Las Vegas Raiders

37 feliratkozó

több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
coverage elemzés.

 raidersanalysis.wordpress.com/2016/11/18/the-evolution-of-the-raiders-coverage-by-gipsysafety/

choose life
több mint 7 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
A stat böngészés után az látszik, hogy a Denver elleni game plan-t kell elővenni újra szerintem.
Rolni
a Texans védőfalát nem lehet majd olyan egyszerűen dominálni fizikailag mint a Broncosét... most többet kell majd passzolni ellenük. szoros meccsre számítok, de remélhetőleg végül nyerünk.

choose life
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Edwards nem PUP listán van elvileg, hanem IR-en és Ő lenne a visszatérős emberünk onnan
Rolni
Bocs. Akkor ráértek vele.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Aldon Smith szinte biztosan, míg Mario Edwards Jr. teljesen biztosan kihagyja ezt a meccset, Aldon a köv héten esetleg már szóhoz juthat, ha Goodell is úgy akarja. Mario sztem a KC vagy az SD meccs előtt nem várható már vissza.
Rolni
A PUP listán a 11. hétig lehet üldögélni. Ha a héten nem edz hivatalosan Mario, akkor automatikusan megy IR-re.

Le kéne ma ugrania a pályára, akkor további három hét lenne aktiválni őt.
tomi-tomi
Edwards nem PUP listán van elvileg, hanem IR-en és Ő lenne a visszatérős emberünk onnan

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Aldon Smith szinte biztosan, míg Mario Edwards Jr. teljesen biztosan kihagyja ezt a meccset, Aldon a köv héten esetleg már szóhoz juthat, ha Goodell is úgy akarja. Mario sztem a KC vagy az SD meccs előtt nem várható már vissza.
Rolni
A PUP listán a 11. hétig lehet üldögélni. Ha a héten nem edz hivatalosan Mario, akkor automatikusan megy IR-re.

Le kéne ma ugrania a pályára, akkor további három hét lenne aktiválni őt.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Raiders VS Texans

Támadó egységek:
A mienk a liga 5. legjobb támadó egysége yards\gm alapján és pts\gm (27,2) alapján egyaránt. A Texans a 30., illetve 29. helyen áll ezen mutatók alapján (17,9 ptg\gm).

Passzolt yards\gm tekintetében mi vagyunk a 6. legjobbak és 17 TD passzunk van eddig 3 INT ellenében, míg a Houston 32. tök utolsó yards\gm tekintetében és 11 TD jött eddig össze nekik.

Futás terén sokkal közelebb van egymáshoz a két csapat, ugyanis mi vagyunk a 4., ők pedig az 5. helyen yards\gm alapján. Avg szempontjából mi a 2. helyen, ők a 11. helyen vannak. Nekünk 11 rush TD-nk van, nekik csak 2 db.


Védelmek:
A mi védelmünk továbbra is a liga alsó részén (29. hely) mozog yards\gm alapján, míg a Texans a 4. legjobb ezen mutató alapján. Ptg\gm alapján kisebb a különbség, ők a 12. helyen vannak 20,9-el, míg mi a 22.-en 24,8-al.

Passz ellen (yard alapon) ők a 3. legjobb egység, míg mi a 31. helyen állunk, de futás ellen mi vagyunk a jobbak (szintén yard alapon) a 21. helyünkkel, ugyanis a Texans csak 26.

Ránéztem az ellenfél irányítóinak a passer ratingjére adott védelem ellen című stat halomra. A Houston jobb összességében az évet nézve, de az utolsó egy vagy főleg az utolsó 3 meccset nézve mi vagyunk a jobbak, illetve ami fontos lehet, h idegenben mi vagyunk ezen mutatóban a jobbak és ez azért végülis away meccs lesz mindkét csapat számára.


A stat böngészés után az látszik, hogy a Denver elleni game plan-t kell elővenni újra szerintem.

Védelmi oldalon a futásra kell ráállnunk, azt kell limitálni és Osweiler kezébe kell adni a meccset. Nagyon gyors elkapóik vannak, szóval észnél kell lenni, de mivel nincs komoly TE célpont a Safety-k jó eséllyel fognak tudni segíteni mélyen. Az Amerson-Hopkins párharc jónak ígérkezik. Pass protection tekintetében jó a Texans OL, de remélhetőleg Mack és társai azért átmennek párszor megnézni mennyire szereti Brock a nyomást…A Mack-on-Osweiler tavaly igen jól ment  és a Texans fal jobb oldala azért nem tűnik annyira rossz match up-nak.

Támadó oldalon futni kell és dominálni a LOS-t. Ha beindul a futás, hiába jó a Texans secondary fog menni a Cooper-Crabtree-Carr triónak is amennyire kell.

Bye week jókor jött, jót tett a sérülések szempontjából, hiszen ha minden igaz a teljes OL edz és harcra kész és a teljes DL is edz, bevethető állapotban lesz (természetesen csak a rosteren lévőkre gondolok), valamint Sean Smith is bevethető állapotban lesz jó eséllyel.

Aldon Smith szinte biztosan, míg Mario Edwards Jr. teljesen biztosan kihagyja ezt a meccset, Aldon a köv héten esetleg már szóhoz juthat, ha Goodell is úgy akarja. Mario sztem a KC vagy az SD meccs előtt nem várható már vissza.

Összességében jó meccset és magabiztos győzelmet várok.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
A tegnapi edzésen minden aktív játékosunk részt vett, néhányan csak limitáltan edzettek:

Amari Cooper Back Limited
Rodney Hudson Knee Limited
Stacy McGee Ankle Limited
Latavius Murray Ankle Limited
Kelechi Osemele Knee Limited
Sean Smith Shoulder Limited

Sajnos Edwards nem edzett! Aldonról meg talán már ma lesz valami döntés.
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Aldon Smith eltiltása elvileg a mai napon jár le. Kíváncsi vagyok érkezik-e ma valami hír vele kapcsolatban...

Mario Edwards Jr. szezonja pedig lassan lehet kuka lesz...
Rolni
Én is ezt gondoltam már múltkor is, amikor írták, hogy ugyan ott van az edzésen, de nem nagyon csinál semmit (aztán olvastam, asszem tőled, hogy nem is edzhet a csapattal, csak akkor ha aktiválják). Szóval mivel még mindig semmi hír róla, így egyre inkább az az érzésem, hogy őt nem látjuk. Az öröm az ürömben, hogy azért nélküle is úgy néz ki, hogy kezd a védelem összeállni.

Aldon Smithtől meg nem is várok olyan nagy javulást, maximum kiegészítő szerepe lesz, de ha ott tud hasonló szintet hozni, mint Irvin, akkor az jó lesz, mert pihentebbek lesznek a rusherek.
Bruce
Aldon sztem is a rotáción tud javítani elsősorban, tőle sokkal többet meredek lenne várni ennyi kihagyással, bár végülis ha PO-ban gondolkodunk lehet még jópár meccse belendülni és PO-ra lehet formába tud kerülni.

Pont a PO miatt lehet amúgy várni végülis MEJr.-al. Ha csak az utolsó pár hétre tér is vissza, pont használható formába keveredhet a PO-ra, ott pedig baromi sokat számíthat egy friss belső pass rusher.
De ettől még frusztráló ez a sérülés, illetve az elhúzódó lábadozás.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Aldon Smith eltiltása elvileg a mai napon jár le. Kíváncsi vagyok érkezik-e ma valami hír vele kapcsolatban...

Mario Edwards Jr. szezonja pedig lassan lehet kuka lesz...
Rolni
Én is ezt gondoltam már múltkor is, amikor írták, hogy ugyan ott van az edzésen, de nem nagyon csinál semmit (aztán olvastam, asszem tőled, hogy nem is edzhet a csapattal, csak akkor ha aktiválják). Szóval mivel még mindig semmi hír róla, így egyre inkább az az érzésem, hogy őt nem látjuk. Az öröm az ürömben, hogy azért nélküle is úgy néz ki, hogy kezd a védelem összeállni.

Aldon Smithtől meg nem is várok olyan nagy javulást, maximum kiegészítő szerepe lesz, de ha ott tud hasonló szintet hozni, mint Irvin, akkor az jó lesz, mert pihentebbek lesznek a rusherek.
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Aldon Smith eltiltása elvileg a mai napon jár le. Kíváncsi vagyok érkezik-e ma valami hír vele kapcsolatban...

Mario Edwards Jr. szezonja pedig lassan lehet kuka lesz...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Mario E jr limitalt edzésen, döntés holnap, hogy játszhat-e a HT ellen.
Surda
forrás?
Bruce
Kerestem, hogy hol olvastam, de nem találok rá.....
Lehet csak ezt akartam olvasni 😀
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Mario E jr limitalt edzésen, döntés holnap, hogy játszhat-e a HT ellen.
Surda
forrás?
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Mario E jr limitalt edzésen, döntés holnap, hogy játszhat-e a HT ellen.
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Ez elment, Szamarak mekkora bíróibakival nyertek, nagyon gáz
Surda
Ó,hogy a franc esne beléjük! Nem bírnának kikapni az ilyen meccseken?
gaben
Hát nem, néztem őket...... és nem 😉
több mint 7 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 124 — Deion Sanders for president!
Ez elment, Szamarak mekkora bíróibakival nyertek, nagyon gáz
Surda
Ó,hogy a franc esne beléjük! Nem bírnának kikapni az ilyen meccseken?

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Nagy utat tettünk meg.
"és mi onnan jövünk ahova mások még csak most tartanak"
ezért hiszek bennük 😊
 www.youtube.com/shared?ci=1hEGW-cwFD4
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
A San Diego kikapott, így ők még távolabb kerültek a csoport első helyétől, még egy vereség és szerintem ők kiszállnak a versenyből. Most jön nekik is és a Broncosnak is a bye week.

Azt hiszem szerdán kezdünk el edzeni, úgyhogy most volt 5 szabadnapjuk a fiúknak. Remélhetőleg mindenki felszívja magát, a sérültek meggyógyulnak. Aldon meg Mario nem lesz szerintem, így a jelenlegi állományból kell építkezni. Watson szerintem már 100%-os lesz, nagy kérdés, hogy ő kezd e vagy inkább marad Howard, de ezt majd eldöntik az edzésen mutatottak.
a védelembe visszatér McGee is és Sean Smith is, szóval bevethető lesz mindenki. Ha meg az elején említett két emberből valamelyik játszani tud, akkor az csak plusz lesz mindenkinek! 😊
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Bukóban a Kc meg a Szamarak is.
Surda
Ezt jol el jinx-elted 😀
Rolni
Már csak az kell, hogy a Chargers is nyerjen! 😊
Bruce
Ez elment, Szamarak mekkora bíróibakival nyertek, nagyon gáz
több mint 7 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 492 — Sic semper tyrannis!
Bukóban a Kc meg a Szamarak is.
Surda
Ezt jol el jinx-elted 😀
Rolni
Már csak az kell, hogy a Chargers is nyerjen! 😊
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Bukóban a Kc meg a Szamarak is.
Surda
Ezt jol el jinx-elted 😀

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
Csabiii New England Patriots 198
Bukóban a Kc meg a Szamarak is.
Surda
Nehogy eljinx-eld 😉
több mint 7 éve
Surda Las Vegas Raiders 3 293
Bukóban a Kc meg a Szamarak is.
több mint 7 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Dan Williams miert van eltűnve?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 651 — Raiders fan
Jethro Franklin-t (védőfal edző) HC interjúra hívták a Frsno State-re, ahol az egyetemi pályafutását is töltötte és az edzői pályáját is itt kezdte. Azt is írták, hogy nem ő a legesélyesebb a posztra, mindenesetre számomra nem lenne örömteli, ha idény közben megbontódna az edzői "kar".
peterbadbone
Nem kell izgulni, nem O lett a befuto. Franklin jo DL szakinak tunik az eddigi 1,5 szezonja alatt...maradjon csak ahol van.

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 7 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
Jethro Franklin-t (védőfal edző) HC interjúra hívták a Frsno State-re, ahol az egyetemi pályafutását is töltötte és az edzői pályáját is itt kezdte. Azt is írták, hogy nem ő a legesélyesebb a posztra, mindenesetre számomra nem lenne örömteli, ha idény közben megbontódna az edzői "kar".