Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Carr megnyerte az idei évi 4. Clutch performer of the week címét is.

Úgyhogy ideje lenne a maddenban ezt a bugot kijavítani:
 pbs.twimg.com/media/Cys7tOpUsAAsBsC.jpg
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
DJ Hayden ment IR-re
Bruce
Utoljára láttuk Raiders mezben

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
DJ Hayden ment IR-re
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
 youtu.be/1HEf2ae9uoI
😀
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
No McGee, Hayden, Latham, Calhoun for a second straight Raiders practice.
Bruce
Komoly dislike McGee es Latham kapcsan...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
 image.prntscr.com/image/08b7495663d748dca8e70d7e92b940e9.png
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
No McGee, Hayden, Latham, Calhoun for a second straight Raiders practice.
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Scott Bair 2 hetet mond Mario visszatérésére.

Aldonról meg semmi hír még
Bruce
Marionak es a csapatnak hivatalosan van 2 hete donteni arrol, h aktivaljak vagy IR. Onnantol indul, ahogy eloszor edz.
RM azt nyilatkozta, h a serulese elvileg mar rendben van, most kiderul a mozgasra hogyan reagal. Jo esely van igy azert arra, h PO elott kicsit bemeleghet.

Darby es Woods kerdese Bills reszrol es Watkins lababan is vmi tores van, kerdeses a hatekonysaga.
Darby lehet a fontosabb hianyzo talan, mert a vedelemnek amugy is a Bills futojatekara kell figyelnie az elkapoktol fuggetlenul elso sorban. Carr helyzetet viszont konnyitene, ha Darby nem tud jatszani.


Twitteren fenn van, h Aldon Smith-nek mi mindennek kell megfelelnie a liga es Goodell fele...ennek a lekovetese se rovid, szoval emiatt is lehet a csuszas 😊
Talan holnap mondnak vmit, 2an jar le vmi 60 napos valasz adasi hatarido, de ahogy olvastam siman lehet meg most is az a valasz, h tobb ido kell a donteshez...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Scott Bair 2 hetet mond Mario visszatérésére.

Aldonról meg semmi hír még
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
First time on grass:
 www.instagram.com/p/BNe8MDOA6WY/
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
#Raiders QB Derek Carr threw the ball well during team's walk-through yesterday. Likely to wear glove on right hand Sunday vs. #Bills.
Amadeus91
Poénból Del Rio is viselt kesztyűt az edzésen és szintén csak a jobb kezén! 😀
peterbadbone
Már megy a szerveződés, hogy a drukkerek is így menjenek a meccsre 😊

A szerdai edzés utáni sérült lista:
 image.prntscr.com/image/924b5d4860f249aa98adf45b4050bd12.png
Bruce
Latham és McGee hiánya igazán aggasztó. A 2 talán legjobb futás elleni DT-nk fontos lenne a Bills ellen...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
"Seattle Seahawks work out FB Marcel Reece"
Mindig is szimpatizaltam Hawksal de így különösen. Azért annyira nem gyenge #45. És ha ellenünk játszik a döntőben 😀 😀 mondjuk addig el is kell jutnunk neki is meg nekünk is, de az elég amerikai story szerű lenne.
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
A szerdai edzés utáni sérült lista:
 image.prntscr.com/image/924b5d4860f249aa98adf45b4050bd12.png
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
#Raiders QB Derek Carr threw the ball well during team's walk-through yesterday. Likely to wear glove on right hand Sunday vs. #Bills.
Amadeus91
Poénból Del Rio is viselt kesztyűt az edzésen és szintén csak a jobb kezén! 😀

több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
#Raiders QB Derek Carr threw the ball well during team's walk-through yesterday. Likely to wear glove on right hand Sunday vs. #Bills.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
A Ronnie Lott féle stadion terv haladni látszik. Állítólag 1,3 Milliárd jönne össze. 600 millió jönne Lott&Peete cégétől, 300 millió Davistől, 200 millió az NFLtől és 200 millió közpénzből. Persze megint a közpénz a bibi ebben a tervben, de azt írták, hogy a vegasi terv és az NFL véleménye, hogy jobb lenne, ha maradna a csapat az öbölben, cselekvésre késztetheti a város és az állam vezetőit. Arról is írtak, hogy ha ez a terv megvalósul, akkor az A's kereshet stadiont magának.

Csatlakozom az előttem szólókhoz és én sem vagyok pesszimista a jövő évekkel kapcsolatban. Persze a draftok elején mondhatni könnyű választani, de mi a saját bőrünkön tapasztaltuk, hogy ezek a választások legalább olyan nehezek, mint 1/20 után azokból választani, akik bent maradtak. Eddig RM nagyon jól használta a pickeket a 2-3 körben, csak egy olyanra emlékszem, hogy kivitték előle azt a játékost, akit szeretett volna (AJ Cann), így nem félek, hogy nagyon mellé tudna nyúlni.

Edzőkről meg majd a szezon végeztével ráérünk gondolkodni. Addig hajtani kell a csapatot a WEST trónjáért, onnan meg már bármi megtörténhet.

több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Hol akartok meccset nézni?
Surda
Miskolcon!?😊
Pari
most mondjam vagy mutassam?
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Hol akartok meccset nézni?
Surda
Miskolcon!?😊

Szerkesztette: Pari
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Hol akartok meccset nézni?
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Andy Benoit meccs elemzis tweetjeit olvasgatom epp.
McGee szerinte legtobbet NT poszton volt fenn es az erejet emelte ki. Lehet megvan az NTnk es "csak" hosszabbitani kell vele, akar Dan Williams karara, aki bar javul, de meg mindig nem a szerzodesehez merten jatszik es erdekes, de pass rushban jobb, mint run Dben a PFF szerint.
Tavaly is tobbszor Ellis volt az NT es O a DT amikor egyutt voltak fenn.

Lehet NT poszton a McGee-Jelly paros lehet megildas, mig DT poszton a Latham-Ward-Williams trio esetleg?
5tech DE poszton pedig Edwards es Autry?
A konnyu csomagokra is lenne boven ember bentre es a base felallas is mukodne...mondjuk ez az egesz csak akkor tud hatekonyan mukodni, ha Mario Edwards Jr erosen vissza tud terni legkesobb jovore...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Amúgy ha idén össze jön a PO. ( nem akarom elkiabálni mert azért van még hátra) egy közös meccsnézés valahol?
Cubehead
Kegyetlenül bebaszunk
Amadeus91
De te csak a tévének/kivetítőnek háttal lehetsz.Vagy esetleg bekötött szemmel lehetsz, inni úgy is tudsz, elvégre tudod hol van a szád! 😀
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Az eredménykövetőben említettem hogy nekem is volt hasonló sérülésem mint Carr-nek most:
 scontent.fbud1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p206x206/970162_609342732422860_687417663_n.jpg?oh=b452de601360853e40f94058806b1c0e&oe=58B07B06

Csak nekem elkapás közben történt a bajság és csak benn a kórházban rakták helyre, aztán így sokára gyógyult meg nagyon.
Bruce
Elég randa, már megbocsáss 😀
Surda
És még sajnos most is látszik egy picit, pedig már 3 éve volt 😮
Bruce
meccs vagy edzés?
Surda
Meccs volt, de amúgy védő voltam, de itt muszáj volt TE-t játszanom és az ujjhegyemmel próbáltam megszelídíteni a labdát 😛
Aztán kérdeztem az egyik csapattársamat, hogy szerinte ez így normálisan áll e? 😀
Bruce
Melyik csapat?
Surda
Jászberény Wolverines
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Amúgy ha idén össze jön a PO. ( nem akarom elkiabálni mert azért van még hátra) egy közös meccsnézés valahol?
Cubehead
Kegyetlenül bebaszunk

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
pesszimizmus on
Na akkor a nagy fellegjárásba gyorsan összeszedném a félelmeimet a jövővel kapcsolatba.
Idén rendkívül szerencsések vagyunk:
- messze elkerülnek minket a sérülések
- minden szoros meccset megnyerünk
- draftjaink jól sülnek
- FA igazolásaink egy része rendben van
- az O falunk bitang

Félelmeim:
- mi van ha jövőre nem kerülnek el minket a sérülések, Amari, Carr, Hudson, Penn, Joseph szerintem "fokozottan" hajlamosak a sérülésre
- (mint idén a Panthers) jövőre a szoros meccseink 80%-át elveszítjük és máris PO contender helyett top 5 pick csapat leszünk
- draftjaink a jövőben besülnek, off field/injury/bad scouting miatt
-FA igazolásaink mind befuccsolnak
- a falat nem fogjuk tudni összetartani

pesszimizmus off

+ Én Murray-t mindenképp megtartanám - nem draftolhat mindenki egy Eliott-ot - fiatal, nem annyira sérülékeny elkapni is tud és sokkal valószínűbb, hogy csak egy szarabbat tudnánk hozni helyette.
Pari
Pár gondolat.
Sztem a pesszimizmus fölösleges itt is, mint az élet minden területén. Realizmus a nyerő nálam.

-Mario Edwards Jr vagy Watson nem biztos, h azt mondaná, h messziről elkerülik a sérülések, de összességében a csapat valóban jól áll...Sean Smith és Amerson is hagyott már ki meccset, Howard is, Murray is, szóval azért van sérült nálunk is, de szerencsések vagyunk összességében.

-ha kidől Carr mondjuk akkor összedől minden, de így van ez minenhol ahol van rendes fr. QB (Pats Cassell-el kivéte ami a szabályt erősíti 😊 )

-a szoros mérkőzések behúzása szerencs is, de nagyrészt sztem fejben dől el, azon (is) múilik mennyire jó a csapategység, mennyire vannak együtt, mennyire bíznak magukban...ebben nagyon jók vagyunk sztem

-jó draft az azért megintcsak nem szerencse...amit eddig RM letett az asztalra elég komoly, sztem nem badarság további szolid draftokat várni

-FA igazolások nagyrésze azért működik mert megfelelő a kiválasztás, ez pedig továbbra is rendben lesz sztem...sérülés ronthatja a képet, az mindig benne van...amúgy meg egyre kevésbé lesz fontos a FA, ahogy erősödik a csapat és foy a cap space

-persze, h lehet jövőre sok kulcs sérülésünk és akkor borul a bili, de ez bárkivel előfordulhat, ettől előre félni sztem fölösleges.

-Hudson-on kívül a többiekre nem tudom miért mondod, h fokozottan sérülésre hajlamosak...Penn rekord közeli vagy rekorder folyamatos kezdésben. Carr amióta kezdő nálunk meccset nem hagyott még ki, ha jól rémlik hirtelen...Bengals ellen kiesett menet közben, de köv héten volt újra. Cooper se hagyott ki tavaly se, pedig volt sérülése, idén semmi gondja, inkább extra pihi miatt van a listán néha. Joseph térde még nem 100-as, de ha az lesz nem hiszem, h sérülékenységtől kéne tartani, főleg, ha FSbe átkerül és kevesebb LOS ütközés vár rá...

-draft és FA félelmekről írtam fentebb, nem értem igazán

-a fal egyben tartása korrekt pont, de van rá erőforrás, h folyamatosan jó falunk legyen sztem

No para Pari! 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Amúgy ha idén össze jön a PO. ( nem akarom elkiabálni mert azért van még hátra) egy közös meccsnézés valahol?