Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
En azt nem vagom, hogy ha van egy kiraly OLBd, akkor miert kell Denek betenni, aztan mikor ott is jo, akkor meg beljebb, es vegre ott mar kevesbe kiraly= problem solved. Ez nekem nem ertheto mechanizmus. Ertem amit Helmut mond, de megsem ertem.
ulpianus
Szerintem erre Max 2 magyarázat lehet habár ez már lehet szurkolói mentség a faszsagra 😁😂
A két ok szerintem egyfelől a minőségi szükség. Mert ha csak olb akkor ki lenne/lehetne konstans kezdő De poszton. Bemozgatas pedig az interior rush hiányát próbálnák fedezni. A másik ok ezzel szorosan egybe függő. Megpróbálják megneheziteni az O falak leosztasait az iranyitonak a nyomás olvasását azzal hogy potenciális embereket folyamatosan máshonnan kap....
Ezt az egy két részes magyarázatot tudnám elképzelni de ahogy mondtam ez nat lehet szurkoloi magyarázat kereses egy szimpln túl gondolt es ezaltal nem vagy kevesbe működő dologra



több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 888 — Circus Maximus
En azt nem vagom, hogy ha van egy kiraly OLBd, akkor miert kell Denek betenni, aztan mikor ott is jo, akkor meg beljebb, es vegre ott mar kevesbe kiraly= problem solved. Ez nekem nem ertheto mechanizmus. Ertem amit Helmut mond, de megsem ertem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Örülök, hogy segíthettem.. réderszes kollegáknak akármikor.
Én egyébként félek attól egy kicsit, hogy Norton ne úgynevezett vírus-szakember legyen. Benne van a pakliban simán.
Ez egy mostanság nagyon kedvelt HR kifejezés azokra a piacról drága pénzen vett emberekre, akik valahol részt vettek valami nagyon jó összerakásában, és bárhova mennek ugyanazt a megoldást (genetikai információ átv.ért) próbálják nyomatni, ha alkalmazható ha nem. Ugye nem látják át az egészet.

Reméljük, hogy nem így lesz. Én amúgy nem vagyok ennek a CP dolognak nagy híve. Itt azért már simán benne van az elrontás a zónahatárokon.
Végül is tényleg csak 5-6 éve játssza a Seefalken, aztán egy negyed alatt hullott elemeire az egész, úgy hogy Sherman a comptoni Rámszesz minden Stanford komm szakán tanult fortélyával sem tudta elmagyarázni, hogy "kimérfasz".

Na slow thinkers right lane kollegák. Csak határozottan! 😊
TGA
😊
Hát Nortonnal kapcsolatban ugye sokaknak már ott kezdődtek az aggályok, h baromi rég óta Carroll-al volt és sose lett belőle mégse DC. Mindig vki mást léptettek elő helyette\mellőle.
Emiatt én is kicsit fáztam a témától, de amiatt, h egy védekezéshez értő HC alá érkezett nem paráztam rá a dologra. Tavaly a védelem év végére sokkal jobb volt, mint év elején, kezdtem elhinni, hogy tudja mit csinál és jók leszünk, erre most itt ez a leolvadás...
Azt is el tudom képzelni, hogy tavaly még nem teljesen implementálták a rendszert a játékos állomány miatt és idén, a papíron felerősített egységre engedték csak rá...akiknek ez most mégis baromi sok és fejetlen csirke módjára szaladgálnak sokszor.

Hát az azért látszik, hogy Bradley és Quinn se nagyon tudja felépíteni eddig a saját Seahawks védelmét az új állomásán és eddig Norton is csak szenved...


Nagyon remélem, hogy Mario Edwards Jr. (akit lassan messiásként vár vissza a RaiderNation) tud komoly javulást hozni több tekintetben is, mert, ha Ő sem, akkor az idei szezon kuka és koránt sem biztos, h belefér JDR-nek, hogy még egy évet adjon Nortonnak vagy akár Musgravenek, ha nincs legalább pozitív mérleg és erős befejezés, majdnem PO...

Azért nagyon nem mindegy, hogy interior poszton van-e olyan figura, akire a futástervezéskor és a pass prot kialakításakor is oda kell extrán figyelni. Jelenleg annyira gyenge az interior egység, h simán futnak rajtuk, aztán a gyengeségük miatt simán lehet a szélekre úgy futni, hogy az edge embereinket duplázzák, triplázzák, mert úgyse érkezik meg senki belülről, h megölje a playt, mielőtt a futó kiérne a szélre. Mario tavaly azért ebben is erős volt, többször ment át belülről egy az egybe a futóig kb handoff pillanatára. Pass rush terén epdig teljesen egyértelmű mennyit számítana, ha Mack és Irvin elől nem tudna minden QB kényelmesen fellépni a zsebbe...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Örülök, hogy segíthettem.. réderszes kollegáknak akármikor.
Én egyébként félek attól egy kicsit, hogy Norton ne úgynevezett vírus-szakember legyen. Benne van a pakliban simán.
Ez egy mostanság nagyon kedvelt HR kifejezés azokra a piacról drága pénzen vett emberekre, akik valahol részt vettek valami nagyon jó összerakásában, és bárhova mennek ugyanazt a megoldást (genetikai információ átv.ért) próbálják nyomatni, ha alkalmazható ha nem. Ugye nem látják át az egészet.

Reméljük, hogy nem így lesz. Én amúgy nem vagyok ennek a CP dolognak nagy híve. Itt azért már simán benne van az elrontás a zónahatárokon.
Végül is tényleg csak 5-6 éve játssza a Seefalken, aztán egy negyed alatt hullott elemeire az egész, úgy hogy Sherman a comptoni Rámszesz minden Stanford komm szakán tanult fortélyával sem tudta elmagyarázni, hogy "kimérfasz".

Na slow thinkers right lane kollegák. Csak határozottan! 😊

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
és meg 6 hét míg Aldon is visszatérhet...papíron
táplálok irányába némi fantáziát, hogy Mack-el jók lesznek
Pari
Szerintem mindenképpen jó lesz de a baj sajnos nem.ezzel.a.szekcióval van a csapatnál. Irvin es Mack is jók még ha Mack idén nem annyira állat mint előző években akkor is ott van. S egyikük vagy akar mindketten is rendre oda érnének ha a Qb nem.tudna fellépni a zsebbe. Reméljük MEjr ezen tud majd változtatni. Ha igen akkor lesz látványos változás ezen a fronton. Persze ettől még én is varom.vissza, szimpatikus volt az itt töltött idő alatt és hát ha valaki rendbe teszi ezt a védelmet és hétről hétre minden offense coordinatior-nak azon kell agyalnia hogyan vegye ki a játékból Adon, Mack, Irvin hármast hát nem túl hálás munka 😁
Cubehead
Iden Mack volt mar benn tobbszor DTben...egy Irvin-Mack-Edwards-Smith DL azert nem lenne gyenge pass rush teren sztem...

Mondjuk en sok remenyt nem fuzok Aldon idei jatekahoz...
Rolni
Szia Rolni!
Nem DT, hanem 1-3 technikára állított LB.
Seattle Seahawks Cover Press 1. Lemez 2. track.
Technikafüggetlen felállások, ês bonyolult zónaãtadãsi szabályok(ez az 1. Track)
Gus Bradley- Pete Carroll szerelemgyereke. Annyira bonyolult, hogy az elemzőknek is hetekbe telt felrajzolni. Játékosoknak 1-1,5 év. Cserébe, könnyű elváltani, és aki ismeri a kódot, az úgy szedi szét, hogy újra összerakni nem kis meló. Lásd. Dan Quinn 3. negyed vasãrnap.
Vannak brutális előnyei, de amíg nem megy, addig nagyon nagyon nyomorult. 2010-11-ben a Seattle D minden volt csak nem elit.

Fel a fejjel! Jr. Nem akkora hülye, mint látszik.
TGA
Szia!

Köszi az infót!
Azért írtam DT-t, hogy mindenki értse mire gondolok, de valóban fogalmazhattam volna pontosabban.
Ez a bonyolult zónaátadási szabály téma valahol megvolt a fejembe elraktározva, sztem talán pont veled beszélgettem egyszer erről évekkel ezelőtt.
Bradley-nek ha jól sejtem még mindig nem sikerült összerakni Jags falván...valóban hosszú ideig tarthat akkor az installálása.
Gondolom ennek a bonyolult zónaátadási szisztémának alapja lenne a jó kommunikáció és a társak ismerete...na ennek nem kedvez, h a secben pl 3 új kezdő van és az LB sorban is új emberek vannak, illetve nincs igazi irányító MLB.
Ettől függetlenül a legbosszantóbb azt a fejetlenséget nézni, ami egy egy motion után van a D oldalon.
Leginkább emiatt van már ki a péló Nortonnal a legtöbbeknek sztem.
Ez alapján amit írsz, akkor simán benne van a pakliban, h Norton, JDR és RM ezt kifőzték és türelemmel várják majd az eredményt, amiről tudják, h eltart egy darabig...hát meglássuk. Ha Norton marad a helyén, akkor vszeg erről van szó.
Idei lehet sajnos az install év, mert annyira kicserélődött a D tavalyhoz képest, h arra nehéz építeni. Akkor jövőre se leszünk még állatok 😕 , de talán utána 😊
Ránéztem a 2010-es és 2011-es évekre, amiket írtál. Hát tényleg brutál kapott pont volt a '10-es évben és '11 elején is. Akkor fel a fejjel 😊
Csak nehéz ezt megélni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
és meg 6 hét míg Aldon is visszatérhet...papíron
táplálok irányába némi fantáziát, hogy Mack-el jók lesznek
Pari
Szerintem mindenképpen jó lesz de a baj sajnos nem.ezzel.a.szekcióval van a csapatnál. Irvin es Mack is jók még ha Mack idén nem annyira állat mint előző években akkor is ott van. S egyikük vagy akar mindketten is rendre oda érnének ha a Qb nem.tudna fellépni a zsebbe. Reméljük MEjr ezen tud majd változtatni. Ha igen akkor lesz látványos változás ezen a fronton. Persze ettől még én is varom.vissza, szimpatikus volt az itt töltött idő alatt és hát ha valaki rendbe teszi ezt a védelmet és hétről hétre minden offense coordinatior-nak azon kell agyalnia hogyan vegye ki a játékból Adon, Mack, Irvin hármast hát nem túl hálás munka 😁
Cubehead
Iden Mack volt mar benn tobbszor DTben...egy Irvin-Mack-Edwards-Smith DL azert nem lenne gyenge pass rush teren sztem...

Mondjuk en sok remenyt nem fuzok Aldon idei jatekahoz...
Rolni
Szia Rolni!
Nem DT, hanem 1-3 technikára állított LB.
Seattle Seahawks Cover Press 1. Lemez 2. track.
Technikafüggetlen felállások, ês bonyolult zónaãtadãsi szabályok(ez az 1. Track)
Gus Bradley- Pete Carroll szerelemgyereke. Annyira bonyolult, hogy az elemzőknek is hetekbe telt felrajzolni. Játékosoknak 1-1,5 év. Cserébe, könnyű elváltani, és aki ismeri a kódot, az úgy szedi szét, hogy újra összerakni nem kis meló. Lásd. Dan Quinn 3. negyed vasãrnap.
Vannak brutális előnyei, de amíg nem megy, addig nagyon nagyon nyomorult. 2010-11-ben a Seattle D minden volt csak nem elit.

Fel a fejjel! Jr. Nem akkora hülye, mint látszik.
TGA
Legyen így mert most elég vicces a helyzet csak nevetni nem tudok
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
és meg 6 hét míg Aldon is visszatérhet...papíron
táplálok irányába némi fantáziát, hogy Mack-el jók lesznek
Pari
Szerintem mindenképpen jó lesz de a baj sajnos nem.ezzel.a.szekcióval van a csapatnál. Irvin es Mack is jók még ha Mack idén nem annyira állat mint előző években akkor is ott van. S egyikük vagy akar mindketten is rendre oda érnének ha a Qb nem.tudna fellépni a zsebbe. Reméljük MEjr ezen tud majd változtatni. Ha igen akkor lesz látványos változás ezen a fronton. Persze ettől még én is varom.vissza, szimpatikus volt az itt töltött idő alatt és hát ha valaki rendbe teszi ezt a védelmet és hétről hétre minden offense coordinatior-nak azon kell agyalnia hogyan vegye ki a játékból Adon, Mack, Irvin hármast hát nem túl hálás munka 😁
Cubehead
Iden Mack volt mar benn tobbszor DTben...egy Irvin-Mack-Edwards-Smith DL azert nem lenne gyenge pass rush teren sztem...

Mondjuk en sok remenyt nem fuzok Aldon idei jatekahoz...
Rolni
Szia Rolni!
Nem DT, hanem 1-3 technikára állított LB.
Seattle Seahawks Cover Press 1. Lemez 2. track.
Technikafüggetlen felállások, ês bonyolult zónaãtadãsi szabályok(ez az 1. Track)
Gus Bradley- Pete Carroll szerelemgyereke. Annyira bonyolult, hogy az elemzőknek is hetekbe telt felrajzolni. Játékosoknak 1-1,5 év. Cserébe, könnyű elváltani, és aki ismeri a kódot, az úgy szedi szét, hogy újra összerakni nem kis meló. Lásd. Dan Quinn 3. negyed vasãrnap.
Vannak brutális előnyei, de amíg nem megy, addig nagyon nagyon nyomorult. 2010-11-ben a Seattle D minden volt csak nem elit.

Fel a fejjel! Jr. Nem akkora hülye, mint látszik.

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
The Washington Post reports it's uncertain if the league would approve the Raiders' move to Las Vegas

Per reporter Mark Maske, owners' concerns have more to do with Vegas' modest size than status as a gambling mecca. Las Vegas is just the 29th largest metropolitan area in the United States, sandwiching itself between Cincinnati and Kansas City. Oakland is 11th, and St. Louis is 20th. "Most of us would prefer they stay in Oakland," a high-ranking official said." "If that’s not possible and we get to January and the Las Vegas deal is all there is, we’ll have to consider it."

choose life
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
És ebben az O-ba nem kell
Reece...
Szerintem meg nagyon kellene, már csak tapasztalati szinren is.
Surda
melyik O-ba kell Reece? vannak a Raidersnél gyengébb támadóegységek is a ligában, mégsem igazolta le egy csapat sem.
[/quot.

Hogy hova miért kell v nem azt nem tudom.
De a KC elleni kiherélt, enervált, másodikfélidős játèkainkba lehet hozott volna szívet és lendületet ès őt nem bszták volna seggre.deyell
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
és meg 6 hét míg Aldon is visszatérhet...papíron
táplálok irányába némi fantáziát, hogy Mack-el jók lesznek
Pari
Szerintem mindenképpen jó lesz de a baj sajnos nem.ezzel.a.szekcióval van a csapatnál. Irvin es Mack is jók még ha Mack idén nem annyira állat mint előző években akkor is ott van. S egyikük vagy akar mindketten is rendre oda érnének ha a Qb nem.tudna fellépni a zsebbe. Reméljük MEjr ezen tud majd változtatni. Ha igen akkor lesz látványos változás ezen a fronton. Persze ettől még én is varom.vissza, szimpatikus volt az itt töltött idő alatt és hát ha valaki rendbe teszi ezt a védelmet és hétről hétre minden offense coordinatior-nak azon kell agyalnia hogyan vegye ki a játékból Adon, Mack, Irvin hármast hát nem túl hálás munka 😁
Cubehead
Iden Mack volt mar benn tobbszor DTben...egy Irvin-Mack-Edwards-Smith DL azert nem lenne gyenge pass rush teren sztem...

Mondjuk en sok remenyt nem fuzok Aldon idei jatekahoz...
Rolni
Mack dt? Mindenütt játszatjuk már csak a posztjan nem?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
és meg 6 hét míg Aldon is visszatérhet...papíron
táplálok irányába némi fantáziát, hogy Mack-el jók lesznek
Pari
Szerintem mindenképpen jó lesz de a baj sajnos nem.ezzel.a.szekcióval van a csapatnál. Irvin es Mack is jók még ha Mack idén nem annyira állat mint előző években akkor is ott van. S egyikük vagy akar mindketten is rendre oda érnének ha a Qb nem.tudna fellépni a zsebbe. Reméljük MEjr ezen tud majd változtatni. Ha igen akkor lesz látványos változás ezen a fronton. Persze ettől még én is varom.vissza, szimpatikus volt az itt töltött idő alatt és hát ha valaki rendbe teszi ezt a védelmet és hétről hétre minden offense coordinatior-nak azon kell agyalnia hogyan vegye ki a játékból Adon, Mack, Irvin hármast hát nem túl hálás munka 😁
Cubehead
Iden Mack volt mar benn tobbszor DTben...egy Irvin-Mack-Edwards-Smith DL azert nem lenne gyenge pass rush teren sztem...

Mondjuk en sok remenyt nem fuzok Aldon idei jatekahoz...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
És ebben az O-ba nem kell
Reece...
Szerintem meg nagyon kellene, már csak tapasztalati szinren is.
Surda
melyik O-ba kell Reece? vannak a Raidersnél gyengébb támadóegységek is a ligában, mégsem igazolta le egy csapat sem.

choose life
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
és meg 6 hét míg Aldon is visszatérhet...papíron
táplálok irányába némi fantáziát, hogy Mack-el jók lesznek
Pari
Szerintem mindenképpen jó lesz de a baj sajnos nem.ezzel.a.szekcióval van a csapatnál. Irvin es Mack is jók még ha Mack idén nem annyira állat mint előző években akkor is ott van. S egyikük vagy akar mindketten is rendre oda érnének ha a Qb nem.tudna fellépni a zsebbe. Reméljük MEjr ezen tud majd változtatni. Ha igen akkor lesz látványos változás ezen a fronton. Persze ettől még én is varom.vissza, szimpatikus volt az itt töltött idő alatt és hát ha valaki rendbe teszi ezt a védelmet és hétről hétre minden offense coordinatior-nak azon kell agyalnia hogyan vegye ki a játékból Adon, Mack, Irvin hármast hát nem túl hálás munka 😁



több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Iden ez mar nem nagyon fog megoldodni sajnos. Mario visszaterese hoz majd javulast remelhetoleg, de szervezettebbek nem leszunk tole.

Segithetne ha gyorsabban beerkeznenek a D playcall-ok a palya szelerol, ebben hozhat valtozast mondjuk JDR szinre lepese playcallerkent esetleg.
James is fejlodik vmennyit vagy lehet M.Smith visszakapja a fulest ez is segithet kicsit.
Karl fejlodese is segithet kicsit.
FA piacrol sztem nem tudunk olyat hozni aki ebben segithet.
Ezt az offseasonban elbaszta RM es JDR amikor a Heeney-Smith paros mellett tettek le a voksukat.
Egy Danny Traventhen vagy Jerrell Freeman tudott volna sztem segiteni ezen a teren, de most mar ez mindegy.

JDRnek sztem komolyan bele kell nyulnia a vedelembe es jo esetben a playcaller csere es sema elemzes, alakitas meg Mario visszaterese a szezon bye week utani idoszakara egy siman gyenge vedelmet eredmenyezhet. Ami baromi nagy csalodas marad, de ha az O nem olvad le, mint tavaly egy pozitiv szezonra es egy WC meccsre akar eleg is lehet jo esetben.

Aztan a kovetkezo offseason legfontosabb feladata egy olyan MLB megtalalasa, aki tudja szervezni a jatekot, iranyitani a sracokat.
Rolni
Amúgy ha tudjuk orvosolni majd az mlb problémánk és az interior pass rusht akkor szinte ugyanezen emberanyagbol egy nagyon combos Defense-t lehet osszepakolni egy kellően agresszív sémával.
Cubehead
Elvileg igen, de én idénre is azt hittem combos védelmünk lesz, aztán nézd meg mi van...
Rolni
Én azt figyeltem és szerintem a fejetlensegen túl ez a másik fő probléma idén, hogy a felállás maradt de a sémánk részben változott. Kevébé agresszív több a zonázás kicsit altalanosagban enervaltabb.

Tarver ilyen szempontból jobb volt, tökösebb. De úgy egészben nem értem Nortont. Mert amikor ide jött tele volt energival, a tapelt ujjai.. Most meg mint valami nyugger...

Szerkesztette: Cubehead



több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
és meg 6 hét míg Aldon is visszatérhet...papíron
táplálok irányába némi fantáziát, hogy Mack-el jók lesznek
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Iden ez mar nem nagyon fog megoldodni sajnos. Mario visszaterese hoz majd javulast remelhetoleg, de szervezettebbek nem leszunk tole.

Segithetne ha gyorsabban beerkeznenek a D playcall-ok a palya szelerol, ebben hozhat valtozast mondjuk JDR szinre lepese playcallerkent esetleg.
James is fejlodik vmennyit vagy lehet M.Smith visszakapja a fulest ez is segithet kicsit.
Karl fejlodese is segithet kicsit.
FA piacrol sztem nem tudunk olyat hozni aki ebben segithet.
Ezt az offseasonban elbaszta RM es JDR amikor a Heeney-Smith paros mellett tettek le a voksukat.
Egy Danny Traventhen vagy Jerrell Freeman tudott volna sztem segiteni ezen a teren, de most mar ez mindegy.

JDRnek sztem komolyan bele kell nyulnia a vedelembe es jo esetben a playcaller csere es sema elemzes, alakitas meg Mario visszaterese a szezon bye week utani idoszakara egy siman gyenge vedelmet eredmenyezhet. Ami baromi nagy csalodas marad, de ha az O nem olvad le, mint tavaly egy pozitiv szezonra es egy WC meccsre akar eleg is lehet jo esetben.

Aztan a kovetkezo offseason legfontosabb feladata egy olyan MLB megtalalasa, aki tudja szervezni a jatekot, iranyitani a sracokat.
Rolni
Amúgy ha tudjuk orvosolni majd az mlb problémánk és az interior pass rusht akkor szinte ugyanezen emberanyagbol egy nagyon combos Defense-t lehet osszepakolni egy kellően agresszív sémával.
Cubehead
Elvileg igen, de én idénre is azt hittem combos védelmünk lesz, aztán nézd meg mi van...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Iden ez mar nem nagyon fog megoldodni sajnos. Mario visszaterese hoz majd javulast remelhetoleg, de szervezettebbek nem leszunk tole.

Segithetne ha gyorsabban beerkeznenek a D playcall-ok a palya szelerol, ebben hozhat valtozast mondjuk JDR szinre lepese playcallerkent esetleg.
James is fejlodik vmennyit vagy lehet M.Smith visszakapja a fulest ez is segithet kicsit.
Karl fejlodese is segithet kicsit.
FA piacrol sztem nem tudunk olyat hozni aki ebben segithet.
Ezt az offseasonban elbaszta RM es JDR amikor a Heeney-Smith paros mellett tettek le a voksukat.
Egy Danny Traventhen vagy Jerrell Freeman tudott volna sztem segiteni ezen a teren, de most mar ez mindegy.

JDRnek sztem komolyan bele kell nyulnia a vedelembe es jo esetben a playcaller csere es sema elemzes, alakitas meg Mario visszaterese a szezon bye week utani idoszakara egy siman gyenge vedelmet eredmenyezhet. Ami baromi nagy csalodas marad, de ha az O nem olvad le, mint tavaly egy pozitiv szezonra es egy WC meccsre akar eleg is lehet jo esetben.

Aztan a kovetkezo offseason legfontosabb feladata egy olyan MLB megtalalasa, aki tudja szervezni a jatekot, iranyitani a sracokat.
Rolni
Amúgy ha tudjuk orvosolni majd az mlb problémánk és az interior pass rusht akkor szinte ugyanezen emberanyagbol egy nagyon combos Defense-t lehet osszepakolni egy kellően agresszív sémával.



több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Iden ez mar nem nagyon fog megoldodni sajnos. Mario visszaterese hoz majd javulast remelhetoleg, de szervezettebbek nem leszunk tole.

Segithetne ha gyorsabban beerkeznenek a D playcall-ok a palya szelerol, ebben hozhat valtozast mondjuk JDR szinre lepese playcallerkent esetleg.
James is fejlodik vmennyit vagy lehet M.Smith visszakapja a fulest ez is segithet kicsit.
Karl fejlodese is segithet kicsit.
FA piacrol sztem nem tudunk olyat hozni aki ebben segithet.
Ezt az offseasonban elbaszta RM es JDR amikor a Heeney-Smith paros mellett tettek le a voksukat.
Egy Danny Traventhen vagy Jerrell Freeman tudott volna sztem segiteni ezen a teren, de most mar ez mindegy.

JDRnek sztem komolyan bele kell nyulnia a vedelembe es jo esetben a playcaller csere es sema elemzes, alakitas meg Mario visszaterese a szezon bye week utani idoszakara egy siman gyenge vedelmet eredmenyezhet. Ami baromi nagy csalodas marad, de ha az O nem olvad le, mint tavaly egy pozitiv szezonra es egy WC meccsre akar eleg is lehet jo esetben.

Aztan a kovetkezo offseason legfontosabb feladata egy olyan MLB megtalalasa, aki tudja szervezni a jatekot, iranyitani a sracokat.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Persze lehet nem jó dolog most belenyúlni de nincs esetleg valami veterán arc akit érdemes lenne ide csábítani? (FA vagy akár csere útján?)
TST
Biztos van/lenne de nem biztos hogy előrébb lennénk vele. Mert ha ugy nézzük Nelson, M. Smith, S. Smith mind veterán és "jók" is de nem vezérek..



több mint 7 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Igen én is azt veszem észre, hogy a legnagyobb láncszem hiányzik a védelemből ami pedig nem más mint a vezér a pályán aki irányítja a többieket. Ehhez nem kell All-Star kaliber csak 1 gondolkodó játékos a pályán... Erre sem lenne szükség ha Norton a kókler (ez a szófordulat nagyon tetszett, rég halottam ezt a szót 😀 ) képes lenne rendesen megtanítani mindenkinek, hogy mi a dolga de erre nem képes. Iszonyat szervezetlen a játékunk.
Az az ember érzése, hogy szervezetlenül mindenki össze vissza rohangál a pályán 2-3 ütemes késéssel hiába van meg a talent.

Ami a borzasztó az-az, hogy 1-2 hét után semmi fejlődés, reakció nincs erre a problémára. Most meg már 6 hét után vagyunk túl.
Persze lehet nem jó dolog most belenyúlni de nincs esetleg valami veterán arc akit érdemes lenne ide csábítani? (FA vagy akár csere útján?)
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
bár most nem védelmen ment el, de azért meg kell jegyezni, hogy nem hiszem, hogy sok ostobább D# van a ligában mint a Raidersé. az, hogy a goal line play-en a snap előtti motionre nem reagálnak, rosszul állnak fel, beszopnak minden misdirectiont, nem tudják levédekezni a Chiefs bootlegjeit huszadjára sem. ezt azzal magyarázom, hogy (amellett hogy Norton egy kókler) nincs vezére a védelemnek, aki eligazítaná őket. tavaly volt Woodson, azelőtt Tuck, most nincs ilyen figura. nem tudom pontosan, hogy a ligában hány védelemben van 6 első körös (Mack, Irvin, Williams, Nelson, Joseph, Hayden) és 3 második körös (Ward, Sean Smith, Amerson) játékos, de nem hiszem, hogy sokban. ahol mégis van (Vikings pl), az meg nem ilyen szar, mint a miénk.

a támadóegység a második félidőben megint 0 pontot produkált mint a Titans ellen. érthetetlen, hogy ott van Cooper, Crabtree, és akkor jönnek az RB screenek az UDFA újoncnak. Musgrave nem olyan rossz koordinátor, mint Norton, de azért van baj vele. Murray kéne vissza, de Lee Smith hiánya is érződik erősen
deyell
És ebben az O-ba nem kell
Reece...
Szerintem meg nagyon kellene, már csak tapasztalati szinren is.
több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
bár most nem védelmen ment el, de azért meg kell jegyezni, hogy nem hiszem, hogy sok ostobább D# van a ligában mint a Raidersé. az, hogy a goal line play-en a snap előtti motionre nem reagálnak, rosszul állnak fel, beszopnak minden misdirectiont, nem tudják levédekezni a Chiefs bootlegjeit huszadjára sem. ezt azzal magyarázom, hogy (amellett hogy Norton egy kókler) nincs vezére a védelemnek, aki eligazítaná őket. tavaly volt Woodson, azelőtt Tuck, most nincs ilyen figura. nem tudom pontosan, hogy a ligában hány védelemben van 6 első körös (Mack, Irvin, Williams, Nelson, Joseph, Hayden) és 3 második körös (Ward, Sean Smith, Amerson) játékos, de nem hiszem, hogy sokban. ahol mégis van (Vikings pl), az meg nem ilyen szar, mint a miénk.

a támadóegység a második félidőben megint 0 pontot produkált mint a Titans ellen. érthetetlen, hogy ott van Cooper, Crabtree, és akkor jönnek az RB screenek az UDFA újoncnak. Musgrave nem olyan rossz koordinátor, mint Norton, de azért van baj vele. Murray kéne vissza, de Lee Smith hiánya is érződik erősen

choose life
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
3 meccs van a bye-ig, szóval a 6-2 nem tud összejönni 😊
Rolni
Csak egy x kell hozzá 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
A második O drive-ig azt gondoltam, hogy ez is meglesz, de utána...
Én OC-t is keresnék szezon végén, szerintem ebben a támadóegységben több van - nem csak a tegnapi meccs alapján.

A másik, amit nem értek, hogy mikor Spencer Ware (5'10" - 229lbs) találkozik Bruce Irvin-nal (6'3" - 250lbs) és hasonoló méretű kollégáival, miért 5-6 yarddal később ér véget a play?
Ez a "rácsimpaszkodok, hátha elesik" technika nem tűnik túl eredményesnek.

Várható volt amúgy a vereség, de a mérleget tekintve szerintem hozzuk a szezon előtti elvársokat, csak a mutatott játék marad el ettől, főleg a védelemben.
Remélhetőleg a bye weekre 6-2-vel megyünk.
bmg
3 meccs van a bye-ig, szóval a 6-2 nem tud összejönni 😊, de egy 6-3 is frankó volna...

Hát én azért O oldalon nem kapkodnék feltétlenül. Várjunk még, ha a szezon 2. felében megint leolvadnak, mint tavaly, akkor jogos, de egyenlőre azért egy top10-es O-t rakott össze Mustár...néha vannak borzalmas call-jai, de alapvetően a rendszer amit összerakott az nem rossz azért sztem...

Hát igen a szerelés baromira nem megy...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
A második O drive-ig azt gondoltam, hogy ez is meglesz, de utána...
Én OC-t is keresnék szezon végén, szerintem ebben a támadóegységben több van - nem csak a tegnapi meccs alapján.

A másik, amit nem értek, hogy mikor Spencer Ware (5'10" - 229lbs) találkozik Bruce Irvin-nal (6'3" - 250lbs) és hasonoló méretű kollégáival, miért 5-6 yarddal később ér véget a play?
Ez a "rácsimpaszkodok, hátha elesik" technika nem tűnik túl eredményesnek.

Várható volt amúgy a vereség, de a mérleget tekintve szerintem hozzuk a szezon előtti elvársokat, csak a mutatott játék marad el ettől, főleg a védelemben.
Remélhetőleg a bye weekre 6-2-vel megyünk.