Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
pesszimizmus on
Na akkor a nagy fellegjárásba gyorsan összeszedném a félelmeimet a jövővel kapcsolatba.
Idén rendkívül szerencsések vagyunk:
- messze elkerülnek minket a sérülések
- minden szoros meccset megnyerünk
- draftjaink jól sülnek
- FA igazolásaink egy része rendben van
- az O falunk bitang

Félelmeim:
- mi van ha jövőre nem kerülnek el minket a sérülések, Amari, Carr, Hudson, Penn, Joseph szerintem "fokozottan" hajlamosak a sérülésre
- (mint idén a Panthers) jövőre a szoros meccseink 80%-át elveszítjük és máris PO contender helyett top 5 pick csapat leszünk
- draftjaink a jövőben besülnek, off field/injury/bad scouting miatt
-FA igazolásaink mind befuccsolnak
- a falat nem fogjuk tudni összetartani

pesszimizmus off

+ Én Murray-t mindenképp megtartanám - nem draftolhat mindenki egy Eliott-ot - fiatal, nem annyira sérülékeny elkapni is tud és sokkal valószínűbb, hogy csak egy szarabbat tudnánk hozni helyette.
Pari
Annyit fűznek hozzá, hogy Murrayt normál áron én is megtartanam de iszonyat pénzt nem.fizetnék érte. Elvégre nem egyedul hozza a yardokat hanem trióban. Teny hogy ő a fő de nem One man show amit produkál. Ne érts félre csípem és nincs bajom vele de többet tudna szerintem.

Illetve még annyit hogy igen szerencsesek vagyunk a sérüléseket illetőleg. Azonban osztom Rolni véleményét azaz jövőre nem.lesz olyan hűde sok FA igazolásunk hisz a csapatnak már van gerince. Sokkal inkább implementaljuk a GB féle rendszert es neveljük ki a sajatjaink.
Az RM féle draftoktol.meg abszolút nem fázok. Az első eve olyan volt amilyen de későn lett kinevezve kérdéses scouting team alapjan döntött stb stb ellenben az utóbbi években rendre igazolja hogy megcsinlta a háziját és nem csak az első körös pickeket illetően.

Szóval röviden van realitás abban amit írsz de azért túl pesszimistán se kell nézni a világot. Elindultunk fölfelé higy tartósan meghatározó csapat legyünk újra. Sok még a munka de a stáb bizonyított. Én még Nortont se írnám le. Várjuk ki a szezont...
Cubehead
Kicsit előre szaladtatok, de:
-anno Al (utolsó éveiben) nem igazán volt a draftban képben, sok olyan választása volt ami nem jött be, míg abból az évfolyamból jöttek ki klasszisok.
- szintén Al.hoz kapcsolódott a sok-sok levitézlett drága "star" igazlások
-Nem volt top iranyítónk
-Nem volt csapat, sikerélmény stb...
-Aki jó volt menni akart, mer nem volt jövő
Most azért más a helyzet. Ezek a problémák hellyel közzel eltűntek. MD jó tulaj lett, szerethető a nép fia.
RM jó munkát végez és elkötelezett, jó anyagot hozott össze a fiatalokból viszonylag rövid idő alatt.
Három éve 3/13 voltunk, sokan cserélnének velünk. Irányítónk elit, és most már sokan jönnének/jönnek majd hozzánk és ne feledkezzünk meg JDR-ról sem, most a legeredményesebb, gatyába rázott minket ( mondom én aki fenntartásokkal volt irányában) Sztm Murray jó futó, de igazából a fal előtte a király, Eliott mit művelne itt 😉 szóval pótolható, endzonban jók a mutatói de hol van a KC elleni nagy futása.
És még nincs vége, a rájátszásban bármi lehet, nekem úgy fest h Mustár jól idomul az adott meccsekhez, nem bűvészkedik, csak nyer így vagy úgy. A szerencse forgandó, 10 éve várom h forduljon felénk most itt van és örülni kell neki. Még annyit hogy a szamarakat oda vissza szárazon és ebből 1x megvoltak 😀
Surda
Szerintem egy a véleményünk összességében 😉.
Jah es a szamarakat a és a masik két csop riválist is szárazon így a tuti 😁



több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Az eredménykövetőben említettem hogy nekem is volt hasonló sérülésem mint Carr-nek most:
 scontent.fbud1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p206x206/970162_609342732422860_687417663_n.jpg?oh=b452de601360853e40f94058806b1c0e&oe=58B07B06

Csak nekem elkapás közben történt a bajság és csak benn a kórházban rakták helyre, aztán így sokára gyógyult meg nagyon.
Bruce
Katona dolog😊

Sajna nincs képem róla, de én egyszer ugrottam teljes leszúrt Rittbergert (szárazon, részegen), csak közben nem ugrottam fel, de a teljes fordulat megvolt...a térdkalácsomat a térdhajlatomból gyömöszkéltem vissza a helyére, ami szalag csak volt mind szakadt. Reggelre (mert a buli nem állhat meg) sárgadinnye nagyságúra dagadt a térdem😊
De a műtéttel várni kellet egy napot, mert a laborban csak alkoholt találtak a véremben😊
Ennek már több, mint 20 éve, de azóta se tudok tisztességesen úgy lépcsőzni, hogy ne halljam!!! a térdem ropogni/feszülni
ehh, fiatalság😊

Havernak (kapus), ficamodott hasonlóan a kisujja, mint Carr-nak, de ő 3 hétig nem ment vele orvoshoz, mire kiderült, hogy ideg is, porc is, ín is sérült és a ujja örökre kacska marad. Javasoltam, hogy vágassa le, öntse gyantába és csináljon belőle medált/kulcstartót.

Nosztalgia off
Pari
Alkoholt!? legalább a sterilizálás meg volt oldva, belülről 😀
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
pesszimizmus on
Na akkor a nagy fellegjárásba gyorsan összeszedném a félelmeimet a jövővel kapcsolatba.
Idén rendkívül szerencsések vagyunk:
- messze elkerülnek minket a sérülések
- minden szoros meccset megnyerünk
- draftjaink jól sülnek
- FA igazolásaink egy része rendben van
- az O falunk bitang

Félelmeim:
- mi van ha jövőre nem kerülnek el minket a sérülések, Amari, Carr, Hudson, Penn, Joseph szerintem "fokozottan" hajlamosak a sérülésre
- (mint idén a Panthers) jövőre a szoros meccseink 80%-át elveszítjük és máris PO contender helyett top 5 pick csapat leszünk
- draftjaink a jövőben besülnek, off field/injury/bad scouting miatt
-FA igazolásaink mind befuccsolnak
- a falat nem fogjuk tudni összetartani

pesszimizmus off

+ Én Murray-t mindenképp megtartanám - nem draftolhat mindenki egy Eliott-ot - fiatal, nem annyira sérülékeny elkapni is tud és sokkal valószínűbb, hogy csak egy szarabbat tudnánk hozni helyette.
Pari
Annyit fűznek hozzá, hogy Murrayt normál áron én is megtartanam de iszonyat pénzt nem.fizetnék érte. Elvégre nem egyedul hozza a yardokat hanem trióban. Teny hogy ő a fő de nem One man show amit produkál. Ne érts félre csípem és nincs bajom vele de többet tudna szerintem.

Illetve még annyit hogy igen szerencsesek vagyunk a sérüléseket illetőleg. Azonban osztom Rolni véleményét azaz jövőre nem.lesz olyan hűde sok FA igazolásunk hisz a csapatnak már van gerince. Sokkal inkább implementaljuk a GB féle rendszert es neveljük ki a sajatjaink.
Az RM féle draftoktol.meg abszolút nem fázok. Az első eve olyan volt amilyen de későn lett kinevezve kérdéses scouting team alapjan döntött stb stb ellenben az utóbbi években rendre igazolja hogy megcsinlta a háziját és nem csak az első körös pickeket illetően.

Szóval röviden van realitás abban amit írsz de azért túl pesszimistán se kell nézni a világot. Elindultunk fölfelé higy tartósan meghatározó csapat legyünk újra. Sok még a munka de a stáb bizonyított. Én még Nortont se írnám le. Várjuk ki a szezont...
Cubehead
Kicsit előre szaladtatok, de:
-anno Al (utolsó éveiben) nem igazán volt a draftban képben, sok olyan választása volt ami nem jött be, míg abból az évfolyamból jöttek ki klasszisok.
- szintén Al.hoz kapcsolódott a sok-sok levitézlett drága "star" igazlások
-Nem volt top iranyítónk
-Nem volt csapat, sikerélmény stb...
-Aki jó volt menni akart, mer nem volt jövő
Most azért más a helyzet. Ezek a problémák hellyel közzel eltűntek. MD jó tulaj lett, szerethető a nép fia.
RM jó munkát végez és elkötelezett, jó anyagot hozott össze a fiatalokból viszonylag rövid idő alatt.
Három éve 3/13 voltunk, sokan cserélnének velünk. Irányítónk elit, és most már sokan jönnének/jönnek majd hozzánk és ne feledkezzünk meg JDR-ról sem, most a legeredményesebb, gatyába rázott minket ( mondom én aki fenntartásokkal volt irányában) Sztm Murray jó futó, de igazából a fal előtte a király, Eliott mit művelne itt 😉 szóval pótolható, endzonban jók a mutatói de hol van a KC elleni nagy futása.
És még nincs vége, a rájátszásban bármi lehet, nekem úgy fest h Mustár jól idomul az adott meccsekhez, nem bűvészkedik, csak nyer így vagy úgy. A szerencse forgandó, 10 éve várom h forduljon felénk most itt van és örülni kell neki. Még annyit hogy a szamarakat oda vissza szárazon és ebből 1x megvoltak 😀
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Az eredménykövetőben említettem hogy nekem is volt hasonló sérülésem mint Carr-nek most:
 scontent.fbud1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p206x206/970162_609342732422860_687417663_n.jpg?oh=b452de601360853e40f94058806b1c0e&oe=58B07B06

Csak nekem elkapás közben történt a bajság és csak benn a kórházban rakták helyre, aztán így sokára gyógyult meg nagyon.
Bruce
Elég randa, már megbocsáss 😀
Surda
És még sajnos most is látszik egy picit, pedig már 3 éve volt 😮
Bruce
meccs vagy edzés?
Surda
Meccs volt, de amúgy védő voltam, de itt muszáj volt TE-t játszanom és az ujjhegyemmel próbáltam megszelídíteni a labdát 😛
Aztán kérdeztem az egyik csapattársamat, hogy szerinte ez így normálisan áll e? 😀
Bruce
Melyik csapat?
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Az eredménykövetőben említettem hogy nekem is volt hasonló sérülésem mint Carr-nek most:
 scontent.fbud1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p206x206/970162_609342732422860_687417663_n.jpg?oh=b452de601360853e40f94058806b1c0e&oe=58B07B06

Csak nekem elkapás közben történt a bajság és csak benn a kórházban rakták helyre, aztán így sokára gyógyult meg nagyon.
Bruce
Katona dolog😊

Sajna nincs képem róla, de én egyszer ugrottam teljes leszúrt Rittbergert (szárazon, részegen), csak közben nem ugrottam fel, de a teljes fordulat megvolt...a térdkalácsomat a térdhajlatomból gyömöszkéltem vissza a helyére, ami szalag csak volt mind szakadt. Reggelre (mert a buli nem állhat meg) sárgadinnye nagyságúra dagadt a térdem😊
De a műtéttel várni kellet egy napot, mert a laborban csak alkoholt találtak a véremben😊
Ennek már több, mint 20 éve, de azóta se tudok tisztességesen úgy lépcsőzni, hogy ne halljam!!! a térdem ropogni/feszülni
ehh, fiatalság😊

Havernak (kapus), ficamodott hasonlóan a kisujja, mint Carr-nak, de ő 3 hétig nem ment vele orvoshoz, mire kiderült, hogy ideg is, porc is, ín is sérült és a ujja örökre kacska marad. Javasoltam, hogy vágassa le, öntse gyantába és csináljon belőle medált/kulcstartót.

Nosztalgia off
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
pesszimizmus on
Na akkor a nagy fellegjárásba gyorsan összeszedném a félelmeimet a jövővel kapcsolatba.
Idén rendkívül szerencsések vagyunk:
- messze elkerülnek minket a sérülések
- minden szoros meccset megnyerünk
- draftjaink jól sülnek
- FA igazolásaink egy része rendben van
- az O falunk bitang

Félelmeim:
- mi van ha jövőre nem kerülnek el minket a sérülések, Amari, Carr, Hudson, Penn, Joseph szerintem "fokozottan" hajlamosak a sérülésre
- (mint idén a Panthers) jövőre a szoros meccseink 80%-át elveszítjük és máris PO contender helyett top 5 pick csapat leszünk
- draftjaink a jövőben besülnek, off field/injury/bad scouting miatt
-FA igazolásaink mind befuccsolnak
- a falat nem fogjuk tudni összetartani

pesszimizmus off

+ Én Murray-t mindenképp megtartanám - nem draftolhat mindenki egy Eliott-ot - fiatal, nem annyira sérülékeny elkapni is tud és sokkal valószínűbb, hogy csak egy szarabbat tudnánk hozni helyette.
Pari
Annyit fűznek hozzá, hogy Murrayt normál áron én is megtartanam de iszonyat pénzt nem.fizetnék érte. Elvégre nem egyedul hozza a yardokat hanem trióban. Teny hogy ő a fő de nem One man show amit produkál. Ne érts félre csípem és nincs bajom vele de többet tudna szerintem.

Illetve még annyit hogy igen szerencsesek vagyunk a sérüléseket illetőleg. Azonban osztom Rolni véleményét azaz jövőre nem.lesz olyan hűde sok FA igazolásunk hisz a csapatnak már van gerince. Sokkal inkább implementaljuk a GB féle rendszert es neveljük ki a sajatjaink.
Az RM féle draftoktol.meg abszolút nem fázok. Az első eve olyan volt amilyen de későn lett kinevezve kérdéses scouting team alapjan döntött stb stb ellenben az utóbbi években rendre igazolja hogy megcsinlta a háziját és nem csak az első körös pickeket illetően.

Szóval röviden van realitás abban amit írsz de azért túl pesszimistán se kell nézni a világot. Elindultunk fölfelé higy tartósan meghatározó csapat legyünk újra. Sok még a munka de a stáb bizonyított. Én még Nortont se írnám le. Várjuk ki a szezont...



több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
pesszimizmus on
Na akkor a nagy fellegjárásba gyorsan összeszedném a félelmeimet a jövővel kapcsolatba.
Idén rendkívül szerencsések vagyunk:
- messze elkerülnek minket a sérülések
- minden szoros meccset megnyerünk
- draftjaink jól sülnek
- FA igazolásaink egy része rendben van
- az O falunk bitang

Félelmeim:
- mi van ha jövőre nem kerülnek el minket a sérülések, Amari, Carr, Hudson, Penn, Joseph szerintem "fokozottan" hajlamosak a sérülésre
- (mint idén a Panthers) jövőre a szoros meccseink 80%-át elveszítjük és máris PO contender helyett top 5 pick csapat leszünk
- draftjaink a jövőben besülnek, off field/injury/bad scouting miatt
-FA igazolásaink mind befuccsolnak
- a falat nem fogjuk tudni összetartani

pesszimizmus off

+ Én Murray-t mindenképp megtartanám - nem draftolhat mindenki egy Eliott-ot - fiatal, nem annyira sérülékeny elkapni is tud és sokkal valószínűbb, hogy csak egy szarabbat tudnánk hozni helyette.
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Az eredménykövetőben említettem hogy nekem is volt hasonló sérülésem mint Carr-nek most:
 scontent.fbud1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p206x206/970162_609342732422860_687417663_n.jpg?oh=b452de601360853e40f94058806b1c0e&oe=58B07B06

Csak nekem elkapás közben történt a bajság és csak benn a kórházban rakták helyre, aztán így sokára gyógyult meg nagyon.
Bruce
Elég randa, már megbocsáss 😀
Surda
És még sajnos most is látszik egy picit, pedig már 3 éve volt 😮
Bruce
meccs vagy edzés?
Surda
Meccs volt, de amúgy védő voltam, de itt muszáj volt TE-t játszanom és az ujjhegyemmel próbáltam megszelídíteni a labdát 😛
Aztán kérdeztem az egyik csapattársamat, hogy szerinte ez így normálisan áll e? 😀
Bruce
Üdv a körben Bruce 😊.
Igaz nekem ennyire komoly sérülésem nem volt még az x év alatt de mint elkapó kb minden porc zúzódott már a kezeimbe 😁😂 de ilyen ez a show business
Cubehead
Jah nekem az volt az utolsó meccsem én előtte játszottam 7 évig, de már 3 éve abbahagytam teljesen. A család és munka mellett nem fér már bele! 😊 De jó volt, nagyon szerettem csinálni. Mondjuk nem voltam valami jó fej a pályán. A játékvezetők is tudnának mesélni 😊
Old School Raiders stlye-ban nyomtam. 😊 Azt hiszem 3-szor állítottak ki.
Bruce
Ennyi 😁
Én aktiv vagyok igaz én még csak 3-4eve tolom (későn kezdtem.sajnos). De imádom!!
Kiállításom ugyan nem volt de nem vagyunk barátok a sporikkal plusz a szigből látod hol kezdtem. Asszem.mentalitásra meg van a Raiders style 😉

Ui bocs az offert a többiektől

Szerkesztette: Cubehead



több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Az eredménykövetőben említettem hogy nekem is volt hasonló sérülésem mint Carr-nek most:
 scontent.fbud1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p206x206/970162_609342732422860_687417663_n.jpg?oh=b452de601360853e40f94058806b1c0e&oe=58B07B06

Csak nekem elkapás közben történt a bajság és csak benn a kórházban rakták helyre, aztán így sokára gyógyult meg nagyon.
Bruce
Elég randa, már megbocsáss 😀
Surda
És még sajnos most is látszik egy picit, pedig már 3 éve volt 😮
Bruce
meccs vagy edzés?
Surda
Meccs volt, de amúgy védő voltam, de itt muszáj volt TE-t játszanom és az ujjhegyemmel próbáltam megszelídíteni a labdát 😛
Aztán kérdeztem az egyik csapattársamat, hogy szerinte ez így normálisan áll e? 😀
Bruce
Üdv a körben Bruce 😊.
Igaz nekem ennyire komoly sérülésem nem volt még az x év alatt de mint elkapó kb minden porc zúzódott már a kezeimbe 😁😂 de ilyen ez a show business
Cubehead
Jah nekem az volt az utolsó meccsem én előtte játszottam 7 évig, de már 3 éve abbahagytam teljesen. A család és munka mellett nem fér már bele! 😊 De jó volt, nagyon szerettem csinálni. Mondjuk nem voltam valami jó fej a pályán. A játékvezetők is tudnának mesélni 😊
Old School Raiders stlye-ban nyomtam. 😊 Azt hiszem 3-szor állítottak ki.
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Az eredménykövetőben említettem hogy nekem is volt hasonló sérülésem mint Carr-nek most:
 scontent.fbud1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p206x206/970162_609342732422860_687417663_n.jpg?oh=b452de601360853e40f94058806b1c0e&oe=58B07B06

Csak nekem elkapás közben történt a bajság és csak benn a kórházban rakták helyre, aztán így sokára gyógyult meg nagyon.
Bruce
Elég randa, már megbocsáss 😀
Surda
És még sajnos most is látszik egy picit, pedig már 3 éve volt 😮
Bruce
meccs vagy edzés?
Surda
Meccs volt, de amúgy védő voltam, de itt muszáj volt TE-t játszanom és az ujjhegyemmel próbáltam megszelídíteni a labdát 😛
Aztán kérdeztem az egyik csapattársamat, hogy szerinte ez így normálisan áll e? 😀
Bruce
Üdv a körben Bruce 😊.
Igaz nekem ennyire komoly sérülésem nem volt még az x év alatt de mint elkapó kb minden porc zúzódott már a kezeimbe 😁😂 de ilyen ez a show business



több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Carr-ról már volt szó, hogy csinálják a hosszú távú szerződését. Lassan Mack-el is kell valamit kezdeni, bár olyan rosszul ő nem keres, de ki kellene használni, hogy most fut a szekér és olyan szerződéseket eléjük tenni, hogy azzal elégedettek is legyenek illetve a cap-et se nyomja agyon az ő szerződésük. Cooper lesz még később fontos láncszem. Szerintem futóknál Murray megtartása annyira nem fontos, mert ő véleményem szerint pótolható.
Van egy két játékos akin lehet majd spórolni (Dan Williams pl)
Meglátjuk hogy mit dolgoznak ki a háttérben.
Bruce
Nem félek a cap space miatt, RM eddig nagyon ügyesen dolgozik vele.
Pont ide vág Joel Corry tweetje, aki eléggé otthon van NFL cap és szerződések terén sztem:
Joel Corry Retweeted jeff jack
I'm going with Reggie McKenzie for getting Raiders out of worst salary cap hell I've ever seen & putting team on great path for the future.Joel Corry added,
jeff jack @jeffantigua
@corryjoel Which GM understands the salary cap the best? Belichick?


Carr a 2017-es évre még szerződés alatt áll a rookie deal részeként potom 1M-s fizuval. Vele a mostani offseasonban megkezdhetik a tárgyalást és több szaki is azt várja, hogy Carr új szerződést kap 2017 tavaszán. A szerződése persze lehet extension, aminek keretében megtartják a 2017-es fizetését és a későbbi évek fizuja lesz "csak" megtolva, illetve a signing bonus oszlik szét, de eddig SB-vel nem nagyon dolgoztunk, vszeg ez nem változik (már csak Mark Davis anyagi helyzete miatt sem). A lényeg, h Carr jó eséllyel kap új deal-t, de ez nem feltétlenül fogja a 2017-es cap space-t megütni.

Mack ugye első körös pick volt, így nála az 5 éves opció életbe lép majd, ezzel kvázi nyer a csapat 1 további évet. Neki az 5 éves opcióval 2018-as szezonra is lesz\lehet szerződése anélkül, hogy egyezkedni kell. Vele ebben az offseasonban nem is lehet elkezdeni egyezkedni, ha jól tudom, pont az 5 éves opció miatt. Mack ilyen módon sztem a 2018-as offseason feladata lesz és az 5 éves opcióját fogják megtolni további évekkel majd.

Amari Cooper szintén első körös, szintén 5 éves opció lehetőségével, szóval az majd még 1 évvel odébb lesz. Karl detto...

A salary cap folyamatos növekedése miatt és az Ő fontosságuk és hozzáállásuk miatt nem hiszem, hogy gond lenne ezen sarokköveink megtartásával...a kérdés majd az lesz mi fér be még melléjük...


Ha a 2017-es évet nézzük:
Ha jól nézem 43 játékossal van 125M-s cap terhünk 2017-re jelenleg.
Lejáró szerződéssel rendelkezik, így a fenti összegben nincs is benne:
UFA: Perry Riley, Malcolm Smith, DJ Hayden, Latavius Murray, Stacy McGee, Menelik Watson, Nate Allen, Matt McGloin, Jon Condo, Andre Holmes, Brynden Trawick, Darren Bates, Mychal Rivera

RFA: Denico Autry, Cooper Helfet

ERFA: Seth Roberts, Gabe Holmes, SaQwan Edwards

Roberts és Holmes sztem no brainer, de vszeg Edwards is TC-ig. RFA tendert Helfet gondolom nem kap, de Autry jó eséllyel igen, ami nem lesz megrázó összeg.
UFA emberkék közül van pár komoly kérdés, de bank breaker emberke nincsen. Perry, Murray, esetleg McGee lehet sztem kicsit drágább deal, de semmi giga összeg.
Murray pl simán sétálhat ha túlzó igényei vannak, csakúgy mint Hayden, M.Smith vagy Watson.
Condo és a többi spec teamer olcsó lesz, míg Rivera és Holmes vszeg távozik szebb jövő reményében majd. Nate Allen lehet marad egy ideihez hasonló összegért, ami belefér. McGloin lehet kap vhonnan jobb ajánlatot vagy legalább pályára lépési esélyt, de erre készült már RM Cook-al.

Dan Williams játéka az utóbbi hetekben kezd javulni, de jó eséllyel vagy paycut vagy sima cut kinéz neki, ott lehet fogni kis pénzt, ha kell, de lehet vele együtt is megleszünk vígan.

Nem hiszem, h RM még a mostani offseasonban is fog komoly FA szerződéseket osztogatni, sztem elkezdi a saját emberek (Carr, Gabe...) szerződéseit kiterjesztegetni az 1-1 FA kiegészítő mellett, h elérje a csapat a cap szintet, ami ugye kötelező.
Gabe Jackson kaphat még esetleg egy szerződés hosszabbítást, hogy hosszútávon leláncolják, mert ahogy szokik bele ebbe az RG szerepbe kezd egyre jobb lenni.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Az eredménykövetőben említettem hogy nekem is volt hasonló sérülésem mint Carr-nek most:
 scontent.fbud1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p206x206/970162_609342732422860_687417663_n.jpg?oh=b452de601360853e40f94058806b1c0e&oe=58B07B06

Csak nekem elkapás közben történt a bajság és csak benn a kórházban rakták helyre, aztán így sokára gyógyult meg nagyon.
Bruce
Elég randa, már megbocsáss 😀
Surda
És még sajnos most is látszik egy picit, pedig már 3 éve volt 😮
Bruce
meccs vagy edzés?
Surda
Meccs volt, de amúgy védő voltam, de itt muszáj volt TE-t játszanom és az ujjhegyemmel próbáltam megszelídíteni a labdát 😛
Aztán kérdeztem az egyik csapattársamat, hogy szerinte ez így normálisan áll e? 😀
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Az eredménykövetőben említettem hogy nekem is volt hasonló sérülésem mint Carr-nek most:
 scontent.fbud1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p206x206/970162_609342732422860_687417663_n.jpg?oh=b452de601360853e40f94058806b1c0e&oe=58B07B06

Csak nekem elkapás közben történt a bajság és csak benn a kórházban rakták helyre, aztán így sokára gyógyult meg nagyon.
Bruce
Elég randa, már megbocsáss 😀
Surda
És még sajnos most is látszik egy picit, pedig már 3 éve volt 😮
Bruce
meccs vagy edzés?
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Carral mi van?
skat
Minden ok.
Kiugrott az ujja, visszatettek. 2 helyen mozdult el, de visszatettek. Masnapra erosen bedagadt, de ez normalis, ahogy lemegy a dagadas rendben lesz, van.
David Carr nyilatkozta, h Derek szamara nem fontos a kisujj, mert a mutato ujjalval dolgozik foleg, a kisujj "csak" a szoritashoz kell. A kesztyu emiatt a biztosabb fogas miatt kellett, mert nem tudta elegge megszoritani a labdat.
Kov meccsen lehet kesztyuzik, de elvileg harcra kesz lesz.
Rolni
Na ez jó hír. Szegény McGloin elég harmatos volt mondjuk az is igaz hogy eléggé vérszemet kapott a panthers d Carr kiállása után.
Cubehead
Szerencsétlen akkorát kapott, balról akadálytalanul egy LB-től, meg is tekeredett mint a perec. Pedig sztm nem rossz beugró, nyilván nem olyan az összhang az első sorral, de volt ő már nehéz szituban az élen és megoldotta
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Az eredménykövetőben említettem hogy nekem is volt hasonló sérülésem mint Carr-nek most:
 scontent.fbud1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p206x206/970162_609342732422860_687417663_n.jpg?oh=b452de601360853e40f94058806b1c0e&oe=58B07B06

Csak nekem elkapás közben történt a bajság és csak benn a kórházban rakták helyre, aztán így sokára gyógyult meg nagyon.
Bruce
Elég randa, már megbocsáss 😀
Surda
És még sajnos most is látszik egy picit, pedig már 3 éve volt 😮
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Az eredménykövetőben említettem hogy nekem is volt hasonló sérülésem mint Carr-nek most:
 scontent.fbud1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p206x206/970162_609342732422860_687417663_n.jpg?oh=b452de601360853e40f94058806b1c0e&oe=58B07B06

Csak nekem elkapás közben történt a bajság és csak benn a kórházban rakták helyre, aztán így sokára gyógyult meg nagyon.
Bruce
Elég randa, már megbocsáss 😀
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Az eredménykövetőben említettem hogy nekem is volt hasonló sérülésem mint Carr-nek most:
 scontent.fbud1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p206x206/970162_609342732422860_687417663_n.jpg?oh=b452de601360853e40f94058806b1c0e&oe=58B07B06

Csak nekem elkapás közben történt a bajság és csak benn a kórházban rakták helyre, aztán így sokára gyógyult meg nagyon.
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Amúgy nem tudom ti hogy vagytok vele de még mindig hihetetlen /szokatlan hogy pozitív a mérlegünk. Sokat kell még fejlődnünk és RM-nek tovabbra is nagyon észnél kell lenni majd a rokkie kontraktok atdolgozasanal hogy hosszútávon működjenek tovabbra is a dolgok. De eddig nagyon is jó a szisztéma a csapat mögött.
Cubehead
Szerintem nálamnál jobban senki nincs ezen meglepődve és eléggé hangot is adok a kishitűségemnek itt a fórumon, de nagyon jó, hogy tudunk meccseket nyerni. Főleg, hogy szinte mindegyik szoros, kiélezett meccs és valahogy a végére mindig jól tudunk kijönni belőle.

Carr-ról már volt szó, hogy csinálják a hosszú távú szerződését. Lassan Mack-el is kell valamit kezdeni, bár olyan rosszul ő nem keres, de ki kellene használni, hogy most fut a szekér és olyan szerződéseket eléjük tenni, hogy azzal elégedettek is legyenek illetve a cap-et se nyomja agyon az ő szerződésük. Cooper lesz még később fontos láncszem. Szerintem futóknál Murray megtartása annyira nem fontos, mert ő véleményem szerint pótolható.
Van egy két játékos akin lehet majd spórolni (Dan Williams pl)
Meglátjuk hogy mit dolgoznak ki a háttérben.
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Amúgy nem tudom ti hogy vagytok vele de még mindig hihetetlen /szokatlan hogy pozitív a mérlegünk. Sokat kell még fejlődnünk és RM-nek tovabbra is nagyon észnél kell lenni majd a rokkie kontraktok atdolgozasanal hogy hosszútávon működjenek tovabbra is a dolgok. De eddig nagyon is jó a szisztéma a csapat mögött.



több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Carral mi van?
skat
Minden ok.
Kiugrott az ujja, visszatettek. 2 helyen mozdult el, de visszatettek. Masnapra erosen bedagadt, de ez normalis, ahogy lemegy a dagadas rendben lesz, van.
David Carr nyilatkozta, h Derek szamara nem fontos a kisujj, mert a mutato ujjalval dolgozik foleg, a kisujj "csak" a szoritashoz kell. A kesztyu emiatt a biztosabb fogas miatt kellett, mert nem tudta elegge megszoritani a labdat.
Kov meccsen lehet kesztyuzik, de elvileg harcra kesz lesz.
Rolni
Na ez jó hír. Szegény McGloin elég harmatos volt mondjuk az is igaz hogy eléggé vérszemet kapott a panthers d Carr kiállása után.



több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Carral mi van?
skat
Minden ok.
Kiugrott az ujja, visszatettek. 2 helyen mozdult el, de visszatettek. Masnapra erosen bedagadt, de ez normalis, ahogy lemegy a dagadas rendben lesz, van.
David Carr nyilatkozta, h Derek szamara nem fontos a kisujj, mert a mutato ujjalval dolgozik foleg, a kisujj "csak" a szoritashoz kell. A kesztyu emiatt a biztosabb fogas miatt kellett, mert nem tudta elegge megszoritani a labdat.
Kov meccsen lehet kesztyuzik, de elvileg harcra kesz lesz.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
skat Las Vegas Raiders 285
Carral mi van?
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Sztem amugy ez volt Gabe Jackson legjobb meccse RGben. Porgott is mint az allat 😊 Kleint ugy seggre tette mint a huzat egyszer es utana ugy orult, mimtha TDt szerzett volna 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Mack meccs utáni nyilatkozata, 2 kg fux+ melegítő, nagyon cool. 😀
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Nem bánnám, ha végre kezdenének simább meccseink lenni!
gaben
Vigyázz, hogy mit kívánsz! 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)