazt a területet védték, a mély passzokra is érzékeny volt a sec, mert 1-1-ben maradt a szélső corner, lemaradt a safety besegítés.

Szóval jobban járnátok, ha tényleg jönne egy tökös DC, és JDR inkább nem szólna bele a részletekbe. (Nem mondom, hogy borzasztó DC, mer nem az, de képtelen átlépni a saját árnyékát. Vele ennél nem lesz jobb a def mint amilyen most.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Musgrave elég jó OC ahhoz, hogy egy jó védelemmel a háta mögött és Carral a zsebben menjen az Offense előre.
Amadeus91
Az eddig látottak ezt nem igazán támasztják alá.
Néha az az érzésem, hogy csak bemond egy play-t, de maga sem tudja, hogy az mi lesz.
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
elmenekült a linebacker Osemele elől.

 twitter.com/VeteranScout/status/778247672276791296

choose life
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 728
A füles már a nyitó meccsen is Smith-en volt...nem azzal van itt a baj...

A legnagyobb gond sztem, hogy az interior DL, ami tavaly erősségünk volt a Williams-Jelly duo-val idén iszonyat módon szenved eddig, illetve a sok nickel, dime csomag miatt nem is igen vannak együtt fenn és akik a pályára kerülnek (Autry, Ward, McGee) nem igazán jók sajnos. Nem tudják megfogni az OL embereket, akik így simán feljutnak a törpe ILB pároshoz és azok meg nem tudnak leválni a blokkokról. Meg van a baj, így futás ellen...

Ami a pass coverage-ot megöli, hogy Smith még szarabb, mint tavaly (pedig tavaly se volt jó) és Heeney nem fejlődött, hanem romlott sajnos. Ezt tetézi, hogy nincs belső pass rush.

A Mack-Irvin páros eddig gyenge önerőből, de itt megint az egyik fő gond, h nincs belső pass rush és simán fellép a QB a zsebben.

Nem mondom, h Mario Edwards majd megold minden gondot, de tavaly év végére megmutatta, h Ő mindkét területen erős, így sokat lendítene. Aztán az is biztos, h ha mellette rotál Autry és Ward nem pedig nélküle párban tolják, akkor azért összességében jobb lesz az interior.
Autry-tól én többet vártam sokkal, tavaly év végére tök jól nézett ki, de lehet ennyit segített neki MEJr. Ward rookie, tőle azért csodát nem szabad itt az elején várni. Ebbe az egészbe az az idegesítő, h Mario simán carrier ending is lehetett volna a nyakával, akkor még jobban le lenne tolva a gatyó...kellett volna hozni vkit FA-n...

A McGill csoda úgy fest 1 meccsig tartott...Nem értettem már meccs közben sem, h Nate Allen vagy\és Joseph miért nem kapott PT...szenvedett mindkét S, mint állat...

CB poszton nem igen van alternatívája Smith-nek, bár lehet előbb utóbb Carrie-t betenném a helyére, mert akkor legalább Carrie is folyamatosan játékba lenne, nem csak beugrózna...úgy azért nehéz ritmusba kerülni.

Norton nagyon úgy fest, h elfogyott...remek motivátor, meg jó pozíciós edző, de sajnos úgy fest nem való DC-nek, play callernek...Singletary 2.0?? Az mondjuk gond, h ezt JDR nem ismerte fel az első év alatt...

Musgrave és az O kapcsán én is azt érzem, h egyszerűen nincs meg a ritmus...nem építi egymásra a playeket, driveokat igazán Billy, hanem csak hívogat ezt, azt és néha bejön, néha nem.
Sztem van sok remek play a playbookba és sok érdekes playdesign van, de egyszerűen nem jó playcaller...azt hittem idénre tud ebben előre lépni, de ezek szerint nem...így viszont év végén mennie kell, mert nem lehet vele szintet lépni...

Egyenlőre azt gondolom, hogy év végén kell két új coordinator és újra neki kell futni még JDR alatt, mert nekem Ő egyenlőre még rendben. Sztem mögötte a csapat, egész jól nyúl bele a meccsekbe (nem D területen) és ha tudna jó OC-DC-t maga alá venni szívesen megnézném hova jutunk. A Carr-Cooper-Crabtree-OL-futók-Walford szerintem lehet csábító alap értelmes OC-nak, míg a Mack-Irvin-Edwards-Amerson-Joseph névsor remélhetőleg lehet csábító értelmes DC-nek is...

Kíváncsi leszek mi lesz a playcallinggal, de sztem JDR-nek be kell lépnie, mert ez így tarthatatlan. Ha vele sem megy, akkor komoly séma és játékos anyag gond van, mert bár nem elit DC, playcaller, de sztem korrekt.
Rolni
Musgrave elég jó OC ahhoz, hogy egy jó védelemmel a háta mögött és Carral a zsebben menjen az Offense előre. Itt a rekord gyenge védelem a probléma, ami btw érthetetlen, mivel emberanyagra ez a csapat csak jobb lett papíron. Ha minden igaz JDR átveszi a védelemben a playcallingot, remélem ezzel rendbe lesznek téve a dolgok, mert ez eddig kurva gyenge. M.Smith mellé egy runstopper kellett volna (Ragland?), de be lehetett volna húzni Henryt is, ahogy írod. A Jihad pick eddig igazi DHB-pick, nézünk, hogy mire volt jó. Hayden 2.0.
Továbbra sem értem, hogy a 3-4-es emberanyaggal
a, miért játszatunk 4-3t? Mack 3-4 OLB, nem 4-3 DE.
b, miért nem draftoltunk egy Ragland karakterű faszit középre, hogy fogja a futást. Heeney egy korrekt gunner ST-be, nem kezdő. Ugye, ha lenne Ball....
c, Miért a kurva anyjáért basztuk ki Orrt, ha McGee ekkora trágya?
d, Mit keres McGill még a rosteren?
Érthetetlen.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
A füles már a nyitó meccsen is Smith-en volt...nem azzal van itt a baj...

A legnagyobb gond sztem, hogy az interior DL, ami tavaly erősségünk volt a Williams-Jelly duo-val idén iszonyat módon szenved eddig, illetve a sok nickel, dime csomag miatt nem is igen vannak együtt fenn és akik a pályára kerülnek (Autry, Ward, McGee) nem igazán jók sajnos. Nem tudják megfogni az OL embereket, akik így simán feljutnak a törpe ILB pároshoz és azok meg nem tudnak leválni a blokkokról. Meg van a baj, így futás ellen...

Ami a pass coverage-ot megöli, hogy Smith még szarabb, mint tavaly (pedig tavaly se volt jó) és Heeney nem fejlődött, hanem romlott sajnos. Ezt tetézi, hogy nincs belső pass rush.

A Mack-Irvin páros eddig gyenge önerőből, de itt megint az egyik fő gond, h nincs belső pass rush és simán fellép a QB a zsebben.

Nem mondom, h Mario Edwards majd megold minden gondot, de tavaly év végére megmutatta, h Ő mindkét területen erős, így sokat lendítene. Aztán az is biztos, h ha mellette rotál Autry és Ward nem pedig nélküle párban tolják, akkor azért összességében jobb lesz az interior.
Autry-tól én többet vártam sokkal, tavaly év végére tök jól nézett ki, de lehet ennyit segített neki MEJr. Ward rookie, tőle azért csodát nem szabad itt az elején várni. Ebbe az egészbe az az idegesítő, h Mario simán carrier ending is lehetett volna a nyakával, akkor még jobban le lenne tolva a gatyó...kellett volna hozni vkit FA-n...

A McGill csoda úgy fest 1 meccsig tartott...Nem értettem már meccs közben sem, h Nate Allen vagy\és Joseph miért nem kapott PT...szenvedett mindkét S, mint állat...

CB poszton nem igen van alternatívája Smith-nek, bár lehet előbb utóbb Carrie-t betenném a helyére, mert akkor legalább Carrie is folyamatosan játékba lenne, nem csak beugrózna...úgy azért nehéz ritmusba kerülni.

Norton nagyon úgy fest, h elfogyott...remek motivátor, meg jó pozíciós edző, de sajnos úgy fest nem való DC-nek, play callernek...Singletary 2.0?? Az mondjuk gond, h ezt JDR nem ismerte fel az első év alatt...

Musgrave és az O kapcsán én is azt érzem, h egyszerűen nincs meg a ritmus...nem építi egymásra a playeket, driveokat igazán Billy, hanem csak hívogat ezt, azt és néha bejön, néha nem.
Sztem van sok remek play a playbookba és sok érdekes playdesign van, de egyszerűen nem jó playcaller...azt hittem idénre tud ebben előre lépni, de ezek szerint nem...így viszont év végén mennie kell, mert nem lehet vele szintet lépni...

Egyenlőre azt gondolom, hogy év végén kell két új coordinator és újra neki kell futni még JDR alatt, mert nekem Ő egyenlőre még rendben. Sztem mögötte a csapat, egész jól nyúl bele a meccsekbe (nem D területen) és ha tudna jó OC-DC-t maga alá venni szívesen megnézném hova jutunk. A Carr-Cooper-Crabtree-OL-futók-Walford szerintem lehet csábító alap értelmes OC-nak, míg a Mack-Irvin-Edwards-Amerson-Joseph névsor remélhetőleg lehet csábító értelmes DC-nek is...

Kíváncsi leszek mi lesz a playcallinggal, de sztem JDR-nek be kell lépnie, mert ez így tarthatatlan. Ha vele sem megy, akkor komoly séma és játékos anyag gond van, mert bár nem elit DC, playcaller, de sztem korrekt.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Kettő, nincs normális LB-nk, de ez annak is köszönhető, hogy a falmunka nem éppen a legjobb, nekik kellene javulni és akkor akár ezekkel az LB-kkel is tudnánk eredményesebbek lenni, de mondjuk egy energikus LB akkor sem ártana középre.
Bruce
Na igen a jó öreg Morison óta nincs igazi MLB-nk.
Viszont ettől még ennek az állománynak is kellene produkálni ahogy írtad. Egy dolgot viszont nem értek. Silverandblack-n olvastam, hogy nem csak Norton hivasaival voltak bajok hanem azok Henny alltali tolmacsolasaval is. Ezért is lett leultetve. De ha ez igy van mar pedig igen azaz hogy túl sok/nagy feladat neki akkor miért nem adjuk vissza a fülest Smithnek. Tavaly elvégre rajta volt a pötty.
Cubehead
Szerintem már ezen a meccsen is Smith volt a zöld pöttyös katica
Bruce
 www.silverandblackpride.com/2016/9/18/12964466/jack-del-rio-takes-playcalling-ken-norton-ben-heeney-late-in-oakland-raiders-loss-to-falcons

Ezen cikk szerint Henny hívta pályán a playt.



több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Kettő, nincs normális LB-nk, de ez annak is köszönhető, hogy a falmunka nem éppen a legjobb, nekik kellene javulni és akkor akár ezekkel az LB-kkel is tudnánk eredményesebbek lenni, de mondjuk egy energikus LB akkor sem ártana középre.
Bruce
Na igen a jó öreg Morison óta nincs igazi MLB-nk.
Viszont ettől még ennek az állománynak is kellene produkálni ahogy írtad. Egy dolgot viszont nem értek. Silverandblack-n olvastam, hogy nem csak Norton hivasaival voltak bajok hanem azok Henny alltali tolmacsolasaval is. Ezért is lett leultetve. De ha ez igy van mar pedig igen azaz hogy túl sok/nagy feladat neki akkor miért nem adjuk vissza a fülest Smithnek. Tavaly elvégre rajta volt a pötty.
Cubehead
Szerintem már ezen a meccsen is Smith volt a zöld pöttyös katica
több mint 8 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 509
Kettő, nincs normális LB-nk, de ez annak is köszönhető, hogy a falmunka nem éppen a legjobb, nekik kellene javulni és akkor akár ezekkel az LB-kkel is tudnánk eredményesebbek lenni, de mondjuk egy energikus LB akkor sem ártana középre.
Bruce
Na igen a jó öreg Morison óta nincs igazi MLB-nk.
Viszont ettől még ennek az állománynak is kellene produkálni ahogy írtad. Egy dolgot viszont nem értek. Silverandblack-n olvastam, hogy nem csak Norton hivasaival voltak bajok hanem azok Henny alltali tolmacsolasaval is. Ezért is lett leultetve. De ha ez igy van mar pedig igen azaz hogy túl sok/nagy feladat neki akkor miért nem adjuk vissza a fülest Smithnek. Tavaly elvégre rajta volt a pötty.



több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Két baj van:

Egy, hogy nem húztuk ki Henry-t Ward helyett a drafton. Lenne egy jó Murray, aki mögött ott lenne a feltörekvő Henry, aki erőfutásokban is jeleskedhetne. Washington meg akkor nem is kellett volna.

Kettő, nincs normális LB-nk, de ez annak is köszönhető, hogy a falmunka nem éppen a legjobb, nekik kellene javulni és akkor akár ezekkel az LB-kkel is tudnánk eredményesebbek lenni, de mondjuk egy energikus LB akkor sem ártana középre.
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
 twitter.com/fbgchase/status/777653423588147201

szégyen.

 twitter.com/VicTafur/status/777994940303290368

McGill a hét 10 rosszabb játékosa közé került a PFF-nél, talán Joseph ezt nem múlhatja alul.

 twitter.com/JoshDubowAP/status/777995132188655616

ahogy már írtam, probléma, hogy csak undersized ILB-ink vannak (M Smith, Heeney, C. James). ráadásul egyik sem kezdő szint.

 twitter.com/Jimmy_Durkin/status/777993641826541568

helyettük futott a 173 centis Jalen Richard.

 twitter.com/RaidersAnalysis/status/778009684028469249

choose life
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 124 — Deion Sanders for president!
B+ minden meccsen ennyi pontot fogunk benyelni?
Azt hagyjuk, hogy az ellen védelme papíron szar. Arra nem lehet építeni. Az meg hogy egy normális szerelést nem tudnak megcsinálni.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 728
 www.silverandblackpride.com/2016/9/18/12964466/jack-del-rio-takes-playcalling-ken-norton-ben-heeney-late-in-oakland-raiders-loss-to-falcons

JDR átveszi a playhívást.
Amadeus91
van a piacon egy épkézláb ILB? kéne.
deyell
Perry Riley

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Playoff nyilván nem lesz, de azért korai még temetni a szezont.

Az Offense jó lenne, de lassan indulnak be, az első félidőben csak 3&outok jönnek.
A D általában jól kezd, de aztán szétesnek, nekem viszont pozitívum, hogy végre tudnak szerelni egy az egyben - csak túl gyakran jutnak el a safety-kig.