Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
Mi voltunk a hazai csapat, ezért nekünk fújtak a bírók és a pálya is volt olyan szar, mint a Coliseumban.
A pozitív szezon már meglesz innen.

Amúgy valaki megadhatná Crabtree-nek Lester Hayes számát, esetleg Roberts is beszélhet vele...
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
 www.facebook.com/RaiderPride4Life/photos/a.108399585997278.1073741828.108323592671544/527851634052069/?type=3&theater
na akkor ez most milyen?
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 888 — Circus Maximus
1 W kell a pozitiv szezonhoz.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Csak a győzelem számít most. Vasárnap ráérünk szépen játszani.
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Ha ma megfirkálnak minket a bîráskodás miatt, jogos lesz.
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 888 — Circus Maximus
Na ez egy fasza meccs volt! Ez egy kivalo jatekkal elert gyozelem! Gyozelem!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
 twitter.com/JerryRice/status/800780651871932416
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
81 ponttal vezetek fantasyban és ellenfélnél már csak Hopkins van...szóval kikaptok, és Hopkins szerez 10TD + 210 yardot (vagy 810 yardot TD nélkül) 😀
Borbinho
Ez teljesen reális scenario szerintem... 😕
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
81 ponttal vezetek fantasyban és ellenfélnél már csak Hopkins van...szóval kikaptok, és Hopkins szerez 10TD + 210 yardot (vagy 810 yardot TD nélkül) 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Én nem félek most. Ahogy peterk is írja, ha nem tudjuk megverni ezt a Houston-t, akkor megérdemeljük. Hozni kell ezt a meccset, mert még több nagyon kemény meccs vár ránk, kell a lépés előny.
Jobb csapatunk van összességében jelenleg, hozni kell.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Kikaptak a főnökök, sajnos ilyenkor szokott az következni, hogy mi is kikapunk! 😕 Pedig a jövőhéten Denver - Kansas City meccs lesz, ott az egyik csapat ki fog kapni (persze döntetlen is lehet), az a csapat már két győzelemmel lenne lemaradva... Baszott fontos meccs lesz a holnapi, ezektől én meg félek.
Bruce
Ha ettől a Houstontól kikaptok, akkor meg is érdemlitek, hogy ne nyerjétek a csoportot. 😊 Én több meccsüket láttam idén, tekintve, hogy a South-ot is követem, és úgy vagyok vele, hogy ha nem a Colts, akkor inkább nyerjen nálunk a Titans, mert ebben a Houstonban jelenleg 1 dolog érdekes, és az már IR-n van. Hopkins lenne még esetleg az, de nem ezzel az Oszival.
peterk2005
Az ilyen meccsekből szokott lenni a baj. Ezért félek nagyon...
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Kikaptak a főnökök, sajnos ilyenkor szokott az következni, hogy mi is kikapunk! 😕 Pedig a jövőhéten Denver - Kansas City meccs lesz, ott az egyik csapat ki fog kapni (persze döntetlen is lehet), az a csapat már két győzelemmel lenne lemaradva... Baszott fontos meccs lesz a holnapi, ezektől én meg félek.
Bruce
Ha ettől a Houstontól kikaptok, akkor meg is érdemlitek, hogy ne nyerjétek a csoportot. 😊 Én több meccsüket láttam idén, tekintve, hogy a South-ot is követem, és úgy vagyok vele, hogy ha nem a Colts, akkor inkább nyerjen nálunk a Titans, mert ebben a Houstonban jelenleg 1 dolog érdekes, és az már IR-n van. Hopkins lenne még esetleg az, de nem ezzel az Oszival.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Kikaptak a főnökök, sajnos ilyenkor szokott az következni, hogy mi is kikapunk! 😕
Bruce
Nem fogom nézni, nyugi van

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Kikaptak a főnökök, sajnos ilyenkor szokott az következni, hogy mi is kikapunk! 😕 Pedig a jövőhéten Denver - Kansas City meccs lesz, ott az egyik csapat ki fog kapni (persze döntetlen is lehet), az a csapat már két győzelemmel lenne lemaradva... Baszott fontos meccs lesz a holnapi, ezektől én meg félek.
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Nagyon igazad van Ulpi!

Clive Walfordnak kellett volna 2. evere felnonie a feladathoz csak sajnos nem sikerult neki. Ha ev vegeig nincs komoly fejlodes nala akkor sztem kov drafton megint jon elkapo TE.

Futo akkor kell, ha Murray lelep. Sok jo RB lesz a drafton, megoldhato a potlas sztem.

Off ball LB fontos meg mondjuk Perry melle, M.Smith helyere...

Aztan johet S Karl Joseph melle is vagy fasza slot WR vagy tovabbi DL erosites, foleg ha Edwards nem tud visszaterni jol es Ward sem fejlodik eleget...O eddig gyenge nagyon

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 888 — Circus Maximus
En nem azt cafoltam, hogy szetfutotta a Raiders a Broncost. Azt mondtam, hogy aki nagyon akart, az eddig is jol futott a Denver ellen.
Csak nalam fontosabb a hatekonysag, mint a mennyiseg. De igazabol mindketto fontos. Szoval meg vagyok gyozve.


Hogy tovabbmenjunk. Egyebkent is jol fut iden a Raiders. Jo a fal, megy a passzjatek, nehez levedekzni a futast, nem is igazan megy senkinek. Carr pedig jobb QB annal, hogy ezt ne tudna gyozelmekre valtani. A fal neki is jol blokkol emellett. Mikor a vedok kitartanak, igen meggyozo a Raiders.
Ha mar tamadok, en tovabbra is hianyolom sokkal inkabb a premium TE megtalalasat. Szvsz tobbet segitene a csapaton, mint barmi mas. Ha mar a tamadok nyernek, akkor nyerjenek. MLB is kell, meg minden. De mint mondtam tobbszor ez a HB sor eleg ehhez a jatekhoz es falhoz. Nem elit HB egyik sem, es akkor mi van? Az tok mindegy. Viszont a ket WR szamokon kivul veszelyes igazan. Mikor ezt levedik, Carr alig talal celpontot. Se egy power WR, se egy TE, se egy tomegben jo slot WR nincs, csak a kulso passzok meg a futas. De a futas is Carr jatekara tamaszkodik. Ha pedig igy van, akkor tessek neki adni egy biztonsagi celpontot. Nem azt mondom, hogy Brees-Graham vagy Brady-Gronk kell mindenkepp. De mondjuk csportunkban is latszik ha Gates, Julius Thomas vagy Kelce nincs, szet tud esni a passzjatek, pedig Peyton vagy Rivers nem kutyautok. Azt akartam mondani csak, hogy nekem ez hianyzik. Nagyon megneznem Carr magabiztossagat es jatekat, akkor lehetne o igazan kiraly, es a Raiders is. Ezt mar mondtam, igazabol vesszoparipam, de egyszeruen ezt latom ujra es ujra. (Na most jol megmondtam, csak hogy ne kelljen neznem a hulye X-faktort. Hiaba hivnak a masik szobabol.)

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 933 — we almost always almost win
A futott yard atlagra ertettem. Nalam "szetfutsz valakit" azt jelenti mennyire hatekony a futas. De persze minden nezopont kerdese. A meccs elott, ha jol emlekszem amit Vipera irt, akkor 5.5 volt az atlaguk. Ami borzalmas. A Raidersnek is 5 folotti atlaga lett ellenuk, ami nagyon jo. Nem ezt akartam mondani. Hanem, hogy ok Wolfe kiesese elott is gondban voltak, hat meg azota.
Az osszyard mas dolog. A 200 valoban pofas. )Nem mintha ezek a 100 yardok ne lennenek jok.)
ulpianus
Erre az 5,5-re nem emlékszem, Lehet rosszul írtam vmikor vhova, de 4,4-el futnak ellenünk. (KC ellen 4,7-el). Az rossz (23. a ligában). Az Oakland 5,1-el futott ellenünk az katasztrófa. És egyébként jobb, mint a liga átlag ellenünk.

Egyébként a 3. legtöbbször futnak ellenünk (csak RB futásokat nézve), nem véletlenül. a legjobb defensive passer rating, defensive ANY/A, mellette igencsak sebezhető futás elleni védelem. 239 attemp 1022 yard, ~4,3 Y/A (továbbra is leszűkíve az RB-kre)

Egyébként bár én szeretem nagyon a statokat, a Raiders széfutott minket, összyardtól és Y/A-tól függetlenül már csak azért is megállja a helyét, mert 3-ból megfutották a 10-et, akkor is, amikor egyértelmű volt, hogy ezt fogják csinálni. Goalline-on megfutották a TD-t. A meccs legnagyobb részében tudtak annyit futni amennyit kellett, ami 41:28-as time of posessiont eredményzett (illetve több mint 200 yardot és >5 Y/A-t, bármelyik alapján helytálló a "szétfutás ténye"). Ha ennyit van a Raidersnél a labda, bárkit legyőznek (nyilván nem szabad hagyni, hogy ennyit legyen náluk a labda)

A Houstontól egyetlen meccset láttam, ellenünk. Azon annyira élettelenek voltak, hogy lehetetlen megmondani, milyen csapat, mennyire működhet ellenük az ami ellenünk.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Nálam a szétfutsz valakit az főleg a sok yard.
Jó átlagod lehet egy erős passz játék mellett kiegészítő futással, ha nagyon a passz-ra van beállva egy D.
De értem a megközelítésedet!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 888 — Circus Maximus
A futott yard atlagra ertettem. Nalam "szetfutsz valakit" azt jelenti mennyire hatekony a futas. De persze minden nezopont kerdese. A meccs elott, ha jol emlekszem amit Vipera irt, akkor 5.5 volt az atlaguk. Ami borzalmas. A Raidersnek is 5 folotti atlaga lett ellenuk, ami nagyon jo. Nem ezt akartam mondani. Hanem, hogy ok Wolfe kiesese elott is gondban voltak, hat meg azota.
Az osszyard mas dolog. A 200 valoban pofas. )Nem mintha ezek a 100 yardok ne lennenek jok.)


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
ritka, h valakin annyira átfussanak, mint a Denveren mi...
Rolni
Igazabol a Denveren majdnem mindenki atfutott ugyanigy.
ulpianus
Panthers 157 yard
Colts 83 yard
Bengals 143 yard
Tampa 72 yard
Falcons 122 yard
Chargers 99 yard
Texans 140 yard
Chargers 123 yard
Saints 80 yard

Raiders 218 yard

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 888 — Circus Maximus
ritka, h valakin annyira átfussanak, mint a Denveren mi...
Rolni
Igazabol a Denveren majdnem mindenki atfutott ugyanigy.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
A stat böngészés után az látszik, hogy a Denver elleni game plan-t kell elővenni újra szerintem.
Rolni
a Texans védőfalát nem lehet majd olyan egyszerűen dominálni fizikailag mint a Broncosét... most többet kell majd passzolni ellenük. szoros meccsre számítok, de remélhetőleg végül nyerünk.
deyell
Erősebb, nagyobb a Texans front 7 és persze ritka, h valakin annyira átfussanak, mint a Denveren mi...nem arra gondoltam, h 1az1-ben azt kell játszani, de alapvetően hasonló game plan kellene sztem. Erltetni a futást és passzolni, mikor megnyílnak a lehetőségek.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
A stat böngészés után az látszik, hogy a Denver elleni game plan-t kell elővenni újra szerintem.
Rolni
a Texans védőfalát nem lehet majd olyan egyszerűen dominálni fizikailag mint a Broncosét... most többet kell majd passzolni ellenük. szoros meccsre számítok, de remélhetőleg végül nyerünk.
deyell
azért Watt nélkül csak megoldja az elit OL-ünk, hogy menjen az offense.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
 youtu.be/WkhWjDyBNfw
Aldon interjú.
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
coverage elemzés.

 raidersanalysis.wordpress.com/2016/11/18/the-evolution-of-the-raiders-coverage-by-gipsysafety/
deyell
Remek cikk, most akartam en is betenni 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!