Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Én nem tenném ezt a DL posztot ennyire függővé MEJr-tól. Lehet, hogy szintet lép a D, ha visszatér, de az egészsége kérdéses. Ha nem sérül meg újra, akkor is csak egy jó játékos, a többiek átlagosan teljesítenek. Szerintem kell egy korai körös tehetség a falba.

Egy ILB mindenképpen kell, lehetőleg "hagyományos" méretekkel, de ha a ragaszkodnak a safety méretű LB-khez, legalább legyen kiemelkedő játékos.

S poszton idén ez egy kompromisszumos döntés volt. Kellett egy rookie és mellé egy tapasztaltabb játékos, de Nelson szerintem nem a legjobb megoldás. Viszont simán benne van, hogy a stáb kitart mellette és csak backupnak draftolunk.

Szerintem a RB is need, Murray-t valahogy kevésnek érzem. Washington és Richard robbanékonyak, küzdenek a yardokért, de Murray nekem lassúnak és erőtlennek tűnik. Egy fejlesztés itt plusz lendületet adhatna az offense-nek. McCaffrey-nek tudnák örülni, bár nem hiszem, hogy nekünk elérhető lesz.
bmg
Egyetértünk igazából.

Én a DL-nél lehet türelmesebb vagyok az átlagnál. Mario tavaly sokkal kevésbé volt nyers prospect, mint Ward és a 4. hétig szóhoz sem jutott, kezdeni csak az 5. héttől kezdett Tuck sérülése miatt. Ehhez képest Ward be lett dobva a mélyvízbe, el is volt veszve az elején rendesen. Kezd feljavulni a játéka, év végére lehet elkezd beérni Ő is...DL amúgy sem az a terület, ahol első évükben impact teljesítményt szoktak leadni az emberek. Latham szintén rookie, ráadásul UDFA, szóval egyenlőre amit tőle látunk sztem több, mint bíztató. Jövőre ideális esetben belőle is lehet egy erős rotációs elem. A 3 fiatalhoz még Ellis hozzájön, aki run stopper NT poszton rendben van és McGee, aki eddig karrier évet tol sztem aránylag könnyen tartható lesz. McGee eddig úgy fest kezdő poszton is bevethető, de legalábbis erős rotációs elem. Base csomagba közülük 3 ember kell LDE, DT, NT, míg a könnyebb csomagokba csak 2 a két DT posztra. Én azt gondolom, hogy a terv az lenne, hogy Edwards a base LDE, aki beforog az egyik DT posztra és Ward a base DT, aki marad DT a könnyű csomagoknál is. McGee és Latham itt elég jó mélységnek tűnik Ellissel és mondjuk még egy pufival (Williams helyére). Ezért gondolom, h év végéig várni kell, meg kell nézni Edwards hogyan tér vissza, egészséges tud-e maradni, Ward és Latham mit mutat szezon végére, McGee mit tud a hátralévő időszakban nyújtani...

ILB és S nem kérdés nem ismételném magam.

RB poszton én inkább vmi betonkemény figurát szeretnék a két fürge törpe mellé nem McCaffrey jellegű futót, de ez már részletkérdés 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Én nem tenném ezt a DL posztot ennyire függővé MEJr-tól. Lehet, hogy szintet lép a D, ha visszatér, de az egészsége kérdéses. Ha nem sérül meg újra, akkor is csak egy jó játékos, a többiek átlagosan teljesítenek. Szerintem kell egy korai körös tehetség a falba.

Egy ILB mindenképpen kell, lehetőleg "hagyományos" méretekkel, de ha a ragaszkodnak a safety méretű LB-khez, legalább legyen kiemelkedő játékos.

S poszton idén ez egy kompromisszumos döntés volt. Kellett egy rookie és mellé egy tapasztaltabb játékos, de Nelson szerintem nem a legjobb megoldás. Viszont simán benne van, hogy a stáb kitart mellette és csak backupnak draftolunk.

Szerintem a RB is need, Murray-t valahogy kevésnek érzem. Washington és Richard robbanékonyak, küzdenek a yardokért, de Murray nekem lassúnak és erőtlennek tűnik. Egy fejlesztés itt plusz lendületet adhatna az offense-nek. McCaffrey-nek tudnák örülni, bár nem hiszem, hogy nekünk elérhető lesz.
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 www.silverandblackpride.com/2016/10/26/13419116/quick-hits-notes-analysis-for-raiders-week-7-win-in-jacksonville

meglássuk ez a D kezd összeállni mennyire a Jags bénázásán múlt vagy mennyire valódi...Tampa O sokkal veszélyesebb, ha ellenük is javuló képet látunk, az már vmi!!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Mario Edwards JR számára szerintem a bye week utáni első meccs lehet reális cél. Ami week 11-et és a Houston elleni Mexico-s meccset jelentené.

Draft needek tekintetében sok minden alakul még a szezon hátralévő részében sztem.

MLB vagy legalábbis off ball LB az tuti need, de ha Riley úgy játszik, mint eddig és Cory James tud fejlődést mutatni lehet nem égető első körös need mindenképpen.

OT valóban need, bár nem erős a draft OT poszton az eddigi olvasgatásaim alapján és Penn személyében az LT poszt megoldott tutira, Howard pedig kezd egyre jobban játszani sztem és korábban nem volt Ő injury prone. Alexander sem volt elveszve RT poszton szóval, ha nem úgy alakul a draft para azért nem lesz sztem.

S az szintén egyértelmű need, kell Karl mellé egy minőségi fiatal, itt inkább az a kérdés, hogy milyen embert keresünk mellé. Én abba az irányba mennék el, h Karl-t toljuk fel FSnek és egy nagyobb méretű SS-t keressünk. Ez a left-right S dolog nem rossz, de sztem nem az igazi.

DT need most ordít, de itt én azt gondolom meg kell várni Mario visszatérését, Ward, Latham év végi szintjét és McGee teljesítményét, esetleges visszaigazolását. Ha Mario visszatér és állat, a rookiek mutatnak rendes fejlődést és McGee tartja az erős játékát és visszaigazoljuk már nem is komoly az a DT need. Ellis marad run stopper NT-nek, mögé Williams helyére kell majd rotációt nézni esetleg, bár Latham és McGee is be tud oda forogni sztem...

RB sztem need, én szívesen lecserélném Murray-t egy fasza power backre akit kiegészítenek a Törpök, de lehet tartjuk Murray-t és nem hozunk RB-t...


ILB-ért két 1. körös picket tuti nem ad RM és jól is teszi. Nem olyan kevés ez a need Pari és nem szabad a jövőt eldobni...ezt azért Davis papa alatt a végén jól megtanulhattuk sztem.


McGee fontos lenne a Tampa ellen, gond lesz, ha nem játszik...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Egy kis draft need elemzés:

 www.silverandblackpride.com/2016/10/26/13408170/raiders-five-biggest-needs-players-to-target
Bruce
Olyan "kevés" a needünk, hogy én szó nélkül megkockáztatnék egy feltrade-t a legjobb ILB-ert (amennyiben az Kuechly/Wagner szint) RM helyébe rádobva akár 2 évnyi 1st roundot is.
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
 twitter.com/ChrisWesseling/status/791381326083428352
na de akkor ki volt a leggyorsabb?
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Egy kis draft need elemzés:

 www.silverandblackpride.com/2016/10/26/13408170/raiders-five-biggest-needs-players-to-target
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Sajnos ez rossz hír számunkra...

 twitter.com/BairCSN/status/791342397280190465


Valszeg csak McGee nem lesz az előző meccshez képest:

 twitter.com/BairCSN/status/791337847353647104


Maradtunk Floridában a héten, ez akár még jó is lehet:

 twitter.com/BairCSN/status/791336411106508804
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Ki foglalkozik az IR-rel 😀

Rolni és Bruce biztos nem 😛
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Sims is IR-en van.
empty taxi
😀
Köszi

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Sims is IR-en van.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Átolvasva Bruce félelmeit jöjjön egy kicsit pozitívabb előnézet 😊

Bucs pass offense a 16. helyen áll, 250 yard\game-el, míg a rushing offense a a 11. legjobb 115yard\game-el. Ezek nem éppen kedvező statok főleg, ha a mi védelmi helyezéseinket is mellé rakjuk (passz ellen 32., futás ellen 28.).

Ugyanakkor a Tampa védelme passz ellen 13. és futás ellen 20., így első ránézésre sima liba, nyer a hazai csapat.

A képet azonban sok minden árnyalja szerintem. Kezdjük rögtön Winstonnál, aki elég kétarcú játékos. Több helyen olvastam róla azt, hogy hot&cold irányító, aki remek megoldások után tud teljesen láma megoldásokat is bemutatni és a rossz, illetve a jó ritmusba is képes beleragadni akár meccsekre is. Ez jól látszik a statjain is, mert az első meccsén remekelt majdnem 72% pontossággal és 4-1TD-INT aránnyal, de a második meccsén szenvedett 52%os pontossággal 1-4 TD-INT aránnyal. Ezt megint egy jó meccs követte, majd egy nagyon gyenge. Azóta volt két jó meccse, szóval vagy beszopjuk és ledobta a rossz meccseit vagy pedig igencsak érik az a rossz meccs. A két rossz meccsén 3, illetve 5 sacket nyelt be, szóval jó eséllyel erős a kapcsolat a pass rush hatékonysága és az Ő gynegébb játéka között (nem láttam játszani csak tippelek). Ha ez igaz, akkor roppant fontos lesz, h tudjuk-e nyomás alá helyezni. Ebben eddig valóban nem vagyunk idén erősek, de a faluk inkább run blocking OL, így lehet keresni valónk.
Evans remek elkapó, rá kiemelten kell figyelni, de ahogy írta Bruce is ellene jobb fit Smith és Amerson, mint a seggrakéták ellen. Humphries-t kell majd Haydennek még értelmesen fognia és akkor azért jók lehetünk. Cameron Brate neve azért nem annyira félelmetes TE poszton. A kulcs itt Evans kettőzése lesz szerintem.
Futók veszélyesek elkapásban és bár Rodgers karrier évet tol szerintem kellene tudni értelmes szinten tartanunk őt, Sims 2,8-as átlaga pedig nem annyira ijesztő azért. Rodgersnél a para inkább ott van, hogy ha ki tud ugrani szélen vagy akár középen egy lyukon át, akkor ott a big play lehetősége egyből a sebességével, fürgeségével.
Evans duplázása és a futás ölése kell, hogy a fókusz legyen a védelem számára. Ha sikerül Winston-t eleget nyomás alá helyezni, akkor pedig jöhet(nek) a turn over(ek), amire Ő hajlamos és mi pedig elég jól gyűjtjük. 1-2 TO és értelmes D játék elég lehet, ha az Offense tud hozni egy jó meccset.

Stat szempontból nem rossz ez a Tampa védelem, de amúgy végig nézve a névsort és a potenciális párharcokat elég jól nézünk ki sztem. McCoy-t belül külön figylemmel kell majd kitüntetni és az LBk jó eséllyel leveszik a TE passz játékot, de ezt leszámítva nem rossz sztem a helyzet. Kellene tudni a futáshoz helyet nyitnia a falunknak, illetve Carr-t elvileg tisztán fogják tudni tartani. Ha ez megvan akkor a Cooper&Crabs páros egy kis támogató futójátékkal jó lehet egy erős meccsre.
Fontos szempont, hogy JDR jól ismeri Koetter-t és Mike Smith-t is, ez segíthet a felkészülésünkben.

Mindennel amit leírtam otthon a Tampa az esélyes, de az idén látottak alapján idegenben baromi veszélyesek vagyunk és ha tud a D javulni erre a hétre is akkor meccsben lehetünk és egy esetleges 4. negyedes kiélezett szituban inkább a Carr-Cooper-Crabs hármasra tennék, mint a Winston-Evans-Humpries\Brates trióra.

Remélem jó meccset látunk majd, javuló játékkal.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Vincent Jackson IR-en van
mustaine
Hoppsz ezt benéztem. 😀
több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 093 — Chalk Dawk fan
Vincent Jackson IR-en van

több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Hát a Bucs ellen én nem számítok sok jóra sajnos.

Van egy mobilis iránytójuk, aki igaz, hogy nem használja ezt a fegyverét, de benne van a potenciál. Ezekre mi nem tudunk reagálni és fontos 1st down-ok lehetnek belőle a Bucs-nak.
Ami még nem jó nekünk, hogy vannak jó futóik, akik elég villámléptűnek tűnnek, tehát ha egyszer kiszabadul valamelyik, akkor baj van.
Az elkapók közül ugye ott van Evans, aki talán nem fog tudni annyira élni ellenünk, hiszen a magas WR-ek ellen jó tud lenni bármelyik CB-nk, de mivel jó elkapóról van szó, benne lehet simán a 100 yardos teljesítmény. Vincent Jackson még a Chargerses időkben ellenünk jó meccseket tolt, igaz idén nem valami acélos a teljesíténye, de benne is benne van a jó teljesítmény és akkor még nem beszéltünk a picike elkapóról, akik ellen szoktunk bajban lenni és a TE is ott van, mert a TE-kből tudunk sztárt varázsolni gyorsan. 😊

A falukat nem annyira ismerem, de kapott 14 sack-et már Winston szóval ez lehet kulcs, hogy ha tudunk nyomást tenni rá, akkor zavarba hozható, de gyakorlatilag idén ebben a műfajban nagyon nem tudunk jók lenni, mert ugye hiába verik meg az OT-kat, ha középen nincs nyomás.

Egyszóval félek én ettől a csapattól, mivel ha az offensünk jó is lesz a védelem elbaszhatja a dolgokat a fentiek miatt.
A sérülésekről nem tudok semmit egyelőre, de holnapra már lesz infó arról is.
Futásunkat kell erősíteni és remélem a sok középső futás helyett lesznek szélre futásaink is, mert a kisembereket beküldeni a darálóba nem sok értelmét látom, bár ezekből tudnak kijönni nagy playek is, de mondjuk 20-ból 1, az meg nem biztos hogy megéri.
Jó lenne még az is, ha Walford kicsit összeszedettebb lenne, mert a mélységi passzokkal nem fogunk tudni haladni. Szerintem egyébként az a baj a második félidőre, hogy nagyjából látszik, hogy két elkapóra tud számítani Carr és ha azokat jobban fogják, akkor a TE és Roberts meg droppol. A futók nem tudnak haladni, igaz nehéz is két középső futásból 2-3 yardnál többet futni, aztán meg jön a hosszú passz, amit simán lefognak, tehát nagyon kiismerhetőek vagyunk. Kellenek az olyan playek, mint az end-around futás, play action-ök, trükkök, hogy ne legyünk annyira kiismerhetőek.

Na szóval majd kiderül minden a meccsen, de egyelőre ezt gondolom róla.
több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Cooper túlságosan eltűnt, mondjuk értem én, h nem kell erőltetni tight coverba a laszdit, mikor Crabs meg üresen volt...
Rolni
nem tűnt el, csak nem őt nézte Carr, mert általában akin Amukamara védekezett az könnyebb célpont volt

 twitter.com/RaidersAnalysis/status/790981088151691264

ez meg Carr vs Bortles - a dobómozdulat

 twitter.com/GipsySafety/status/790689516063297536

choose life
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Ő is azt mondja, h Musgrave túl konzervatív és kiszámítható ha vezetünk:
 cover32.com/2016/10/25/raiders-140476/

A TE valóban baromira hiányzik, egy jó slot WR is sokat segítene, mert Roberts is hajlamos eltűnni és droppolni. A futás pedig nagyon fontos, de kellene Mustár mellé esetleg egy run game koordinátor, aki ezt a csak középre futunk témát átalakítja...
Rolni
Draftolunk még 1 TE-t.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Ő is azt mondja, h Musgrave túl konzervatív és kiszámítható ha vezetünk:
 cover32.com/2016/10/25/raiders-140476/

A TE valóban baromira hiányzik, egy jó slot WR is sokat segítene, mert Roberts is hajlamos eltűnni és droppolni. A futás pedig nagyon fontos, de kellene Mustár mellé esetleg egy run game koordinátor, aki ezt a csak középre futunk témát átalakítja...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 www.silverandblackpride.com/2016/10/24/13384152/mike-mayock-observations-analysis-oakland-raiders-film-blatant-uncalled-holding

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Lorenzo Alexander közben pro bowl szezont nyom Buffaloban.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Győzelem 😊
5-2!! És továbbra is az AFC West élén 😊

Az első félidő tetszett. O és D oldalon egyaránt! Aztán persze jött a 2. félidei leolvadás, amit egy jó ellenfél kihasznált volna és elcsapta volna a szánkat.

Védelem mutatott játékából sokat levonni nem érdemes, mert a Jags szenved, mint az állat idén, amit Bortles mutatott az nem épp jó QB teljesítmény, szóval ilyen szempontból nem túl mérvadó a dolog, de mintha fegyelmezettebben játszottak volna a srácok.
Perry Riley volt a kezdő MLB, Smith a WLB, Cory James védekező snap-et nem igen kapott ha jól néztem...én amúgy a Riley-James párosban többet látok...Smithtől kezdek nagyon kilenni...
Keith McGill volt fenn többször is 3&long szituknál ilyen S\LB szerepkörben.
A kezdő CB trio jól dolgozott többnyire és most a S páros is rendben volt, bár KJ gondban van a nagy és atletikus TE-k ellen, ez látszik.
McGee sérülése reméljük nem komoly, mert bazira kéne a line upba. Most volt sztem papíron először kezdő.
Jihad Ward-tól végre láttam egy impact playt.
 twitter.com/GipsySafety/status/790299772686995456
Mack és Irvin végig szépen vitte fel az OT-kat, de Bortles rendszeresen fel tudott lépni, mert bentről nem igen jött a nyomás.
Latham így szemre sok snapet kapott az első félidőben és rendben volt.

O megint szétesett, Musgrave egyszerűen nem tud előnyben playt hívni...futás nagyon nem ment, de sztem nem is erőltettük eléggé...
Cooper túlságosan eltűnt, mondjuk értem én, h nem kell erőltetni tight coverba a laszdit, mikor Crabs meg üresen volt...
TE játék nagyon hiányzik...Walford eddig csalódás idén...
Valahogy nem tudok szabadulni attól az érzéstől, h sokkal több van ebben az Oban, mint amit kihoz belőle Mustár Billy...


King nagy király és Jano is erős meccset tolt...Richard személyében van végre veszélyes returnerünk...


Az, h mennyire nincs halftime adjustment vmi hihetetlen...ez pedig jó részben JDR hibája is...

PFF:
Top offensive grades:
OT Donald Penn, 83.9
OT Austin Howard, 80.1
WR Michael Crabtree, 78.5
C Rodney Hudson, 76.6
OG Gabe Jackson, 74.4

Howard első jó meccse idén sztem...

Top defensive grades:
LB Perry Riley, 85.4
CB David Amerson, 84.3
LB Malcolm Smith, 83.4
ED Bruce Irvin, 77.0
ED Khalil Mack, 75.7

Hát Smith sztem közel se volt ilyen jó...Perry nagy PFF menő, de legalább a pályán is upgrade az eddigiekhez képest...


Köv meccsen a Tampa ellen folytatni kell a D javulást, mert az az O azért jobb, de verhető egység azért bőven. Jó gameplan kell és 2 félidőnyi szolid team effort...

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Grat a megérdemelt Whez. Szerintem december végén is versenyben lesz ez az alakulat a playoffért.
iktriad
Köszönjük, bár szerintem ha ez a csapat, ezzel a játékkal a PO-ért lesz harcban, akkor az NFL már nem ugyanaz ami egy évvel ezelőtt volt. Nagyon gyenge több csapatrészünk is. Szinte a teljes védelem, bár most azért már voltak jó megmozdulások is. A futás sajnos nem megy már hetek óta és a második félidőre a passz O is elfogy...
Bruce
Crabtree meg Cooper kihúzza a szekért a szarból, csak maradjatok lőtávolban a 4. negyed végéig.

Ja és király a punteretek. Nomen est omen. 😊
iktriad
Meglátjuk! Jövőhéten maradunk Floridában... Jó volna nyerni, de rohadt nehéz lesz az a meccs is.
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 124 — Deion Sanders for president!
Grat a megérdemelt Whez. Szerintem december végén is versenyben lesz ez az alakulat a playoffért.
iktriad
Addigra rég lerendezzük!
Így vagy úgy.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 421 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a megérdemelt Whez. Szerintem december végén is versenyben lesz ez az alakulat a playoffért.
iktriad
Köszönjük, bár szerintem ha ez a csapat, ezzel a játékkal a PO-ért lesz harcban, akkor az NFL már nem ugyanaz ami egy évvel ezelőtt volt. Nagyon gyenge több csapatrészünk is. Szinte a teljes védelem, bár most azért már voltak jó megmozdulások is. A futás sajnos nem megy már hetek óta és a második félidőre a passz O is elfogy...
Bruce
Crabtree meg Cooper kihúzza a szekért a szarból, csak maradjatok lőtávolban a 4. negyed végéig.

Ja és király a punteretek. Nomen est omen. 😊
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nem nézem, erre nyerünk...
Amadeus91
Ez mindig így van. Többet ne is nézd a meccseinket. Mondjuk most lehet hogy te jártál jól, hogy kihagytad az évszázad második félidejét...