Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 122 — Deion Sanders for president!
Nem bánnám, ha végre kezdenének simább meccseink lenni!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Wow micsoda meccs volt.

Úgy indult, hogy baromi sima lesz. Az első félidőben mind a védelem, mind a támadó egység oda tette magát. Voltak sérültek bőven a másik oldalon, de nem egy gyenge csapat ez a Panthers az egyszer biztos. Newton vmi 18 passzolt yarddal állt a 2. negyedben, ami azért nem gyakori. Persze volt megint D leolvadás, benézett hosszú TD és társai, de ha nincs a Carr sérülés nem lett volna ennyire szoros ez a meccs.

Az viszont, h Carr visszaállt, belendült újra és vitte magával az egész O-t és erre tudod Mack&Co is odalépni nagyon szép teljesítmény. Egyben van a csapat nagyon, küzdenek egymásért, hisznek egymásban.

Mack egy állat, lassan kezdte az évet (mint tavaly is), de amit az elmúlt meccseken produkál az elit kategória sztem. Irvin is feljavult, lassan javul a teljes DL és összességében jobb a D láhatóan, mint volt év elején. Az persze másik kérdés, hogy mire lehet ez elég a PO-ban, de a lényeg, hogy a pozitív szezon már megvan és a PO is szinte a zsebünkben van. Lépéselőny megvan a csoporton belül, de azt mondjuk még nagyon nehéz lesz meg is őrizni. Rögtön jövő héten kutya kemény meccs jön.

Carr a meccset vmi 14\15 100yard 1TD körül kezdte és a végére is 26\38 315yard 2TD 1INT lett, sérült kézzel. Nagyon komoly formában játszik Carr és futójátékunk zsinórban a 2. hete nincs igazán, de Carr és Mustár tudtak reagálni, elkezdték nyomni a RB passzokat megint, amik ültek is.

Cooper csendes volt, de Crabtree újra robbantott 2 gyenge meccs után. Brutál combo ez...
Murray amit nem tudott hozni futásban, hozta elkapásban és végre Clive Walford korrekt TE-nek tűnt...
Seth Roberts jól játszott, de megint volt 1 gázos dropja...közben pl a TD grab meg remek volt...fura gyerek az is...

Secondary jól tartott többnyire, de azért amikor Cam beindult komoly lepkézések is voltak...hiányzott Amerson erősen.

Greg Olsen 4 elkapás 45 yard, 0 TD nem rossz tőlünk...figyeltek rá és megoldották

M.Smith megint nem nyűgözött le, de Cory James sztem korrekt volt, ez pedig bíztató.

9-2! Wow, álmomban sem gondoltam volna szezon előtt...

Szerkesztette: Rolni

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Ínséges évek után, immár biztosan megvan ez első pozitív szezonunk!
Köszönet érte Reggie-nek, Jack-nek és természetesen Amadeusnak!
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
IRvin milyen? MEgéri a pénzét?
undisputedly
Utóbbi meccseken elkezdett megdolgozni érte. Azt mondanám, hogy mostanra szokott össze a DL és kezdenek vállalható formában játszani.
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
IRvin milyen? MEgéri a pénzét?
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Érdekességek:

A védelmünk 3rd down védekezésben eddig elég jól áll NFL szinten. Tegnap is 3/10 volt a mutató, összességében pedig 47/134-gyel 4. helyen áll!

Továbbra is a legkevesebb sacket kapott a csapatunk (13)

Murray 9. TD-jét szerezte idén, 2005 óta (LaMont Jordan) ez a legtöbb amit futó szerez a csapatunkban. Ezzel a ligában is az előkelő 4. helyen van TayTrain.

Ha Seth Roberts TD-t szerez, akkor 9-0 a mérlegünk. Idén 5-0 a mérleg.

A már korábban általam írt Mack teljesítmény (INT, TD, FF, FR és sack) utoljára az NFL-ben egy bizonyos Charles Woodsonnak sikerült még 2009-ben. Egyébként ez volt az első TD-je az NFL-ben és a sack-je pedig azért érdekes, mert a 6. mérkőzés zsinórban, amikor sack-et jegyez.

Autry blokkolt XP-je idén az első ilyen volt a csapatnál. Autry egyébként már a negyedik ilyet követte el! Ez a blokkolt extra egyébként oda vezetett, hogy többször is sikertelen kétpontost hajtott végre a Panthers, így alakulhatott ki a vége előtt a 32-32-es állás.

King első volt az 50 yard feletti puntok tekintetében a ligában, szám szerint 23 ilyet követett el az első 10 meccsen, tegnap kettővel toldotta ezt meg.
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Kiélezett meccsen nyert a Chiefs a Broncos ellen, így jelenleg a csoportban mi vagyunk az elsők (Az AFC-ben is) 9-2-vel, Chiefs 8-3, a Broncos pedig 7-4 és a Chargers 5-6.

Mivel elég sok csoportmeccs van még hátra, így ez az állás még sokat változhat. Nekünk nagyon fontos, hogy a Chiefs elleni meccsen ne kapjunk ki, a Broncos elleni meg még nagyon távol van, így azt majd akkor látjuk, hogy mennyire kell a győzelem vagy sem.

A Miami nagyon feljött az utóbbi időben és már WC helyen van a Broncossal holtversenyben.

A héten a Bills-el játszunk, korábban írtam, hogy nagyon nehéz meccsre számíthatunk, de így hogy Carr dobókeze megsérült még nehezebbnek tűnik, annak ellenére, hogy nem látszott a játékán Carr-nek a sérülés, de az további nehezítés lesz, hogy nem tudunk under center játékokat játszani, igaz, ha arra készülünk, hogy csak shotgun lesz, akkor azért más lesz a tészta. Egyébként remélem jó híreket kapunk a sérüléséről. Valamint nagyon kell vissza Amerson a secondary-ba, mert Hamilton nem életbiztosítás és Hayden sérüléséről még nem tudunk semmit.
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Remélem kikészítik egymást KC meg a szamarak
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Mack elég jó meccset tolt, pedig csak a félidők utolsó másodperceiben csinált "valamit".

1 INT, 1 sack, 1 FF, 1 FR, 1 TD

Szerkesztette: Bruce
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Fullba működik, hogy ha nem nèzem, csak a twittert figyelem, akkor mindig megindul a csapat.

9-2, pozitív a szezon.
Remélem DC4 tudja folytatni.
Amadeus91
Hát elég necces lesz neki, mert most majd megpihen a keze, de remélhetőleg tudja vállalni. Csak ha az under center playeket hanyagolni kell, akkor baj lesz.
Bruce
Nem tört el, innentől jégkocka és szuri kérdése.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
A legnagyobb nyereség, hogy Carr igazi vezér lett.
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Fullba működik, hogy ha nem nèzem, csak a twittert figyelem, akkor mindig megindul a csapat.

9-2, pozitív a szezon.
Remélem DC4 tudja folytatni.
Amadeus91
Hát elég necces lesz neki, mert most majd megpihen a keze, de remélhetőleg tudja vállalni. Csak ha az under center playeket hanyagolni kell, akkor baj lesz.
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Fullba működik, hogy ha nem nèzem, csak a twittert figyelem, akkor mindig megindul a csapat.

9-2, pozitív a szezon.
Remélem DC4 tudja folytatni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 636 — Rise My Nation!
Aldon sora legkesobb 5 nap mulva kiderul:
https://a3.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2015%2F1118%2Fr28113_1296x729_16-9.jpg
Answer on A. Smith reinstatement due this week
Raiders linebacker Aldon Smith applied for a return to the NFL on Oct. 3, and commissioner Roger Goodell has to render a decision on his reinstatement by the end of this week.
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Cowser es Adams nincs hatassal Mario es Aldon helyzetere vagy forditva...

Cowser Calhoun kiesese miatt jon fel, Adams meg STbe sztem.

Reggie mindket fia NFLbe kerulhet a jelen allas szerint. Az mondjuk egy erdekes kerdes, h GMkent esetleg elhozod-e a gyerekedet drafton 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
 www.raiders.com/news/article-1/Raiders-Announce-Transactions/6bd70685-05c7-4e54-b659-e88201e1c203

Azt hiszem, idén már nem lesz se Aldon, se Mario...
bmg
Szerintem ennek a 2 lépésnek nincs köze Mariohoz, vagy Aldonhoz.

McCants elküldése nem lepett meg, az újoncokat használták helyette, amikor falembernek kellett felmenni a pályára. Sok sikert neki a továbbiakban.
O'Malley-nek még sok volt az NFL, PS-re hoztuk, ha Smith nem sérül le, akkor nem hívták volna fel az 53-ba, remélem vissza fogjuk hozni a gyakorlócsapatba. Cowser kellett, mert Calhoun sérülése miatt, Mack és Irvin mögött nincs tartalék, amúgy is a sérülése előtt jól mozgott.

Kicsit más:

Reggie McKenzie fia, Jalen, 3*-os OT recuit(6-4/304), aki ösztöndíj ajánlatot kapott a Miami-tól és nem más, mint Jethro Franklin, jelenlegi DL edzőnk toborozta, minkor még a Hurricanesnél töltött be DL edző posztot. Igaz még nem iratkozott be, mert van más ösztöndíj ajánlata is, de durva, hogy milyen összefonódásokat lehet találni.

több mint 7 éve
bmg Las Vegas Raiders 2 664
 www.raiders.com/news/article-1/Raiders-Announce-Transactions/6bd70685-05c7-4e54-b659-e88201e1c203

Azt hiszem, idén már nem lesz se Aldon, se Mario...
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 297 — capitaine du château de Vienne 1487
Én ilyen vagyok. Bizakodni bizakodom abban, hogy jó lesz a csapat, de nem szeretek lenézni senkit. Mert főleg az ilyen szituációknál szokott az megtörténni, hogy "jól van a 3 legjobb játékosuk nem lesz, sétagalopp lesz a mérkőzés", aztán meg jön a pofára esés. Tisztában vagyok a csapat hiányosságaival és azzal, hogy miben erős a Panthers: Irányító futás, TE játék, PA játékok...
Bruce
Viszont a Küsli helyett ádzséKleint nyugodtan húzd missmatchre -úgymekkel dobálni a középsózónát, mint drezdát, azt hazamanni jóllakottan.
sutianap
A sack leaderuk hianya is sokat segit, mert aki Carr-t nem tudja megzavarni annak hosszu estere kell keszulnie...
Rolni
Seggtomzont azér fogják küldeni a likon


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Én ilyen vagyok. Bizakodni bizakodom abban, hogy jó lesz a csapat, de nem szeretek lenézni senkit. Mert főleg az ilyen szituációknál szokott az megtörténni, hogy "jól van a 3 legjobb játékosuk nem lesz, sétagalopp lesz a mérkőzés", aztán meg jön a pofára esés. Tisztában vagyok a csapat hiányosságaival és azzal, hogy miben erős a Panthers: Irányító futás, TE játék, PA játékok...
Bruce
Viszont a Küsli helyett ádzséKleint nyugodtan húzd missmatchre -úgymekkel dobálni a középsózónát, mint drezdát, azt hazamanni jóllakottan.
sutianap
A sack leaderuk hianya is sokat segit, mert aki Carr-t nem tudja megzavarni annak hosszu estere kell keszulnie...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Én nem nézek le senkit. Egy ébredező, egyre jobb formában lévő Panthers az ellenfél akik nagyon veszélyesek. 1 mérkőzés sem sétagalopp! Játszunk jól, legyünk party-ban és nyerjen a csapat!
Szerintem jobb mindig győzelmet várni és ha kikapnak akkor sajnálkozni, meg gondolkozni, hogy mit rontott el a csapat és nem fordítva, hogy "úgyis kikapunk" azt ha nyerünk akkor örülünk Vincent.

Na mind1 elengedem a témát mert vasárnap nyerni fogunk Bruce azt ha mégsem akkor az azért lesz mert Amadeus élőben nézte a meccset! 😀
TST
Annyi biztos, hogy én nem fogom a sport tévén nézni, mert az eddig nem hozott szerencsét. Reméljük Amadeus is okosan dönt! 😊
Bruce
Rám lehet számítani

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 297 — capitaine du château de Vienne 1487
Én ilyen vagyok. Bizakodni bizakodom abban, hogy jó lesz a csapat, de nem szeretek lenézni senkit. Mert főleg az ilyen szituációknál szokott az megtörténni, hogy "jól van a 3 legjobb játékosuk nem lesz, sétagalopp lesz a mérkőzés", aztán meg jön a pofára esés. Tisztában vagyok a csapat hiányosságaival és azzal, hogy miben erős a Panthers: Irányító futás, TE játék, PA játékok...
Bruce
Viszont a Küsli helyett ádzséKleint nyugodtan húzd missmatchre -úgymekkel dobálni a középsózónát, mint drezdát, azt hazamanni jóllakottan.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
Egyébként szerintetek továbbra is Howard lesz a kezdő RT? Szerintem igen, mert nincs ok a változtatásra, csak így Menelik-el nem tudom mi lesz a jövőben. Sérülékeny nagyon, viszont ha játszik akkor nagyon jól tolja általában. Lehetséges, hogy bemegy Penn mögé LT cserének?
Bruce
A texans ellen volt fent pár play erejéig Watson mint extra falember ea volt olyan play is ahol egy az egybe vette fel és kis játékból Clowneyt. Aki ugye elég szépen szivatta sebességből Howardot. Szerintem Howard marad a kezdő de tovább lesz ilyen módon tesztelve Watson és ha tovabbra is ilyen biztatoan nyomja akor eltudom képzelni hogy vissza kapja a kezdő helyet. De az nem most lesz még az fix.



több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Cooper megnyerte a Castrol Edge Clutch Performance of the Week 11 díjat.
Idén ez a negyedik hét amikor Raiders játékos nyer. 1., 4., 8. héten Carr nyert és most Cooper.
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én nem nézek le senkit. Egy ébredező, egyre jobb formában lévő Panthers az ellenfél akik nagyon veszélyesek. 1 mérkőzés sem sétagalopp! Játszunk jól, legyünk party-ban és nyerjen a csapat!
Szerintem jobb mindig győzelmet várni és ha kikapnak akkor sajnálkozni, meg gondolkozni, hogy mit rontott el a csapat és nem fordítva, hogy "úgyis kikapunk" azt ha nyerünk akkor örülünk Vincent.

Na mind1 elengedem a témát mert vasárnap nyerni fogunk Bruce azt ha mégsem akkor az azért lesz mert Amadeus élőben nézte a meccset! 😀
TST
Annyi biztos, hogy én nem fogom a sport tévén nézni, mert az eddig nem hozott szerencsét. Reméljük Amadeus is okosan dönt! 😊
Bruce
Részemről sincs lenézés, Pant nem egy komolytalan brigád, viszont szurkolok a sikerért, ha Panterst kell legyőzni akkor azt.
Hogy vannak hiányosságaink az vitathatattlan, de ez a mi narancsunk.
Surda
Pontosan! Ugyanúgy szurkolunk a sikerért mindketten vagy mindahányan vagyunk. Csak én nem tudok olyan nyilatkoztatni kifelé, hogy nyerni fogunk. Lehet hogy babona, lehet hogy hozzászoktam a Raiders sikertelenségéhez, lehet hogy egészen más oka van.

Egyébként szerintetek továbbra is Howard lesz a kezdő RT? Szerintem igen, mert nincs ok a változtatásra, csak így Menelik-el nem tudom mi lesz a jövőben. Sérülékeny nagyon, viszont ha játszik akkor nagyon jól tolja általában. Lehetséges, hogy bemegy Penn mögé LT cserének?