Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
ez amúgy mi akart lenni? field goalra jó volt.

 pbs.twimg.com/media/Cx1Rd31XEAArRUa.jpg
deyell
Erődemonstráció?
Surda
Az előbbi cikk alapján sokkal inkább def olvasásának a zavarása. Röviden a cikk ugye azt taglalta többek közt hogy personal package-kel es különböző formaciokkal akarta Musgrave felre informálni, olvastatni és ezzel elvaltani a defet. Gondolom erre volt egy goal line próbálkozása.
Cubehead
jogos, de csk nagyfiúk voltak bent 😊 az összes 110 kg alatti kispadozott kivéve Carrt....erőből félrevezetés? 😉
Surda
Én inkább arra gondolok hogy bal szélén Olawale volt. Ellenben goal lone szitu tele nagy fiúval. Ergo mi az első és legkézenfekvőbb gondolat hogy erőből beakarjuk nyomni. Ehez képest Olawale véget akár egy srceen lasszra is ott volt a lehetőség... Vagy a túl oldalt a TE passz
Cubehead
powerpush hoz egy kicsit távol állnak (a falat kivéve) inkább kamuzták a Penn féle elkapást?
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
ez amúgy mi akart lenni? field goalra jó volt.

 pbs.twimg.com/media/Cx1Rd31XEAArRUa.jpg
deyell
Erődemonstráció?
Surda
Az előbbi cikk alapján sokkal inkább def olvasásának a zavarása. Röviden a cikk ugye azt taglalta többek közt hogy personal package-kel es különböző formaciokkal akarta Musgrave felre informálni, olvastatni és ezzel elvaltani a defet. Gondolom erre volt egy goal line próbálkozása.
Cubehead
jogos, de csk nagyfiúk voltak bent 😊 az összes 110 kg alatti kispadozott kivéve Carrt....erőből félrevezetés? 😉
Surda
Én inkább arra gondolok hogy bal szélén Olawale volt. Ellenben goal lone szitu tele nagy fiúval. Ergo mi az első és legkézenfekvőbb gondolat hogy erőből beakarjuk nyomni. Ehez képest Olawale véget akár egy srceen lasszra is ott volt a lehetőség... Vagy a túl oldalt a TE passz



több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
ez amúgy mi akart lenni? field goalra jó volt.

 pbs.twimg.com/media/Cx1Rd31XEAArRUa.jpg
deyell
Erődemonstráció?
Surda
Az előbbi cikk alapján sokkal inkább def olvasásának a zavarása. Röviden a cikk ugye azt taglalta többek közt hogy personal package-kel es különböző formaciokkal akarta Musgrave felre informálni, olvastatni és ezzel elvaltani a defet. Gondolom erre volt egy goal line próbálkozása.
Cubehead
jogos, de csk nagyfiúk voltak bent 😊 az összes 110 kg alatti kispadozott kivéve Carrt....erőből félrevezetés? 😉
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
ez amúgy mi akart lenni? field goalra jó volt.

 pbs.twimg.com/media/Cx1Rd31XEAArRUa.jpg
deyell
Erődemonstráció?
Surda
Az előbbi cikk alapján sokkal inkább def olvasásának a zavarása. Röviden a cikk ugye azt taglalta többek közt hogy personal package-kel es különböző formaciokkal akarta Musgrave felre informálni, olvastatni és ezzel elvaltani a defet. Gondolom erre volt egy goal line próbálkozása.



több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
 raidersanalysis.wordpress.com/2016/11/22/raiders-vs-texans-offensive-analysis-how-musgrave-utilized-backs-in-passing-game/
Rolni
Jó kis cikk, érdemes elolvasni 😉
Cubehead
tényleg jó 😊
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Megnéztem már az utolsó 6 meccsünket, hogy mire számíthatunk és elég nehéz lesz azért, főként ha nem tudunk javulni a védelemben tovább. Ezért is kellene Aldon nagyon, mert túl sokat játszanak a rushereink, akiknek 15-15 play pihenőt lehetne biztosítani Aldon személyében.

11.27 - Panthers (otthon)
Nagyon nehéz meccs lesz, annak ellenére, hogy csupán 4 győzelmük van. A futós irányítók és a play action-ök a halálunk a TE játék mellett. Ebből szerintem mindegyikben jó a Panthers, sőt még futni is tudnak Stewart személyében. Tehát a védelemtől extra teljesítmény kell, ahhoz hogy meccsben legyünk. Olyan kezdés, mint a Texans ellen, nem fér bele, mert akkor végünk. A védelmük is elég erős, bár kérdéses, hogy a csapat vezére Luke Kuechly tud e játszani, ha igen, akkor az nagy pluszt adhat nekik. A védelmük úgy néz ki, hogy passzal verhető, futni viszont elég nehéz ellenük. Nekünk pedig nagyon kellene, hogy konstans futójátékunk legyen, mert abból lehet felépíteni a jó passzjátékot.

12.04 - Bills (otthon)
Megint hazai meccs, de itt is nehéz dolgunk lehet, főként ha nem tudjuk semlegesíteni a futójátékukat, ami eddig nem sok csapatnak sikerült. Ezzel nagyon fárasztani tudják a védelmünket és az órát is dominálni fogják. Az irányítójuk is szintén futós kategória, amint már fentebb is írtam, hogy hadilábon állunk ennek semlegesítésével. A passzjátékuk ezzel szemben gyengécske, de a TE játék ellenünk menni szokott, így még itt is okozhatnak kellemetlen meglepetéseket. A védelmük passz ellen jobb inkább, futás ellen csak 20. helyen állnak jelenleg, de tekintve hogy a mi futójátékunk annyira esetleges, hogy nem tudható mire számíthatunk a meccs napján, így lehetnek bajok.

A két hazai meccsből szerintem egyet fogunk tudni hozni, de hogy melyiket azt nem tudnám előre megmondani. Talán a Bills tűnik foghatóbbnak számomra...

12.08 - Chiefs (idegenben)

Erre nem írok semmi várakozást, hiszen csoportmeccsről van szó és addig még sok minden változhat.

12.18 - Chargers (idegenben)

Lásd Chiefs, veszélyes csapat nagyon, szerintem bármelyik csoportban az első két hely valamelyikén állna.

12.24 - Colts (otthon)

Soká lesz, de itt nyerni kellene azért.

01.01 - Broncos (idegenben)

Remélhetőleg már nem sokat fog számítani a meccs a PO szempontjából, de mivel csoportmeccs így csak győzni kellene, de idegenben ez mindig nagyon nehéz ellenük.
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
ez amúgy mi akart lenni? field goalra jó volt.

 pbs.twimg.com/media/Cx1Rd31XEAArRUa.jpg
deyell
Erődemonstráció?
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
A lényeg!

több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
 raidersanalysis.wordpress.com/2016/11/22/raiders-vs-texans-offensive-analysis-how-musgrave-utilized-backs-in-passing-game/
Rolni
Jó kis cikk, érdemes elolvasni 😉



több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
 raidersanalysis.wordpress.com/2016/11/22/raiders-vs-texans-offensive-analysis-how-musgrave-utilized-backs-in-passing-game/

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
salakon kéne játszani
Black_Adder
Ez Oaklandben részben megoldott 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 933 — we almost always almost win
salakon kéne játszani, és akkor lehetne vizsgálni a lábnyomokat az oldal vonal mellett, hogy kilépett-e vagy sem.

Vagy lehetne gyurmából az oldal vonal melletti sáv, a távolugróknál is ez a 21. századi módszer arra, hogy beléptek.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 7 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
akkor hogy került oda a krétapor a talpa alá? de hát ez is fake gondolom
deyell
Például úgy, hogy előtte rátaposott valamelyik yard vonalra, krétás lett a talpa, és amikor utána földet ér akkor pár lépésig még jön róla le a por. Gondolom léptél már száraz kutyaszarba, hogy utána fél percig toporogj meg a talpadat húzogasd, hogy lejöjjön. 😊

(Nem mondom, hogy így történt, de ezek a kimerevített felvételek semmit nem bizonyítanak. Ha megkérlek, hogy simíts bele a hajadba, én meg rögzítem, akkor szinte biztos, hogy fogok találni egy olyan képkockát, ahol úgy néz ki, mintha éppen bemutatnál a középső ujjaddal.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Néztem délután a meccset és Olawale TD-jénél, Cooper volt RB pozícióban! 😊
több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
 www.facebook.com/RaiderPride4Life/photos/a.108399585997278.1073741828.108323592671544/527851634052069/?type=3&theater
na akkor ez most milyen?
Surda
fake
épp csak annyira van megmachinálva, hogy beszopja, aki abban akar hinni, hogy kinn volt. a közvetítés második félidejében többször visszajátszották, cipőket kinagyítva, nem volt kinn, de nagyon nem.
gedam
akkor hogy került oda a krétapor a talpa alá? de hát ez is fake gondolom

 twitter.com/Just_Fargo/status/800877593637560320/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw

Szerkesztette: deyell

choose life
több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
ez amúgy mi akart lenni? field goalra jó volt.

 pbs.twimg.com/media/Cx1Rd31XEAArRUa.jpg

choose life
több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
 twitter.com/RaidersAnalysis/status/800947596147572736



Szerkesztette: deyell

choose life
több mint 7 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
PO-ban nektek szorítok.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Mar nem lehet negativ a szezon, es vezetjuk az AFC-t, koszonjuk meg a biroknak is.

De nem tudom, hogyan ertekeljem Jethro Franklin DL coach munkajat...(de emlithettem volna Sunseri (LB), vagy Robertson (DB) munkáját is...nem tudom, hogy a védelem Norton miatt xar, vagy a pozicios edzok kozt van a hunyo inkabb)
DL-ben vannak akik jobban teljesitenek mint elozo evekben, de osszesegeben megis csak hulladek amit csinalnak.
A belso LB-k pont ugyan olyan gyengek mint tavaly voltak, itt meg fejlodes sincs.
Haden, mintha iden kicsit kevesbbe lenne xar, mint tavaly volt, de a DB reszleg sem allt ossze.
Szoval nekem rejtely, hogy Norton vagy a segededzoi a hunyok a betlizesekben.
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Dan Williams-szel mi történt? Tavaly egész vállalható volt.
Amadeus91
Passz
TCre komoly tulsullyal erkezett, forman kivul. Ezt azota se heverte ki...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
 www.facebook.com/RaiderPride4Life/photos/a.108399585997278.1073741828.108323592671544/527851634052069/?type=3&theater
na akkor ez most milyen?
Surda
fake
épp csak annyira van megmachinálva, hogy beszopja, aki abban akar hinni, hogy kinn volt. a közvetítés második félidejében többször visszajátszották, cipőket kinagyítva, nem volt kinn, de nagyon nem.
gedam
Azok a qrva illuminátusok, na mindegy lebuktunk 😉
több mint 7 éve
gedam 5 808
 www.facebook.com/RaiderPride4Life/photos/a.108399585997278.1073741828.108323592671544/527851634052069/?type=3&theater
na akkor ez most milyen?
Surda
fake
épp csak annyira van megmachinálva, hogy beszopja, aki abban akar hinni, hogy kinn volt. a közvetítés második félidejében többször visszajátszották, cipőket kinagyítva, nem volt kinn, de nagyon nem.
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Dan Williams-szel mi történt? Tavaly egész vállalható volt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
8-2! Első hely az AFC West-ben.

Carr jó volt azt az egy homály INT-t leszámítva, de az hihetetlen dobás volt, teljes üzemzárlat lehetett Carr-nál. Amennyit droppolt az elkapó egység, csoda, h ilyen számok, eredmény összejött, aztán a végén a futó szekció kihúzta a csapatot a slamóból...Cooper pedig csak megvillant 1et, amikor fontos volt...

Az OL szépen dolgozott pass protectionban, de kritikán aluli volt run block terén...ilyen szar futójátékunk nem tudom mikor volt utoljára...nem tudom ezt, hogy hozták össze...sajnos egyik futónk sem tud yardokat találni igazán a semmiből...ha a falnak nem megy a blokkolás, akkor lehal a futójátékunk rendre.

Védelem tragikus volt. Védelem közepe úgy nyelte a futást, mint kacsa a nokedlit...Dan Williams kuka, Jelly mellé, elé kell erősítés NT posztra, Ward projecktet erősen felül kell vizsgálni szezon végén, sok munka van ezzel a DL-el még...pass rush egyszemélyes hadsereg, ez így kevés...LB játék gyenge volt, M.Smith világtalanul dolgozott többnyire, nagyon kéne upgrade LB posztra. TE ellen sajnos Karl is erősen vakon van\volt...de ez amúgy séma is, mert rendre tök üresen volt a TE. Norton megint betlizett, sztem kinéz neki a kuka szezon végén...
Most úgy fest nem a D javult fel az előző 3 meccsen csak gyenge támadó egységekkel futottak össze.
Ezzel a D-vel a POban nem igen lesz keresnivalónk...
Jó lenne Aldon-ról és\vagy Edwards-ról hallani már valamit a héten, elfér a segítség nagyon...

Bírók gyengék voltak, de kussoljunk, mert felénk bénáztak...lézerezés és a pálya minősége nagyon gázos volt...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Khmmm....

criminal lawyer or criminal lawyer?