Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
 twitter.com/RapSheet/status/793227005907111936
deyell
Jó hír valóban!
A Texans ellen akkor jó eséllyel visszatérhet és ugye elvileg Edwards is akkorra várható.

Denver ellen otthon remek volna egy W, de ha jó meccsen kikapunk sem dől össze a ház...
Az elmúlt 2 meccsen látott védelmünk elvben jó lehet a Denver O ellen és bár brutál az a védelem én lassan senki ellen nem féltem Carr-t...jó meccsnek ígérkezik!
Rolni
Az en eloerzetem, hogy
1, a mult heten rankb@szott rekord mennyisegu penalty csak foproba volt a Szamarak ellen
2, a gusztustalan GMjuk, vagy edzojuk altal Carr-a tett bounty miatt utazni fognak ra a parasztok. Szandekos fejre, terdre meno late hit ek tomeget varom, aminek a toredeket sem fogjak befujni Goodell sameszai, de rank vagy 30 zaszlot dobnak majd.

Szerkesztette: Pari
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
 twitter.com/RapSheet/status/793227005907111936
deyell
Jó hír valóban!
A Texans ellen akkor jó eséllyel visszatérhet és ugye elvileg Edwards is akkorra várható.

Denver ellen otthon remek volna egy W, de ha jó meccsen kikapunk sem dől össze a ház...
Az elmúlt 2 meccsen látott védelmünk elvben jó lehet a Denver O ellen és bár brutál az a védelem én lassan senki ellen nem féltem Carr-t...jó meccsnek ígérkezik!
Rolni
Ha megverjük őket, akkor jó eséllyel po. En mindenesetre Ket-re tanulok, szóval van még1 jó jel!

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 twitter.com/RapSheet/status/793227005907111936
deyell
Jó hír valóban!
A Texans ellen akkor jó eséllyel visszatérhet és ugye elvileg Edwards is akkorra várható.

Denver ellen otthon remek volna egy W, de ha jó meccsen kikapunk sem dől össze a ház...
Az elmúlt 2 meccsen látott védelmünk elvben jó lehet a Denver O ellen és bár brutál az a védelem én lassan senki ellen nem féltem Carr-t...jó meccsnek ígérkezik!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
 twitter.com/RapSheet/status/793227005907111936

choose life
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Hayden jol tolja es Carrie is egy rossz tackle-t leszamitva rendben volt. Nem hiszem, h tradelnenk CBert...meg akkor sem, ha Smith hosszabb idore kidol...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Nem áll jól Smith válla.

Haden 4.kör környékén mozdítható...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
PFF szemuvegen keresztul:
Top offensive grades:
QB Derek Carr, 82.7
C Rodney Hudson, 79.5
LT Donald Penn, 78.3
LG Kelechi Osemele, 76.9
RT Austin Howard, 75.9

Top defensive grades:
OLB Khalil Mack, 91.4
SS Karl Joseph, 85.5
ILB Perry Riley, 82.3
CB TJ Carrie, 81.4
CB DJ Hayden, 76.
PFF szemuvegen keresztul:
Top offensive grades:
QB Derek Carr, 82.7
C Rodney Hudson, 79.5
LT Donald Penn, 78.3
LG Kelechi Osemele, 76.9
RT Austin Howard, 75.9

Top defensive grades:
OLB Khalil Mack, 91.4
SS Karl Joseph, 85.5
ILB Perry Riley, 82.3
CB TJ Carrie, 81.4
CB DJ Hayden, 76.6
Rolni
DJ Haydent még egy hónapja ekézték mint az állat a raiders topikokban ès itt is
Kezd magára találni.Rolni
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Riley is maradni fog évekig

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
PFF szemuvegen keresztul:
Top offensive grades:
QB Derek Carr, 82.7
C Rodney Hudson, 79.5
LT Donald Penn, 78.3
LG Kelechi Osemele, 76.9
RT Austin Howard, 75.9

Top defensive grades:
OLB Khalil Mack, 91.4
SS Karl Joseph, 85.5
ILB Perry Riley, 82.3
CB TJ Carrie, 81.4
CB DJ Hayden, 76.6

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Srácok, nem szokásom sűrűn beírni a csoportba, mivel olvasva a kommentárjaitok magasabb szinten vágjátok a dolgokat mint én...de most ez a tegnapi meccs után. Brutál meccs volt a tegnapi. Az amit az első félidőben művelt a csapat kiábrándító volt, és látszódott Carr-on, h hiteszegett lett, h nem jöttek be a passzai. De valami (jó irányban) megtört a második félidőre. JDR jól helyrerakta a srácokat. Bizakodó játék volt már rögtön az elején, de sajnos újabb mélypontot értünk el ott ha harmadik negyed vége felé (ha jól emlékszem). De megrázta magát Carr (itt szeretnék neki gratulálni a pass yard klub rekordhoz), és a negyedik negyedben az amit hozott, azok a passzok. Valóban elmondhatjuk, h egy minőségi QB van a csapatnak. Aki tud ritmust váltani mikor a legnehezebb.

A negyedik negyed végén pedig Cooper barátunk végre megtalálta önmagát, és újra úgy zenélt a AC/DC páros mint azt tette múlt szezonban. Remélem, ezt a formát, kicsit még javítva, a hétvégi Broncos elleni mérkőzésen tudják hozni a srácok.

Amit már előttem szólók is boncolgattak a védelmünk mindig villant kicsit, reménykeltő, de még mindig több a hiba mint a jó megmozdulás. Goddell féle manipulálás ide v oda, ennyi büntit nem szabad összehozni.

...egy szó mint száz, a majd 10 szívrohamot leszámítva megvan a 6/2, ami már bizakodó arány a rájátszáshoz! #JustWinBaby
R4L
És hihetetlen módon volt half time adjustment.
davidkiss
legalábbis kezdett hasonlitani arra😊
több mint 7 éve
davidkiss Las Vegas Raiders 68
Srácok, nem szokásom sűrűn beírni a csoportba, mivel olvasva a kommentárjaitok magasabb szinten vágjátok a dolgokat mint én...de most ez a tegnapi meccs után. Brutál meccs volt a tegnapi. Az amit az első félidőben művelt a csapat kiábrándító volt, és látszódott Carr-on, h hiteszegett lett, h nem jöttek be a passzai. De valami (jó irányban) megtört a második félidőre. JDR jól helyrerakta a srácokat. Bizakodó játék volt már rögtön az elején, de sajnos újabb mélypontot értünk el ott ha harmadik negyed vége felé (ha jól emlékszem). De megrázta magát Carr (itt szeretnék neki gratulálni a pass yard klub rekordhoz), és a negyedik negyedben az amit hozott, azok a passzok. Valóban elmondhatjuk, h egy minőségi QB van a csapatnak. Aki tud ritmust váltani mikor a legnehezebb.

A negyedik negyed végén pedig Cooper barátunk végre megtalálta önmagát, és újra úgy zenélt a AC/DC páros mint azt tette múlt szezonban. Remélem, ezt a formát, kicsit még javítva, a hétvégi Broncos elleni mérkőzésen tudják hozni a srácok.

Amit már előttem szólók is boncolgattak a védelmünk mindig villant kicsit, reménykeltő, de még mindig több a hiba mint a jó megmozdulás. Goddell féle manipulálás ide v oda, ennyi büntit nem szabad összehozni.

...egy szó mint száz, a majd 10 szívrohamot leszámítva megvan a 6/2, ami már bizakodó arány a rájátszáshoz! #JustWinBaby
R4L
És hihetetlen módon volt half time adjustment.
több mint 7 éve
R4L Las Vegas Raiders 25 — juventino1920@gmail.com
Srácok, nem szokásom sűrűn beírni a csoportba, mivel olvasva a kommentárjaitok magasabb szinten vágjátok a dolgokat mint én...de most ez a tegnapi meccs után. Brutál meccs volt a tegnapi. Az amit az első félidőben művelt a csapat kiábrándító volt, és látszódott Carr-on, h hiteszegett lett, h nem jöttek be a passzai. De valami (jó irányban) megtört a második félidőre. JDR jól helyrerakta a srácokat. Bizakodó játék volt már rögtön az elején, de sajnos újabb mélypontot értünk el ott ha harmadik negyed vége felé (ha jól emlékszem). De megrázta magát Carr (itt szeretnék neki gratulálni a pass yard klub rekordhoz), és a negyedik negyedben az amit hozott, azok a passzok. Valóban elmondhatjuk, h egy minőségi QB van a csapatnak. Aki tud ritmust váltani mikor a legnehezebb.

A negyedik negyed végén pedig Cooper barátunk végre megtalálta önmagát, és újra úgy zenélt a AC/DC páros mint azt tette múlt szezonban. Remélem, ezt a formát, kicsit még javítva, a hétvégi Broncos elleni mérkőzésen tudják hozni a srácok.

Amit már előttem szólók is boncolgattak a védelmünk mindig villant kicsit, reménykeltő, de még mindig több a hiba mint a jó megmozdulás. Goddell féle manipulálás ide v oda, ennyi büntit nem szabad összehozni.

...egy szó mint száz, a majd 10 szívrohamot leszámítva megvan a 6/2, ami már bizakodó arány a rájátszáshoz! #JustWinBaby

több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
jó lenne, ha Watson hadra fogható lenne vasárnap, mert ha Howard kezd megint, akkor Carrt megpusztítják majd.
deyell
Miből gondolod hogy egy 5 meccse nem játszó Watson jobb lesz mint Howard?
több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
jó lenne, ha Watson hadra fogható lenne vasárnap, mert ha Howard kezd megint, akkor Carrt megpusztítják majd.

choose life
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Megint nem néztem, megint győztünk.
Amadeus91
Akkor? Jőhőhétre valami programot? (Meccs helyett)
Surda
Gondolom tanulni fogok

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
 twitter.com/GipsySafety/status/792836166894522369

choose life
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Megint nem néztem, megint győztünk.
Amadeus91
Akkor? Jőhőhétre valami programot? (Meccs helyett)
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Most kellett volna játszani minden zászlónál 1 feles játékot!
TST
2 centtel is durva lett volna 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Most kellett volna játszani minden zászlónál 1 feles játékot!
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Végre azt éreztem amikor támadott a bucs, hogy nem fognak haladni. Jo volt a védelem is. Carr meg igazi állat.

Jövő héten mennyi büntit fogunk kapni? 30-at? Szánalmas volt a teljes játékvezetés.

Csak a 6-2 számít. 😀
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Pont OTra sikerult visszaerni 😊
Wow
6-2
Rekord bunti, rekord pass yard...
"Just win, Baby!!"

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Úgy látszik,most már ezzel kell számolni,hogy kapjuk sorra a zászlókat,nem tetszik a ligának,hogy ilyen kurvajók vagyunk! 😊
skat
Nagyon latszik, hogy Goodell a Broncosbol akarja csinalni a kovetkezo patriots-ot - nekik mindent, de mindent elneznek, mig a kihivokra radobjak a vilag osszes zaszlojat...
több mint 7 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Úgy látszik,most már ezzel kell számolni,hogy kapjuk sorra a zászlókat,nem tetszik a ligának,hogy ilyen kurvajók vagyunk! 😊
több mint 7 éve
davidkiss Las Vegas Raiders 68
Azt a k....
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Megint nem néztem, megint győztünk.

criminal lawyer or criminal lawyer?