Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
 raidersanalysis.wordpress.com/2016/10/10/karl-joseph-early-impressions-by-gipsy-safety/
Rolni
Még hogy nem létezik a misstackle szó 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 raidersanalysis.wordpress.com/2016/10/10/karl-joseph-early-impressions-by-gipsy-safety/

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Legrosszabb D, legfegyelmezetlenebb csapat es megis 4-1. Ez azert sokat elmond az O-rol.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
 twitter.com/JohnMiddlekauff/status/785561625994539009

ha ez nem változik, nem bánnám, ha Norton repülne legkésőbb a bye weeken. bár abban hogy fegyelmezetlen a csapat, Del Rio is benne van...

choose life
több mint 8 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 124 — Deion Sanders for president!
4-1 No Way!!!!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
...
ez a csapat nem játszik jól összességében, viszont legalább már nyerni tudunk meccseket! 😊
...
Bruce
Kell ennél több? 😀
bmg
Mindig több kell! 😊
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
 www.raiders.com/assets/images/imported/OAK/photos/2016/Snap_Counts_Chargers.jpg
több mint 8 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
...
ez a csapat nem játszik jól összességében, viszont legalább már nyerni tudunk meccseket! 😊
...
Bruce
Kell ennél több? 😀
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
azt amúgy észrevettétek, hogy Rivera a pályán volt? én sem...

choose life
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Mindenképpen szükséges erősíteni a D-t valahogy, de nem tudom hogy hogy. Mert most a secondary volt megint a gyenge, az LB sor annyira nem, de sajnos a TE passzok megint nagyon ültek. A fal viszont megint nem volt túl jó, mert rajtuk sokszor átjutott a futás. Pedig nevek alapján nagyon rendben van a védelem, de sajnos ez úgy látszik nem elég.

A falban ME jr visszatérésétől várok egy dimenzóváltást. Lesz egy kis belső nyomás is, így a két szélsőnek több mozgástere lesz a pass rush terén. Talán a futás elleni védekezés is javul ezáltal. Mondjuk ehhez az kell, hogy egy jó formában lévő Edwards térjen vissza. Az új LB-nek még szoknia kell a playbookot és a csapatot, de a kezdet biztató. Sajnos most Cory James nem volt jó volt misstackle is nála, illetve nem volt olyan energikus mit az utóbbi meccseken, de ő újonc, tehát elkerülhetetlenek nála a leolvadások erre lesz majd jó, ha lesz rotáció.

A secondary sajnos nem muzsikál úgy, ahogy kellene. Ennek legfőbb letéteményese szerintem Nelson, aki sokszor nagyon fogalmatlanul játszik. Összességében a két kezdő CB jó lenne, bár tegnap Amerson nem fogott ki túl jó napot (cserélni kellett volna már korábban). Joseph nem volt rossz, de a TE-ket ő sem tudja megfogni, amikor az lenne a feladata. Nem tudom, hogy Nate Allen mikor tud visszatérni, de itt is fontos lesz hogy merjék lecserélni Nelson-t, ha ilyen gyengén muzsikál.

Szóval van még tennivaló a védelemben, mert hiába jó a támadóoldal, attól az ellenfelet azért meg kell állítani néhanapján, mert nem fogunk mindig egy picivel több pontot szerezni mint az ellenfél és akkor viszont egyből beindul a fikaáradat a csapat felé, mert tegyük szívünkre a kezünket, ez a csapat nem játszik jól összességében, viszont legalább már nyerni tudunk meccseket! 😊

Az O esetében várom vissza az egyik RT-nket és jó lenne már, ha kicsit konzisztensebben jól menne a futójátékunk. Sajnos nagyon sok a 2 yard alatti futásunk és általában akkor amikor nagyon kellene, hogy futással tudjuk ölni az órát. Viszont az tetszik, hogy mindhárom futónk tud veszélyes lenni (sőt még Olawale is) és elég jó a rotáció is. Csak akkor is kicsivel több kellene futás terén, hiszen a faltól azért ezt vártuk a szezon elején.
A passzjátékról nincs mit mondani, most nem volt jó Crabtree a korábbi magához képest, Cooper viszont király volt, csak kár hogy egy kicsi mindig hiányzott ahhoz, hogy 2-3-mal több TD-je legyen 😊 Walford meg kell vissza, nincs mese.
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Hát nem volt szép, de megvan a W.

O oldalon a futás nagyon ergya volt, de legalább a Törpék elkapás terén kivették a részüket a játékból. Vajon Murray-al jobban ment volna? Cooper végre elszabadult, Walford hiánya érezhető volt sztem. A Red Zone O az elején gyenge volt, simán el kellett volna pakolni a meccset ott 3 TDvel...ehelyett lett 3 FG, amiből 1 kimaradt...az, h így is lett 34 pont azért szép, bár ez a Chargers pass D több sebből vérzik ugye.
OL idén a legrosszabb meccsén van túl. Nyomás alatt volt Carr sokszor, az elején ez meg is zavarta. Blitzek alkalmával volt igen pontatlan Carr, a sima pressure-t jól kezelte.

Védelem a TO-k miatt maradt életben, amúgy kurva gyengék voltak megint...Rivers legtöbbször, mintha edzésen lett volna...nem volt pass rush és a coverage is szar volt. Amerson és Smith se volt jó, Nelson megint homály volt. KJ szépen dolgozott, Perry meglepően jó volt, ahhoz képest, h mennyi ideje van itt...McGee volt a bright spot. Feltünően sokat volt benn Williams és Jelly...kiváncsi leszek a snap számokra...nem igazán értem egy Rivers ellen...Mack baromira frusztrál...egyfelől iszonyat mennyiségű holdingot nem fújnak be róla...rengeteget szabálytalankodnak vele...másfelől gondolom Von Miller ellen is mindent bevetnek aztán mégis termeli a sackeket és impacktálja a meccseket...
Norton helyére kell egy új DC, az sztem már biztos.

JDR ismét húzott 4&rövidre lapot és bejött neki. Vannak tökei az ürgének az biztos.

4-1 az állás, ami baromi jól fest, de rögtön következő vasárnap komoly brigád próbálja meg elrontani majd. Chiefs run O-t nem tudom, h oldjuk meg és a Maclin-Kelce páros sem épp kedvező match up számunkra. Chiefs D is gondolom felszívja magát a Steelers meccs után...ráadásul egy bye week is rendelkezésükre áll a tervezésre...tartok tőle, h Reid szétszedi a védelmet és Nortont...de ezzel majd a hét második felén foglalkozzunk, egyenlőre örüljünk a 4-1nek és a divízió osztott elsőhelyének.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Hát nem volt szép, de megvan a W.

O oldalon a futás nagyon ergya volt, de legalább a Törpék elkapás terén kivették a részüket a játékból. Vajon Murray-al jobban ment volna? Cooper végre elszabadult, Walford hiánya érezhető volt sztem. A Red Zone O az elején gyenge volt, simán el kellett volna pakolni a meccset ott 3 TDvel...ehelyett lett 3 FG, amiből 1 kimaradt...az, h így is lett 34 pont azért szép, bár ez a Chargers pass D több sebből vérzik ugye.
OL idén a legrosszabb meccsén van túl. Nyomás alatt volt Carr sokszor, az elején ez meg is zavarta. Blitzek alkalmával volt igen pontatlan Carr, a sima pressure-t jól kezelte.

Védelem a TO-k miatt maradt életben, amúgy kurva gyengék voltak megint...Rivers legtöbbször, mintha edzésen lett volna...nem volt pass rush és a coverage is szar volt. Amerson és Smith se volt jó, Nelson megint homály volt. KJ szépen dolgozott, Perry meglepően jó volt, ahhoz képest, h mennyi ideje van itt...McGee volt a bright spot. Feltünően sokat volt benn Williams és Jelly...kiváncsi leszek a snap számokra...nem igazán értem egy Rivers ellen...Mack baromira frusztrál...egyfelől iszonyat mennyiségű holdingot nem fújnak be róla...rengeteget szabálytalankodnak vele...másfelől gondolom Von Miller ellen is mindent bevetnek aztán mégis termeli a sackeket és impacktálja a meccseket...
Norton helyére kell egy új DC, az sztem már biztos.

JDR ismét húzott 4&rövidre lapot és bejött neki. Vannak tökei az ürgének az biztos.

4-1 az állás, ami baromi jól fest, de rögtön következő vasárnap komoly brigád próbálja meg elrontani majd. Chiefs run O-t nem tudom, h oldjuk meg és a Maclin-Kelce páros sem épp kedvező match up számunkra. Chiefs D is gondolom felszívja magát a Steelers meccs után...ráadásul egy bye week is rendelkezésükre áll a tervezésre...tartok tőle, h Reid szétszedi a védelmet és Nortont...de ezzel majd a hét második felén foglalkozzunk, egyenlőre örüljünk a 4-1nek és a divízió osztott elsőhelyének.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
van mit megköszönni a töltőknek.
Amadeus91
naja,de nem kéne köszöngetni, ha az első félidőben TDket csinaltunk volna az FGk helyett
több mint 8 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
van mit megköszönni a töltőknek.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
KC nek jó Sio
Nekünk nem volt!
Supet :/
Rossz lesz látni, ha vissza tér Oaklandba piros sisakban. 😭
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 888 — Circus Maximus
Igy van, ahogy a taxis mondja. Moore fonok lett. Ott igen jo LB edzo van. Bar nehez kezdobe verekednie magat, de ott a ST is (ott is kivalo edzonk van), meglatjuk mire jut.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Perry Riley-t leigazoltuk, ILB a srac
Jo fogas lehet, ha teljesen egeszseges.
Washington kuldte el...mint Amersont tavaly...just sayin'
Rolni
Sio Moore-t meg kivágta a Colts

az ő érte kapott 6. körös picknek köszönhetően jött Cory James.
deyell
Fasza húzás volt Moore-t elcserélni, pedig milyen jó kis játékosnak is tűnt még előtte! Riley pályafutása is jól indult, emlékszem pár Skins meccsre, ahol tetszett a játéka, meglátjuk mire lesz képes ezüst-feketében, a pályán az 56-ost kell majd figyelni. Érdekességképpen csak annyit, hogy Heeney ment IR-re, Smith még (hivatalosan)nem.

Volt mozgás a gyakorlócsapatban is. Az utolsó két érkező, Cherry és Sankey távozott, és Cowser került be. Őt anno először IR-re tettük, ahonnan kitettünk, majd most ismét a gyakorló csapatba igazoltuk le. Kalandos útja van az NFL-be.

szerk: Tafur azt írta, hogy Irvin-nek köze lehet Riley leigazolásához, mert jó haverok... és Riley(twitter) is nagyon örül, hogy újra együtt játszhatnak a középsuli óta... Bruce lassan már scout szerepben lesz nálunk. 😊
peterbadbone
Nekem nagy kedvencem volt Sio, SF49 ellen, Kepernyikkel amit művelt az nagyon Raideres volt. Mikor kivágta a Colts, meg is indult egy-kèt kampány érte.....nekem bejönne ez az ötlet, de ez nem járható út JDR miatt sem.
Azért hiányoznak ezek az arcok (nekem) : Fadden, Moore, Reece.
Surda
Siot már leigazolta a Chiefs.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Perry Riley-t leigazoltuk, ILB a srac
Jo fogas lehet, ha teljesen egeszseges.
Washington kuldte el...mint Amersont tavaly...just sayin'
Rolni
Sio Moore-t meg kivágta a Colts

az ő érte kapott 6. körös picknek köszönhetően jött Cory James.
deyell
Fasza húzás volt Moore-t elcserélni, pedig milyen jó kis játékosnak is tűnt még előtte! Riley pályafutása is jól indult, emlékszem pár Skins meccsre, ahol tetszett a játéka, meglátjuk mire lesz képes ezüst-feketében, a pályán az 56-ost kell majd figyelni. Érdekességképpen csak annyit, hogy Heeney ment IR-re, Smith még (hivatalosan)nem.

Volt mozgás a gyakorlócsapatban is. Az utolsó két érkező, Cherry és Sankey távozott, és Cowser került be. Őt anno először IR-re tettük, ahonnan kitettünk, majd most ismét a gyakorló csapatba igazoltuk le. Kalandos útja van az NFL-be.

szerk: Tafur azt írta, hogy Irvin-nek köze lehet Riley leigazolásához, mert jó haverok... és Riley(twitter) is nagyon örül, hogy újra együtt játszhatnak a középsuli óta... Bruce lassan már scout szerepben lesz nálunk. 😊
peterbadbone
Nekem nagy kedvencem volt Sio, SF49 ellen, Kepernyikkel amit művelt az nagyon Raideres volt. Mikor kivágta a Colts, meg is indult egy-kèt kampány érte.....nekem bejönne ez az ötlet, de ez nem járható út JDR miatt sem.
Azért hiányoznak ezek az arcok (nekem) : Fadden, Moore, Reece.
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Vadal Alexander lehet a kezdő a Chargers ellen Tafur szerint annak ellenére, hogy Howard edzett a héten. Howard nem 100%-os
deyell
Remélem kevesebb büntivel hozza le a meccset, mint múltkor! 😊
Bruce
Hazai pályán talán a false startokat el tudja kerülni.
bmg
Holdingok voltak rola sztem nem false start...vagy nem?

Amugy JDR nyilatkozta, h rendben volt ez igy, mert azt kapta feladatban, h barmi aron vedje meg Carr-t. Bele volt kalkulalva par holding Doom es Suggs ellen neki.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Vadal Alexander lehet a kezdő a Chargers ellen Tafur szerint annak ellenére, hogy Howard edzett a héten. Howard nem 100%-os
deyell
Remélem kevesebb büntivel hozza le a meccset, mint múltkor! 😊
Bruce
Hazai pályán talán a false startokat el tudja kerülni.
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Murray out, szoval johet a Smurf show.

A tuloldalon Flowers es az egyik S is out, szoval iszonyat lyukas lesz a secondary...ezt ki kell hasznalni.
ILB is bizonytalan meg, mert Perrymen es asszem a masik ILB is kerdeses...

Bosa ellenben jatszik jatszik...remeljuk nem valami uumrea showal nyitja a karrierjet.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Vadal Alexander lehet a kezdő a Chargers ellen Tafur szerint annak ellenére, hogy Howard edzett a héten. Howard nem 100%-os
deyell
Remélem kevesebb büntivel hozza le a meccset, mint múltkor! 😊
több mint 8 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Vadal Alexander lehet a kezdő a Chargers ellen Tafur szerint annak ellenére, hogy Howard edzett a héten. Howard nem 100%-os

choose life
több mint 8 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Bíztató!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 8 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
 twitter.com/i/web/status/784254818336460801