Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 124 — Deion Sanders for president!
Ezt megint bemákoltuk. Hihetetlen!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
CharlieF Minnesota Vikings Notre Dame Fighting Irish 765
Gratulálok emberek, ez férfimunka volt! Főleg a 25 büntivel a nyakban! Örülök, hogy ilyen jó a Raiders, komolyan! Hajrá!
több mint 7 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Las Vegasban jobb, ha sárga füvet ültetnek...
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Sajnos Menelik Watson továbbra sem képes a játékra, bár ez annyiból meg jó, hogy a falunk az állandóságot képvieli immár a 3. meccsen. 😊 Meglep egyébként hogy McCants is inaktív.

 twitter.com/RAIDERS/status/792750410444353536
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Huh de nem ertunk egyet...

LIGA LEGUTOLSO A D!!! LIGA UTOLSO!!! nem kozepes, nem gyenge, a legszarabbb, az otvar 0-7-es Brownstol is ahol moneyballoznak!!!
Pari
nagy túrót ligautolsó... először is, 13 labdát szerzett a D#, pont mint a Broncos védelme, ami igen jónak mondható. a futás elleni védelem valóban szar, de a passz elleni? Matt Ryantől, Breestől, Riverstől kaptak 300 yard felett, akik top 1, top 2 és top 5 passzolt yardokat tekintve. meccsenként átlag 25,6 pontot kap a csapat, ami a 22. helyre jó. szóval maradjunk annyiban, hogy nem jó a védelem, de messze nem ligautolsó
deyell
engedett yard/game-ban utolso, és ez egy általánosságban elfogadott mutató a D- erősségének mérésében
Pari
Köze nincs ennek a mutatónak a D# jóságához.

Keress yard/play mutatót inkább, de még inkább defensive passer ratinget a passz védekezéshez. azt már nem is merem mondani, hogy "adjusted net yards / attemp", első lépésben bőven elég azt a mítoszt lerombolni, hogy az összyard az bármi összehasonlításban releváns lenne...
Black_Adder
Azt írtam, hogy általánosságban ezzel jellemzik egy D erejét...nem azt, hogy ez egy jó mérce.
Illetve irtam korábban, hogy
5y/c-vel futnak ellenunk ami 31.
es 8,4y/a-val passzolnak ellenunk ami 30.
a kettő átlagából pedig 6,88y/a jön ki, ami a 32.
a def passer ratingunk 96,4, ami a 24. helyre jó
de pl TO ratioba liba 2. vagyunk...+8-al a Vikes mögött...

Szerkesztette: Pari
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 933 — we almost always almost win
Huh de nem ertunk egyet...

LIGA LEGUTOLSO A D!!! LIGA UTOLSO!!! nem kozepes, nem gyenge, a legszarabbb, az otvar 0-7-es Brownstol is ahol moneyballoznak!!!
Pari
nagy túrót ligautolsó... először is, 13 labdát szerzett a D#, pont mint a Broncos védelme, ami igen jónak mondható. a futás elleni védelem valóban szar, de a passz elleni? Matt Ryantől, Breestől, Riverstől kaptak 300 yard felett, akik top 1, top 2 és top 5 passzolt yardokat tekintve. meccsenként átlag 25,6 pontot kap a csapat, ami a 22. helyre jó. szóval maradjunk annyiban, hogy nem jó a védelem, de messze nem ligautolsó
deyell
engedett yard/game-ban utolso, és ez egy általánosságban elfogadott mutató a D- erősségének mérésében
Pari
Köze nincs ennek a mutatónak a D# jóságához.

Keress yard/play mutatót inkább, de még inkább defensive passer ratinget a passz védekezéshez. azt már nem is merem mondani, hogy "adjusted net yards / attemp", első lépésben bőven elég azt a mítoszt lerombolni, hogy az összyard az bármi összehasonlításban releváns lenne...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Sztem ez most spot on:
 cover32.com/2016/10/28/keep-dominating-turnover-battle-keys-raiders-win/
1. Fogni a futást
2. Megnyerni a TO párharcot
3. Támadó oldalon ritmust felvenni és megtartani

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Huh de nem ertunk egyet...

LIGA LEGUTOLSO A D!!! LIGA UTOLSO!!! nem kozepes, nem gyenge, a legszarabbb, az otvar 0-7-es Brownstol is ahol moneyballoznak!!!
Pari
nagy túrót ligautolsó... először is, 13 labdát szerzett a D#, pont mint a Broncos védelme, ami igen jónak mondható. a futás elleni védelem valóban szar, de a passz elleni? Matt Ryantől, Breestől, Riverstől kaptak 300 yard felett, akik top 1, top 2 és top 5 passzolt yardokat tekintve. meccsenként átlag 25,6 pontot kap a csapat, ami a 22. helyre jó. szóval maradjunk annyiban, hogy nem jó a védelem, de messze nem ligautolsó
deyell
engedett yard/game-ban utolso, és ez egy általánosságban elfogadott mutató a D- erősségének mérésében
32. - 430,4 engedett yard/game
ebből pass:
32 - 302,1 y/g
ebből rush:
28. - 128,3y/g
big playek engedésében
31. 42 db
https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fi%2Fespn%2Fmisc_logos%2F500%2Fnfl.png
2024 NFL Offense Total Team Stat Leaders - ESPN
ESPN is the place for NFL stats! Find a list of the Offense Total team stat leaders for the 2024 NFL Regular Season.

Tudom, hogy ezt millió+1 stat árnyalja még pl. a SoS, a TO ratio, pont/game, a 3rd down/RZ/goal line efficiency, de általában az engedett yard/game-el illusztrálják egy D erősségét.
Én is erre gondoltam. RZ vedekezesunk egesz "jo".
több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Huh de nem ertunk egyet...

LIGA LEGUTOLSO A D!!! LIGA UTOLSO!!! nem kozepes, nem gyenge, a legszarabbb, az otvar 0-7-es Brownstol is ahol moneyballoznak!!!
Pari
nagy túrót ligautolsó... először is, 13 labdát szerzett a D#, pont mint a Broncos védelme, ami igen jónak mondható. a futás elleni védelem valóban szar, de a passz elleni? Matt Ryantől, Breestől, Riverstől kaptak 300 yard felett, akik top 1, top 2 és top 5 passzolt yardokat tekintve. meccsenként átlag 25,6 pontot kap a csapat, ami a 22. helyre jó. szóval maradjunk annyiban, hogy nem jó a védelem, de messze nem ligautolsó

choose life
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
 twitter.com/BairCSN/status/791673070247370754

 twitter.com/BairCSN/status/791699185271709697

 twitter.com/E_Geerlings/status/791711478734659585
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Köszönöm, eldőlt, jöhet Raekwon! 😊

Amúgy is a Wu-Tang Clan egyik tagjának a nevéről elnevezett gyerek csak jó lehet! Reakwon the chef! 😊
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Egyébként akinek Mc-vel kezdődik a neve azok közül ki volt jó nálunk?

McFadden nem
McClain nem
McGee annyira nem
McGloin nem
McCants nem
McGill nem
McDonalds nem

most többre nem emlékszem a régiek közül volt valaki aki jó volt, mert akkor ezek mentén McMillan-t nem kellene választani! 😊
Bruce
McFadden jó volt, még a gyenge O-fal ellenère is.Nagy kedvencem volt ès sajnáltam mikor elment Dallasba.
McClaint is bírtam, kár hogy egy idióta.
McGloin is jó tartalék Qb, főleg annak tükrèben hogy milyen gagyi csereirányítók vannak máshol
A többiek valóban feledhetőek.
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Egyébként akinek Mc-vel kezdődik a neve azok közül ki volt jó nálunk?

McFadden nem
McClain nem
McGee annyira nem
McGloin nem
McCants nem
McGill nem
McDonalds nem

most többre nem emlékszem a régiek közül volt valaki aki jó volt, mert akkor ezek mentén McMillan-t nem kellene választani! 😊
Bruce
Khalil Mack? 😀 😛
Vagy a szép emlékű McQuistan? 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Egyébként akinek Mc-vel kezdődik a neve azok közül ki volt jó nálunk?

McFadden nem
McClain nem
McGee annyira nem
McGloin nem
McCants nem
McGill nem
McDonalds nem

most többre nem emlékszem a régiek közül volt valaki aki jó volt, mert akkor ezek mentén McMillan-t nem kellene választani! 😊
Bruce
McKenzie - ő jó😊
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Egyébként akinek Mc-vel kezdődik a neve azok közül ki volt jó nálunk?

McFadden nem
McClain nem
McGee annyira nem
McGloin nem
McCants nem
McGill nem
McDonalds nem

most többre nem emlékszem a régiek közül volt valaki aki jó volt, mert akkor ezek mentén McMillan-t nem kellene választani! 😊
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Huh de nem ertunk egyet...
Pari
Azt, h egyetértünk azt bmg-nek írtam, sztem vele többé kevésbé egyet értünk 😊

Amit írsz én megértem. Baromi frusztráló nézni amit D címszóval eddig a Jags meccset leszámítva pályára tettünk.

Azt is értem, h Mario Edwards Jr. nem megváltó félisten és, hogy a jelenlegi keret egy liga utolsó védelmet ad ki jelenleg.

Azonban azt gondolom, hogy érdemes lenne várni még, mást úgysem tehetünk. Szezon közben nem lesz itt már játékos mozgás Edwards visszatérésén és talán talán A.Smith visszatérésén kívül.

Lehet nem lesz igazam és Edwards beállása után sem tud szintet lépni a védelem. Ha így lesz akkor valóban komolyan el kell gondolkodni a need-ek rangsorolásakor.

Jihad Ward és Darius Latham felé nem igazán értem a türelmetlenséget viszont egyáltalán. Újonc emberekről beszélünk, akiknek ideális esetben nem is kellene jelenleg a pályán lennie. Szép lassan kellene a rotáció tagjaként meccsenként 5-10-15 play erejéig beállva szokni az NFL-t és fejlődni edzéseken. Ha Edwards nem sérül le (akit egyébként nem kiáltanék ki porcelánnak azért, mert egymás után volt két sérülése...ha jól rémlik egyetemi karrierje alatt nem volt gondja sérülésekkel) és Dan Williams érthetetlen formaromlása nem következik be nem is lenne ennyi snap az övük alatt, de így alakult. Azt mondani, h ők talán fejlődnek még sztem badarság. Ők egészen biztosan fejlődnek még! Ez a lényeg egy fiatal játékos esetében...mennyit tud fejlődni, nem véletlen, hogy a legtöbb poszt kapcsán a 2. vagy a 3. évet szokták megjelölni kritikus évnek, addigra kellene beérnie az emberkének.

Stacy McGee eddigi szezonjával mond már el nekem mi bajod van? A szezont szinte nulla snappel kezdte, aztán ahogy egyre többet jutott szóhoz egyre jobban látszott, hogy lehet vele számolni és ha mellé is tudnának korrekt játékosokat rakni korrekt játékos lehetne. Az eddigi szereplése alapján szerintem a legtöbb csapat DL rotációjába beférhetne.

Justin Ellis egy run stopper, semmi más. Nem lesznek jó statjai, nem fog kiugró játékokat bemutatni. Persze lehetne upgrade-t végrehajtani a poszton, de szerintem ha tudnánk mellé 2 futás ellen használható DE-t tenni, nem lenne gondunk.

McGee és Ellis esetében is csak azt mondom, hogy várjunk még a verdikttel. Nézzük meg mit tudnak, mit tud egyben az egység, amikor Edwards visszatért, amikor Ward és Latham tovább javult és főleg amikor mögöttük kicsit összeáll az LB sor vagy a secondary. Hiába dolgozik jól mondjuk a DL, ha a futó be tud ugrani úgy egy-egy gap-be, h ott nincs érkező LB vagy S mondjuk.
Ez egy csapatsport, együtt kell tudnia az egész védelemnek jól dolgoznia, a sémának össze kell állnia...erre utalt Helmut\TGA is a legutóbbi írásában.

Én csak annyit mondok, h várjunk még, nézzük meg mit csinál a brigád a Tampa ellen...aztán a Denver ellen...aztán jön egy bye, remélhetőleg visszatér Mario is és rendezi a sorait Norton, JDR és az egész védelem kissé. Utána még mindig lesz 7 meccsünk, amik végére szerintem sokkal pontosabban le fogjuk tudni szűrni azt, hogy hol mekkora a gond.
Rolni
Az egyet nem ertest mindkettotekre ertettem😊

A rookie-kal nincs bajom szerintem is fejlodhetnek, de azert titkon tobbet vartam picit toluk, meg akkor is ha udfa, meg hatsobb korosok. Remeltem hogy egy kezdo szint kornyeket meg tudjak utni, ugy mint KJ aki ugyan meg nem kirobbano, de nagyon megbizhatonak latszik, egy stabil kezdo szint.

Ellis-el es McGee-vel meg az a bajom, hogy evek ota (kis tulzassal) mindig csak varjuk toluk, hogy majd iden, majd megmutatjak, tavaly kicsit szarok voltak, de fejlodtek es majd iden jok lesznek, de pont ugyan az van mint DMC eseten (majd iden, ha elkerulik a serulesek...)aztan csak varunk es varunk es varunk es bizakodunk, de fejlodes nincs, kirobbano ev nincs. Vegre az O osszeallt a D-ben is megvannak a tehetsegek, de megse all ossze es szerintem ez a fal belseje miatt van (LBs included)
Elkapatott az O, beleuntam a varakozasba, na😊)
PO-t akarok!!!😊
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Empty is pont Raekwon-t írta hozzánk a mock-jában! Ma simán aláírnám ezt a draftot, főleg annak fényében, hogy a 27. helyen húznánk! 😊
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Vic Tafur szerint a csapat azzal szamol, h Edwards a Texans ellen terhet vissza.

Aldon beadta a kerelmet Goodell fele es elvileg vegzett a rehabon.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
De arról se feledkezzünk meg, hogy a defense oldalon a nagyon sérülések elkerültek eddig minket (kopp-kopp-kopp). Ha továbbra is elkerülnek és felépül ME Jr és Aldon is jön, akkor tudunk következtetéseket levonni.
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Huh de nem ertunk egyet...
Pari
Azt, h egyetértünk azt bmg-nek írtam, sztem vele többé kevésbé egyet értünk 😊

Amit írsz én megértem. Baromi frusztráló nézni amit D címszóval eddig a Jags meccset leszámítva pályára tettünk.

Azt is értem, h Mario Edwards Jr. nem megváltó félisten és, hogy a jelenlegi keret egy liga utolsó védelmet ad ki jelenleg.

Azonban azt gondolom, hogy érdemes lenne várni még, mást úgysem tehetünk. Szezon közben nem lesz itt már játékos mozgás Edwards visszatérésén és talán talán A.Smith visszatérésén kívül.

Lehet nem lesz igazam és Edwards beállása után sem tud szintet lépni a védelem. Ha így lesz akkor valóban komolyan el kell gondolkodni a need-ek rangsorolásakor.

Jihad Ward és Darius Latham felé nem igazán értem a türelmetlenséget viszont egyáltalán. Újonc emberekről beszélünk, akiknek ideális esetben nem is kellene jelenleg a pályán lennie. Szép lassan kellene a rotáció tagjaként meccsenként 5-10-15 play erejéig beállva szokni az NFL-t és fejlődni edzéseken. Ha Edwards nem sérül le (akit egyébként nem kiáltanék ki porcelánnak azért, mert egymás után volt két sérülése...ha jól rémlik egyetemi karrierje alatt nem volt gondja sérülésekkel) és Dan Williams érthetetlen formaromlása nem következik be nem is lenne ennyi snap az övük alatt, de így alakult. Azt mondani, h ők talán fejlődnek még sztem badarság. Ők egészen biztosan fejlődnek még! Ez a lényeg egy fiatal játékos esetében...mennyit tud fejlődni, nem véletlen, hogy a legtöbb poszt kapcsán a 2. vagy a 3. évet szokták megjelölni kritikus évnek, addigra kellene beérnie az emberkének.

Stacy McGee eddigi szezonjával mond már el nekem mi bajod van? A szezont szinte nulla snappel kezdte, aztán ahogy egyre többet jutott szóhoz egyre jobban látszott, hogy lehet vele számolni és ha mellé is tudnának korrekt játékosokat rakni korrekt játékos lehetne. Az eddigi szereplése alapján szerintem a legtöbb csapat DL rotációjába beférhetne.

Justin Ellis egy run stopper, semmi más. Nem lesznek jó statjai, nem fog kiugró játékokat bemutatni. Persze lehetne upgrade-t végrehajtani a poszton, de szerintem ha tudnánk mellé 2 futás ellen használható DE-t tenni, nem lenne gondunk.

McGee és Ellis esetében is csak azt mondom, hogy várjunk még a verdikttel. Nézzük meg mit tudnak, mit tud egyben az egység, amikor Edwards visszatért, amikor Ward és Latham tovább javult és főleg amikor mögöttük kicsit összeáll az LB sor vagy a secondary. Hiába dolgozik jól mondjuk a DL, ha a futó be tud ugrani úgy egy-egy gap-be, h ott nincs érkező LB vagy S mondjuk.
Ez egy csapatsport, együtt kell tudnia az egész védelemnek jól dolgoznia, a sémának össze kell állnia...erre utalt Helmut\TGA is a legutóbbi írásában.

Én csak annyit mondok, h várjunk még, nézzük meg mit csinál a brigád a Tampa ellen...aztán a Denver ellen...aztán jön egy bye, remélhetőleg visszatér Mario is és rendezi a sorait Norton, JDR és az egész védelem kissé. Utána még mindig lesz 7 meccsünk, amik végére szerintem sokkal pontosabban le fogjuk tudni szűrni azt, hogy hol mekkora a gond.

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ezzel a séma tanulással nekem az a bajom, hogy legkésőbb június óta együtt van ez a keret.
Elvileg ide már csak a legjobb, legértelmesebb játékosok kerülnek (bár az atletikus képességek túlsúlya töretlen), szóval a csodálatos védelemnek már szezonkezdetre illett volna összeállni annyira, hogy legalább az elgondolás látszon, mit is akarnának játszani.
Ezzel szemben öt hónap után még mindig csak bízunk benne, hogy tényleg javul a védelem és nem csak a gyengébb ellenfél miatt látszik jobbnak a csapat.
bmg
Helmut leírása alapján a Seahawksnál sem egyről a kettőre ment ez a dolog. Kellett több mint egy év. De persze ez nem szentírás, hogy nálunk valaha működni fog. Azt nem tudom, hogy mennyi a türelem ezzel kapcsolatosan.

Egyébként valami lehet ebben pedig, mármint a sémában, mert papíron erősödött a védelem és mégis úgy teljesítenek mint egy középsulis csapat.

Na mindegy ezt én innen nem tudom, de Helmutnak elhiszem amit ír.

Amúgy meg a védelem röviden szar, bővebben meg nagyon szar, szóval mi egyszerű szurkolók csak ezt látjuk és nem is nagyon kell nekünk többet látni ennél. Javuljanak, dögöljenek meg a pályán és ne átjáróház legyen a védelmünk. Ennyi.
több mint 7 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Ezzel a séma tanulással nekem az a bajom, hogy legkésőbb június óta együtt van ez a keret.
Elvileg ide már csak a legjobb, legértelmesebb játékosok kerülnek (bár az atletikus képességek túlsúlya töretlen), szóval a csodálatos védelemnek már szezonkezdetre illett volna összeállni annyira, hogy legalább az elgondolás látszon, mit is akarnának játszani.
Ezzel szemben öt hónap után még mindig csak bízunk benne, hogy tényleg javul a védelem és nem csak a gyengébb ellenfél miatt látszik jobbnak a csapat.
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Eddigi tendencia alapján a QB-k után, a falemberek (OL, DL egyaránt) rohama várható a következő drafton is, ha van egy-két kiemelkedő tehetségű játékos egyéb poszton (RB, WR, CB) akkor az még kimegy az első 15 választásnál, de úgy gondolom, hogy inkább ILB-re tudunk lőni az első körben, mint brutál DT-re vagy NT-re, mivel valszeg azért az eddigi eredményeink alapján a második felében választunk az első körnek.
Én első körben tehát mindenképpen ILB-t hoznék: Raekwon McMillan pl. de van még első körösnek tűnő tehetség az ILB poszton, aki nem fog kimenni a választásunkig, tehát lehet hogy a legjobb vagy a második legjobb ILB-t be tudjuk húzni, ami pofát tud adni a védelemnek.

Abban Parinak igazat adok, hogy ME Jr-től várni a megváltást dőreség, mivel nagyon sérülékeny és így rá valszeg hosszú távon nem lehet számítani (ne legyen igazam). A jelenlegi emberek meg úgy néz ki hogy sokat nem érnek (lásd tökutolsó védelem), viszont amit Helmut írt itt korábban, hogy ha a séma betanulása ennyire visszaveti a teljesítményeket és kijöhet még ebből majd valami, akkor viszont a türelem érthető és elvárható, de ezt innen nem tudjuk. Mi csak a statisztikákat és a teljesítényeket látjuk, ami elszomorító.

Ha minden optimálisan alakul és ME Jr visszatérése úgy sikerül ahogy itt mi várjuk és egészséges is tud maradni, akkor a legnagyobb hiányposztunk az ILB lesz. Cory James és Riley ellenére is. Olyan játékos kell erre a posztra, aki azonnal lendületet tud adni és az előbbi két komától szerintem ez nem jött meg egyértelműen.
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Én nem tenném ezt a DL posztot ennyire függővé MEJr-tól. Lehet, hogy szintet lép a D, ha visszatér, de az egészsége kérdéses. Ha nem sérül meg újra, akkor is csak egy jó játékos, a többiek átlagosan teljesítenek. Szerintem kell egy korai körös tehetség a falba.

Egy ILB mindenképpen kell, lehetőleg "hagyományos" méretekkel, de ha a ragaszkodnak a safety méretű LB-khez, legalább legyen kiemelkedő játékos.

S poszton idén ez egy kompromisszumos döntés volt. Kellett egy rookie és mellé egy tapasztaltabb játékos, de Nelson szerintem nem a legjobb megoldás. Viszont simán benne van, hogy a stáb kitart mellette és csak backupnak draftolunk.

Szerintem a RB is need, Murray-t valahogy kevésnek érzem. Washington és Richard robbanékonyak, küzdenek a yardokért, de Murray nekem lassúnak és erőtlennek tűnik. Egy fejlesztés itt plusz lendületet adhatna az offense-nek. McCaffrey-nek tudnák örülni, bár nem hiszem, hogy nekünk elérhető lesz.
bmg
Egyetértünk igazából.

Én a DL-nél lehet türelmesebb vagyok az átlagnál. Mario tavaly sokkal kevésbé volt nyers prospect, mint Ward és a 4. hétig szóhoz sem jutott, kezdeni csak az 5. héttől kezdett Tuck sérülése miatt. Ehhez képest Ward be lett dobva a mélyvízbe, el is volt veszve az elején rendesen. Kezd feljavulni a játéka, év végére lehet elkezd beérni Ő is...DL amúgy sem az a terület, ahol első évükben impact teljesítményt szoktak leadni az emberek. Latham szintén rookie, ráadásul UDFA, szóval egyenlőre amit tőle látunk sztem több, mint bíztató. Jövőre ideális esetben belőle is lehet egy erős rotációs elem. A 3 fiatalhoz még Ellis hozzájön, aki run stopper NT poszton rendben van és McGee, aki eddig karrier évet tol sztem aránylag könnyen tartható lesz. McGee eddig úgy fest kezdő poszton is bevethető, de legalábbis erős rotációs elem. Base csomagba közülük 3 ember kell LDE, DT, NT, míg a könnyebb csomagokba csak 2 a két DT posztra. Én azt gondolom, hogy a terv az lenne, hogy Edwards a base LDE, aki beforog az egyik DT posztra és Ward a base DT, aki marad DT a könnyű csomagoknál is. McGee és Latham itt elég jó mélységnek tűnik Ellissel és mondjuk még egy pufival (Williams helyére). Ezért gondolom, h év végéig várni kell, meg kell nézni Edwards hogyan tér vissza, egészséges tud-e maradni, Ward és Latham mit mutat szezon végére, McGee mit tud a hátralévő időszakban nyújtani...

ILB és S nem kérdés nem ismételném magam.

RB poszton én inkább vmi betonkemény figurát szeretnék a két fürge törpe mellé nem McCaffrey jellegű futót, de ez már részletkérdés 😊
Rolni
Huh de nem ertunk egyet...

LIGA LEGUTOLSO A D!!! LIGA UTOLSO!!! nem kozepes, nem gyenge, a legszarabbb, az otvar 0-7-es Brownstol is ahol moneyballoznak!!!
Es jo reszt annak koszonhetoen, hogy a fal kozepe egy 0, mind run mind pass ellen. Emiatt a pass rushereunket nyugodtan duplazzhatjak, ami miatt az iranyiton nincs nyomas es szetszedi a bohoc seconderyt.

Futas ellen is szornyu a fal kozepe. 28! a run D-nk, rendre csak a 2.-3. szereles jon ossze es mindig megfutjak a kritikus 1st downokat ellenunk.
5y/c-vel futnak ellenunk! Ettol csak egy rosszabb van a 9ers vedelme, ellenuk 5,1y/c az ellenfel futas atlaga.
https://a.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fi%2Fespn%2Fmisc_logos%2F500%2Fnfl.png
2024 NFL Offense Total Team Stat Leaders - ESPN
ESPN is the place for NFL stats! Find a list of the Offense Total team stat leaders for the 2024 NFL Regular Season.


Edwardsal kiegeszulve is meddig tudnank javulni? liga 25.? 20.??

42! Big playt adtunk fel az even! 30-at mutattunk be. 30!-ak vagyunk big play-ek feladásában! (Big play=rush 10+y v. pass 25+y)
 www.sportingcharts.com/nfl/stats/team-big-play-statistics/2016/

A porcelan Edwardson kivul a tobbi max rotacio, de meg az sem...ki akarna, hogy olyanok legyenek a rotacioba akik a legrosszabbak a ligaban.

Nem ertem, hogy mondhatjatok, hogy Ellis, vagy McGeee jo barmire is...ahogy Latham se, vay Ward se, az MLB-krol nem is szolva...bar a rookiek talan meg javulhatnak, de Ellis es McGee mar nem. El kene oket felejteni.
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 raidersanalysis.wordpress.com/2016/10/26/raiders-vs-jaguars-offensive-analysis-complementary-offense/

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!