Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Én nem nézek le senkit. Egy ébredező, egyre jobb formában lévő Panthers az ellenfél akik nagyon veszélyesek. 1 mérkőzés sem sétagalopp! Játszunk jól, legyünk party-ban és nyerjen a csapat!
Szerintem jobb mindig győzelmet várni és ha kikapnak akkor sajnálkozni, meg gondolkozni, hogy mit rontott el a csapat és nem fordítva, hogy "úgyis kikapunk" azt ha nyerünk akkor örülünk Vincent.

Na mind1 elengedem a témát mert vasárnap nyerni fogunk Bruce azt ha mégsem akkor az azért lesz mert Amadeus élőben nézte a meccset! 😀
TST
Annyi biztos, hogy én nem fogom a sport tévén nézni, mert az eddig nem hozott szerencsét. Reméljük Amadeus is okosan dönt! 😊
Bruce
Részemről sincs lenézés, Pant nem egy komolytalan brigád, viszont szurkolok a sikerért, ha Panterst kell legyőzni akkor azt.
Hogy vannak hiányosságaink az vitathatattlan, de ez a mi narancsunk.
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én nem nézek le senkit. Egy ébredező, egyre jobb formában lévő Panthers az ellenfél akik nagyon veszélyesek. 1 mérkőzés sem sétagalopp! Játszunk jól, legyünk party-ban és nyerjen a csapat!
Szerintem jobb mindig győzelmet várni és ha kikapnak akkor sajnálkozni, meg gondolkozni, hogy mit rontott el a csapat és nem fordítva, hogy "úgyis kikapunk" azt ha nyerünk akkor örülünk Vincent.

Na mind1 elengedem a témát mert vasárnap nyerni fogunk Bruce azt ha mégsem akkor az azért lesz mert Amadeus élőben nézte a meccset! 😀
TST
Annyi biztos, hogy én nem fogom a sport tévén nézni, mert az eddig nem hozott szerencsét. Reméljük Amadeus is okosan dönt! 😊
több mint 7 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Én nem nézek le senkit. Egy ébredező, egyre jobb formában lévő Panthers az ellenfél akik nagyon veszélyesek. 1 mérkőzés sem sétagalopp! Játszunk jól, legyünk party-ban és nyerjen a csapat!
Szerintem jobb mindig győzelmet várni és ha kikapnak akkor sajnálkozni, meg gondolkozni, hogy mit rontott el a csapat és nem fordítva, hogy "úgyis kikapunk" azt ha nyerünk akkor örülünk Vincent.

Na mind1 elengedem a témát mert vasárnap nyerni fogunk Bruce azt ha mégsem akkor az azért lesz mert Amadeus élőben nézte a meccset! 😀
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Én ilyen vagyok. Bizakodni bizakodom abban, hogy jó lesz a csapat, de nem szeretek lenézni senkit. Mert főleg az ilyen szituációknál szokott az megtörténni, hogy "jól van a 3 legjobb játékosuk nem lesz, sétagalopp lesz a mérkőzés", aztán meg jön a pofára esés. Tisztában vagyok a csapat hiányosságaival és azzal, hogy miben erős a Panthers: Irányító futás, TE játék, PA játékok...
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Luke Kuechly, Ryan Kalil, Michael Oher és Mario Addison sem fog ellenünk játszani a hétvégén...

A mi sérültjeinkről még nincs hír.
Bruce
Amerson ma már edzett. Elvileg játszani fog.

Írtam a Panthers topicba, hogy ilyen előzmények után, tuti hogy szárnyakat kap a Panthers.
Bruce
Jó, hogy ilyen optimistán állsz a csapathoz... Szerintem meg nyerni fogunk és kész. 😊
TST
Olvastam, gondoltam írok rá egy blitzet, de a Broncoc után elég volt 😀
Legyél mar optimista ez az év az elmúlt 14 év legjobb éve!
és szerintem van esélyünk 7x fogadtam magunkra az idén, most is (8) valahogy megy a szekér így vagy úgy 😀
több mint 7 éve
TST Las Vegas Raiders 1 449 — "The fire that burns brightest in the Raiders organization."
Luke Kuechly, Ryan Kalil, Michael Oher és Mario Addison sem fog ellenünk játszani a hétvégén...

A mi sérültjeinkről még nincs hír.
Bruce
Amerson ma már edzett. Elvileg játszani fog.

Írtam a Panthers topicba, hogy ilyen előzmények után, tuti hogy szárnyakat kap a Panthers.
Bruce
Jó, hogy ilyen optimistán állsz a csapathoz... Szerintem meg nyerni fogunk és kész. 😊
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Luke Kuechly, Ryan Kalil, Michael Oher és Mario Addison sem fog ellenünk játszani a hétvégén...

A mi sérültjeinkről még nincs hír.
Bruce
Amerson ma már edzett. Elvileg játszani fog.

Írtam a Panthers topicba, hogy ilyen előzmények után, tuti hogy szárnyakat kap a Panthers.
több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Szerintem idén őt nem fogják engedni játszani...
Bruce
napról napra valószínűbb ez sajnos.

más

 twitter.com/GipsySafety/status/802286211129700352

Szerkesztette: deyell

choose life
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Luke Kuechly, Ryan Kalil, Michael Oher és Mario Addison sem fog ellenünk játszani a hétvégén...

A mi sérültjeinkről még nincs hír.
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Shilique Calhoun a hétfői sérülése után, egy apróbb beavatkozásra volt szükség, így kihagyja a Panthers elleni meccset. Egyenlőre hosszabb kihagyásról nincs hír.
peterbadbone
jöhetne már Aldon...
deyell
Szerintem idén őt nem fogják engedni játszani...
Bruce
De mi ez a baszakodás??? Büntetését letöltötte.
Ez olyan mint amikor szabadul az elitélt és a kapun nem engedik ki.
Bürokratakretének....
És mi vagyunk a liga kedvencei 😁
Surda
Sajnos azzal, hogy letelt az eltiltás még nem jelenti automatikusan, hogy játszhat. Kell a komisszár engedélye, azt pedig kénye kedve szerint húzhatja-halaszhatja... Nagy szar ez az egész így, de hát ez van.
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Shilique Calhoun a hétfői sérülése után, egy apróbb beavatkozásra volt szükség, így kihagyja a Panthers elleni meccset. Egyenlőre hosszabb kihagyásról nincs hír.
peterbadbone
jöhetne már Aldon...
deyell
Szerintem idén őt nem fogják engedni játszani...
Bruce
De mi ez a baszakodás??? Büntetését letöltötte.
Ez olyan mint amikor szabadul az elitélt és a kapun nem engedik ki.
Bürokratakretének....
És mi vagyunk a liga kedvencei 😁
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Egy kis érdekesség:

Ron Rivera nagy Raiders fan volt gyerekkorában, hiszen észak Californiából származik, mint Del Rio. Jim Plunket volt az a játékos akire felnézett és van egy aláírása Maddentől. Egy év van Jack és Ron között, már középiskolában ismerték egymást, aztán Ron a Cal-ra iratkozott be, míg Jack ugye az USC-t választotta... a teljes cikket az lalábbi linken lehet olvasni:
 www.panthers.com/news/article-2/Raiders-a-special-opponent-for-Ron-Rivera/c4fcf7b0-5b1e-4a3b-a724-a199f276cf7a

több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Shilique Calhoun a hétfői sérülése után, egy apróbb beavatkozásra volt szükség, így kihagyja a Panthers elleni meccset. Egyenlőre hosszabb kihagyásról nincs hír.
peterbadbone
jöhetne már Aldon...
deyell
Szerintem idén őt nem fogják engedni játszani...
több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Shilique Calhoun a hétfői sérülése után, egy apróbb beavatkozásra volt szükség, így kihagyja a Panthers elleni meccset. Egyenlőre hosszabb kihagyásról nincs hír.
peterbadbone
jöhetne már Aldon...

choose life
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Amerson sem edzett ma Calhoun mellett. Nem tudni, hogy hétvégén bevethető lesz e, ha nem, akkor az azért fájó lesz a secondary-nek.

 image.prntscr.com/image/c917ee16f7fa454480bca8bbc029e6f8.png

Szerkesztette: Bruce
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Shilique Calhoun a hétfői sérülése után, egy apróbb beavatkozásra volt szükség, így kihagyja a Panthers elleni meccset. Egyenlőre hosszabb kihagyásról nincs hír.

több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Az megvan, h Richard 4. negyedes sideline elkapása nem is volt benne a playbook-ba?
Elvileg pár snappel előtte Richard látta, h ez működne, szólt az edzőknek, akiknek tetszett az ötlet és a pálya mellett felrajzolták, elmondták mindenkinek és utána megcsinálták 😊


Bruce Irvin-ről írja mindenki, h milyen jó meccse volt, Ő is azt mondta...én tegnap visszanéztem az első 26 D playünket és mindhárom nagyobb futóplayben benne volt Irvin sztem.
Az elsőnél Autry a DT, Irvin a RDE és közöttük nyitnak akkora utat a falemberek, h Miller is meglepődik sztem. Vagy vmelyikőjük elrontotta a gap-et vagy szimplán dominálták egyszerre mindkettőt csúnyán.
Aztán a Miller 7 yardos futás jobb oldalra, ahol végül Irvin megcsinálja a szerelést, de sztem későn ér ki a szélre. Rögtön utána a majdnem TD futásnál pedig egyszerűen úgy megblokkolja a TE, h nem tud odaérni Millerhez. Ennél a playnél az RT is nagyon szépet blokkol McGee-n aki a LDE.
A meccs közben. végére nekem is úgy tűnt Irvin jó volt, de ez a 3 hiba a elején szembejött...

Ward nekem puha, illetve lassú egyenlőre. Puha amikor marad a gapjében és előre, kicsit oldalra próbál dolgozni és lassú amikor stunt playnél elküldik a másik oldalra. Ebben ég és föld Mario hozzá képest. Olyan erővel és aggresszivitással támadja Mario a gapjét és az OL-t, ami brutál és nagyon fürgén dolgozik befele. Wardnak legalább az első területen nagyot kellene előre lépnie. Lehet tud majd segíteni, ha Edwards edz, játszik mellette.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Szerdai sérültlista:

 image.prntscr.com/image/a22541e574cd433fbdd000f02da4f658.png

Egyébként felszerelés nélküli edzés van a héten. Amerson remélem csak pihent, a többiek nem érdekelnek 😊
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
ez amúgy mi akart lenni? field goalra jó volt.

 pbs.twimg.com/media/Cx1Rd31XEAArRUa.jpg
deyell
Erődemonstráció?
Surda
Az előbbi cikk alapján sokkal inkább def olvasásának a zavarása. Röviden a cikk ugye azt taglalta többek közt hogy personal package-kel es különböző formaciokkal akarta Musgrave felre informálni, olvastatni és ezzel elvaltani a defet. Gondolom erre volt egy goal line próbálkozása.
Cubehead
jogos, de csk nagyfiúk voltak bent 😊 az összes 110 kg alatti kispadozott kivéve Carrt....erőből félrevezetés? 😉
Surda
Én inkább arra gondolok hogy bal szélén Olawale volt. Ellenben goal lone szitu tele nagy fiúval. Ergo mi az első és legkézenfekvőbb gondolat hogy erőből beakarjuk nyomni. Ehez képest Olawale véget akár egy srceen lasszra is ott volt a lehetőség... Vagy a túl oldalt a TE passz
Cubehead
powerpush hoz egy kicsit távol állnak (a falat kivéve) inkább kamuzták a Penn féle elkapást?
Surda
Megnéztem újra a képet. Ot elkapas vagy qb draw vagy a két oldali screen.
Mind valos opció. A lényeg hogy szerintem a cikkből kiindulva azért volt a fura felállás hogy ezzel zavarba hozzuk a d-t. Az más kérdés hogy itt nem jött be. De amúgy mind az opciók szama miatt mind a távolság rövidsége miatt abszolult jól átgondolt.
Hiszen ha maradunk a screen-nel akkor ilyen rövid távon állíts meg egy az egybe egy Olawale típusú embert. Vagy ba megnézed a qb draw lehetőséget. Egy lyukat mindig lehet nyitni és ugy az lb-k man coverbe szélen voltak ergo nincs aki erkezzen és tömje a lyukat, ekkora távot meg a Carrhoz hasonló nem futó qb-k is lazán lekocogjak.
Cubehead
Olawele screen jó opció lett volna ez igaz. Reece (nagy kedvencem ) -re szoktak annó játszani ilyen szitukat. A közel/ távolságot a szélességi felállásra értem, nem az endzon hoz közel illyetve távpl.... széthúzódtak.
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
A felrevezetes abbol adodik, hogy "rossz" personnel megy ki.

Egesz meccsen varialtak vele. A felpalyas FB TD is abbol lett. Mas kerdes, hogy nem mukodott, csak most nyert a csapat, es minden zsenialisnak tunik.
Eleve nem egy agyoncsiszolt a Raiders offense, es nem is bonyolult. Kicsit talan tultoltak most, de meg tudom erteni. Mindenkepp nyerni akartak. 14 eve varnak a sikerre.
Nem baj, legalabb lattak, hogy jobol is megart a sok. Haley szokta neha hasonloan tulvarialni a tamadasokat a Steelersben, aztan sajat maguk zavarodnak bele.
ulpianus
Én is egyetértek azzal, hogy ha bejön akkor nagy játék van, de inkább többször nem jön be és akkor meg jönnek azok a fanyalgások, hogy milyen fasz ez a Musgrave. Pl. az ominózus sok falemberes felállásnál is fenn hagytunk 4 pontot, mert nem sikerült és kicsit túl volt gondolva. Egyébként én futást hívtam volna és még negyedikre is rámentem volna, hiszen a legrosszabb esetben is a saját endzone-jából kellett volna jönnie a Texansnak. De két futásból úgy gondolom, hogy meglett volna a TD is.
Bruce
Hát azért nagyon nagyon nem ment a futás...ezt ilyenkor a playcaller kénytelen bekalkulálni...persze lehet 2 próba alatt összejött volna, de addig a meccsen nem igen volt pozitív futásunk, ha jól rémlik

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
A felrevezetes abbol adodik, hogy "rossz" personnel megy ki.

Egesz meccsen varialtak vele. A felpalyas FB TD is abbol lett. Mas kerdes, hogy nem mukodott, csak most nyert a csapat, es minden zsenialisnak tunik.
Eleve nem egy agyoncsiszolt a Raiders offense, es nem is bonyolult. Kicsit talan tultoltak most, de meg tudom erteni. Mindenkepp nyerni akartak. 14 eve varnak a sikerre.
Nem baj, legalabb lattak, hogy jobol is megart a sok. Haley szokta neha hasonloan tulvarialni a tamadasokat a Steelersben, aztan sajat maguk zavarodnak bele.
ulpianus
Én is egyetértek azzal, hogy ha bejön akkor nagy játék van, de inkább többször nem jön be és akkor meg jönnek azok a fanyalgások, hogy milyen fasz ez a Musgrave. Pl. az ominózus sok falemberes felállásnál is fenn hagytunk 4 pontot, mert nem sikerült és kicsit túl volt gondolva. Egyébként én futást hívtam volna és még negyedikre is rámentem volna, hiszen a legrosszabb esetben is a saját endzone-jából kellett volna jönnie a Texansnak. De két futásból úgy gondolom, hogy meglett volna a TD is.
több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 297 — capitaine du château de Vienne 1487
Olvastam NFL.com-on a potenciális edzőmenesztésekkel kapcsolatos cikket. Sok minden történik még, de jó eséllyel megint több gárda fog vezető edzőt keresni magának.
Bill Musgrave utóbbi időben mutatott teljesítménye, illetve a Raiders O statjai, Carr folyamatos fejlődése miatt akár felmerülhet az Ő neve is, mint HC jelölt. Nem hiszem, h komoly jelölt lehetne bárhol, mert az elmúlt 2 évét leszámítva inkább egy gyenge OC volt és nem volt sose HC még, de lehet felmerül majd a neve és végső soron az is lehet, h vki kétségbe esés miatt elviszi egy fiatal QB mellé mondjuk.
Év elején azt mondtam volna, h vigyék csak, mert Carr&Co bármelyik OC-t jó színben tudja feltüntetni, de most azt gondolom, h nem lenne jó, ha menne. Jó ez a rendszer, működik, Carr fejlődik és az utóbbi időben kezd a playcall-ra és a meccs közben adjustmentre is ráérezni Mustár.
Ti ezt hogy látjátok?



Panthers ellen nehéz meccsre számítok, ha játszik Luke, akkor meg szinte tartok a zakótól.
Cam egy jó QB, vannak komoly célpontjai, futni is jól tud, folyamatosan veszélyes. A mi run D-nk ellen sztem Stewarddal karöltve fog tudni menni a futójátékuk és onnan meg jöhet a PA és a sok TE passz, amiben noname QB-TE párosok ellen is szarok vagyunk, szóval a Newton-Olson páros jó eséllyel kicsinál minket. Az egyetlen esélyünk védelmi oldalon, ha kihasználjuk a gyenge OL-jük nyújtotta előnyös párharcokat és Mack, Irvin valamint bentről mondjuk Latham folyamatosan zavarja Cam-et és sikerül nagyon megnehezíteni a napját.

Támadó oldalon láttuk azért, h Carr már akkor is tud pontokat feltenni, ha a futójáték szenved, de igazán akkor jó az O, ha megy a futás is. Emiatt lesz roppant fontos, h Luke játszik-e. Ha Ő nem tud játszani az sokat ronthat a Panthers D reakció idején, a multiple personel csomagjaink olvasásán és összességében a run, ill pass D teljesítményükön.

Hazai pályán 8-2-es eredménnyel hozni kellene a meccset egy szenvedő 4 győzelmes csapat ellen, de azért az a Panthers keret tavaly fényévekkel jobb volt még, mint mi és nem hiszem, h bedobnák a törölközőt, ellenük jó játékot kell hoznunk, különben simán bebüntetnek.
Rolni
úgy látom a Panthera védelem csak akkor zsuzsikál ha mindhárom LB fitt, Davis-Küsli-Sakk - bármelyik kiesik borulnak fölfele


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Cubehead Las Vegas Raiders USC Trojans 2 508
ez amúgy mi akart lenni? field goalra jó volt.

 pbs.twimg.com/media/Cx1Rd31XEAArRUa.jpg
deyell
Erődemonstráció?
Surda
Az előbbi cikk alapján sokkal inkább def olvasásának a zavarása. Röviden a cikk ugye azt taglalta többek közt hogy personal package-kel es különböző formaciokkal akarta Musgrave felre informálni, olvastatni és ezzel elvaltani a defet. Gondolom erre volt egy goal line próbálkozása.
Cubehead
jogos, de csk nagyfiúk voltak bent 😊 az összes 110 kg alatti kispadozott kivéve Carrt....erőből félrevezetés? 😉
Surda
Én inkább arra gondolok hogy bal szélén Olawale volt. Ellenben goal lone szitu tele nagy fiúval. Ergo mi az első és legkézenfekvőbb gondolat hogy erőből beakarjuk nyomni. Ehez képest Olawale véget akár egy srceen lasszra is ott volt a lehetőség... Vagy a túl oldalt a TE passz
Cubehead
powerpush hoz egy kicsit távol állnak (a falat kivéve) inkább kamuzták a Penn féle elkapást?
Surda
Megnéztem újra a képet. Ot elkapas vagy qb draw vagy a két oldali screen.
Mind valos opció. A lényeg hogy szerintem a cikkből kiindulva azért volt a fura felállás hogy ezzel zavarba hozzuk a d-t. Az más kérdés hogy itt nem jött be. De amúgy mind az opciók szama miatt mind a távolság rövidsége miatt abszolult jól átgondolt.
Hiszen ha maradunk a screen-nel akkor ilyen rövid távon állíts meg egy az egybe egy Olawale típusú embert. Vagy ba megnézed a qb draw lehetőséget. Egy lyukat mindig lehet nyitni és ugy az lb-k man coverbe szélen voltak ergo nincs aki erkezzen és tömje a lyukat, ekkora távot meg a Carrhoz hasonló nem futó qb-k is lazán lekocogjak.



több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 888 — Circus Maximus
A felrevezetes abbol adodik, hogy "rossz" personnel megy ki.

Egesz meccsen varialtak vele. A felpalyas FB TD is abbol lett. Mas kerdes, hogy nem mukodott, csak most nyert a csapat, es minden zsenialisnak tunik.
Eleve nem egy agyoncsiszolt a Raiders offense, es nem is bonyolult. Kicsit talan tultoltak most, de meg tudom erteni. Mindenkepp nyerni akartak. 14 eve varnak a sikerre.
Nem baj, legalabb lattak, hogy jobol is megart a sok. Haley szokta neha hasonloan tulvarialni a tamadasokat a Steelersben, aztan sajat maguk zavarodnak bele.

Szerkesztette: ulpianus


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Olvastam NFL.com-on a potenciális edzőmenesztésekkel kapcsolatos cikket. Sok minden történik még, de jó eséllyel megint több gárda fog vezető edzőt keresni magának.
Bill Musgrave utóbbi időben mutatott teljesítménye, illetve a Raiders O statjai, Carr folyamatos fejlődése miatt akár felmerülhet az Ő neve is, mint HC jelölt. Nem hiszem, h komoly jelölt lehetne bárhol, mert az elmúlt 2 évét leszámítva inkább egy gyenge OC volt és nem volt sose HC még, de lehet felmerül majd a neve és végső soron az is lehet, h vki kétségbe esés miatt elviszi egy fiatal QB mellé mondjuk.
Év elején azt mondtam volna, h vigyék csak, mert Carr&Co bármelyik OC-t jó színben tudja feltüntetni, de most azt gondolom, h nem lenne jó, ha menne. Jó ez a rendszer, működik, Carr fejlődik és az utóbbi időben kezd a playcall-ra és a meccs közben adjustmentre is ráérezni Mustár.
Ti ezt hogy látjátok?



Panthers ellen nehéz meccsre számítok, ha játszik Luke, akkor meg szinte tartok a zakótól.
Cam egy jó QB, vannak komoly célpontjai, futni is jól tud, folyamatosan veszélyes. A mi run D-nk ellen sztem Stewarddal karöltve fog tudni menni a futójátékuk és onnan meg jöhet a PA és a sok TE passz, amiben noname QB-TE párosok ellen is szarok vagyunk, szóval a Newton-Olson páros jó eséllyel kicsinál minket. Az egyetlen esélyünk védelmi oldalon, ha kihasználjuk a gyenge OL-jük nyújtotta előnyös párharcokat és Mack, Irvin valamint bentről mondjuk Latham folyamatosan zavarja Cam-et és sikerül nagyon megnehezíteni a napját.

Támadó oldalon láttuk azért, h Carr már akkor is tud pontokat feltenni, ha a futójáték szenved, de igazán akkor jó az O, ha megy a futás is. Emiatt lesz roppant fontos, h Luke játszik-e. Ha Ő nem tud játszani az sokat ronthat a Panthers D reakció idején, a multiple personel csomagjaink olvasásán és összességében a run, ill pass D teljesítményükön.

Hazai pályán 8-2-es eredménnyel hozni kellene a meccset egy szenvedő 4 győzelmes csapat ellen, de azért az a Panthers keret tavaly fényévekkel jobb volt még, mint mi és nem hiszem, h bedobnák a törölközőt, ellenük jó játékot kell hoznunk, különben simán bebüntetnek.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!