Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Latham 2. napos pick lett volna sokak szerint (igazi futballjátékos a posztján, akiben fizikálisan sincs kivetnivaló), hogyha nem lettek volna karakterproblémái (2-szer is eltiltotta a saját csapata a játéktól, márciusban volt egy DUI-ja is).
Reggie meg olcsón szeret az ilyen típusú játékosokkal kísérletezni.
empty taxi
Stacy McGee is egyebkent ugyan ez a kailber volt csak adott erte egy kesei picket anno...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Latham 2. napos pick lett volna sokak szerint (igazi futballjátékos a posztján, akiben fizikálisan sincs kivetnivaló), hogyha nem lettek volna karakterproblémái (2-szer is eltiltotta a saját csapata a játéktól, márciusban volt egy DUI-ja is).
Reggie meg olcsón szeret az ilyen típusú játékosokkal kísérletezni.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
 twitter.com/blackhanside/status/796444998992433153

egyik cikk Darius Lathamről:  www.fanragsports.com/nfl/darius-latham-latest-gem-picked-reggie-mckenzie/

jó UDFA igazolás volt, akárcsak Jalen Richard, aki a PFF-nél 2. csapatos midseason All-Pro KR.

Szerkesztette: deyell

choose life
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
 twitter.com/BairCSN/status/796793305770012672

Marioról meg hallgatott JDR így nekem az az érzésem, hogy őt már nem látjuk idén.
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Na még egy adalék Osemele, a fejlődés és az erő és a ligaelit O fal, amely ledarálta Milleréket, a szó szoros értelmében, fájt nekik:
 247sports.com/Bolt/Kelechi-Osemele-makes-ESPNs-midseason-All-Pro-team-48858710
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Pár tweet ami felkeltette a figyelmemet:

Ted Nguyen ‏@RaidersAnalysis 10h10 hours ago
Really weird how Clive Walford went from being a liability in run blocking to looking like Lee Smith in one week. Hope it continues.
Walford PFF-nél is elég jó blokk értékekkel van. Utóbbi pár meccsen limitálva van erősen, mint elkapó, de legalább nem volt drop, ha jól rémlik...csak beérik a végén Ő is.


Ted Nguyen ‏4 GIF-et posztolt Darius Latham-ról a Denver elleni meccs után. Egyik kiemelt playben Matt Paradis ellen tartja a "földet" és gáncsolja el a futót...Paradis idén a liga egyik legjobb OC-ja

Ezt is írta róla:

Ted Nguyen ‏@RaidersAnalysis 14h14 hours ago
Darius Latham is this years Mario Edwards Jr.

de jön a magyarázat is gyorsan:
Ted Nguyen ‏@RaidersAnalysis 14h14 hours ago
I meant as far as a surprise defensive linemen. I don't think he's as good, but he has star potential.

Ez még a meccs közben zárásként:
Ted Nguyen ‏@RaidersAnalysis Nov 7
Latham is making an impact this game.

Lehet ez volt Latham break out meccse?? Igen jó lenne 😊


GipsySafety ‏@GipsySafety csomó fasza GIF-et tett fel, főleg a védők munkájáról. Ami szemet szúrt az Denico Autry "ámokfutása". 3 GIF-et tett fel, ahol Autry remek munkát végez a FUTÁS ellen. Ő se nagyon hisze el 😊
Latham-ról, Irvinről, az Irvin-Jelly páros munkáról, egy Irvin-Jihad páros munkáról és Perry egy remek megoldásáról is posztolt. Emellett Mack ssack, DJ Hayden felismerés dicséret, és némi OL páros munka, chemistry dicséret került még fel. Akinek van twittere mindenképp nézze meg sztem.

Köve meccseken hamar kiderül, hogy Latham vagy épp Autry szárnyalása a gyenge Denver OL miatt volt vagy tényleg sikerült szintet lépni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Musgrave megkövetése, Sun Tzu, a gyilkos támadófal és a győzelem egy írásban.
Na ilyet sem mostanában olvastam. E

 cover32.com/2016/11/09/raiders-oc-bill-musgrave-deserves-credit-gets/
Surda
Igen, igen ez agyon szépen sikerült és el kell ismerni, hogy a Jags és a Tampa ellen is szépen összerakta a gameplan-t. Ezzel együtt még ne koronázzuk meg. Élénken él még bennem a KC elleni lefagyás, gyenge játék.
Ezzel persze nem azt akarom mondani, hogy rossz OC lenne Mustár, mert sztem igen sokat fejlődött a play hívás terén, egyre jobban érzi a csapatot, lassan úgy fest a félidőben sem marad benn az öltözőben. Meg azért azt se szabad elfelejteni, hogy statok alapján egy igen remek O-t tett össze.
Carr 2500 yarddal liga 5. helyén van, 17 TD passza szintén az 5. helyre jó és legalább 14 TD passzt dobó QB közül neki van a legkevesebb INT-je (3db). Cooper-é a 3. legtöbb elkapott yard és a Cooper-Crabtree páros a legjobb WR duo a ligában jelenleg. Crabs 6 TD-je 3. helyre jó. Emellett pedig a 4. legjobb run Offense is a mienk egy igen jól festő 3 fejű futó szörnnyel. Azért ezek a statok nem gyengék.
Nagyon fontos Mike Tice munkáját és az OL-t kiemelni, enélkül közel sem lennénk ilyen jók, de a lényeg, h Musgrave úgy tűnik jól ki tudja használni azt ami rendelkezésére áll.
Reméljük nem jön a bye után sem lefagyás, visszaesés és év végére nyugodtan kijelenthetjük, hogy rendben van az OC poszt.


Murray gondolom szintén inkább csak pihen, mint KO. McGee bokája gondolom Texans ellen helyre jön már, de amúgy Latham kezd nagyon szépen működni kvázi a helyén. Eddig Latham sokkal jobb pick up-nak tűnik, mint Jihad Ward...
Mario Edwards Jr. visszatérése egyre csak csúszik sajnos...Carolina lehet még talán reális cél, de lehet csúszik még egy hetet majd a mutatvány.
Aldon Smith kapcsán JDR nagyon visszafogottan nyilatkozott, lehet tudnak Ők már vmit belső forrásból, ami nem túl pozitív...benne van a pakliban az is simán, h idén nem engedi pályára Goodell...


A másik koordinátorunkról Ken Norton Jr.-ról mostanában kevesebb szó esik, pedig érdemes róla is beszélni sztem. Van megint kinti fórumokon sok ember aki az utóbbi 3 meccs miatt teljesen hátradőlt és megnyugodott, én azért ennyire még nem vagyok biztos Nortonban. Sokkal jobb lett a D, de sokkal gyengébb Offensek, QB-k ellen is kellett helyt állniuk...ez azért sokat javít a képen sztem.
Bye week után azért igen kemény meccsek várnak rájuk...
1, Texans futójátéka elég erős (11.) és ha a futásuk beindul ellenünk Osweiler ide vagy oda gondban lehetünk. Azt gondolom, h ellenük a Denver ellen használt D gameplan rendben lehet, de jobb teszt lesz a run D számára.
2, Carolina kezd életre kelni, van egy jó QBjuk, veszélyes bazi magas elkapóik és egy erős futójátékuk. Na ez komoly kihívás, illetve teszt lesz már.
3, Után jön a Buffalo, aki per pill a liga 2. legjobb run O-ja. Kemény dió lesz őket kordában tartani.
4, Utána idegenben KC, akik csúnyát átmentek rajtunk otthon legutóbb.
5, Idegenben Phillip Rivers és Melvin Gordon komoly szintfelmérő megintcsak
6, Luck&Co hazai pályán nem sétagalopp azért
7, Denver idegenben, ami gondolom már azért érdekesebb lesz, mint ez a legutóbbi volt

A lényeg, hogy most jön az igazi feladat a védelem számára, ezek a meccsek az első 6 meccsünk támadó egységeire hajaznak inkább majd és nem lesz ilyen könnyített üzemmód bekapcsolva, mint a legutóbbi 3 meccsen. Év végére kapunk sztem Nortonról is egy jó képet majd.
Rolni
Egy haverom kint volt Oaklandban a KC meccsen, szóval hozzá tartozik az aznapi játékhoz a brutál eső a székek alatt zubogott a víz, nem is eső volt hanem özönvíz, szóval extrem helyzet amihez mi kevésbé tudtunk alkalmazkodni mit a KC. Azóta sok idő telt el, csiszolódunk, és feszegetjük a határainkat, és végre használjuk ezt a brutál O falat. Ha már Miller is panaszkodik a twitteren az azért jelent valamit! Nem akarok a felhők felett járni, de tíz év után nem tudom megállni 😊 Jók vagyunk NA, a közelmúltunkhoz képest meg különösen. Tudom ne szálljunk el..... OK >>csak egy kicsit!!>>
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Musgrave megkövetése, Sun Tzu, a gyilkos támadófal és a győzelem egy írásban.
Na ilyet sem mostanában olvastam. E

 cover32.com/2016/11/09/raiders-oc-bill-musgrave-deserves-credit-gets/
Surda
Igen, igen ez agyon szépen sikerült és el kell ismerni, hogy a Jags és a Tampa ellen is szépen összerakta a gameplan-t. Ezzel együtt még ne koronázzuk meg. Élénken él még bennem a KC elleni lefagyás, gyenge játék.
Ezzel persze nem azt akarom mondani, hogy rossz OC lenne Mustár, mert sztem igen sokat fejlődött a play hívás terén, egyre jobban érzi a csapatot, lassan úgy fest a félidőben sem marad benn az öltözőben. Meg azért azt se szabad elfelejteni, hogy statok alapján egy igen remek O-t tett össze.
Carr 2500 yarddal liga 5. helyén van, 17 TD passza szintén az 5. helyre jó és legalább 14 TD passzt dobó QB közül neki van a legkevesebb INT-je (3db). Cooper-é a 3. legtöbb elkapott yard és a Cooper-Crabtree páros a legjobb WR duo a ligában jelenleg. Crabs 6 TD-je 3. helyre jó. Emellett pedig a 4. legjobb run Offense is a mienk egy igen jól festő 3 fejű futó szörnnyel. Azért ezek a statok nem gyengék.
Nagyon fontos Mike Tice munkáját és az OL-t kiemelni, enélkül közel sem lennénk ilyen jók, de a lényeg, h Musgrave úgy tűnik jól ki tudja használni azt ami rendelkezésére áll.
Reméljük nem jön a bye után sem lefagyás, visszaesés és év végére nyugodtan kijelenthetjük, hogy rendben van az OC poszt.


Murray gondolom szintén inkább csak pihen, mint KO. McGee bokája gondolom Texans ellen helyre jön már, de amúgy Latham kezd nagyon szépen működni kvázi a helyén. Eddig Latham sokkal jobb pick up-nak tűnik, mint Jihad Ward...
Mario Edwards Jr. visszatérése egyre csak csúszik sajnos...Carolina lehet még talán reális cél, de lehet csúszik még egy hetet majd a mutatvány.
Aldon Smith kapcsán JDR nagyon visszafogottan nyilatkozott, lehet tudnak Ők már vmit belső forrásból, ami nem túl pozitív...benne van a pakliban az is simán, h idén nem engedi pályára Goodell...


A másik koordinátorunkról Ken Norton Jr.-ról mostanában kevesebb szó esik, pedig érdemes róla is beszélni sztem. Van megint kinti fórumokon sok ember aki az utóbbi 3 meccs miatt teljesen hátradőlt és megnyugodott, én azért ennyire még nem vagyok biztos Nortonban. Sokkal jobb lett a D, de sokkal gyengébb Offensek, QB-k ellen is kellett helyt állniuk...ez azért sokat javít a képen sztem.
Bye week után azért igen kemény meccsek várnak rájuk...
1, Texans futójátéka elég erős (11.) és ha a futásuk beindul ellenünk Osweiler ide vagy oda gondban lehetünk. Azt gondolom, h ellenük a Denver ellen használt D gameplan rendben lehet, de jobb teszt lesz a run D számára.
2, Carolina kezd életre kelni, van egy jó QBjuk, veszélyes bazi magas elkapóik és egy erős futójátékuk. Na ez komoly kihívás, illetve teszt lesz már.
3, Után jön a Buffalo, aki per pill a liga 2. legjobb run O-ja. Kemény dió lesz őket kordában tartani.
4, Utána idegenben KC, akik csúnyát átmentek rajtunk otthon legutóbb.
5, Idegenben Phillip Rivers és Melvin Gordon komoly szintfelmérő megintcsak
6, Luck&Co hazai pályán nem sétagalopp azért
7, Denver idegenben, ami gondolom már azért érdekesebb lesz, mint ez a legutóbbi volt

A lényeg, hogy most jön az igazi feladat a védelem számára, ezek a meccsek az első 6 meccsünk támadó egységeire hajaznak inkább majd és nem lesz ilyen könnyített üzemmód bekapcsolva, mint a legutóbbi 3 meccsen. Év végére kapunk sztem Nortonról is egy jó képet majd.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Nem edzett McGee, Mario, Latavius. Pihit kapott Osemele.
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Musgrave megkövetése, Sun Tzu, a gyilkos támadófal és a győzelem egy írásban.
Na ilyet sem mostanában olvastam. E

 cover32.com/2016/11/09/raiders-oc-bill-musgrave-deserves-credit-gets/
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Mack lett a hét legjobb védekező játékosa! 😊
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
PFF Midseason Awards:
 www.profootballfocus.com/pro-pff-2016-midseason-awards/

Defensive Rookie of the Year
Winner: Joey Bosa, OLB/DE, San Diego Chargers

We may have had to wait awhile to see him on the field, but Joey Bosa has been the league’s most dominant defensive rookie by a distance. In just five (four and a half, really) games and 236 snaps, Bosa has 30 total pressures and 10 defensive stops. He has shown the ability to line up on both sides of the defensive line, and both at defensive end and outside linebacker for the Chargers. He looks every bit the impact pass-rusher San Diego was looking for; Bosa hasn’t had a game in which he has recorded fewer than four total pressures so far in his NFL career, and has the most pressures by any player after their five games of NFL action over the past 10 years of PFF grading.

Runner-up: Karl Joseph, S, Oakland Raiders

The Raiders took a couple of games to get Karl Joseph into the lineup, but he made a big and immediate impact once they did. He tied together a secondary that had solid components, but wasn’t playing together well, and while the Oakland defense still seems to be less than the sum of its parts, it’s far better with Joseph playing. The former West Virginia Mountaineer currently ranks 14th in the PFF safety rankings with an overall grade of 82.6, just one spot below Seattle’s Earl Thomas.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Gárda Bandi Carr-ról:  www.profootballweekly.com/2016/11/08/week-nine-film-review-oakland-raiders-qb-derek-carr-confident-showing-good-mechanics-in-hot-start/adkpmid/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Egy kis visszatekintő hype a szentek elleni meccsről.

Persze győzni mindig jó dolog (mi mondjuk rég nem tapasztaltunk ilyet - az utóbbi 13 évben) de olyan jó látni, hogy a srácok élvezik is a játékot! Nagyon jót tett, hogy Charles visszajött levezetni nem is akárhogy... Annyira király, hogy a régi elvekre, hozzáállásra, attitüdre építenek fel egy mai focit ami úgy néz ki, hogy működőképes. Persze vannak hibák de meccsről meccsre javul a D is.
Az O falat hosszú idő után most láttam tudatosan dominálni. Idáig úgy volt, hogy majd lesz valahogy a futójátékunk de ezen a meccsen olyan tudatosan, akkora erővel nyitották a lyukakat, hogy csak kamilláztam.
Remélem ahogy szép lassan összeszoknak az a tendencia beáll a csapatnál, hogy amire készülnek az ellenfél ellen azt sikerül is ténylegesen megvalósítani.

Mondtam, hogy meglesz a W a denver ellen! Amadeus kérlek csak felvételről nézd a meccseket! 😀

Ja meg, hogy Mark mennyire ellentétes a többi tulajjal. Persze eddig is így volt mindig is csak amikor nyerünk ez annyira felértékelődik. Imádom azt a képet mikor most mutatták, hogy mackónaciba lábat feltéve nézi a meccset, mellette Willie Brown meg Atkinson. Otto is ott feszített. Mögöttük a mankó odatámasztva... Amíg el nem távoznak ott lesznek a meccseken és ez akkora plusz lökést adna nekem mint játékosnak, hogy pfúúú! 😊 Amúgy meg nekik is marha jó lehet ezt nézni különben.
Na mind1! A lényeg a 7-2 és remélem láthatunk valami csodát ebben az évben (PO-al beérem). Bár már a 7-2 is az.
 www.youtube.com/watch?v=bRNwEWMAUcM
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Szerintetek ha Aldon és Mario is visszatér a csapatba a közeli jövőben, akkor kik lehetnek azok, akiket kiraknak a csapatból, ugyanis hely az kell majd nekik.
Bruce
Hát lenne pár tippem...
6 CB van rosteren, közülük Hamilton vagy McDonald könnyen kikerülhet
Matt McCants is elég könnyen repülhet sztem. Nem igen tud egészséges lenni, van bőven depth rajta kívül is, jövőre vszeg nem hozzuk vissza úgyse Kirkland és Alexander jó játéka miatt
Ryan O'Malley is könnyen cut áldozata lehet, mert amióta Smith lement ezt a 6OL-es felállást használjuk inkább és Ryan nem jut szóhoz
Végül az sem lenne teljesen shocker, ha mondjuk Autry kerülne utcára, hiszen helyére érkezik kvázi vissza Mario és Aldon is a DL-t erősíti majd, Autry eddig idén kurva gyenge, vszeg úgyse hosszabbítanak vele szezon után

Mondjuk egyenlőre még nincs hír az Aldonnal kapcsolatos döntésről és JDR legutóbbi nyilatkozatában is csak annyi volt Mario kapcsán, h reméljük hamarosan meg tudja kezdeni az edzésmunkát...nem úgy hangzik, mint aki a Texans ellen visszatér, mint ahogy eddig hittem...

Amit deyell írsz a 500 passz yard, 200 run yard kapcsán az nagyon igaz. Ráadásul ugye passz esetén van két remek elkapónk, akik ahogy R4L is bemásolta a legjobb elkapó páros és láttuk már idén, hogy simán tudnak egyedül is meccset eldönteni, ha a másikat próbálja a védelem elvenni teljesen. Futás esetén pedig szintén nem egy darab futónk van, akire szépen rá lehet úgymond állni, mert ha egy védelemnek fekszik Murray és a nagy teste ellen a védekezés, még közel sem biztos, h a törpék ellen is megy és fordítva is igaz lehet, mert akik mondjuk elég fürgék az LB sorban, h fogják a kicsiket, azok lehet nem elég erősek ahhoz, h fogják Murray 230 fontját.
A lényeg amúgy az OL. A bal oldal most már összeállt, mint a beton és Gabe is meccsről meccsre jobb sztem. Howard is rendben van, nem is biztos, h Watson-t erőltetném, mert kb 1 meccs múlva fog újra lesérülni...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Szerintetek ha Aldon és Mario is visszatér a csapatba a közeli jövőben, akkor kik lehetnek azok, akiket kiraknak a csapatból, ugyanis hely az kell majd nekik.
több mint 7 éve
R4L Las Vegas Raiders 25 — juventino1920@gmail.com
Srácok...a hétvégi meccs...mit is lehet mondani...7-2! 😀 ...és mindezt a legutóbbi SB győztes ellen tettük meg. Tény, h nincs egy Manning, de van nekik egy Siemian aki cirka 100 yard-al többet passzolt mint Carr

Szépen zenélt a csapat végre, az elejétől fogva (többségében) összeszedett volt a csapat játéka. A meccs utáni nyilatkozatok, h készítenek Carr-nak egy 4-5 éves 120 millió dolcsis szerződést, nem is csodálom. Mind csiszoltabb az a gyémánt nálunk. Sokan nem említik meg, a kiemelkedő szezont futó King-et, bakker ez az alak is olyan rugásokkal magaslik ki a mezőnyből, h hihetetlen. Egyetlen feka punkter! 😊 És most láttam a Fűzővel kifelé oldal FB posztját, egy jó kis összeállítással a csapatról. Ez a videó elég sokatmondó, azoknak akik kételkedtek abban, h OAK-ben idén már PO csapat lesz.

 www.facebook.com/fuzovelkifele/videos/10153830542631431/

és egy kis stat a mi "dupladinamitunkról"


több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
a leglényegesebb statisztika:

Time of Possession
Raiders 41:28
Broncos 18:32


sikerült uralni a LoS mindkét oldalát, igazi old school smashmouth footballt mutatott be a Raiders.

az UDFA rookie-k pedig: Kirkland, Latham a PFF szerint top teljesítményt mutattak be, míg Richard szintén nagyon hasznos cserefutó, visszahordó. van még olyan csapat, aki ilyen jó UDFA újoncokat talált idén?

sok jót lehetne írni, de a legjobb számomra az, hogy az egyik héten 500+ yardot passzol a csapat, a következő héten 200+ yardot fut. ha Musgrave megtalálja a megfelelő gameplant, akkor nem lennék az ellenfél védőkoordinátorai helyében.

Szerkesztette: deyell

choose life
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Újabb fantasztikus siker, 7-2, óriási! Nem is értem ilyen fal mögött, hogy nem elit mindig a futójátékunk is. Ha még a védelem is ki tudná küszöbölni a nagy benyelt játékokat időnként, akkor tényleg minden rendben lenne.
zavi27
No Offense, de esküszöm, akárhányszor csak az avatárodra pillantok, mindig egy kék-fehér Waldo-t látok😊
Pari
az kicsoda, vagy micsoda?😊
zavi27
Where's Waldo c. híres képrejtvényekből a mindig mosolygó "főszereplő", akit meg kell találni a rajzon.
Piros-fehér csíkos felsőben és sapkában van.😊


qrvára nem egyszerű megtalálni😊
 www.whereswaldo.com/m/images/maps_troy.jpg
több mint 7 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 851 — Amerikai sportok rajongója
Újabb fantasztikus siker, 7-2, óriási! Nem is értem ilyen fal mögött, hogy nem elit mindig a futójátékunk is. Ha még a védelem is ki tudná küszöbölni a nagy benyelt játékokat időnként, akkor tényleg minden rendben lenne.
zavi27
No Offense, de esküszöm, akárhányszor csak az avatárodra pillantok, mindig egy kék-fehér Waldo-t látok😊
Pari
az kicsoda, vagy micsoda?😊
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Újabb fantasztikus siker, 7-2, óriási! Nem is értem ilyen fal mögött, hogy nem elit mindig a futójátékunk is. Ha még a védelem is ki tudná küszöbölni a nagy benyelt játékokat időnként, akkor tényleg minden rendben lenne.
zavi27
No Offense, de esküszöm, akárhányszor csak az avatárodra pillantok, mindig egy kék-fehér Waldo-t látok😊
több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
"In the second half, we only ran two (running) plays," Penn revealed after the game. "We ran the same running play ten times in a row. We kept wearing them down with double teams. They knew it was coming. It didn't matter. That's when you take somebody's will."

 twitter.com/BleacherReport/status/795488018337366017

choose life
több mint 7 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 851 — Amerikai sportok rajongója
Újabb fantasztikus siker, 7-2, óriási! Nem is értem ilyen fal mögött, hogy nem elit mindig a futójátékunk is. Ha még a védelem is ki tudná küszöbölni a nagy benyelt játékokat időnként, akkor tényleg minden rendben lenne.
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 124 — Deion Sanders for president!
Na innen kell mindenkinek komolyan venni ezt a csapatot!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Ha a Chargers, az 5 bukott meccséből csak 2-t nem chokerkedik el akkor az AFC West nezhetne ki akar így is:
Oak: 7-2
Kc: 6-2
SD:6-3
Den:6-3