Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 124 — Deion Sanders for president!
Ronnie Lott féle dologról tud nekem írni valaki? Mi a célja, hogyan áll, stb?
Bruce
Szerintem ott lesz a bibi, hogy ők a Coliseum-ban gondolkodnak hiszen nincs másra pénz. Az pedig nem jelent hosszútávú megoldást. Megint kaptak 90 napot egy működőképes terv letételére. Mindenesetre fasza lenne otthon tartani a csapatot!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ronnie Lott féle dologról tud nekem írni valaki? Mi a célja, hogyan áll, stb?
több mint 8 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
A Chargers elvitte Korey Toomer-t a PS-ből, Manti Te'o helyére.

Meg is érkezett az új játékos, Demetrius Cherry személyében. Egyetemi pályafutását az Arizona Sun Devilsben töltötte. 6'6/300 méretekkel rendelkezik, posztját tekintve DT és a 94-es számot kapta.
peterbadbone
Ennek nem örülök Toomer mutatott szépeket PS-ben. Lehetett volna belőle egy jó kis back up 😒 meg St playa.
Ezt is megeltuk tőlünk halásznak Toomer, bergstom, GA3



több mint 8 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
A Chargers elvitte Korey Toomer-t a PS-ből, Manti Te'o helyére.

Meg is érkezett az új játékos, Demetrius Cherry személyében. Egyetemi pályafutását az Arizona Sun Devilsben töltötte. 6'6/300 méretekkel rendelkezik, posztját tekintve DT és a 94-es számot kapta.

több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 raidersanalysis.wordpress.com/2016/09/28/week-3-raiders-vs-titans-offensive-analysis-self-inflicted-wounds/

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Akkor ezzel búcsúzom #45
 www.youtube.com/watch?v=ikhe4BTNVxs
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 888 — Circus Maximus
Reece igazabol mindig is egy kiserlet volt. Klasszikus FB feladatokban inkabb atlagos volt, mint jo. WR volt, nem veletlen elotte. Jol kap el, nem annyira, hogy WRkent megeljen, de jobban mint egy RB, es tud normalis utakat futni. Egy olyan QBnek, aki gyakran fut, illetve dob checkdown passzokat, sokat er. Foleg ha nincs se minosoegi OL se WR sor. A FB poszt kezd kikopni, mindenki probalkozik valami hibrid dologgal. Ez egy jarhato ut, de nem egy Carr szintu iranyitonal a jelenlegi offenseben van ra szukseg.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én is sajnálom Reece-t, de egyrészt ő rontotta el, azzal hogy eltiltásra került. Bebizonyíthatta volna, hogy jobb mint Olawale, de így nem tudta megtenni. Meg a benne rejlő potenciált valahogy ez az edzői stáb nem tudta kiaknázni. Korábban jobb volt.

Remélem még valahol az NFC-ben tud majd maradandót alkotni.
Bruce
Amúgy sztem van esély rá, h Hue elviszi a Browns-hoz...végülis nekik minden segítség jól jön most és Hue alatt futotta legjobb éveit Reece...
Rolni
Hát azt sem bánom mondjuk, mert akkor sem játszik idén ellenünk. 😊
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Én is sajnálom Reece-t, de egyrészt ő rontotta el, azzal hogy eltiltásra került. Bebizonyíthatta volna, hogy jobb mint Olawale, de így nem tudta megtenni. Meg a benne rejlő potenciált valahogy ez az edzői stáb nem tudta kiaknázni. Korábban jobb volt.

Remélem még valahol az NFC-ben tud majd maradandót alkotni.
Bruce
Amúgy sztem van esély rá, h Hue elviszi a Browns-hoz...végülis nekik minden segítség jól jön most és Hue alatt futotta legjobb éveit Reece...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én is sajnálom Reece-t, de egyrészt ő rontotta el, azzal hogy eltiltásra került. Bebizonyíthatta volna, hogy jobb mint Olawale, de így nem tudta megtenni. Meg a benne rejlő potenciált valahogy ez az edzői stáb nem tudta kiaknázni. Korábban jobb volt.

Remélem még valahol az NFC-ben tud majd maradandót alkotni.
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Olvasom a posztokat és nagyon könnyen búcsuzunk Marcel Reece-től.
Szerintem ez nem jó döntés, nagyon nem. Valaki magyrázza el nekem hogy ebben a "super" O-ba miért ne lett volna helye egy ELIT FB nek.
Én ezt nem értem??
Surda
Reece nem elit FB már.
Olawale sokkal jobban blokkol nála és rövid yardos futásokat ugyan úgy vagy jobban tudja.
DWashington és JRichard pedig sokkal veszélyesebb elkapók a backfieldről.
Walford egyértelműen jobb elkapó TE funkcióban és blokkban, míg Smith sokkal jobb blokkban.

Egyszerűen annyi, hogy nincs már helye Marcel-nek ebben a csapatban.
Borzalmas nehéz időszakban tudott Ő színt hozni nekünk és ezért mindenki nagyon hálás lehet neki, de eddig tartott a rodeo. Kíváncsi leszek máshol lesz-e még sikere...természetesen drukkolok neki.
Rolni
Több volt mint szín!
13/3 és vitte a hátán a csapatot.
Szerintem hiba őt elküldeni.
Érzelmileg Nagy hiba persze ez üzlet, de amikor 3w es évünk volt az is üzlet volt és szerintem can annyira jó hogy ezt az évet megkapaja. Lehet egyedül vagyok ezzel a gondolattal, de lenne helye.
Surda
Hol?
Milyen szerepkörben?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Több volt mint szín!
13/3 és vitte a hátán a csapatot.
Szerintem hiba őt elküldeni.
Érzelmileg Nagy hiba persze ez üzlet, de amikor 3w es évünk volt az is üzlet volt és szerintem can annyira jó hogy ezt az évet megkapaja. Lehet egyedül vagyok ezzel a gondolattal, de lenne helye.
Surda
Sok csapatnál már FB sincs, szóval kettőt is rosteren tartani luxus.
Reece ki tudott tűnni, mikor szar volt az offense körülötte, de tavaly már alig volt kiemelkedő játéka. Klasszikus fullback feladatokra Olawale jobban megfelel.
Sajnos érzelmekre nem lehet csapatot építeni, a motivációs képesség meg jó dolog, de arra ott az edző, más pluszt valószínűleg már nem tudott nyújtani.
Kár érte.
több mint 8 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Olvasom a posztokat és nagyon könnyen búcsuzunk Marcel Reece-től.
Szerintem ez nem jó döntés, nagyon nem. Valaki magyrázza el nekem hogy ebben a "super" O-ba miért ne lett volna helye egy ELIT FB nek.
Én ezt nem értem??
Surda
Reece nem elit FB már.
Olawale sokkal jobban blokkol nála és rövid yardos futásokat ugyan úgy vagy jobban tudja.
DWashington és JRichard pedig sokkal veszélyesebb elkapók a backfieldről.
Walford egyértelműen jobb elkapó TE funkcióban és blokkban, míg Smith sokkal jobb blokkban.

Egyszerűen annyi, hogy nincs már helye Marcel-nek ebben a csapatban.
Borzalmas nehéz időszakban tudott Ő színt hozni nekünk és ezért mindenki nagyon hálás lehet neki, de eddig tartott a rodeo. Kíváncsi leszek máshol lesz-e még sikere...természetesen drukkolok neki.
Rolni
Több volt mint szín!
13/3 és vitte a hátán a csapatot.
Szerintem hiba őt elküldeni.
Érzelmileg Nagy hiba persze ez üzlet, de amikor 3w es évünk volt az is üzlet volt és szerintem can annyira jó hogy ezt az évet megkapaja. Lehet egyedül vagyok ezzel a gondolattal, de lenne helye.
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Olvasom a posztokat és nagyon könnyen búcsuzunk Marcel Reece-től.
Szerintem ez nem jó döntés, nagyon nem. Valaki magyrázza el nekem hogy ebben a "super" O-ba miért ne lett volna helye egy ELIT FB nek.
Én ezt nem értem??
Surda
Reece nem elit FB már.
Olawale sokkal jobban blokkol nála és rövid yardos futásokat ugyan úgy vagy jobban tudja.
DWashington és JRichard pedig sokkal veszélyesebb elkapók a backfieldről.
Walford egyértelműen jobb elkapó TE funkcióban és blokkban, míg Smith sokkal jobb blokkban.

Egyszerűen annyi, hogy nincs már helye Marcel-nek ebben a csapatban.
Borzalmas nehéz időszakban tudott Ő színt hozni nekünk és ezért mindenki nagyon hálás lehet neki, de eddig tartott a rodeo. Kíváncsi leszek máshol lesz-e még sikere...természetesen drukkolok neki.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Olvasom a posztokat és nagyon könnyen búcsuzunk Marcel Reece-től.
Szerintem ez nem jó döntés, nagyon nem. Valaki magyrázza el nekem hogy ebben a "super" O-ba miért ne lett volna helye egy ELIT FB nek.
Én ezt nem értem??
több mint 8 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Heeney a tavalyi év vége felé igen bíztatóan mozgott, gondolom azt várták, h tud szintet lépni.
Sajnos ez nem történt meg...és 2 meccs alatt elég egyértelmű volt, hogy nem megy neki még úgy se mint tavaly, ezért lecserélték...ennek én örülök, aki nem játszik jól azt cseréljék le, ha van mögötte más. Inkább néztük volna tovább, ahogy bénázik?

RM-nek és a stábnak abszolút felírható, h az ILB posztot nem erősítették meg. Kicsit túlzottan bíztak a fiatal Heeney-Ball párosban, akik tavaly mutattak jó dolgokat, de idén Ball IR szezon előtt, Heeney meg szenvedett...
Rolni
Valószínűleg a tavalyi biztató játékuk miatt illetve a secondery gyengesége végett idén a sec megerősítése élvezte a prioritást RM-nél. Feltételezem olyan FA nem volt a piacon aki igazan séma/kor/mentalitás fitt lett volna. Draftrol meg bem lehet mindent full qualitybe megoldani. Ugy értve jött James de ugye hátsó körös majd meglátjuk mennyi van benne.



több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Heeney a tavalyi év vége felé igen bíztatóan mozgott, gondolom azt várták, h tud szintet lépni.
Sajnos ez nem történt meg...és 2 meccs alatt elég egyértelmű volt, hogy nem megy neki még úgy se mint tavaly, ezért lecserélték...ennek én örülök, aki nem játszik jól azt cseréljék le, ha van mögötte más. Inkább néztük volna tovább, ahogy bénázik?

RM-nek és a stábnak abszolút felírható, h az ILB posztot nem erősítették meg. Kicsit túlzottan bíztak a fiatal Heeney-Ball párosban, akik tavaly mutattak jó dolgokat, de idén Ball IR szezon előtt, Heeney meg szenvedett...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Én csak azt nem értem, hogy mindenki látta,már a szezon előtt, hogy mlb/ilb kell,akkor fa**ért nem hoztunk valakit...
skat
Bíztak Heeneyben.
empty taxi
Ja, kapott 2 meccset? Long snappert szoktak ket meccs után talonba tenni... még puntereknel is hosszabb a cerna 😛
Igor
Vic Beasley is 2 meccset kapott SLB-ként idén 😉


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 323 — No 1 Zhang Yufei fan
Én csak azt nem értem, hogy mindenki látta,már a szezon előtt, hogy mlb/ilb kell,akkor fa**ért nem hoztunk valakit...
skat
Bíztak Heeneyben.
empty taxi
Ja, kapott 2 meccset? Long snappert szoktak ket meccs után talonba tenni... még puntereknel is hosszabb a cerna 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Én csak azt nem értem, hogy mindenki látta,már a szezon előtt, hogy mlb/ilb kell,akkor fa**ért nem hoztunk valakit...
skat
Bíztak Heeneyben.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Én csak azt nem értem, hogy mindenki látta,már a szezon előtt, hogy mlb/ilb kell,akkor fa**ért nem hoztunk valakit...
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
állítólag ő az új igazolás, egy ILB

 twitter.com/DarnellSankey/status/780897683661742084

ez meg egy égbekiáltó holding Mack ellen, amit nem fújtak be

 twitter.com/NFLDrafter/status/780583373098012672

Szerkesztette: deyell

choose life
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nekem most nincs időm végigolvasni, de ahogy beleolvastam vannak érdekes dolgok benne:
 www.silverandblackpride.com/2016/9/27/13070660/quick-hits-notes-analysis-of-raiders-week-3-win-over-titans
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Mindig lehet több posztra is mutogatni erősítés gyanánt és ez a legtöbb csapatnál igaz amúgy.

Nálunk is vannak needek, némelyik komolyabb, némelyik kevésbé.

Offense oldalon nincs komoly need sztem.
A falba a kezdő 5-ös rendben van és Penn idei produkciója simán azt sugallja eddig, h még egy jó év simán benne van, szóval nem éget az LT need sem. RT poszton Watson sajnos üveg, de Howard tavaly elég jó volt, idén is jó volt mikor játszott, sztem köv meccstől már lesz és fixálja a jobb szélét a falnak. Gabe egyre jobban mozog RG-ben, szépen szokja a jobb oldalt a belső 3-as igen jól fest. Jon Feliciano személyében van egy korrekt depth ember is belülre, míg McCants és Alexander megfelelő további depthnek, főleg úgy, h KO simán tud LT-t is játszani, mint ahogy azt láttuk már idén is.

WR egységben sincs komoly need, bár egy biztoskezű slot WR elférne Roberts elé...mondjuk Ő is fiatal még és fejlődik, lehet év végére beérik...korán vagyunk még ehhez a needesdihez...

TE poszt kb. rendben, bár ha Walford év végére sem tudja a droppokat levetni és fix alkatrészként beintegrálódni, lehet kell majd drafton még hozni relatíve korán embert mellé. Smith mint blokker atom.

RB poszt egyenlőre nagyon egyben, rendben van. A Smurf-ök még azt is lehetővé tehetik, h Murray-t elengedjük és ráérősen 2. vagy 3. körben hozzunk csak futót, ha úgy jön ki a lépés. De amúgy, mivel Murray sok carry-t, snappet veszit simán lehet, h év végén egy erős év után is meg tudjuk tartani, mert nem feature back lesz a kialakult kép róla, hanem egy egység jó tagja "csak". Meglássuk még ezt is.

FB és QB posztokon nem igen van miről beszélni.

Defense oldalon több a kérdőjel, de várjunk pár meccset mialőtt mindenkit bedobunk a busz alá.
Az látszik egyenlőre, h bár szénné égett a secondary az első két meccsen, lehet magukra találnak Karl beépülésével és az összeszokottság javulásával. Ez az Amerson-Joseph-Nelson-Smith négyes rendben kell, h legyen szezon közepére. Hayden sztem séta, de Carrie és McDonald mellé elég lesz középső, későbbi körös pick és UDFA emberke is sztem. S fog kelleni, attól függően mi Karl végleges helye, de ha Nelson magára talál, ez sem égető need lesz.

DL-ben meg kell várni Mario visszatérését és meg kell néni hova jut szezon végére Ward, illetve Autry. Ward egy nyers rookie, Autry egy fiatal, korábbi UDFA, aki kihagyta az offseason jó részét. Ha McGee sétál is szezon után, marad Latham, akiben van fantázia és erre a 5tech, 3tech posztra elég lesz jó értéken olyan embert húzni, aki tud tanuli fejlődni mögöttük. Williams és Jelly NT poszton rendben vannak sztem, mögéjük max PSbe tehető project ember kellene.

Edge rusher szerepkörben van ugye Mack, Irvin és Calhoun egyenlőre, illetve A.Smith talonban meg Cowser PSben. Meglássuk Mack magára talál-e, de need itt azért nincs. Ha Smith vissza tud térni brutál egység lehet, de ha nem, akkor is komoly egység lehet, ha Calhoun érik szépen. Belső pass rush megérkezése nagyot dob majd rajtuk.

MLB\ILB poszt az első ahol égető a need. Heeney ST és back up játékos, mint kiderült és M.Smith is inkább back up rotációs elem. Sztem Ő jó eséllyel sétál év végén. Cory James-t nézegetjük még idén, lehet beválik, lehet nem. Ideális esetben mellé kell hozni egy minőségi ILB-et és akkor ketten meglesznek Heeney-vel és további depth emberekkel.

Összességében tehát sztem az MLB\ILB az égető need egyedül.
A S, RB lehet még komolyabb need, illetve CB, WR és TE még idei játékteljesítménytől függően.
DL, OL mindig igényli a depth-et és projekt emberkéket természetesen.

Murray lesz az egyetlen fontos lejáró szerződésünk, ha vele hosszabbítunk, simán az egyik komolyabb needet le is lehet húzni...
Lesz FA piac és draft is. Olyan bevásárlás, mint tavaly\idén már nem várható, de sztem simán várható 1 jó kezdő FA piacról valahova és utána mehet drafton az MLB vadászat és a BPA húzogatás.

Nem fest rosszul az összkép.
Persze ha jön egy tragikus leolvadás a Ravens ellen lehet kicsit mindenki sötétebben látja majd megint a dolgokat, mint most Pari 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Most nézem mit írtál Bruce és ebből az egyezésből is látszik hogy igaz az MLB hiány.